Som Esport
Cursa Popular Benissa
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES - XXII CURSA POPULAR BENISSA
Cronometratge www.somesport.com
612 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
ROSELLÓ HUDSON, KIKET
Senior Mas
C. A. Gandia
0:32:46
1400
2
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:51
1399
3
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:33:06
0
4
LOPEZ BOLUFER, FRAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:33:08
1398
5
FAYOS BATALLER, FELIPE
Senior Mas
C. A. Gandia
0:33:24
1397
6
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:33:38
1396
7
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:03
1395
8
DE LA CRUZ JORDÀ, FRAN
Senior Mas
C. Entrena Benissa
0:34:53
0
9
GOMAR TORMO, JOAN
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:35:04
1394
10
BENITEZ PASCUAL, NATXO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:04
1393
11
GUIDO, SIMON
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:08
1392
12
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:35:27
1391
13
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:35:30
1390
14
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:35:34
1389
15
VENGUT MOLL, HECTOR
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:37
1388
16
MONSERRAT BORDES, LLORENÇ
Veterans B Mas
C. Entrena Benissa
0:35:45
0
17
ZADOWOZNIZ, GERMAN
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:35:46
1387
18
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:35:59
1386
19
MORAGUES SENSECOGNOM, PERE
Senior Mas
C. Entrena Benissa
0:36:06
0
20
SERRA BAUTISTA, ALAN
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:36:13
1385
21
LÓPEZ FERRERES, VICENT
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:13
1384
22
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:36:26
1383
23
FLETCHER, PAUL
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
0:36:28
1382
24
MANCHA VALENCIA , JONY
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:32
1381
25
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:32
1380
26
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:36:38
1379
27
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:43
1378
28
PINEDA CABRERA, CARLOS
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:50
1377
29
MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:36:56
1376
30
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:00
1375
31
BENZAZOUA DOVAL, IKER
Veterans A Mas
Independent
0:37:01
0
32
NAVARRO RAFET, JOSE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:06
1374
33
COLL VIVES, JOSE LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:13
1373
34
RIBERA FERRER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gandia
0:37:21
1372
35
DIAZ ARMENTA, ANDRES
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:37:22
1371
36
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:28
1370
37
SOLER LLIDO, ANTONIO
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:29
1369
38
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:29
1368
39
MEGSON , PAUL
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:37:32
1367
40
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:37:42
1366
41
HOLOVANENKO, ALEX
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:37:48
1365
42
BIDAULT, PHILIPPE
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:49
1364
43
CABRERA CARDONA, RAUL
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:37:49
1363
44
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:01
1362
45
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
Veterans A Mas
Independent
0:38:13
0
46
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:38:16
1361
47
TORMOS CAÑADAS, TONI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:17
1360
48
RIERA MAYANS, DAVID
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:18
1359
49
FERREYRA, CRISTIAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:38:26
1358
50
NAVARRO PEDRO, JOSE ENRIQUE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:38:29
1357
51
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:38:38
1356
52
JORRO RAMÓN, JORDI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:39
1355
53
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:38:41
1354
54
ADRI, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:38:45
1353
55
MUT ROSELLO, JAIME
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:47
1352
56
DAVIES, RHYS
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:38:50
1351
57
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:54
1350
58
TAMARIT SERESOLA, RAUL
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:55
1349
59
LLOPIS CHELI, VICENTE
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:38:56
1348
60
VALLÉS COSTA , EDUARDO
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:01
1347
61
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:02
1346
62
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:05
0
63
PASTOR PELLICER, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:39:09
1345
64
RIBES ARANDA, JUANFE
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:09
1344
65
SISCAR BAY, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:20
1343
66
MIRA SENDRA, MANUEL
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:23
1342
67
FERRER BALLESTER, MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:24
1341
68
FERRER BALLESTER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:24
1340
69
DOMENECH PELLICER, JOSÉ
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:26
1339
70
GADEA NAVARRO, JOEL
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:26
1338
71
REINA ARGENTE, PABLO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:26
1337
72
REINA ARGENTE, MARC
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:27
1336
73
POUS PEREZ, JUANRA
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:39:27
1335
74
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:31
1334
75
ROMERO MARTIN, DAVID
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:32
1333
76
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:35
1332
77
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
Veterans D Mas
C. A. Els Coixos
0:39:38
0
78
RAISSUNI KRIM, RAMZI
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:43
1331
79
MAÑÓ FERRI, SERGIO
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:43
0
80
DOMENECH MARTI, TONI
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:39:52
1330
81
BISQUERT CARDONA, IVAN
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:55
1329
82
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:39:56
0
83
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:58
1328
84
BELDA ALEMAÑ, DAVID
Veterans B Mas
Independent
0:40:00
0
85
ARGUDO PERIS, FRANCISCO
Veterans A Mas
Independent
0:40:00
0
86
FLUXÀ FERRER, PERE
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:10
1327
87
LOPEZ SANTOS, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:40:12
1326
88
IVARS LOPEZ, ANDRES
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:15
1325
89
ROBLES OLIVER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:16
1324
90
VARA RAMOS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:40:18
1323
91
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:20
1322
92
APARICI ESCRIVÁ, JUAN RAFAEL
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:22
1321
93
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:40:31
1320
94
BAS VIVES, MICHEL
Senior Mas
C. Dolce Vita del padrino
0:40:38
0
95
PEDROS FERMIN, LUIS MANUEL
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:40:39
1319
96
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:40:44
1318
97
ESPASA MULET, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:46
1317
98
NOGUERA CASELLES , JORDI
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:40:50
1316
99
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:40:52
1315
100
CASELLES PEDRO, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:40:57
1314
101
SERVER COSTA , FEDE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:05
1313
102
BADAR LAHMAMI, BADREDDINE
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:41:07
1312
103
BAS VIVES, DIDIER
Veterans D Mas
C. Dolce Vita del padrino
0:41:17
0
104
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:17
1311
105
PONS AUSINA, JAVIER
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:41:17
0
106
GUITART CERVERA, PACO
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:18
1310
107
FERRER MULET, FRANCESC
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:41:23
1309
108
SIFRE PONT, MARTI
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:23
1308
109
DAIDAY DAIDAY, YASSIN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:41:24
1307
110
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:24
1306
111
LAZARO MADRID, MARCELO
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:30
1305
112
PÉREZ VALLINO, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:33
1304
113
ALVAREZ PINTOR, TONI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:34
1303
114
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:40
1302
115
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:41
1301
116
DIAS LOPES, ALBANO
Veterans B Mas
Independent
0:41:45
1300
117
GARCIA RUIZ, VICTOR
Veterans B Mas
Independent
0:41:47
1299
118
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:49
1298
119
SENÍS FERNÁNDEZ, JUAN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:51
1297
120
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:55
1296
121
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:41:56
1295
122
SALVA TORRES, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:41:57
1294
123
GAYÀ ROSELLÓ, ALEX
Veterans B Mas
Independent
0:41:58
0
124
GREGORI HORTELANO, GERARD
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:42:00
1293
125
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:42:05
1292
126
BONA ROLDAN, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:09
0
127
MARCO MARTI, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:11
1291
128
CLAY, TOBY
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:12
1290
129
MCKENZIE, ALEXANDER
Senior Mas
Independent
0:42:14
0
130
GOITANDIA HAZAS, IKER
Senior Mas
Independent
0:42:17
1289
131
CATALÁ CARDONA, KIKO
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:42:17
1288
132
ROBINSON, ANDREW
Veterans A Mas
Independent
0:42:18
1287
133
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:42:18
1286
134
AOUSSER, MOHAMED
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:42:19
1285
135
IVARS SALVA, ERNEST
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:42:20
0
136
CERVERA TUR, TONI
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:22
1284
137
IVARS GINER, FRANCISCO
Veterans F Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:27
0
138
FORNALI AGULLES, RAUL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:27
1283
139
PÉREZ CASELLES, RUBEN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:42:28
1282
140
ROCHER MAYOR, VICTOR
Veterans A Mas
C. Masktri
0:42:31
1281
141
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
Veterans C Mas
Independent
0:42:35
1280
142
MONFORT MULET, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:42:35
1279
143
LAFFAYE, ERNESTO
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:42:36
1278
144
ORTIZ I GISBERT2, AMAND
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:42:38
1277
145
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:42:41
1276
146
MELGAREJO MELGAREJO, JOSE
Veterans B Mas
Independent
0:42:47
0
147
MORATAL GREGORI, JUANJO
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:42:50
1275
148
PEDROS ALVAREZ, PEPE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:42:54
1274
149
SIMO ARBONA, JAVIER
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:59
1273
150
SISCAR PASTOR, CARLOS
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:59
1272
151
GRIMALT MARSAL, CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:59
1271
152
FUSTER BLANES, AUSIAS
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:01
1270
153
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:01
1269
154
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:02
1268
155
BLASCO BATALLER, JOSE
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:02
1267
156
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:43:07
1266
157
LARA PORTES, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:08
1265
158
GINESTA PRIMO, ALBERT
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:12
1264
159
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:13
0
160
CHAMPON, ERIC
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:43:13
1263
161
MONFORT CASELLES, JAIME
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:43:15
1262
162
LLOPIS SABATER, RAMON
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:17
1261
163
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:19
1260
164
PICAZO AGUILERA, RICARDO
Veterans C Mas
Independent
0:43:19
0
165
IVARS PERIS, PABLO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:21
1259
166
CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSE
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:23
1258
167
ABELLAN MORENO, SINDO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:30
1257
168
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
Senior Mas
C. Triatlón Arena Alicante
0:43:34
1256
169
MARTÍ FERRER, CARLES
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:35
1255
170
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:36
1254
171
SAVALL TEROL , ANDRES
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:43:37
1253
172
IVARS CARDONA, ALFRED
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:39
1252
173
MASANET SANCHO, GERARDO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:43:40
1251
174
CORCHERO PASTOR, DAVID
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:47
1250
175
MILLET PELLICER, ALBERTO
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:43:53
1249
176
ESTEBAN BLAY, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:54
1248
177
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:43:57
1247
178
FERRANDO TALENS, JOSE
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:43:58
1246
179
GILABERT GARCÍA , GABRIEL
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:58
0
180
MARTI SENDRA, PATRICIO
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:43:58
1245
181
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:44:00
1244
182
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:01
1243
183
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:44:03
1242
184
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:07
1241
185
MURILLO LLERGO, MIGUEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:07
1240
186
GUTIERREZ OLIVARES , JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:09
1239
187
PIERA AMOR, AGUSTÍN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:44:12
1238
188
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:44:13
1237
189
MCCARTHY, ROBERT
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:44:18
1236
190
FERNANDEZ LLAMAS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
0:44:19
1235
191
MAESTRE TORRES, FRANCISCO JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:20
1234
192
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:24
1233
193
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:31
1232
194
CHELET ORDINES, VICENTE
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:35
1231
195
CASTILLO CERVERA, JUANMA
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:36
1230
196
CARRIO BOLUFER, VICTOR
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:44:37
1229
197
MORATÓ RAFET , FRANCISCO MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:44:39
1228
198
GILABERT MUT, XAVIER
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:40
1227
199
FERRER MANCHA, CRISTIAN
Senior Mas
Independent
0:44:42
1226
200
FORNÉS MALONDA, VICTOR
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:44:45
1225
201
DEVESA MIRALLES, PERE
Veterans A Mas
Independent
0:44:48
1224
202
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:44:49
1223
203
LLOBELL FERRER, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:44:53
1222
204
LORENTE RICART, TONI
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:55
1221
205
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:44:57
1220
206
DEVESA PARTERA, EDUARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:59
1219
207
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:45:01
1218
208
PASTOR SOLBES, LUIS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:04
1217
209
VICENS MARQUEZ , LUIS
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:45:10
1216
210
LÁZARO MADRID, GABRIEL
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:11
1215
211
ARIZA ALBA, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:13
1214
212
BOLUFER CARDONA, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:13
1213
213
MORELL PERIS, VÍCTOR
Veterans B Mas
Independent
0:45:13
1212
214
FERRANDO PASTOR, GABI
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:45:14
1211
215
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:45:14
1210
216
TUR CABRERA, JUANJO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:15
1209
217
CRESPO MARTÍNEZ, MIGUEL
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:45:15
1208
218
SANROSENDO MORENO , JOSÉ IGNACIO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:17
1207
219
VIDAL BENAVENT, JAIME
Senior Mas
G. R. Guardamar Runners
0:45:19
1206
220
PEDRO MESTRE, JOSÉ
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:45:20
1205
221
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
Veterans A Mas
Independent
0:45:22
1204
222
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
Veterans E Mas
Independent
0:45:22
1203
223
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:45:25
1202
224
GARCÍA BORJA, PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:45:25
1201
225
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:45:25
1200
226
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:45:25
1199
227
CORDERO BORJA, CARLOS
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:26
1198
228
MILVAQUES BATALLER, QUINO
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:29
1197
229
GOMEZ BUIGUES , LEO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:36
1196
230
ROMERO MATEU, LLUIS
Veterans D Mas
Independent
0:45:40
1195
231
VILLACAÑAS PUENTE, LUIS
Veterans B Mas
Independent
0:45:44
0
232
TUDELA CASAS, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:45:46
1194
233
PALONES SESER, JUAN
Senior Mas
Independent
0:45:52
0
234
DELDERFIELD, ANDY
Veterans B Mas
C. Sole Mates
0:45:53
1193
235
CERVERA CAPO, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:54
1192
236
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:54
1191
237
JAEN MUÑOZ, JOSE
Veterans E Mas
Independent
0:45:56
1190
238
GARCIA GISBERT, JAVIER
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:45:56
1189
239
MOYANO RUEDA, RODRIGO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:45:56
1188
240
ARBONA CARAVACA, VICENTE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:57
1187
241
BLANCH LLORENS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:45:58
1186
242
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:03
1185
243
FLORES ALBELDA, JAVIER
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:46:04
1184
244
CAMARASA VIVES, PAU
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:46:04
1183
245
PLA SANCHIS, SALVA
Veterans E Mas
Independent
0:46:04
1182
246
CUELLO LLOBELL, FRAN
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:05
1181
247
MARTINEZ IZQUIERDO , JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
Independent
0:46:10
1180
248
CLAVER GÓMEZ , ALVARO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:46:11
0
249
FAR RIPOLL, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:46:11
1179
250
MARTI ESPINOS, SANTI
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:46:19
1178
251
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:46:24
1177
252
VALLÉS CHOLBI, VÍCTOR
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:25
1176
253
GIMENO SALA, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:46:27
0
254
MOODY, JAMES
Veterans A Mas
Independent
0:46:27
1175
255
FEMENIA PERET, JUAN
Veterans B Mas
Independent
0:46:29
1174
256
MOLINES PONT, MIGUEL ANGEL
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:29
1173
257
SALORT LLORCA, VICENTE
Veterans B Mas
Independent
0:46:30
1172
258
BISHOP , JONATHAN 
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:46:31
1171
259
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
Senior Mas
C. A. Gata
0:46:34
1170
260
ALAMINOS MONTES, JOSE LUIS
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
0:46:34
1169
261
KEVIN, DUCKWORTH
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:40
1168
262
HENDERSON, SCOTT
Veterans C Mas
Independent
0:46:40
1167
263
CARRIÓ PÉREZ, TOMÁS
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:46:41
1166
264
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:46:41
1165
265
CHAVELI CAMARENA, JUANJO
Veterans D Mas
C. E. Llocnou
0:46:42
1164
266
LANGLEY , MARK
Veterans A Mas
Independent
0:46:43
1163
267
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉ
Veterans C Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:46:45
1162
268
VERDÚ ANDRÉS , RICHARD
Veterans B Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:46:46
1161
269
MONCHO SOLER, JOSÉ FRANCISCO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:46:49
1160
270
PLAZA CASELLES, RAFAEL
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:46:49
1159
271
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:46:51
1158
272
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:46:55
1157
273
HIGUERAS LLAVADOR, JAVIER
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:56
0
274
FELIU SALVA, DAVID
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:47:10
1156
275
COLOMA MIÑANA, FRANCISCO
Senior Mas
Independent
0:47:17
0
276
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
Senior Mas
C. A. Gata
0:47:17
1155
277
LUJAN FUENTES, JAVIER
Veterans B Mas
C. A. La Rabosa
0:47:20
1154
278
SENDRA LLIDÓ, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:47:21
1153
279
SÁNCHEZ SÁNCHEZ , SALVADOR
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:47:23
1152
280
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR
Veterans B Mas
Independent
0:47:31
0
281
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:32
1151
282
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:47:32
1150
283
SIGNES VIDAL, JAVI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:32
1149
284
RABANAQUE CERRO, IVÁN
Veterans B Mas
Independent
0:47:34
1148
285
PIERA ESTELA, RAI
Veterans D Mas
C. Córrer No Torne Més
0:47:34
1147
286
ROIG COSTA, ADOLFO
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:47:36
1146
287
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUME
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:37
0
288
MORATA VIDAL, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:47:41
1145
289
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:45
1144
290
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:47:51
1143
291
BISQUERT CARDONA, JOSE MARIA
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:54
1142
292
ALVADO MOLL, XAVIER
Senior Mas
Independent
0:47:55
1141
293
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIO
Veterans E Mas
Independent
0:47:56
0
294
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ANGEL
Veterans C Mas
C. de Rem Denia
0:48:03
1140
295
MARTIN SANCHEZ, PEDRO J.
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:04
1139
296
MEZQUIDA I CANDEL, JAUME
Veterans E Mas
C. de Rem Denia
0:48:04
1138
297
VICENS VIDAL, TONI
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:04
1137
298
PEREZ GISBERT, LUIS
Veterans A Mas
C. Orba Multiesport
0:48:05
0
299
REIG CATALA, PEDRO
Veterans B Mas
Independent
0:48:17
1136
300
BOIX SÁNCHEZ , IVÁN
Veterans A Mas
Independent
0:48:18
1135
301
ESTELA CRESPO, JUANVI
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:18
1134
302
MORATÓ TENT, FRANCISCO JOSÉ
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:48:19
1133
303
GRIMALT MOLL, DANI
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:48:20
1132
304
GILABERT RIERA, PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:48:21
1131
305
ROMERO I BERTÓ, ALFONS
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:22
1130
306
FONT SERRAT, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:22
1129
307
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:23
1128
308
BATALLER GUILLEM, VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:25
0
309
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:26
1127
310
MORAGUES SIGNES, KIKE
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:26
0
311
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:48:33
1126
312
VICENS BALLESTEROS, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:48:33
1125
313
VIVES AGULLES, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:48:33
1124
314
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:48:38
1123
315
TUR SENSECOGNOM, XIMO
Veterans A Mas
Independent
0:48:39
0
316
FERRA JORDA, MARCOS
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:44
0
317
ASENSI PICAZO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Nexo Team
0:48:45
1122
318
MONGE PERALES, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:48:45
1121
319
MORAL BENAVENT, SALVADOR
Veterans B Mas
C. Ntgas Sports Team
0:48:46
1120
320
MATA VIDAL, JOSE VICENTE
Veterans A Mas
Independent
0:48:46
1119
321
SEGURA FERRERO, MATEO
Veterans E Mas
Independent
0:48:46
0
322
VALERA GÓMEZ, JOSÉ JAVIER
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:48:48
0
323
LARA PONS, RAÜL
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:48:49
1118
324
MASCARELL MARTÍ, JESÚS
Veterans B Mas
Independent
0:48:52
1117
325
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:56
1116
326
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIME
Senior Mas
Independent
0:48:57
1115
327
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:48:58
1114
328
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:49:02
1113
329
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:49:02
0
330
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANU
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:49:04
0
331
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:49:05
1112
332
MONFORT GRIMALT, JOSÉ JOAQUÍN
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:49:05
1111
333
GINER FERRANDO, JOSEP MANEL
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:49:05
1110
334
PERETÓ MAS, PAU
Senior Mas
C. A. Ondara
0:49:06
1109
335
ERN BLANCO, SIMON
Senior Mas
C. A. Ondara
0:49:06
1108
336
GILABERT FONTANET, JAVIER
Senior Mas
Independent
0:49:12
0
337
PEDRO SALVA, BATI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:49:13
1107
338
ORTIZ SELLÉS, JOSE JAIME
Veterans A Mas
C. Athletes Academy
0:49:14
1106
339
BERNAT BARCONES, FERRAN
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:14
0
340
GONZÁLEZ-ALBO MEDINA, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:49:14
1105
341
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:14
1104
342
CRESPO MOLL, EDUARDO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:14
0
343
RUBIO RODRIGUEZ, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Tossal
0:49:15
1103
344
MOLINA MARTIN, EMILIO JOSE
Veterans B Mas
C. Alejandro Sanz salut integrativa
0:49:16
0
345
COWARD, IAN
Veterans F Mas
Independent
0:49:17
1102
346
LLIDÓ MILLET, VICENT
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:18
1101
347
MARI FUNES, LORENZO
Veterans A Mas
Independent
0:49:18
1100
348
MARSAL BAYDAL, ADRIÁN
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:19
1099
349
PEREZ MENGUAL, JOAN FELIP
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:49:20
1098
350
LLOPIS BOLUFER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:49:20
1097
351
PADILLA TABOADA, FÉLIX
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:22
0
352
CLIMENT LLOBELL, DINO
Senior Mas
C. A. Cametes
0:49:23
1096
353
ANDRES SOLER, JOAN JOSEP
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:23
0
354
ALMELA CARRION, JAVIER
Veterans A Mas
Independent
0:49:28
0
355
GILABERT FONTANET, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:49:29
1095
356
SABATER LLORENS, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:29
1094
357
ALVAREZ GIL, QUINI
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:29
1093
358
SMITH, ADAM
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:49:31
1092
359
LAZARO ESTRADA, EMILIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:36
1091
360
MOLINA FUSTER, JOSÉ DAVID
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:49:39
1090
361
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
Veterans E Mas
Independent
0:49:41
1089
362
FRASQUET SERRA, XAVIER
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:49:43
1088
363
FRESNEDA FERNÁNDEZ, RAÚL
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:46
1087
364
FERRER CHESA, SALVIO
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:49:46
1086
365
GARCIA MOLINO, FERNANDO
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:47
1085
366
ARMOUSH , AMER
Veterans E Mas
C. A. iRun Calp
0:49:51
1084
367
ALVAREZ LOPEZ , MANUEL
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:56
1083
368
PUIG LARROSA, JUAN
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:49:59
1082
369
BAEZA URIOS, ANTONIO
Veterans F Mas
Independent
0:50:00
1081
370
MAHIQUES COSTA, TANO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:50:01
1080
371
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Veterans G Mas
C. Triatló Gandia
0:50:04
1079
372
SOLANES VALLET, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:50:06
1078
373
CAÑIZARES SENDIN, FRANCISCO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:50:08
1077
374
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
Veterans F Mas
C. A. iRun Calp
0:50:08
1076
375
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:50:09
1075
376
NARANJO VELASCO, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:50:09
1074
377
FRESNEDA ARMELL, DAVID
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:50:09
1073
378
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:50:20
1072
379
YAGÜE MAYANS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:50:27
1071
380
GARCIA AIS, RUBEN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:50:28
1070
381
SELFE, GRAHAM
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:50:32
1069
382
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:50:34
1068
383
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:36
1067
384
FUSTER PEIRÓ, SALVA
Veterans B Mas
Independent
0:50:36
1066
385
MASCARELL TARRAZÓ, KIKE
Veterans E Mas
G. E. Llops Villalonga
0:50:42
1065
386
BELDA MARCOS, JOSE
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:50:46
0
387
BLASCO BLASCO, ANGEL
Senior Mas
C. A. Gata
0:50:46
1064
388
COSTA FORNES, JAUME
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:50:48
1063
389
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:50:48
1062
390
TORRES CATALÁ, JAIME
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:57
1061
391
RIBES GARCÍA, RUBÉN
Veterans A Mas
Independent
0:50:59
0
392
GOMEZ GONZALEZ, JUANTO
Veterans B Mas
C. A. Runners for Beer
0:51:04
1060
393
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFA
Veterans B Mas
Independent
0:51:08
1059
394
CATALA CRISOSTOMO, BENITO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:08
1058
395
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:51:08
1057
396
FULLANA VIVES, MATIAS
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:51:08
0
397
FUENTES COVILL, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:51:09
1056
398
BOURNE, JAMES
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:51:09
1055
399
PUIGCERVER DEVESA, ALONSO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:51:10
1054
400
ESCORTELL MAHIQUES, JORDAN
Veterans A Mas
Independent
0:51:10
1053
401
BAIXAULI GINER, JOSE LUIS
Veterans C Mas
Independent
0:51:17
1052
402
CATALÁ FEMENÍA, JUAN
Veterans C Mas
Independent
0:51:19
1051
403
CERVERA PERLES, JAVIER
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:51:19
1050
404
SACRISTÁN MENGUAL, VICENTE
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:51:19
0
405
HOLT, IAN
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:51:21
1049
406
BRUGMAN, FEIKO
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:51:21
0
407
MIRET GINER, ALEJANDRO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:51:24
1048
408
SASTRE PONS, VICENT
Veterans D Mas
Independent
0:51:24
1047
409
PERLES SALVADOR, ALFONSO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:51:28
1046
410
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
Veterans E Mas
C. A. Cap i Cua
0:51:29
1045
411
GIMENO RAMON, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:51:30
1044
412
RAMOS MORENO, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:51:36
1043
413
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Veterans D Mas
Independent
0:51:42
1042
414
LLORENS BALLESTER, JOSEP
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:51:43
1041
415
GARCÍA MOLINO , MIGUEL
Veterans C Mas
C. Córrer Piles
0:51:47
1040
416
VIDAL MUÑOZ, JOSE
Veterans E Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:51:49
1039
417
MONFORT I BISQUERT, JOAN
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:52:00
1038
418
MAS MAS, JOSÉ PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cap i Cua
0:52:02
1037
419
MORATAL GUIJARRO , FRANCISCO JOSÉ
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:52:05
1036
420
SOTO CANO, FRANCISCO JOSÉ
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:52:07
1035
421
MARTÍNEZ YERBES, ÁLVARO TOMÁS
Veterans B Mas
C. D. Casinos
0:52:07
1034
422
RODRÍGUEZ SÁNCHEZ, LIONEL
Senior Mas
Independent
0:52:08
0
423
ANDRÉS MARTÍN, PEDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:52:09
1033
424
BOSCA PEIRO, ARTURO
Veterans C Mas
Independent
0:52:16
1032
425
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:52:17
1031
426
ABAD PUIG, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Publidom
0:52:17
1030
427
MANCHA VALENCIA, KOKE
Senior Mas
Independent
0:52:22
0
428
LÓPEZ MARTIN-SANZ, JOSE ROGELIO
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:52:31
1029
429
MALONDA MARCOS, SANTI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:52:35
1028
430
MUT PASTOR , DANIEL
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:52:37
1027
431
REQUENA MORCILLO, JOSE
Veterans F Mas
Independent
0:52:42
1026
432
COLOMA FERRER, FRANCISCO
Veterans E Mas
Independent
0:52:43
0
433
FERRER COSTA, JAUME
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:52:45
1025
434
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
Senior Mas
Independent
0:52:47
1024
435
COLLADO SERRANO , DANIEL
Veterans A Mas
Independent
0:52:48
1023
436
FERRER BISQUERT, BLAI
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:49
1022
437
VICEDO ESCRIVA, RAUL
Veterans E Mas
Independent
0:52:58
1021
438
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:52:59
1020
439
CARDONA CARDONA , PEPE
Veterans D Mas
C. Beer Runners Xabia
0:53:04
1019
440
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:53:08
1018
441
MULET SOLER, JOSEP
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:53:11
1017
442
PELLICER LLOPIS, RAÜL
Veterans C Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:53:12
1016
443
PAYA RIBES, JOSE ALEJANDRO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:53:13
1015
444
BUIGUES PUIG, SERGIO
Veterans E Mas
Independent
0:53:14
0
445
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
Veterans G Mas
C. A. Calygat.com
0:53:18
1014
446
RUZ LUCENA , MANUEL
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:53:19
1013
447
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:26
1012
448
VILA CASTILLO, PEPE
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:53:28
1011
449
JUST FUSTER , JUAN
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:53:28
1010
450
FLORES VAQUERO, ISIDRO
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:53:31
1009
451
IGUALADA CARRETERO, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Llocnou
0:53:31
1008
452
DONET DONET, RAFA
Veterans D Mas
G. R. Real de Gandia
0:53:35
1007
453
BERTOMEU PUIG, ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
0:53:39
0
454
SANTACREU RIBES, JAVIER
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:40
1006
455
SIGNES ROSELLÓ, FELIPE
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:53:42
1005
456
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:45
1004
457
LAZARO MADRID, CARLOS
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:53:46
1003
458
SIERRA SENSECOGNOM, CARLOS
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:51
0
459
CHAFER MIÑANA, SERGIO
Veterans D Mas
C. A. El Xio Llutxent
0:54:02
1002
460
HIDALGO PASCUAL, JAIME
Veterans A Mas
Independent
0:54:08
1001
461
GIL BAUTISTA , ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:54:09
1000
462
RICO BENITO, JORDI
Veterans A Mas
Independent
0:54:11
999
463
COLOMER GARCIA, XIMO
Veterans C Mas
Independent
0:54:12
998
464
FORNES PEDRO, LLUIS
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:54:20
997
465
DOMENECH DONDERIS, JAUME
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:54:21
996
466
BEAMONTE CÓRDOBA, EDUARDO
Veterans D Mas
S. M. C. A. Cafeterias William
0:54:24
0
467
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Ondara
0:54:26
995
468
REQUENA AREVALO, DAVID
Veterans B Mas
Independent
0:54:35
0
469
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:54:35
994
470
LOZANO PEÑA, JUAN MANUEL
Veterans D Mas
Independent
0:54:37
0
471
STAUB, SANDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:54:38
993
472
LLORCA PASCUAL, LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:54:38
992
473
GARCIA DE LA REINA JAEN, J.ALBERTO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:54:41
991
474
FORNALI AGULLES, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:54:41
990
475
HIDALGO ITURRALDE, TOMAS
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:54:46
989
476
GARCÍA SEGUÍ, FRANCISCO
Veterans F Mas
Independent
0:54:51
988
477
GAZQUEZ MARTINEZ, JUAN PEDRO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:56
987
478
CORTES ESCRIVA, OSCAR
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:54:57
986
479
CERVERA TUR, ESTEBAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:55:07
985
480
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:55:08
984
481
LÓPEZ MORENO, DANIEL
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:55:08
983
482
FERRER BALLESTER, TOMAS
Veterans B Mas
Independent
0:55:12
982
483
VALLS MARTÍ, EMILIO
Veterans D Mas
C. A. Nexo Team
0:55:12
981
484
KLEYKENS GARCIA, MIGUEL
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:55:13
0
485
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:55:13
980
486
SERRANO FLORES , OSCAR
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:55:15
979
487
RIBAS GASENT, DAVID
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:55:15
978
488
GINESTAR BAILÉN, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Ondara
0:55:32
977
489
CATALA TORREGROSA, JOSEP
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:32
976
490
SASTRE TORRES, PEPE
Veterans D Mas
Independent
0:55:33
975
491
MCNEELY, BRUCE JOSEPH
Veterans G Mas
Independent
0:55:34
974
492
CHESA FERRER, JOAN FIDEL
Veterans C Mas
C. Orba Multiesport
0:55:35
973
493
VIVES FORNES, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:55:37
972
494
RAMON TEBAR, MARCELINO
Veterans F Mas
Independent
0:55:37
971
495
PERLES MOLINES, FRAN
Veterans A Mas
Independent
0:55:38
970
496
ALBORCH MIRALLES, BENJAMÍN
Veterans B Mas
Independent
0:55:43
969
497
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
Veterans E Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:55:44
968
498
PASTOR FURIÓ, VICENTE
Veterans C Mas
Independent
0:55:47
967
499
NARANJO RUBIO , JUAN
Senior Mas
C. A. La Xara
0:55:49
966
500
POVEDA HARO , ANGEL
Veterans F Mas
C. A. La Xara
0:55:49
965
501
PASTOR SAMPEDRO , JOSE
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:55:51
964
502
VERDU RICO, PEDRO ANTONIO
Veterans A Mas
Independent
0:55:51
963
503
LLACER CARRIÓ, JAIME
Veterans B Mas
C. A. Fisio2
0:55:57
0
504
SIGNES PEDRO, JUANSA
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:55:57
962
505
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:55:57
961
506
LLORCA TODOLÍ, ALFREDO
Veterans C Mas
Independent
0:56:00
0
507
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
Veterans F Mas
Independent
0:56:08
960
508
IBAÑEZ ORTOLA, PEP
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:56:14
959
509
VIDAL I CATALÀ, ÀLVAR
Veterans D Mas
Independent
0:56:21
958
510
FEMENIA ALMIÑANA, RUBEN
Senior Mas
Independent
0:56:23
0
511
MULET PONS, JOSEMI
Senior Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:56:23
957
512
CASELLES ESPINOS, JOAN
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:56:38
956
513
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:56:38
955
514
DESCALS MENGUAL, CARLOS
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:56:38
954
515
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:56:38
953
516
BAS MORAGUES, TONI
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:39
952
517
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:56:44
951
518
VENDRELL PALACIOS, ABELARD
Veterans E Mas
Independent
0:56:48
950
519
VENDRELL CASTILLO, BELAR
Senior Mas
Independent
0:56:48
949
520
SENDRA PONS, ISMA
Veterans B Mas
Independent
0:56:52
948
521
MOYA MARTÍNEZ, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:57:00
947
522
CARPI SESE, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:57:10
946
523
ANDRES GUILLEM, JUAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:57:12
945
524
RODRIGUEZ MONTERO, RAMIRO PABLO
Senior Mas
Independent
0:57:19
944
525
POQUET LEON, XIMO
Veterans D Mas
Independent
0:57:20
943
526
PÉREZ MONZÓ, ENRIQUE
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:57:21
942
527
MARCO RUIZ, DIEGO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:57:26
941
528
GARCIA DE LA REINA RESA, ANGEL
Veterans B Mas
Independent
0:57:31
0
529
CARDONA PEDRO, ALBERTO
Senior Mas
C. A. Gata
0:57:34
940
530
TABERNERO REBOREDO, MANUEL ANDRES
Veterans F Mas
C. A. Publidom
0:57:49
939
531
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:57:50
938
532
BOULEAU ESCORTELL, ANTONIO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:00
937
533
MUÑOZ ORTEGA , FRANCISCO
Veterans E Mas
Independent
0:58:02
0
534
VILA VILA, JORDI
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
0:58:04
936
535
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
Veterans E Mas
C. D. Satse Alicante
0:58:06
935
536
RIBES CUELLO, MARIO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:58:06
934
537
HERRERO DELGADO , JUAN
Veterans A Mas
C. A. El Faro
0:58:10
933
538
MARCOS SECO, LUIS
Senior Mas
Independent
0:58:10
0
539
GISBERT MUÑOZ, ANGEL CARLOS
Veterans D Mas
Independent
0:58:15
932
540
SALAS HUERTAS, SERGIO MANUEL
Veterans B Mas
Independent
0:58:18
0
541
MARCELINO DOMINGUEZ, JAVICHI CEUTA
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:19
0
542
CONDE MIRÓ, JUAN PABLO
Senior Mas
Independent
0:58:20
0
543
NAVALMORAL MAS, JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:58:21
931
544
VALLÉS IVARS, TONI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:58:21
930
545
SOLER VALLÉS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:58:21
929
546
ANDRES JIMENEZ, SITO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:58:22
928
547
LLOBELL MARQUÉS, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:58:22
927
548
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
Veterans D Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:58:25
926
549
DOMÍNGUEZ ALCAIDE, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Xeresa
0:58:28
925
550
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:58:31
0
551
MARCOS PEREZ, VICTORIANO
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:58:31
924
552
CAMBRILS SISCAR, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:58:38
923
553
SELLENS CASANOVA, JUAN
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:58:53
922
554
MENGUAL SIGNES, TOMÁS
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:59:00
921
555
RIPOLL CRESPO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:59:01
920
556
SELLÉS VAYÁ, IVÁN
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:03
0
557
VILAPLANA FERRANDO, JUANJO
Veterans D Mas
C. A. Alcoi
0:59:04
919
558
FAR BALLESTER, DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:59:18
918
559
YAÑEZ NATALINO, ROBERTO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:20
0
560
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:59:29
917
561
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:59:29
916
562
PEREZ BAÑULS, LUIS
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:59:34
915
563
BODÍ MIRET, ENRIQUE
Veterans B Mas
Independent
0:59:46
914
564
RODRÍGUEZ HIDALGO, JOSÉ CARLOS
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:59:59
913
565
FERRER PORTILLO, AMBROSIO J
Veterans E Mas
Real de Gandia C. F.
1:00:06
912
566
ANTON GARCÍA , CARLOS
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:00:26
911
567
MARTI FABREGAT, VICENT
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:01:07
910
568
MÁS SERRA, XIMO
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
1:01:27
909
569
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
1:01:47
908
570
FRAU RIBES, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
1:01:47
907
571
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
1:01:48
906
572
LLOBELL PRIETO, VICENTE
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
1:01:48
905
573
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
1:01:49
904
574
VICENTE ALBEROLA, DANIEL
Veterans C Mas
Independent
1:01:50
903
575
MOLINA DONAT, JOSE
Veterans G Mas
Independent
1:02:19
0
576
CASTILLO SANZ, LUIS ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
1:02:20
902
577
BOSCÀ MASCARELL , TONO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
1:02:21
901
578
CORTES MARTINEZ, SERAFI
Veterans G Mas
C. A. Altea
1:02:39
900
579
APARISI SERRA, VICTOR
Veterans F Mas
Independent
1:02:42
899
580
CAVANAGH, KEN
Veterans G Mas
Independent
1:02:52
0
581
CAVANAGH, MARTIN
Veterans D Mas
Independent
1:02:52
0
582
BERTOMEU QUERO, VICENT
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:03:01
898
583
SERER BRU, JUAN
Senior Mas
C. A. Corremundos
1:03:07
0
584
BENAVENT GREGORI, PACO
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
1:03:09
897
585
LOPEZ FERNÁNDEZ , DANIEL
Veterans D Mas
C. A. Els Oliveros
1:03:09
896
586
LLUESA GIRONÉS, VICENTE JUAN
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:03:24
895
587
TARRASO REY, JUANJO
Veterans F Mas
C. A. La Rabosa
1:03:28
894
588
FERRANDO BERNAT, LUIS
Veterans D Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:03:39
893
589
CÍVICO JURADO , MANOLO
Veterans D Mas
Independent
1:03:49
892
590
AVARGUES IVARS, JAIME
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
1:04:01
891
591
CLIMENT BAÑULS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
1:04:12
890
592
RIPOLL POQUET, JOAN
Veterans G Mas
Independent
1:04:14
889
593
PELLICER I GARCÍA, SALVADOR
Veterans E Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
1:04:35
888
594
BERNAT VERDU, DANI
Veterans D Mas
C. A. Alcoi
1:04:36
0
595
MARTÍ TORRES, SERGI
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:04:41
887
596
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:04:41
886
597
SCHREIBER, REINER MICHAEL
Veterans G Mas
Independent
1:05:09
885
598
IVARS FLORES, JOSÉ
Veterans G Mas
Independent
1:05:40
884
599
RODRÍGUEZ BALLESTA, MANUEL
Veterans B Mas
Independent
1:06:07
883
600
GASPAR ACAMER, JOSE ÁNGEL
Veterans C Mas
C. A. Altea
1:06:27
882
601
YAGO GARRIGUES, CARLOS
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:06:48
881
602
ESTEVE PONS, VICENT
Veterans F Mas
C. D. l´ Espenta
1:06:52
880
603
DONET MAHIQUES, JOSE
Veterans E Mas
Independent
1:09:10
879
604
DE VASCONCELLOS, MARCELO
Veterans C Mas
G. Condol Denia
1:09:16
878
605
PEIRO SERRA, PEPE
Veterans E Mas
G. Condol Denia
1:09:16
877
606
CAMINO RUBIO, PABLO
Veterans G Mas
G. Condol Denia
1:09:18
876
607
ROMERO CASTRO, JUAN MIGUEL
Veterans F Mas
G. Condol Denia
1:09:18
875
608
LLEDO MENGUAL, GUILLERMO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
1:09:18
874
609
PINO GARCÍA, JUAN FELIPE
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
1:09:46
873
610
IVARS IVARS, PEPE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:09:46
0
611
SALORT SERRRAT, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
1:09:46
872
612
BARBERAN PILES, ANGEL RICARDO
Veterans C Mas
Independent
1:10:39
871
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves