Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES - XVII CURSA POPULAR TEULADA
Cronometratge www.somesport.com
685 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
RIDA YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:24
1400
2
POUS PEREZ, JUANRA
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:33:37
1399
3
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:47
1398
4
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFF
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:02
1397
5
ROSELLÓ HUDSON, KIKET
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:05
1396
6
FAYOS BATALLER, FELIPE
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:11
1395
7
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:34:24
1394
8
LOPEZ BOLUFER, FRAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:27
1393
9
VIDAL BATALLER, DIEGO
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:34:57
1392
10
GUIDO, SIMON
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:51
1391
11
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:55
1390
12
REINA ARGENTE, PABLO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:01
1389
13
SOLER LLIDO, ANTONIO
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:09
1388
14
FERRER BALLESTER, MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:34
1387
15
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:36:35
1386
16
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:39
1385
17
GOMAR TORMO, JOAN
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:42
1384
18
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:47
1383
19
BENITEZ PASCUAL, NATXO
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:49
1382
20
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:37:03
1381
21
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:11
1380
22
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
Veterans A Mas
Independent
0:37:19
1379
23
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:38
1378
24
FEMENIA BARBER, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:37:42
1377
25
LLACER ANDRES, FERNANDO
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:37:49
1376
26
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
Veterans A Mas
Independent
0:37:50
1375
27
SOLER SALVÀ, JAIRO
Senior Mas
C. A. Gata
0:37:53
1374
28
ZADOWOZNIZ, GERMAN
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:37:53
1373
29
ENGUIX SANCHO, JOSE
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:37:56
1372
30
DOMENECH PELLICER, JOSÉ
Senior Mas
C. A. Gandia
0:38:06
1371
31
VALLÉS COSTA, CARLOS
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:13
1370
32
RIBERA FERRER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gandia
0:38:14
1369
33
MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:38:24
1368
34
MIÑANA SANCHIS, PACO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:38:36
1367
35
SISCAR BAY, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:37
1366
36
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:42
1365
37
BLASCO TRO, ÁNGEL
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:43
1364
38
NAVARRO RAFET, JOSE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:45
1363
39
LÓPEZ FERRERES, VICENT
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:38:45
1362
40
MEGSON , PAUL
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:38:46
1361
41
SERRA BAUTISTA, ALAN
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:38:51
1360
42
COLL VIVES, JOSE LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:38:56
1359
43
GOMEZ BUIGUES, JAUME
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:58
1358
44
BIDAULT, PHILIPPE
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:39:06
1357
45
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:08
1356
46
PÉREZ SANTAMARÍA, LAUREN
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:39:13
0
47
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:17
1355
48
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:39:18
1354
49
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:39:20
1353
50
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:39:20
1352
51
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:39:20
1351
52
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:22
1350
53
DIAZ ARMENTA, ANDRES
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:39:25
1349
54
AGULLES ALEMANY, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:39:32
1348
55
VIVO GONZALEZ, JUAN
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:32
1347
56
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:37
1346
57
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:39
1345
58
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:39
1344
59
MANCHA VALENCIA , JONY
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:39
1343
60
TAMARIT SERESOLA, RAUL
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:41
1342
61
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIÀ
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:39:51
0
62
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:39:55
1341
63
SIGNES FORNÉS, PEP
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:57
1340
64
VALLÉS COSTA , EDUARDO
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:59
1339
65
VENGUT MOLL, HECTOR
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:04
1338
66
TORMOS CAÑADAS, TONI
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:04
1337
67
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:05
1336
68
LLOPIS CHELI, VICENTE
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:40:09
1335
69
MORATA VIDAL, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:40:13
1334
70
DAVIES, RHYS
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:40:26
1333
71
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:29
1332
72
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:30
1331
73
PÉREZ IBÁÑEZ, JORGE
Veterans D Mas
C. Laser Ros Team
0:40:33
1330
74
RIBES ARANDA, JUANFE
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:40:37
1329
75
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
Veterans B Mas
C. Esportiva El Corriol
0:40:49
1328
76
CERVERA TUR, ESTEBAN
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:41:01
1327
77
FROLKIN, ANTON
Veterans B Mas
Independent
0:41:03
0
78
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:03
1326
79
DE JUAN DEVESA, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:41:10
1325
80
GADEA NAVARRO, JOEL
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:11
1324
81
REINA ARGENTE, MARC
Senior Mas
C. A. Gandia
0:41:11
1323
82
MARCO MARTI, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:15
1322
83
PASTOR PELLICER, FERNANDO
Veterans B Mas
Independent
0:41:18
1321
84
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:19
1320
85
GARCÍA BENEYTO, CÉSAR
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:41:20
0
86
BISQUERT CARDONA, IVAN
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:20
1319
87
GÓMEZ FERRO, OMAR
Veterans E Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:24
1318
88
VIDAL PONS, ESTEFAN
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
0:41:27
1317
89
PONS AUSINA, JAVIER
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:41:28
0
90
DOMENECH MARTI, TONI
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:41:30
1316
91
BARCELÓ RIOS, JAUME
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:41:30
1315
92
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
Senior Mas
C. A. Gata
0:41:35
1314
93
LAZARO MADRID, MARCELO
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:42
1313
94
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:41:44
1312
95
MUT ROSELLO, JAIME
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:45
1311
96
SASTRE SANCHO, ALEX
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:41:46
1310
97
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:47
1309
98
ADRI, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:41:54
1308
99
MILLET PELLICER, ALBERTO
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:54
1307
100
SALVA DIEGO, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:41:55
1306
101
SENÍS FERNÁNDEZ, JUAN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:56
1305
102
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:41:58
1304
103
ESTELA CRESPO, JUANVI
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:58
1303
104
IVARS LOPEZ, ANDRES
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:59
1302
105
APARICI ESCRIVÁ, JUAN RAFAEL
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:42:02
1301
106
LOPEZ SANTOS, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:42:04
1300
107
CASELLES PEDRO, JOSE
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:42:05
1299
108
CAMARASA VIVES, PAU
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:42:12
1298
109
GUITART CERVERA, PACO
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:18
1297
110
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:23
1296
111
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:42:27
1295
112
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:42:28
1294
113
SEGARRA JUAN, MANOLO
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:42:29
1293
114
FRESNEDA FERNÁNDEZ, RAÚL
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:42:34
1292
115
CATALA TORREGROSA, JOSEP
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:36
1291
116
PÉREZ MONCHO, JUANHER
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:42:37
1290
117
FERREYRA, CRISTIAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:43
1289
118
VARA RAMOS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:42:44
1288
119
NOGUERA CASELLES , JORDI
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:42:48
1287
120
SIMO ARBONA, JAVIER
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:52
1286
121
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
Veterans G Mas
C. A. Calygat.com
0:42:56
1285
122
PARADEDA FONTANET, MARC
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:43:00
1284
123
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:43:07
1283
124
GÓMEZ CARMONA, JESÚS
Senior Mas
C. A. Publidom
0:43:14
1282
125
BUIGUES BUIGUES, CRISTOBAL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:19
0
126
MURILLO LLERGO, MIGUEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:20
1281
127
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:43:23
1280
128
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:43:27
0
129
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:28
1279
130
GARCIA RUIZ, VICTOR
Veterans B Mas
Independent
0:43:29
1278
131
BONET MORENO , SALVA
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:29
1277
132
SOLER TORRES, JUANVI
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:43:32
0
133
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:43:32
1276
134
BOURNE, JAMES
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:43:33
1275
135
PLAZA CASELLES, RAFAEL
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:43:35
1274
136
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:43:35
1273
137
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:36
1272
138
FERRER MULET, FRANCESC
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:43:38
1271
139
GREGORI HORTELANO, GERARD
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:43:41
1270
140
ROBLES OLIVER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:43
1269
141
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:51
1268
142
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:43:53
1267
143
ALCARAZ LORENTE, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:43:53
1266
144
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:43:54
1265
145
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:44:05
1264
146
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:06
1263
147
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:44:07
1262
148
SAVALL FUSTER, EDGAR
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:44:08
1261
149
PÉREZ CASELLES, RUBEN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:08
1260
150
IVARS RIPOLL, VICENT
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:10
1259
151
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:14
1258
152
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:14
1257
153
MULET SOLER, PEPE JUAN
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:18
1256
154
CHENG, CHRISTIAN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:44:22
1255
155
SOLER VALLES, PEDRO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:24
1254
156
CLAY, TOBY
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:24
1253
157
ESPASA MULET, JAVIER
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:44:25
1252
158
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:44:25
1251
159
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:44:25
1250
160
MORELL PERIS, VÍCTOR
Veterans B Mas
Independent
0:44:27
1249
161
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:28
1248
162
CERVERA TUR, TONI
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:44:30
1247
163
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:44:32
1246
164
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:44:32
1245
165
CORCHERO PASTOR, DAVID
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:44:36
1244
166
BOLUFER JORDAN, JOSÉ RAMÓN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:44:39
1243
167
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:39
1242
168
FERRANDO PASTOR, GABI
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:44:40
1241
169
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:41
1240
170
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:44:42
1239
171
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:44:47
1238
172
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
Veterans B Mas
C. Córrer Xeraco
0:44:50
1237
173
LARA PONS, RAÜL
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:44:54
1236
174
IVARS CARDONA, ALFRED
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:02
1235
175
FERRER BALLESTER, FERNANDO
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:04
1234
176
BUIGUES CARRIÓ, PACO
Veterans D Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:05
1233
177
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:45:06
1232
178
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:45:09
1231
179
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:45:09
1230
180
ORTIZ I GISBERT2, AMAND
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:45:11
1229
181
LARA PORTES, RAUL
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:45:13
1228
182
MULET PONS, JOSEMI
Senior Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:45:19
1227
183
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:25
1226
184
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:45:25
1225
185
SALA MARTIN DE RUEDA, MANUEL ANGEL
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:45:27
0
186
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
Senior Mas
Independent
0:45:29
1224
187
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
Veterans C Mas
Independent
0:45:29
1223
188
GRIMALT MARSAL, CARLOS
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:29
1222
189
MARTINEZ PARRA, ANTONIO
Veterans C Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:45:30
1221
190
LLOBELL FERRER, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:45:31
1220
191
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:36
1219
192
MOLIÓ ALEMANY, VICENT
Senior Mas
C. Triatló Benirredrà
0:45:42
0
193
AOUSSER, MOHAMED
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:45:42
1218
194
ROCHER MAYOR, VICTOR
Veterans A Mas
C. Masktri
0:45:42
1217
195
COLL HERRERO , ROBERTO
Senior Mas
Independent
0:45:44
0
196
GARCÍA DE DIONISIO BELDA, JORGE
Veterans B Mas
C. A. Sax
0:45:45
0
197
ARRIBAS CARRASCO, JOSÉ
Senior Mas
Independent
0:45:50
1216
198
CHAMPON, ERIC
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:45:51
1215
199
DAIDAY DAIDAY, YASSIN
Senior Mas
C. A. Cametes
0:45:53
1214
200
BLASCO BATALLER, JOSE
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:45:53
1213
201
LOPEZ GAYA, RAFAEL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:54
1212
202
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:45:54
1211
203
CRESPO MARTÍNEZ, MIGUEL
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:45:55
1210
204
KIPPES, STEPHAN
Veterans B Mas
Independent
0:45:59
0
205
OJER IZCUE , PEDRO
Veterans F Mas
Independent
0:45:59
1209
206
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:46:09
1208
207
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
Veterans D Mas
C. D. l´ Espenta
0:46:09
1207
208
FORNES PEDRO, LLUIS
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:46:12
1206
209
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:46:14
1205
210
MAÑAS CASCALES, RICARDO
Veterans C Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:46:15
1204
211
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
Independent
0:46:16
1203
212
IVARS PERIS, PABLO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:16
1202
213
ABELLAN MORENO, SINDO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:17
1201
214
GOMEZ VARGAS, MIGUEL ANGEL
Veterans A Mas
Independent
0:46:17
1200
215
VALLES LLUCH, XIMO
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:46:19
0
216
CHELET ORDINES, VICENTE
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:23
1199
217
MORATAL GREGORI, JUANJO
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:46:23
1198
218
CABRERA FONT, MIGUEL ÁNGEL
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:26
1197
219
PINEDA CABRERA, CARLOS
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:26
1196
220
MARSAL BAYDAL, ADRIÁN
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:26
1195
221
SERVER COSTA , FEDE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:28
1194
222
MARTÍ FERRER, CARLES
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:29
1193
223
CARAVACA PONS, ESTEBAN
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:33
0
224
FERRANDIS BAÑULS, AUGUSTO
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:33
1192
225
PONS LORENTE, JOAN
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:33
1191
226
FERRANDO TALENS, JOSE
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:46:33
1190
227
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:46:35
1189
228
TUDELA CASAS, JOSE MARIA
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:46:36
1188
229
FAR RIPOLL, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:46:36
1187
230
MAS MUT, CARLOS
Veterans B Mas
Independent
0:46:39
1186
231
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:46:41
1185
232
MASANET SANCHO, GERARDO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:46:43
1184
233
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:46:44
1183
234
RUIZ PANIZA, JOAQUÍN
Veterans D Mas
Independent
0:46:46
0
235
COSTA TUR, MIGUEL
Veterans B Mas
Independent
0:46:50
1182
236
MORANT BERTOMEU, PAU
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:46:52
0
237
LLINARES CALVILLO, VICENTE
Senior Mas
Independent
0:46:53
0
238
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
Veterans C Mas
Independent
0:46:58
1181
239
BLANCH LLORENS, JAIME
Senior Mas
Independent
0:46:59
1180
240
CANET MARTINEZ, MARCOS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:03
1179
241
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:11
1178
242
BOLUFER CARDONA, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:12
1177
243
DEVESA PARTERA, EDUARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:18
1176
244
FERRER GINESTAR, VICENT
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:18
1175
245
MONFORT MULET, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:47:19
1174
246
STADLHOFER, MARTIN
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:24
0
247
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:47:25
1173
248
MARTI ESPINOS, SANTI
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:47:26
1172
249
CASTELL BERNARDINO, RUBÉN
Senior Mas
Independent
0:47:27
1171
250
ROMERO MATEU, LLUIS
Veterans D Mas
Independent
0:47:27
1170
251
SAAVEDRA AVIVAR, ALEJANDRO
Veterans A Mas
Independent
0:47:31
0
252
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:47:31
1169
253
CORDERO BORJA, CARLOS
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:34
1168
254
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:34
1167
255
MARSAL MASCARELL, JORDI
Senior Mas
Independent
0:47:35
1166
256
LÁZARO MADRID, GABRIEL
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:37
1165
257
GINESTAR GRIMALT, VICENT
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:47:37
1164
258
DEVESA MIRALLES, PERE
Veterans A Mas
Independent
0:47:37
1163
259
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:39
1162
260
MCCARTHY, ROBERT
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:47:41
1161
261
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
Senior Mas
C. A. Gata
0:47:41
1160
262
PEIRÓ SALORT, VICENT
Veterans C Mas
C. Córrer Xeraco
0:47:42
1159
263
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
Veterans B Mas
C. A. Xirimirunners
0:47:42
1158
264
FORNALI AGULLES, RAUL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:44
1157
265
FELIU SALVA, DAVID
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:47:44
1156
266
MAÑAS CASCALES, RAÚL
Senior Mas
Independent
0:47:45
0
267
FERRER MANCHA, CRISTIAN
Senior Mas
Independent
0:47:47
1155
268
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Senior Mas
Independent
0:47:48
1154
269
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:47:48
1153
270
ALVAREZ GIL, QUINI
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:47:49
1152
271
GUTIERREZ OLIVARES , JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:47:53
1151
272
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
Senior Mas
C. A. Gata
0:47:54
1150
273
CAUSI PEREZ, ANTONI
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:47:55
1149
274
DELDERFIELD, ANDY
Veterans B Mas
C. Sole Mates
0:47:57
1148
275
VICENS BALLESTEROS, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:57
1147
276
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
Senior Mas
C. A. Cametes
0:48:00
1146
277
PEREZ CARDENAS, RAFA
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:48:03
1145
278
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:05
1144
279
SERER GRIMALT, PASCUAL
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:48:08
1143
280
CASTELLANO CUBILES, RAFA
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:48:08
1142
281
ROIG COSTA, ADOLFO
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:48:10
1141
282
PASTOR ZORITA, ANDREA
Veterans D Mas
Independent
0:48:11
1140
283
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:48:14
1139
284
MARTINEZ IZQUIERDO , JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
Independent
0:48:21
1138
285
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:48:25
1137
286
GARCÍA BURGUERA, JUANMA
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:48:27
1136
287
PASTOR SOLBES, LUIS
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:31
1135
288
MAHIQUES OLTRA, AXEL
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:48:35
1134
289
SÁNCHEZ SÁNCHEZ , SALVADOR
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:48:39
1133
290
GUTIERREZ DE LA VEGA SAPENA, FELIPE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:48:42
1132
291
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:48:45
1131
292
PEDRO MESTRE, JOSÉ
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:48:46
1130
293
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIER
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:48:46
1129
294
GARCIA MOLINO, FERNANDO
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:48
1128
295
ARMOUSH , AMER
Veterans E Mas
C. A. iRun Calp
0:48:50
1127
296
FEMENIA PERET, JUAN
Veterans B Mas
Independent
0:48:52
1126
297
POU PÉREZ, RUBÉN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:48:56
1125
298
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:57
1124
299
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:58
1123
300
CERVERA CAPO, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:58
1122
301
CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSE
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:59
1121
302
ABAD PUIG, ALEJANDRO
Juvenil Mas
C. A. Publidom
0:49:05
1120
303
PEDRO SALVA, BATI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:49:07
1119
304
SALORT SERRRAT, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:49:08
1118
305
FRASÉS PERIS, SALVADOR
Veterans D Mas
C. A. Ondara
0:49:13
1117
306
REVERT FAS, SALVA
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:49:15
1116
307
BALLESTER ESTALRICH, RAFA
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:18
1115
308
VIDAL BENAVENT, JAIME
Senior Mas
G. R. Guardamar Runners
0:49:20
1114
309
GREGORI PEIRO, JUAN JESUS
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:49:21
1113
310
CERVERA PERLES, JAVIER
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:49:23
1112
311
MONFORT CASELLES, JAIME
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:49:23
1111
312
GOITANDIA HAZAS, IKER
Senior Mas
Independent
0:49:29
1110
313
PIERA AMOR, AGUSTÍN
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:49:31
1109
314
MORAL BENAVENT, SALVADOR
Veterans B Mas
C. Ntgas Sports Team
0:49:31
1108
315
FERNANDEZ LLAMAS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
0:49:33
1107
316
PUEBLA, ADRIÁN
Veterans B Mas
Independent
0:49:34
0
317
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:49:35
1106
318
FERRER CHESA, SALVIO
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:49:40
1105
319
CHAVELI CAMARENA, JUANJO
Veterans D Mas
C. E. Llocnou
0:49:41
1104
320
FORNÉS MALONDA, VICTOR
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:49:41
1103
321
IGUALADA CARRETERO, CARLOS
Veterans C Mas
C. E. Llocnou
0:49:41
1102
322
CABALLERO PAU, ÁLVARO
Veterans B Mas
Independent
0:49:44
0
323
GARROTE SALA, OMAR
Senior Mas
Independent
0:49:48
0
324
MARTIN SANCHEZ, PEDRO J.
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:49:48
1101
325
MUÑOZ LOZANO, ÁLVARO
Senior Mas
Independent
0:49:49
0
326
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:52
1100
327
GARCÍA MOLL, JUANJO
Senior Mas
Independent
0:49:53
0
328
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:49:54
1099
329
MONCHO MARCO, JORGE
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:49:54
1098
330
VALLÉS CHOLBI, VÍCTOR
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:54
1097
331
ASENSI PICAZO, MIGUEL
Veterans D Mas
C. A. Nexo Team
0:49:54
1096
332
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Veterans G Mas
C. Triatló Gandia
0:49:56
1095
333
BASTIDA GÓMEZ, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:49:57
1094
334
VANACLOCHA LORENTE, ADOLFO
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:49:59
1093
335
GIL ROSELL, JOSE RICARDO
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:50:00
0
336
VILA I VIVES, FERRAN
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:50:02
1092
337
MONCHO MAS, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:50:02
1091
338
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:50:03
1090
339
GOMEZ BUIGUES , LEO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:04
1089
340
MOLINES PONT, MIGUEL ANGEL
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:04
1088
341
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:50:05
1087
342
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:50:08
1086
343
BERNABE REVERT, JAVI
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:50:08
1085
344
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:08
1084
345
REIG CATALA, PEDRO
Veterans B Mas
Independent
0:50:10
1083
346
TERRADES DALMAU, TONI
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:50:12
1082
347
CHOLBI LLIDÓ, SAURO
Senior Mas
Independent
0:50:15
0
348
ESCORTELL OLIVER, JOSE
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:50:16
1081
349
MARTÍNEZ ESTRUCH, RAÚL
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:50:17
1080
350
GARCIA AIS, RUBEN
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:50:18
1079
351
PEDROS ALVAREZ, PEPE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:50:19
1078
352
LÓPEZ MARTIN-SANZ, JOSE ROGELIO
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:50:22
1077
353
LLOPIS BOLUFER, VICENT
Senior Mas
C. A. Gata
0:50:23
1076
354
LANGLEY , MARK
Veterans A Mas
Independent
0:50:25
1075
355
HENDERSON, SCOTT
Veterans C Mas
Independent
0:50:26
1074
356
SOLANES VALLET, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:50:27
1073
357
IVARS LLOBELL, JOSÉ MARÍA
Veterans B Mas
Independent
0:50:33
1072
358
LAZARO ESTRADA, EMILIO
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:50:36
1071
359
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:50:36
1070
360
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
Veterans E Mas
Independent
0:50:39
1069
361
ESTRUGO TOMAS, ADRIAN
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:50:39
1068
362
GILABERT MUT, XAVIER
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:50:44
1067
363
GARCIA MARTIN, BLAS
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:50:47
1066
364
COBOS FLORES, DAVID
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:50
0
365
ARTABE OLEA, IBON
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:50:50
1065
366
BARNES, JEREMY
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:50:51
1064
367
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIO
Veterans E Mas
Independent
0:50:56
0
368
ROMERO I BERTÓ, ALFONS
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:51:01
1063
369
PLA SANCHIS, SALVA
Veterans E Mas
Independent
0:51:05
1062
370
SANTACREU RIBES, JAVIER
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:08
1061
371
FONT SERRAT, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:10
1060
372
MONFORT BUIGUES , ÁNGEL
Veterans B Mas
Independent
0:51:10
0
373
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:11
1059
374
MOLIO TUR, GAUDENCIO
Veterans A Mas
Independent
0:51:11
0
375
IVARS GAUCHI, JOAQUÍN
Senior Mas
Independent
0:51:13
1058
376
ARBONA CARAVACA, VICENTE
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:51:14
1057
377
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Veterans C Mas
Independent
0:51:16
1056
378
MONFORT GRIMALT, JOSÉ JOAQUÍN
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:51:17
1055
379
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:17
1054
380
DELGADO SANZ, JULIAN
Veterans A Mas
C. A. La Rabosa
0:51:18
1053
381
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:51:19
1052
382
LEHBIB SIDI, MOHAMED
Senior Mas
Independent
0:51:21
0
383
LUJAN FUENTES, JAVIER
Veterans B Mas
C. A. La Rabosa
0:51:25
1051
384
SMITH, ADAM
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:51:27
1050
385
MASCARELL TARRAZÓ, KIKE
Veterans E Mas
G. E. Llops Villalonga
0:51:30
1049
386
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:51:34
1048
387
FUENTES COVILL, JAUME
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:51:39
1047
388
GARCIA DE LA REINA JAEN, J.ALBERTO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:51:41
1046
389
MOYANO RUEDA, RODRIGO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:51:42
1045
390
SOTO CANO, FRANCISCO JOSÉ
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:51:43
1044
391
STACHOWIAK, MIKE
Senior Mas
C. A. El Faro
0:51:43
1043
392
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIME
Senior Mas
Independent
0:51:43
1042
393
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR
Veterans B Mas
Independent
0:51:44
0
394
GILABERT FONTANET, CARLOS
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:51:52
1041
395
ERN BLANCO, SIMON
Senior Mas
C. A. Ondara
0:51:52
1040
396
SENDRA CARDONA, JORDI
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:51:53
1039
397
ORTOLA, CARMELO
Senior Mas
Independent
0:51:53
0
398
SENDRA LLIDÓ, VICENT
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:52:01
1038
399
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:52:01
1037
400
TABERNERO REBOREDO, MANUEL ANDRES
Veterans F Mas
C. A. Publidom
0:52:02
1036
401
FERRA JORDA, MARCOS
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:52:03
0
402
FRANCÉS COMES, VICENT
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:52:04
1035
403
PUIG LARROSA, JUAN
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:52:05
1034
404
RUZ LUCENA , MANUEL
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:52:05
1033
405
RABANAQUE CERRO, IVÁN
Veterans B Mas
Independent
0:52:06
1032
406
VILA CASTILLO, PEPE
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:52:06
1031
407
COWARD, IAN
Veterans F Mas
Independent
0:52:06
1030
408
COLOMER MAYANS, VICENT JOSEP
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:07
1029
409
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTE
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:52:10
1028
410
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:11
1027
411
REQUENA VALERO, JAVIER
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:52:11
1026
412
CONCA MASQUEFA, JOSE R
Senior Mas
Independent
0:52:13
1025
413
CALERO GARCÍA, TONI
Veterans C Mas
C. Ntgas Sports Team
0:52:13
1024
414
BENIMELI ROCHER, RUBEN
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:52:13
1023
415
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
Senior Mas
Independent
0:52:17
1022
416
ORTIZ SELLÉS, JOSE JAIME
Veterans A Mas
C. Athletes Academy
0:52:18
1021
417
MONGE PERALES, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:52:19
1020
418
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Veterans D Mas
Independent
0:52:22
1019
419
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
Veterans F Mas
Independent
0:52:22
1018
420
CARRIÓ PÉREZ, TOMÁS
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:52:22
1017
421
MARI FUNES, LORENZO
Veterans A Mas
Independent
0:52:25
1016
422
SENTI PETRIE, ARTURO
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:52:25
1015
423
SELFE, GRAHAM
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:52:26
1014
424
ARCINIEGAS BUSTOS, DAVID FERNANDO
Veterans A Mas
C. Cafeteria Pistacho
0:52:27
1013
425
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
Veterans E Mas
Independent
0:52:28
1012
426
CASTILLO MARTINEZ , JUAN MIGUEL
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:52:29
0
427
LLIDÓ MILLET, VICENT
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:52:31
1011
428
PEREZ MENGUAL, JOAN FELIP
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:52:33
1010
429
COLOMER GARCIA, XIMO
Veterans C Mas
Independent
0:52:37
1009
430
MORENO MARÍ , DANIEL
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:52:41
1008
431
GIL BAUTISTA , ENRIQUE
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:52:41
1007
432
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFA
Veterans B Mas
Independent
0:52:45
1006
433
ESTRUCH GALIANO, VICENTE JUAN
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:52:50
1005
434
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUEL
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:52:50
1004
435
MARTINEZ GUITART, CARLES
Senior Mas
Independent
0:52:51
1003
436
SACRISTAN MENGUAL, VICENTE
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:52:51
0
437
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
Veterans F Mas
C. A. iRun Calp
0:52:51
1002
438
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
Veterans E Mas
C. A. Xeresa
0:52:51
1001
439
WATKINS, RUPERT
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:52
1000
440
MARTÍNEZ YERBES, ÁLVARO TOMÁS
Veterans B Mas
C. D. Casinos
0:52:56
999
441
PADILLA TABOADA, FÉLIX
Senior Mas
Independent
0:52:57
0
442
LLOBELL MARQUÉS, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:53:00
998
443
BOIX SÁNCHEZ , IVÁN
Veterans A Mas
Independent
0:53:01
997
444
MASCARELL MARTÍ, JESÚS
Veterans B Mas
Independent
0:53:01
996
445
RUBIO RODRIGUEZ, DAVID
Veterans B Mas
C. A. Tossal
0:53:02
995
446
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:53:04
994
447
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTO
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:53:04
993
448
BAEZA URIOS, ANTONIO
Veterans F Mas
Independent
0:53:05
992
449
MIRET GINER, ALEJANDRO
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:53:09
991
450
SOLER VALLÉS, JOSE LUIS
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:53:10
990
451
LLORCA PASCUAL, LUIS
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:53:15
989
452
CHOUSAL ESTÉVEZ, MARCOS
Veterans B Mas
Independent
0:53:19
988
453
WOODALL, TONY
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:53:25
987
454
MIRALLES VELA, ENRIQUE ÁNGEL
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:25
986
455
SISCAR PASTOR, CARLOS
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:53:26
985
456
JUAN MOLINA, RICARDO
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:26
984
457
SANCHEZ LOPEZ, MARCOS
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:53:28
983
458
DESCALS MENGUAL, CARLOS
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:53:28
982
459
BISQUERT CARDONA, JOSE MARIA
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:29
981
460
BUIGUES BUIGUES, JUANJO
Veterans C Mas
Independent
0:53:32
980
461
LARROSA FORNES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:53:33
979
462
REINA OLMO, JOSE ANTONIO
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:53:36
978
463
RUIZ PANIZA, ANTONIO MANUEL
Veterans D Mas
Independent
0:53:37
0
464
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:53:41
977
465
MOLINA FUSTER, JOSÉ DAVID
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:53:50
976
466
FERRER COSTA, JAUME
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:53:52
975
467
FRESNEDA ARMELL, DAVID
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:53:55
974
468
FORNÉS SENDRA, OSCAR
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:53:57
973
469
COLLADO SERRANO , DANIEL
Veterans A Mas
Independent
0:53:58
972
470
LOPEZ FEMENIA, ROBERTO
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
0:54:02
971
471
GILABERT FONTANET, JAVIER
Senior Mas
Independent
0:54:04
0
472
TORRES CATALÁ, JAIME
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:06
970
473
REQUENA MORCILLO, JOSE
Veterans F Mas
Independent
0:54:08
969
474
CASADO GODOY, FEDERICO
Veterans G Mas
Independent
0:54:09
0
475
ALLER CAMPANO , ALBERTO
Veterans A Mas
Independent
0:54:10
0
476
LLANBIES SENDRA, ENRIC
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:54:11
968
477
GOMAR I MUÑOZ, VICENT
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:54:11
0
478
VERA PAREDES, PABLO
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:54:13
967
479
SAPENA LINARES, JUAN
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:54:13
966
480
CORTES ESCRIVA, OSCAR
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:54:20
965
481
HOLT, IAN
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:26
964
482
FRASQUET SERRA, XAVIER
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:54:26
963
483
GALVÁN GUILLÉN , JOSÉ
Veterans A Mas
Independent
0:54:27
0
484
TUR MAS, XIMO
Veterans A Mas
Independent
0:54:33
0
485
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:54:33
962
486
VIVO ROMERO, JOSE MARIA
Veterans E Mas
Independent
0:54:35
0
487
QUIROS , DAVID
Senior Mas
Independent
0:54:36
0
488
VICEDO ESCRIVA, RAUL
Veterans E Mas
Independent
0:54:37
961
489
DONET DONET, RAFA
Veterans D Mas
G. R. Real de Gandia
0:54:39
960
490
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:54:47
959
491
FERRANDIS RIPOLL, JUAN FRANCISCO
Veterans B Mas
Independent
0:54:50
0
492
GIMENO SALA, DAVID
Veterans B Mas
Independent
0:54:50
0
493
PINO GARCÍA, JUAN FELIPE
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:54:52
958
494
PUIGCERVER DEVESA, ALONSO
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:55:03
957
495
ALCINA NAYA, DANIEL
Senior Mas
Independent
0:55:06
0
496
ALVAREZ LOPEZ , MANUEL
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:07
956
497
GARCÍA MOLINO , MIGUEL
Veterans C Mas
C. Córrer Piles
0:55:08
955
498
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:55:11
954
499
LÓPEZ MORENO, DANIEL
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:55:11
953
500
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:55:11
952
501
MARTÍ I ESCOBAR, JOAN BAPTISTA
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:55:12
951
502
BUIGUES MENGUAL, JUANVI
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:55:16
0
503
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:18
950
504
PONS ROSELLO, VICENT
Veterans B Mas
Independent
0:55:19
949
505
POVEDA BUENDICHO, JOSE LUIS
Veterans D Mas
C. A. Runners for Beer
0:55:22
948
506
BUIGUES CARAVACA, MARC
Senior Mas
Independent
0:55:23
0
507
BUIGUES MENGUAL, PACO
Veterans E Mas
Independent
0:55:23
0
508
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:25
947
509
CARDONA CARDONA , PEPE
Veterans D Mas
C. Beer Runners Xabia
0:55:27
946
510
LÓPEZ PERET, JUAN MANUEL
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:55:31
945
511
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:55:31
944
512
SAMPABLO ESTRUCH, MIQUEL
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:55:31
943
513
LLOBELL IVARS, SALVADOR
Veterans B Mas
Independent
0:55:33
0
514
DOMENECH DONDERIS, JAUME
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:55:35
942
515
CASAS SENDRA, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:55:46
941
516
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:55:47
940
517
GONZÁLEZ-BOTAS, JAIME
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:55:48
939
518
NITSCHE, WOLFRAM
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:55:48
938
519
IVARS GILABERT, VICENT
Veterans C Mas
Independent
0:55:49
0
520
FERRER BISQUERT, BLAI
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:53
937
521
HIDALGO PASCUAL, JAIME
Veterans A Mas
Independent
0:55:53
936
522
BAIXAULI GINER, JOSE LUIS
Veterans C Mas
Independent
0:55:54
935
523
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
Independent
0:55:55
934
524
CATALA CRISOSTOMO, BENITO
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:59
933
525
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
Veterans B Mas
C. Bernardos Trotters
0:55:59
932
526
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIER
Veterans D Mas
Independent
0:56:05
931
527
FORNÉS GRIMALT, JOSE AGUSTÍN
Veterans D Mas
C. M. A. La Faixa
0:56:06
930
528
MUT PASTOR , DANIEL
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:56:08
929
529
ORTOLA OLLER, JOSE SANTIAGO
Veterans B Mas
Independent
0:56:18
0
530
IBAÑEZ ORTOLA, PEP
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:56:20
928
531
RIBES GARCÍA, RUBÉN
Veterans A Mas
Independent
0:56:26
0
532
GILABERT RIERA, PEDRO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:56:28
927
533
IVARS PRADA, DAVID
Veterans A Mas
Independent
0:56:28
0
534
FORNALI AGULLES, PEDRO
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:56:28
926
535
VIDAL ALEMANY, RUBÉN
Senior Mas
Independent
0:56:28
925
536
CLIMENT LLOBELL, DINO
Senior Mas
C. A. Cametes
0:56:30
924
537
BAÑO BAS, JUAN JOSE
Senior Mas
C. A. Cametes
0:56:30
923
538
MARTI FABREGAT, VICENT
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:56:37
922
539
BECKERICH, ANDY
Senior Mas
Independent
0:56:39
921
540
VIDAL MUÑOZ, JOSE
Veterans E Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:56:43
920
541
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSE
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:56:51
919
542
ESCORTELL MAHIQUES, JORDAN
Veterans A Mas
Independent
0:56:55
918
543
ANDRES JIMENEZ, SITO
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:57:08
917
544
ALBEROLA BAÑO, JOSE GINES
Veterans D Mas
C. A. A to trapo
0:57:12
0
545
RIBAS GASENT, DAVID
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:57:19
916
546
ROMAGUERA ESQUERDO, SERGIO
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:57:23
0
547
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
Veterans E Mas
C. A. Cap i Cua
0:57:23
915
548
SERRANO RODRIGUEZ, FRANCISCO JESUS
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:57:27
914
549
BUIGUES GARCIA, JUANJO
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:57:35
913
550
MONFORT I BISQUERT, JOAN
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:57:35
912
551
GINER MAS, JOSE
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:57:37
911
552
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
Veterans A Mas
Independent
0:57:37
910
553
CARDONA BOLUFER, JUAN
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:57:37
909
554
GANDÍA RUIZ, RAFA
Veterans E Mas
G. R. Guardamar Runners
0:57:39
0
555
PASTOR SAMPEDRO , JOSE
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:57:43
908
556
VICENS MARQUEZ , LUIS
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:57:43
907
557
NARANJO RUBIO , JUAN
Senior Mas
C. A. La Xara
0:57:43
906
558
HIDALGO ITURRALDE, TOMAS
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:57:48
905
559
CORTES GONZALEZ, CARLOS
Veterans A Mas
Independent
0:57:49
0
560
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:57:51
904
561
GRIMALT MARSAL, RAMON
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:57:56
903
562
LLEDO MENGUAL, GUILLERMO
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:58:05
902
563
DE VASCONCELLOS, MARCELO
Veterans C Mas
G. Condol Denia
0:58:05
901
564
PEIRO SERRA, PEPE
Veterans E Mas
G. Condol Denia
0:58:06
900
565
BAS MORAGUES, TONI
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:58:09
899
566
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUIN
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:58:12
898
567
ANDRES GUILLEM, JUAN
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:58:15
897
568
MORATAL GUIJARRO , FRANCISCO JOSÉ
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:58:16
896
569
SENDRA FRANQUEZA, J. PASQUAL
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:58:16
895
570
PASTOR FURIÓ, VICENTE
Veterans C Mas
Independent
0:58:17
894
571
RUIZ I COSTA, ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:58:19
893
572
KLEYKENS GARCIA, MIGUEL
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:58:19
0
573
ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FRANCISCO
Veterans B Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:58:30
0
574
CABRERA CARRIÓ, PERE
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:58:33
0
575
MCNEELY, BRUCE JOSEPH
Veterans G Mas
Independent
0:58:38
892
576
SANTOS FERRER, PABLO
Senior Mas
C. Ntgas Sports Team
0:58:40
891
577
MOYA MARTÍNEZ, ALEJANDRO
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:58:45
890
578
ESCRIHUELA CORELLA, JORDI
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:58:48
889
579
STAUB, SANDRO
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:58:49
888
580
CHESA FERRER, JOAN FIDEL
Veterans C Mas
C. Orba Multiesport
0:58:52
887
581
POQUET LEON, FRANCISCO
Veterans E Mas
C. Orba Multiesport
0:58:52
886
582
DAVIU PELLICER, SALVADOR
Veterans C Mas
C. A. Xeresa
0:58:55
885
583
DOMÍNGUEZ ALCAIDE, ANTONIO
Veterans E Mas
C. A. Xeresa
0:58:58
884
584
GINESTAR BAILÉN, JUAN
Veterans E Mas
C. A. Ondara
0:59:02
883
585
FERRER PORTILLO, AMBROSIO J
Veterans E Mas
Real de Gandia C. F.
0:59:05
882
586
VILA VILA, JORDI
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
0:59:05
881
587
GAZQUEZ MARTINEZ, JUAN PEDRO
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:08
880
588
VALLS MARTÍ, EMILIO
Veterans D Mas
C. A. Nexo Team
0:59:18
879
589
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Ondara
0:59:29
878
590
ILLUECA SALA, JUAN
Senior Mas
Independent
0:59:30
0
591
VENDRELL PALACIOS, ABELARD
Veterans E Mas
Independent
0:59:35
877
592
VENDRELL CASTILLO, BELAR
Senior Mas
Independent
0:59:35
876
593
RAMON TEBAR, MARCELINO
Veterans F Mas
Independent
0:59:43
875
594
ALACID CLEMENTE, FRANCISCO JAVIER
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:59:45
874
595
KLEINENDORST, FRANS
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:59:50
873
596
GARCIA RUBIO, ANTONIO LUIS
Veterans C Mas
C. A. Cametes
1:00:01
872
597
VIDAL I CATALÀ, ÀLVAR
Veterans D Mas
Independent
1:00:07
871
598
PERLES MOLINES, FRAN
Veterans A Mas
Independent
1:00:11
870
599
RIBES ESCALONA, JAIME
Veterans C Mas
C. A. Cametes
1:00:20
869
600
PAYA RIBES, JOSE ALEJANDRO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
1:00:20
868
601
VALLÉS SENDÍN, MIGUEL
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
1:00:25
867
602
SIGNES PEDRO, JUANSA
Veterans D Mas
C. A. Cametes
1:00:45
866
603
LOZANO MOYA, JOSE
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
1:00:52
865
604
RIPOLL SEVILLANO, MIGUEL
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
1:00:53
864
605
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
Veterans E Mas
C. Ntgas Sports Team
1:01:13
863
606
FAR BALLESTER, DAVID
Veterans C Mas
Independent
1:01:19
862
607
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
1:01:21
861
608
ARREGUI CALVO, VICTOR
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
1:01:31
860
609
ALBORCH MIRALLES, BENJAMÍN
Veterans B Mas
Independent
1:01:32
859
610
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
Veterans E Mas
C. A. Miramar Fent Cames
1:01:37
858
611
LIZCANO SÀEZ, XIMO
Veterans B Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:01:37
857
612
FLETCHER, PAUL
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
1:01:49
856
613
DEVESA SUCH, VICENT
Veterans C Mas
C. A. El Faro
1:01:56
855
614
HERRERO DELGADO , JUAN
Veterans A Mas
C. A. El Faro
1:01:56
854
615
TORMOS GOMAR, PERE
Veterans E Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
1:01:58
0
616
BOULEAU ESCORTELL, ANTONIO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:02:07
853
617
LLOBELL PRIETO, VICENTE
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
1:02:12
852
618
GINER LLORENS, JOSE ANTONIO
Veterans B Mas
C. A. Cametes
1:02:14
851
619
MENGUAL SIGNES, TOMÁS
Veterans F Mas
C. A. Gata
1:02:15
850
620
RIPOLL CRESPO, ANTONIO
Veterans C Mas
C. A. Gata
1:02:15
849
621
CARDONA PEDRO, ALBERTO
Senior Mas
C. A. Gata
1:02:15
848
622
PEREZ BAÑULS, LUIS
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
1:02:15
847
623
SENDRA CUELLO, KIKO
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:02:30
846
624
VILA VILA, VICENT
Veterans G Mas
Independent
1:02:33
0
625
FRAU RIBES, VICENT
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
1:02:34
845
626
CAMBRILS SISCAR, JOSE
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:02:39
844
627
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
1:02:42
843
628
CABANILLES BOU, DAVID
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
1:02:57
842
629
GAPYAK, SERGIY
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
1:02:58
841
630
LAZARO MADRID, CARLOS
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
1:03:16
840
631
NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIER
Veterans D Mas
C. Ntgas Sports Team
1:03:22
839
632
BODÍ MIRET, ENRIQUE
Veterans B Mas
Independent
1:03:34
838
633
BOSCÀ MASCARELL , TONO
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
1:03:41
837
634
CASTILLO SANZ, LUIS ANTONIO
Veterans C Mas
Independent
1:03:43
836
635
YAÑEZ NATALINO, ROBERTO
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:03:54
0
636
SERRALTA PEIRÒ, JOSE RAMON
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
1:03:55
835
637
NAVALMORAL MAS, JOSE LUIS
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
1:03:57
834
638
RODRIGUEZ MONTERO, RAMIRO PABLO
Senior Mas
Independent
1:04:00
833
639
POQUET LEON, XIMO
Veterans D Mas
Independent
1:04:00
832
640
BOOTH, ROBERT
Veterans G Mas
Independent
1:04:03
831
641
CLIMENT BAÑULS, SALVADOR
Veterans C Mas
Independent
1:04:15
830
642
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
Veterans D Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
1:04:36
829
643
DURA MONPARLER, JAVIER
Senior Mas
C. A. Cametes
1:04:42
828
644
VIVES FORNES, FRANCISCO
Veterans C Mas
C. A. Cametes
1:04:42
827
645
GARCÍA CARMONA , JUAN BTA
Veterans A Mas
C. Garma Fisiosalut
1:04:46
826
646
SENDRA PONS, ISMA
Veterans B Mas
Independent
1:04:50
825
647
MARCO RUIZ, DIEGO
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
1:04:53
824
648
RAFET SORIANO, JOANMI
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
1:04:53
823
649
ANTON GARCÍA , CARLOS
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:05:00
822
650
CORTES MARTINEZ, SERAFI
Veterans G Mas
C. A. Altea
1:05:02
821
651
MARTÍ TORRES, SERGI
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:05:23
820
652
MARCELINO DOMINGUEZ, JAVICHI
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:05:38
0
653
IVARS FLORES, JOSÉ
Veterans G Mas
Independent
1:05:44
819
654
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
Veterans E Mas
C. D. Satse Alicante
1:05:49
818
655
CASTELLS GIL, VICENTE
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
1:05:54
817
656
MENGUAL PEDRO, TOMÀS
Senior Mas
C. A. Gata
1:06:13
816
657
AVARGUES IVARS, JAIME
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
1:06:13
815
658
TARRASO REY, JUANJO
Veterans F Mas
C. A. La Rabosa
1:06:15
814
659
VICENTE ALBEROLA, DANIEL
Veterans C Mas
Independent
1:06:32
813
660
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:06:36
812
661
BENAVENT GREGORI, PACO
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
1:07:03
811
662
LOPEZ FERNÁNDEZ , DANIEL
Veterans D Mas
C. A. Els Oliveros
1:07:03
810
663
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
1:07:12
809
664
PONS GINESTAR, VALERIANO
Veterans G Mas
C. A. Ondara
1:07:16
808
665
FERRANDO BERNAT, LUIS
Veterans D Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:07:25
807
666
DONET MAHIQUES, JOSE
Veterans E Mas
Independent
1:07:29
806
667
CHAFER MIÑANA, SERGIO
Veterans D Mas
C. A. El Xio Llutxent
1:07:31
805
668
VALLÉS IVARS, TONI
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
1:08:23
804
669
MARTÍNEZ DEVESA, VICENT
Veterans C Mas
Independent
1:08:23
803
670
SELMA GRANADOS, MARCO
Veterans B Mas
Independent
1:08:56
802
671
LLUESA GIRONÉS, VICENTE JUAN
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:09:06
801
672
MÁS SERRA, XIMO
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
1:09:17
800
673
GASPAR ACAMER, JOSE ÁNGEL
Veterans C Mas
C. A. Altea
1:09:29
799
674
YAGO GARRIGUES, CARLOS
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:09:56
798
675
CABRERA CABRERA, VICENT
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:10:02
797
676
PÉREZ PÉREZ, MIGUEL
Veterans F Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
1:10:39
796
677
FORD, DON
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
1:11:43
0
678
DELGADO RODRIGUEZ, MANUEL
Senior Mas
Independent
1:11:47
0
679
RODRIGUEZ MAÑAS, JOSE
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
1:11:47
0
680
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIO
Senior Mas
C. A. Corremundos
1:11:47
795
681
ESTEVE PONS, VICENT
Veterans F Mas
C. D. l´ Espenta
1:12:28
794
682
RUIZ COSTA, MARC ALEXANDRE
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
1:13:16
793
683
SORIA PACHECO, JAIME
Veterans C Mas
Independent
1:14:21
0
684
BARBERAN PILES, ANGEL RICARDO
Veterans C Mas
Independent
1:14:53
792
685
PEDRÓS SIGNES, RAÚL
Veterans A Mas
Independent
1:14:47
0
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves