Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL VIII VOLTA A PEU EL VERGER

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

    * NOTA
  • 1. La distància oficial és de 10 Km.
  • 2 El circuit el mateix d'anys anteriors amb una lleugera modificació
  • 3. Després d'estudiar les distintes medicions GPS aportades, la mitja (T/Km) s'ha calculat sobre 10,2 Km)

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM *
Punts
General
Punts
Categoria
Punts
Sexe
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:33:49
03:19 1400 1400
1400
2
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
2
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:33:57
03:20 1399 1399
1399
3
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
3
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:34:05
03:21 1398 1398
1398
4
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:35
03:24 1397 1400
1397
5
CARRETERO CLIMENT, ADRIÁN
4
Senior Mas
C. A. Runnersworld Valencia
0:34:41
03:24 0 0
0
6
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
1
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:46
03:25 1396 1400
1396
7
SOLER GINESTAR, SERGI
5
Senior Mas
C. A. Ondara
0:34:57
03:26 1395 1397
1395
8
CABRERA LOPEZ, CARLOS
6
Senior Mas
C. A. Benissa
0:35:01
03:26 1394 1396
1394
9
CAMARENA AGUD, VICENT
2
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:35:14
03:27 1393 1399
1393
10
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
7
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:14
03:27 1392 1395
1392
11
VIDAL BATALLER, JOSÉ
3
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:35:16
03:27 1391 1398
1391
12
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
8
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:31
03:29 1390 1394
1390
13
GARCIA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
9
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:35
03:29 1389 1393
1389
14
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
10
Senior Mas
C. A. El Faro
0:35:39
03:30 1388 1392
1388
15
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN
2
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:43
03:30 1387 1399
1387
16
MARTÍN GARCÍA, MIGUEL ÁNGEL
11
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:35:51
03:31 0 0
0
17
PERICAS CAUDELI, IVAN
12
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:35:58
03:32 1386 1391
1386
18
RICHART BOSCH, XAVI
13
Senior Mas
C. A. Carcaixent
0:36:04
03:32 0 0
0
19
SELLENS CASANOVA, JUAN
1
Veterans C Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:12
03:33 1385 1400
1385
20
FERRER BALLESTER, FERNANDO
3
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:12
03:33 1384 1398
1384
21
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
14
Senior Mas
C. C. Camallaes
0:36:15
03:33 0 0
0
22
SORIA LLORCA, JAVIER
4
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
0:36:17
03:33 1383 1397
1383
23
IBÁÑEZ FERRER, WENCESLAO
15
Senior Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:36:19
03:33 1382 1390
1382
24
GARCIA MEDINA, JAVIER CLAUDIO
2
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:36:39
03:35 1381 1399
1381
25
BOUCHLOUCH, HICHAM
16
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:36:40
03:36 1380 1389
1380
26
ROSELLÓ HUDSON, KIKO
1
Juvenil Mas
C. A. Benissa
0:36:43
03:36 1379 1400
1379
27
LLORCA CLIMENT, VICENTE
17
Senior Mas
C. E. El Portell
0:36:47
03:36 1378 1388
1378
28
CHICAIZA CAIZA, HUMBERTO
18
Senior Mas
C. Esports Colau
0:36:56
03:37 1377 1387
1377
29
MORANT ANDRES, JOAN
19
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:59
03:37 1376 1386
1376
30
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
20
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:37:03
03:38 1375 1385
1375
31
LOZANO CÁRDENAS, ANTONIO
1
Veterans D Mas
C. A. iRun Calp
0:37:12
03:39 1374 1400
1374
32
PÉREZ IZQUIERDO, ANDRÉS
4
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:37:13
03:39 1373 1397
1373
33
RODRÍGUEZ SALVÀ, JORGE
2
Juvenil Mas
C. A. Benissa
0:37:13
03:39 1372 1399
1372
34
CAUDELI LLORCA, SALVA
5
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:37:16
03:39 1371 1396
1371
35
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
21
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:37:19
03:39 1370 1384
1370
36
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
22
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:37:26
03:40 1369 1383
1369
37
MONCHO DENNIS, VICENTE
6
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:37:28
03:40 0 0
0
38
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
5
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:37:31
03:41 1368 1396
1368
39
FEMENIA BARBER, JAVIER
23
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:37:31
03:41 1367 1382
1367
40
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
3
Veterans C Mas
C. E. El Portell
0:37:32
03:41 1366 1398
1366
41
BARCELO RIOS, JAIME
24
Senior Mas
C. A. Decatlon Kondy
0:37:33
03:41 1365 1381
1365
42
FORNÉS PEDROS, ANTONIO
7
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:36
03:41 1364 1395
1364
43
PEIRO SALORT, VICENT
8
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:37:37
03:41 1363 1394
1363
44
BOU ESCRIVA, LLUIS
25
Senior Mas
C. A. Xeresa
0:37:46
03:42 1362 1380
1362
45
ABELLAN SENDRA, ALEX
26
Senior Mas
C. Tutriatlon
0:37:49
03:42 0 0
0
46
VIDAL MARTÍNEZ, FERMÍN
27
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:37:53
03:43 0 0
0
47
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
9
Veterans A Mas
C. A. Benissa
0:37:57
03:43 1361 1393
1361
48
SOLER SALVÀ, JAIRO
28
Senior Mas
C. A. La Faixa
0:37:57
03:43 1360 1379
1360
49
MASANET SANCHO, ANTONIO
10
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:38:02
03:44 1359 1392
1359
50
TORRES OLIVER , JOAN JAUME
6
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:38:06
03:44 1358 1395
1358
51
ESCRIVÁ CAPELLINO, TONI
29
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:07
03:44 1357 1378
1357
52
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
11
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:38:07
03:44 1356 1391
1356
53
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
12
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:38:11
03:45 1355 1390
1355
54
SERRANO ESPINAR, JAVIER
4
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
0:38:13
03:45 1354 1397
1354
55
BLASCO TRO, ANGEL
30
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:13
03:44 1353 1377
1353
56
TOMAS LLORCA, JUAN ANTONIO
13
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:38:14
03:45 1352 1389
1352
57
MASANET SANCHO, GERARDO
14
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:38:15
03:45 1351 1388
1351
58
ENGUIX PERALES, JAUME
31
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:38:22
03:45 0 0
0
59
PÉREZ SOLER, EMILI
5
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:38:24
03:46 1350 1396
1350
60
PIERA SENDRA, MIQUEL
32
Senior Mas
C. A. Dianium
0:38:24
03:46 1349 1376
1349
61
MIRALLES MERINO, FRANCESC
33
Senior Mas
C. A. La Xara
0:38:25
03:46 1348 1375
1348
62
SARRIÓ ORENGO, DAVID
34
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:38:27
03:46 1347 1374
1347
63
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIO
35
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:29
03:46 1346 1373
1346
64
FERRER CASTELL, ISABEL
1
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:29
03:46 1345 1400
1400
65
MIÑANA TORRES, QUIQUE
36
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:38:29
03:46 1344 1372
1345
66
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
37
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:30
03:46 1343 1371
1344
67
QUIROGUANO, RUBEN
38
Senior Mas
C. A. Altea
0:38:30
03:46 1342 1370
1343
68
PERIS CONTRERAS, ADRIAN
39
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:32
03:45 0 0
0
69
RIBES ARANDA, JOANFE
40
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:38:33
03:46 1341 1369
1342
70
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
41
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:35
03:47 1340 1368
1341
71
BUIGUES BUIGUES, CRISTOBAL
42
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:42
03:47 1339 1367
1340
72
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
43
Senior Mas
C. A. Xeresa
0:38:42
03:48 0 0
0
73
BOLUFER MAHIQUES, PEPE
44
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:44
03:48 0 0
0
74
CISCAR NALDA, SALVADOR
15
Veterans A Mas
C. Córrer Piles
0:38:45
03:48 1338 1387
1339
75
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
16
Veterans A Mas
Real de Gandia C. F.
0:38:47
03:47 1337 1386
1338
76
DANIEL ASIK, REECE
45
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:47
03:48 1336 1366
1337
77
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans D Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:49
03:48 1335 1399
1336
78
CRUZ FUENTES, MANU
46
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:51
03:48 1334 1365
1335
79
FLUIXA TORRES, JUAN MARCEL
17
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:38:51
03:49 0 0
0
80
TEMMERMAN, PETER
18
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:38:51
03:48 1333 1385
1334
81
RIERA GRIMALT, ANTONIO
19
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:38:52
03:48 1332 1384
1333
82
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
7
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:38:54
03:49 1331 1394
1332
83
MAS LEYDA, JUANAN
47
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:38:55
03:49 1330 1364
1331
84
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
6
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:59
03:49 1329 1395
1330
85
CREMADES BARROS, JOAQUIN
48
Senior Mas
C. E. El Molí Miramar
0:39:00
03:49 1328 1363
1329
86
PÉREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
20
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:39:01
03:49 1327 1383
1328
87
CAMARENA GRACIA, NICO
49
Senior Mas
C. Triesport Potries
0:39:04
03:49 1326 1362
1327
88
FERRER FERRANDO, DAVID
3
Juvenil Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:05
03:50 0 0
0
89
GIMENEZ SENDRA, ANDRES
21
Veterans A Mas
Independent
0:39:05
03:50 0 0
0
90
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
50
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:06
03:50 1325 1361
1326
91
MORATA VIDAL, DAVID
22
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:39:10
03:50 1324 1382
1325
92
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
23
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:39:10
03:50 0 0
0
93
CAMINO DOMÍNGUEZ, RODRIGO
24
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:11
03:50 0 0
0
94
DOMENECH MARTI, TONI
51
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:39:19
03:51 1323 1360
1324
95
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ÁNGEL
25
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:20
03:51 1322 1381
1323
96
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans E Mas
C. A. Calygat.com
0:39:26
03:52 1321 1400
1322
97
ROCHER SASTRE, FERNANDO
8
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:26
03:51 1320 1393
1321
98
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
7
Veterans C Mas
C. A. Dianium
0:39:26
03:52 0 0
0
99
BOLLAIN GARCIA, JUAN CARLOS
52
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:39:28
03:52 1319 1359
1320
100
GOMEZ GALVEZ, RAUL
53
Senior Mas
Independent
0:39:29
03:52 1318 1358
1319
101
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
54
Senior Mas
Independent
0:39:30
03:52 1317 1357
1318
102
CATALÀ TORREGROSA, JOSEP 
8
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:39:33
03:52 1316 1394
1317
103
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
26
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
0:39:33
03:51 0 0
0
104
FERRER BALLESTER, MIGUEL
55
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:33
03:52 1315 1356
1316
105
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
56
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:39:34
03:53 1314 1355
1315
106
PERICÁS CAUDELI, JOSE MIGUEL
57
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:37
03:53 1313 1354
1314
107
APARISI I CARRIÓ, VICENT
58
Senior Mas
C. A. Ondara
0:39:38
03:53 1312 1353
1313
108
PARDO LORENTE, ÓSCAR
59
Senior Mas
C. Tutriatlon
0:39:39
03:52 1311 1352
1312
109
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
60
Senior Mas
C. Independents de la Marina
0:39:41
03:53 1310 1351
1311
110
GILABERT MUT, XAVIER
61
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:39:43
03:53 1309 1350
1310
111
ENRI HIDALGO, ALFONSO
9
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:44
03:54 1308 1392
1309
112
MARTINEZ MARTINEZ, JUANVI
3
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:46
03:54 1307 1398
1308
113
VITORIA GARCIA, JOSE JAVIER
27
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:39:48
03:54 0 0
0
114
RUDOLPH, MICHAEL
28
Veterans A Mas
C. Tutriatlon
0:39:49
03:54 1306 1380
1307
115
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRES
29
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:39:51
03:54 1305 1379
1306
116
GRAU ESTRUCH, OSCAR
30
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:52
03:54 1304 1378
1305
117
SEGUI TUR, JUAN JOSE
62
Senior Mas
Independent
0:39:55
03:54 0 0
0
118
BOUZADA BUONGIOVANNI, ALEJANDRO
31
Veterans A Mas
C. A. Alcobendas
0:39:55
03:55 0 0
0
119
GUTIERREZ OLIVARES, JOSE LUIS
32
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:58
03:55 1303 1377
1304
120
PÉREZ RUBIO, DAVID
63
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:01
03:55 1302 1349
1303
121
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans D Mas
Independent
0:40:02
03:55 1301 1397
1302
122
MORATO RAFET , KIKO
64
Senior Mas
C. Independents de la Marina
0:40:04
03:55 1300 1348
1301
123
BUIGUES MESTRE, MARTÍN
65
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:40:05
03:55 1299 1347
1300
124
SISCAR BAY, CARLOS
33
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:06
03:56 1298 1376
1299
125
MAHIQUES FORNES, MONICA
1
Veterans B Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:06
03:55 1297 1400
1399
126
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
66
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:40:07
03:56 1296 1346
1298
127
PÉREZ CASTRO, DANIEL
67
Senior Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:40:09
03:55 1295 1345
1297
128
HUET LLOPIS, TINO
68
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:10
03:56 1294 1344
1296
129
CREMADES BARROS, PERE
69
Senior Mas
C. E. El Molí Miramar
0:40:12
03:56 1293 1343
1295
130
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
10
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:40:12
03:56 1292 1391
1294
131
ROBLES SERRANO, HILARIO
70
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:13
03:56 1291 1342
1293
132
ORTIZ LLODRA, JAVIER
71
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:14
03:56 1290 1341
1292
133
SERRANO MORENO, JUAN MIGUEL
72
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:22
03:57 1289 1340
1291
134
CAZALLA GARCÍA , JOSÉ VICENTE
73
Senior Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:40:23
03:57 1288 1339
1290
135
MURILLO LLERGO, MIGUEL
11
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:24
03:57 1287 1390
1289
136
GALAN ANTON, ANDRES
74
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:24
03:57 1286 1338
1288
137
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
34
Veterans A Mas
C. A. Benissa
0:40:26
03:57 1285 1375
1287
138
GARCIA VIDAL, VICENT
35
Veterans A Mas
C. A. Beniarjo Runners
0:40:27
03:57 1284 1374
1286
139
CASTILLO CERVERA, JUAN MANUEL
75
Senior Mas
C. A. La Faixa
0:40:28
03:57 0 0
0
140
ORTS MILLET, FRANCISCO
76
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:30
03:56 1283 1337
1285
141
ORTIZ RIVAS, RAÚL
77
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:31
03:58 0 0
0
142
BIDAULT, PHILIPPE
78
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:40:32
03:58 1282 1336
1284
143
SIMO COSTA, CARLOS
36
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:40:32
03:58 1281 1373
1283
144
MIRA SENDRA, MANUEL
79
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:33
03:58 1280 1335
1282
145
VITORIA LUIS, JUAN
80
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:40:34
03:58 1279 1334
1281
146
DURÁ FRAU, GONZALO
81
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:40:35
03:58 1278 1333
1280
147
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
82
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:40:36
03:59 1277 1332
1279
148
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
9
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:38
03:59 1276 1393
1278
149
VALLÉS GONZÁLEZ, JUAN MIGUEL
83
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:40:39
03:59 0 0
0
150
LLORENS TIO, FERNANDO
84
Senior Mas
C. A. Ondara
0:40:44
03:59 1275 1331
1277
151
VILA TORTOSA, RAFA
12
Veterans B Mas
Independent
0:40:40
03:59 1274 1389
1276
152
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
37
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:40
03:59 1273 1372
1275
153
FALQUET TORRES, ANTONIO
10
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
0:40:42
03:59 1272 1392
1274
154
ALGADO SELLES, VICENTE
85
Senior Mas
C. E. El Portell
0:40:47
04:00 1271 1330
1273
155
GREGORI CAMARENA, RAIMON
86
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:49
04:00 1270 1329
1272
156
CISCAR SANLORENZO, JUAN
87
Senior Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:40:49
04:00 1269 1328
1271
157
GIMENEZ MORELL, JOSE MANUEL
88
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:50
03:59 1268 1327
1270
158
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
38
Veterans A Mas
Independent
0:40:53
04:00 1267 1371
1269
159
CASELLES PEDRO, JOSÉ
11
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:40:54
04:00 1266 1391
1268
160
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
39
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:55
04:00 1265 1370
1267
161
GUITART CERVERA, PACO
40
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:55
04:00 1264 1369
1266
162
LLANBIES SENDRA, ENRIQUE
13
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:57
04:00 0 0
0
163
PÉREZ MONCHO, JUANHER
89
Senior Mas
C. A. Bèrnia
0:40:58
04:00 1263 1326
1265
164
JAVALOYES MIRALLES, OCTAVIO
90
Senior Mas
C. E. Relleu
0:40:59
04:00 1262 1325
1264
165
VARA RAMOS, JOSE LUIS
41
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:41:03
04:00 1261 1368
1263
166
CRESPO MARTINEZ, MIGUEL
42
Veterans A Mas
C. A. iRun Calp
0:41:04
04:01 1260 1367
1262
167
GINER FERRANDO, JOSEP MANEL
91
Senior Mas
C. A. Ondara
0:41:06
04:01 1259 1324
1261
168
MONJO BAIXAULI, JOSEP RAMON
12
Veterans C Mas
C. Córrer Peus Quets
0:41:08
04:01 1258 1390
1260
169
CERVERA TUR, TONI
13
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:09
04:02 1257 1389
1259
170
SALMERÓN MATEO, JAVI
92
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:12
04:01 1256 1323
1258
171
GUZMAN ARTEAGA, SANTIAGO
2
Veterans E Mas
C. A. Benissa
0:41:12
04:02 1255 1399
1257
172
RODRÍGUEZ TORRES, JOSE
43
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:41:12
04:02 0 0
0
173
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
14
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:14
04:02 1254 1388
1256
174
BENEYTO IBAÑEZ, RAMON
93
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:16
04:01 1253 1322
1255
175
MUT ROSELLO, JAUME
94
Senior Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:41:17
04:02 1252 1321
1254
176
KOVAL, MYKHAYLO
95
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:18
04:02 0 0
0
177
SEVER CUESTA, TONI
96
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:19
04:01 1251 1320
1253
178
BARRERO LÓPEZ, FRANCISCO
97
Senior Mas
C. A. Ondara
0:41:21
04:02 1250 1319
1252
179
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
98
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:21
04:02 1249 1318
1251
180
LÓPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
99
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:41:22
04:02 1248 1317
1250
181
CAUSI SEVER, TONI
100
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:22
04:02 1247 1316
1249
182
CORRAL LOPEZ, ANDRES
15
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:23
04:02 1246 1387
1248
183
MONLLOR RUZAFA, ALEJANDRO
101
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:41:25
04:03 1245 1315
1247
184
GANDIA SEPÚLVEDA, CLEMEN
44
Veterans A Mas
Independent
0:41:25
04:03 1244 1366
1246
185
FERRANDO PASTOR, GABRIEL
45
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:28
04:03 1243 1365
1245
186
MIÑANA MIRET, ROGELIO
46
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:29
04:04 1242 1364
1244
187
FUSTER MILLET, DAVID
102
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:30
04:04 1241 1314
1243
188
NARANJO BERENGUER, JACINTO
47
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:41:30
04:04 1240 1363
1242
189
ESTORNELL MARI, SALVA
48
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:31
04:04 1239 1362
1241
190
ALBORCH CHAFER, GUSTAVO
103
Senior Mas
Independent
0:41:31
04:03 1238 1313
1240
191
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
104
Senior Mas
Independent
0:41:31
04:04 1237 1312
1239
192
LEAL TORRES, JAVI
105
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:41:31
04:03 1236 1311
1238
193
HARRIS, BRIAN
3
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:41:32
04:04 1235 1398
1237
194
RUZ LUCENA, MANUEL
14
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
0:41:32
04:03 1234 1388
1236
195
SENDRA PIERA, JOSE RAÚL
106
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:36
04:04 1233 1310
1235
196
MONCHO AUSINA, FRANCESC
107
Senior Mas
C. Córrer Piles
0:41:38
04:04 1232 1309
1234
197
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
108
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:41:38
04:04 1231 1308
1233
198
FORNES PEDRO, VTE LUIS
109
Senior Mas
G. Espeleologico Gatense
0:41:38
04:05 1230 1307
1232
199
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
49
Veterans A Mas
C. A. Dianium
0:41:40
04:03 1229 1361
1231
200
BUIGUES CARRIÓ, PACO
16
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:40
04:04 1228 1386
1230
201
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
50
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:41:41
04:04 1227 1360
1229
202
LLINARES GERMAN, MIGUEL
110
Senior Mas
C. A. Beniarjo Runners
0:41:42
04:05 0 0
0
203
MALONDA ARIZA, JUAN SALVADOR
111
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:41:43
04:05 1226 1306
1228
204
MULET SIGNES, BENJAMIN
51
Veterans A Mas
C. A. La Faixa
0:41:43
04:05 1225 1359
1227
205
BONET MORENO, SALVA
52
Veterans A Mas
Real de Gandia C. F.
0:41:44
04:05 1224 1358
1226
206
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
112
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:41:45
04:05 1223 1305
1225
207
FAUS GARCIA, MIGUEL
53
Veterans A Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:41:45
04:05 1222 1357
1224
208
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
17
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:45
04:04 1221 1385
1223
209
LAHMAMI, BADREDDINE
113
Senior Mas
C. A. Gata
0:41:48
04:05 1220 1304
1222
210
PASCUAL COLOMER, CARLOS
114
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:51
04:05 1219 1303
1221
211
GARCIA MASCARELL, DAVID
115
Senior Mas
Independent
0:41:52
04:06 1218 1302
1220
212
MALLETT, CHRISTINA
1
Veterans A Fem
C. A. Dianium
0:41:52
04:06 1217 1400
1398
213
ARGUDO PERIS, FRANCISCO
116
Senior Mas
G. Muntanya Calp
0:41:53
04:03 0 0
0
214
BAS ARGUIJO, JULIO
54
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:41:53
04:05 1216 1356
1219
215
AGUERRE BALLESTEROS, EDUARDO
117
Senior Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:41:55
04:06 1215 1301
1218
216
MARTINEZ QUINTA, ALBERTO
118
Senior Mas
Independent
0:41:56
04:04 0 0
0
217
PIERA AMOR, AGUSTIN
55
Veterans A Mas
Independent
0:41:59
04:04 1214 1355
1217
218
LÓPEZ FERNANDEZ, RUBEN
4
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:03
04:07 1213 1398
1216
219
DOMÉNECH DURÁ, JUAN
119
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:04
04:07 1212 1300
1215
220
VIZCAYA GREGORI, EMILIO
120
Senior Mas
Independent
0:42:05
04:06 1211 1299
1214
221
PASTOR DÍAZ, ÓSCAR
121
Senior Mas
Independent
0:42:05
04:07 1210 1298
1213
222
SERVER COSTA , FREDERIC
18
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:06
04:05 1209 1384
1212
223
PEIRO PERELLO, VICENTE
122
Senior Mas
Independent
0:42:06
04:06 1208 1297
1211
224
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
2
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:07
04:07 1207 1399
1397
225
SEMITIEL MOLINA, DAVID
123
Senior Mas
Independent
0:42:08
04:07 1206 1296
1210
226
PÉREZ DEVESA, QUICO
124
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:42:08
04:08 1205 1295
1209
227
PEDROS DIEGO, JUAN RAMON
125
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:42:09
04:08 1204 1294
1208
228
CASTILLO ROBLES, LUÍS
126
Senior Mas
Independent
0:42:11
04:06 0 0
0
229
GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
127
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:12
04:08 1203 1293
1207
230
VAN DEN BROECK, INGE
2
Veterans A Fem
Independent
0:42:13
04:08 1202 1399
1396
231
ALCARAZ LORENTE, JOSE
19
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:42:17
04:08 1201 1383
1206
232
ESCRIVA CANOVES , JOAQUIN
5
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:42:18
04:08 1200 1396
1205
233
GARCIA FORNÉS, JOSEP
20
Veterans B Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:42:19
04:08 1199 1382
1204
234
GREGORI PEIRO, JUAN JESUS
128
Senior Mas
C. A. Sundayrunners
0:42:21
04:08 1198 1292
1203
235
RODRÍGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
129
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:21
04:08 1197 1291
1202
236
BUIGUES BAÑULS , JOSÉ SALVADOR
130
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:42:22
04:08 1196 1290
1201
237
GARCIA COSTA, VICENTE
56
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:42:22
04:08 1195 1354
1200
238
COSTA FORNES, CARLOS
131
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:42:23
04:08 1194 1289
1199
239
PINTO WALTER, ENRIQUE
132
Senior Mas
C. Córrer Piles
0:42:25
04:08 1193 1288
1198
240
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
57
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:42:27
04:08 1192 1353
1197
241
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
133
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:42:27
04:09 1191 1287
1196
242
LAZARO ESTRADA, EMILIO SILVINO
15
Veterans C Mas
C. A. Dianium
0:42:30
04:10 1190 1387
1195
243
GILABERT AGUILAR, VICTOR
134
Senior Mas
C. E. Corriol X-Trem
0:42:30
04:09 1189 1286
1194
244
CARDONA GÓMEZ, ENCARNA
3
Veterans A Fem
C. A. Dianium
0:42:32
04:09 1188 1398
1395
245
MATEO IBIZA, OSCAR
135
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:42:33
04:10 1187 1285
1193
246
BARBA TEBAR, ENRIQUE
136
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:42:33
04:10 1186 1284
1192
247
VICENS CAPELLINO, JESÚS
137
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:42:34
04:10 1185 1283
1191
248
MOLINA HENAREJOS, JOSÉ MANUEL
138
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:37
04:09 1184 1282
1190
249
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
4
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:42:37
04:10 1183 1397
1189
250
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
21
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:37
04:09 1182 1381
1188
251
MAHIQUES FORNÉS, VICENT
16
Veterans C Mas
Real de Gandia C. F.
0:42:38
04:10 1181 1386
1187
252
GARRIDO ALONSO, JOAQUÍN
58
Veterans A Mas
Independent
0:42:39
04:10 1180 1352
1186
253
MONFORT CASELLES, JAIME
17
Veterans C Mas
C. A. Cametes Spat
0:42:40
04:08 1179 1385
1185
254
SATORRES NAJAR, JOSE
6
Veterans D Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:40
04:10 1178 1395
1184
255
SIGNES SACRISTÁN, LUIS ALBERTO
5
Juvenil Mas
C. Tutriatlon
0:42:44
04:10 0 0
0
256
DIAZ MARTINEZ, RUBEN
139
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:42:44
04:10 1177 1281
1183
257
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
140
Senior Mas
C. A. Enganxa't a Córrer
0:42:45
04:10 1176 1280
1182
258
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
59
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:42:46
04:10 1175 1351
1181
259
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
22
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:42:47
04:11 1174 1380
1180
260
GARCIA FERRER, RAMON
23
Veterans B Mas
C. A. A to trapo
0:42:47
04:08 0 0
0
261
PEDRO SIGNES, VICENTE
141
Senior Mas
Independent
0:42:47
04:10 1173 1279
1179
262
RIBES MENGUAL, DAVID
142
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:42:50
04:11 1172 1278
1178
263
ALEMANY GILABERT, VICTOR
143
Senior Mas
C. A. Sundayrunners
0:42:52
04:11 1171 1277
1177
264
SALELLES MATEU, VICENT
60
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:42:52
04:10 1170 1350
1176
265
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
4
Veterans A Fem
Independent
0:42:54
04:12 1169 1397
1394
266
IVARS SALVÀ, ERNEST
144
Senior Mas
C. A. La Xara
0:42:54
04:11 1168 1276
1175
267
ESCRIVA CANET, JUAN
61
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:42:55
04:12 1167 1349
1174
268
JUST FUSTER, JUAN
24
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:42:55
04:10 1166 1379
1173
269
MORENO AGUADO, FRANCISCO
62
Veterans A Mas
C. A. Dianium
0:42:56
04:12 1165 1348
1172
270
ABELLÁN MORENO, SINDO
63
Veterans A Mas
C. A. Dianium
0:42:56
04:12 1164 1347
1171
271
MIRALLES FERRER, VICENT
18
Veterans C Mas
Independent
0:42:57
04:12 1163 1384
1170
272
ARAGO TORMO, ISMAEL
145
Senior Mas
C. A. Ciutat D'Albaida
0:42:57
04:11 1162 1275
1169
273
RUIZ MORENO, ADELO
25
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:58
04:12 1161 1378
1168
274
DIAZ HERNÁNDEZ, SANDRA
3
Senior Fem
C. A. Guadassuar
0:42:59
04:13 0 0
0
275
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
26
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:42:59
04:12 1160 1377
1167
276
DIAZ ARMENTA, ANDRES
64
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:42:59
04:13 1159 1346
1166
277
PASCUAL COLOMER, VICENT
146
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:00
04:12 1158 1274
1165
278
CASELLES ESPINOS, JOAN
147
Senior Mas
Independent
0:43:01
04:12 1157 1273
1164
279
SASTRE SENDRA, FERNANDO
65
Veterans A Mas
Independent
0:43:02
04:12 1156 1345
1163
280
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
27
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:02
04:12 1155 1376
1162
281
FONTANA FENOLLAR, MANOLO
148
Senior Mas
Independent
0:43:04
04:12 1154 1272
1161
282
CASTELLA SANCHEZ, EVARISTO
149
Senior Mas
Independent
0:43:06
04:11 1153 1271
1160
283
HERRERIAS SELLES, MANOLO
150
Senior Mas
C. A. Altea
0:43:06
04:13 1152 1270
1159
284
MANZANO ROMERO, MANUEL
28
Veterans B Mas
Independent
0:43:07
04:12 1151 1375
1158
285
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
7
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:07
04:12 1150 1394
1157
286
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
151
Senior Mas
C. A. La Faixa
0:43:07
04:12 1149 1269
1156
287
FORNÉS GRIMALT, VICTOR
66
Veterans A Mas
C. A. La Faixa
0:43:08
04:12 1148 1344
1155
288
PÉREZ MONCHO, AÏDA
4
Senior Fem
C. A. Dianium
0:43:08
04:13 1147 1398
1393
289
MORATAL GREGORI, JUANJO
152
Senior Mas
C. Triatló Oliva
0:43:08
04:12 1146 1268
1154
290
PEDRO MESTRE, JOSÉ
19
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:43:10
04:12 1145 1383
1153
291
PERELLÓ PÉREZ, MARIA
1
Juvenil Fem
C. A. Dianium
0:43:10
04:13 0 0
0
292
ROMERO RUEDA, ANTONIO JAVIER
153
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:43:11
04:12 1144 1267
1152
293
BRACKEZ, RUBEN
154
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:43:11
04:12 0 0
0
294
DEVESA PARTERA , EDUARDO
29
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:11
04:13 1143 1374
1151
295
HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSE
155
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:11
04:12 0 0
0
296
GAVILA MIÑANA, VICENT
20
Veterans C Mas
C. C. Camallaes
0:43:11
04:13 1142 1382
1150
297
GUILLEN DIAZ, RUBÉN
156
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:13
04:13 1141 1266
1149
298
CAMPDERA LAGUNA, SALVADOR
157
Senior Mas
Independent
0:43:14
04:13 1140 1265
1148
299
CABALLERO BERRADE, CARLOS
158
Senior Mas
Independent
0:43:16
04:13 1139 1264
1147
300
SALA GARCIA, MAYCA
2
Veterans B Fem
C. A. Dianium
0:43:16
04:12 0 0
0
301
COTS IBIZA, JAUME
159
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:18
04:14 1138 1263
1146
302
VIDAL BAÑULS, CARMELO
21
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:19
04:13 1137 1381
1145
303
CASTELLANO CUBILES, RAFA
160
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:43:20
04:15 1136 1262
1144
304
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
22
Veterans C Mas
C. A. Torrent Corre
0:43:20
04:15 0 0
0
305
SANCHIS BELTRAMO, VICENTE
161
Senior Mas
Independent
0:43:20
04:13 0 0
0
306
GARCIA RUIZ, VICTOR
162
Senior Mas
Independent
0:43:22
04:14 1135 1261
1143
307
SENDRA GINER, JUAN
163
Senior Mas
Independent
0:43:23
04:14 1134 1260
1142
308
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
164
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:43:24
04:13 1133 1259
1141
309
OROZCO FERRER, JOSE
67
Veterans A Mas
C. A. El Faro
0:43:24
04:11 1132 1343
1140
310
CASTELLO FALQUET, ANTONIO
68
Veterans A Mas
Independent
0:43:24
04:12 0 0
0
311
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
8
Veterans D Mas
Independent
0:43:25
04:15 1131 1393
1139
312
ROMAGUERA ESQUERDO , SERGIO
165
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:43:30
04:14 1130 1258
1138
313
LLORET BLASCO, XIMO
69
Veterans A Mas
Independent
0:43:34
04:14 0 0
0
314
BERTÓ COSTA, TONI
166
Senior Mas
Independent
0:43:35
04:14 0 0
0
315
IVARS SAMPER, XIMO
167
Senior Mas
C. A. Bèrnia
0:43:35
04:15 1129 1257
1137
316
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
30
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:36
04:16 1128 1373
1136
317
MORAGUES SIGNES, KIKE
168
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:38
04:16 1127 1256
1135
318
GUEROLA SAVALL, VICENTE
169
Senior Mas
C. Triatló Oliva
0:43:38
04:15 1126 1255
1134
319
PALMER TERCERO, IVAN
170
Senior Mas
Independent
0:43:38
04:15 0 0
0
320
GARCÍA GONZÁLEZ, FRANCISCO
5
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:43:40
04:16 1125 1396
1133
321
MOLTÓ MORELL, JOSEP VICENT
31
Veterans B Mas
C. A. Enganxa't a Córrer
0:43:42
04:16 1124 1372
1132
322
ARBONA CARAVACA, VICENTE
32
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:42
04:16 1123 1371
1131
323
IVARS NOGUERA, FRANCISCO
33
Veterans B Mas
Independent
0:43:42
04:16 1122 1370
1130
324
MOYA CARRIO, OSCAR
171
Senior Mas
Independent
0:43:42
04:13 0 0
0
325
FELIU SALVA, DAVID
70
Veterans A Mas
C. A. La Faixa
0:43:43
04:15 1121 1342
1129
326
CABRERA SEVILLA, PEDRO
172
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:43
04:16 1120 1254
1128
327
HERNAN MADRID, JOSÉ ANTONIO
34
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:43:47
04:15 1119 1369
1127
328
CASTILLO OCHANDO, DIONISIO
23
Veterans C Mas
C. A. Cullera
0:43:48
04:15 1118 1380
1126
329
PONS BOSCH, SALVADOR
173
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:49
04:17 1117 1253
1125
330
CAMBRA SANCHO, SANTI
174
Senior Mas
C. A. Dianium
0:43:50
04:16 1116 1252
1124
331
ESTRUCH DOMINGUIS, VICENTE
35
Veterans B Mas
Independent
0:43:52
04:17 0 0
0
332
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIER
175
Senior Mas
C. A. Dianium
0:43:52
04:17 1115 1251
1123
333
RODRÍGUEZ FRAILE, CRISTINA
3
Veterans B Fem
Independent
0:43:52
04:18 1114 1399
1392
334
CATALA CARDONA, VICENT
176
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:52
04:16 1113 1250
1122
335
LASCOUTOUNAS, ARMAND
24
Veterans C Mas
C. Tutriatlon
0:43:53
04:18 1112 1379
1121
336
GARCIA BENEYTO, CESAR
71
Veterans A Mas
C. A. El Faro
0:43:54
04:17 1111 1341
1120
337
CASTILLO COQUE, JORGE
177
Senior Mas
C. A. Dianium
0:43:54
04:16 1110 1249
1119
338
BENAVENT GARRIDO, MIGUEL ENRIQUE
9
Veterans D Mas
C. C. Fuig Que et Xafe
0:43:55
04:18 1109 1392
1118
339
PÉREZ MORA, FRANCISCO JOSE
178
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:43:55
04:17 1108 1248
1117
340
CABRERA ESTRADA, JUAN
72
Veterans A Mas
Independent
0:43:56
04:15 1107 1340
1116
341
MULET PEDRO, JOSEP
179
Senior Mas
C. A. La Faixa
0:43:56
04:17 1106 1247
1115
342
MEGSON, PAUL
180
Senior Mas
Independent
0:43:56
04:18 0 0
0
343
MASCARELL FAUS, ADRIAN
181
Senior Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:43:56
04:17 1105 1246
1114
344
MARCO JUST, JOAQUIN
36
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:43:57
04:15 1104 1368
1113
345
GREGORI TERCERO, OSCAR
182
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:57
04:17 0 0
0
346
LARA PORTES, RAUL
183
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:57
04:17 1103 1245
1112
347
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
37
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:58
04:17 1102 1367
1111
348
MORENO MARI, DANIEL
73
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:43:58
04:18 1101 1339
1110
349
CAUSI PEREZ, ANTONI
184
Senior Mas
Independent
0:43:59
04:17 1100 1244
1109
350
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
185
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:44:03
04:18 1099 1243
1108
351
MARTIN JIMENEZ, ALICIA
4
Veterans B Fem
Independent
0:44:04
04:18 1098 1398
1391
352
GARIJO CÍVICO, JAVIER
74
Veterans A Mas
Independent
0:44:04
04:17 1097 1338
1107
353
SANCHÍS MARTÍN DE LA LEONA, MIGUEL ÁNGEL
186
Senior Mas
Independent
0:44:05
04:19 0 0
0
354
ESCORTELL TOMAS, JORDI
187
Senior Mas
Independent
0:44:07
04:19 1096 1242
1106
355
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
75
Veterans A Mas
C. Multiesport Marina Alta
0:44:07
04:16 1095 1337
1105
356
FRASQUET GISBERT, CAROLINA
5
Veterans A Fem
C. E. El Molí Miramar
0:44:08
04:19 1094 1396
1390
357
REIG ESCRIBANO, SEBASTIÁN
188
Senior Mas
C. A. Dianium
0:44:11
04:19 1093 1241
1104
358
MEZQUIDA I CANDEL, JAUME
25
Veterans C Mas
C. de Rem Denia
0:44:13
04:17 1092 1378
1103
359
GONZALEZ FERRANDO, ALVAR
189
Senior Mas
Independent
0:44:13
04:19 1091 1240
1102
360
SASTRE SANCHO, ALEX
190
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:44:14
04:17 1090 1239
1101
361
WOODS, MOLLY
2
Juvenil Fem
C. A. Gata
0:44:14
04:19 1089 1400
1389
362
CERVERA TUR, ESTEBAN
191
Senior Mas
C. A. Ondara
0:44:16
04:19 1088 1238
1100
363
MARTINEZ GIRBES, JOSE ALBERTO
38
Veterans B Mas
C. C. Camallaes
0:44:17
04:19 1087 1366
1099
364
MARCHANTE HARO, SIRO
192
Senior Mas
Independent
0:44:17
04:17 0 0
0
365
MAÑAS CASCALES, RICARDO
76
Veterans A Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:44:20
04:19 1086 1336
1098
366
PEIRO MIÑANA, JOSE
26
Veterans C Mas
Independent
0:44:25
04:21 1085 1377
1097
367
BOURNE, JAMES MATHEW
193
Senior Mas
C. A. Bèrnia
0:44:26
04:21 1084 1237
1096
368
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
6
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:44:26
04:21 1083 1395
1095
369
PASTOR GOSP, RAUL
194
Senior Mas
Independent
0:44:27
04:21 1082 1236
1094
370
GRIMALT MONFORT, DARIO
195
Senior Mas
Independent
0:44:27
04:19 0 0
0
371
ARCOS MARTÍNEZ, MIGUEL ÁNGEL
39
Veterans B Mas
Independent
0:44:29
04:21 1081 1365
1093
372
AGUILILLA CAMBRÓN, SEBASTIÀ
27
Veterans C Mas
C. A. La Faixa
0:44:29
04:20 1080 1376
1092
373
ESCORTELL VIDAL, JUANVI
196
Senior Mas
Independent
0:44:31
04:20 0 0
0
374
NAVARRO PEDRO, JOSE ENRIQUE
197
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:44:34
04:21 1079 1235
1091
375
CONTRI FAYOS, VICTOR
198
Senior Mas
C. Multiesport Marina Alta
0:44:38
04:11 0 0
0
376
MILES, GAV
77
Veterans A Mas
Independent
0:44:38
04:20 1078 1335
1090
377
RUIZ PANIZA, JOAQUÍN
40
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:44:39
04:21 1077 1364
1089
378
SANCHIS CASTELLA, ANDREU
199
Senior Mas
Independent
0:44:41
04:18 1076 1234
1088
379
CATALA PÉREZ, FRANCISCO JOSE
41
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:42
04:20 1075 1363
1087
380
GÓMEZ TERRE, VIOLETA
5
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:44:49
04:24 1074 1397
1388
381
CRUZ BARBOSA, ANDERSON
200
Senior Mas
Independent
0:44:51
04:22 1073 1233
1086
382
LÓPEZ PALOMERO, ANTONIO
78
Veterans A Mas
Independent
0:44:52
04:23 0 0
0
383
LORENZO PIQUERES, RAFAEL
42
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:44:52
04:23 1072 1362
1085
384
FEMENIA ESTELA, XIMO
201
Senior Mas
Independent
0:44:55
04:19 0 0
0
385
ROMERO CATALA, JOANVICENT
202
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:58
04:22 1071 1232
1084
386
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
79
Veterans A Mas
Independent
0:44:58
04:23 0 0
0
387
DOMENECH CARDONA, FRANCESC
203
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:44:59
04:23 1070 1231
1083
388
GINER MOMPARLER, ARMANDO
80
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:01
04:23 1069 1334
1082
389
VICEDO ESCRIVA, RAUL
28
Veterans C Mas
C. E. Llocnou
0:45:01
04:21 1068 1375
1081
390
PIERA FERRER, BAUTISTA
43
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:02
04:23 1067 1361
1080
391
GILABERT RIERA, PEDRO
81
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:45:03
04:22 1066 1333
1079
392
DONDERIS SERRA, JAIME
204
Senior Mas
C. Multiesport Marina Alta
0:45:07
04:24 1065 1230
1078
393
LANCIS SAEZ, SALVADOR
29
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:07
04:25 0 0
0
394
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
205
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:45:07
04:24 1064 1229
1077
395
GOSÁLBEZ FONT, TONI
206
Senior Mas
A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:45:08
04:20 1063 1228
1076
396
CATALÁ MARTÍ, XAVI
44
Veterans B Mas
C. Independents de la Marina
0:45:09
04:25 1062 1360
1075
397
DOMINGO RICHART, JOSE ANTONIO
207
Senior Mas
C. A. Markistas
0:45:10
04:24 0 0
0
398
SALORT SERRAT, PEDRO
82
Veterans A Mas
C. Multiesport Marina Alta
0:45:10
04:22 1061 1332
1074
399
LOPES, ALBANO FILIPE
208
Senior Mas
Independent
0:45:11
04:21 1060 1227
1073
400
GOMEZ CACERES, JOSE MIGUEL
209
Senior Mas
Independent
0:45:12
04:24 1059 1226
1072