Som Esport
Cursa Popular Benissa
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXII CURSA POPULAR BENISSA
Cronometratge www.somesport.com
300 corredors arribats a Meta
Dorsals sancionats en esta carrera, per infrigir Artícul 8.1 del reglament del Circuit
(Pèrdua de classificació i punts)
    Dorsal - Club
  • 721 C. A. El Faro
  • 811 C. Dénia Corre
  • 985 C. Dénia Corre
  • 1030 Independent
  • 1301 C. A. Els Oliveros
  • 1312 C. D. l´ Espenta
  • 1400 C. E. Dorsal 19 Pego
  • 1455 C. A. Benidorm

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
ROSELLÓ HUDSON, KIKET
1
Senior Mas
C. A. Gandia
0:32:46
03:26 1400 1400 1400
2
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
1
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:51
03:26 1399 1400 1399
3
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
2
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:33:06
03:28 0 0 0
4
LOPEZ BOLUFER, FRAN
3
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:33:08
03:28 1398 1399 1398
5
FAYOS BATALLER, FELIPE
4
Senior Mas
C. A. Gandia
0:33:24
03:30 1397 1398 1397
6
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
1
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:33:38
03:31 1396 1400 1396
7
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
5
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:03
03:34 1395 1397 1395
8
DE LA CRUZ JORDÀ, FRAN
6
Senior Mas
C. Entrena Benissa
0:34:53
03:39 0 0 0
9
GOMAR TORMO, JOAN
1
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:35:04
03:40 1394 1400 1394
10
BENITEZ PASCUAL, NATXO
7
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:04
03:40 1393 1396 1393
11
GUIDO, SIMON
8
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:08
03:41 1392 1395 1392
12
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
2
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:35:27
03:43 1391 1399 1391
13
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
2
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:35:30
03:43 1390 1399 1390
14
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
2
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:35:34
03:43 1389 1399 1389
15
VENGUT MOLL, HECTOR
9
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:37
03:44 1388 1394 1388
16
MONSERRAT BORDES, LLORENÇ
3
Veterans B Mas
C. Entrena Benissa
0:35:45
03:45 0 0 0
17
ZADOWOZNIZ, GERMAN
4
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:35:46
03:45 1387 1398 1387
18
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
10
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:35:59
03:46 1386 1393 1386
19
MORAGUES SENSECOGNOM, PERE
11
Senior Mas
C. Entrena Benissa
0:36:06
03:47 0 0 0
20
SERRA BAUTISTA, ALAN
1
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:36:13
03:47 1385 1400 1385
21
LÓPEZ FERRERES, VICENT
3
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:13
03:47 1384 1398 1384
22
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
4
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:36:26
03:49 1383 1397 1383
23
FLETCHER, PAUL
1
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
0:36:28
03:49 1382 1400 1382
24
MANCHA VALENCIA , JONY
12
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:32
03:50 1381 1392 1381
25
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
13
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:32
03:50 1380 1391 1380
26
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
14
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:36:38
03:50 1379 1390 1379
27
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
5
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:43
03:50 1378 1397 1378
28
PINEDA CABRERA, CARLOS
6
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:50
03:51 1377 1396 1377
29
MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
3
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:36:56
03:52 1376 1398 1376
30
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
4
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:00
03:52 1375 1397 1375
31
BENZAZOUA DOVAL, IKER
5
Veterans A Mas
Independent
0:37:01
03:52 0 0 0
32
NAVARRO RAFET, JOSE
7
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:06
03:53 1374 1395 1374
33
COLL VIVES, JOSE LUIS
5
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:13
03:54 1373 1396 1373
34
RIBERA FERRER, VICENT
15
Senior Mas
C. A. Gandia
0:37:21
03:54 1372 1389 1372
35
DIAZ ARMENTA, ANDRES
6
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:37:22
03:54 1371 1395 1371
36
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
7
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:28
03:55 1370 1394 1370
37
SOLER LLIDO, ANTONIO
16
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:29
03:55 1369 1388 1369
38
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
17
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:29
03:55 1368 1387 1368
39
MEGSON , PAUL
8
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:37:32
03:56 1367 1394 1367
40
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
1
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:37:42
03:57 1366 1400 1366
41
HOLOVANENKO, ALEX
18
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:37:48
03:57 1365 1386 1365
42
BIDAULT, PHILIPPE
6
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:49
03:57 1364 1396 1364
43
CABRERA CARDONA, RAUL
9
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:37:49
03:57 1363 1393 1363
44
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
7
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:01
03:58 1362 1395 1362
45
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
1
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:06
03:59 1361 1400 1400
46
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
8
Veterans A Mas
Independent
0:38:13
03:59 0 0 0
47
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
9
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:38:16
04:00 1360 1394 1361
48
TORMOS CAÑADAS, TONI
10
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:17
04:00 1359 1393 1360
49
RIERA MAYANS, DAVID
11
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:18
04:00 1358 1392 1359
50
FERREYRA, CRISTIAN
8
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:38:26
04:01 1357 1393 1358
51
NAVARRO PEDRO, JOSE ENRIQUE
19
Senior Mas
C. A. Cametes
0:38:29
04:02 1356 1385 1357
52
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
1
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:38:38
04:03 1355 1400 1356
53
JORRO RAMÓN, JORDI
10
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:39
04:02 1354 1392 1355
54
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
2
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:38:41
04:03 1353 1399 1354
55
ADRI, JOSE
9
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:38:45
04:03 1352 1392 1353
56
MUT ROSELLO, JAIME
12
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:47
04:03 1351 1391 1352
57
DAVIES, RHYS
13
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:38:50
04:03 1350 1390 1351
58
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
11
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:54
04:04 1349 1391 1350
59
TAMARIT SERESOLA, RAUL
12
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:55
04:04 1348 1390 1349
60
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:38:56
04:04 1347 1399 1348
61
VALLÉS COSTA , EDUARDO
14
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:01
04:05 1346 1389 1347
62
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
13
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:02
04:05 1345 1389 1346
63
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
2
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:05
04:05 0 0 0
64
PASTOR PELLICER, FERNANDO
14
Veterans B Mas
Independent
0:39:09
04:05 1344 1388 1345
65
RIBES ARANDA, JUANFE
15
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:09
04:06 1343 1387 1344
66
SISCAR BAY, CARLOS
10
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:20
04:07 1342 1391 1343
67
MIRA SENDRA, MANUEL
16
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:23
04:07 1341 1386 1342
68
FERRER BALLESTER, MIGUEL
17
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:24
04:07 1340 1385 1341
69
FERRER BALLESTER, FERNANDO
11
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:24
04:07 1339 1390 1340
70
DOMENECH PELLICER, JOSÉ
20
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:26
04:08 1338 1384 1339
71
GADEA NAVARRO, JOEL
21
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:26
04:07 1337 1383 1338
72
REINA ARGENTE, PABLO
22
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:26
04:08 1336 1382 1337
73
REINA ARGENTE, MARC
23
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:27
04:07 1335 1381 1336
74
POUS PEREZ, JUANRA
18
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:39:27
04:08 1334 1384 1335
75
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
3
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:31
04:08 1333 1399 1334
76
ROMERO MARTIN, DAVID
15
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:32
04:07 1332 1388 1333
77
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
24
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:35
04:08 1331 1380 1332
78
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
4
Veterans D Mas
C. A. Els Coixos
0:39:38
04:08 0 0 0
79
RAISSUNI KRIM, RAMZI
2
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:43
04:08 1330 1399 1331
80
MAÑÓ FERRI, SERGIO
25
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:43
04:09 0 0 0
81
DOMENECH MARTI, TONI
19
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:39:52
04:10 1329 1383 1330
82
BISQUERT CARDONA, IVAN
16
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:55
04:10 1328 1387 1329
83
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
20
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:39:56
04:10 0 0 0
84
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
21
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:58
04:10 1327 1382 1328
85
BELDA ALEMAÑ, DAVID
22
Veterans B Mas
Independent
0:40:00
04:09 0 0 0
86
ARGUDO PERIS, FRANCISCO
17
Veterans A Mas
Independent
0:40:00
04:11 0 0 0
87
FLUXÀ FERRER, PERE
26
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:10
04:11 1326 1379 1327
88
LOPEZ SANTOS, FERNANDO
12
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:40:12
04:12 1325 1389 1326
89
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans E Fem
C. A. Publidom
0:40:14
04:12 1324 1400 1399
90
IVARS LOPEZ, ANDRES
13
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:15
04:12 1323 1388 1325
91
ROBLES OLIVER, FERNANDO
14
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:16
04:13 1322 1387 1324
92
AYALA VELÁZQUEZ , NATHALIA
1
Senior Fem
C. A. Publidom
0:40:18
04:13 1321 1400 1398
93
VARA RAMOS, JOSE LUIS
15
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:40:18
04:12 1320 1386 1323
94
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
27
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:20
04:12 1319 1378 1322
95
APARICI ESCRIVÁ, JUAN RAFAEL
16
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:22
04:13 1318 1385 1321
96
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
28
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:40:31
04:13 1317 1377 1320
97
BAS VIVES, MICHEL
29
Senior Mas
C. Dolce Vita del padrino
0:40:38
04:14 0 0 0
98
PEDROS FERMIN, LUIS MANUEL
23
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:40:39
04:15 1316 1381 1319
99
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
5
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:40:44
04:15 1315 1398 1318
100
ESPASA MULET, JAVIER
18
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:46
04:15 1314 1386 1317
101
NOGUERA CASELLES , JORDI
19
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:40:50
04:15 1313 1385 1316
102
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
20
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:40:52
04:16 1312 1384 1315
103
CASELLES PEDRO, JOSE
3
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:40:57
04:17 1311 1398 1314
104
SERVER COSTA , FEDE
6
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:05
04:18 1310 1397 1313
105
BADAR LAHMAMI, BADREDDINE
30
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:41:07
04:17 1309 1376 1312
106
MULET MESTRE, MARIA
1
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:41:07
04:18 1308 1400 1397
107
SELBY, GEMMA ANN
2
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:41:09
04:18 1307 1399 1396
108
BAS VIVES, DIDIER
7
Veterans D Mas
C. Dolce Vita del padrino
0:41:17
04:18 0 0 0
109
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
17
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:17
04:18 1306 1384 1311
110
PONS AUSINA, JAVIER
21
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:41:17
04:18 0 0 0
111
GUITART CERVERA, PACO
18
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:18
04:18 1305 1383 1310
112
FERRER MULET, FRANCESC
3
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:41:23
04:19 1304 1398 1309
113
SIFRE PONT, MARTI
19
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:23
04:19 1303 1382 1308
114
DAIDAY DAIDAY, YASSIN
31
Senior Mas
C. A. Cametes
0:41:24
04:19 1302 1375 1307
115
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
8
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:24
04:19 1301 1396 1306
116
LAZARO MADRID, MARCELO
32
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:30
04:20 1300 1374 1305
117
PÉREZ VALLINO, RICARDO
20
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:33
04:21 1299 1381 1304
118
ALVAREZ PINTOR, TONI
24
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:34
04:20 1298 1380 1303
119
FRASQUET GISBERT, CAROL
1
Veterans B Fem
C. C. Camallaes - Reflyx
0:41:40
04:21 1297 1400 1395
120
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
25
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:40
04:21 1296 1379 1302
121
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
21
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:41
04:21 1295 1380 1301
122
DIAS LOPES, ALBANO
26
Veterans B Mas
Independent
0:41:45
04:22 1294 1378 1300
123
GARCIA RUIZ, VICTOR
27
Veterans B Mas
Independent
0:41:47
04:22 1293 1377 1299
124
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
9
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:49
04:23 1292 1395 1298
125
SENÍS FERNÁNDEZ, JUAN
28
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:51
04:22 1291 1376 1297
126
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
29
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:55
04:23 1290 1375 1296
127
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
22
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:41:56
04:23 1289 1379 1295
128
SALVA TORRES, JAUME
22
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:41:57
04:22 1288 1383 1294
129
GAYÀ ROSELLÓ, ALEX
30
Veterans B Mas
Independent
0:41:58
04:23 0 0 0
130
GREGORI HORTELANO, GERARD
10
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:42:00
04:23 1287 1394 1293
131
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
31
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:42:05
04:23 1286 1374 1292
132
BONA ROLDAN, DAVID
32
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:09
04:24 0 0 0
133
MARCO MARTI, JOSE
23
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:11
04:23 1285 1378 1291
134
CLAY, TOBY
24
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:12
04:25 1284 1377 1290
135
MCKENZIE, ALEXANDER
33
Senior Mas
Independent
0:42:14
04:23 0 0 0
136
GOITANDIA HAZAS, IKER
34
Senior Mas
Independent
0:42:17
04:24 1283 1373 1289
137
CATALÁ CARDONA, KIKO
25
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:42:17
04:25 1282 1376 1288
138
ROBINSON, ANDREW
23
Veterans A Mas
Independent
0:42:18
04:25 1281 1382 1287
139
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
3
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:42:18
04:25 1280 1398 1286
140
AOUSSER, MOHAMED
26
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:42:19
04:25 1279 1375 1285
141
IVARS SALVA, ERNEST
24
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:42:20
04:24 0 0 0
142
CERVERA TUR, TONI
4
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:22
04:25 1278 1397 1284
143
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
2
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:42:26
04:26 1277 1399 1394
144
IVARS GINER, FRANCISCO
4
Veterans F Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:27
04:26 0 0 0
145
FORNALI AGULLES, RAUL
33
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:27
04:26 1276 1373 1283
146
PÉREZ CASELLES, RUBEN
25
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:42:28
04:23 1275 1381 1282
147
ROCHER MAYOR, VICTOR
26
Veterans A Mas
C. Masktri
0:42:31
04:26 1274 1380 1281
148
ALEMANY SANZ, CONSUELO
2
Veterans C Fem
C. A. Publidom
0:42:34
04:27 1273 1399 1393
149
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
27
Veterans C Mas
Independent
0:42:35
04:25 1272 1374 1280
150
MONFORT MULET, VICENT
35
Senior Mas
C. A. Gata
0:42:35
04:26 1271 1372 1279
151
LAFFAYE, ERNESTO
34
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:42:36
04:24 1270 1372 1278
152
ORTIZ I GISBERT2, AMAND
11
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:42:38
04:27 1269 1393 1277
153
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
35
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:42:41
04:23 1268 1371 1276
154
ORTEGO LUNA, MARTA
3
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:42:46
04:28 1267 1398 1392
155
MELGAREJO MELGAREJO, JOSE
36
Veterans B Mas
Independent
0:42:47
04:28 0 0 0
156
MORATAL GREGORI, JUANJO
37
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:42:50
04:26 1266 1370 1275
157
PEDROS ALVAREZ, PEPE
36
Senior Mas
C. A. Cametes
0:42:54
04:29 1265 1371 1274
158
SIMO ARBONA, JAVIER
37
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:59
04:29 1264 1370 1273
159
SISCAR PASTOR, CARLOS
5
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:59
04:30 1263 1396 1272
160
GRIMALT MARSAL, CARLOS
38
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:59
04:27 1262 1369 1271
161
FUSTER BLANES, AUSIAS
27
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:01
04:29 1261 1379 1270
162
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
39
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:01
04:29 1260 1368 1269
163
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
40
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:02
04:29 1259 1367 1268
164
BLASCO BATALLER, JOSE
41
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:02
04:29 1258 1366 1267
165
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
42
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:43:07
04:30 1257 1365 1266
166
LARA PORTES, RAUL
28
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:08
04:30 1256 1378 1265
167
GINESTA PRIMO, ALBERT
12
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:12
04:31 1255 1392 1264
168
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
43
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:13
04:29 0 0 0
169
CHAMPON, ERIC
28
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:43:13
04:31 1254 1373 1263
170
MONFORT CASELLES, JAIME
6
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:43:15
04:30 1253 1395 1262
171
LLOPIS SABATER, RAMON
29
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:17
04:31 1252 1372 1261
172
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
7
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:19
04:31 1251 1394 1260
173
PICAZO AGUILERA, RICARDO
30
Veterans C Mas
Independent
0:43:19
04:30 0 0 0
174
IVARS PERIS, PABLO
8
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:21
04:32 1250 1393 1259
175
CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSE
13
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:23
04:32 1249 1391 1258
176
ABELLAN MORENO, SINDO
31
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:30
04:32 1248 1371 1257
177
GARRIGUES RONDA, GEMA
4
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:33
04:33 1247 1397 1391
178
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
38
Senior Mas
C. Triatlón Arena Alicante
0:43:34
04:30 1246 1369 1256
179
MARTÍ FERRER, CARLES
39
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:35
04:33 1245 1368 1255
180
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
14
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:36
04:33 1244 1390 1254
181
SAVALL TEROL , ANDRES
29
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:43:37
04:34 1243 1377 1253
182
IVARS CARDONA, ALFRED
32
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:39
04:33 1242 1370 1252
183
MASANET SANCHO, GERARDO
33
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:43:40
04:33 1241 1369 1251
184
CORCHERO PASTOR, DAVID
30
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:47
04:34 1240 1376 1250
185
ET TABAA, HANAN
2
Senior Fem
Independent
0:43:48
04:35 1239 1399 1390
186
MILLET PELLICER, ALBERTO
15
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:43:53
04:35 1238 1389 1249
187
ESTEBAN BLAY, RICARDO
34
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:54
04:35 1237 1368 1248
188
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
1
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:43:57
04:35 1236 1400 1247
189
FERRANDO TALENS, JOSE
9
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:43:58
04:35 1235 1392 1246
190
GILABERT GARCÍA , GABRIEL
35
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:58
04:33 0 0 0
191
MARTI SENDRA, PATRICIO
16
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:43:58
04:35 1234 1388 1245
192
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
36
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:44:00
04:35 1233 1367 1244
193
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
31
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:01
04:35 1232 1375 1243
194
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
44
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:44:03
04:35 1231 1364 1242
195
CALABUIG LLUCH, IRENE
1
Veterans D Fem
Independent
0:44:05
04:36 1230 1400 1389
196
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
37
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:07
04:36 1229 1366 1241
197
MURILLO LLERGO, MIGUEL
17
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:07
04:36 1228 1387 1240
198
GUTIERREZ OLIVARES , JOSE LUIS
38
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:09
04:35 1227 1365 1239
199
PIERA AMOR, AGUSTÍN
39
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:44:12
04:34 1226 1364 1238
200
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
2
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:44:13
04:37 1225 1399 1237
201
GUTIERREZ DE LA VEGA , CLARA ARIADNA
3
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:44:17
04:37 1224 1398 1388
202
MCCARTHY, ROBERT
3
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:44:18
04:38 1223 1398 1236
203
FERNANDEZ LLAMAS, SALVADOR
40
Veterans C Mas
Independent
0:44:19
04:36 1222 1363 1235
204
MAESTRE TORRES, FRANCISCO JAVIER
32
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:20
04:38 1221 1374 1234
205
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
4
Senior Fem
C. A. Publidom
0:44:21
04:38 1220 1397 1387
206
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
18
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:24
04:38 1219 1386 1233
207
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
5
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:44:28
04:39 1218 1396 1386
208
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS
45
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:31
04:37 1217 1363 1232
209
CHELET ORDINES, VICENTE
19
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:35
04:39 1216 1385 1231
210
CASTILLO CERVERA, JUANMA
40
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:36
04:38 1215 1367 1230
211
CARRIO BOLUFER, VICTOR
46
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:44:37
04:38 1214 1362 1229
212
MORATÓ RAFET , FRANCISCO MIGUEL
47
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:44:39
04:38 1213 1361 1228
213
GILABERT MUT, XAVIER
33
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:44:40
04:37 1212 1373 1227
214
FERRER MANCHA, CRISTIAN
41
Senior Mas
Independent
0:44:42
04:40 1211 1366 1226
215
FORNÉS MALONDA, VICTOR
34
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:44:45
04:39 1210 1372 1225
216
DEVESA MIRALLES, PERE
35
Veterans A Mas
Independent
0:44:48
04:36 1209 1371 1224
217
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
41
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:44:49
04:41 1208 1362 1223
218
LLOBELL FERRER, JOSE
20
Veterans D Mas
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:44:53
04:37 1207 1384 1222
219
LORENTE RICART, TONI
42
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:55
04:41 1206 1361 1221
220
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
5
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:44:57
04:40 1205 1397 1220
221
DEVESA PARTERA, EDUARDO
21
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:59
04:42 1204 1383 1219
222
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
42
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:45:01
04:40 1203 1365 1218
223
PASTOR SOLBES, LUIS
43
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:04
04:43 1202 1364 1217
224
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
5
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:05
04:42 1201 1396 1385
225
VICENS MARQUEZ , LUIS
22
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:45:10
04:41 1200 1382 1216
226
LÁZARO MADRID, GABRIEL
4
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:11
04:42 1199 1397 1215
227
ARIZA ALBA, MIGUEL ANGEL
48
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:13
04:42 1198 1360 1214
228
BOLUFER CARDONA, JUAN
10
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:13
04:42 1197 1391 1213
229
MORELL PERIS, VÍCTOR
49
Veterans B Mas
Independent
0:45:13
04:41 1196 1359 1212
230
FERRANDO PASTOR, GABI
43
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:45:14
04:41 1195 1360 1211
231
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
36
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:45:14
04:41 1194 1370 1210
232
TUR CABRERA, JUANJO
50
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:15
04:43 1193 1358 1209
233
CRESPO MARTÍNEZ, MIGUEL
44
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:45:15
04:42 1192 1359 1208
234
SANROSENDO MORENO , JOSÉ IGNACIO
45
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:17
04:43 1191 1358 1207
235
VIDAL BENAVENT, JAIME
44
Senior Mas
G. R. Guardamar Runners
0:45:19
04:42 1190 1363 1206
236
PEDRO MESTRE, JOSÉ
11
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:45:20
04:43 1189 1390 1205
237
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
6
Senior Fem
C. A. Gata
0:45:20
04:43 1188 1395 1384
238
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
37
Veterans A Mas
Independent
0:45:22
04:41 1187 1369 1204
239
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
12
Veterans E Mas
Independent
0:45:22
04:44 1186 1389 1203
240
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
23
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:45:25
04:44 1185 1381 1202
241
GARCÍA BORJA, PEDRO
46
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:45:25
04:43 1184 1357 1201
242
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
47
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:45:25
04:43 1183 1356 1200
243
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
24
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:45:25
04:43 1182 1380 1199
244
CORDERO BORJA, CARLOS
51
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:26
04:43 1181 1357 1198
245
MILVAQUES BATALLER, QUINO
52
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:29
04:40 1180 1356 1197
246
SALA GARCÍA, MAYCA
3
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:45:32
04:46 1179 1398 1383
247
FLORES AVEIRO, YANINA
6
Veterans B Fem
C. A. Publidom
0:45:34
04:46 1178 1395 1382
248
GOMEZ BUIGUES , LEO
53
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:36
04:43 1177 1355 1196
249
ROMERO MATEU, LLUIS
25
Veterans D Mas
Independent
0:45:40
04:44 1176 1379 1195
250
BISQUERT RIBES, ANA
7
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:41
04:46 1175 1394 1381
251
VILLACAÑAS PUENTE, LUIS
54
Veterans B Mas
Independent
0:45:44
04:46 0 0 0
252
TUDELA CASAS, JOSE MARIA
26
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:45:46
04:47 1174 1378 1194
253
TORRES MARTÍ, ROSANA
4
Veterans C Fem
Real de Gandia C. F.
0:45:49
04:48 1173 1397 1380
254
PALONES SESER, JUAN
45
Senior Mas
Independent
0:45:52
04:47 0 0 0
255
DELDERFIELD, ANDY
55
Veterans B Mas
C. Sole Mates
0:45:53
04:46 1172 1354 1193
256
CERVERA CAPO, FRANCISCO
48
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:54
04:46 1171 1355 1192
257
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
49
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:54
04:47 1170 1354 1191
258
JAEN MUÑOZ, JOSE
13
Veterans E Mas
Independent
0:45:56
04:48 1169 1388 1190
259
GARCIA GISBERT, JAVIER
46
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:45:56
04:46 1168 1362 1189
260
MOYANO RUEDA, RODRIGO
47
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:45:56
04:48 1167 1361 1188
261
ARBONA CARAVACA, VICENTE
27
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:57
04:46 1166 1377 1187
262
BLANCH LLORENS, JAIME
48
Senior Mas
Independent
0:45:58
04:46 1165 1360 1186
263
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL
38
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:03
04:46 1164 1368 1185
264
FLORES ALBELDA, JAVIER
56
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:46:04
04:49 1163 1353 1184
265
CAMARASA VIVES, PAU
49
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:46:04
04:49 1162 1359 1183
266
PLA SANCHIS, SALVA
14
Veterans E Mas
Independent
0:46:04
04:45 1161 1387 1182
267
CUELLO LLOBELL, FRAN
50
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:05
04:46 1160 1358 1181
268
MARTINEZ IZQUIERDO , JOSE PASCUAL
28
Veterans D Mas
Independent
0:46:10
04:48 1159 1376 1180
269
CLAVER GÓMEZ , ALVARO
5
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:46:11
04:50 0 0 0
270
FAR RIPOLL, FRANCISCO
15
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:46:11
04:49 1158 1386 1179
271
FONT MONFORT, YOLANDA
8
Senior Fem
Independent
0:46:16
04:49 0 0 0
272
MARTI ESPINOS, SANTI
57
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:46:19
00:29 1157 1352 1178
273
GOMEZ TERRE, VIOLETA
5
Veterans C Fem
C. Córrer El Garbí
0:46:22
04:51 1156 1396 1379
274
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
51
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:46:24
04:50 1155 1357 1177
275
VALLÉS CHOLBI, VÍCTOR
39
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:25
04:48 1154 1367 1176
276
GIMENO SALA, DAVID
58
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:46:27
04:47 0 0 0
277
MOODY, JAMES
40
Veterans A Mas
Independent
0:46:27
00:29 1153 1366 1175
278
FEMENIA PERET, JUAN
59
Veterans B Mas
Independent
0:46:29
04:49 1152 1351 1174
279
MOLINES PONT, MIGUEL ANGEL
50
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:29
04:51 1151 1353 1173
280
SALORT LLORCA, VICENTE
60
Veterans B Mas
Independent
0:46:30
04:51 1150 1350 1172
281
BISHOP , JONATHAN 
29
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:46:31
04:52 1149 1375 1171
282
AMBLER, LOUISE
2
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:46:31
04:52 1148 1399 1378
283
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
52
Senior Mas
C. A. Gata
0:46:34
04:49 1147 1356 1170
284
ALAMINOS MONTES, JOSE LUIS
16
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
0:46:34
04:50 1146 1385 1169
285
KEVIN, DUCKWORTH
6
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:40
04:50 1145 1396 1168
286
HENDERSON, SCOTT
51
Veterans C Mas
Independent
0:46:40
04:50 1144 1352 1167
287
CARRIÓ PÉREZ, TOMÁS
61
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:46:41
04:51 1143 1349 1166
288
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
53
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:46:41
04:51 1142 1355 1165
289
CHAVELI CAMARENA, JUANJO
30
Veterans D Mas
C. E. Llocnou
0:46:42
04:52 1141 1374 1164
290
LANGLEY , MARK
41
Veterans A Mas
Independent
0:46:43
04:50 1140 1365 1163
291
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉ
52
Veterans C Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:46:45
04:51 1139 1351 1162
292
VERDÚ ANDRÉS , RICHARD
62
Veterans B Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:46:46
04:49 1138 1348 1161
293
MONCHO SOLER, JOSÉ FRANCISCO
31
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:46:49
04:52 1137 1373 1160
294
PLAZA CASELLES, RAFAEL
63
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:46:49
04:52 1136 1347 1159
295
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE
54
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:46:51
04:53 1135 1354 1158
296
MARTI GOMEZ, LYDIA
9
Senior Fem
C. Córrer Xeraco
0:46:54
04:51 0 0 0
297
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
7
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:46:55
04:54 1134 1395 1157
298
HIGUERAS LLAVADOR, JAVIER
64
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:56
04:51 0 0 0
299
MARTÍN GREGORI, ROSER
10
Senior Fem
G. R. Real de Gandia
0:46:56
04:53 1133 1393 1377
300
SICILIA MULET, TERESA
11
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:47:02
04:54 1132 1392 1376
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves