Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES - IV VOLTA A PEU EL POBLE NOU DE BENITATXELL
Cronometratge www.somesport.com
208 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:37:20
1400
2
MCKINNON, MAXINE
Veterans E Fem
C. A. Publidom
0:38:27
1399
3
FUENTES SENSECOGNOM, MARIA
Senior Fem
C. Hälsa & Training
0:39:10
0
4
SELBY, GEMMA ANN
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:39:30
1398
5
LARA FELIU, ROSA MARÍA
Senior Fem
C. A. Gata
0:39:42
1397
6
AYALA VELÁZQUEZ , NATHALIA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:40:03
1396
7
FRASQUET GISBERT, CAROL
Veterans B Fem
C. C. Camallaes - Reflyx
0:40:20
1395
8
MULET MESTRE, MARIA
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:40:26
1394
9
CAMPOS GALDO, NATALIA
Veterans A Fem
C. A. Gandia
0:41:50
1393
10
ALEMANY SANZ, CONSUELO
Veterans C Fem
C. A. Publidom
0:41:54
1392
11
BOSCÀ MASCARELL, MARIA
Veterans B Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:14
0
12
ET TABAA, HANAN
Senior Fem
Independent
0:42:37
1391
13
GUTIERREZ DE LA VEGA , CLARA ARIADNA
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:42:43
1390
14
GARCÍA SIGNES, JOYMA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:42:44
1389
15
ESTEVEZ CABALLERO, SONIA
Veterans B Fem
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:03
1388
16
GOMEZ TERRE, VIOLETA
Veterans C Fem
C. Córrer El Garbí
0:43:50
1387
17
GARRIGUES RONDA, GEMA
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:57
1386
18
ORTEGA VALLEJO, MILA
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
0:44:05
1385
19
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:44:10
1384
20
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:44:28
1383
21
VALERO SIGNES, ANTO
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:44:36
1382
22
MARTÍN GREGORI, ALOMA
Veterans A Fem
G. R. Real de Gandia
0:44:54
1381
23
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
Senior Fem
Independent
0:44:55
1380
24
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:12
1379
25
AMBLER, LOUISE
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:45:16
1378
26
BELLES HUMBLE, MARÍA
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:45:27
1377
27
GILABERT PASCUAL, ANA
Veterans A Fem
C. A. Redolat Team
0:45:29
0
28
PUIG TORRES, LUCÍA
Senior Fem
Independent
0:45:44
0
29
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
Senior Fem
C. A. Gata
0:45:54
1376
30
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
Veterans D Fem
C. A. La Nucia
0:46:05
1375
31
FONT MONFORT, YOLANDA
Senior Fem
Independent
0:46:06
0
32
PEREZ TOMAS, PILAR
Senior Fem
C. A. Cametes
0:46:08
1374
33
BOLUFER CRUAÑES, CARMEN
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:18
1373
34
ROWBOTTOM, AMY LOUISE
Veterans B Fem
Independent
0:46:28
1372
35
MCCARTHY, PAMELA
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:46:54
1371
36
TORRES MARTÍ, ROSANA
Veterans C Fem
Real de Gandia C. F.
0:47:11
1370
37
DIXON, MICHELLE
Veterans B Fem
C. A. Publidom
0:47:12
1369
38
CHOLBI SELLÉS, MAR
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:16
1368
39
MALONDA AUSINA, ERIKA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:47:18
1367
40
RASTELL, LAURENCE
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
0:47:31
1366
41
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOA
Senior Fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:47:33
0
42
BLANCO CISCAR, LINDA
Veterans C Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:35
1365
43
GÓMEZ TERRE, M CARMEN
Veterans A Fem
C. Córrer El Garbí
0:47:36
1364
44
PEREZ CABAÑERO, BEATRIZ
Senior Fem
C. A. Gandia
0:47:36
1363
45
STORER, TRACY
Veterans A Fem
Independent
0:47:36
1362
46
GREGORI MUÑOZ, TERESA
Veterans D Fem
C. A. Gata
0:47:48
1361
47
GOMEZ GORDILLO, YOLANDA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:47:49
1360
48
SELLENS PEREZ, ANGELA
Senior Fem
G. E. La Carena La Font
0:47:56
1359
49
PEREZ SASTRE, NAILA
Senior Fem
C. A. Cametes
0:48:04
1358
50
SICILIA MULET, TERESA
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:48:15
1357
51
CABALLERO MANSO, DAMARIS
Veterans A Fem
C. A. Alcoi
0:48:27
1356
52
BOUMA, DIEBRICH
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:33
1355
53
CHANCE, CLARE
Veterans B Fem
C. Sole Mates
0:48:51
1354
54
PEREZ FUSTER, ESTHER
Veterans D Fem
G. E. La Carena La Font
0:49:00
1353
55
MONFORT GARCIA, ROSA
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:49:01
1352
56
JÓHANNESDÓTTIR, KRISTÍN ANDREA
Veterans F Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:49:26
1351
57
VIVES PERELLÓ, NÚRIA
Veterans A Fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:49:27
1350
58
ARMOUSH , JANE
Veterans F Fem
C. A. iRun Calp
0:49:41
1349
59
BELTRAN ORQUIN, CAROL
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:49:43
1348
60
FONT I BOTELLA, ALEXANDRA
Senior Fem
C. A. Bèrnia
0:49:47
1347
61
RODRIGUEZ CARDENAS, MONICA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:47
1346
62
WALTHON CARDONA, IRIS
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:50
1345
63
VALLE HERNANDEZ, MARI LOLI
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:57
0
64
RIBES MAHIQUES, EVA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:50:05
1344
65
BAKER, NICOLA
Veterans A Fem
Independent
0:50:07
1343
66
VAN GERWEN, CINDY
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:50:09
1342
67
BERTOMEU VIVES , RAQUEL
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:14
1341
68
ORCAJADA PAEZ, NOELIA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:50:15
1340
69
VILA VIVES, MARIA
Veterans A Fem
C. A. Bèrnia
0:50:19
1339
70
CERDÀ GUZMAN, MARIA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:50:20
1338
71
PIERA FERNÁNDEZ , CRISTINA
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:50:26
1337
72
CARDONA ORDINES, PURIFICACION
Veterans C Fem
G. R. Real de Gandia
0:50:36
1336
73
VALIN FERRANDO, MERCEDES
Veterans C Fem
C. A. Alcoi
0:50:37
1335
74
VEINAT BELENGUER, DESIRÉE
Senior Fem
Independent
0:50:53
1334
75
MAS BALLESTER, BEATRIZ
Veterans A Fem
Independent
0:50:54
1333
76
RUIZ MERLE, MARIA
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:50:58
1332
77
FORNELL CHALUPETZKA , MANUELA
Veterans A Fem
C. A. Corremundos
0:51:07
1331
78
LIBBY, ANDREA
Veterans C Fem
Independent
0:51:17
1330
79
WOOD, SARAH
Veterans B Fem
C. Sole Mates
0:51:49
1329
80
ALCÁNTARA AGUILAR, ESPERANZA
Veterans D Fem
C. Deportivo Denia
0:51:50
1328
81
LEAL MORA , BELÉN
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:51:56
1327
82
BUIGUES CABALLERO, ANA
Veterans A Fem
C. A. Corremundos
0:52:01
1326
83
ORTOLÀ PONS, SUSANA
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:52:01
0
84
SANCHEZ ALMENDROS, ISA
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:52:17
1325
85
CRUZ GÓMEZ, JANETH
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:52:17
1324
86
MORANT CERRO, ISABEL
Veterans D Fem
C. Córrer El Garbí
0:52:18
1323
87
VALERA SÁNCHEZ, AITANA
Juvenil Fem
C. A. Ondara
0:52:18
1322
88
SALVÀ MULET, ANTONIA
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:52:21
1321
89
SOLER MAHIQUES, SARA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:52:28
1320
90
GAYÁ ROSELLÓ, Mª JOSÉ
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:52:29
1319
91
NISHIDA, NAOKO
Veterans B Fem
Independent
0:52:40
1318
92
GREGORI ESTRUCH, ASUN
Veterans D Fem
C. A. Els Oliveros
0:52:48
1317
93
MORA JIMÉNEZ, MARÍA ELENA
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:52:52
1316
94
BAS BENLLOCH, VICEN
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:52:53
1315
95
PUIG FAYOS, MONICA
Veterans C Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:52:58
1314
96
MARI FUSTER, EVA
Veterans C Fem
G. E. La Carena La Font
0:52:58
1313
97
ESPLA GISBERT, ALEXANDRA
Veterans A Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:59
1312
98
MARQUÉS ALFARO, MARTA
Senior Fem
Independent
0:53:01
1311
99
CARDONA BERTOMEU, ANGELA
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:03
1310
100
PERELLÓ TALENS, MÓNICA
Veterans B Fem
C. A. Centcames
0:53:07
1309
101
MIRET MALONDA, LAURA
Senior Fem
C. A. Gandia
0:53:11
1308
102
RODRIGUEZ RUBIO, CARMEN
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:53:24
1307
103
SOLANES MAS, MARISSA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:53:28
1306
104
SERISOLA PEIRO , MÓNICA
Veterans C Fem
G. R. Real de Gandia
0:53:30
1305
105
PUGA MARTIN, SILVIA
Veterans C Fem
Independent
0:53:31
1304
106
BERGER SCHÄRER, SYLVIA
Veterans G Fem
C. A. Gata
0:53:41
1303
107
GÓMEZ GARCÍA, PEPI
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:53:43
1302
108
POQUET BAÑULS, TERESA
Veterans B Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:53:46
1301
109
GREGORI LLORCA, MARIA
Veterans A Fem
Real de Gandia C. F.
0:53:48
0
110
SERRA MONTOYA, CARLA
Juvenil Fem
C. A. Dianium
0:53:51
1300
111
CABANES SEMPERE, ARANZA
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:53:54
1299
112
VERDÚ SAVALL, LORENA
Veterans B Fem
C. D. l´ Espenta
0:53:57
1298
113
PEIRO JAIJO, LOURDES
Senior Fem
C. Córrer Xeraco
0:54:06
1297
114
PELLICER SEBASTIÀ, MARIA JOSE
Veterans C Fem
C. A. Xeresa
0:54:11
1296
115
CAMPOS VIVES, ESTHER
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:54:12
1295
116
RIVERA ROBLES , MARÍA EUGENIA
Juvenil Fem
C. A. La Nucia
0:54:20
0
117
BLANCO VERDÚ, PEPI
Veterans F Fem
C. A. La Nucia
0:54:27
1294
118
GARCIA NOGUERA, PATRICIA
Senior Fem
C. A. Cametes
0:54:35
1293
119
MARTI MORELL, MAR
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:54:35
1292
120
ORTOLA VERCHER, VICTORIA
Veterans B Fem
Independent
0:54:38
0
121
SASTRE ROIG, INMA
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:54:40
1291
122
MUÑOZ ALCARAZ, MAYTE
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:44
1290
123
JACKSON, DEBORAH ANNE
Veterans E Fem
C. A. El Faro
0:54:45
1289
124
PALOMARES GILO, CLARA EUGENIA
Veterans E Fem
Independent
0:54:46
1288
125
MENGUAL NOGUERA, VERO
Veterans B Fem
C. A. Bèrnia
0:54:50
1287
126
TERENTI FONT, XARO
Veterans C Fem
C. A. Bèrnia
0:54:50
1286
127
COX, KELLY
Veterans A Fem
Independent
0:54:56
1285
128
DURA SALVA, ROSA
Veterans D Fem
Independent
0:54:59
1284
129
MARTINEZ, SOLE
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:55:03
1283
130
GIL GIL, JERONIMA
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:55:04
1282
131
COLECHÁ SMILES, SARA G.
Veterans D Fem
C. A. Nexo Team
0:55:06
1281
132
CRESPO CORTÉS, MARIA
Veterans B Fem
Independent
0:55:10
0
133
STOCKER, SARAH JANE
Senior Fem
Independent
0:55:16
1280
134
MARTÍNEZ CANTÓ, JUANI
Veterans C Fem
C. A. Ondara
0:55:25
1279
135
ABEAL GARABANA, NURIA
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:25
1278
136
VARO LÓPEZ, LAURA
Veterans B Fem
C. D. Satse Alicante
0:55:30
1277
137
SOLIVERES FULLANA, RAQUEL
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:39
1276
138
CARDONA MARTÍNEZ, PAQUIBEL
Veterans D Fem
C. A. Ondara
0:55:41
1275
139
SIGNES COSTA, TRIDA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:55:45
1274
140
BUTLER, ANNIE
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:55:46
1273
141
PALOMARES FERRER, CELIA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:55:47
1272
142
PEREZ SAMPERIO, LORENA
Veterans B Fem
C. A. iRun Calp
0:55:48
1271
143
FLETCHER, AMANDA
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:56:06
1270
144
LÓPEZ SÀNCHEZ, HELENA
Veterans C Fem
Independent
0:56:08
1269
145
MARTÍNEZ LARA, NURIA
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:14
1268
146
POBES SERRANO, MARIA JESUS
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:19
1267
147
SANTANDREU MOLL, AMALIA
Senior Fem
C. Ntgas Sports Team
0:56:23
1266
148
SELLENS PEREZ, ESTER
Senior Fem
G. E. La Carena La Font
0:56:34
1265
149
VILA RODRIGUEZ, MARIA JESUS
Veterans E Fem
C. D. l´ Espenta
0:56:37
1264
150
JACKSON, KAY
Veterans B Fem
C. Sole Mates
0:56:41
1263
151
JORRO, MELANY
Veterans B Fem
Independent
0:56:47
1262
152
PONS PEREZ, XARO
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:57:11
1261
153
STAUB, SINA
Senior Fem
C. Beer Runners Xabia
0:57:30
1260
154
MARCO PORTES, CARMEN
Veterans C Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:57:32
1259
155
SOLER ARBONA, MARIA-JOSE
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:57:37
1258
156
ORDOÑEZ RODRIGUEZ, MARGA
Veterans B Fem
G. Condol Denia
0:57:45
1257
157
CRESPO SENTI, CARMINA
Veterans D Fem
G. Condol Denia
0:57:45
1256
158
PEIRÓ FORT, XARO
Veterans E Fem
C. Córrer El Garbí
0:58:04
1255
159
ALEXANDER, NADINE
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:58:08
1254
160
FRIGOLS GRIMALT, VERO
Senior Fem
C. A. Gata
0:58:22
1253
161
CATALAN IVARS, ROSA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:58:43
1252
162
SAMBLÁS BETETA, EMI
Veterans C Fem
C. A. Cap i Cua
0:58:47
1251
163
ASPERILLA OLMO, ESTHER
Veterans C Fem
C. Deportivo Denia
0:58:48
0
164
WILLIAMS , TALWYN
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:59:05
1250
165
SANCHEZ MULET, MARIA ISABEL
Veterans C Fem
G. Condol Denia
0:59:09
1249
166
OCHOA ROSELLO, FANI
Veterans D Fem
G. Condol Denia
0:59:37
1248
167
VICENTE RODRÍGUEZ, MARÍA DOLORES
Veterans G Fem
G. Condol Denia
0:59:37
1247
168
SORIANO GALINDO, AMPARO
Veterans E Fem
C. D. l´ Espenta
0:59:46
1246
169
ROSS, AILSA
Veterans D Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:59:48
0
170
JUAN ESTRADA, MARIA
Senior Fem
C. A. Benidorm
0:59:49
1245
171
IGNATEVA, OLGA
Senior Fem
Independent
0:59:56
1244
172
SORIANO COMADRÁN , PILAR
Veterans A Fem
Independent
1:00:01
0
173
SAN MIGUEL FABREGUES, MARIA ANTONIA
Veterans F Fem
C. A. Publidom
1:00:24
1243
174
RAMIS DOMENEC, ROSA MARIA
Veterans C Fem
Independent
1:00:24
1242
175
MAURÍ CRESENCIO , EVA
Veterans A Fem
C. Garma Fisiosalut
1:00:28
1241
176
PONS JUST, ENCARNA
Veterans C Fem
Independent
1:00:33
1240
177
ARABÍ ARABÍ, TERESA
Veterans E Fem
C. A. Gata
1:00:44
1239
178
SIERRA ESCUDERO, MARÍA JOSÉ
Veterans D Fem
Independent
1:00:49
1238
179
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:01:05
1237
180
NAVE FLUXA, XELO
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:01:15
1236
181
CUNNINGHAM, CLAIRE
Veterans B Fem
Independent
1:01:19
1235
182
BUIGUES GARCIA, LAURA
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:01:22
1234
183
PASTOR EGIDO, AMELIA
Veterans F Fem
G. Condol Denia
1:01:58
1233
184
SELLÉS SÁNCHEZ, BEA
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:02:01
1232
185
CAUDELI MILLET, TERE
Veterans D Fem
Independent
1:02:07
1231
186
SANCHIS FUSTER, ROSA
Veterans D Fem
C. Córrer El Garbí
1:02:13
1230
187
FERRER ALEMANY, VICENTA
Veterans D Fem
C. Córrer El Garbí
1:02:13
1229
188
NAVARRO LLORCA, LIDIA
Juvenil Fem
C. A. Dianium
1:02:32
1228
189
MONTEALEGRE MENOR, ANA
Veterans B Fem
C. A. Ondara
1:02:44
1227
190
PEDRO SALVÁ, PEPA
Veterans E Fem
C. A. Gata
1:02:49
1226
191
IVARS PONS, NOELIA
Senior Fem
C. A. Gata
1:02:50
1225
192
MIRALLES MAS, TERESA
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:02:52
1224
193
POWELL, MADELANE
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:02:53
1223
194
GAVILÁ MIÑANA, ROSANA
Veterans D Fem
Independent
1:03:12
1222
195
RIPOLL BOIGUES, ENCARNA
Veterans C Fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:03:12
1221
196
FLUIXÀ OLMOS, Mª JESÚS
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:04:02
1220
197
COSTA SOLER, TERE
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:04:02
1219
198
ESPI BOSCA, MAITE
Veterans D Fem
C. A. El Xio Llutxent
1:04:14
1218
199
ESCODA FERRER, MARGA
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:04:27
1217
200
PARANIAK, SAMANTA
Senior Fem
Independent
1:05:02
0
201
ASPAS GIL, BEATRIZ
Veterans A Fem
Independent
1:05:02
0
202
COSTA ESTEVAN, MARITXEL
Veterans C Fem
Independent
1:05:28
1216
203
ORDIÑAGA MONREAL, ROSALÍA
Veterans C Fem
Independent
1:05:28
1215
204
POVEDA GARCÍA, MARISOL
Veterans B Fem
Independent
1:05:36
1214
205
OCHOA ROSELLO, MARI ANGELES
Veterans G Fem
G. Condol Denia
1:07:31
1213
206
TRIBALDOS, ANA BELEN
Veterans B Fem
Independent
1:08:15
1212
207
BUIGUES LLORET, TOÑI
Veterans C Fem
Independent
1:12:02
1211
208
MAAG, IRENE
Veterans C Fem
Independent
1:13:46
0
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves