Som Esport
Cursa Popular Jesús Pobre
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXII CURSA POPULAR JESÚS POBRE
Cronometratge www.somesport.com
300 corredors arribats a Meta
Dorsals sancionats per infraccions prèvies que no puntuen: 69, 811, 985, 1400, 1557
P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
RIDA YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED
1
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:50
03:23 1400 1400 1400
2
ROSELLÓ HUDSON, KIKET
1
Senior Mas
C. A. Gandia
0:32:12
03:26 1399 1400 1399
3
GARCÍA BARRAGÁN, JOSE MANUEL
2
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:26
03:27 1398 1399 1398
4
MORUNO BENITA, JOSE DAVID
2
Senior Mas
S. D. Correcaminos
0:33:06
03:31 0 0 0
5
LOPEZ BOLUFER, FRAN
3
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:33:52
03:36 1397 1399 1397
6
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
3
Veterans A Mas
Independent
0:34:18
03:39 1396 1398 1396
7
SOLER SALVÀ, JAIRO
4
Senior Mas
C. A. Gata
0:34:24
03:40 1395 1398 1395
8
GOMAR TORMO, JOAN
1
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:34:30
03:40 1394 1400 1394
9
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
4
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:34:31
03:40 1393 1397 1393
10
BENITEZ PASCUAL, NATXO
5
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:37
03:41 1392 1397 1392
11
MAS LEYDA, JUANAN
6
Senior Mas
C. A. Cametes
0:34:43
03:41 1391 1396 1391
12
REINA ARGENTE, PABLO
7
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:47
03:42 1390 1395 1390
13
DE LA CRUZ JORDÀ, FRAN
8
Senior Mas
C. Entrena Benissa
0:34:52
03:43 0 0 0
14
FERRER BALLESTER, MIGUEL
2
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:54
03:43 1389 1399 1389
15
ZADOWOZNIZ, GERMAN
3
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:35:02
03:44 1388 1398 1388
16
POUS PEREZ, JUANRA
4
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:35:03
03:44 1387 1397 1387
17
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
5
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:35:07
03:44 1386 1396 1386
18
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
9
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:15
03:45 1385 1394 1385
19
GONZÁLEZ BASCONES , MOISES
5
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:35:19
03:45 1384 1396 1384
20
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
10
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:35:48
03:48 1383 1393 1383
21
FEMENIA BARBER, JAVIER
6
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:35:57
03:49 1382 1395 1382
22
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
1
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:35:58
03:50 1381 1400 1381
23
LÓPEZ FERRERES, VICENT
7
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:01
03:50 1380 1394 1380
24
SERRA BAUTISTA, ALAN
1
Juvenil Mas
C. A. Cametes
0:36:10
03:51 1379 1400 1379
25
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
6
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:13
03:51 1378 1395 1378
26
ENGUIX SANCHO, JOSE
1
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:36:16
03:51 1377 1400 1377
27
FLETCHER, PAUL
1
Veterans F Mas
C. A. Corremundos
0:36:33
03:53 1376 1400 1376
28
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
11
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:36:37
03:54 1375 1392 1375
29
GOMEZ BUIGUES, JAUME
8
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:38
03:54 1374 1393 1374
30
VALERO PEDRAZA, JOSE
12
Senior Mas
Independent
0:36:40
03:54 1373 1391 1373
31
MANCHA VALENCIA , JONY
13
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:50
03:55 1372 1390 1372
32
COLL VIVES, JOSE LUIS
2
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:36:51
03:55 1371 1399 1371
33
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
7
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:36:55
03:55 1370 1394 1370
34
SIGNES FORNÉS, PEP
14
Senior Mas
C. A. Gata
0:36:55
03:56 1369 1389 1369
35
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
2
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:37:08
03:57 1368 1399 1368
36
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
9
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:10
03:57 1367 1392 1367
37
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
1
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:37:21
03:58 1366 1400 1366
38
DAVIES, RHYS
10
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:37:22
03:57 1365 1391 1365
39
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
8
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:37:23
03:58 1364 1393 1364
40
PÉREZ IBÁÑEZ, JORGE
3
Veterans D Mas
C. Laser Ros Team
0:37:27
03:59 1363 1398 1363
41
DIAZ ARMENTA, ANDRES
3
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:37:32
03:59 1362 1398 1362
42
RIBERA FERRER, VICENT
15
Senior Mas
C. A. Gandia
0:37:35
04:00 1361 1388 1361
43
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
9
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:35
04:00 1360 1392 1360
44
BLASCO TRO, ÁNGEL
16
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:35
03:59 1359 1387 1359
45
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
4
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:40
04:00 1358 1397 1358
46
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
5
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:41
03:58 1357 1396 1357
47
SENDRA FOLQUES, JAUME
11
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:44
04:00 1356 1390 1356
48
PIERA SENDRA, MIQUEL
17
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:37:49
04:01 1355 1386 1355
49
BIDAULT, PHILIPPE
12
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:37:53
04:02 1354 1389 1354
50
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
13
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:37:56
04:02 1353 1388 1353
51
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
14
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:02
04:02 1352 1387 1352
52
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
4
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:38:02
04:02 1351 1397 1351
53
MOYA MADRID , ANTONIO
2
Veterans F Mas
C. A. Santos Publy Sport
0:38:03
04:02 0 0 0
54
TAMARIT SERESOLA, RAUL
10
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:03
04:03 1350 1391 1350
55
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
11
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:38:11
04:03 1349 1390 1349
56
PASTOR PELLICER, FERNANDO
12
Veterans B Mas
Independent
0:38:11
04:03 1348 1389 1348
57
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
18
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:15
04:04 1347 1385 1347
58
BISQUERT CARDONA, IVAN
15
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:15
04:03 1346 1386 1346
59
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
5
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:17
04:04 1345 1396 1345
60
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
13
Veterans B Mas
C. Esportiva El Corriol
0:38:19
04:04 1344 1388 1344
61
CERVERA TUR, ESTEBAN
19
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:38:22
04:04 1343 1384 1343
62
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
14
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:25
04:05 1342 1387 1342
63
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
1
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:25
04:05 1341 1400 1400
64
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
6
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:25
04:05 1340 1395 1341
65
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
20
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:27
04:05 1339 1383 1340
66
RIERA MAYANS, DAVID
16
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:27
04:05 1338 1385 1339
67
CABRERA CARDONA, RAUL
15
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:38:32
04:06 1337 1386 1338
68
PONS AUSINA, JAVIER
17
Veterans A Mas
C. M. A. La Faixa
0:38:33
04:06 0 0 0
69
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans E Fem
C. A. Publidom
0:38:34
04:06 1336 1400 1399
70
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
18
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:38:43
04:07 1335 1384 1337
71
JUAN MOLINA, RICARDO
6
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:46
04:07 1334 1395 1336
72
APARICI ESCRIVÁ, JUAN RAFAEL
7
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:01
04:08 1333 1394 1335
73
BAÑULS ORTOLA, MARC
21
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:39:02
04:09 1332 1382 1334
74
MACLEAN , DAVID
8
Veterans C Mas
Independent
0:39:05
04:08 0 0 0
75
MIRA SENDRA, MANUEL
16
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:09
04:09 1331 1385 1333
76
ESTELA CRESPO, JUANVI
17
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:11
04:10 1330 1384 1332
77
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:39:14
04:10 1329 1399 1331
78
VIDAL PONS, ESTEFAN
7
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
0:39:18
04:10 1328 1394 1330
79
LOPEZ SANTOS, FERNANDO
9
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:39:19
04:11 1327 1393 1329
80
PINEDA CABRERA, CARLOS
18
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:27
04:11 1326 1383 1328
81
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
19
Veterans A Mas
Independent
0:39:29
04:12 1325 1383 1327
82
PELLICER SILVESTRE, SALVADOR
20
Veterans A Mas
Independent
0:39:29
04:12 1324 1382 1326
83
REINA ARGENTE, MARC
22
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:34
04:12 1323 1381 1325
84
GADEA NAVARRO, JOEL
23
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:34
04:12 1322 1380 1324
85
BARCELÓ RIOS, JAUME
19
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:39:34
04:12 1321 1382 1323
86
LAZARO MADRID, MARCELO
24
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:39:39
04:12 1320 1379 1322
87
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
20
Veterans B Mas
C. Runners Ciutat de València
0:39:41
04:13 0 0 0
88
MARCO MARTI, JOSE
10
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:39:43
04:14 1319 1392 1321
89
ROBLES OLIVER, FERNANDO
11
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:44
04:13 1318 1391 1320
90
CATALA TORREGROSA, JOSEP
2
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:44
04:14 1317 1399 1319
91
MARTÍ FERRER, CARLES
25
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:47
04:14 1316 1378 1318
92
CHENG, CHRISTIAN
26
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:39:49
04:13 1315 1377 1317
93
MARTI SENDRA, PATRICIO
8
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:39:49
04:13 1314 1393 1316
94
FERRER BALLESTER, FERNANDO
12
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:52
04:14 1313 1390 1315
95
SEGARRA JUAN, MANOLO
13
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:56
04:14 1312 1389 1314
96
CASELLES PEDRO, JOSE
3
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:40:00
04:15 1311 1398 1313
97
MULET MESTRE, MARIA
1
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:40:00
04:15 1310 1400 1398
98
IVARS LOPEZ, ANDRES
14
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:01
04:15 1309 1388 1312
99
PÉREZ VALLINO, RICARDO
15
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:05
04:15 1308 1387 1311
100
CAMARASA VIVES, PAU
27
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:08
04:16 1307 1376 1310
101
SELBY, GEMMA ANN
2
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:40:11
04:16 1306 1399 1397
102
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
21
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:40:18
04:16 1305 1381 1309
103
MURILLO LLERGO, MIGUEL
9
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:19
04:17 1304 1392 1308
104
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL
22
Veterans B Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:40:23
04:13 0 0 0
105
SENÍS FERNÁNDEZ, JUAN
23
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:25
04:17 1303 1380 1307
106
ESPASA MULET, JAVIER
21
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:29
04:17 1302 1381 1306
107
PAYA RIBES, IVAN
16
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:40:33
04:17 1301 1386 1305
108
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
10
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:40:33
04:18 1300 1391 1304
109
PEDROS FERMIN, LUIS MANUEL
24
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:40:34
04:18 1299 1379 1303
110
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
2
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:40:34
04:18 1298 1399 1302
111
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
17
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:35
04:19 1297 1385 1301
112
LILIENTHAL GUILLÉN, CARLOS
28
Senior Mas
Independent
0:40:37
04:18 1296 1375 1300
113
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
11
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:38
04:19 1295 1390 1299
114
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
25
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:40:41
04:19 1294 1378 1298
115
GRIMALT ROSELLÓ, JOSE LUIS
18
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:43
04:19 1293 1384 1297
116
SALVA TORRES, JAUME
22
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:43
04:19 1292 1380 1296
117
ORTEGO LUNA, MARTA
1
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:40:44
04:20 1291 1400 1396
118
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
26
Veterans B Mas
C. Triatló Benirredrà
0:40:46
04:19 1290 1377 1295
119
MAÑÓ FERRI, SERGIO
29
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:40:48
04:19 0 0 0
120
SASTRE SANCHO, ALEX
23
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:40:50
04:21 1289 1379 1294
121
SIFRE PONT, MARTI
19
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:40:50
04:20 1288 1383 1293
122
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
27
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:40:52
04:20 1287 1376 1292
123
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
28
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:40:56
04:21 1286 1375 1291
124
GUITART CERVERA, PACO
20
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:58
04:20 1285 1382 1290
125
MILLET PELLICER, ALBERTO
12
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:00
04:21 1284 1389 1289
126
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTO
24
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:41:00
04:20 0 0 0
127
MULET PONS, JOSEMI
30
Senior Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:41:01
04:21 1283 1374 1288
128
SISCAR PASTOR, CARLOS
4
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:03
04:21 1282 1397 1287
129
SIMO ARBONA, JAVIER
31
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:03
04:22 1281 1373 1286
130
AYALA VELÁZQUEZ , NATHALIA
1
Senior Fem
C. A. Publidom
0:41:04
04:22 1280 1400 1395
131
FRASQUET GISBERT, CAROL
2
Veterans B Fem
C. C. Camallaes - Reflyx
0:41:04
04:22 1279 1399 1394
132
JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS
29
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:41:05
04:21 1278 1374 1285
133
ESTEBAN BLAY, RICARDO
21
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:41:07
04:22 1277 1381 1284
134
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
3
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:41:10
04:22 1276 1398 1283
135
DIJKSTRA, HYLKE
25
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:41:11
04:21 0 0 0
136
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
13
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:17
04:24 1275 1388 1282
137
ALCARAZ LORENTE, JOSE
14
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:41:18
04:23 1274 1387 1281
138
MARTINEZ PERICAS, PACO
26
Veterans A Mas
C. D. l´ Espenta
0:41:20
04:22 1273 1378 1280
139
ORTIZ I GISBERT2, AMAND
15
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:41:33
04:24 1272 1386 1279
140
GARCÍA BORJA, PEDRO
22
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:41:34
04:24 1271 1380 1278
141
VARA RAMOS, JOSE LUIS
23
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:41:38
04:24 1270 1379 1277
142
LLEDÓ RONDA, VICENT MACIA
16
Veterans D Mas
C. A. Apol·ana
0:41:39
04:26 1269 1385 1276
143
JIMENEZ RIBOT , ANTONIO
30
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:41:41
04:25 1268 1373 1275
144
MONCHO SOLER, JOSÉ FRANCISCO
17
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:41:42
04:24 1267 1384 1274
145
PLAZA CASELLES, RAFAEL
31
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:41:42
04:25 1266 1372 1273
146
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
32
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:41:42
04:25 1265 1371 1272
147
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
24
Veterans C Mas
Independent
0:41:43
04:25 1264 1378 1271
148
CATALÁ CARDONA, KIKO
25
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:44
04:25 1263 1377 1270
149
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
18
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:46
04:26 1262 1383 1269
150
KIPPES, STEPHAN
33
Veterans B Mas
Independent
0:41:48
04:26 0 0 0
151
MESTRE SENDRA, DAVID
34
Veterans B Mas
Independent
0:41:49
04:26 0 0 0
152
SOLER TORRES, JUANVI
27
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:41:50
04:24 0 0 0
153
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
19
Veterans D Mas
C. D. l´ Espenta
0:41:51
04:26 1261 1382 1268
154
MANZANO ROMERO, MANOLO
20
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:53
04:27 1260 1381 1267
155
ADRI, JOSE
26
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:41:56
04:27 1259 1376 1266
156
RIBES ARANDA, JUANFE
35
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:41:58
04:26 1258 1370 1265
157
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
27
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:41:58
04:26 1257 1375 1264
158
GINER FERRANDO, JOSEP MANEL
28
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:41:58
04:26 1256 1377 1263
159
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
28
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:01
04:27 1255 1374 1262
160
CABRERA FONT, MIGUEL ÁNGEL
36
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:01
04:28 1254 1369 1261
161
BOLUFER JORDAN, JOSÉ RAMÓN
32
Senior Mas
C. A. Cametes
0:42:03
04:27 1253 1372 1260
162
PÉREZ CASELLES, RUBEN
29
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:42:04
04:26 1252 1376 1259
163
ROCHER MAYOR, VICTOR
30
Veterans A Mas
C. Masktri
0:42:04
04:28 1251 1375 1258
164
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
37
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:42:08
04:28 1250 1368 1257
165
BLASCO BATALLER, JOSE
38
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:42:08
04:28 1249 1367 1256
166
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
31
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:15
04:29 1248 1374 1255
167
CHAMPON, ERIC
29
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:42:17
04:29 1247 1373 1254
168
MORELL PERIS, VÍCTOR
39
Veterans B Mas
Independent
0:42:19
04:29 1246 1366 1253
169
FERRANDO PASTOR, GABI
30
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:42:19
04:29 1245 1372 1252
170
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
32
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:42:19
04:29 1244 1373 1251
171
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
33
Senior Mas
Independent
0:42:24
04:27 1243 1371 1250
172
RAMIS MONFORT, DARIO
34
Senior Mas
C. A. Gata
0:42:26
04:31 1242 1370 1249
173
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
5
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:28
04:30 1241 1396 1248
174
IVARS PERIS, PABLO
6
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:28
04:30 1240 1395 1247
175
LLOPIS SABATER, RAMON
31
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:28
04:30 1239 1371 1246
176
MAS MUT, CARLOS
40
Veterans B Mas
Independent
0:42:30
04:29 1238 1365 1245
177
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
7
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:33
04:30 1237 1394 1244
178
AOUSSER, MOHAMED
32
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:42:36
04:30 1236 1370 1243
179
GOITANDIA HAZAS, IKER
35
Senior Mas
Independent
0:42:39
04:31 1235 1369 1242
180
ABELLAN MORENO, SINDO
33
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:40
04:31 1234 1369 1241
181
ALEMANY SANZ, CONSUELO
2
Veterans C Fem
C. A. Publidom
0:42:45
04:32 1233 1399 1393
182
FERRANDO TALENS, JOSE
8
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:42:46
04:32 1232 1393 1240
183
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
21
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:49
04:32 1231 1380 1239
184
ARABÍ BALLESTER, KIKO
41
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:42:49
04:33 1230 1364 1238
185
CRESPO MARTÍNEZ, MIGUEL
34
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:42:53
04:32 1229 1368 1237
186
SALVA DIEGO, JAUME
33
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:42:57
04:32 1228 1372 1236
187
BOU ESCRIVA, LLUIS
34
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:42:57
04:30 1227 1371 1235
188
MORAL BENAVENT, SALVADOR
42
Veterans B Mas
C. Ntgas Sports Team
0:42:57
04:31 1226 1363 1234
189
PELLICER LLOPIS, ENRIC
43
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:43:00
04:31 0 0 0
190
PEIRÓ SALORT, VICENT
35
Veterans C Mas
C. Córrer Xeraco
0:43:01
04:34 1225 1367 1233
191
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
36
Senior Mas
C. A. Gata
0:43:01
04:33 1224 1368 1232
192
PASTOR SOLBES, LUIS
37
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:02
04:33 1223 1367 1231
193
CAMPOS GALDO, NATALIA
3
Veterans A Fem
C. A. Gandia
0:43:03
04:34 1222 1398 1392
194
RAISSUNI KRIM, RAMZI
4
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:03
04:34 1221 1397 1230
195
LÁZARO MADRID, GABRIEL
5
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:04
04:31 1220 1396 1229
196
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
22
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:43:06
04:34 1219 1379 1228
197
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
38
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:43:10
04:35 1218 1366 1227
198
PIERA AMOR, AGUSTÍN
36
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:43:12
04:31 1217 1366 1226
199
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
37
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:13
04:36 1216 1365 1225
200
CHELET ORDINES, VICENTE
23
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:13
04:35 1215 1378 1224
201
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
35
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:43:17
04:35 1214 1370 1223
202
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
24
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:43:17
04:35 1213 1377 1222
203
MONFORT CASELLES, JAIME
9
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:43:22
04:35 1212 1392 1221
204
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
2
Senior Fem
C. A. Publidom
0:43:25
04:36 1211 1399 1391
205
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
1
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:43:26
04:37 1210 1400 1220
206
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
3
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:43:26
04:37 1209 1398 1390
207
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
2
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:43:27
04:37 1208 1399 1219
208
WOOD, JENNIFER
3
Senior Fem
C. A. Gata
0:43:27
04:37 1207 1398 1389
209
MCCARTHY, ROBERT
3
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:43:27
04:37 1206 1398 1218
210
FORNALI AGULLES, RAUL
44
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:30
04:35 1205 1362 1217
211
CALABUIG LLUCH, IRENE
1
Veterans D Fem
Independent
0:43:30
04:37 1204 1400 1388
212
MORATAL GREGORI, JUANJO
45
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:43:35
04:35 1203 1361 1216
213
GARCÍA SIGNES, JOYMA
4
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:43:36
04:38 1202 1397 1387
214
ALVAREZ PIC, JOSE LUIS
36
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:36
04:38 1201 1369 1215
215
MASANET SANCHO, GERARDO
38
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:43:37
04:37 1200 1364 1214
216
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
4
Senior Fem
C. A. Publidom
0:43:40
04:38 1199 1397 1386
217
LARA PONS, RAÜL
46
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:43:41
04:37 1198 1360 1213
218
ADÁRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGEL
47
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:41
04:33 0 0 0
219
SIGNES ROSELLÓ, FELIPE
39
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:43:41
04:36 1197 1365 1212
220
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
48
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:44
04:36 1196 1359 1211
221
GILABERT MUT, XAVIER
37
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:43:45
04:39 1195 1368 1210
222
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
40
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:43:47
04:38 1194 1364 1209
223
LAZARO ESTRADA, EMILIO
10
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:48
04:39 1193 1391 1208
224
GOMEZ VARGAS, MIGUEL ANGEL
38
Veterans A Mas
Independent
0:43:50
04:36 1192 1367 1207
225
PEDROS ALVAREZ, PEPE
41
Senior Mas
C. A. Cametes
0:43:50
04:38 1191 1363 1206
226
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIO
39
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:43:51
04:38 1190 1363 1205
227
MAÑAS CASCALES, RICARDO
40
Veterans C Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:43:52
04:38 1189 1362 1204
228
FORNÉS MALONDA, VICTOR
39
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:53
04:39 1188 1366 1203
229
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
5
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:43:54
04:39 1187 1396 1385
230
ALAYA TARRAZONA, JAVI
42
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:59
04:39 1186 1362 1202
231
PEDRO MESTRE, JOSÉ
11
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:44:03
04:40 1185 1390 1201
232
MORATÓ RAFET , FRANCISCO MIGUEL
49
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:44:03
04:39 1184 1358 1200
233
CHINER MORERA, MANUEL
25
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:44:05
04:37 1183 1376 1199
234
FAR RIPOLL, FRANCISCO
12
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:44:07
04:41 1182 1389 1198
235
OLMIER CABRERA, JOSÉ
43
Senior Mas
C. Bfit Denia
0:44:07
04:39 0 0 0
236
VANACLOCHA LORENTE, ADOLFO
50
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:44:09
04:41 1181 1357 1197
237
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUEL
13
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:44:11
04:40 1180 1388 1196
238
COSTA TUR, MIGUEL
51
Veterans B Mas
Independent
0:44:11
04:41 1179 1356 1195
239
CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSE
26
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:12
04:41 1178 1375 1194
240
MAÑAS CASCALES, RAÚL
44
Senior Mas
Independent
0:44:15
04:41 0 0 0
241
MELGAREJO MELGAREJO, JOSE
52
Veterans B Mas
Independent
0:44:16
04:39 0 0 0
242
ET TABAA, HANAN
5
Senior Fem
Independent
0:44:16
04:42 1177 1396 1384
243
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
14
Veterans E Mas
Independent
0:44:16
04:42 1176 1387 1193
244
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
4
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:44:17
04:42 1175 1398 1192
245
JORDÁN ALDASORO, JUAN GUILLERMO
53
Veterans B Mas
C. Toprun
0:44:19
04:36 0 0 0
246
FUENTES MARTÍNEZ, TONI
54
Veterans B Mas
C. Laser Ros Team
0:44:22
04:43 1174 1355 1191
247
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
55
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:44:24
04:41 1173 1354 1190
248
BENIMELI ROCHER, RUBEN
45
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:44:25
04:42 1172 1361 1189
249
CERVERA GREGORI, TONI
46
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:44:25
04:42 0 0 0
250
POU PÉREZ, RUBÉN
56
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:26
04:42 1171 1353 1188
251
VICENS BALLESTEROS, MIGUEL
57
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:27
04:43 1170 1352 1187
252
ROBINSON, ANDREW
40
Veterans A Mas
Independent
0:44:36
04:43 1169 1365 1186
253
GOMEZ TERRE, VIOLETA
3
Veterans C Fem
C. Córrer El Garbí
0:44:36
04:44 1168 1398 1383
254
ESTEVEZ CABALLERO, SONIA
6
Veterans B Fem
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:36
04:44 1167 1395 1382
255
FERRER MULET, FRANCESC
5
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:44:37
04:44 1166 1397 1185
256
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
41
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:44:39
04:44 1165 1361 1184
257
VICENS MARQUEZ , LUIS
27
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:44:39
04:42 1164 1374 1183
258
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
28
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:41
04:44 1163 1373 1182
259
VIDAL BENAVENT, JAIME
47
Senior Mas
G. R. Guardamar Runners
0:44:44
04:44 1162 1360 1181
260
RAMIREZ BURGUERA, JOAN
48
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:44:45
04:44 0 0 0
261
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
42
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:44:46
04:45 1161 1360 1180
262
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
49
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:50
04:44 1160 1359 1179
263
VALLÉS COSTA, CARLOS
50
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:44:51
04:42 1159 1358 1178
264
PALONES SESER, JUAN
51
Senior Mas
Independent
0:44:53
04:43 0 0 0
265
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
43
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:58
04:46 1158 1359 1177
266
FERNANDEZ LLAMAS, SALVADOR
44
Veterans C Mas
Independent
0:45:04
04:44 1157 1358 1176
267
GOODSELL , JOHN
4
Veterans G Mas
Independent
0:45:05
04:47 0 0 0
268
CHAVES GALLEGO, SERGIO
41
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:45:06
04:44 1156 1364 1175
269
ALVAREZ GIL, QUINI
29
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:12
04:47 1155 1372 1174
270
FERRER GINESTAR, VICENT
58
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:14
04:46 1154 1351 1173
271
LORENTE RICART, TONI
45
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:15
04:46 1153 1357 1172
272
ROMERO MATEU, LLUIS
30
Veterans D Mas
Independent
0:45:16
04:46 1152 1371 1171
273
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
46
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:24
04:48 1151 1356 1170
274
DOMENECH BALLESTER, LUCAS
52
Senior Mas
C. A. Altea
0:45:35
04:49 1150 1357 1169
275
VIVES AGULLES, CARLOS
53
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:45:41
04:51 1149 1356 1168
276
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
31
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:45:42
04:49 1148 1370 1167
277
HENDERSON, SCOTT
47
Veterans C Mas
Independent
0:45:44
04:50 1147 1355 1166
278
LANGLEY , MARK
42
Veterans A Mas
Independent
0:45:44
04:50 1146 1363 1165
279
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
43
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:45:45
04:52 1145 1362 1164
280
ROIG COSTA, ADOLFO
32
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:45:46
04:48 1144 1369 1163
281
NAVARRO SOLER, MAGDALENA
4
Veterans C Fem
C. A. Promesas Villena
0:45:48
04:51 0 0 0
282
PIERA FERRER, BATISTE
33
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:50
04:50 1143 1368 1162
283
ARBONA CARAVACA, VICENTE
34
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:50
04:50 1142 1367 1161
284
MARTINEZ IZQUIERDO , JOSE PASCUAL
35
Veterans D Mas
Independent
0:45:52
04:52 1141 1366 1160
285
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
54
Senior Mas
Independent
0:45:53
04:52 1140 1355 1159
286
GUTIERREZ OLIVARES , JOSE LUIS
48
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:45:55
04:45 1139 1354 1158
287
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL
44
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:56
04:51 1138 1361 1157
288
AMBLER, LOUISE
2
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:45:57
04:53 1137 1399 1381
289
CHOUSAL ESTÉVEZ, MARCOS
59
Veterans B Mas
Independent
0:46:00
04:51 1136 1350 1156
290
MOODY, JAMES
45
Veterans A Mas
Independent
0:46:03
04:52 1135 1360 1155
291
SALA GARCÍA, MAYCA
5
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:46:06
04:53 1134 1397 1380
292
BISQUERT RIBES, ANA
6
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:07
04:53 1133 1395 1379
293
ESCORTELL BOU , JAIME
36
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:07
04:53 0 0 0
294
BLASCO BLASCO, ANGEL
55
Senior Mas
C. A. Gata
0:46:09
04:52 1132 1354 1154
295
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
37
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:09
04:52 1131 1365 1153
296
JAEN MUÑOZ, JOSE
15
Veterans E Mas
Independent
0:46:11
04:52 1130 1386 1152
297
MAESTRE TORRES, FRANCISCO JAVIER
46
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:46:13
04:55 1129 1359 1151
298
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
60
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:20
04:55 1128 1349 1150
299
MESTRE COMPANY, ESTEVE
56
Senior Mas
Independent
0:46:20
04:54 1127 1353 1149
300
IVARS LLOBELL, JOSÉ MARÍA
61
Veterans B Mas
Independent
0:46:21
04:52 1126 1348 1148
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves