Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES - VII CURSA POPULAR CALP - SOLYMAR
Cronometratge www.somesport.com
841 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:47
1400
2
HADRI, ADRIÁN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:29:50
1399
3
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFF
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:29:59
1398
4
IVARS IVARS, ADRIAN
Senior Mas
C. D. E. Kalamos Las Rozas
0:30:07
0
5
FAYOS BATALLER, FELIPE
Senior Mas
C. A. Gandia
0:30:15
1397
6
RIDA YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:42
1396
7
PIERA SENDRA, MIQUEL
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:30:43
1395
8
VIDAL BATALLER, DIEGO
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:30:46
1394
9
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:30:59
1393
10
RUBIO MUÑOZ, JOSÉA.
Veterans B Mas
Independent
0:31:22
0
11
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:31
1392
12
SOLER SALVÀ, JAIRO
Senior Mas
C. A. Gata
0:31:38
1391
13
SOLER GINESTAR, SERGI
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:31:40
1390
14
SOLER LLIDO, ANTONIO
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:52
1389
15
MAS LEYDA, JUANAN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:32:00
1388
16
BENITEZ PASCUAL, NATXO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:32:04
1387
17
CABEZAS GARCÍA, AITOR
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:32:08
1386
18
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:32:14
1385
19
FEMENIA BARBER, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:32:14
1384
20
PISKORSKI, DOMINIK
Senior Mas
Independent
0:32:18
0
21
SEGRELLES QUILIS, JESÚS
Veterans C Mas
C. A. Montaverner
0:32:21
0
22
AUSINA RODRÍGUEZ , MIGUEL
Senior Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:32:33
0
23
FERRER BALLESTER, MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:32:36
1383
24
LOPEZ AMOR, ANGEL
Senior Mas
Independent
0:32:40
0
25
VENGUT MOLL, HECTOR
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:32:45
1382
26
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:32:55
1381
27
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:03
1380
28
BLASCO TRO, ÁNGEL
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:33:07
1379
29
ZADOWOZNIZ, GERMAN
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:33:10
1378
30
MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:33:10
1377
31
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
Veterans A Mas
Independent
0:33:11
1376
32
ENGUIX SANCHO, JOSE
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:33:12
1375
33
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
Veterans A Mas
Independent
0:33:16
1374
34
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:33:22
1373
35
CONTERO GARCÍA, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:33:25
1372
36
HOLOVANENKO, ALEX
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:33:28
1371
37
GAUCHI BELLIDO, GENIS
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:33:34
0
38
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
Veterans B Mas
Independent
0:33:37
0
39
CASTAÑEDA HURTADO , OSCAR
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:33:41
0
40
BISQUERT CARDONA, IVAN
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:43
1370
41
ALVAREZ PIC, JOSE LUIS
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:33:43
1369
42
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:33:44
1368
43
RIBERA FERRER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gandia
0:33:46
1367
44
FLETCHER, PAUL
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
0:33:50
1366
45
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:33:51
1365
46
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:33:53
1364
47
COLL VIVES, JOSE LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:33:59
1363
48
SELLENS CASANOVA, JUAN
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:33:59
1362
49
MANCHA VALENCIA , JONY
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:03
1361
50
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:34:03
1360
51
AGULLES ALEMANY, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:34:11
1359
52
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:14
1358
53
TORMOS CAÑADAS, TONI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:15
1357
54
BIDAULT, PHILIPPE
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:34:23
1356
55
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:29
1355
56
FERRANDO MESTRE, LUIS
Senior Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:34:31
0
57
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:34:32
1354
58
BENZAZOUA DOVAL, IKER
Veterans A Mas
Independent
0:34:33
0
59
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:34:35
1353
60
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:34:35
1352
61
VIVO GONZALEZ, JUAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:38
1351
62
PINEDA CABRERA, CARLOS
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:41
1350
63
GÓMEZ CARMONA, JESÚS
Senior Mas
C. A. Publidom
0:34:51
1349
64
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:34:53
1348
65
LLACER ANDRES, FERNANDO
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:34:56
1347
66
FERREYRA, CRISTIAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:34:57
1346
67
FERRER BALLESTER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:01
1345
68
PALLÁS MOMPARLER, MANUEL
Veterans D Mas
C. A. La Rabosa
0:35:05
1344
69
APARISI I CARRIÓ, VICENT
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:35:06
1343
70
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:11
1342
71
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:35:14
1341
72
EGUILIOR BORRAJO, GERMÁN
Senior Mas
Independent
0:35:16
0
73
DOMENECH MARTI, TONI
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:35:17
1340
74
FORNES SANCHIS, OSCAR
Senior Mas
C. A. Cametes
0:35:19
1339
75
SERRA BAUTISTA, ALAN
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:35:24
1338
76
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:35:24
1337
77
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:28
1336
78
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:31
1335
79
ROMERO MARTIN, DAVID
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:33
1334
80
LLOPIS CHELI, VICENTE
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:35:36
1333
81
GOMAR TORMO, JOAN
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:35:42
1332
82
BOLUFER MAHIQUES, PEP
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:43
0
83
FORNA GARCIA, PACO
Veterans C Mas
Independent
0:35:43
0
84
PÉREZ CASELLES, RUBEN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:35:44
1331
85
CABRERA CARDONA, RAUL
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:35:45
1330
86
BADAR LAHMAMI, BADREDDINE
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:35:48
1329
87
VALERO PEDRAZA, JOSE
Senior Mas
Independent
0:35:52
1328
88
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:35:53
1327
89
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:56
0
90
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:57
1326
91
ESTELA CRESPO, JUANVI
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:57
1325
92
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:59
1324
93
JORRO RAMÓN, JORDI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:35:59
1323
94
SIERES GOMEZ, JAVI
Veterans A Mas
C. Esportiva El Corriol
0:35:59
0
95
DOMINGUEZ MORENO, DAVID
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:36:00
1322
96
CERVERA TUR, ESTEBAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:36:01
1321
97
SALVA DIEGO, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:36:02
1320
98
MIRA SENDRA, MANUEL
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:36:07
1319
99
BAS MORA, MICHEL
Senior Mas
C. A. Isport
0:36:09
0
100
RICO BERTOMEU, RAFAEL
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:11
1318
101
VIDAL PONS, ESTEFAN
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
0:36:13
1317
102
DE JUAN DEVESA, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:36:13
1316
103
VARA RAMOS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:36:14
1315
104
MENGUAL PEDRO, TOMÀS
Senior Mas
C. A. Gata
0:36:14
1314
105
GARCÍA BENEYTO, CÉSAR
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:36:14
0
106
PONS AUSINA, JAVIER
Veterans A Mas
Independent
0:36:16
0
107
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:21
0
108
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:36:21
1313
109
FLUXÀ FERRER, PERE
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:21
1312
110
BARCELÓ RIOS, JAUME
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:36:23
1311
111
CISCAR NALDA, SALVA
Veterans C Mas
C. Córrer Piles
0:36:25
0
112
SEGARRA JUAN, MANOLO
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:36:26
1310
113
DAVIES, RHYS
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:36:29
1309
114
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:36:29
1308
115
CATALA TORREGROSA, JOSEP
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:32
1307
116
CAUDELI LLORCA, SALVA
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:36:32
0
117
SIGNES FORNÉS, PEP
Senior Mas
C. A. Gata
0:36:33
1306
118
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:36:37
1305
119
MARSAL BAYDAL, ADRIÁN
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:38
1304
120
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
Senior Mas
C. Triatlón Arena Alicante
0:36:39
1303
121
PÉREZ MONCHO, JUANHER
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:36:41
1302
122
GUTIERREZ DE LA VEGA SAPENA, FELIPE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:45
1301
123
PARADEDA FONTANET, MARC
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:36:46
1300
124
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:36:50
1299
125
MORATA VIDAL, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:36:53
1298
126
CAMBRA SANCHO, SANTI
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:54
1297
127
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:36:57
1296
128
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:37:00
1295
129
MONCHO SOLER, JOSÉ FRANCISCO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:37:02
1294
130
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:03
1293
131
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:04
1292
132
BORREDA FRASQUET, QUINO
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:37:06
1291
133
DAIDAY DAIDAY, YASSIN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:37:06
1290
134
BONET MORENO , SALVA
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:06
1289
135
MURILLO LLERGO, MIGUEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:37:09
1288
136
PERLES MOLINES, FRAN
Veterans A Mas
Independent
0:37:10
1287
137
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:12
1286
138
SASTRE SANCHO, ALEX
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:12
1285
139
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:13
1284
140
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:37:13
1283
141
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:37:14
1282
142
SALVA TORRES, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:37:15
1281
143
GUITART CERVERA, PACO
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:37:15
1280
144
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:15
1279
145
IVARS LOPEZ, ANDRES
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:17
1278
146
MARTINEZ PERICAS, PACO
Veterans A Mas
C. D. l´ Espenta
0:37:19
1277
147
SENÍS FERNÁNDEZ, JUAN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:21
1276
148
LÓPEZ VALVERDE, FRANCISCO
Veterans F Mas
Independent
0:37:22
0
149
CASELLES PEDRO, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:37:23
1275
150
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:37:23
1274
151
DIAS LOPES, ALBANO
Veterans B Mas
Independent
0:37:27
1273
152
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:37:29
1272
153
LAZARO MADRID, MARCELO
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:37:31
1271
154
RAISSUNI KRIM, RAMZI
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:37
1270
155
LAFFAYE, ERNESTO
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:37:39
1269
156
MASANET SANCHO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:37:42
1268
157
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:37:42
1267
158
MARTI SENDRA, PATRICIO
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:37:44
1266
159
NOGUERA CASELLES , JORDI
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:37:44
1265
160
STACHOWIAK, MIKE
Senior Mas
C. A. El Faro
0:37:46
1264
161
REVELLES TUR, MIGUEL
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:47
1263
162
SENDRA PIERA, RAÚL
Veterans A Mas
Independent
0:37:48
1262
163
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:49
1261
164
GUZMAN RIPOLL, PEPE
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:37:49
0
165
SIFRE PONT, MARTI
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:37:49
1260
166
BOWMER, NEIL
Veterans D Mas
C. Swaledale Runners
0:37:54
0
167
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:37:57
1259
168
LLOPIS SABATER, RAMON
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:37:57
1258
169
MILLET PELLICER, ALBERTO
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:38:01
1257
170
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
Veterans B Mas
C. Córrer Xeraco
0:38:05
1256
171
FERRANDIS BAÑULS, AUGUSTO
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:10
1255
172
SISCAR BAY, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:10
1254
173
POZOS TRULLAS , SEBASTIAN
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:38:12
0
174
IVARS CARDONA, ALFRED
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:14
1253
175
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:14
1252
176
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:15
1251
177
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
Veterans B Mas
C. Esportiva El Corriol
0:38:15
1250
178
LLOPIS IBIZA, JUANSA
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:38:18
1249
179
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:38:18
1248
180
FERRER MULET, FRANCESC
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:38:20
1247
181
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
Veterans G Mas
C. A. Calygat.com
0:38:20
1246
182
FRESNEDA FERNÁNDEZ, RAÚL
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:21
1245
183
LORENTE RICART, TONI
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:21
1244
184
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:22
1243
185
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:38:23
1242
186
REINA ARGENTE, MARC
Senior Mas
C. A. Gandia
0:38:24
1241
187
CLIMENT CALDERÓN , ALEX
Senior Mas
Independent
0:38:24
1240
188
LASSRI AKMAR, ABDESLAM
Veterans B Mas
Independent
0:38:25
0
189
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:26
1239
190
PASTOR PELLICER, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:38:28
1238
191
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:38:32
1237
192
CERVERA TUR, TONI
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:38:33
1236
193
LAZARO ESTRADA, EMILIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:33
1235
194
ROCHER MAYOR, VICTOR
Veterans A Mas
C. Masktri
0:38:35
1234
195
MARCO MARTI, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:38:38
1233
196
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
Senior Mas
Independent
0:38:39
1232
197
CASTELL ALEMANY, ARNAU
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:39
0
198
SEGARRA VALLES, DIEGO
Senior Mas
Independent
0:38:39
1231
199
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:38:39
0
200
PIERA FERRER, BATISTE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:40
1230
201
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:42
1229
202
DOMENECH BALLESTER, LUCAS
Senior Mas
C. A. Altea
0:38:42
1228
203
FELIU SALVA, DAVID
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:38:43
1227
204
SIGNES GRIMALT, ANDRES
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:38:45
1226
205
MORANT LLIDÓ, JOAN
Senior Mas
Independent
0:38:46
1225
206
LOPEZ GAYA, RAFAEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:47
1224
207
CAMARASA VIVES, PAU
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:38:47
1223
208
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:50
1222
209
MÁXIMO ORTEGA, RAÚL
Veterans C Mas
Independent
0:38:52
0
210
PASTOR ZORITA, ANDREA
Veterans D Mas
Independent
0:38:55
1221
211
PÉREZ VALLINO, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:57
1220
212
CABRERA FONT, MIGUEL ÁNGEL
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:58
1219
213
ALBERT ESCUDERO, JAUME
Juvenil Mas
C. Dénia Corre
0:38:58
1218
214
TUR CABRERA, JUANJO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:59
1217
215
FUSTER PEIRÓ, SALVA
Veterans B Mas
Independent
0:39:01
1216
216
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
Veterans D Mas
C. D. l´ Espenta
0:39:01
1215
217
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:39:01
1214
218
MORILLO CABRERA, ANTONIO
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:03
1213
219
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:39:04
1212
220
IVARS MUNERA, JAIME
Senior Mas
Independent
0:39:08
0
221
PUIG ROBLEDO, JOSE FRANCISCO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:39:09
1211
222
FAR RIPOLL, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:39:09
1210
223
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:39:12
1209
224
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:39:13
1208
225
ADÁRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGEL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:14
0
226
ABELLAN MORENO, SINDO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:39:15
1207
227
GARCÍA BORJA, PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:39:20
1206
228
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:39:20
1205
229
DOMINIQUE, ANTOINE
Veterans E Mas
C. Meelopers Meise
0:39:23
0
230
BUIGUES CARRIÓ, PACO
Veterans D Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:23
1204
231
SOLER VALLES, PEDRO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:39:27
1203
232
AOUSSER, MOHAMED
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:39:28
1202
233
GALÁN ANTON, ANDRES
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:32
1201
234
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:39:34
1200
235
VERDÚ ANDRÉS , RICHARD
Veterans B Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:39:35
1199
236
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
Veterans C Mas
Independent
0:39:36
1198
237
CABRERA ESTRADA, JUAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:39:36
1197
238
WALBRAN, BRUCE
Veterans D Mas
Independent
0:39:37
0
239
LLOBELL FERRER, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:39:42
1196
240
SANCHEZ LOPEZ, DIEGO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:39:42
1195
241
FERRER MANCHA, CRISTIAN
Senior Mas
Independent
0:39:43
1194
242
JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:39:46
1193
243
SIMO ARBONA, JAVIER
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:47
1192
244
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
Independent
0:39:48
1191
245
MESTRE COMPANY, ESTEVE
Senior Mas
Independent
0:39:49
1190
246
GARIJO LOZANO, JUAN
Veterans D Mas
C. Keniatas Albacete
0:39:53
0
247
GARCIA MOLINO, FERNANDO
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:39:55
1189
248
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:39:57
1188
249
FERNÁNDEZ FUENTES, JOSÉ LUIS
Senior Mas
Independent
0:40:05
0
250
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:40:06
1187
251
PLAZA CASELLES, RAFAEL
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:40:08
1186
252
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:40:09
1185
253
PASCUAL JULIA, ALEX
Veterans B Mas
Independent
0:40:09
0
254
CHAMANEL I GINESTÓS, ALBERT
Veterans C Mas
C. de Rem Denia
0:40:12
1184
255
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:12
1183
256
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
Veterans B Mas
Independent
0:40:13
0
257
CLAY, TOBY
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:40:14
1182
258
MAS MUT, CARLOS
Veterans B Mas
Independent
0:40:15
1181
259
PEREZ CARDENAS, RAFA
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:40:17
1180
260
JULIÀ PELLICER, PEPE
Veterans E Mas
C. Triatló Gandia
0:40:18
1179
261
OJER IZCUE , PEDRO
Veterans F Mas
Independent
0:40:21
1178
262
GUTIERREZ OLIVARES , JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:21
1177
263
LUJAN FUENTES, JAVIER
Veterans B Mas
C. A. La Rabosa
0:40:23
1176
264
FERRANDO TALENS, JOSE
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:24
1175
265
DELGADO SANZ, JULIAN
Veterans A Mas
C. A. La Rabosa
0:40:24
1174
266
IBÁÑEZ FERRER, WENCES
Veterans A Mas
C. A. Guixa Esport
0:40:25
1173
267
ROIG COSTA, ADOLFO
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:40:30
1172
268
SESE VIVES, JOSE VTE.
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:40:30
1171
269
KEVIN, DUCKWORTH
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:30
1170
270
MORALES PÉREZ, ALEJANDRO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:32
1169
271
MAYANS MORLA, ENRIQUE
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:40:36
0
272
SANCHEZ SALA, BENITO
Senior Mas
Independent
0:40:37
0
273
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:40:38
1168
274
BOLUFER CARDONA, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:39
1167
275
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:40
1166
276
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:40:42
1165
277
PEDRO SALVA, BATI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:40:42
1164
278
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:40:43
1163
279
SIGNES VIDAL, JAVI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:43
1162
280
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:40:44
1161
281
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:47
1160
282
TUROWIEC, ADAM
Veterans B Mas
C. Appetiteforsports
0:40:51
0
283
CHELET ORDINES, VICENTE
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:52
1159
284
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:52
1158
285
PEDRO MESTRE, JOSÉ
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:40:54
1157
286
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:40:55
1156
287
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:56
1155
288
ESCALES GARCIA, PERE
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:05
0
289
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:07
1154
290
TUDELA CASAS, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:41:08
1153
291
CHENG, CHRISTIAN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:12
1152
292
CERVERA GREGORI, TONI
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:12
0
293
CARRIO BOLUFER, VICTOR
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:41:12
1151
294
GONZÁLEZ PERICÁS, JAVI
Veterans A Mas
Independent
0:41:14
0
295
NOVELLA FLETCHER, ALEX
Senior Mas
Independent
0:41:16
0
296
GRIMALT MARSAL, CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:18
1150
297
BISHOP , JONATHAN 
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:41:19
1149
298
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:41:22
1148
299
MARCINEK, TOMASZ
Senior Mas
Independent
0:29:36
0
299
CARPI FORQUÉS, PERE
Veterans A Mas
C. A. Pas a Pas El Verger
0:41:23
0
300
FUENTES COVILL, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:41:26
1147
301
ROMERO CABELLO, SERGIO
Veterans A Mas
C. A. Almirunning Cullera
0:41:26
0
302
LÁZARO MADRID, GABRIEL
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:26
1146
303
ALVAREZ GIL, QUINI
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:30
1145
304
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:30
1144
305
PEIRÓ SALORT, VICENT
Veterans C Mas
C. Córrer Xeraco
0:41:31
1143
306
DEVESA PARTERA, EDUARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:33
1142
307
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:41:35
1141
308
MORELL PERIS, VÍCTOR
Veterans B Mas
Independent
0:41:35
1140
309
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:41:36
1139
310
BLASCO BAÑULS, JUAN VTE
Veterans C Mas
Real de Gandia C. F.
0:41:36
1138
311
PERIS FERNANDEZ, DAVID
Senior Mas
C. Beer Runners Xabia
0:41:37
1137
312
CORDERO BORJA, CARLOS
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:38
1136
313
VILA PONS, JOSE MARIA
Veterans B Mas
Independent
0:41:41
0
314
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:43
1135
315
PONS LORENTE, JOAN
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:43
1134
316
GRANADOS , EUGEN
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:41:45
0
317
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:48
1133
318
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:41:48
1132
319
GOMEZ VARGAS, MIGUEL ANGEL
Veterans A Mas
Independent
0:41:49
1131
320
GARCIA MARTIN, BLAS
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:41:51
1130
321
BASTIDA GÓMEZ, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:41:54
1129
322
DONDERIS SERRA , JAUME
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:41:56
1128
323
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:41:58
1127
324
LILIENTHAL GUILLÉN, CARLOS
Senior Mas
Independent
0:41:58
1126
325
MAÑAS CASCALES, RICARDO
Veterans C Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:41:58
1125
326
SOLANES VALLET, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:42:00
1124
327
BENIMELI ROCHER, RUBEN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:00
1123
328
SALORT LLORCA, VICENTE
Veterans B Mas
Independent
0:42:00
1122
329
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:42:02
1121
330
FURIO SANCHIS, CASIMIR
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:42:03
1120
331
IVARS RIPOLL, VICENT
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:03
1119
332
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:42:04
1118
333
AGUILILLA CAMBRÓN, SEBASTIÀ
Veterans E Mas
C. M. A. La Faixa
0:42:08
1117
334
FORNÉS MALONDA, VICTOR
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:42:08
1116
335
FERRANDO PASTOR, GABI
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:42:09
1115
336
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉ
Veterans C Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:42:09
1114
337
PIERA AMOR, AGUSTÍN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:42:10
1113
338
GRANADA RAMÍREZ, PABLO
Senior Mas
Independent
0:42:10
0
339
FORNES ALBEROLA, OSCAR
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:42:10
1112
340
BOLUFER JORDAN, JOSÉ RAMÓN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:42:11
1111
341
MULET PONS, JOSEMI
Senior Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:42:12
1110
342
MOYANO RUEDA, RODRIGO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:42:13
1109
343
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUEL
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:42:14
1108
344
MARTI ESPINOS, SANTI
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:42:17
1107
345
HENDERSON, SCOTT
Veterans C Mas
Independent
0:42:19
1106
346
ESCRIVÁ ROSELLO, JORDI
Veterans B Mas
Independent
0:42:20
1105
347
SEKRECKI, MICHAL
Senior Mas
Independent
0:42:20
0
348
SÁNCHEZ SÁNCHEZ , SALVADOR
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:42:22
1104
349
SANROSENDO MORENO , JOSÉ IGNACIO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:23
1103
350
MAÑÓ SIGALAT, JAVIER
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:25
1102
351
CASTELL BERNARDINO, RUBÉN
Senior Mas
Independent
0:42:27
1101
352
FERNANDEZ LLAMAS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
0:42:27
1100
353
ESCORTELL OLIVER, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:42:29
1099
354
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:30
1098
355
MARTINEZ PALOP, HECTOR
Senior Mas
C. A. Q-Fitness
0:42:32
0
356
GREGORI PEIRO, JUAN JESUS
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:32
1097
357
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRÉS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:42:33
1096
358
ROMERO MATEU, LLUIS
Veterans D Mas
Independent
0:42:35
1095
359
MCCARTHY, ROBERT
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:42:35
1094
360
LÓPEZ MARTIN-SANZ, JOSE ROGELIO
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:42:36
1093
361
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:42:38
1092
362
GRIMALT MOLL, DANI
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:39
1091
363
ARBONA CARAVACA, VICENTE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:41
1090
364
FRESNEDA ARMELL, DAVID
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:43
1089
365
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:42:44
1088
366
NARANJO VELASCO, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:42:47
1087
367
BECKERICH, ANDY
Senior Mas
Independent
0:42:50
1086
368
MIRALLES SENSECOGNOM, FRAN
Veterans A Mas
Independent
0:42:50
1085
369
POVEDA HARO , ANGEL
Veterans F Mas
C. A. La Xara
0:42:50
1084
370
TERRADES DALMAU, TONI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:42:50
1083
371
OSUNA HUERTAS, JOSE
Veterans G Mas
C. A. Alcoi
0:42:50
1082
372
RUBIO RODRIGUEZ, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Tossal
0:42:51
1081
373
OLASO VICENS, JOSEP
Senior Mas
C. Masktri
0:42:51
1080
374
RIBES MENGUAL , DAVID
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:55
1079
375
ANDRÉS MARTÍN, JUANMA
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:42:56
1078
376
ARMOUSH , AMER
Veterans E Mas
C. A. iRun Calp
0:42:56
1077
377
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:58
1076
378
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:59
1075
379
BERENGUER LANE, DAMIÁN
Senior Mas
Independent
0:42:59
1074
380
COLOMER GARCIA, XIMO
Veterans C Mas
Independent
0:43:02
1073
381
CASTELLÓ ALMAZÁN , RAFA
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:02
1072
382
GARCÍA MARI, TONI
Veterans A Mas
C. A. Guixa Esport
0:43:03
1071
383
DEVESA MIRALLES, PERE
Veterans A Mas
Independent
0:43:04
1070
384
SERRANO FLORES , OSCAR
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:05
1069
385
MARTIN SANCHEZ, PEDRO J.
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:43:05
1068
386
MORATAL GREGORI, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:09
1067
387
GARCIA ESTRUCH, KIKE
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:43:12
1066
388
CIFUENTES , DIEGO
Senior Mas
Independent
0:43:12
0
389
PÉREZ BELMONTE, ROBERTO
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:43:13
1065
390
IVARS MENGUAL, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:13
1064
391
LANGLEY , MARK
Veterans A Mas
Independent
0:43:14
1063
392
COSTA TUR, MIGUEL
Veterans B Mas
Independent
0:43:15
1062
393
ERN BLANCO, SIMON
Senior Mas
C. A. Ondara
0:43:16
1061
394
REVERT FAS, SALVA
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:18
1060
395
PIERA ESTELA, RAI
Veterans D Mas
C. Córrer No Torne Més
0:43:19
1059
396
BISQUERT CARDONA, JOSE MARIA
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:22
1058
397
VILAPLANA BLASCO, PEPE
Veterans B Mas
C. NonStop365
0:43:22
0
398
MOODY, JAMES
Veterans A Mas
Independent
0:43:23
1057
399
SAVALL TEROL , ANDRES
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:43:27
1056
400
VERA PAREDES, PABLO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:30
1055
401
GARCÍA BURGUERA, JUANMA
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:43:30
1054
402
FERRER RIBES, ANDRES JOSE
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:43:30
1053
403
IVARS TORRES, CALIXTO JOSE
Veterans A Mas
Independent
0:43:31
0
404
REQUENA VALERO, JAVIER
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:31
1052
405
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBÉN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:31
1051
406
FORNÉS SENDRA, OSCAR
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:43:32
1050
407
VICENS BALLESTEROS, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:32
1049
408
BARNES, JEREMY
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:43:33
1048
409
CAÑIZARES SENDIN, FRANCISCO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:43:34
1047
410
FONT SERRAT, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:34
1046
411
LLANBIES SENDRA, ENRIC
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:35
1045
412
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:43:35
1044
413
GARCÍA MOLINO , MIGUEL
Veterans C Mas
C. Córrer Piles
0:43:35
1043
414
ALAMINOS MONTES, JOSE LUIS
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
0:43:36
1042
415
ARCOS ESTEVAN, BORJA
Senior Mas
Independent
0:43:38
0
416
CHAVELI CAMARENA, JUANJO
Veterans D Mas
C. E. Llocnou
0:43:39
1041
417
MARTÍNEZ TURÉGANO, JAIME
Senior Mas
Independent
0:43:41
0
418
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:43:41
1040
419
GARCIA AIS, RUBEN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:43:42
1039
420
SABATER LLORENS, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:42
1038
421
MORATAL GUIJARRO , FRANCISCO JOSÉ
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:43
1037
422
LLOPIS BOLUFER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:43:45
1036
423
BLASCO BATALLER, JOSE
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:45
1035
424
LARA PORTES, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:46
1034
425
ALAYA TARRAZONA, JAVI
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:46
1033
426
MORATÓ RAFET , FRANCISCO MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:43:46
1032
427
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:46
1031
428
SANCHEZ MARTOS, BENITO
Veterans D Mas
Independent
0:43:47
0
429
RAMOS MORENO, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:43:50
1030
430
CALERO GARCÍA, TONI
Veterans C Mas
C. Ntgas Sports Team
0:43:51
1029
431
SENDRA LLIDÓ, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:52
1028
432
BERRUTI OLIVER, FELIPE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:53
0
433
BERNABE REVERT, JAVI
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:54
1027
434
MONCHO MAS, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:43:55
1026
435
ESTRELA CATALÁ, MIGUEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:55
1025
436
MONGE PERALES, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:43:57
1024
437
BOOBIER , BRIAN
Veterans F Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:43:57
1023
438
MIRALLES VELA, ENRIQUE ÁNGEL
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:59
1022
439
TALAVERA, JORGE
Veterans B Mas
Independent
0:43:59
0
440
BAEZA URIOS, ANTONIO
Veterans F Mas
Independent
0:44:02
1021
441
FERRER CHESA, SALVIO
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:44:02
1020
442
ARTABE OLEA, IBON
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:03
1019
443
FLORES VAQUERO, ISIDRO
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:44:03
1018
444
JAEN MUÑOZ, JOSE
Veterans E Mas
Independent
0:44:05
1017
445
GONZÁLEZ-ALBO MEDINA, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:08
1016
446
CORTES ESCRIVA, OSCAR
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:44:08
1015
447
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Veterans G Mas
C. Triatló Gandia
0:44:09
1014
448
GREGORI CAMARENA, RAIMON
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:44:09
1013
449
ROSELLO SOLIVERES, OSCAR
Senior Mas
C. A. Cametes
0:44:10
1012
450
PLA SANCHIS, SALVA
Veterans E Mas
Independent
0:44:12
1011
451
VALLÉS CHOLBI, VÍCTOR
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:14
1010
452
GINER MAS, JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:14
1009
453
HOY, GRAHAM
Veterans B Mas
C. A. Kippax Harriers
0:44:17
0
454
GONZALEZ IVARS, MIQUEL
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:19
1008
455
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUEL
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:44:21
1007
456
MESEGUER MIRALLES, RUBEN
Veterans C Mas
Independent
0:44:26
0
457
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:27
1006
458
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:44:29
1005
459
VIDAL BENAVENT, JAIME
Senior Mas
G. R. Guardamar Runners
0:44:29
1004
460
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:30
1003
461
SOTO CANO, FRANCISCO JOSÉ
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:44:31
1002
462
MOLINES PONT, MIGUEL ANGEL
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:32
1001
463
PASTOR SOLBES, LUIS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:32
1000
464
KIPPES, STEPHAN
Veterans B Mas
Independent
0:44:32
0
465
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:35
999
466
GIL BAUTISTA , ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:36
998
467
SIGNES ROSELLÓ, FELIPE
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:44:36
997
468
SAPENA LINARES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:37
996
469
JUST FUSTER , JUAN
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:44:37
995
470
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:38
994
471
ROMERO I BERTÓ, ALFONS
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:39
993
472
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:43
992
473
PEREZ MENA, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
0:44:44
991
474
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:44:45
990
475
ESTRUGO TOMAS, ADRIAN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:47
989
476
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Senior Mas
Independent
0:44:47
988
477
FEMENIA PERIS, ALFONSO
Veterans C Mas
C. NonStop365
0:44:47
0
478
GARCIA ROSELLO, JUAN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:48
987
479
BLANCH LLORENS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:44:48
986
480
MALLOL ROS, ARNAU
Juvenil Mas
Independent
0:44:49
985
481
MULET SOLER, PEPE JUAN
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:49
984
482
ESTEBAN BLAY, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:44:53
983
483
FERRER TUSET, ENRIQUE
Veterans E Mas
Independent
0:44:54
982
484
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFA
Veterans B Mas
Independent
0:44:55
981
485
COWARD, IAN
Veterans F Mas
Independent
0:44:57
980
486
FAHLE, MARCEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:57
979
487
MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:44:58
978
488
SANTACREU RIBES, JAVIER
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:59
977
489
THEISS, ROBERT
Veterans A Mas
Independent
0:45:01
976
490
SOLBES FOLQUES, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:45:02
975
491
FERRER GINESTAR, VICENT
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:05
974
492
PUIGCERVER GONZÁLEZ-ALBO, VÍCTOR
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:45:07
973
493
WOODALL, TONY
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:08
972
494
GARRIGÓS FEMENÍA, DANIEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:45:08
971
495
MARTÍNEZ YERBES, ÁLVARO TOMÁS
Veterans B Mas
C. D. Casinos
0:45:08
970
496
LOPEZ FEMENIA, ROBERTO
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
0:45:09
969
497
BENITO GARCÍA , DANIEL
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:45:09
968
498
PUIGCERVER DEVESA, ALONSO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:45:09
967
499
BERENGUER SANTAMARIA, LLUIS MIQUEL
Veterans D Mas
C. Corredors de Callosa
0:45:09
0
500
MAS MAS, JOSÉ PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cap i Cua
0:45:11
966
501
MARTINEZ , RENSO
Senior Mas
Independent
0:45:11
0
502
TUR CABRERA, RAMON
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:12
965
503
BOIX SÁNCHEZ , IVÁN
Veterans A Mas
Independent
0:45:12
964
504
SWITZER, CHRISTOPHER
Veterans F Mas
C. CalpeMar Team
0:45:13
0
505
ABAD PUIG, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Publidom
0:45:16
963
506
GARCIA DE LA REINA JAEN, J.ALBERTO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:45:18
962
507
ESCORTELL BOU, JAIME
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:19
0
508
PEDROS ALVAREZ, PEPE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:45:19
961
509
CATALÁ FEMENÍA, JUAN
Veterans C Mas
Independent
0:45:19
960
510
MARTÍ I ESCOBAR, JOAN BAPTISTA
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:45:19
959
511
GONZALEZ GUTIERREZ, JORGE
Veterans C Mas
Independent
0:45:21
0
512
MONFORT GRIMALT, JOSÉ JOAQUÍN
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:45:22
958
513
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:25
957
514
CERVERA CAPO, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:26
956
515
IVARS LLOBELL, JOSÉ MARÍA
Veterans B Mas
Independent
0:45:26
955
516
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
Veterans C Mas
C. de Rem Denia
0:45:28
954
517
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
Veterans E Mas
C. A. Cap i Cua
0:45:30
953
518
CARRIÓ PÉREZ, TOMÁS
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:45:31
952
519
VALLÉS IVARS, TONI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:45:31
951
520
SASTRE TORRES, PEPE
Veterans D Mas
Independent
0:45:31
950
521
MAHIQUES COSTA, TANO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:45:34
949
522
GARCIA ESTEBAN, FRANCISCO JOSE
Senior Mas
Independent
0:45:35
0
523
CLIMENT PASCUAL , ERNESTO
Veterans D Mas
C. A. Córrer que la vida son dos dies
0:45:39
0
524
ARQUES CORTES, TONI
Veterans D Mas
C. A. El Faro
0:45:40
948
525
RUZ LUCENA , MANUEL
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:45:42
947
526
BALLESTER CHACON, IVAN
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:43
0
527
FRASÉS PERIS, SALVADOR
Veterans D Mas
C. A. Ondara
0:45:43
946
528
MARTÍNEZ ESTRUCH, RAÚL
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:45:44
945
529
GOMEZ GONZALEZ, JUANTO
Veterans B Mas
C. A. Runners for Beer
0:45:47
944
530
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:50
943
531
PONS ROSELLO, VICENT
Veterans B Mas
Independent
0:45:52
942
532
SENTI PETRIE, ARTURO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:54
941
533
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
C. Bernardos Trotters
0:45:56
940
534
IVARS ROSELLO, FRAN
Senior Mas
C. Beer Runners Xabia
0:45:57
0
535
TABERNERO REBOREDO, MANUEL ANDRES
Veterans F Mas
C. A. Publidom
0:45:57
939
536
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:45:57
938
537
BERMÚDEZ MARTINEZ, ALVARO
Veterans B Mas
Independent
0:45:58
0
538
MORAGUES ALBI , JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:04
937
539
GAPYAK, SERGIY
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:04
936
540
ALVAREZ LOPEZ , MANUEL
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:04
935
541
VALLÉS SENDÍN, MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:04
934
542
LLORENS BALLESTER, JOSEP
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:46:06
933
543
MALLOL OLIVER, VICENT
Veterans C Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:46:08
932
544
GILABERT RIERA, PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:46:09
931
545
DELDERFIELD, ANDY
Veterans B Mas
C. Sole Mates
0:46:09
930
546
LOZANO MOYA, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:09
929
547
VILLAR RODRIGUEZ, JULIAN
Veterans D Mas
Independent
0:46:10
0
548
HERRERIAS SELLÉS, MANOLO
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:46:11
928
549
CÍVICO JURADO , PACO
Veterans F Mas
Independent
0:46:11
927
550
MATA VIDAL, JOSE VICENTE
Veterans A Mas
Independent
0:46:12
926
551
ESTRUCH PEIRO, SANTI
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:46:13
925
552
NAVAS RIBES, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:14
924
553
SMITH, ADAM
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:46:16
923
554
ASENSI PICAZO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Nexo Team
0:46:23
922
555
GARCIA AIS , JOSÉ MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:46:23
0
556
VICEDO ESCRIVA, RAUL
Veterans E Mas
Independent
0:46:25
921
557
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:26
920
558
CENDAN CABANILLES, FELIPE
Veterans C Mas
Real de Gandia C. F.
0:46:27
0
559
YAGÜE MAYANS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:46:34
919
560
MIRET GINER, ALEJANDRO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:46:35
918
561
FUSTER BENEDICTO, EMILIO
Veterans A Mas
Independent
0:46:36
0
562
SÁNCHEZ LÓPEZ , CORPUS
Veterans D Mas
C. A. La Nucia
0:46:37
917
563
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:46:37
916
564
DONET DONET, RAFA
Veterans D Mas
G. R. Real de Gandia
0:46:37
915
565
LARROSA FORNES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:46:38
914
566
ESCURA FERRER, MIGUEL
Veterans C Mas
C. NonStop365
0:46:39
0
567
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:46:39
0
568
FERRAGUD MAS, DAVID
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:41
913
569
SALORT SERRRAT, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:41
912
570
MINGUET RAMÓN, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:41
911
571
GAVILA CERVERA, XIMO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:42
910
572
SMITH, KYLE
Senior Mas
Independent
0:46:42
0
573
TRO MOLINES, FRANCESC XAVIER
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:43
909
574
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:46:47
908
575
BOURNE, JAMES
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:46:48
907
576
REUS ROSELLO, JOSEP LLUIS
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:49
906
577
SENDRA CUELLO, KIKO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:50
905
578
GISBERT MUÑOZ, ANGEL CARLOS
Veterans D Mas
Independent
0:46:50
904
579
SENDRA FRANQUEZA, J. PASQUAL
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:53
903
580
LÓPEZ MORENO, DANIEL
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:46:54
902
581
REQUENA MORCILLO, JOSE
Veterans F Mas
Independent
0:46:55
901
582
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:46:55
900
583
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:56
899
584
MARI FUNES, LORENZO
Veterans A Mas
Independent
0:46:57
898
585
SANCHEZ LONGARELA, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:47:00
897
586
HIDALGO PASCUAL, JAIME
Veterans A Mas
Independent
0:47:01
896
587
GONZÁLEZ VÁZQUEZ, EMILIO JESÚS
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:47:03
895
588
BERTOMEU PICÓ, ANDREU
Veterans A Mas
C. Athletes Academy
0:47:06
0
589
ORTIZ SELLÉS, JOSE JAIME
Veterans A Mas
C. Athletes Academy
0:47:07
894
590
CAZAÑA SERRA, OSCAR
Veterans C Mas
G. Muntanya Calp
0:47:10
0
591
PEREZ MENGUAL, JOAN FELIP
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:47:11
893
592
MANCHA VALENCIA , KOKE
Senior Mas
Independent
0:47:15
0
593
BUIGUES GARCIA, JUANJO
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:47:16
892
594
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Veterans D Mas
Independent
0:47:16
891
595
CAURIN FERRER, AGUSTIN
Veterans B Mas
C. A. La Colla
0:47:17
890
596
SOLER VALLÉS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:47:17
889
597
CARDONA BERTÓ, JUAN
Veterans A Mas
Independent
0:47:19
888
598
DESCALS MENGUAL, CARLOS
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:20
887
599
BARRERES AGULLES, JAUME
Senior Mas
Independent
0:47:21
0
600
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:21
886
601
SOLA GARCIA, SANTIAGO
Veterans B Mas
C. A. La Colla
0:47:24
0
602
CONCA MASQUEFA, JOSE R
Senior Mas
Independent
0:47:26
885
603
CANET MARTINEZ, MARCOS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:27
884
604
PUIG FERNÁNDEZ, JAVIER
Senior Mas
C. A. La Colla
0:47:27
883
605
SASTRE PONS, VICENT
Veterans D Mas
Independent
0:47:29
882
606
AGUERRÉ BALLESTEROS, EDU
Veterans A Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:47:31
881
607
CARAVACA ROSELLÓ , FRANCISCO VICENTE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:47:32
880
608
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:47:38
879
609
IBAÑEZ ORTOLA, PEP
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:47:41
878
610
MARTI FABREGAT, VICENT
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:43
877
611
BUIGUES MENGUAL, JUANVI
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:47:46
0
612
NARANJO RUBIO , JUAN
Senior Mas
C. A. La Xara
0:47:47
876
613
OLIVER FERRANDIZ, CARLOS
Senior Mas
Independent
0:47:52
875
614
VENDRELL PALACIOS, ABELARD
Veterans E Mas
Independent
0:47:52
874
615
VENDRELL CASTILLO, BELAR
Senior Mas
Independent
0:47:53
873
616
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:47:55
872
617
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTO
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:47:55
871
618
BOFÍ MONCHO, PACO
Veterans B Mas
C. A. Guixa Esport
0:47:55
870
619
RIBAS GASENT, DAVID
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:47:57
869
620
BOSCH LEIBER, GUNTER
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:47:58
868
621
COLLADO GARCIA, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:47:59
867
622
BOCICA, LUCIANO
Veterans C Mas
Independent
0:47:59
0
623
MASCARELL TARRAZÓ, KIKE
Veterans E Mas
G. E. Llops Villalonga
0:48:01
866
624
VIVES AGULLES, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:48:04
865
625
RICO BENITO, JORDI
Veterans A Mas
Independent
0:48:07
864
626
NAVARRO MONZÓ, EDU
Veterans E Mas
Independent
0:48:09
863
627
ALVADO MOLL, XAVIER
Senior Mas
Independent
0:48:09
862
628
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:48:13
861
629
CÍVICO JURADO , MANOLO
Veterans D Mas
Independent
0:48:15
860
630
VILARIÑO CLAUSÍ, JOSE JAVIER
Veterans E Mas
Independent
0:48:15
859
631
FORNALI AGULLES, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:48:15
858
632
ANDRES JIMENEZ, SITO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:48:16
857
633
MASCARELL MARTÍ, JESÚS
Veterans B Mas
Independent
0:48:19
856
634
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIME
Senior Mas
Independent
0:48:19
855
635
ARRIBAS CARRASCO, JOSÉ
Senior Mas
Independent
0:48:19
854
636
NITSCHE, WOLFRAM
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:48:21
853
637
VANACLOCHA LORENTE, ADOLFO
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:48:22
852
638
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
Veterans E Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:23
851
639
SERVER COSTA, ANDRÉS
Veterans C Mas
Independent
0:48:24
850
640
HIDALGO ITURRALDE, TOMAS
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:48:24
849
641
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:48:30
848
642
LLORCA PASCUAL, LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:48:31
847
643
REEVE, STEPHEN
Veterans F Mas
C. CalpeMar Team
0:48:33
0
644
FERRER BISQUERT, BLAI
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:35
846
645
SELFE, GRAHAM
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:48:36
845
646
POQUET LEON, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. Orba Multiesport
0:48:36
844
647
LÓPEZ PERET, JUAN MANUEL
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:39
843
648
GINESTAR GRIMALT, VICENT
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:48:48
842
649
BAS VIVES, DIDIER
Veterans D Mas
C. A. Isport
0:48:48
0
650
PRIETO LOPEZ, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Isport
0:48:48
0
651
CARDONA BOLUFER, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:48:52
841
652
GUERRERO BOIX, FRANCISCO
Veterans B Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:56
0
653
GAZQUEZ MARTINEZ, JUAN PEDRO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:00
840
654
PALONES CASAS, JAVIER
Veterans A Mas
Independent
0:49:04
0
655
GANDÍA RUIZ, RAFA
Veterans E Mas
G. R. Guardamar Runners
0:49:07
0
656
HABEKOST, STEFAN
Veterans D Mas
C. CalpeMar Team
0:49:09
0
657
COLOMER MAYANS, VICENT JOSEP
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:11
839
658
FUSTER SALAVERT, JOSE
Veterans C Mas
Independent
0:49:12
0
659
SOLER ALEMANY, ALFONSO
Senior Mas
Independent
0:49:12
838
660
BAÑO BAS, JUAN JOSE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:49:13
837
661
CLIMENT LLOBELL, DINO
Senior Mas
C. A. Cametes
0:49:13
836
662
IVARS PRADA, DAVID
Veterans A Mas
Independent
0:49:14
0
663
ANDRADA MULET, KIKO
Veterans C Mas
Independent
0:49:15
835
664
ALONSO ALCOCER, JUAN JOSÉ
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:49:17
834
665
BAIXAULI GINER, JOSE LUIS
Veterans C Mas
Independent
0:49:18
833
666
BELDA CALATRAVA, RAFAEL
Veterans A Mas
Independent
0:49:19
0
667
SENDRA PONS, ISMA
Veterans B Mas
Independent
0:49:19
832
668
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUIN
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:49:19
831
669
FONT ANDRADA, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:49:26
830
670
DOMENECH DONDERIS, JAUME
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:49:28
829
671
STOCKER, PAUL
Veterans E Mas
Independent
0:49:31
828
672
PEIRO SERRA, PEPE
Veterans E Mas
G. Condol Denia
0:49:33
827
673
LLEDO MENGUAL, GUILLERMO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:49:33
826
674
GARCÍA SEGUÍ, FRANCISCO
Veterans F Mas
Independent
0:49:33
825
675
ALACID CLEMENTE, FRANCISCO JAVIER
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:49:35
824
676
POVEDA BUENDICHO, JOSE LUIS
Veterans D Mas
C. A. Runners for Beer
0:49:38
823
677
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:49:38
822
678
GREGORI MONCHO, PEDRO
Veterans E Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:49:43
821
679
RAMIS AGULLES, VICENT
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:49:44
820
680
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSE
Veterans C Mas
C. A. Cap i Cua
0:49:45
819
681
PINEDA SENSECOGNOM, DANI
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:46
0
682
LLOBELL VALLES, SANTIAGO
Senior Mas
Independent
0:49:47
0
683
SÁNCHEZ, CRISTIAN MARCELO
Veterans B Mas
Independent
0:49:49
818
684
PELLICER LLOPIS, RAÜL
Veterans C Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:49:50
817
685
CABANILLES BOU, DAVID
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:49:50
816
686
ANDRÉS MARTÍN, PEDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:49:50
815
687
ROMERO MASCARELL, JAVIER
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:53
0
688
PASTOR SAMPEDRO , JOSE
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:49:54
814
689
LORO REPRESA, RUBÉN
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:49:58
0
690
FORNÉS GRIMALT, JOSE AGUSTÍN
Veterans D Mas
C. M. A. La Faixa
0:49:59
813
691
MALONDA MARCOS, SANTI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:49:59
812
692
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:50:00
811
693
JUAN MOLINA, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:00
810
694
GRIMALT MARSAL, RAMON
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:50:02
809
695
ALBI CASELLES, BERTOMEU
Veterans F Mas
C. A. La Xara
0:50:13
808
696
SANTOS FERRER, PABLO
Senior Mas
C. Ntgas Sports Team
0:50:25
807
697
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
Veterans E Mas
C. Ntgas Sports Team
0:50:26
806
698
NAVALMORAL MAS, JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:50:32
805
699
GARCIA HABA, ERNESTO
Veterans A Mas
Independent
0:50:33
0
700
CALATAYUD CERVERA , SALVADOR
Veterans A Mas
C. Sprø Løpere
0:50:39
804
701
ASENSIO PARRA, RAMON
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:50:39
803
702
HERRERO DELGADO , JUAN
Veterans A Mas
C. A. El Faro
0:50:39
802
703
VÁZQUEZ MOLL, ABRAHAM
Veterans B Mas
C. A. El Faro
0:50:39
801
704
SUAREZ SANTIAGO, JOSE MANUEL
Veterans C Mas
Independent
0:50:42
0
705
RUIZ DE LA HERMOSA, SERGIO
Senior Mas
Independent
0:50:42
0
706
SENDRA MAS, RAUL
Senior Mas
Independent
0:50:44
800
707
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:48
799
708
FERRER BALLESTER, TOMAS
Veterans B Mas
Independent
0:50:52
798
709
CHESA FERRER, JOAN FIDEL
Veterans C Mas
C. Orba Multiesport
0:50:53
797
710
FERRER PORTILLO, AMBROSIO J
Veterans E Mas
Real de Gandia C. F.
0:50:53
796
711
ARIZA ALBA, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:55
795
712
VILA VILA, JORDI
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
0:50:56
794
713
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:50:57
793
714
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:50:57
792
715
APARISI SERRA, VICTOR
Veterans F Mas
Independent
0:50:58
791
716
DE VASCONCELLOS, MARCELO
Veterans C Mas
G. Condol Denia
0:51:03
790
717
DAVIU PELLICER, SALVADOR
Veterans C Mas
C. A. Xeresa
0:51:05
789
718
FERRAGUD PARDO, FERNANDO
Veterans E Mas
Independent
0:51:06
0
719
SIERRA VALLÉS, CARLOS
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:13
0
720
VIDAL I CATALÀ, ÀLVAR
Veterans D Mas
Independent
0:51:13
788
721
SOLER ALEMANY, VICENTE
Senior Mas
Independent
0:51:16
787
722
GAYA ROSELLO, JUAN
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:51:17
786
723
FAR BALLESTER, DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:51:22
785
724
HUERTA RIBES, JAVIER
Veterans A Mas
Independent
0:51:27
0
725
DE BACKER, REMI
Veterans G Mas
C. CalpeMar Team
0:51:29
0
726
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Ondara
0:51:32
784
727
GOMEZ , GABRIEL
Senior Mas
Independent
0:51:34
0
728
GOODMAN, MARTIN EMILIO
Senior Mas
Independent
0:51:37
0
729
JANSSENS, LUC
Veterans E Mas
C. CalpeMar Team
0:51:39
0
730
POQUET LEON, XIMO
Veterans D Mas
Independent
0:51:44
783
731
RODRIGUEZ MONTERO, RAMIRO PABLO
Senior Mas
Independent
0:51:44
782
732
GARCÍA CARMONA , JUAN BTA
Veterans A Mas
C. Garma Fisiosalut
0:51:49
781
733
SERRA FERRER, JORDI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:51:53
780
734
SOTOS PUNZANO, RUBEN
Senior Mas
Independent
0:51:55
0
735
GAVILA TOMAS, GASPAR
Veterans C Mas
Independent
0:51:56
779
736
PAYA RIBES, JOSE ALEJANDRO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:51:57
778
737
BONNIN, JEAN-CLAUDE
Veterans F Mas
Independent
0:51:58
0
738
BAÑO BELDA, FERRAN
Veterans F Mas
C. A. Cap i Cua
0:52:02
777
739
GINESTAR BAILÉN, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Ondara
0:52:02
776
740
GILABERT I MIRA, JOSEP
Veterans D Mas
C. A. Ondara
0:52:04
775
741
GARCIA RUBIO, ANTONIO LUIS
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:52:04
774
742
FORNÉS GRIMALT, VICTOR
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:52:04
773
743
PASTOR FURIÓ, VICENTE
Veterans C Mas
Independent
0:52:07
772
744
NOGUERA SAPENA , DIEGO JOSÉ
Veterans B Mas
Independent
0:52:11
0
745
MCNEELY, BRUCE JOSEPH
Veterans G Mas
Independent
0:52:12
771
746
STAUB, SANDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:52:16
770
747
CASELLES SIGNES, DIEGO
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:52:21
769
748
CARDONA PEDRO, ALBERTO
Senior Mas
C. A. Gata
0:52:21
768
749
OÑATE GIMÉNEZ , PEDRO
Senior Mas
Independent
0:52:22
0
750
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
0:52:23
767
751
CASAS SENDRA, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:52:26
766
752
BODÍ MIRET, ENRIQUE
Veterans B Mas
Independent
0:52:29
765
753
FERRERAS RIESCO, ISMAEL
Veterans G Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:52:32
764
754
GARCIA PEREZ, RAUL
Senior Mas
Independent
0:52:47
0
755
CASTELLS GIL, VICENTE
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:52:53
763
756
NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIER
Veterans D Mas
C. Ntgas Sports Team
0:52:55
762
757
CAMINO RUBIO, PABLO
Veterans G Mas
G. Condol Denia
0:53:05
761
758
BELTRAN SAPIÑA, ANTONIO
Veterans D Mas
Real de Gandia C. F.
0:53:11
760
759
IVARS TOMAS, JAIME
Veterans F Mas
Independent
0:53:11
0
760
FRAU RIBES, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:53:13
759
761
MORELL SENSECOGNOM, YAGO
Senior Mas
Independent
0:53:14
0
762
SIGNES PEDRO, JUANSA
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:53:16
758
763
FAAS, HUIG
Veterans G Mas
C. CalpeMar Team
0:53:20
0
764
BLACKMORE, ALAN
Veterans E Mas
Independent
0:53:44
0
765
MANEA MANEA, ANDI
Senior Mas
Independent
0:53:48
0
766
RIPOLL CRESPO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:53:51
757
767
KLEINENDORST, FRANS
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:01
756
768
CORTS HUERTA, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
C. A. La Rabosa
0:54:03
0
769
RODRIGUEZ ROMERO, ALFONSO
Veterans D Mas
Independent
0:54:03
0
770
DEVESA FAES, JOAQUIN
Veterans C Mas
Independent
0:54:04
0
771
ESCRIHUELA CORELLA, JORDI
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:54:05
755
772
LLOBELL PRIETO, VICENTE
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:54:11
754
773
RUIZ COSTA, MARC ALEXANDRE
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:54:12
753
774
CAMBRILS SISCAR, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:54:14
752
775
PEREZ BAÑULS, LUIS
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:54:15
751
776
MENGUAL SIGNES, TOMÁS
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:54:15
750
777
YAÑEZ NATALINO, ROBERTO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:17
0
778
BOULEAU ESCORTELL, ANTONIO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:27
749
779
BOOTH, ROBERT
Veterans G Mas
Independent
0:54:32
748
780
CLIMENT BAÑULS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
0:54:33
747
781
GRAU GIMENEZ, ALVARO GREGORIO
Senior Mas
Independent
0:54:35
0
782
RUBIO JAIME, ADRIÁN JUAN
Senior Mas
Independent
0:54:39
746
783
BOX LIDON, ROBERTO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:50
0
784
GINER PÉREZ, ANTONIO
Veterans F Mas
C. A. Alcoi
0:54:55
745
785
FORNÉS I OLLER, VICENT
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:55:04
0
786
RODRÍGUEZ HIDALGO, JOSÉ CARLOS
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:55:08
744
787
PAGADOR MARTIN, JOSE MANUEL
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:55:10
743
788
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
Veterans E Mas
C. D. Satse Alicante
0:55:17
742
789
MILLINGTON, ROBERT
Veterans A Mas
Independent
0:55:22
741
790
BARBERAN PILES, ANGEL RICARDO
Veterans C Mas
Independent
0:55:23
740
791
GALLEGO MACIAS, ABRAHAM
Senior Mas
Independent
0:55:24
0
792
BERTOMEU QUERO, VICENT
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:55:27
739
793
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:55:27
738
794
PASCUAL SOLBES, FERNANDO
Veterans E Mas
Independent
0:55:29
737
795
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:55:30
736
796
MARCOS PEREZ, VICTORIANO
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:55:30
735
797
IVARS FLORES, JOSÉ
Veterans G Mas
Independent
0:55:30
734
798
ANTON GARCÍA , CARLOS
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:35
733
799
GARRETA MATA, JUAN
Senior Mas
Independent
0:55:35
732
800
ALBORCH MIRALLES, BENJAMÍN
Veterans B Mas
Independent
0:55:41
731
801
SHAW, ANDREW
Veterans E Mas
Independent
0:55:51
730
802
RAFET SORIANO, JOANMI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:55:52
729
803
CABRERA CABRERA, VICENT
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:53
728
804
RIPOLL POQUET, JOAN
Veterans G Mas
Independent
0:55:55
727
805
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:56:02
726
806
MARCO RUIZ, DIEGO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:56:09
725
807
CHACÓN FERNÁNDEZ, JAVIER
Veterans A Mas
Independent
0:56:12
724
808
PELLICER I GARCÍA, SALVADOR
Veterans E Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:56:19
723
809
CROCETTI, MARCELO
Veterans C Mas
Independent
0:56:35
722
810
CASTILLO SANZ, LUIS ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
0:56:45
721
811
BOSCÀ MASCARELL , TONO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:56:45
720
812
GASPAR ACAMER, JOSE ÁNGEL
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:57:00
719
813
MARTÍNEZ DEVESA, VICENT
Veterans C Mas
Independent
0:57:01
718
814
DOMÍNGUEZ ALCAIDE, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Xeresa
0:57:05
717
815
MACHELL, ADAM
Veterans F Mas
C. CalpeMar Team
0:57:17
0
816
CAVANAGH, KEN
Veterans G Mas
Independent
0:57:18
0
817
MOLL GARRIGÓS, PEPE
Veterans G Mas
C. A. Publidom
0:57:21
716
818
PONS GINESTAR, VALERIANO
Veterans G Mas
C. A. Ondara
0:57:45
715
819
FERRANDO BERNAT, LUIS
Veterans D Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:57:47
714
820
VILAPLANA FERRANDO, JUANJO
Veterans D Mas
C. A. Alcoi
0:57:53
713
821
AVARGUES IVARS, JAIME
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
0:57:55
712
822
GARCIA CUENCA, VICTOR
Veterans F Mas
C. A. Orero Paterna Runners
0:58:17
0
823
VICENTE ALBEROLA, DANIEL
Veterans C Mas
Independent
0:58:32
711
824
MORENO CATALÀ, MIGUEL
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:58:53
710
825
LOPEZ FERNÁNDEZ , DANIEL
Veterans D Mas
C. A. Els Oliveros
0:58:54
709
826
BENAVENT GREGORI, PACO
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:58:56
708
827
RAMOS SANTAFÉ, CARLOS
Senior Mas
Independent
0:59:24
707
828
PÉREZ MARTÍ, MIGUEL
Senior Mas
Independent
0:59:58
706
829
YAGO GARRIGUES, CARLOS
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:00:13
705
830
CHAFER MIÑANA, SERGIO
Veterans D Mas
C. A. El Xio Llutxent
1:01:00
704
831
PÉREZ PÉREZ, MIGUEL
Veterans F Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
1:01:29
703
832
MÁS SERRA, XIMO
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
1:01:51
702
833
CERVERA ALEMANY, JUAN
Veterans F Mas
C. Orba Multiesport
1:02:54
701
834
SCHREIBER, REINER MICHAEL
Veterans G Mas
Independent
1:03:29
700
835
ROMERO CASTRO, JUAN MIGUEL
Veterans F Mas
G. Condol Denia
1:03:47
699
836
ESTEVE PONS, VICENT
Veterans F Mas
C. D. l´ Espenta
1:03:48
698
837
GINESTAR VIZUETE, ADRIAN
Senior Mas
Independent
1:04:15
0
838
MARTÍNEZ PEÑALVER , ALBERTO
Senior Mas
Independent
1:05:30
0
839
GIMENO RAMON, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
1:06:05
697
840
LAUWERS RITMEESTER, LUC
Veterans G Mas
C. CalpeMar Team
1:09:57
0
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves