Som Esport
Cursa Popular Jesús Pobre
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES - XXII CURSA POPULAR JESÚS POBRE
Cronometratge www.somesport.com
206 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:25
1400
2
MCKINNON, MAXINE
Veterans E Fem
C. A. Publidom
0:38:34
1399
3
MULET MESTRE, MARIA
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:40:00
1398
4
SELBY, GEMMA ANN
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:40:11
1397
5
ORTEGO LUNA, MARTA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:40:44
1396
6
AYALA VELÁZQUEZ , NATHALIA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:41:04
1395
7
FRASQUET GISBERT, CAROL
Veterans B Fem
C. C. Camallaes - Reflyx
0:41:04
1394
8
ALEMANY SANZ, CONSUELO
Veterans C Fem
C. A. Publidom
0:42:45
1393
9
CAMPOS GALDO, NATALIA
Veterans A Fem
C. A. Gandia
0:43:03
1392
10
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:43:25
1391
11
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:43:26
1390
12
WOOD, JENNIFER
Senior Fem
C. A. Gata
0:43:27
1389
13
CALABUIG LLUCH, IRENE
Veterans D Fem
Independent
0:43:30
1388
14
GARCÍA SIGNES, JOYMA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:43:36
1387
15
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:43:40
1386
16
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:43:54
1385
17
ET TABAA, HANAN
Senior Fem
Independent
0:44:16
1384
18
GOMEZ TERRE, VIOLETA
Veterans C Fem
C. Córrer El Garbí
0:44:36
1383
19
ESTEVEZ CABALLERO, SONIA
Veterans B Fem
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:36
1382
20
NAVARRO SOLER, MAGDALENA
Veterans C Fem
C. A. Promesas Villena
0:45:48
0
21
AMBLER, LOUISE
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:45:57
1381
22
SALA GARCÍA, MAYCA
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:46:06
1380
23
BISQUERT RIBES, ANA
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:07
1379
24
TORRES MARTÍ, ROSANA
Veterans C Fem
Real de Gandia C. F.
0:46:26
1378
25
GREGORI MUÑOZ, TERESA
Veterans D Fem
C. A. Gata
0:46:28
1377
26
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
Senior Fem
C. A. Gata
0:46:32
1376
27
MALONDA AUSINA, ERIKA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:46:42
1375
28
DIXON, MICHELLE
Veterans B Fem
C. A. Publidom
0:46:46
1374
29
PEREZ TOMAS, PILAR
Senior Fem
C. A. Cametes
0:46:48
1373
30
MARTÍN GREGORI, ROSER
Senior Fem
G. R. Real de Gandia
0:46:50
1372
31
TORRÓ ARANDA, VEGA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:46:59
1371
32
VERDÚ SAVALL, LORENA
Veterans B Fem
C. D. l´ Espenta
0:47:00
1370
33
GÓMEZ TERRE, M CARMEN
Veterans A Fem
C. Córrer El Garbí
0:47:19
1369
34
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:22
1368
35
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
Senior Fem
Independent
0:47:30
1367
36
MCCARTHY, PAMELA
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:47:39
1366
37
STORER, TRACY
Veterans A Fem
Independent
0:47:44
1365
38
MONFORT SART, CRISTINA
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:06
1364
39
SELLENS PEREZ, ANGELA
Senior Fem
G. E. La Carena La Font
0:48:21
1363
40
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
Veterans D Fem
C. A. La Nucia
0:48:30
1362
41
CHILDS, LISA
Veterans B Fem
C. A. Publidom
0:48:52
0
42
EHLE, SUSI
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:48:53
1361
43
PUIGCERVER FERRANDO, MARIBEL
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:49:00
1360
44
GOMEZ GORDILLO, YOLANDA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:07
1359
45
VAN GERWEN, CINDY
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:49:11
1358
46
WALTHON CARDONA, IRIS
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:34
1357
47
MOLL CERVERA, FÀTIMA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:35
1356
48
CHANCE, CLARE
Veterans B Fem
C. Sole Mates
0:49:36
1355
49
SORIANO COMADRÁN, PILAR
Veterans A Fem
Independent
0:49:36
0
50
RODRIGUEZ CARDENAS, MONICA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:37
1354
51
FERRANDIZ SENSECOGNOM, FATIMA
Senior Fem
Independent
0:49:45
0
52
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOA
Senior Fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:49:48
0
53
BOUMA, DIEBRICH
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:16
1353
54
NISHIDA, NAOKO
Veterans B Fem
Independent
0:50:20
1352
55
MONFORT GARCIA, ROSA
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:50:25
1351
56
BELTRAN ORQUIN, CAROL
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:50:26
1350
57
MUT OLIVER, AMPARO
Veterans C Fem
C. A. Cap i Cua
0:50:28
1349
58
PEREZ SASTRE, NAILA
Senior Fem
C. A. Cametes
0:50:32
1348
59
BUIGUES CABALLERO, ANA
Veterans A Fem
C. A. Corremundos
0:50:33
1347
60
PEREZ FUSTER, ESTHER
Veterans D Fem
G. E. La Carena La Font
0:50:34
1346
61
BLANCO CISCAR, LINDA
Veterans C Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:43
1345
62
MARTI GARCIA, MARIA
Veterans A Fem
Independent
0:50:44
1344
63
PIERA FERNÁNDEZ , CRISTINA
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:50:47
1343
64
CARDONA ORDINES, PURIFICACION
Veterans C Fem
G. R. Real de Gandia
0:50:51
1342
65
MARTÍNEZ CRUAÑES , AURORA
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:50:54
0
66
WOOD, SARAH
Veterans B Fem
C. Sole Mates
0:51:04
1341
67
JÓHANNESDÓTTIR, KRISTÍN ANDREA
Veterans F Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:51:12
1340
68
GÓMEZ GARCÍA, PEPI
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:51:25
1339
69
LEAL MORA , BELÉN
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:51:27
1338
70
SAPENA MARTINEZ, PAQUI
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:51:35
1337
71
BISHOP, ALEXANDRA
Senior Fem
C. A. Corremundos
0:51:38
1336
72
ANGEL MEJIAS, MARI CARMEN
Veterans B Fem
C. C. Camallaes - Reflyx
0:51:40
1335
73
PRICE, CARMEN
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:51:44
0
74
MAS BALLESTER, BEATRIZ
Veterans A Fem
Independent
0:51:54
1334
75
PASTOR SANTAPAU, SANDRA
Veterans A Fem
C. D. l´ Espenta
0:51:54
1333
76
MAS I CABRERA, IMMA
Veterans B Fem
Independent
0:51:55
1332
77
FONT I BOTELLA, ALEXANDRA
Senior Fem
C. A. Bèrnia
0:52:00
1331
78
CASELLES MONSERRAT, PAULA
Senior Fem
Independent
0:52:00
1330
79
BERTOMEU VIVES , RAQUEL
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:52:00
1329
80
SOLER MAHIQUES, SARA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:52:04
1328
81
ESPLA GISBERT, ALEXANDRA
Veterans A Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:05
1327
82
VIVES PERELLÓ, NÚRIA
Veterans A Fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:52:08
1326
83
MORA JIMÉNEZ, MARÍA ELENA
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:52:12
1325
84
CRUZ GÓMEZ, JANETH
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:52:12
1324
85
VILA VIVES, MARIA
Veterans A Fem
C. A. Bèrnia
0:52:26
1323
86
MIÑANA M0RAGUES, GEMMA
Veterans F Fem
C. A. Calygat.com
0:52:32
1322
87
MORANT CERRO, ISABEL
Veterans D Fem
C. Córrer El Garbí
0:52:32
1321
88
BUTLER, ANNIE
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:52:34
1320
89
PONS LLORET, GLORIA
Senior Fem
Independent
0:52:36
0
90
RUIZ MERLE, MARIA
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:52:46
1319
91
TERENTI FONT, XARO
Veterans C Fem
C. A. Bèrnia
0:53:01
1318
92
MENGUAL NOGUERA, VERO
Veterans B Fem
C. A. Bèrnia
0:53:01
1317
93
MARTIN HURTADO, ELISABET
Senior Fem
C. A. Publidom
0:53:02
1316
94
VEINAT BELENGUER, DESIRÉE
Senior Fem
Independent
0:53:11
1315
95
ALCÁNTARA AGUILAR, ESPERANZA
Veterans D Fem
C. Deportivo Denia
0:53:12
1314
96
IVANKIV, NINA
Senior Fem
Independent
0:53:30
0
97
SOLANES MAS, MARISSA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:53:36
1313
98
PEIRO JAIJO, LOURDES
Senior Fem
C. Córrer Xeraco
0:53:37
1312
99
MARTÍNEZ CANTÓ, JUANI
Veterans C Fem
C. A. Ondara
0:53:38
1311
100
LILLO GARCÍA, MARÍA
Veterans D Fem
G. Condol Denia
0:53:43
1310
101
GAYÁ ROSELLÓ, Mª JOSÉ
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:53:46
1309
102
SERRA MONTOYA, CARLA
Juvenil Fem
C. A. Dianium
0:53:48
1308
103
JACKSON, DEBORAH ANNE
Veterans E Fem
C. A. El Faro
0:53:48
1307
104
SEPULVEDA BÚRDALO, ESTHER
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:53:58
0
105
ABEAL GARABANA, NURIA
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:18
1306
106
SCOTT, ANNETTE
Veterans C Fem
Independent
0:54:19
1305
107
PIEDRABUENA ROMERO, M LUISA
Veterans E Fem
Independent
0:54:23
0
108
PORTAFAIX, MARION
Veterans B Fem
Independent
0:54:31
0
109
BAKER, NICOLA
Veterans A Fem
Independent
0:54:32
1304
110
PALOMARES GILO, CLARA EUGENIA
Veterans E Fem
Independent
0:54:36
1303
111
SOLIVERES FULLANA, RAQUEL
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:49
1302
112
RODRIGUEZ RUBIO, CARMEN
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:55:03
1301
113
CARDONA MARTÍNEZ, PAQUIBEL
Veterans D Fem
C. A. Ondara
0:55:13
1300
114
CHORNET ADSUAR, ARACELI
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:55:17
1299
115
JACKSON, KAY
Veterans B Fem
C. Sole Mates
0:55:19
1298
116
STOCKER, SARAH JANE
Senior Fem
Independent
0:55:36
1297
117
POQUET BAÑULS, TERESA
Veterans B Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:55:41
1296
118
ROWBOTTOM, AMY LOUISE
Veterans B Fem
Independent
0:55:46
1295
119
GARCIA NOGUERA, PATRICIA
Senior Fem
C. A. Cametes
0:55:46
1294
120
MARTÍNEZ LARA, NURIA
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:59
1293
121
VALLE HERNANDEZ, MARI LOLI
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:00
0
122
MUÑOZ ALCARAZ, MAYTE
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:00
1292
123
CASELLES MIRALLES, TERESA
Senior Fem
C. Athletes Academy
0:56:06
0
124
WILLIAMS , KATIE
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:56:09
0
125
SERISOLA PEIRO , MÓNICA
Veterans C Fem
G. R. Real de Gandia
0:56:14
1291
126
PUIG FAYOS, MONICA
Veterans C Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:56:18
1290
127
MARI FUSTER, EVA
Veterans C Fem
G. E. La Carena La Font
0:56:18
1289
128
SANTANDREU MOLL, AMALIA
Senior Fem
C. Ntgas Sports Team
0:56:23
1288
129
PEREZ SAMPERIO, LORENA
Veterans B Fem
C. A. iRun Calp
0:56:25
1287
130
MARTINEZ, SOLE
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:56:28
1286
131
PANTOJA PÉREZ , VERÓNICA
Veterans A Fem
Independent
0:56:33
0
132
MARTI MORELL, MAR
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:56:33
1285
133
DURA SALVA, ROSA
Veterans D Fem
Independent
0:56:33
1284
134
WILLIAMS , TALWYN
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:56:34
1283
135
PALOMARES FERRER, CELIA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:56:36
1282
136
MORELL FERNÁNDEZ , LUCÍA
Veterans A Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:56:40
1281
137
CATALÀ I BOLUFER, XELO
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:56:42
1280
138
SIGNES COSTA, TRIDA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:56:51
1279
139
PONS PEREZ, XARO
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:56:51
1278
140
VILA RODRIGUEZ, MARIA JESUS
Veterans E Fem
C. D. l´ Espenta
0:56:56
1277
141
MATEO NAVARRO, ZARA
Veterans A Fem
C. D. l´ Espenta
0:57:02
1276
142
IGNATEVA, OLGA
Senior Fem
Independent
0:57:13
1275
143
SASTRE ROIG, INMA
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:57:17
1274
144
KOLE, JOLANDE
Veterans E Fem
C. A. Cametes
0:57:17
1273
145
SIVERA GIMENO, SUSANA
Veterans D Fem
C. D. l´ Espenta
0:57:19
0
146
PÉREZ GARCÍA, YOLANDA
Veterans D Fem
Independent
0:57:31
1272
147
COLECHÁ SMILES, SARA G.
Veterans D Fem
C. A. Nexo Team
0:57:44
1271
148
PASCUAL NOGUERA, ANALIA
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:57:45
1270
149
FERRER MEDINA, CLARA
Veterans A Fem
C. A. Cametes
0:57:45
1269
150
CABANES SEMPERE, ARANZA
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:57:49
1268
151
BLANCO VERDÚ, PEPI
Veterans F Fem
C. A. La Nucia
0:57:50
1267
152
CRESPO PUIG, SÍLVIA
Veterans B Fem
C. A. Bèrnia
0:57:53
1266
153
SOLER ARBONA, MARIA-JOSE
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:58:02
1265
154
PEDRO SALVÁ, PEPA
Veterans E Fem
C. A. Gata
0:58:03
1264
155
FLETCHER, AMANDA
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:58:10
1263
156
PEREZ OREJA, NURIA
Veterans C Fem
Independent
0:58:13
0
157
ACOSTA MORA, YARINA
Veterans B Fem
Independent
0:58:15
0
158
SALVÀ MULET, ANTONIA
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:58:22
1262
159
ARABÍ ARABÍ, TERESA
Veterans E Fem
C. A. Gata
0:58:29
1261
160
SASTRE SANCHO, EVA
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:58:30
0
161
GAVILÀ MONTSERRAT, ÀNGELES
Veterans B Fem
C. A. Ondara
0:58:31
1260
162
GIMENO SALA, VERÓNICA
Veterans A Fem
C. A. Bèrnia
0:58:35
0
163
PICHUGINA, OLGA
Veterans A Fem
Independent
0:58:45
0
164
GIL GIL, JERONIMA
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:58:51
1259
165
STAUB, SINA
Senior Fem
C. Beer Runners Xabia
0:58:59
1258
166
PEÑA ZAMORA, PILAR
Veterans B Fem
C. A. La Xara
0:59:21
1257
167
SAN MIGUEL FABREGUES, MARIA ANTONIA
Veterans F Fem
C. A. Publidom
0:59:21
1256
168
MONCHO PERIS, MARGARIDA
Veterans C Fem
C. A. Ondara
0:59:40
1255
169
FERNANDEZ PRUDENCIO, ROSA
Veterans B Fem
C. M. A. La Faixa
0:59:56
0
170
GARCIA MEJÍAS, MARISOL
Veterans C Fem
C. A. Ondara
0:59:59
1254
171
MARTÍNEZ NAVEIRO, ANA
Juvenil Fem
Independent
1:00:15
0
172
MAURÍ CRESENCIO , EVA
Veterans A Fem
C. Garma Fisiosalut
1:00:20
1253
173
POTTER, SALLY
Veterans D Fem
Independent
1:00:25
0
174
CUNNINGHAM, CLAIRE
Veterans B Fem
Independent
1:00:37
1252
175
MILLAN CASTELLANOS, ALMUDENA
Veterans B Fem
Independent
1:00:41
1251
176
SENDRA PONS, IOLANDA
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
1:01:08
1250
177
MUT CERVERA, ELVIRA
Veterans F Fem
C. M. A. La Faixa
1:01:35
0
178
SORIANO GALINDO, AMPARO
Veterans E Fem
C. D. l´ Espenta
1:01:37
1249
179
NAVARRO LLORCA, LIDIA
Juvenil Fem
C. A. Dianium
1:02:16
1248
180
NAVE FLUXA, XELO
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:02:19
1247
181
RIPOLL BOIGUES, ENCARNA
Veterans C Fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:02:40
1246
182
MARTIN CHAVES, MARIA LUISA
Veterans E Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:02:46
0
183
SENDRA SENDRA, YOLANDA
Veterans B Fem
C. Orba Multiesport
1:02:51
1245
184
BELTRAN PONS, ROSA
Veterans E Fem
Independent
1:03:40
0
185
COSTA SOLER, TERE
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:04:07
1244
186
FRASQUET GONZALEZ, MATI
Veterans E Fem
C. C. Camallaes - Reflyx
1:04:07
1243
187
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:04:38
1242
188
RUIZ LLORCA, MARÍA TERESA
Veterans C Fem
Independent
1:04:50
0
189
MIRALLES MAS, TERESA
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:05:03
1241
190
FLUIXÀ OLMOS, Mª JESÚS
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:05:03
1240
191
OCHOA ROSELLO, MARI ANGELES
Veterans G Fem
G. Condol Denia
1:06:04
1239
192
COLLINSON, ALEXANDRA
Veterans B Fem
Independent
1:06:14
0
193
SIERRA ESCUDERO, MARÍA JOSÉ
Veterans D Fem
Independent
1:06:28
1238
194
ORDIÑAGA MONREAL, ROSALÍA
Veterans C Fem
Independent
1:06:36
1237
195
BELTRÁN ALVAREZ, CARME
Veterans D Fem
C. A. Cableworld Novelda
1:06:38
0
196
MALONDA ROSELLÓ, ROSANA
Senior Fem
C. A. Corremundos
1:06:53
1236
197
CANET CLIMENT, MARTA
Juvenil Fem
Independent
1:06:53
0
198
PASCUAL RUIZ, FRANCIS
Veterans B Fem
Independent
1:07:03
1235
199
CATALAN IVARS, ROSA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
1:07:03
1234
200
TRIBALDOS, ANA BELEN
Veterans B Fem
Independent
1:07:47
1233
201
POWELL, MADELANE
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:09:11
1232
202
ESCODA FERRER, MARGA
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:09:20
1231
203
COSTA ESTEVAN, MARITXEL
Veterans C Fem
Independent
1:10:48
1230
204
PEMBERTY SEPÚLVEDA, ELDA
Veterans C Fem
Independent
1:13:54
1229
205
VERDERA ESTEVE, MONICA
Veterans B Fem
Independent
1:14:17
0
206
BUIGUES LLORET, TOÑI
Veterans C Fem
Independent
1:14:20
1228
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves