Som Esport
Cursa Popular Vila de Pedreguer
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES - XXVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER
Cronometratge www.somesport.com
707 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
RIDA YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:52
1400
2
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:05
1399
3
VIDAL BATALLER, DIEGO
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:33:22
1398
4
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFF
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:33:48
1397
5
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:34:08
1396
6
LOPEZ BOLUFER, FRAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:29
1395
7
SOLER LLIDO, ANTONIO
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:33
1394
8
REINA ARGENTE, PABLO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:40
1393
9
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:34:43
0
10
RAMÍREZ MULET, PABLO
Veterans A Mas
Independent
0:34:53
0
11
PIERA SENDRA, MIQUEL
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:55
1392
12
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:56
1391
13
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
Veterans A Mas
Independent
0:35:14
1390
14
SOLER SALVÀ, JAIRO
Senior Mas
C. A. Gata
0:35:17
1389
15
GUIDO, SIMON
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:20
1388
16
FERRER BALLESTER, MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:30
1387
17
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:31
1386
18
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
Veterans A Mas
Independent
0:35:36
1385
19
BENITEZ PASCUAL, NATXO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:38
1384
20
GOMAR TORMO, JOAN
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:35:41
1383
21
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:35:42
1382
22
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:56
1381
23
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:36:16
1380
24
AJENJO ZABALLOS, ADRIAN
Senior Mas
Independent
0:36:18
0
25
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:36:30
1379
26
FEMENIA BARBER, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:36:31
1378
27
ZADOWOZNIZ, GERMAN
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:36:34
1377
28
MAS LEYDA, JUANAN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:36:40
1376
29
DOMENECH PELLICER, JOSÉ
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:51
1375
30
FORNES SANCHIS, OSCAR
Senior Mas
C. A. Cametes
0:36:55
1374
31
SERRA BAUTISTA, ALAN
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:37:02
1373
32
FLETCHER, PAUL
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
0:37:02
1372
33
PLANES MARTÍNEZ, JORDI
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:05
0
34
ENGUIX SANCHO, JOSE
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:37:06
1371
35
CONTERO GARCÍA, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:37:10
1370
36
SISCAR BAY, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:18
1369
37
LÓPEZ FERRERES, VICENT
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:37:20
1368
38
PINEDA CABRERA, CARLOS
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:20
1367
39
NAVARRO RAFET, JOSE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:21
1366
40
VIVO GONZALEZ, JUAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:24
1365
41
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:37:28
1364
42
VENGUT MOLL, HECTOR
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:31
1363
43
MORATA VIDAL, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:37:32
1362
44
GOMEZ BUIGUES, JAUME
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:33
1361
45
MEGSON , PAUL
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:37:34
1360
46
BIDAULT, PHILIPPE
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:36
1359
47
COSO FERRER, EDGAR
Senior Mas
C. A. Gandia
0:37:43
1358
48
GÓMEZ GÓMEZ, GUSTAVO
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:37:45
0
49
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:37:47
1357
50
COLL VIVES, JOSE LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:49
1356
51
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:55
1355
52
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:06
1354
53
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:38:12
1353
54
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:38:13
1352
55
TORRES OLIVER, XAVI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:38:14
1351
56
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:38:14
1350
57
NAVARRO PEDRO, JOSE ENRIQUE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:38:15
1349
58
DIAZ ARMENTA, ANDRES
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:38:17
1348
59
MIÑANA SANCHIS, PACO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:38:18
1347
60
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:38:19
1346
61
SASTRE SANCHO, ALEX
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:38:20
1345
62
TORMOS CAÑADAS, TONI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:31
1344
63
SIGNES FORNÉS, PEP
Senior Mas
C. A. Gata
0:38:33
1343
64
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:38:35
1342
65
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:39
1341
66
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:41
1340
67
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:44
1339
68
APARISI I CARRIÓ, VICENT
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:38:45
1338
69
COUGHLAN, CHRISTOPHER
Veterans A Mas
Independent
0:38:47
0
70
DOMINGUEZ MORENO, DAVID
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:38:55
1337
71
SANZ NAVARRO, ADAMS
Senior Mas
Independent
0:38:59
0
72
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:03
1336
73
PÉREZ IBÁÑEZ, JORGE
Veterans D Mas
C. Laser Ros Team
0:39:05
1335
74
SAMPER CORBI, ALBERTO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:39:06
1334
75
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
Veterans B Mas
C. Esportiva El Corriol
0:39:13
1333
76
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:39:14
1332
77
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:39:15
1331
78
RIBES ARANDA, JUANFE
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:18
1330
79
SENDRA FOLQUES, JAUME
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:19
1329
80
MUT ROSELLO, JAIME
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:39:20
1328
81
SALVA DIEGO, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:39:25
1327
82
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:25
1326
83
PÉREZ DEVESA, QUICO
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:39:30
0
84
CASANOVA FERRI, DAMIAN
Veterans C Mas
C. A. Montaverner
0:39:39
0
85
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:39
1325
86
MARSAL BAYDAL, ADRIÁN
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:39
1324
87
DE JUAN DEVESA, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:39:42
1323
88
BAÑULS ORTOLA, MARC
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:39:44
1322
89
ORTS PASTOR, JAIME
Senior Mas
Independent
0:39:51
0
90
REINA ARGENTE, MARC
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:51
1321
91
GADEA NAVARRO, JOEL
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:51
1320
92
DOMENECH MARTI, TONI
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:39:54
1319
93
BOLUFER JORDAN, JOSÉ RAMÓN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:39:55
1318
94
PAYA RIBES, IVAN
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:39:55
1317
95
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:59
1316
96
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:59
1315
97
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:00
1314
98
MANCHA VALENCIA , JONY
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:02
1313
99
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:02
1312
100
VIDAL PONS, ESTEFAN
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
0:40:06
1311
101
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:40:07
1310
102
GÓMEZ CARMONA, JESÚS
Senior Mas
C. A. Publidom
0:40:11
1309
103
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:40:12
1308
104
CAMARASA VIVES, PAU
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:13
1307
105
PASTOR PELLICER, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:40:21
1306
106
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:23
1305
107
JORRO RAMÓN, JORDI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:24
1304
108
PELLICER SILVESTRE, SALVADOR
Veterans A Mas
Independent
0:40:25
1303
109
ROMERO MARTIN, DAVID
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:26
1302
110
FERRER BALLESTER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:26
1301
111
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:40:28
1300
112
GARCIA RUIZ, VICTOR
Veterans B Mas
Independent
0:40:33
1299
113
SALVA TORRES, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:33
1298
114
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:40:33
0
115
APARICI ESCRIVÁ, JUAN RAFAEL
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:34
1297
116
CATALA TORREGROSA, JOSEP
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:36
1296
117
ADRI, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:40:39
1295
118
MARTÍ FERRER, CARLES
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:40
1294
119
CASELLES PEDRO, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:40:50
1293
120
PÉREZ VALLINO, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:51
1292
121
ALVAREZ PIC, JOSE LUIS
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:40:53
1291
122
MILLET PELLICER, ALBERTO
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:40:57
1290
123
FLUXÀ FERRER, PERE
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:03
1289
124
SEGARRA JUAN, MANOLO
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:04
1288
125
MARCO MARTI, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:10
1287
126
DIJKSTRA, HYLKE
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:41:10
0
127
NOGUERA CASELLES , JORDI
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:41:11
1286
128
LAFFAYE, ERNESTO
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:41:12
1285
129
PÉREZ CASELLES, RUBEN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:41:12
1284
130
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:41:13
1283
131
SENÍS FERNÁNDEZ, JUAN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:13
1282
132
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:41:13
1281
133
PEDROS FERMIN, LUIS MANUEL
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:41:14
1280
134
MONCHO SOLER, JOSÉ FRANCISCO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:41:15
1279
135
PARADEDA FONTANET, MARC
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:41:21
1278
136
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:41:26
1277
137
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:31
1276
138
GUITART CERVERA, PACO
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:35
1275
139
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:38
1274
140
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:41:41
1273
141
CHENG, CHRISTIAN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:43
1272
142
MURILLO LLERGO, MIGUEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:43
1271
143
CANTÓ GILABERT, PERE
Veterans A Mas
C. Muntanya i prou
0:41:43
0
144
FULLANA OLIVER, JOSEP MIQUEL
Veterans C Mas
C. A. Bèrnia
0:41:45
0
145
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:41:46
0
146
GREGORI HORTELANO, GERARD
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:46
1270
147
PEREZ ALMODOVAR, JUAN MANUEL
Senior Mas
Independent
0:41:47
0
148
SOLER TORRES, JUANVI
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:41:52
0
149
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:41:54
1269
150
ALCARAZ LORENTE, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:41:56
1268
151
FERRER MULET, FRANCESC
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:41:59
1267
152
MACLEAN, DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:41:59
0
153
BUIGUES BUIGUES, CRISTOBAL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:01
0
154
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:02
1266
155
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:04
1265
156
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:42:05
1264
157
MORELL PERIS, VÍCTOR
Veterans B Mas
Independent
0:42:05
1263
158
MARTI SENDRA, PATRICIO
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:42:05
1262
159
HOLOVANENKO, ALEX
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:42:10
1261
160
IVARS SALVÀ, ERNEST
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:42:12
0
161
SERVER COSTA , FEDE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:13
1260
162
DIAS LOPES, ALBANO
Veterans B Mas
Independent
0:42:19
1259
163
MARTINEZ PERICAS, PACO
Veterans A Mas
C. D. l´ Espenta
0:42:20
1258
164
CORCHERO PASTOR, DAVID
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:23
1257
165
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:42:25
1256
166
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:26
1255
167
SIFRE PONT, MARTI
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:34
1254
168
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
Veterans G Mas
C. A. Calygat.com
0:42:35
1253
169
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:42:35
1252
170
ROCHER MAYOR, VICTOR
Veterans A Mas
C. Masktri
0:42:35
1251
171
MULET PONS, JOSEMI
Senior Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:42:37
1250
172
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:42:37
1249
173
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:46
1248
174
LARA PORTES, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:50
1247
175
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:42:51
1246
176
SAAVEDRA AVIVAR, ALEJANDRO
Veterans A Mas
Independent
0:42:51
0
177
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:57
1245
178
SISCAR PASTOR, CARLOS
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:04
1244
179
KIPPES, STEPHAN
Veterans B Mas
Independent
0:43:06
0
180
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:43:06
1243
181
IVARS CARDONA, ALFRED
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:07
1242
182
REVELLES TUR, MIGUEL
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:07
1241
183
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:07
1240
184
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:08
1239
185
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:43:09
1238
186
MONFORT MULET, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:43:09
1237
187
CATALÁ CARDONA, KIKO
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:43:13
1236
188
BERNABE REVERT, JAVI
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:13
1235
189
AOUSSER, MOHAMED
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:43:13
1234
190
LEMA MATEO, JOAN
Senior Mas
C. La Cava Team
0:43:16
0
191
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
Senior Mas
Independent
0:43:22
1233
192
PLAZA CASELLES, RAFAEL
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:43:23
1232
193
CARAVACA PONS, ESTEBAN
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:24
0
194
JULIÀ PELLICER, PEPE
Veterans E Mas
C. Triatló Gandia
0:43:38
1231
195
LLOPIS SABATER, RAMON
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:43
1230
196
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:44
1229
197
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:45
1228
198
FRESNEDA FERNÁNDEZ, RAÚL
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:43:46
1227
199
DALMAU MARTI, PEPE
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:46
1226
200
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
Veterans D Mas
C. D. l´ Espenta
0:43:46
1225
201
LARA PONS, RAÜL
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:43:49
1224
202
ROBLES OLIVER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:49
1223
203
LILIENTHAL GUILLÉN, CARLOS
Senior Mas
Independent
0:43:51
1222
204
PONS AUSINA, JAVIER
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:43:54
0
205
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:43:54
1221
206
CERVERA TUR, TONI
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:59
1220
207
CABRERA FONT, MIGUEL ÁNGEL
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:02
1219
208
GRIMALT MARSAL, CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:02
1218
209
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:06
1217
210
BLASCO BATALLER, JOSE
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:44:07
1216
211
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:44:07
1215
212
MAS MUT, CARLOS
Veterans B Mas
Independent
0:44:11
1214
213
GOITANDIA HAZAS, IKER
Senior Mas
Independent
0:44:12
1213
214
FERRANDIS BAÑULS, AUGUSTO
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:14
1212
215
IVARS PERIS, PABLO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:14
1211
216
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:44:19
0
217
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:19
1210
218
CRESPO MARTÍNEZ, MIGUEL
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:44:19
1209
219
ESCRIVA DURA, XAVIER
Veterans B Mas
Independent
0:44:20
0
220
ARABÍ BALLESTER, KIKO
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:44:21
1208
221
CHAMPON, ERIC
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:44:24
1207
222
SEGARRA VALLES, DIEGO
Senior Mas
Independent
0:44:25
1206
223
PEREZ CARDENAS, RAFA
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:31
1205
224
CASTILLO CERVERA, JUANMA
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:31
1204
225
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:44:31
1203
226
SALANOVA CALVO, DAVID
Veterans B Mas
Independent
0:44:32
0
227
LOPEZ GAYA, RAFAEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:33
1202
228
OLMIER SENSECOGNOM, PEPE
Senior Mas
C. Bfit Denia
0:44:34
0
229
CARRIO BOLUFER, VICTOR
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:44:34
1201
230
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:35
1200
231
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:44:36
1199
232
SANCHEZ LOPEZ, DIEGO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:39
1198
233
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:44:39
1197
234
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
Independent
0:44:40
1196
235
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:44:43
1195
236
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:44:44
1194
237
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:45
1193
238
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:44:46
1192
239
ESTEBAN BLAY, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:44:48
1191
240
FELIU SALVA, DAVID
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:44:53
1190
241
MANZANO ROMERO, MANOLO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:54
1189
242
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Senior Mas
Independent
0:44:55
1188
243
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:56
1187
244
PASTOR ZORITA, ANDREA
Veterans D Mas
Independent
0:44:58
1186
245
ABELLAN MORENO, SINDO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:58
1185
246
SELLENS CASANOVA, JUAN
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:44:59
1184
247
LLACER ANDRES, FERNANDO
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:45:00
1183
248
CANET MARTINEZ, MARCOS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:00
1182
249
MCCARTHY, ROBERT
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:45:00
1181
250
GILABERT MUT, XAVIER
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:45:01
1180
251
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:02
1179
252
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:03
1178
253
MAESTRE TORRES, FRANCISCO JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:45:06
1177
254
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:45:07
1176
255
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
Senior Mas
C. A. Gata
0:45:08
1175
256
SALVA MULET, JOSEP
Senior Mas
C. A. Gata
0:45:09
1174
257
FAR RIPOLL, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:45:10
1173
258
SALORT SERRRAT, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:45:10
1172
259
VALLES LLUCH, XIMO
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:11
0
260
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUEL
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:45:14
1171
261
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:45:15
1170
262
LORENTE RICART, TONI
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:15
1169
263
WOODALL, TONY
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:16
1168
264
PONS LORENTE, JOAN
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:16
1167
265
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:18
1166
266
DEVESA PARTERA, EDUARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:22
1165
267
DEVESA MIRALLES, PERE
Veterans A Mas
Independent
0:45:25
1164
268
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:45:27
1163
269
SAVALL TEROL , ANDRES
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:45:28
1162
270
SERER GRIMALT, PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:45:29
1161
271
PASTOR SOLBES, LUIS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:32
1160
272
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:45:32
0
273
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:33
1159
274
ALAYA TARRAZONA, JAVI
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:45:34
1158
275
BISHOP , JONATHAN 
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:45:35
1157
276
STADLHOFER, MARTIN
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:38
0
277
GARCIA GISBERT, JAVIER
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:45:38
1156
278
MARSAL MASCARELL, JORDI
Senior Mas
Independent
0:45:40
1155
279
MARTI ESPINOS, SANTI
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:45:40
1154
280
DONDERIS SERRA , JAUME
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:45:40
1153
281
MAÑAS CASCALES, RICARDO
Veterans C Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:45:42
1152
282
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:42
1151
283
ROMERO MATEU, LLUIS
Veterans D Mas
Independent
0:45:44
1150
284
GAYÀ ROSELLÓ, ALEX
Veterans B Mas
Independent
0:45:47
0
285
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
Veterans B Mas
C. A. Xirimirunners
0:45:48
1149
286
ERN BLANCO, SIMON
Senior Mas
C. A. Ondara
0:45:48
1148
287
PEIRÓ SALORT, VICENT
Veterans C Mas
C. Córrer Xeraco
0:45:48
1147
288
CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSE
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:49
1146
289
PEDRO SALVA, BATI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:45:50
1145
290
SIGNES ROSELLÓ, FELIPE
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:45:51
1144
291
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
Senior Mas
C. A. Cametes
0:45:52
1143
292
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:45:55
1142
293
GIMENO CARRIÓ, AITOR
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:45:55
1141
294
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBÉN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:56
1140
295
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:45:57
1139
296
GUTIERREZ DE LA VEGA SAPENA, FELIPE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:59
1138
297
IVARS RIPOLL, VICENT
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:46:00
1137
298
RIBES MENGUAL , DAVID
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:46:00
1136
299
PIERA AMOR, AGUSTÍN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:46:03
1135
300
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:05
1134
301
BLANCH LLORENS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:46:10
1133
302
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:46:11
1132
303
CASTELLANO CUBILES, RAFA
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:46:13
1131
304
FORNALI AGULLES, RAUL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:15
1130
305
SOLER GINESTAR, SERGI
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:46:17
1129
306
FERRER MANCHA, CRISTIAN
Senior Mas
Independent
0:46:23
1128
307
FLORES ALBELDA, JAVIER
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:46:25
1127
308
PEDRO MESTRE, JOSÉ
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:46:26
1126
309
MARTINEZ GUITART, CARLES
Senior Mas
Independent
0:46:27
1125
310
MORATÓ RAFET , FRANCISCO MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:46:28
1124
311
DELDERFIELD, ANDY
Veterans B Mas
C. Sole Mates
0:46:28
1123
312
GARCIA ORTEGA, IVAN
Veterans C Mas
C. A. Benimodo
0:46:30
0
313
VICENS MARQUEZ , LUIS
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:46:31
1122
314
GARCÍA MOLL, JUANJO
Senior Mas
Independent
0:46:31
0
315
LEBHIB SIDI, MOHAMED
Senior Mas
Independent
0:46:32
0
316
JAEN MUÑOZ, JOSE
Veterans E Mas
Independent
0:46:37
1121
317
FERRER MENGUAL, ANTONIO JOSÉ
Veterans B Mas
Independent
0:46:38
0
318
GARCÍA MARI, TONI
Veterans A Mas
C. A. Guixa Esport
0:46:41
1120
319
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:46:43
1119
320
LÁZARO MADRID, GABRIEL
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:44
1118
321
GILABERT JUAN, NICOLAS
Senior Mas
Independent
0:46:46
0
322
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:47
1117
323
ARBONA CARAVACA, VICENTE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:48
1116
324
MESTRE COMPANY, ESTEVE
Senior Mas
Independent
0:46:48
1115
325
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:51
1114
326
SANROSENDO MORENO , JOSÉ IGNACIO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:46:52
1113
327
POU PÉREZ, RUBÉN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:54
1112
328
FRASÉS PERIS, SALVADOR
Veterans D Mas
C. A. Ondara
0:46:56
1111
329
GARCIA ESTRUCH, KIKE
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:46:56
1110
330
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
Senior Mas
C. A. Gata
0:46:57
1109
331
ESCORTELL OLIVER, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:46:58
1108
332
LLOPIS CHELI, VICENTE
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:46:58
1107
333
PEDROS ALVAREZ, PEPE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:46:58
1106
334
CASTELLÓ ALMAZÁN , RAFA
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:04
1105
335
VICENS BALLESTEROS, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:11
1104
336
MOLIO TUR, GAUDENCIO
Veterans A Mas
Independent
0:47:11
0
337
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:15
1103
338
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:16
1102
339
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
Veterans E Mas
Independent
0:47:17
1101
340
MOLINES PONT, MIGUEL ANGEL
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:21
1100
341
CHAVELI CAMARENA, JUANJO
Veterans D Mas
C. E. Llocnou
0:47:22
1099
342
COSTA TUR, MIGUEL
Veterans B Mas
Independent
0:47:24
1098
343
BASTIDA GÓMEZ, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:47:26
1097
344
GEA ESCRIVA, SALVADOR
Veterans D Mas
Independent
0:47:26
0
345
GRIMALT MOLL, DANI
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:27
1096
346
VANACLOCHA LORENTE, ADOLFO
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:47:27
1095
347
CERVERA CAPO, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:28
1094
348
VERA PAREDES, PABLO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:34
1093
349
MARTINEZ IZQUIERDO , JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
Independent
0:47:36
1092
350
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:47:36
1091
351
MAÑÓ SIGALAT, JAVIER
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:47:37
1090
352
HENDERSON, SCOTT
Veterans C Mas
Independent
0:47:39
1089
353
FORNÉS MALONDA, VICTOR
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:47:41
1088
354
MARTÍNEZ SERRIÓ, RAFA
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:47:43
1087
355
SENDRA CARDONA, JORDI
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:43
1086
356
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:47:53
1085
357
TERRADES DALMAU, TONI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:47:53
1084
358
SOLANES VALLET, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:47:55
1083
359
CONCA MASQUEFA, JOSE R
Senior Mas
Independent
0:47:56
1082
360
BENIMELI ROCHER, RUBEN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:47:56
1081
361
REIG CATALA, PEDRO
Veterans B Mas
Independent
0:47:59
1080
362
BLASCO BLASCO, ANGEL
Senior Mas
C. A. Gata
0:47:59
1079
363
MARTIN SANCHEZ, PEDRO J.
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:01
1078
364
PIERA ESTELA, RAI
Veterans D Mas
C. Córrer No Torne Més
0:48:06
1077
365
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:48:07
1076
366
PLA SANCHIS, SALVA
Veterans E Mas
Independent
0:48:08
1075
367
NARANJO VELASCO, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:48:08
1074
368
LLOPIS BOLUFER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:48:09
1073
369
MARTINEZ VIVES, LUIS
Veterans B Mas
C. Muntanya i prou
0:48:13
0
370
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:48:16
1072
371
GREGORI PEIRO, JUAN JESUS
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:48:18
1071
372
FERRER TUSET, ENRIQUE
Veterans E Mas
Independent
0:48:18
1070
373
GARCIA MARTIN, BLAS
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:18
1069
374
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:48:20
1068
375
GILABERT FONTANET, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:48:20
1067
376
SERRANO FLORES , OSCAR
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:48:21
1066
377
FURIO SANCHIS, CASIMIR
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:48:21
1065
378
REVERT FAS, SALVA
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:48:22
1064
379
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIO
Veterans E Mas
Independent
0:48:23
0
380
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:48:24
1063
381
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTO
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:48:24
0
382
ESBRÍ RAMOS, FRAN
Senior Mas
Independent
0:48:24
1062
383
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:48:26
1061
384
BATALLER GUILLEM, VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:28
0
385
COLOMA MIÑANA, FRANCISCO
Senior Mas
Independent
0:48:33
0
386
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIME
Senior Mas
Independent
0:48:35
1060
387
ARRIBAS CARRASCO, JOSÉ
Senior Mas
Independent
0:48:35
1059
388
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:48:36
1058
389
FUENTES COVILL, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:48:37
1057
390
SOLBES FOLQUES, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:48:39
1056
391
SENDRA LLIDÓ, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:48:39
1055
392
VIVES AGULLES, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:48:41
1054
393
COLOMER MAYANS, VICENT JOSEP
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:41
1053
394
FEMENIA PERIS, ALFONSO
Veterans C Mas
C. NonStop365
0:48:43
0
395
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:48:43
0
396
SALORT LLORCA, VICENTE
Veterans B Mas
Independent
0:48:44
1052
397
IVARS LLOBELL, JOSÉ MARÍA
Veterans B Mas
Independent
0:48:44
1051
398
ANDRÉS MARTÍN, JUANMA
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:44
1050
399
GREGORI CAMARENA, RAIMON
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:48:45
1049
400
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:48:45
1048
401
REVELLES TUR, TONI
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:48
1047
402
CUELLO LLOBELL, FRAN
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:48
1046
403
FERRER CHESA, SALVIO
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:48:52
1045
404
RAMOS MORENO, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:48:55
1044
405
GARCIA DE LA REINA JAEN, J.ALBERTO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:49:02
1043
406
COLOMER GARCIA, XIMO
Veterans C Mas
Independent
0:49:03
1042
407
SANCHEZ LOPEZ, MARCOS
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:49:04
1041
408
PONS ROSELLO, VICENT
Veterans B Mas
Independent
0:49:04
1040
409
USAGRE TORRES, GUSTAVO
Veterans B Mas
Independent
0:49:05
0
410
BECKERICH, ANDY
Senior Mas
Independent
0:49:05
1039
411
ARTABE OLEA, IBON
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:49:06
1038
412
PEREZ PUIG, MODESTO
Veterans A Mas
Independent
0:49:07
0
413
BARNES, JEREMY
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:49:09
1037
414
FUENTES MARTÍNEZ, TONI
Veterans B Mas
C. Laser Ros Team
0:49:10
1036
415
MORATAL GUIJARRO , FRANCISCO JOSÉ
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:11
1035
416
MONFORT GRIMALT, JOSÉ JOAQUÍN
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:49:13
1034
417
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:49:14
1033
418
GILABERT MORELL, JOAN
Veterans D Mas
Independent
0:49:15
0
419
LLIDÓ MILLET, VICENT
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:15
1032
420
POVEDA HARO , ANGEL
Veterans F Mas
C. A. La Xara
0:49:17
1031
421
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
Veterans F Mas
C. A. iRun Calp
0:49:20
1030
422
CAUSI PEREZ, ANTONI
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:49:20
1029
423
BOIX SÁNCHEZ , IVÁN
Veterans A Mas
Independent
0:49:20
1028
424
MARTÍNEZ YERBES, ÁLVARO TOMÁS
Veterans B Mas
C. D. Casinos
0:49:21
1027
425
MIRALLES SENSECOGNOM, FRAN
Veterans A Mas
Independent
0:49:21
1026
426
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Veterans G Mas
C. Triatló Gandia
0:49:23
1025
427
VILA CASTILLO, PEPE
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:49:26
1024
428
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFA
Veterans B Mas
Independent
0:49:27
1023
429
MONGE PERALES, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:49:27
1022
430
GOMEZ BUIGUES , LEO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:29
1021
431
FUSTER PEIRÓ, SALVA
Veterans B Mas
Independent
0:49:31
1020
432
MORATÓ TENT, FRANCISCO JOSÉ
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:49:34
1019
433
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
Veterans E Mas
Independent
0:49:36
1018
434
TUR CABRERA, RAMON
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:37
1017
435
ARMOUSH , AMER
Veterans E Mas
C. A. iRun Calp
0:49:38
1016
436
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:49:40
1015
437
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Veterans D Mas
Independent
0:49:43
1014
438
BOURNE, JAMES
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:49:43
1013
439
CARRIÓ PÉREZ, TOMÁS
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:49:44
1012
440
VILA I VIVES, FERRAN
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:49:45
1011
441
PUEBLA, ADRIÁN
Veterans B Mas
Independent
0:49:47
0
442
CARPI FORQUÉS, PERE
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:49:51
0
443
IÑIGUEZ TERUEL, CARLOS
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:49:52
0
444
RUBIO RODRIGUEZ, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Tossal
0:49:55
1010
445
GILABERT FONTANET, JAVIER
Senior Mas
Independent
0:49:55
0
446
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
Veterans E Mas
C. A. Xeresa
0:49:58
1009
447
FERRANDO PASTOR, GABI
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:49:59
1008
448
ROIG COSTA, ADOLFO
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:49:59
1007
449
JUST FUSTER , JUAN
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:49:59
1006
450
CASTILLO MARTINEZ , JUAN MIGUEL
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:50:00
0
451
BAEZA URIOS, ANTONIO
Veterans F Mas
Independent
0:50:01
1005
452
MOLINA UDAETA , JUAN CARLOS
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:50:02
1004
453
SENTI PETRIE, ARTURO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:50:02
1003
454
ESTRELA CATALÁ, MIGUEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:50:03
1002
455
LLAMBIES MORERA, JAUME
Veterans B Mas
Independent
0:50:03
1001
456
TABERNERO REBOREDO, MANUEL ANDRES
Veterans F Mas
C. A. Publidom
0:50:05
1000
457
COWARD, IAN
Veterans F Mas
Independent
0:50:07
999
458
ESTRUGO TOMAS, ADRIAN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:50:10
998
459
FERRER COSTA, JAUME
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:50:10
997
460
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:50:14
996
461
MASCARELL MARTÍ, JESÚS
Veterans B Mas
Independent
0:50:17
995
462
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:50:23
994
463
MOLINA FUSTER, JOSÉ DAVID
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:50:26
993
464
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:31
992
465
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
C. Bernardos Trotters
0:50:36
991
466
GONZÁLEZ-ALBO MEDINA, MIGUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:50:36
990
467
MARI FUNES, LORENZO
Veterans A Mas
Independent
0:50:37
989
468
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
Veterans F Mas
Independent
0:50:37
988
469
ORTIZ SELLÉS, JOSE JAIME
Veterans A Mas
C. Athletes Academy
0:50:37
987
470
SOLER VALLÉS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:50:37
986
471
IVARS MENGUAL, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:50:38
985
472
GAVILA CERVERA, XIMO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:50:44
984
473
MORAGUES ALBI , JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:50
983
474
SELFE, GRAHAM
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:50:52
982
475
MARTÍ I ESCOBAR, JOAN BAPTISTA
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:50:53
981
476
FLORES VAQUERO, ISIDRO
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:50:54
980
477
FRASQUET SERRA, XAVIER
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:50:56
979
478
RUZ LUCENA , MANUEL
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:50:56
978
479
GARCIA AIS, RUBEN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:50:56
977
480
SOTO CANO, FRANCISCO JOSÉ
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:50:56
976
481
ASENSIO PARRA, RAMON
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:51:00
975
482
RICO BENITO, JORDI
Veterans A Mas
Independent
0:51:02
974
483
USAGRE TORRES, JACOBO
Veterans B Mas
Independent
0:51:02
0
484
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:51:06
973
485
PUIGCERVER DEVESA, ALONSO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:51:06
972
486
BUIGUES BUIGUES, JUANJO
Veterans C Mas
Independent
0:51:07
971
487
MAS MAS, JOSÉ PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cap i Cua
0:51:08
970
488
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:51:09
969
489
BOSCH LEIBER, GUNTER
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:51:09
968
490
CLIMENT LLOBELL, DINO
Senior Mas
C. A. Cametes
0:51:18
967
491
VIVO ROMERO, JOSE MARIA
Veterans E Mas
Independent
0:51:20
0
492
LLANBIES SENDRA, ENRIC
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:51:31
966
493
SAPENA LINARES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:51:34
965
494
LÓPEZ MORENO, DANIEL
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:51:36
964
495
BAÑO BAS, JUAN JOSE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:51:36
963
496
GARCIA MOLINA, JOAQUIN
Veterans E Mas
P. Mohicans La Pobla
0:51:40
0
497
JORRO RAMON, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:51:46
962
498
LLORCA PASCUAL, LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:51:46
961
499
CATALA CRISOSTOMO, BENITO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:47
960
500
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUEL
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:51:52
959
501
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:51:55
958
502
HOLT, IAN
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:51:57
957
503
GILABERT RIERA, PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:51:57
956
504
MAHIQUES COSTA, TANO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:51:59
955
505
CATALÁ FEMENÍA, JUAN
Veterans C Mas
Independent
0:52:00
954
506
LOPEZ FEMENIA, ROBERTO
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
0:52:01
953
507
CARDONA BERTÓ, JUAN
Veterans A Mas
Independent
0:52:03
952
508
MALONDA MARCOS, SANTI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:52:10
951
509
PINO GARCÍA, JUAN FELIPE
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:52:12
950
510
SOLER ALEMANY, ALFONSO
Senior Mas
Independent
0:52:12
949
511
MATA VIDAL, JOSE VICENTE
Veterans A Mas
Independent
0:52:13
948
512
AGULLÓ CARBONELL, JAVIER
Senior Mas
Independent
0:52:16
0
513
VIDAL MUÑOZ, JOSE
Veterans E Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:52:17
947
514
PUIG MAHIQUES, JOSÉ
Veterans B Mas
C. M. A. La Faixa
0:52:24
946
515
SIGNES ALBEROLA, LLUIS
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:52:24
945
516
ALMIÑANA I NOGUERA, RUBEN
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:52:27
944
517
GIL PEREZ, JOSE MANUEL
Veterans C Mas
Independent
0:52:27
943
518
DONET DONET, RAFA
Veterans D Mas
G. R. Real de Gandia
0:52:28
942
519
TORRES CATALÁ, JAIME
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:31
941
520
ALCINA NAYA, DANIEL
Senior Mas
Independent
0:52:31
0
521
MONFORT I BISQUERT, JOAN
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:52:35
940
522
MARTI FABREGAT, VICENT
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:52:40
939
523
SASTRE PONS, VICENT
Veterans D Mas
Independent
0:52:45
938
524
FORNALI AGULLES, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:52:48
937
525
CARRASCO DURAN, MIGUEL ANGEL
Veterans A Mas
Independent
0:52:52
0
526
DOMINGUEZ SANCHEZ, MANUEL
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:52:53
0
527
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:52:56
936
528
SIGNES SIGNES, VICENT
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:53:02
935
529
MARSAL MASCARELL, IVAN
Senior Mas
Independent
0:53:06
934
530
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:07
933
531
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:53:08
932
532
DOMENECH DONDERIS, JAUME
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:53:08
931
533
TUR SENSECOGNOM, XIMO
Veterans A Mas
Independent
0:53:10
0
534
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
Veterans E Mas
C. A. Cap i Cua
0:53:11
930
535
BAIXAULI GINER, JOSE LUIS
Veterans C Mas
Independent
0:53:20
929
536
FERRER BISQUERT, BLAI
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:26
928
537
CHESA FERRER, JUAN MATEO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:32
0
538
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:32
927
539
BALLESTER ESTALRICH, RAFA
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:32
926
540
GINER MAS, JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:33
925
541
VICENS VIDAL, TONI
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:33
924
542
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
Veterans A Mas
Independent
0:53:34
923
543
REQUENA MORCILLO, JOSE
Veterans F Mas
Independent
0:53:35
922
544
MORANT SANSALONI, ANTONI
Juvenil Mas
Col·legi Las Colinas
0:53:41
0
545
VICEDO ESCRIVA, RAUL
Veterans E Mas
Independent
0:53:43
921
546
STAUB, SANDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:53:46
920
547
ANDRES JIMENEZ, SITO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:53:47
919
548
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:54
918
549
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:53:56
917
550
VIDAL ALEMANY, RUBÉN
Senior Mas
Independent
0:53:58
916
551
FORNÉS GARCÍA, ADRIÁN
Senior Mas
Independent
0:53:59
0
552
ORTOLA OLLER, JOSE SANTIAGO
Veterans B Mas
Independent
0:54:00
0
553
BALLESTER GILABERT, ROBERT
Veterans A Mas
Independent
0:54:04
0
554
LARROSA FORNES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:54:05
915
555
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:54:08
914
556
PENALBA PAYÁ, JOAN
Juvenil Mas
Independent
0:54:09
0
557
CÍVICO JURADO , MANOLO
Veterans D Mas
Independent
0:54:11
913
558
IBAÑEZ ORTOLA, PEP
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:54:14
912
559
FERRANDO SERVER, ALEXANDRE
Senior Mas
Independent
0:54:15
0
560
CABANILLES BOU, DAVID
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:54:17
911
561
CARDONA CARDONA , PEPE
Veterans D Mas
C. Beer Runners Xabia
0:54:18
910
562
SANCHEZ BAÑULS, CELIO
Veterans A Mas
Independent
0:54:18
0
563
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:54:19
909
564
SÁNCHEZ, CRISTIAN MARCELO
Veterans B Mas
Independent
0:54:21
908
565
PASTOR SAMPEDRO , JOSE
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:54:25
907
566
NARANJO RUBIO , JUAN
Senior Mas
C. A. La Xara
0:54:26
906
567
GAZQUEZ MARTINEZ, JUAN PEDRO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:28
905
568
BALLERTER FERRER, CLAUDIO
Senior Mas
C. A. Cametes
0:54:29
904
569
CARDONA BOLUFER, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:54:29
903
570
ESCORTELL MAHIQUES, JORDAN
Veterans A Mas
Independent
0:54:32
902
571
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:54:36
901
572
SASTRE TORRES, PEPE
Veterans D Mas
Independent
0:54:36
900
573
SENDRA FRANQUEZA, J. PASQUAL
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:54:46
899
574
SANTACREU RIBES, JAVIER
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:54:54
898
575
FERRAGUD BAS, PABLO
Juvenil Mas
Col·legi Las Colinas
0:55:07
0
576
CASAS SENDRA, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:55:11
897
577
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:55:16
896
578
LORO REPRESA, RUBEN
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:55:16
0
579
VENDRELL PALACIOS, ABELARD
Veterans E Mas
Independent
0:55:17
895
580
VENDRELL CASTILLO, BELAR
Senior Mas
Independent
0:55:18
894
581
FERRER BALLESTER, TOMAS
Veterans B Mas
Independent
0:55:25
893
582
POVEDA BUENDICHO, JOSE LUIS
Veterans D Mas
C. A. Runners for Beer
0:55:26
892
583
MOYA MARTÍNEZ, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:55:28
891
584
GARCÍA SEGUÍ, FRANCISCO
Veterans F Mas
Independent
0:55:28
890
585
DAVIU PELLICER, SALVADOR
Veterans C Mas
C. A. Xeresa
0:55:34
889
586
SANSALONI FELIS, PACO
Veterans A Mas
Independent
0:55:35
0
587
GINESTAR BAILÉN, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Ondara
0:55:39
888
588
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:55:49
887
589
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
0:55:50
886
590
PASTOR FURIÓ, VICENTE
Veterans C Mas
Independent
0:55:52
885
591
ANDRES GUILLEM, JUAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:56:03
884
592
VIDAL I CATALÀ, ÀLVAR
Veterans D Mas
Independent
0:56:04
883
593
PEIRO SERRA, PEPE
Veterans E Mas
G. Condol Denia
0:56:09
882
594
DE VASCONCELLOS, MARCELO
Veterans C Mas
G. Condol Denia
0:56:09
881
595
GARCIA GARCIA, JOSEP
Senior Mas
Independent
0:56:10
0
596
RAMON TEBAR, MARCELINO
Veterans F Mas
Independent
0:56:17
880
597
LLOBELL ANDRES , SANTIAGO
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:56:17
0
598
SANTOS FERRER, PABLO
Senior Mas
C. Ntgas Sports Team
0:56:18
879
599
HIDALGO ITURRALDE, TOMAS
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:56:26
878
600
PÉREZ MARTÍ, MIGUEL
Senior Mas
Independent
0:56:27
877
601
GARCIA RUBIO, ANTONIO LUIS
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:56:29
876
602
CHACÓN FERNÁNDEZ, JAVIER
Veterans A Mas
Independent
0:56:30
875
603
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUIN
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:56:32
874
604
SIGNES PEDRO, JUANSA
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:56:33
873
605
DURA MONPARLER, JAVIER
Senior Mas
C. A. Cametes
0:56:43
872
606
CARAVACA ROSELLÓ , FRANCISCO VICENTE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:56:45
871
607
VILA VILA, JORDI
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
0:56:47
870
608
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
Veterans E Mas
C. Ntgas Sports Team
0:56:47
869
609
SIGNES SOLER, SERGIO
Veterans A Mas
Independent
0:56:49
0
610
DE ANCOS GASQUE, BORJA
Juvenil Mas
Col·legi Las Colinas
0:56:50
0
611
VILLALBA RODRIGUEZ, PABLO
Senior Mas
Independent
0:56:57
0
612
VILLALTA LARA, CIRILO
Veterans E Mas
Independent
0:57:13
0
613
GAYA ROSELLO, JUAN
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:57:13
868
614
BALLESTER RIERA, ALBERTO J.
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:57:14
867
615
CARDONA PEDRO, ALBERTO
Senior Mas
C. A. Gata
0:57:18
866
616
FERRER PORTILLO, AMBROSIO J
Veterans E Mas
Real de Gandia C. F.
0:57:18
865
617
CAMINO RUBIO, PABLO
Veterans G Mas
G. Condol Denia
0:57:19
864
618
MARTÍ TORRES, SERGI
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:57:22
863
619
CUENCA ROSELLÓ, ENRIQUE
Veterans A Mas
C. Racers Legion Alicante
0:57:23
0
620
LÓPEZ MARTÍNEZ, FERNANDO
Veterans E Mas
C. A. Promesas Villena
0:57:25
0
621
CAUDELI RIBES, ALBERTO
Juvenil Mas
Col·legi Las Colinas
0:57:26
0
622
APARISI SERRA, VICTOR
Veterans F Mas
Independent
0:57:27
862
623
MCNEELY, BRUCE JOSEPH
Veterans G Mas
Independent
0:57:29
861
624
ALAGARDA PONCE, JOSE
Veterans D Mas
Independent
0:57:32
0
625
CANTO BARBER, JOAN
Veterans A Mas
Independent
0:57:34
0
626
PÉREZ PÉREZ, MIGUEL
Veterans F Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:57:40
860
627
KLEINENDORST, FRANS
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:57:42
859
628
CALERO GARCÍA, TONI
Veterans C Mas
C. Ntgas Sports Team
0:57:47
858
629
MARCO RUIZ, DIEGO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:58:00
857
630
NAVALMORAL MAS, JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:58:01
856
631
ALBORCH MIRALLES, BENJAMÍN
Veterans B Mas
Independent
0:58:04
855
632
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:58:29
854
633
BOULEAU ESCORTELL, ANTONIO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:39
853
634
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Ondara
0:58:42
852
635
RODRIGUEZ MONTERO, RAMIRO PABLO
Senior Mas
Independent
0:58:47
851
636
POQUET LEON, XIMO
Veterans D Mas
Independent
0:58:48
850
637
MENGUAL SIGNES, TOMÁS
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:58:52
849
638
PEREZ BAÑULS, LUIS
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:58:52
848
639
SENDRA PONS, ISMA
Veterans B Mas
Independent
0:58:59
847
640
BOSCÀ MASCARELL , TONO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:59:02
846
641
GINER LLORENS, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:59:09
845
642
CASTILLO SANZ, LUIS ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
0:59:10
844
643
BODÍ MIRET, ENRIQUE
Veterans B Mas
Independent
0:59:20
843
644
LLOBELL VALLES, SANTIAGO
Senior Mas
Independent
0:59:26
0
645
FAR BALLESTER, DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:59:26
842
646
FRAU RIBES, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:59:32
841
647
YAÑEZ NATALINO, ROBERTO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:34
0
648
CAMBRILS SISCAR, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:59:36
840
649
REINA OLMO, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:59:37
839
650
SÁNCHEZ MENDOZA, PEDRO JAVIER
Senior Mas
Independent
0:59:38
0
651
AGUILERA HINOJOSA, ILDEFONSO
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:59:38
0
652
GIMENO RAMON, SERGIO
Senior Mas
Independent
0:59:40
838
653
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:59:48
837
654
PÉREZ MORATA, JEREMIAS
Senior Mas
C. RunPaco
0:59:54
0
655
SERVER BUIGUES, IVAN
Veterans A Mas
C. RunPaco
0:59:54
0
656
VAN HERPT VALDIVIA, VICTOR
Senior Mas
C. RunPaco
0:59:54
0
657
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
Veterans D Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:59:55
836
658
LLOBELL PRIETO, VICENTE
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:59:55
835
659
GARCÍA CARMONA , JUAN BTA
Veterans A Mas
C. Garma Fisiosalut
1:00:12
834
660
PÉREZ MONZÓ, ENRIQUE
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
1:00:20
833
661
RIBES ESCALONA, JAIME
Veterans C Mas
C. A. Cametes
1:00:32
832
662
PASCUAL SOLBES, FERNANDO
Veterans E Mas
Independent
1:00:33
831
663
MARCOS PEREZ, VICTORIANO
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
1:00:34
830
664
CARPI SESE, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Cametes
1:00:58
829
665
PASTOR CERVERA, MANUEL
Veterans F Mas
C. A. Xe Espereu-me
1:01:03
828
666
POQUET LEON, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. Orba Multiesport
1:01:05
827
667
LLEDO MENGUAL, GUILLERMO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
1:01:12
826
668
CASTELLS GIL, VICENTE
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
1:01:27
825
669
RODRÍGUEZ HIDALGO, JOSÉ CARLOS
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
1:01:36
824
670
CLIMENT BAÑULS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
1:01:38
823
671
VICENTE ALBEROLA, DANIEL
Veterans C Mas
Independent
1:02:34
822
672
MENGUAL PEDRO, TOMÀS
Senior Mas
C. A. Gata
1:02:36
821
673
RIPOLL POQUET, JOAN
Veterans G Mas
Independent
1:02:48
820
674
LOPEZ FERNÁNDEZ , DANIEL
Veterans D Mas
C. A. Els Oliveros
1:03:08
819
675
BERTOMEU QUERO, VICENT
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:03:11
818
676
BENAVENT GREGORI, PACO
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
1:03:13
817
677
ANTON GARCÍA , CARLOS
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:03:19
816
678
DONET MAHIQUES, JOSE
Veterans E Mas
Independent
1:03:19
815
679
MORENO CATALÀ, MIGUEL
Veterans C Mas
C. A. Ondara
1:03:46
814
680
ASCÓ ESCRIHUELA, LLUIS
Veterans B Mas
C. A. La Valldigna
1:03:46
0
681
MORANT CARBÓ, JORGE
Juvenil Mas
Independent
1:04:05
0
682
LLUESA GIRONÉS, VICENTE JUAN
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:04:26
813
683
CHAFER MIÑANA, SERGIO
Veterans D Mas
C. A. El Xio Llutxent
1:04:30
812
684
SELMA GRANADOS, MARCO
Veterans B Mas
Independent
1:04:48
811
685
BURNY, ALAIN
Veterans G Mas
Independent
1:04:58
0
686
TARRASO REY, JUANJO
Veterans F Mas
C. A. La Rabosa
1:05:01
810
687
FORNÉS I OLLER, VICENT
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
1:05:19
0
688
AVARGUES IVARS, JAIME
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
1:05:19
809
689
MÁS SERRA, XIMO
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
1:05:33
808
690
PELLICER I GARCÍA, SALVADOR
Veterans E Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
1:05:38
807
691
PONS GINESTAR, VALERIANO
Veterans G Mas
C. A. Ondara
1:05:46
806
692
ESTEVE PONS, VICENT
Veterans F Mas
C. D. l´ Espenta
1:05:55
805
693
CAVANAGH, KEN
Veterans G Mas
Independent
1:06:04
0
694
MOLL GARRIGÓS, PEPE
Veterans G Mas
C. A. Publidom
1:06:20
804
695
SALA MORELL, BORJA
Juvenil Mas
Col·legi Las Colinas
1:06:29
0
696
SOLER ALEMANY, VICENTE
Senior Mas
Independent
1:06:34
803
697
GREEN, DANIEL
Veterans B Mas
Independent
1:06:47
0
698
RODRÍGUEZ BALLESTA, MANUEL
Veterans B Mas
Independent
1:07:01
802
699
CHOVA APARISI, PABLO
Juvenil Mas
Col·legi Las Colinas
1:07:24
0
700
CARDONA GONZALEZ, CIPRIA
Veterans D Mas
C. A. La Rabosa
1:07:48
801
701
GASPAR ACAMER, JOSE ÁNGEL
Veterans C Mas
C. A. Altea
1:08:03
800
702
FORD, DON
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
1:08:58
0
703
ROMERO CASTRO, JUAN MIGUEL
Veterans F Mas
G. Condol Denia
1:09:07
799
704
SULLIVAN , LIAM
Veterans A Mas
Independent
1:09:08
0
705
MOODY, JAMES
Veterans A Mas
Independent
1:09:09
798
706
RUIZ COSTA, MARC ALEXANDRE
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
1:09:16
797
707
IVARS FLORES, JOSÉ
Veterans G Mas
Independent
1:13:23
796
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves