Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ GENERAL VOLTA A PEU DÉNIA 2019
Cronometratge www.somesport.com
corredors arribats a Meta

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
RIDA YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED
1
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:17
03:14 1400 1400 1400
2
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFF
1
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:32:29
03:15 1399 1400 1399
3
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
2
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:53
03:17 1398 1399 1398
4
ROSELLÓ HUDSON, KIKET
2
Senior Mas
C. A. Gandia
0:33:18
03:20 1397 1399 1397
5
VIDAL BATALLER, DIEGO
1
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:33:29
03:21 1396 1400 1396
6
POUS PEREZ, JUANRA
1
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:33:31
03:21 1395 1400 1395
7
HADRI, ADRIÁN
3
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:33:39
03:22 1394 1398 1394
8
MORUNO BENITA, JOSE DAVID
3
Senior Mas
S. D. Correcaminos
0:33:41
03:22 0 0 0
9
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
2
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:34:07
03:25 1393 1399 1393
10
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
4
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:13
03:25 1392 1398 1392
11
SOLER SALVÀ, JAIRO
5
Senior Mas
C. A. Gata
0:34:30
03:27 1391 1397 1391
12
LOPEZ BOLUFER, FRAN
6
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:32
03:27 1390 1396 1390
13
SOLER LLIDO, ANTONIO
7
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:33
03:27 1389 1395 1389
14
SOLER GINESTAR, SERGI
2
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:34:35
03:28 1388 1399 1388
15
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
1
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:39
03:28 1387 1400 1387
16
PIERA SENDRA, MIQUEL
8
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:43
03:28 1386 1394 1386
17
DEVESA SENSECOGNOM, VICENTE
9
Senior Mas
C. A. El Faro
0:34:47
03:29 0 0 0
18
REINA ARGENTE, PABLO
10
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:51
03:29 1385 1393 1385
19
FERRER BALLESTER, MIGUEL
3
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:56
03:30 1384 1398 1384
20
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
11
Senior Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:34:57
03:30 0 0 0
21
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
12
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:17
03:32 1383 1392 1383
22
ABRIL MARTINEZ, VICENT
4
Veterans B Mas
C. A. Els Llops Manuel
0:35:19
03:32 0 0 0
23
SAMPER CORBI, ALBERTO
4
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:35:22
03:32 1382 1397 1382
24
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
5
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:35:24
03:32 1381 1396 1381
25
RICO CACERES, RAUL
6
Veterans A Mas
C. A. Xàtiva
0:35:27
03:33 0 0 0
26
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
5
Veterans B Mas
C. Triatló Oliva
0:35:30
03:33 0 0 0
27
FEMENIA BARBER, JAVIER
7
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:35:35
03:33 1380 1395 1380
28
BENITEZ PASCUAL, NATXO
13
Senior Mas
C. A. Gandia
0:35:38
03:34 1379 1391 1379
29
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
8
Veterans A Mas
Independent
0:35:43
03:34 1378 1394 1378
30
GUIDO, SIMON
14
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:35:47
03:34 1377 1390 1377
31
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
3
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:35:49
03:35 1376 1398 1376
32
HOLOVANENKO, ALEX
15
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:35:53
03:35 1375 1389 1375
33
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
16
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:36:06
03:37 1374 1388 1374
34
MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
4
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:36:14
03:37 1373 1397 1373
35
NAVARRO RAFET, JOSE
6
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:16
03:38 1372 1397 1372
36
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
9
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:36:21
03:38 1371 1393 1371
37
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
7
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:22
03:38 1370 1396 1370
38
GOMAR TORMO, JOAN
8
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:25
03:39 1369 1395 1369
39
GOMEZ BUIGUES, JAUME
10
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:29
03:39 1368 1392 1368
40
FLETCHER, PAUL
1
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
0:36:36
03:39 1367 1400 1367
41
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
1
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:36:40
03:40 1366 1400 1366
42
VALLÉS COSTA, CARLOS
17
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:36:42
03:40 1365 1387 1365
43
MIÑANA SANCHIS, PACO
11
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:44
03:40 1364 1391 1364
44
PLANES MARTÍNEZ, JORDI
12
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:46
03:40 0 0 0
45
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
5
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:47
03:41 1363 1396 1363
46
MANCHA VALENCIA , JONY
18
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:48
03:41 1362 1386 1362
47
ZADOWOZNIZ, GERMAN
9
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:36:51
03:41 1361 1394 1361
48
MILCHOV TODOROV, TONI
19
Senior Mas
Independent
0:36:53
03:41 0 0 0
49
ENGUIX SANCHO, JOSE
2
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:36:55
03:41 1360 1399 1360
50
LLACER ANDRES, FERNANDO
20
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:57
03:42 1359 1385 1359
51
MORATA VIDAL, DAVID
6
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:37:00
03:42 1358 1395 1358
52
SELLENS CASANOVA, JUAN
2
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:37:04
03:42 1357 1399 1357
53
BIDAULT, PHILIPPE
13
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:08
03:42 1356 1390 1356
54
ARBONA SENDRA, VICENT
21
Senior Mas
C. T. Huracan
0:37:13
03:43 0 0 0
55
MEGSON , PAUL
10
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:37:14
03:43 1355 1393 1355
56
VIVO GONZALEZ, JUAN
22
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:19
03:44 1354 1384 1354
57
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
11
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:22
03:44 1353 1392 1353
58
COLL VIVES, JOSE LUIS
7
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:28
03:44 1352 1394 1352
59
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
3
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:37:28
03:45 1351 1398 1351
60
VALERO PEDRAZA, JOSE
23
Senior Mas
Independent
0:37:29
03:45 1350 1383 1350
61
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
24
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:31
03:45 1349 1382 1349
62
PINEDA CABRERA, CARLOS
12
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:38
03:46 1348 1391 1348
63
FERNÁNDEZ SERRAT, FCO JAVIER
13
Veterans B Mas
Independent
0:37:45
03:46 0 0 0
64
TORMOS CAÑADAS, TONI
14
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:50
03:46 1347 1389 1347
65
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
15
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:51
03:47 1346 1388 1346
66
BISQUERT CARDONA, IVAN
16
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:52
03:47 1345 1387 1345
67
TAMARIT SERESOLA, RAUL
14
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:53
03:47 1344 1390 1344
68
SIGNES FORNÉS, PEP
25
Senior Mas
C. A. Gata
0:37:56
03:47 1343 1381 1343
69
DIAZ ARMENTA, ANDRES
8
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:38:00
03:48 1342 1393 1342
70
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
17
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:01
03:48 1341 1386 1341
71
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
26
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:02
03:48 1340 1380 1340
72
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
15
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:03
03:48 1339 1389 1339
73
GAUCHI BELLIDO, GENIS
27
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:38:04
03:48 0 0 0
74
FORNES SANCHIS, OSCAR
28
Senior Mas
C. A. Cametes
0:38:08
03:48 1338 1379 1338
75
FERREYRA, CRISTIAN
9
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:38:16
03:49 1337 1392 1337
76
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
3
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:38:20
03:50 1336 1398 1336
77
CASTAÑEDA HURTADO , OSCAR
29
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:38:23
03:49 0 0 0
78
MARTINEZ GOROSTIZA, PATXI
10
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:25
03:50 0 0 0
79
DAIDAY, SAID DAYDAY
16
Veterans B Mas
C. A. Dianium
0:38:29
03:50 0 0 0
80
SISCAR BAY, CARLOS
11
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:29
03:51 1335 1391 1335
81
FERRER BALLESTER, FERNANDO
12
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:38:29
03:51 1334 1390 1334
82
CABRERA CARDONA, RAUL
17
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:38:30
03:51 1333 1388 1333
83
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
13
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:32
03:51 1332 1389 1332
84
ESTELA CRESPO, JUANVI
18
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:33
03:51 1331 1387 1331
85
CAMARENA AGUT, VICENT
4
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:38:37
03:51 0 0 0
86
SASTRE SANCHO, ALEX
18
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:38:38
03:52 1330 1385 1330
87
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
19
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:38
03:51 1329 1386 1329
88
RIERA MAYANS, DAVID
19
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:38
03:51 1328 1384 1328
89
ABAD APARISI, ANDREA
1
Senior Fem
C. A. Publidom
0:38:39
03:52 1327 1400 1400
90
GÓMEZ FERRO, OMAR
4
Veterans E Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:40
03:52 1326 1397 1327
91
CHAVELI GÓMEZ, LLORENÇ
20
Veterans B Mas
C. E. El Mussol Barx
0:38:44
03:51 0 0 0
92
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
30
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:49
03:52 1325 1378 1326
93
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
21
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:38:50
03:53 0 0 0
94
OLIETE GIL, JOSÉ LUIS
14
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:38:51
03:53 0 0 0
95
DOMENECH PELLICER, JOSÉ
31
Senior Mas
C. A. Gandia
0:38:53
03:53 1324 1377 1325
96
VALLÉS COSTA , EDUARDO
20
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:56
03:53 1323 1383 1324
97
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
21
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:00
03:54 1322 1382 1323
98
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:39:10
03:55 1321 1399 1322
99
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
5
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:10
03:55 0 0 0
100
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
15
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:39:13
03:54 1320 1388 1321
101
MIRA SENDRA, MANUEL
22
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:13
03:55 1319 1385 1320
102
VIDAL PONS, ESTEFAN
6
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
0:39:15
03:55 1318 1397 1319
103
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:39:16
03:55 1317 1398 1318
104
ROMERO MARTIN, DAVID
22
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:21
03:55 1316 1381 1317
105
ALEMANY PARRA, MAURO
32
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:21
03:55 1315 1376 1316
106
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
16
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:22
03:56 1314 1387 1315
107
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans E Fem
C. A. Publidom
0:39:22
03:56 1313 1400 1399
108
LOPEZ SANTOS, FERNANDO
17
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:39:23
03:56 1312 1386 1314
109
SERRA BAUTISTA, ALAN
1
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:39:24
03:56 1311 1400 1313
110
AJANA, SAIYD
23
Veterans B Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:27
03:57 1310 1384 1312
111
BARCELÓ RIOS, JAUME
24
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:39:28
03:56 1309 1383 1311
112
GRIMALT ROSELLÓ, JOSE LUIS
18
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:28
03:56 1308 1385 1310
113
RECHE UJAQUE , FRANCISCO
7
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:39:29
03:56 0 0 0
114
MENGUAL PEDRO, TOMÀS
33
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:30
03:56 1307 1375 1309
115
RAISSUNI KRIM, RAMZI
2
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:32
03:55 1306 1399 1308
116
PEIRÓ SENSECOGNOM, SALVADOR
34
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:39:32
03:57 0 0 0
117
FLUXÀ FERRER, PERE
35
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:32
03:56 1305 1374 1307
118
GARCÍA BENEYTO, CÉSAR
19
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:39:34
03:57 0 0 0
119
ADRI, JOSE
20
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:39:35
03:57 1304 1384 1306
120
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
25
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:43
03:58 1303 1382 1305
121
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
8
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:45
03:58 1302 1396 1304
122
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
36
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:39:46
03:58 1301 1373 1303
123
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
37
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:46
03:58 1300 1372 1302
124
PÉREZ MONCHO, JUANHER
26
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:39:47
03:58 1299 1381 1301
125
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
27
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:49
03:57 1298 1380 1300
126
BAÑULS ORTOLA, MARC
38
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:39:51
03:58 1297 1371 1299
127
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
3
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:39:53
03:58 1296 1398 1298
128
REVELLES TUR, MIGUEL
23
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:54
03:59 1295 1380 1297
129
CERVERA TUR, ESTEBAN
39
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:39:54
03:59 1294 1370 1296
130
SALVA DIEGO, JAUME
24
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:39:54
03:59 1293 1379 1295
131
SERVER COSTA , FEDE
9
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:01
03:59 1292 1395 1294
132
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
40
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:02
04:00 1291 1369 1293
133
DOMENECH MARTI, TONI
28
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:40:04
04:00 1290 1379 1292
134
IVARS LOPEZ, ANDRES
21
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:05
03:59 1289 1383 1291
135
JORRO RAMÓN, JORDI
29
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:09
04:00 1288 1378 1290
136
ESPASA MULET, JAVIER
25
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:11
04:01 1287 1378 1289
137
MARCO MARTI, JOSE
22
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:40:18
04:02 1286 1382 1288
138
ORTEGO LUNA, MARTA
1
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:40:21
04:02 1285 1400 1398
139
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
10
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:25
04:02 1284 1394 1287
140
WHITE, MATTHEW
23
Veterans C Mas
Independent
0:40:25
04:03 1283 1381 1286
141
CAMBRA SANCHO, SANTI
26
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:40:29
04:02 1282 1377 1285
142
DAIDAY DAIDAY, YASSIN
41
Senior Mas
C. A. Cametes
0:40:31
04:03 1281 1368 1284
143
SELBY, GEMMA ANN
1
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:40:31
04:03 1280 1400 1397
144
GUITART CERVERA, PACO
24
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:34
04:03 1279 1380 1283
145
PÉREZ SENSECOGNOM, DAVID
42
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:34
04:03 0 0 0
146
MASANET SANCHO, ANTONIO
25
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:40:34
04:03 1278 1379 1282
147
CHICO LÓPEZ, FERNANDO
30
Veterans B Mas
Independent
0:40:35
04:03 0 0 0
148
DIAS LOPES, ALBANO
31
Veterans B Mas
Independent
0:40:36
04:03 1277 1377 1281
149
ROBLES OLIVER, FERNANDO
26
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:42
04:03 1276 1378 1280
150
RAMIS MONFORT, DARIO
43
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:42
04:03 1275 1367 1279
151
SEGARRA JUAN, MANOLO
27
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:43
04:03 1274 1377 1278
152
MONCHO SOLER, JOSÉ FRANCISCO
11
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:40:45
04:03 1273 1393 1277
153
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
32
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:48
04:03 1272 1376 1276
154
MARTINEZ PERICAS, PACO
27
Veterans A Mas
C. D. l´ Espenta
0:40:50
04:04 1271 1376 1275
155
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
12
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:40:55
04:05 1270 1392 1274
156
BOLUFER JORDAN, JOSÉ RAMÓN
44
Senior Mas
C. A. Cametes
0:40:55
04:05 1269 1366 1273
157
ROBERTSON, ADAM
28
Veterans A Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:41:01
04:03 0 0 0
158
MULET SOLER, PEPE JUAN
45
Senior Mas
C. A. Gata
0:41:01
04:05 1268 1365 1272
159
LARA FELIU, ROSA MARÍA
2
Senior Fem
C. A. Gata
0:41:01
04:06 1267 1399 1396
160
SENDRA PIERA, RAÚL
29
Veterans A Mas
Independent
0:41:01
04:04 1266 1375 1271
161
TASCHEREAU , BENOîT
13
Veterans D Mas
Independent
0:41:03
04:06 0 0 0
162
PÉREZ IBÁÑEZ, JORGE
14
Veterans D Mas
C. Laser Ros Team
0:41:03
04:06 1265 1391 1270
163
APARICI ESCRIVÁ, JUAN RAFAEL
28
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:04
04:05 1264 1376 1269
164
JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS
33
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:41:08
04:05 1263 1375 1268
165
AYALA VELÁZQUEZ , NATHALIA
3
Senior Fem
C. A. Publidom
0:41:09
04:07 1262 1398 1395
166
VARA RAMOS, JOSE LUIS
29
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:41:10
04:06 1261 1375 1267
167
CAMARASA VIVES, PAU
46
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:41:11
04:06 1260 1364 1266
168
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKEL
30
Veterans A Mas
C. A. Automoción Moll
0:41:17
04:07 0 0 0
169
FERRI MENA, MIGUEL
34
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:41:21
04:07 0 0 0
170
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
35
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:21
04:07 1259 1374 1265
171
CASELLES PEDRO, JOSE
5
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:41:22
04:08 1258 1396 1264
172
FONTANA FENOLLAR, MANOLO
31
Veterans A Mas
Independent
0:41:22
04:07 0 0 0
173
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
15
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:41:22
04:07 1257 1390 1263
174
GREGORI HORTELANO, GERARD
16
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:23
04:08 1256 1389 1262
175
MILLET PELLICER, ALBERTO
17
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:24
04:08 1255 1388 1261
176
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
32
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:25
04:07 1254 1374 1260
177
SIFRE PONT, MARTI
30
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:25
04:07 1253 1374 1259
178
PERLES MOLINES, FRAN
33
Veterans A Mas
Independent
0:41:25
04:07 1252 1373 1258
179
ALCARAZ LORENTE, JOSE
18
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:41:26
04:07 1251 1387 1257
180
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
19
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:28
04:08 1250 1386 1256
181
MURILLO LLERGO, MIGUEL
20
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:29
04:09 1249 1385 1255
182
GADEA NAVARRO, JOEL
47
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:30
04:08 1248 1363 1254
183
REINA ARGENTE, MARC
48
Senior Mas
C. A. Gandia
0:41:30
04:08 1247 1362 1253
184
LAFFAYE, ERNESTO
36
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:41:32
04:08 1246 1373 1252
185
CATALÁ CARDONA, KIKO
31
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:32
04:08 1245 1373 1251
186
PELLICER SILVESTRE, SALVADOR
34
Veterans A Mas
Independent
0:41:33
04:08 1244 1372 1250
187
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
37
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:41:34
04:08 1243 1372 1249
188
CATALA TORREGROSA, JOSEP
6
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:35
04:09 1242 1395 1248
189
FRANCÉS COMES, VICENT
38
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:41:36
04:08 1241 1371 1247
190
PLA SENSECOGNOM, JAVIER
39
Veterans B Mas
Independent
0:41:36
04:09 0 0 0
191
MULET MESTRE, MARIA
1
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:41:36
04:09 1240 1400 1394
192
BOURNE, JAMES
35
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:41:36
04:08 1239 1371 1246
193
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
21
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:37
04:09 1238 1384 1245
194
CODOÑER DELHOM, VICENT
40
Veterans B Mas
C. Running Team D-Pilar
0:41:37
04:09 0 0 0
195
GARCÍA BORJA, PEDRO
32
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:41:39
04:08 1237 1372 1244
196
DIJKSTRA, HYLKE
36
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:41:41
04:09 0 0 0
197
MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER
41
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:41:41
04:09 1236 1370 1243
198
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
37
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:41:42
04:08 1235 1370 1242
199
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
38
Veterans A Mas
C. Dénia Triatló
0:41:43
04:09 0 0 0
200
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
33
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:43
04:09 1234 1371 1241
201
MAHIQUES FORNÉS , MÓNICA
2
Veterans C Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:41:44
04:10 0 0 0
202
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans G Mas
C. A. Calygat.com
0:41:45
04:10 1233 1400 1240
203
LLOPIS IBIZA, JUANSA
7
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:41:45
04:10 1232 1394 1239
204
ALBERT ESCUDERO, JAUME
4
Juvenil Mas
C. Dénia Corre
0:41:47
04:10 1231 1397 1238
205
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
22
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:41:47
04:09 1230 1383 1237
206
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
42
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:41:48
04:10 1229 1369 1236
207
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
34
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:41:52
04:10 1228 1370 1235
208
ANGLADA ORENGO, XERMAN
43
Veterans B Mas
Independent
0:41:52
04:10 0 0 0
209
LLOPIS SABATER, RAMON
35
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:53
04:11 1227 1369 1234
210
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
8
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:53
04:11 1226 1393 1233
211
IVARS CARDONA, ALFRED
36
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:55
04:11 1225 1368 1232
212
SOLER VALLES, PEDRO
39
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:41:57
04:10 1224 1369 1231
213
LAZARO MADRID, MARCELO
49
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:58
04:10 1223 1361 1230
214
MARTI SENDRA, PATRICIO
23
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:42:00
04:12 1222 1382 1229
215
FERRER MULET, FRANCESC
4
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:42:02
04:11 1221 1397 1228
216
GONZÁLEZ VÁZQUEZ, EMILIO JESÚS
37
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:42:03
04:12 1220 1367 1227
217
SAVALL FUSTER, EDGAR
50
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:42:06
04:12 1219 1360 1226
218
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
44
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:11
04:12 1218 1368 1225
219
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
51
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:42:13
04:11 1217 1359 1224
220
CORCHERO PASTOR, DAVID
40
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:14
04:12 1216 1368 1223
221
LOPEZ GAYA, RAFAEL
41
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:14
04:12 1215 1367 1222
222
FRASQUET GISBERT, CAROL
2
Veterans B Fem
C. C. Camallaes - Reflyx
0:42:15
04:13 1214 1399 1393
223
GIMENO CARRIÓ, AITOR
52
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:42:16
04:11 1213 1358 1221
224
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
38
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:42:17
04:12 1212 1366 1220
225
CHENG, CHRISTIAN
53
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:20
04:13 1211 1357 1219
226
PIERA FERRER, BATISTE
24
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:23
04:13 1210 1381 1218
227
ET TABAA, HANAN
4
Senior Fem
Independent
0:42:24
04:14 1209 1397 1392
228
BRECO ROMERO, JESUS
39
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:24
04:13 0 0 0
229
PEREZ ALMODOVAR, JUAN MANUEL
54
Senior Mas
Independent
0:42:24
04:13 0 0 0
230
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
42
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:42:25
04:14 1208 1366 1217
231
CLIMENT CALDERÓN , ALEX
55
Senior Mas
Independent
0:42:25
04:13 1207 1356 1216
232
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
45
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:42:26
04:13 1206 1367 1215
233
ALVAREZ PINTOR, TONI
46
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:27
04:14 1205 1366 1214
234
BORREDA FRASQUET, QUINO
43
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:42:28
04:14 1204 1365 1213
235
VICENS VIDAL, TONI
40
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:29
04:14 1203 1365 1212
236
AOUSSER, MOHAMED
41
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:42:29
04:14 1202 1364 1211
237
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans D Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:30
04:14 0 0 0
238
FERNANDEZ MONTESINOS, JOSE ANTONIO
47
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:42:31
04:14 0 0 0
239
BAS VIVES, DIDIER
25
Veterans D Mas
C. Dolce Vita del padrino
0:42:34
04:14 0 0 0
240
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
56
Senior Mas
Independent
0:42:41
04:12 1201 1355 1210
241
MILVAQUES BATALLER, QUINO
48
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:45
04:15 1200 1365 1209
242
GREGORI BERTOMEU, ISABEL
2
Veterans A Fem
C. A. Torrent
0:42:46
04:16 0 0 0
243
ROCHER MAYOR, VICTOR
44
Veterans A Mas
C. Masktri
0:42:47
04:15 1199 1364 1208
244
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
45
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:47
04:15 1198 1363 1207
245
PLAZA CASELLES, RAFAEL
49
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:42:49
04:15 1197 1364 1206
246
BUIGUES CARRIÓ, PACO
26
Veterans D Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:50
04:15 1196 1380 1205
247
SAAVEDRA AVIVAR, ALEJANDRO
46
Veterans A Mas
Independent
0:42:52
04:16 0 0 0
248
GUARDIOLA FERRANDO, VICENT
50
Veterans B Mas
Independent
0:42:52
04:16 0 0 0
249
GÓMEZ CARMONA, JESÚS
57
Senior Mas
C. A. Publidom
0:42:55
04:17 1195 1354 1204
250
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
5
Senior Fem
C. A. Publidom
0:43:03
04:18 1194 1396 1391
251
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
47
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:04
04:17 1193 1362 1203
252
CERVERA TUR, TONI
9
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:05
04:18 1192 1392 1202
253
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
51
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:43:06
04:17 0 0 0
254
SEGARRA VALLES, DIEGO
58
Senior Mas
Independent
0:43:08
04:17 1191 1353 1201
255
CALATRAVA CUEVAS, FERNANDO
52
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:09
04:17 0 0 0
256
NARANJO BERENGUER, JACINTO
42
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:43:10
04:18 1190 1363 1200
257
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
43
Veterans C Mas
Independent
0:43:11
04:17 1189 1362 1199
258
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
10
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:13
04:17 1188 1391 1198
259
ALEMANY SANZ, CONSUELO
3
Veterans C Fem
C. A. Publidom
0:43:15
04:19 1187 1399 1390
260
IVARS RIPOLL, VICENT
48
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:17
04:18 1186 1361 1197
261
PASTOR PELLICER, FERNANDO
53
Veterans B Mas
Independent
0:43:19
04:18 1185 1363 1196
262
PUIG ROBLEDO, JOSE FRANCISCO
49
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:23
04:19 1184 1360 1195
263
BOU ESCRIVA, LLUIS
50
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:43:24
04:15 1183 1359 1194
264
FUSTER PEIRÓ, SALVA
54
Veterans B Mas
Independent
0:43:24
04:19 1182 1362 1193
265
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
11
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:30
04:20 1181 1390 1192
266
CABANILLES TORRES, JOSE
51
Veterans A Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:43:30
04:20 0 0 0
267
OJER IZCUE , PEDRO
5
Veterans F Mas
Independent
0:43:31
04:20 1180 1396 1191
268
MIRALLES MAS, NOEL
59
Senior Mas
C. A. Cametes
0:43:32
04:20 1179 1352 1190
269
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
55
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:43:39
04:20 1178 1361 1189
270
LILIENTHAL GUILLÉN, CARLOS
60
Senior Mas
Independent
0:43:40
04:21 1177 1351 1188
271
FERRER MANCHA, CRISTIAN
61
Senior Mas
Independent
0:43:41
04:20 1176 1350 1187
272
PARADEDA FONTANET, MARC
62
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:43:43
04:20 1175 1349 1186
273
PÉREZ CASELLES, RUBEN
52
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:43:44
04:20 1174 1358 1185
274
VOCES MOLLA, ALBERTO
63
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:43:46
04:21 0 0 0
275
DAFFERN, GREG
44
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:47
04:21 0 0 0
276
LARA PORTES, RAUL
53
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:43:47
04:22 1173 1357 1184
277
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
27
Veterans D Mas
Independent
0:43:47
04:21 1172 1379 1183
278
GUTIERREZ DE LA VEGA , CLARA ARIADNA
6
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:43:50
04:22 1171 1395 1389
279
GARCIA GISBERT, JAVIER
64
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:43:50
04:21 1170 1348 1182
280
SANTOS JUANES GARCIA , GUILLERMO
28
Veterans D Mas
Independent
0:43:51
04:22 0 0 0
281
FERNÁNDEZ SELLES, PEPE
54
Veterans A Mas
C. A. Triatló La Vila
0:43:52
04:22 1169 1356 1181
282
GARCIA MOLINO, FERNANDO
45
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:52
04:23 1168 1361 1180
283
FERRANDO PASTOR, GABI
46
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:43:56
04:21 1167 1360 1179
284
VICENS MARQUEZ , LUIS
29
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:43:57
04:23 1166 1378 1178
285
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
3
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:43:58
04:23 1165 1398 1388
286
ORTIZ I GISBERT2, AMAND
30
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:44:01
04:23 1164 1377 1177
287
GARRIGUES RONDA, GEMA
4
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:01
04:23 1163 1397 1387
288
PONS LORENTE, JOAN
47
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:02
04:22 1162 1359 1176
289
LORENTE RICART, TONI
48
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:02
04:23 1161 1358 1175
290
SIMO ARBONA, JAVIER
65
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:02
04:22 1160 1347 1174
291
WOOD, JENNIFER
7
Senior Fem
C. A. Gata
0:44:03
04:24 1159 1394 1386
292
FAR RIPOLL, FRANCISCO
12
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:44:08
04:24 1158 1389 1173
293
RÓDENAS MARCO, ISABEL
8
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:08
04:23 1157 1393 1385
294
MAS MUT, CARLOS
56
Veterans B Mas
Independent
0:44:09
04:24 1156 1360 1172
295
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
5
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:44:12
04:24 1155 1396 1171
296
BLASCO MOLIÓ, VICENT
55
Veterans A Mas
Real de Gandia C. F.
0:44:12
04:22 1154 1355 1170
297
MORELL PERIS, VÍCTOR
57
Veterans B Mas
Independent
0:44:12
04:23 1153 1359 1169
298
GARRIGOS LLABATA, ENRIQUE EUGENIO
66
Senior Mas
Independent
0:44:17
04:25 0 0 0
299
FORNES PEDRO, LLUIS
58
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:44:17
04:24 1152 1358 1168
300
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
49
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:44:20
04:25 1151 1357 1167
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves