Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES - VOLTA A PEU DÉNIA 2019
Cronometratge www.somesport.com
824 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
RIDA YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:17
1400
2
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFF
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:32:29
1399
3
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:53
1398
4
ROSELLÓ HUDSON, KIKET
Senior Mas
C. A. Gandia
0:33:18
1397
5
VIDAL BATALLER, DIEGO
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:33:29
1396
6
POUS PEREZ, JUANRA
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:33:31
1395
7
HADRI, ADRIÁN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:33:39
1394
8
MORUNO BENITA, JOSE DAVID
Senior Mas
S. D. Correcaminos
0:33:41
0
9
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:34:07
1393
10
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:13
1392
11
SOLER SALVÀ, JAIRO
Senior Mas
C. A. Gata
0:34:30
1391
12
LOPEZ BOLUFER, FRAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:32
1390
13
SOLER LLIDO, ANTONIO
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:33
1389
14
SOLER GINESTAR, SERGI
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:34:35
1388
15
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:39
1387
16
PIERA SENDRA, MIQUEL
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:43
1386
17
DEVESA SENSECOGNOM, VICENTE
Senior Mas
C. A. El Faro
0:34:47
0
18
REINA ARGENTE, PABLO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:51
1385
19
FERRER BALLESTER, MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:56
1384
20
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:34:57
0
21
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:17
1383
22
ABRIL MARTINEZ, VICENT
Veterans B Mas
C. A. Els Llops Manuel
0:35:19
0
23
SAMPER CORBI, ALBERTO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:35:22
1382
24
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:35:24
1381
25
RICO CACERES, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Xàtiva
0:35:27
0
26
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
Veterans B Mas
C. Triatló Oliva
0:35:30
0
27
FEMENIA BARBER, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:35:35
1380
28
BENITEZ PASCUAL, NATXO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:38
1379
29
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
Veterans A Mas
Independent
0:35:43
1378
30
GUIDO, SIMON
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:47
1377
31
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:35:49
1376
32
HOLOVANENKO, ALEX
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:35:53
1375
33
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:36:06
1374
34
MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:36:14
1373
35
NAVARRO RAFET, JOSE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:16
1372
36
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:36:21
1371
37
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:22
1370
38
GOMAR TORMO, JOAN
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:25
1369
39
GOMEZ BUIGUES, JAUME
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:29
1368
40
FLETCHER, PAUL
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
0:36:36
1367
41
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:36:40
1366
42
VALLÉS COSTA, CARLOS
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:36:42
1365
43
MIÑANA SANCHIS, PACO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:44
1364
44
PLANES MARTÍNEZ, JORDI
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:46
0
45
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:47
1363
46
MANCHA VALENCIA , JONY
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:48
1362
47
ZADOWOZNIZ, GERMAN
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:36:51
1361
48
MILCHOV TODOROV, TONI
Senior Mas
Independent
0:36:53
0
49
ENGUIX SANCHO, JOSE
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:36:55
1360
50
LLACER ANDRES, FERNANDO
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:57
1359
51
MORATA VIDAL, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:37:00
1358
52
SELLENS CASANOVA, JUAN
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:37:04
1357
53
BIDAULT, PHILIPPE
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:08
1356
54
ARBONA SENDRA, VICENT
Senior Mas
C. T. Huracan
0:37:13
0
55
MEGSON , PAUL
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:37:14
1355
56
VIVO GONZALEZ, JUAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:19
1354
57
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:22
1353
58
COLL VIVES, JOSE LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:28
1352
59
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:37:28
1351
60
VALERO PEDRAZA, JOSE
Senior Mas
Independent
0:37:29
1350
61
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:31
1349
62
PINEDA CABRERA, CARLOS
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:38
1348
63
FERNÁNDEZ SERRAT, FCO JAVIER
Veterans B Mas
Independent
0:37:45
0
64
TORMOS CAÑADAS, TONI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:50
1347
65
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:51
1346
66
BISQUERT CARDONA, IVAN
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:52
1345
67
TAMARIT SERESOLA, RAUL
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:53
1344
68
SIGNES FORNÉS, PEP
Senior Mas
C. A. Gata
0:37:56
1343
69
DIAZ ARMENTA, ANDRES
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:38:00
1342
70
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:01
1341
71
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:02
1340
72
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:03
1339
73
GAUCHI BELLIDO, GENIS
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:38:04
0
74
FORNES SANCHIS, OSCAR
Senior Mas
C. A. Cametes
0:38:08
1338
75
FERREYRA, CRISTIAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:38:16
1337
76
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:38:20
1336
77
CASTAÑEDA HURTADO , OSCAR
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:38:23
0
78
MARTINEZ GOROSTIZA, PATXI
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:25
0
79
DAIDAY, SAID DAYDAY
Veterans B Mas
C. A. Dianium
0:38:29
0
80
SISCAR BAY, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:29
1335
81
FERRER BALLESTER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:38:29
1334
82
CABRERA CARDONA, RAUL
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:38:30
1333
83
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:32
1332
84
ESTELA CRESPO, JUANVI
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:33
1331
85
CAMARENA AGUT, VICENT
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:38:37
0
86
SASTRE SANCHO, ALEX
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:38:38
1330
87
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:38
1329
88
RIERA MAYANS, DAVID
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:38
1328
89
GÓMEZ FERRO, OMAR
Veterans E Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:40
1327
90
CHAVELI GÓMEZ, LLORENÇ
Veterans B Mas
C. E. El Mussol Barx
0:38:44
0
91
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:49
1326
92
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:38:50
0
93
OLIETE GIL, JOSÉ LUIS
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:38:51
0
94
DOMENECH PELLICER, JOSÉ
Senior Mas
C. A. Gandia
0:38:53
1325
95
VALLÉS COSTA , EDUARDO
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:56
1324
96
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:00
1323
97
LLOPIS CHELI, VICENTE
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:39:10
1322
98
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:10
0
99
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:39:13
1321
100
MIRA SENDRA, MANUEL
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:13
1320
101
VIDAL PONS, ESTEFAN
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
0:39:15
1319
102
DE JUAN DEVESA, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:39:16
1318
103
ROMERO MARTIN, DAVID
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:21
1317
104
ALEMANY PARRA, MAURO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:21
1316
105
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:22
1315
106
LOPEZ SANTOS, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:39:23
1314
107
SERRA BAUTISTA, ALAN
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:39:24
1313
108
AJANA, SAIYD
Veterans B Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:27
1312
109
BARCELÓ RIOS, JAUME
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:39:28
1311
110
GRIMALT ROSELLÓ, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:28
1310
111
RECHE UJAQUE , FRANCISCO
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:39:29
0
112
MENGUAL PEDRO, TOMÀS
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:30
1309
113
RAISSUNI KRIM, RAMZI
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:32
1308
114
PEIRÓ SENSECOGNOM, SALVADOR
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:39:32
0
115
FLUXÀ FERRER, PERE
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:32
1307
116
GARCÍA BENEYTO, CÉSAR
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:39:34
0
117
ADRI, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:39:35
1306
118
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:43
1305
119
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:45
1304
120
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:39:46
1303
121
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:46
1302
122
PÉREZ MONCHO, JUANHER
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:39:47
1301
123
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:49
1300
124
BAÑULS ORTOLA, MARC
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:39:51
1299
125
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:39:53
1298
126
REVELLES TUR, MIGUEL
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:54
1297
127
CERVERA TUR, ESTEBAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:39:54
1296
128
SALVA DIEGO, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:39:54
1295
129
SERVER COSTA , FEDE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:01
1294
130
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:02
1293
131
DOMENECH MARTI, TONI
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:40:04
1292
132
IVARS LOPEZ, ANDRES
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:05
1291
133
JORRO RAMÓN, JORDI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:09
1290
134
ESPASA MULET, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:11
1289
135
MARCO MARTI, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:40:18
1288
136
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:25
1287
137
WHITE, MATTHEW
Veterans C Mas
Independent
0:40:25
1286
138
CAMBRA SANCHO, SANTI
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:40:29
1285
139
DAIDAY DAIDAY, YASSIN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:40:31
1284
140
GUITART CERVERA, PACO
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:34
1283
141
PÉREZ SENSECOGNOM, DAVID
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:34
0
142
MASANET SANCHO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:40:34
1282
143
CHICO LÓPEZ, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:40:35
0
144
DIAS LOPES, ALBANO
Veterans B Mas
Independent
0:40:36
1281
145
ROBLES OLIVER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:42
1280
146
RAMIS MONFORT, DARIO
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:42
1279
147
SEGARRA JUAN, MANOLO
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:43
1278
148
MONCHO SOLER, JOSÉ FRANCISCO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:40:45
1277
149
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:48
1276
150
MARTINEZ PERICAS, PACO
Veterans A Mas
C. D. l´ Espenta
0:40:50
1275
151
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:40:55
1274
152
BOLUFER JORDAN, JOSÉ RAMÓN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:40:55
1273
153
ROBERTSON, ADAM
Veterans A Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:41:01
0
154
MULET SOLER, PEPE JUAN
Senior Mas
C. A. Gata
0:41:01
1272
155
SENDRA PIERA, RAÚL
Veterans A Mas
Independent
0:41:01
1271
156
TASCHEREAU , BENOîT
Veterans D Mas
Independent
0:41:03
0
157
PÉREZ IBÁÑEZ, JORGE
Veterans D Mas
C. Laser Ros Team
0:41:03
1270
158
APARICI ESCRIVÁ, JUAN RAFAEL
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:04
1269
159
JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:41:08
1268
160
VARA RAMOS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:41:10
1267
161
CAMARASA VIVES, PAU
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:41:11
1266
162
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKEL
Veterans A Mas
C. A. Automoción Moll
0:41:17
0
163
FERRI MENA, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:41:21
0
164
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:21
1265
165
CASELLES PEDRO, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:41:22
1264
166
FONTANA FENOLLAR, MANOLO
Veterans A Mas
Independent
0:41:22
0
167
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:41:22
1263
168
GREGORI HORTELANO, GERARD
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:23
1262
169
MILLET PELLICER, ALBERTO
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:24
1261
170
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:25
1260
171
SIFRE PONT, MARTI
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:25
1259
172
PERLES MOLINES, FRAN
Veterans A Mas
Independent
0:41:25
1258
173
ALCARAZ LORENTE, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:41:26
1257
174
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:28
1256
175
MURILLO LLERGO, MIGUEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:29
1255
176
GADEA NAVARRO, JOEL
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:30
1254
177
REINA ARGENTE, MARC
Senior Mas
C. A. Gandia
0:41:30
1253
178
LAFFAYE, ERNESTO
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:41:32
1252
179
CATALÁ CARDONA, KIKO
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:32
1251
180
PELLICER SILVESTRE, SALVADOR
Veterans A Mas
Independent
0:41:33
1250
181
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:41:34
1249
182
CATALA TORREGROSA, JOSEP
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:35
1248
183
FRANCÉS COMES, VICENT
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:41:36
1247
184
PLA SENSECOGNOM, JAVIER
Veterans B Mas
Independent
0:41:36
0
185
BOURNE, JAMES
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:41:36
1246
186
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:37
1245
187
CODOÑER DELHOM, VICENT
Veterans B Mas
C. Running Team D-Pilar
0:41:37
0
188
GARCÍA BORJA, PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:41:39
1244
189
DIJKSTRA, HYLKE
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:41:41
0
190
MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:41:41
1243
191
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:41:42
1242
192
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
Veterans A Mas
C. Dénia Triatló
0:41:43
0
193
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:43
1241
194
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
Veterans G Mas
C. A. Calygat.com
0:41:45
1240
195
LLOPIS IBIZA, JUANSA
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:41:45
1239
196
ALBERT ESCUDERO, JAUME
Juvenil Mas
C. Dénia Corre
0:41:47
1238
197
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:41:47
1237
198
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:41:48
1236
199
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:41:52
1235
200
ANGLADA ORENGO, XERMAN
Veterans B Mas
Independent
0:41:52
0
201
LLOPIS SABATER, RAMON
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:53
1234
202
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:53
1233
203
IVARS CARDONA, ALFRED
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:55
1232
204
SOLER VALLES, PEDRO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:41:57
1231
205
LAZARO MADRID, MARCELO
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:58
1230
206
MARTI SENDRA, PATRICIO
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:42:00
1229
207
FERRER MULET, FRANCESC
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:42:02
1228
208
GONZÁLEZ VÁZQUEZ, EMILIO JESÚS
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:42:03
1227
209
SAVALL FUSTER, EDGAR
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:42:06
1226
210
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:11
1225
211
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:42:13
1224
212
CORCHERO PASTOR, DAVID
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:14
1223
213
LOPEZ GAYA, RAFAEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:14
1222
214
GIMENO CARRIÓ, AITOR
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:42:16
1221
215
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:42:17
1220
216
CHENG, CHRISTIAN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:20
1219
217
PIERA FERRER, BATISTE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:23
1218
218
BRECO ROMERO, JESUS
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:24
0
219
PEREZ ALMODOVAR, JUAN MANUEL
Senior Mas
Independent
0:42:24
0
220
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:42:25
1217
221
CLIMENT CALDERÓN , ALEX
Senior Mas
Independent
0:42:25
1216
222
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:42:26
1215
223
ALVAREZ PINTOR, TONI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:27
1214
224
BORREDA FRASQUET, QUINO
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:42:28
1213
225
VICENS VIDAL, TONI
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:29
1212
226
AOUSSER, MOHAMED
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:42:29
1211
227
FERNANDEZ MONTESINOS, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:42:31
0
228
BAS VIVES, DIDIER
Veterans D Mas
C. Dolce Vita del padrino
0:42:34
0
229
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
Senior Mas
Independent
0:42:41
1210
230
MILVAQUES BATALLER, QUINO
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:45
1209
231
ROCHER MAYOR, VICTOR
Veterans A Mas
C. Masktri
0:42:47
1208
232
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:47
1207
233
PLAZA CASELLES, RAFAEL
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:42:49
1206
234
BUIGUES CARRIÓ, PACO
Veterans D Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:50
1205
235
SAAVEDRA AVIVAR, ALEJANDRO
Veterans A Mas
Independent
0:42:52
0
236
GUARDIOLA FERRANDO, VICENT
Veterans B Mas
Independent
0:42:52
0
237
GÓMEZ CARMONA, JESÚS
Senior Mas
C. A. Publidom
0:42:55
1204
238
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:04
1203
239
CERVERA TUR, TONI
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:05
1202
240
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:43:06
0
241
SEGARRA VALLES, DIEGO
Senior Mas
Independent
0:43:08
1201
242
CALATRAVA CUEVAS, FERNANDO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:09
0
243
NARANJO BERENGUER, JACINTO
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:43:10
1200
244
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
Veterans C Mas
Independent
0:43:11
1199
245
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:13
1198
246
IVARS RIPOLL, VICENT
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:17
1197
247
PASTOR PELLICER, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:43:19
1196
248
PUIG ROBLEDO, JOSE FRANCISCO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:23
1195
249
BOU ESCRIVA, LLUIS
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:43:24
1194
250
FUSTER PEIRÓ, SALVA
Veterans B Mas
Independent
0:43:24
1193
251
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:30
1192
252
CABANILLES TORRES, JOSE
Veterans A Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:43:30
0
253
OJER IZCUE , PEDRO
Veterans F Mas
Independent
0:43:31
1191
254
MIRALLES MAS, NOEL
Senior Mas
C. A. Cametes
0:43:32
1190
255
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:43:39
1189
256
LILIENTHAL GUILLÉN, CARLOS
Senior Mas
Independent
0:43:40
1188
257
FERRER MANCHA, CRISTIAN
Senior Mas
Independent
0:43:41
1187
258
PARADEDA FONTANET, MARC
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:43:43
1186
259
PÉREZ CASELLES, RUBEN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:43:44
1185
260
VOCES MOLLA, ALBERTO
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:43:46
0
261
DAFFERN, GREG
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:47
0
262
LARA PORTES, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:47
1184
263
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
Independent
0:43:47
1183
264
GARCIA GISBERT, JAVIER
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:43:50
1182
265
SANTOS JUANES GARCIA , GUILLERMO
Veterans D Mas
Independent
0:43:51
0
266
FERNÁNDEZ SELLES, PEPE
Veterans A Mas
C. A. Triatló La Vila
0:43:52
1181
267
GARCIA MOLINO, FERNANDO
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:52
1180
268
FERRANDO PASTOR, GABI
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:43:56
1179
269
VICENS MARQUEZ , LUIS
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:43:57
1178
270
ORTIZ I GISBERT2, AMAND
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:44:01
1177
271
PONS LORENTE, JOAN
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:02
1176
272
LORENTE RICART, TONI
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:02
1175
273
SIMO ARBONA, JAVIER
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:02
1174
274
FAR RIPOLL, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:44:08
1173
275
MAS MUT, CARLOS
Veterans B Mas
Independent
0:44:09
1172
276
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:44:12
1171
277
BLASCO MOLIÓ, VICENT
Veterans A Mas
Real de Gandia C. F.
0:44:12
1170
278
MORELL PERIS, VÍCTOR
Veterans B Mas
Independent
0:44:12
1169
279
GARRIGOS LLABATA, ENRIQUE EUGENIO
Senior Mas
Independent
0:44:17
0
280
FORNES PEDRO, LLUIS
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:44:17
1168
281
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:44:20
1167
282
CHELET ORDINES, VICENTE
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:21
1166
283
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:44:27
1165
284
CORDERO BORJA, CARLOS
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:28
1164
285
CERESOLA SENDRA, VICENT
Veterans B Mas
Independent
0:44:28
0
286
SISCAR MENGUAL, FERRAN
Veterans B Mas
Independent
0:44:28
0
287
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:44:28
1163
288
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
Veterans D Mas
C. D. l´ Espenta
0:44:32
1162
289
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Senior Mas
Independent
0:44:32
1161
290
BLANCH LLORENS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:44:32
1160
291
GONZALEZ FERRANDO, ALVARO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:33
0
292
CABRERA ESTRADA, JUAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:38
1159
293
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉ
Veterans C Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:44:38
1158
294
MAÑAS CASCALES, RAÚL
Senior Mas
Independent
0:44:43
0
295
LARA PONS, RAÜL
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:44:45
1157
296
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:47
1156
297
BOLUFER CARDONA, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:48
1155
298
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:44:50
1154
299
LUJAN FUENTES, JAVIER
Veterans B Mas
C. A. La Rabosa
0:44:51
1153
300
MAÑAS CASCALES, RICARDO
Veterans C Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:44:52
1152
301
LLIN MINGUEZ, SALVA
Senior Mas
Independent
0:44:52
0
302
TUDELA CASAS, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:44:53
1151
303
DONDERIS SERRA , JAUME
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:44:57
1150
304
ARBONA CARAVACA, VICENTE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:59
1149
305
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:45:00
1148
306
FERRANDO TALENS, JOSE
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:45:01
1147
307
APARICIO VAYO, MARTÍN
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:45:02
0
308
ESTEVE PORTOLÉS, VICENTE
Veterans A Mas
Independent
0:45:02
0
309
CORCHERO SANCHEZ, CECILIO JOSE
Veterans A Mas
Independent
0:45:04
0
310
SOLDEVILA MARÍ, VICENTE
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:08
1146
311
GILABERT JUAN, NICOLAS
Senior Mas
Independent
0:45:09
0
312
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:45:10
1145
313
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:45:12
1144
314
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:13
1143
315
MAÑÓ SIGALAT, JAVIER
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:13
1142
316
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:14
1141
317
MONTANER MORERA, JOSEP
Senior Mas
Independent
0:45:14
0
318
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:16
1140
319
ARABÍ BALLESTER, KIKO
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:45:18
1139
320
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
Veterans C Mas
C. Ntgas Sports Team
0:45:19
0
321
CABALLERO, RUBÉN
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:19
0
322
SERER GRIMALT, PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:45:22
1138
323
MARIN GINER, SERGIO DAVID
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:45:23
1137
324
MORATÓ RAFET , FRANCISCO MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:45:23
1136
325
DEVESA PARTERA, EDUARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:23
1135
326
SENDRA FOLQUÉS, NANDO
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:25
1134
327
IVARS PERIS, PABLO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:26
1133
328
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:45:26
1132
329
ROIG COSTA, ADOLFO
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:45:27
1131
330
GARCÍA PINO, RAÚL
Veterans C Mas
Independent
0:45:29
0
331
MARTI ESPINOS, SANTI
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:45:31
1130
332
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUEL
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:45:31
1129
333
WOODALL, TONY
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:32
1128
334
FASSE, KARL-HEINZ
Veterans F Mas
C. Sparkasse Bremen
0:45:32
0
335
DEVESA MIRALLES, PERE
Veterans A Mas
Independent
0:45:34
1127
336
MORATAL GREGORI, JUANJO
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:45:36
1126
337
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:45:38
1125
338
MESTRE COMPANY, ESTEVE
Senior Mas
Independent
0:45:38
1124
339
CERVERA GREGORI, TONI
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:45:38
0
340
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:45:39
1123
341
LÁZARO MADRID, GABRIEL
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:39
1122
342
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:45:43
1121
343
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBÉN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:43
1120
344
MIRALLES SENSECOGNOM, FRAN
Veterans A Mas
Independent
0:45:47
1119
345
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:56
1118
346
PÉREZ GIMÉNEZ, BORJA
Senior Mas
Independent
0:45:57
0
347
CANET MARTINEZ, MARCOS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:58
1117
348
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
Veterans F Mas
Independent
0:45:58
1116
349
LLOBELL FERRER, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:46:00
1115
350
TORRENS, DANIEL
Senior Mas
C. North Brooklyn Runners
0:46:00
0
351
DIAZ SENDRA, SALVA
Veterans A Mas
Independent
0:46:00
0
352
SASTRE SENDRA, RAFA
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:00
0
353
FERRANDIS BAÑULS, AUGUSTO
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:01
1114
354
DONET VILLAR, WILLY
Senior Mas
C. Triatló Benirredrà
0:46:02
0
355
ARIZA ALBA, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:03
1113
356
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:46:03
1112
357
GOMEZ VARGAS, MIGUEL ANGEL
Veterans A Mas
Independent
0:46:05
1111
358
COSTA TUR, MIGUEL
Veterans B Mas
Independent
0:46:07
1110
359
FUENTES COVILL, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:46:07
1109
360
VIDAL BENAVENT, JAIME
Senior Mas
G. R. Guardamar Runners
0:46:08
1108
361
SALORT LLORCA, VICENTE
Veterans B Mas
Independent
0:46:10
1107
362
HERNAN GARCIA, JOSE DOMINGO
Veterans A Mas
Independent
0:46:13
0
363
CUELLO LLOBELL, FRAN
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:15
1106
364
SANROSENDO MORENO , JOSÉ IGNACIO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:46:16
1105
365
ERN BLANCO, SIMON
Senior Mas
C. A. Ondara
0:46:20
1104
366
PASTOR CHICO, FRANCISCO JAVIER
Veterans C Mas
Independent
0:46:23
0
367
ARMOUSH , AMER
Veterans E Mas
C. A. iRun Calp
0:46:24
1103
368
POU PÉREZ, RUBÉN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:29
1102
369
HERNÁNDEZ, ENZO
Senior Mas
Independent
0:46:31
0
370
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:46:31
1101
371
BALLESTER ESTALRICH, RAFA
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:32
1100
372
GOITANDIA HAZAS, IKER
Senior Mas
Independent
0:46:32
1099
373
ANDRÉS MARTÍN, JUANMA
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:46:32
1098
374
VICENS BALLESTEROS, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:34
1097
375
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:35
1096
376
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:37
1095
377
ESCORTELL OLIVER, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:46:41
1094
378
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
Senior Mas
C. A. Gata
0:46:43
1093
379
COSTA RODRIGUEZ , JOSÉ ANTONIO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:44
0
380
SABATER LLORENS, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:46:47
1092
381
ROMERO MATEU, LLUIS
Veterans D Mas
Independent
0:46:48
1091
382
GARCIA RAPOSO, JUAN
Veterans E Mas
Independent
0:46:51
0
383
MASANET SANCHO, GERARDO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:46:51
1090
384
REVERT FAS, SALVA
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:46:51
1089
385
ALAYA TARRAZONA, JAVI
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:46:53
1088
386
JULIÀ PELLICER, PEPE
Veterans E Mas
C. Triatló Gandia
0:46:53
1087
387
PASTOR SOLBES, LUIS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:56
1086
388
BAUMANN, DIRK
Veterans E Mas
C. Vegan Team
0:46:58
1085
389
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:59
1084
390
GIL BAUTISTA , ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:47:05
1083
391
GRIMALT MOLL, DANI
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:05
1082
392
VALENCIA CONSTANTE, DIXON
Senior Mas
Independent
0:47:08
1081
393
SIGNES ROSELLÓ, FELIPE
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:47:08
1080
394
MIRALLES VELA, ENRIQUE ÁNGEL
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:09
1079
395
COPADO NARANJO , JOSÉ
Veterans D Mas
C. A. Redolat Team
0:47:11
0
396
BISQUERT CARDONA, JOSE MARIA
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:12
1078
397
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:47:15
1077
398
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:16
1076
399
SAVALL FAJARDO, ANTONIO
Veterans A Mas
C. A. S. F. Runners
0:47:17
0
400
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:47:17
1075
401
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
Veterans E Mas
Independent
0:47:17
1074
402
MORATAL GUIJARRO , FRANCISCO JOSÉ
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:18
1073
403
MOLIO TUR, GAUDENCIO
Veterans A Mas
Independent
0:47:18
0
404
SENDRA CARDONA, JORDI
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:19
1072
405
VERA PAREDES, PABLO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:20
1071
406
MARTINEZ IZQUIERDO , JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
Independent
0:47:22
1070
407
PEDRO MESTRE, JOSÉ
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:47:22
1069
408
FELIU SALVA, DAVID
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:47:23
1068
409
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:47:23
0
410
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:25
1067
411
ESTEBAN BLAY, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:47:27
1066
412
SALORT MARTIN, SERGIO
Veterans B Mas
Independent
0:47:28
0
413
GONZÁLEZ-ALBO MEDINA, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:28
1065
414
ALAMINOS MONTES, JOSE LUIS
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
0:47:30
1064
415
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:47:33
1063
416
LLOBELL TEJADA , JOSE VICENTE
Veterans B Mas
Independent
0:47:34
0
417
CANET ORTOLA, OSCAR
Veterans C Mas
Independent
0:47:34
0
418
VALLÉS CHOLBI, VÍCTOR
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:37
1062
419
APARISI DÍAZ , OSCAR
Veterans B Mas
C. A. Almirunning Cullera
0:47:37
0
420
FONT SERRAT, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:38
1061
421
VALIENTE ALBERO, MAURO
Senior Mas
Independent
0:47:41
0
422
VILA CASTILLO, PEPE
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:47:41
1060
423
MONGE PERALES, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:47:43
1059
424
AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
Veterans E Mas
C. A. iRun Calp
0:47:43
1058
425
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:44
1057
426
DELDERFIELD, ANDY
Veterans B Mas
C. Sole Mates
0:47:46
1056
427
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:47:46
1055
428
SISCAR PASTOR, CARLOS
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:46
1054
429
GILABERT FONTANET, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:47:47
1053
430
CERVERA CAPO, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:47
1052
431
SANVICTOR SOLER, JOAN MARC
Senior Mas
Independent
0:47:48
0
432
CHAVELI CAMARENA, JUANJO
Veterans D Mas
C. E. Llocnou
0:47:49
1051
433
BATALLER GUILLEM, VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:51
0
434
MARTINEZ PALOP, HECTOR
Senior Mas
C. A. Q-Fitness
0:47:52
0
435
MARTÍNEZ SENSECOGNOM, HILARIO
Veterans B Mas
Independent
0:47:52
0
436
GINER MAS, JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:55
1050
437
MORATÓ TENT, FRANCISCO JOSÉ
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:47:55
1049
438
MORAN GONZALEZ , FERNANDO
Senior Mas
C. Beer Runners Xabia
0:47:56
1048
439
MARTIN SANCHEZ, PEDRO J.
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:47:56
1047
440
MCCARTHY, ROBERT
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:47:59
1046
441
SOLANES VALLET, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:48:01
1045
442
FERRER TUSET, ENRIQUE
Veterans E Mas
Independent
0:48:02
1044
443
FERRER RIBES, ANDRES JOSE
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:48:02
1043
444
MORALEDA GONZÁLEZ-ALBO, VICENTE
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:02
0
445
VILA I VIVES, FERRAN
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:48:05
1042
446
AGUILILLA CAMBRÓN, SEBASTIÀ
Veterans E Mas
C. M. A. La Faixa
0:48:07
1041
447
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:07
1040
448
MARTÍNEZ ESTRUCH, RAÚL
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:48:10
1039
449
SENDRA LLIDÓ, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:48:11
1038
450
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:13
1037
451
FRASÉS PERIS, SALVADOR
Veterans D Mas
C. A. Ondara
0:48:19
1036
452
ROMERO I BERTÓ, ALFONS
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:20
1035
453
GARCIA MARTIN, BLAS
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:22
1034
454
SALORT SERRRAT, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:48:25
1033
455
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:48:25
1032
456
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:27
1031
457
LLANBIES SENDRA, ENRIC
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:27
1030
458
JUAN GARCIA, JAIME
Senior Mas
Independent
0:48:28
0
459
ORTIZ SENSECOGNOM, JAVIER
Veterans A Mas
Independent
0:48:31
0
460
PIERA ESTELA, RAI
Veterans D Mas
C. Córrer No Torne Més
0:48:33
1029
461
JUAN MOLINA, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:35
1028
462
CARDONA CARDONA , PEPE
Veterans D Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:35
1027
463
FEMENIA PERET, JUAN
Veterans B Mas
Independent
0:48:41
1026
464
REIG CATALA, PEDRO
Veterans B Mas
Independent
0:48:42
1025
465
GARCIA DE LA REINA JAEN, J.ALBERTO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:48:43
1024
466
GOMEZ BUIGUES , LEO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:45
1023
467
LLIDÓ MILLET, VICENT
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:46
1022
468
COLOMER GARCIA, XIMO
Veterans C Mas
Independent
0:48:47
1021
469
MAHIQUES COSTA, TANO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:48:49
1020
470
SERRANO FLORES , OSCAR
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:48:50
1019
471
CORTES ESCRIVA, OSCAR
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:48:50
1018
472
CERVERA PERLES, JAVIER
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:48:53
1017
473
PIERA AMOR, AGUSTÍN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:48:54
1016
474
FERNANDEZ PADILLA, TOÑE
Veterans B Mas
Independent
0:48:54
0
475
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Veterans G Mas
C. Triatló Gandia
0:48:54
1015
476
FLORES VAQUERO, ISIDRO
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:48:55
1014
477
ESCORTELL BOU, JAIME
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:55
0
478
RIBES ARANDA, JUANFE
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:48:55
1013
479
CASTELLANO CUBILES, RAFA
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:48:55
1012
480
MALLOL ROS, ARNAU
Juvenil Mas
Independent
0:48:55
1011
481
MALLOL OLIVER, VICENT
Veterans C Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:48:56
1010
482
FEMENIA PERIS, ALFONSO
Veterans C Mas
C. NonStop365
0:48:56
0
483
ESTRELA CATALÁ, MIGUEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:48:57
1009
484
LLOPIS BOLUFER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:48:58
1008
485
REQUENA VALERO, JAVIER
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:48:58
1007
486
CONCA MASQUEFA, JOSE R
Senior Mas
Independent
0:48:59
1006
487
BENIMELI ROCHER, RUBEN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:49:01
1005
488
SOTO CANO, FRANCISCO JOSÉ
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:01
1004
489
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:01
1003
490
SAPENA LINARES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:49:02
1002
491
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:05
1001
492
SENTI PETRIE, ARTURO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:49:06
1000
493
VÁZQUEZ MOLL, ABRAHAM
Veterans B Mas
C. A. El Faro
0:49:09
999
494
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:49:11
998
495
PUEBLA, ADRIÁN
Veterans B Mas
Independent
0:49:11
0
496
NAVAS RIBES, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:12
997
497
ASENSIO PARRA, RAMON
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:49:13
996
498
ASENSI PICAZO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Nexo Team
0:49:18
995
499
GAVILA CERVERA, XIMO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:49:20
994
500
GARCÍA MOLINO , MIGUEL
Veterans C Mas
C. Córrer Piles
0:49:23
993
501
MOLINA FUSTER, JOSÉ DAVID
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:49:24
992
502
PERIS COLL, VICTOR
Senior Mas
Independent
0:49:24
0
503
RICO BENITO, JORDI
Veterans A Mas
Independent
0:49:24
991
504
DEVESA SUCH, VICENT
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:49:25
990
505
INIGUEZ TERUEL, CARLOS
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:49:27
0
506
COSTA FORNES, JAUME
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:49:28
989
507
COWARD, IAN
Veterans F Mas
Independent
0:49:28
988
508
BALLERTER FERRER, CLAUDIO
Senior Mas
C. A. Cametes
0:49:28
987
509
BASTIDA GÓMEZ, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:49:29
986
510
RUESCAS SANCHEZ, JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:49:29
0
511
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
Senior Mas
Independent
0:49:30
985
512
LLAMBIES MORERA, JAUME
Veterans B Mas
Independent
0:49:30
984
513
VANACLOCHA LORENTE, ADOLFO
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:49:32
983
514
GONZALEZ IVARS, MIQUEL
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:34
982
515
ALBORS SALES, RAMON
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:49:34
981
516
MOLINA NUÑEZ, PASCUAL M.
Veterans A Mas
Independent
0:49:34
0
517
POVEDA HARO , ANGEL
Veterans F Mas
C. A. La Xara
0:49:37
980
518
SASTRE TORRES, PEPE
Veterans D Mas
Independent
0:49:38
979
519
GILABERT MUT, XAVIER
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:49:39
978
520
PLA SANCHIS, SALVA
Veterans E Mas
Independent
0:49:39
977
521
ARQUES CORTES, TONI
Veterans D Mas
C. A. El Faro
0:49:39
976
522
MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:49:41
975
523
GAMERO CASTILLERO, ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
0:49:41
0
524
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
Veterans E Mas
Independent
0:49:43
974
525
MARI FUNES, LORENZO
Veterans A Mas
Independent
0:49:49
973
526
ESTALRICH RAMOS, RAÚL
Senior Mas
Independent
0:49:50
0
527
ORTIZ SELLÉS, JOSE JAIME
Veterans A Mas
C. Athletes Academy
0:49:51
972
528
BOIX SÁNCHEZ , IVÁN
Veterans A Mas
Independent
0:49:53
971
529
ALVADO MOLL, XAVIER
Senior Mas
Independent
0:49:54
970
530
OSUNA HUERTAS, JOSE
Veterans G Mas
C. A. Alcoi
0:49:55
969
531
LAZARO MADRID, CARLOS
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:59
968
532
SOLER VALLÉS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:49:59
967
533
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
Veterans F Mas
C. A. iRun Calp
0:49:59
966
534
MARTÍNEZ YERBES, ÁLVARO TOMÁS
Veterans B Mas
C. D. Casinos
0:50:06
965
535
SÁNCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
Veterans C Mas
Independent
0:50:08
0
536
MAS MAS, JOSÉ PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cap i Cua
0:50:09
964
537
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
C. Bernardos Trotters
0:50:13
963
538
MIRET GINER, ALEJANDRO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:50:13
962
539
ORTIZ, GUSTAVO
Veterans C Mas
C. de Rem Denia
0:50:15
961
540
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:50:16
960
541
MONFORT GRIMALT, JOSÉ JOAQUÍN
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:50:19
959
542
JARDOT , DANIEL
Veterans G Mas
Independent
0:50:19
0
543
GAPYAK, SERGIY
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:20
958
544
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:50:21
0
545
TERUEL SERRANO, MIGUEL ÁNGEL
Senior Mas
Independent
0:50:21
0
546
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
Veterans B Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:50:22
0
547
BOSCA PEIRO, ARTURO
Veterans C Mas
Independent
0:50:22
957
548
BUIGUES BUIGUES, JUANJO
Veterans C Mas
Independent
0:50:22
956
549
YAGÜE MAYANS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:50:24
955
550
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFA
Veterans B Mas
Independent
0:50:25
954
551
MORAGUES ALBI , JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:26
953
552
MARTÍ I ESCOBAR, JOAN BAPTISTA
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:50:26
952
553
IVARS GAUCHI, JOAQUÍN
Senior Mas
Independent
0:50:28
951
554
FRASQUET CATALA, VICENT
Veterans C Mas
Independent
0:50:32
0
555
SACRISTAN MENGUAL, VICENTE
Veterans B Mas
Independent
0:50:34
0
556
VALLÉS IVARS, TONI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:50:35
950
557
SANCHEZ LOPEZ, MARCOS
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:50:36
949
558
SOLBES FOLQUES, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:50:36
948
559
GOMEZ GONZALEZ, JUANTO
Veterans B Mas
C. A. Runners for Beer
0:50:39
947
560
IVARS LLOBELL, JOSÉ MARÍA
Veterans B Mas
Independent
0:50:39
946
561
ALMERS, HENRIK
Veterans D Mas
Independent
0:50:41
945
562
LARROSA FORNES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:50:41
944
563
MATA VIDAL, JOSE VICENTE
Veterans A Mas
Independent
0:50:41
943
564
SALVA MULET, JOSEP
Senior Mas
C. A. Gata
0:50:42
942
565
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:50:42
941
566
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
Senior Mas
C. A. Gata
0:50:43
940
567
BERNAT VERDU, DANI
Veterans D Mas
C. A. Alcoi
0:50:44
0
568
TEJEDOR GRAU , JUAN
Veterans E Mas
Independent
0:50:45
0
569
SANTOS GONZALVEZ, JOSE VICENTE
Veterans C Mas
C. D. Aguaviva Benidorm
0:50:46
0
570
ZAPATA COSTA, IVÁN
Veterans A Mas
C. La Torre Corre
0:50:50
0
571
CASTAÑEDA MARTINEZ, MARCO ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
0:50:53
939
572
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:50:58
938
573
ABAD PUIG, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Publidom
0:50:58
937
574
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:50:59
936
575
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:59
935
576
FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ , ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:51:01
0
577
LOZANO MOYA, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:51:01
934
578
SENDRA CUELLO, KIKO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:03
933
579
FERRER GINESTAR, VICENT
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:03
932
580
GINESTAR BAILÉN, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Ondara
0:51:06
931
581
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRÉS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:51:08
930
582
LÓPEZ PERET, JUAN MANUEL
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:51:08
929
583
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:51:09
928
584
MARTI FABREGAT, VICENT
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:13
927
585
CHAPELET EDGARDO, PABLO
Veterans F Mas
Independent
0:51:17
0
586
MASCARELL TARRAZÓ, KIKE
Veterans E Mas
G. E. Llops Villalonga
0:51:18
926
587
CAURIN FERRER, AGUSTIN
Veterans B Mas
C. A. La Colla
0:51:18
925
588
PEIRÓ SALORT, VICENT
Veterans C Mas
C. Córrer Xeraco
0:51:21
924
589
CÍVICO JURADO , PACO
Veterans F Mas
Independent
0:51:23
923
590
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIME
Senior Mas
Independent
0:51:25
922
591
JORRO RAMON, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:51:25
921
592
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Veterans D Mas
Independent
0:51:28
920
593
PALMA MARTÍN, JUAN
Veterans F Mas
Independent
0:51:29
0
594
RONDA SENSECOGNOM, EMILIO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:51:34
0
595
MONCHO MARCO, JORGE
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:51:35
919
596
DESCALS MENGUAL, CARLOS
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:51:38
918
597
FRESNEDA ARMELL, DAVID
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:51:41
917
598
ANDRÉS MARTÍN, PEDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:51:41
916
599
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:43
915
600
SENDRA FRANQUEZA, J. PASQUAL
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:51:43
914
601
KURG, JAN- CHRISTOFER
Senior Mas
Independent
0:51:43
0
602
OLIVER FERRANDIZ, CARLOS
Senior Mas
Independent
0:51:45
913
603
MARCO DELGADO, ÀNGEL
Veterans C Mas
Independent
0:51:45
0
604
CASTILLO MARTINEZ, JUAN MIGUEL
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:51:46
0
605
MALONDA MARCOS, SANTI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:51:50
912
606
SELFE, GRAHAM
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:51:52
911
607
ESTRUCH GALIANO, VICENTE JUAN
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:51:53
910
608
SAMPABLO ESTRUCH, MIQUEL
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:51:53
909
609
COLLADO SERRANO , DANIEL
Veterans A Mas
Independent
0:52:12
908
610
MASCARELL MARTÍ, JESÚS
Veterans B Mas
Independent
0:52:16
907
611
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:52:17
906
612
MESEGUER MIRALLES, RUBEN
Veterans C Mas
Independent
0:52:18
0
613
LÓPEZ MORENO, DANIEL
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:52:20
905
614
BAS MORAGUES, TONI
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:22
904
615
NARANJO RUBIO , JUAN
Senior Mas
C. A. La Xara
0:52:22
903
616
STAUB, SANDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:52:23
902
617
FRASQUET SERRA, XAVIER
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:52:27
901
618
GISBERT MUÑOZ, ANGEL CARLOS
Veterans D Mas
Independent
0:52:28
900
619
DOMENECH DONDERIS, JAUME
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:52:30
899
620
SIGNES SIGNES, VICENT
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:52:31
898
621
BUIGUES MENGUAL, JUANVI
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:52:40
0
622
FONT LLOBELL, MARIO
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:52:41
897
623
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTO
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:52:42
896
624
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:52:42
895
625
MARTIN REVERTE, FERNANDO
Veterans D Mas
C. A. Cullera
0:52:45
0
626
VICEDO ESCRIVA, RAUL
Veterans E Mas
Independent
0:52:45
894
627
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIO
Veterans E Mas
Independent
0:52:47
0
628
BOLTA NAYA, JUAN BAUTISTA
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:48
0
629
BLASCO BLASCO, ANGEL
Senior Mas
C. A. Gata
0:52:49
893
630
PONS PUCHOL, PEP
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:56
892
631
AGULLÓ CARBONELL , JAVIER
Senior Mas
Independent
0:52:56
0
632
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:57
891
633
VALLS MARTÍ, EMILIO
Veterans D Mas
C. A. Nexo Team
0:52:57
890
634
RIPOLL SEVILLANO, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:52:58
889
635
SASTRE PONS, VICENT
Veterans D Mas
Independent
0:52:58
888
636
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:05
887
637
PINO GARCÍA, JUAN FELIPE
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:53:05
886
638
THEISS, ROBERT
Veterans A Mas
Independent
0:53:07
885
639
POVEDA BUENDICHO, JOSE LUIS
Veterans D Mas
C. A. Runners for Beer
0:53:08
884
640
REQUENA MORCILLO, JOSE
Veterans F Mas
Independent
0:53:12
883
641
LLEDO MENGUAL, GUILLERMO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:53:12
882
642
MARTOS MARTIN, DAVID
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:53:15
881
643
SIMÓ CARBÓ, SALVA
Veterans A Mas
Real de Gandia C. F.
0:53:23
880
644
VENGUT MOLL, HECTOR
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:26
879
645
RIBAS GASENT, DAVID
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:53:27
878
646
BUIGUES GARCIA, JUANJO
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:53:27
877
647
IGUALADA CARRETERO, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Llocnou
0:53:30
876
648
RUIZ I COSTA, ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:53:33
875
649
LLORCA PASCUAL, LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:53:35
874
650
AGUERRÉ BALLESTEROS, EDU
Veterans A Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:53:35
873
651
PASTOR SAMPEDRO , JOSE
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:53:39
872
652
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:53:44
871
653
GANDÍA RUIZ, RAFA
Veterans E Mas
C. Guardamar Runners
0:53:45
0
654
DONET DONET, RAFA
Veterans D Mas
G. R. Real de Gandia
0:53:46
870
655
ARREGUI CALVO, VICTOR
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:53:48
869
656
BISHOP , JONATHAN 
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:53:50
868
657
GOMEZ SENSECOGNOM, JOAN
Veterans A Mas
Independent
0:53:51
0
658
GIL PEREZ, JOSE MANUEL
Veterans C Mas
Independent
0:53:52
867
659
GILABERT I MIRA, JOSEP
Veterans D Mas
C. A. Ondara
0:53:52
866
660
AGULLO CARBONELL, BLAI
Senior Mas
Independent
0:53:52
0
661
GREGORI VERDÚ, SANTIAGO
Senior Mas
Independent
0:53:53
0
662
VIDAL ALEMANY, RUBÉN
Senior Mas
Independent
0:53:54
865
663
RIPOLL CRESPO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:53:55
864
664
MARTINEZ GUITART, CARLES
Senior Mas
Independent
0:53:55
863
665
PELLICER LLOPIS, RAÜL
Veterans C Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:53:58
862
666
PEIRO SERRA, PEPE
Veterans E Mas
G. Condol Denia
0:54:04
861
667
CARRIÓ GUILLEM, SENÉN
Senior Mas
Independent
0:54:04
0
668
CUENCA ROSELLÓ, ENRIQUE
Veterans A Mas
C. Racers Legion Alicante
0:54:06
0
669
MORAL BENAVENT, SALVADOR
Veterans B Mas
C. Ntgas Sports Team
0:54:08
860
670
ANDRES GUILLEM, JUAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:54:10
859
671
REQUENA AREVALO, DAVID
Veterans B Mas
Independent
0:54:11
0
672
VERDU RICO, PEDRO ANTONIO
Veterans A Mas
Independent
0:54:12
858
673
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:54:12
857
674
NAVARRO MONZÓ, EDU
Veterans E Mas
Independent
0:54:13
856
675
SIMÓ RAMOS, ÁLVARO
Senior Mas
Independent
0:54:14
0
676
DE VASCONCELLOS, MARCELO
Veterans C Mas
G. Condol Denia
0:54:22
855
677
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUIN
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:54:25
854
678
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:54:28
853
679
FERRER BALLESTER, TOMAS
Veterans B Mas
Independent
0:54:28
852
680
FERRER PORTILLO, AMBROSIO J
Veterans E Mas
Real de Gandia C. F.
0:54:33
851
681
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:54:40
850
682
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
Veterans A Mas
Independent
0:54:40
849
683
SENDRA MAS, RAUL
Senior Mas
Independent
0:54:42
848
684
FERRER BISQUERT, BLAI
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:47
847
685
ANDRES JIMENEZ, SITO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:54:50
846
686
CASAS SENDRA, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:54:50
845
687
DAUDER MASCARELL, JOSÉ LUIS
Veterans C Mas
Independent
0:54:50
0
688
GAZQUEZ MARTINEZ, JUAN PEDRO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:55
844
689
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:54:55
843
690
ESCORTELL MAHIQUES, JORDAN
Veterans A Mas
Independent
0:54:56
842
691
ALACID CLEMENTE, FRANCISCO JAVIER
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:54:57
841
692
FERRER COSTA, JAUME
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:54:59
840
693
VIVES FORNES, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:54:59
839
694
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:55:03
838
695
FORNALI AGULLES, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:55:04
837
696
VIVES PONS, JUAN ANTONIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:55:08
0
697
PASTOR FURIÓ, VICENTE
Veterans C Mas
Independent
0:55:11
836
698
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
Veterans E Mas
C. Ntgas Sports Team
0:55:12
835
699
CÍVICO JURADO , MANOLO
Veterans D Mas
Independent
0:55:13
834
700
VILLAR ISAACH, HÉCTOR
Veterans B Mas
Independent
0:55:15
0
701
DAVIU PELLICER, SALVADOR
Veterans C Mas
C. A. Xeresa
0:55:15
833
702
SIGNES PEDRO, JUANSA
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:55:21
832
703
SANTOS FERRER, PABLO
Senior Mas
C. Ntgas Sports Team
0:55:22
831
704
RAMON TEBAR, MARCELINO
Veterans F Mas
Independent
0:55:23
830
705
JORRILLO ROMERO, IVAN
Senior Mas
Independent
0:55:28
0
706
GAUTRAIS, PIERRICK
Veterans F Mas
Independent
0:55:36
0
707
SÁNCHEZ, CRISTIAN MARCELO
Veterans B Mas
Independent
0:55:39
829
708
DURA MONPARLER, JAVIER
Senior Mas
C. A. Cametes
0:55:45
828
709
GARCÍA SEGUÍ, FRANCISCO
Veterans F Mas
Independent
0:55:46
827
710
GIMENO RAMON, SERGIO
Senior Mas
Independent
0:55:46
826
711
NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIER
Veterans D Mas
C. Ntgas Sports Team
0:55:48
825
712
SERRANO RODRIGUEZ, FRANCISCO JESUS
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:55:48
824
713
VELAYOS GARCINUÑO, EMILIO
Veterans F Mas
Independent
0:55:50
823
714
RIBES GARCÍA, RUBÉN
Veterans A Mas
Independent
0:55:50
0
715
FORNÉS GRIMALT, JOSE AGUSTÍN
Veterans D Mas
C. M. A. La Faixa
0:55:52
822
716
CAMINO RUBIO, PABLO
Veterans G Mas
G. Condol Denia
0:55:58
821
717
GRIMALT MARSAL, RAMON
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:56:01
820
718
RODRIGUEZ MONTERO, RAMIRO PABLO
Senior Mas
Independent
0:56:02
819
719
POQUET LEON, XIMO
Veterans D Mas
Independent
0:56:02
818
720
CARPI TAMAYO, ADRIÁN
Senior Mas
Independent
0:56:05
0
721
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:56:06
817
722
CARPI SESE, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:56:07
816
723
ANDRADA MULET, KIKO
Veterans C Mas
Independent
0:56:13
815
724
VILA VILA, JORDI
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
0:56:16
814
725
BOFÍ MONCHO, PACO
Veterans B Mas
C. A. Guixa Esport
0:56:20
813
726
PÉREZ MONZÓ, ENRIQUE
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:56:28
812
727
BALLARD, GEOFF
Veterans G Mas
Independent
0:56:30
0
728
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:56:31
811
729
GALAN IBAÑEZ, SALVADOR
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:56:36
0
730
GONZÁLEZ LÓPEZ, NAHUEL
Senior Mas
Independent
0:56:43
0
731
PAVÍA MUT, JUANJO
Veterans A Mas
C. Chesa Running Team
0:56:45
0
732
FAR BALLESTER, DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:56:48
810
733
SANSALONI FELIS, PACO
Veterans A Mas
Independent
0:56:49
0
734
FERRAGUD MAS, DAVID
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:56:56
809
735
MOYA MARTÍNEZ, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:56:57
808
736
JIMENEZ JIMENEZ, JOSE MANUEL
Veterans D Mas
Independent
0:56:58
0
737
BOSCÀ MASCARELL , TONO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:57:04
807
738
CASTILLO SANZ, LUIS ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
0:57:05
806
739
HERRERIAS SELLÉS, MANOLO
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:57:06
805
740
CHOUSAL ESTÉVEZ, MARCOS
Veterans B Mas
Independent
0:57:07
804
741
LLORCA TORRES, JUAN
Veterans G Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:57:07
0
742
MORA GADEA, CRISTIAN
Senior Mas
Independent
0:57:16
0
743
MORA MORA, JUAN VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Bèrnia
0:57:16
0
744
CALATRAVA CUEVAS, SERGIO
Veterans C Mas
Independent
0:57:20
0
745
GIL CASTILLO, JOSÉ JAVIER
Veterans F Mas
C. Piragüisme Denia
0:57:25
0
746
LIZCANO SÀEZ, XIMO
Veterans B Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:57:29
803
747
MOYA HERAS, CHEMA
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:57:32
0
748
GALINDO TORRENS, MIGUEL
Veterans A Mas
C. Triatló Benirredrà
0:57:33
802
749
GUARDIOLA SART, JUAN
Veterans G Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:57:34
801
750
ALAGARDA PONCE, JOSE
Veterans D Mas
Independent
0:57:37
0
751
NAVALMORAL MAS, JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:57:50
800
752
PASTOR PASTOR, JOSE
Veterans C Mas
Independent
0:57:53
0
753
BODÍ MIRET, ENRIQUE
Veterans B Mas
Independent
0:57:57
799
754
GINER LLORENS, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:58:01
798
755
CHAMANTE LOZANO, ALFREDO
Veterans A Mas
Independent
0:58:03
0
756
PEIRO CHAVELI, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Alpesa
0:58:04
0
757
CARAVACA ROSELLÓ , FRANCISCO VICENTE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:58:06
797
758
SAVALL TEROL , ANDRES
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:58:07
796
759
BUIGUES PUIG, SERGIO
Veterans E Mas
Independent
0:58:25
0
760
MORENO ORQUÍN, BRUNO
Veterans A Mas
Independent
0:58:28
0
761
NOTARIO BROX, JOSE ALBERTO
Veterans A Mas
Independent
0:58:33
0
762
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
0:58:38
795
763
SANCHEZ LONGARELA, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:58:40
794
764
IVARS SOLIVERES, VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:58:43
0
765
FERRERAS RIESCO, ISMAEL
Veterans G Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:58:44
793
766
CERVERA TUR, SALVADOR
Veterans F Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:58:45
0
767
IVARS FLORES, JOSÉ
Veterans G Mas
Independent
0:58:46
792
768
GOMAR SENSECOGNOM, TONI
Veterans E Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:58:46
0
769
BOULEAU ESCORTELL, ANTONIO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:48
791
770
CLIMENT BAÑULS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
0:58:55
790
771
YAÑEZ NATALINO, ROBERTO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:59
0
772
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
Veterans D Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:59:01
789
773
GARCÍA CARMONA , JUAN BTA
Veterans A Mas
C. Garma Fisiosalut
0:59:05
788
774
SHAW, ANDREW
Veterans E Mas
Independent
0:59:07
787
775
MORANT PASTOR, SALVADOR
Veterans D Mas
Independent
0:59:12
0
776
GALLEGO MILLET, TONI
Veterans D Mas
Independent
0:59:13
0
777
PEREZ BAÑULS, LUIS
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:59:16
786
778
PUIG MAHIQUES, JOSÉ
Veterans B Mas
C. M. A. La Faixa
0:59:18
785
779
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:59:19
784
780
BOOTH, ROBERT
Veterans G Mas
Independent
0:59:38
783
781
PAGADOR MARTIN, JOSE MANUEL
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:59:47
782
782
FRAU RIBES, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:59:56
781
783
TARRAZÓ PERELLÓ, JAVIER
Senior Mas
Independent
1:00:04
0
784
MCNEELY, BRUCE JOSEPH
Veterans G Mas
Independent
1:00:14
780
785
BERTOMEU QUERO, VICENT
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:00:31
779
786
RIPOLL POQUET, JOAN
Veterans G Mas
Independent
1:00:45
778
787
DONET MAHIQUES, JOSE
Veterans E Mas
Independent
1:00:57
777
788
CASTELLS GIL, VICENTE
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
1:00:59
776
789
VILA VILA, VICENT
Veterans G Mas
C. A. La Rabosa
1:00:59
0
790
LLOBELL PRIETO, VICENTE
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
1:01:04
775
791
LOPEZ FERNÁNDEZ , DANIEL
Veterans D Mas
C. A. Els Oliveros
1:01:10
774
792
GINER FERRANDO, PACO
Veterans D Mas
Independent
1:01:10
773
793
BENAVENT GREGORI, PACO
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
1:01:11
772
794
MARCOS PEREZ, VICTORIANO
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
1:01:18
771
795
PASCUAL SOLBES, FERNANDO
Veterans E Mas
Independent
1:01:18
770
796
FRATTINI, LUCA
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
1:01:18
0
797
POQUET LEON, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. Orba Multiesport
1:01:23
769
798
ALBORCH MIRALLES, BENJAMÍN
Veterans B Mas
Independent
1:01:38
768
799
RIBES CUELLO, MARIO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
1:01:42
767
800
RAFET SORIANO, JOANMI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
1:01:50
766
801
CABRERA CABRERA, VICENT
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:01:52
765
802
CAMBRILS SISCAR, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:01:58
764
803
FERRANDO BERNAT, LUIS
Veterans D Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:02:02
763
804
DOMÍNGUEZ ALCAIDE, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Xeresa
1:02:02
762
805
BAÑO BELDA, FERRAN
Veterans F Mas
C. A. Cap i Cua
1:02:03
761
806
AVARGUES IVARS, JAIME
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
1:02:10
760
807
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:02:53
759
808
MARTÍ TORRES, SERGI
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:02:54
758
809
VICENTE ALBEROLA, DANIEL
Veterans C Mas
Independent
1:02:58
757
810
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
Veterans C Mas
Independent
1:02:59
756
811
MOLL GARRIGÓS, PEPE
Veterans G Mas
C. A. Publidom
1:03:01
755
812
MELLADO FERNÁNDEZ, JOSÉ RAFAEL
Veterans D Mas
Independent
1:03:03
0
813
CARDONA GONZALEZ, CIPRIA
Veterans D Mas
C. A. La Rabosa
1:03:04
754
814
LLUESA GIRONÉS, VICENTE JUAN
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:03:04
753
815
SERER BRU, JUAN
Senior Mas
C. A. Corremundos
1:03:14
0
816
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
Veterans E Mas
C. D. Satse Alicante
1:03:18
752
817
PASTOR CERVERA, MANUEL
Veterans F Mas
C. A. Xe Espereu-me
1:03:31
751
818
SELMA GRANADOS, MARCO
Veterans B Mas
Independent
1:04:50
750
819
CHAFER MIÑANA, SERGIO
Veterans D Mas
C. A. El Xio Llutxent
1:05:06
749
820
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, JOSÉ LUÍS
Veterans C Mas
Independent
1:05:37
0
821
SCHREIBER, REINER MICHAEL
Veterans G Mas
Independent
1:05:40
748
822
TARRASO REY, JUANJO
Veterans F Mas
C. A. La Rabosa
1:06:06
747
823
JURADO REYES, JUAN JOSÉ
Veterans A Mas
C. de Rem Denia
1:06:59
0
824
FORD, DON
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
1:08:18
0
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves