Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ GENERAL XIII VOLTA A PEU EL VERGER
Cronometratge www.somesport.com
corredors arribats a Meta

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
GOMAR GARCIA, JESUS
1
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:31:56
03:12 0 0 0
2
LAKHLIFI, NIZAR
2
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:32:59
03:18 0 0 0
3
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFF
3
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:33:44
03:22 1400 1400 1400
4
FERRANDO GARCÍA, CARLOS
4
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:01
03:24 0 0 0
5
FAYOS BATALLER, FELIPE
5
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:11
03:25 1399 1399 1399
6
VIDAL BATALLER, DIEGO
1
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:34:11
03:25 1398 1400 1398
7
ROSELLÓ HUDSON, KIKET
6
Senior Mas
C. A. Gandia
0:34:12
03:25 1397 1398 1397
8
HADRI, ADRIÁN
1
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:34:34
03:27 1396 1400 1396
9
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
2
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:34:37
03:28 1395 1399 1395
10
MORUNO BENITA, JOSE DAVID
7
Senior Mas
S. D. Correcaminos
0:35:02
03:30 0 0 0
11
LOPEZ BOLUFER, FRAN
8
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:35:15
03:31 1394 1397 1394
12
PIERA SENDRA, MIQUEL
9
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:35:52
03:35 1393 1396 1393
13
FERRER BALLESTER, MIGUEL
1
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:01
03:36 1392 1400 1392
14
MATEO IBIZA , OSCAR
2
Veterans B Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:36:06
03:37 0 0 0
15
REINA ARGENTE, PABLO
10
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:09
03:37 1391 1395 1391
16
SEGRELLES QUILIS, JESÚS
3
Veterans C Mas
C. A. Montaverner
0:36:12
03:37 0 0 0
17
SOLER SALVÀ, JAIRO
11
Senior Mas
C. A. Gata
0:36:22
03:38 1390 1394 1390
18
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
12
Senior Mas
C. A. Gandia
0:36:23
03:38 1389 1393 1389
19
DIAZ FERNANDEZ, JOSE
13
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:36:33
03:39 1388 1392 1388
20
CABEZAS GARCÍA, AITOR
3
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:36:44
03:40 1387 1399 1387
21
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
2
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:48
03:41 1386 1399 1386
22
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
4
Veterans C Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:36:50
03:41 1385 1398 1385
23
AJANA, SAIYD
4
Veterans B Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:04
03:42 1384 1398 1384
24
GOMAR TORMO, JOAN
5
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:37:07
03:43 1383 1397 1383
25
SAMPER CORBI, ALBERTO
3
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:37:19
03:44 1382 1398 1382
26
GOMEZ BUIGUES, JAUME
4
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:26
03:44 1381 1397 1381
27
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
5
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:33
03:45 1380 1397 1380
28
MIÑANA SANCHIS, PACO
5
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:37:34
03:45 1379 1396 1379
29
VALLÉS COSTA, CARLOS
14
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:37:34
03:45 1378 1391 1378
30
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
1
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:39
03:46 1377 1400 1400
31
BLASCO TRO, ÁNGEL
15
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:37:48
03:46 1376 1390 1377
32
RIBERA FERRER, VICENT
16
Senior Mas
C. A. Gandia
0:37:51
03:47 1375 1389 1376
33
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
1
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:37:51
03:47 1374 1400 1375
34
MEGSON , PAUL
6
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:37:52
03:47 1373 1396 1374
35
HOLOVANENKO, ALEX
17
Senior Mas
C. C. Camallaes - Reflyx
0:37:55
03:47 1372 1388 1373
36
PINEDA CABRERA, CARLOS
7
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:02
03:48 1371 1395 1372
37
VIVO GONZALEZ, JUAN
18
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:19
03:50 1370 1387 1371
38
BIDAULT, PHILIPPE
6
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:38:22
03:50 1369 1395 1370
39
ENGUIX SANCHO, JOSE
1
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:38:26
03:51 1368 1400 1369
40
AGULLES ALEMANY, RAUL
7
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:38:42
03:52 1367 1394 1368
41
DIAZ ARMENTA, ANDRES
6
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:38:48
03:52 1366 1396 1367
42
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
19
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:51
03:53 1365 1386 1366
43
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
20
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:52
03:53 1364 1385 1365
44
TORMOS CAÑADAS, TONI
8
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:54
03:53 1363 1393 1364
45
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
9
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:01
03:54 1362 1392 1363
46
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
2
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:39:08
03:55 1361 1399 1362
47
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
8
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:09
03:55 1360 1394 1361
48
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
2
Veterans E Mas
C. A. Gandia
0:39:21
03:55 1359 1399 1360
49
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
3
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:30
03:57 1358 1398 1359
50
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
10
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:34
03:57 1357 1391 1358
51
ALEMANY PARRA, MAURO
21
Senior Mas
C. A. Gandia
0:39:38
03:57 1356 1384 1357
52
VIDAL PONS, ESTEFAN
4
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
0:39:44
03:58 1355 1397 1356
53
COLL VIVES, JOSE LUIS
7
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:39:50
03:59 1354 1395 1355
54
SENDRA FOLQUES, JAUME
11
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:53
03:59 1353 1390 1354
55
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
22
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:56
03:59 1352 1383 1353
56
GUEROLA SAVALL, VICENTE
12
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:39:57
03:59 1351 1389 1352
57
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
13
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:59
03:59 1350 1388 1351
58
OLIETE GIL, JOSE LUIS
8
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:40:03
04:00 0 0 0
59
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
1
Senior Fem
C. A. Publidom
0:40:04
04:00 1349 1400 1399
60
CABRERA CARDONA, RAUL
9
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:40:05
04:00 1348 1393 1350
61
BADAR LAHMAMI, BADREDDINE
23
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:40:10
04:00 1347 1382 1349
62
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDRO
9
Veterans C Mas
C. Triatló Gandia
0:40:10
04:01 0 0 0
63
PALLÁS MOMPARLER, MANUEL
5
Veterans D Mas
C. A. La Rabosa
0:40:18
04:01 1346 1396 1348
64
RIERA MAYANS, DAVID
14
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:19
04:01 1345 1387 1347
65
DOMENECH PELLICER, JOSÉ
24
Senior Mas
C. A. Gandia
0:40:19
04:01 1344 1381 1346
66
LOPEZ SANTOS, FERNANDO
10
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:40:20
04:01 1343 1394 1345
67
EGUILIOR BORRAJO, GERMÁN
25
Senior Mas
Independent
0:40:23
04:02 0 0 0
68
FRESNEDA FERNÁNDEZ, RAÚL
26
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:40:28
04:02 1342 1380 1344
69
CERVERA TUR, ESTEBAN
27
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:40:29
04:02 1341 1379 1343
70
MUT ROSELLO, JAIME
15
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:30
04:02 1340 1386 1342
71
PÉREZ MONCHO, JUANHER
10
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:40:31
04:03 1339 1392 1341
72
DAVIES, RHYS
16
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:40:51
04:04 1338 1385 1340
73
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:40:52
04:05 1337 1400 1339
74
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:40:54
04:05 1336 1399 1338
75
MARCO MARTI, JOSE
11
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:00
04:05 1335 1393 1337
76
JORRO RAMÓN, JORDI
11
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:41:00
04:05 1334 1391 1336
77
ROBERTSON, ADAM
17
Veterans A Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:41:02
04:05 0 0 0
78
MAÑÓ FERRI, SERGIO
28
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:03
04:06 0 0 0
79
MENGUAL PEDRO, TOMÀS
29
Senior Mas
C. A. Gata
0:41:11
04:06 1333 1378 1335
80
PARADEDA FONTANET, MARC
30
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:41:19
04:07 1332 1377 1334
81
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
12
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:21
04:08 1331 1392 1333
82
MONZO HUERTA, CHIRSTIAN
13
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:25
04:08 1330 1391 1332
83
CASELLES PEDRO, JOSE
3
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:41:37
04:09 1329 1398 1331
84
BAS MORA, MICHEL
31
Senior Mas
C. A. Isport
0:41:40
04:09 0 0 0
85
SELBY, GEMMA ANN
2
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:41:41
04:10 1328 1399 1398
86
ESPASA MULET, JAVIER
18
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:41:43
04:10 1327 1384 1330
87
AYALA VELÁZQUEZ , NATHALIA
2
Senior Fem
C. A. Publidom
0:41:46
04:10 1326 1399 1397
88
DIAS LOPES, ALBANO
12
Veterans B Mas
Independent
0:41:51
04:10 1325 1390 1329
89
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
6
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:56
04:10 1324 1395 1328
90
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
13
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:57
04:10 1323 1389 1327
91
TUR PERALES , PEPE
32
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:41:59
04:11 0 0 0
92
CATALA TORREGROSA, JOSEP
4
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:04
04:12 1322 1397 1326
93
WHITE, MATTHEW
14
Veterans C Mas
Independent
0:42:09
04:12 1321 1390 1325
94
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
14
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:11
04:13 1320 1388 1324
95
MULET SOLER, PEPE JUAN
33
Senior Mas
C. A. Gata
0:42:14
04:13 1319 1376 1323
96
LARA FELIU, ROSA MARÍA
3
Senior Fem
C. A. Gata
0:42:14
04:13 1318 1398 1396
97
BAÑULS ORTOLA, MARC
34
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:42:20
04:13 1317 1375 1322
98
FERRANDIS BAÑULS, AUGUSTO
15
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:26
04:14 1316 1387 1321
99
ALCARAZ LORENTE, JOSE
7
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:42:28
04:14 1315 1394 1320
100
CAMBRA SANCHO, SANTI
19
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:28
04:14 1314 1383 1319
101
BAS VIVES, DIDIER
8
Veterans D Mas
C. A. Isport
0:42:35
04:15 0 0 0
102
MARTINEZ PERICAS, PACO
20
Veterans A Mas
C. D. l´ Espenta
0:42:37
04:15 1313 1382 1318
103
FLUXÀ FERRER, PERE
35
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:40
04:14 1312 1374 1317
104
MILLET PELLICER, ALBERTO
9
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:42:43
04:16 1311 1393 1316
105
GARCÍA BORJA, PEDRO
15
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:42:46
04:16 1310 1389 1315
106
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
16
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:42:47
04:16 1309 1388 1314
107
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
16
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:42:48
04:15 1308 1386 1313
108
FERRER MULET, FRANCESC
3
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:43:01
04:18 1307 1398 1312
109
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
21
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:02
04:17 1306 1381 1311
110
CAMARASA VIVES, PAU
36
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:43:03
04:17 1305 1373 1310
111
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
10
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:43:04
04:16 1304 1392 1309
112
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
17
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:43:04
04:17 1303 1387 1308
113
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
11
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:05
04:18 1302 1391 1307
114
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
5
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:05
04:18 1301 1396 1306
115
LLOPIS SABATER, RAMON
18
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:05
04:18 1300 1386 1305
116
MULET MESTRE, MARIA
1
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:43:06
04:18 1299 1400 1395
117
GADEA NAVARRO, JOEL
37
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:07
04:18 1298 1372 1304
118
REINA ARGENTE, MARC
38
Senior Mas
C. A. Gandia
0:43:07
04:18 1297 1371 1303
119
MIRET MALONDA, ALEJANDRO
1
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:43:08
04:18 1296 1400 1302
120
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
19
Veterans C Mas
Independent
0:43:09
04:18 1295 1385 1301
121
ORTEGO LUNA, MARTA
1
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:43:09
04:19 1294 1400 1394
122
SIFRE PONT, MARTI
20
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:12
04:18 1293 1384 1300
123
BOURNE, JAMES
22
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:43:15
04:18 1292 1380 1299
124
APARICIO VAYO, MARTÍN
23
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:43:15
04:18 0 0 0
125
PÉREZ VALLINO, RICARDO
21
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:17
04:19 1291 1383 1298
126
MURILLO LLERGO, MIGUEL
12
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:31
04:20 1290 1390 1297
127
VALLÉS COSTA , EDUARDO
24
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:35
04:20 1289 1379 1296
128
SALORT SERRRAT, PEDRO
22
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:38
04:21 1288 1382 1295
129
DIJKSTRA, HYLKE
25
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:43:39
04:21 0 0 0
130
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
17
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:43:39
04:21 1287 1385 1294
131
POU PÉREZ, MIGUEL
39
Senior Mas
C. Bernardos Trotters
0:43:40
04:21 0 0 0
132
ALEMANY SANZ, CONSUELO
2
Veterans C Fem
C. A. Publidom
0:43:40
04:21 1286 1399 1393
133
SEGARRA VALLES, DIEGO
40
Senior Mas
Independent
0:43:42
04:21 1285 1370 1293
134
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
23
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:43:43
04:21 1284 1381 1292
135
AOUSSER, MOHAMED
24
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:43:47
04:23 1283 1380 1291
136
LLOBELL FERRER, JOSE
13
Veterans D Mas
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:43:48
04:21 1282 1389 1290
137
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
18
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:53
04:23 1281 1384 1289
138
IVARS RIPOLL, VICENT
26
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:43:56
04:23 1280 1378 1288
139
AGUILAR PEIDRO , RAFAEL
19
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:44:00
04:24 0 0 0
140
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS
20
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:02
04:23 1279 1383 1287
141
FERNÁNDEZ SELLES, PEPE
27
Veterans A Mas
C. A. Triatló La Vila
0:44:06
04:24 1278 1377 1286
142
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO
21
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:10
04:24 1277 1382 1285
143
BORREDA FRASQUET, QUINO
28
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:44:11
04:24 1276 1376 1284
144
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
29
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:44:22
04:25 1275 1375 1283
145
CLAY, TOBY
25
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:25
04:25 1274 1379 1282
146
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
2
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:44:27
04:26 1273 1399 1392
147
ET TABAA, HANAN
4
Senior Fem
Independent
0:44:37
04:27 1272 1397 1391
148
SANCHEZ LOPEZ, DIEGO
26
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:39
04:27 1271 1378 1281
149
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
41
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:40
04:27 1270 1369 1280
150
SALVA MULET, JOSEP
42
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:40
04:27 1269 1368 1279
151
SAVALL FUSTER, EDGAR
43
Senior Mas
C. D. l´ Espenta
0:44:44
04:28 1268 1367 1278
153
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
14
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:49
04:28 1267 1388 1277
154
SENDRA GINER, JUAN
30
Veterans A Mas
Independent
0:44:50
04:28 0 0 0
155
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
27
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:44:51
04:28 1266 1377 1276
156
MORELL PERIS, VÍCTOR
22
Veterans B Mas
Independent
0:44:51
04:27 1265 1381 1275
157
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
28
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:44:53
04:28 1264 1376 1274
158
FERRANDO PASTOR, GABI
29
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:44:56
04:28 1263 1375 1273
159
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
5
Senior Fem
C. A. Publidom
0:45:01
04:29 1262 1396 1390
160
FLORES AVEIRO, YANINA
3
Veterans B Fem
C. A. Publidom
0:45:01
04:30 1261 1398 1389
161
FORNES PEDRO, LLUIS
23
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:45:05
04:29 1260 1380 1272
162
ORTIZ I GISBERT2, AMAND
15
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:45:06
04:30 1259 1387 1271
163
FERRER MANCHA, CRISTIAN
44
Senior Mas
Independent
0:45:11
04:30 1258 1366 1270
164
LLOPIS IBIZA, JUANSA
6
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:45:14
04:29 1257 1395 1269
165
PEDRO MESTRE, JOSÉ
7
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:45:17
04:30 1256 1394 1268
166
PEDRO SALVA, BATI
30
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:45:18
04:30 1255 1374 1267
167
LAZARO ESTRADA, EMILIO
8
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:19
04:30 1254 1393 1266
168
PONS LORENTE, JOAN
31
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:20
04:31 1253 1373 1265
169
GUTIERREZ DE LA VEGA , CLARA ARIADNA
6
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:45:21
04:31 1252 1395 1388
170
WOOD, JENNIFER
7
Senior Fem
C. A. Gata
0:45:23
04:32 1251 1394 1387
171
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
1
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:45:28
04:32 1250 1400 1264
172
GOITANDIA HAZAS, IKER
45
Senior Mas
Independent
0:45:31
04:30 1249 1365 1263
173
PEREZ CARDENAS, RAFA
31
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:45:32
04:31 1248 1374 1262
174
FERRANDO TALENS, JOSE
9
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:45:39
04:33 1247 1392 1261
175
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
2
Juvenil Mas
C. A. Gandia
0:45:42
04:33 1246 1399 1260
176
PAYA RIBES, IVAN
32
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:45:45
04:34 1245 1372 1259
177
CHAMPON, ERIC
33
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:45:45
04:33 1244 1371 1258
178
FORNALI AGULLES, RAUL
24
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:45:48
04:34 1243 1379 1257
179
BOLUFER JORDAN, JOSÉ RAMÓN
46
Senior Mas
C. A. Cametes
0:45:49
04:35 1242 1364 1256
180
CASTELLANO CUBILES, RAFA
25
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:45:50
04:35 1241 1378 1255
181
SANCHEZ FERNANDEZ, CRISTIAN
47
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:45:52
04:35 1240 1363 1254
182
BLANCH LLORENS, JAIME
48
Senior Mas
Independent
0:45:54
04:34 1239 1362 1253
183
WOODALL, TONY
16
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:55
04:35 1238 1386 1252
184
SIMO ARBONA, JAVIER
49
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:56
04:34 1237 1361 1251
185
TUDELA CASAS, JOSE MARIA
17
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:45:57
04:35 1236 1385 1250
186
VICENS MARQUEZ , LUIS
18
Veterans D Mas
C. A. La Xara
0:46:01
04:35 1235 1384 1249
187
LUJAN FUENTES, JAVIER
26
Veterans B Mas
C. A. La Rabosa
0:46:03
04:33 1234 1377 1248
188
OJER IZCUE , PEDRO
4
Veterans F Mas
Independent
0:46:04
04:36 1233 1397 1247
189
GONZÁLEZ PERICÁS, JAVI
32
Veterans A Mas
Independent
0:46:07
04:36 0 0 0
190
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
19
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:46:12
04:36 1232 1383 1246
191
GARRIGUES RONDA, GEMA
4
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:15
04:36 1231 1397 1386
192
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
34
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:46:19
04:37 1230 1370 1245
193
CARDETE ROIG, MÓNICA
3
Veterans C Fem
C. Triatló Gandia
0:46:23
04:38 0 0 0
194
VALERO SIGNES, ANTO
4
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:46:23
04:37 1229 1398 1385
195
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
20
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:25
04:36 1228 1382 1244
196
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
35
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:34
04:37 1227 1369 1243
197
ORTEGA VALLEJO, MILA
1
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
0:46:38
04:38 1226 1400 1384
198
BLASCO BATALLER, JOSE
27
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:46:44
04:38 1225 1376 1242
199
MARTÍN GREGORI, ALOMA
3
Veterans A Fem
G. R. Real de Gandia
0:46:47
04:39 1224 1398 1383
200
GOMEZ TERRE, VIOLETA
5
Veterans C Fem
C. Córrer El Garbí
0:46:54
04:41 1223 1397 1382
201
SOLDEVILA MARÍ, VICENTE
50
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:55
04:40 1222 1360 1241
202
CUELLO LLOBELL, FRAN
51
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:55
04:39 1221 1359 1240
203
BOLUFER CARDONA, JUAN
10
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:55
04:40 1220 1391 1239
204
ESTEBAN BLAY, RICARDO
36
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:46:55
04:41 1219 1368 1238
205
RODRIGUEZ PUENTE, JOSE LUIS
37
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:47:02
04:40 1218 1367 1237
206
POU PÉREZ, RUBÉN
28
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:05
04:41 1217 1375 1236
207
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
29
Veterans B Mas
C. Bernardos Trotters
0:47:07
04:40 1216 1374 1235
208
PEDROS ALVAREZ, PEPE
52
Senior Mas
C. A. Cametes
0:47:08
04:41 1215 1358 1234
209
PÁLSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
2
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:47:18
04:44 1214 1399 1233
210
COSTA TUR, MIGUEL
30
Veterans B Mas
Independent
0:47:22
04:44 1213 1373 1232
211
GASCON SIMON, GUILLERMO
53
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:47:24
04:44 0 0 0
212
ERN BLANCO, SIMON
54
Senior Mas
C. A. Ondara
0:47:24
04:43 1212 1357 1231
213
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
5
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:47:26
04:43 1211 1396 1230
214
CHELET ORDINES, VICENTE
21
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:27
04:43 1210 1381 1229
215
ESCORTELL OLIVER, JOSE
55
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:47:27
04:43 1209 1356 1228
216
SALA GARCÍA, MAYCA
6
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:47:29
04:44 1208 1396 1381
217
BONET MORANT, JUAN
33
Veterans A Mas
C. D. l´ Espenta
0:47:31
04:44 1207 1373 1227
218
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
56
Senior Mas
C. A. Gata
0:47:33
04:44 1206 1355 1226
219
VELAYOS GARCINUÑO, EMILIO
6
Veterans F Mas
Independent
0:47:34
04:45 1205 1395 1225
220
ARBONA CARAVACA, VICENTE
22
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:36
04:42 1204 1380 1224
221
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
8
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:37
04:44 1203 1393 1380
222
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
57
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:47:39
04:45 0 0 0
223
RUBIO RIBERA, VICENT
7
Veterans F Mas
C. A. Crespo runners
0:47:41
04:46 1202 1394 1223
224
BOLUFER CRUAÑES, CARMEN
9
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:41
04:44 1201 1392 1379
225
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL
34
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:42
04:45 1200 1372 1222
226
MOLINES PONT, MIGUEL ANGEL
38
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:45
04:45 1199 1366 1221
226
IVARS MUNERA, VICENTE
58
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:47:47
04:46 0 0 0
227
MARTINEZ SANCHEZ , ANGELICA
6
Veterans B Fem
Independent
0:47:47
04:46 0 0 0
228
GIMENO CARRIÓ, AITOR
59
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:47:48
04:44 1198 1354 1220
229
GRIMALT MOLL, DANI
35
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:48
04:44 1197 1371 1219
230
CHOLBI SELLÉS, MAR
7
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:50
04:45 1196 1395 1378
231
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
10
Senior Fem
C. A. Gata
0:47:51
04:45 1195 1391 1377
232
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
23
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:47:51
04:45 1194 1379 1218
233
CERVERA CAPO, FRANCISCO
39
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:52
04:45 1193 1365 1217
234
ALAMINOS MONTES, JOSE LUIS
11
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
0:47:56
04:47 1192 1390 1216
235
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
24
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:01
04:46 1191 1378 1215
236
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
40
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:01
04:46 1190 1364 1214
237
PEREZ TOMAS, PILAR
11
Senior Fem
C. A. Cametes
0:48:01
04:48 1189 1390 1376
238
DEVESA PARTERA, EDUARDO
25
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:02
04:46 1188 1377 1213
239
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
8
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:48:02
04:48 1187 1393 1212
240
MOYANO RUEDA, RODRIGO
60
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:48:11
04:47 1186 1353 1211
241
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
26
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:14
04:47 1185 1376 1210
242
SALORT LLORCA, VICENTE
31
Veterans B Mas
Independent
0:48:17
04:48 1184 1372 1209
243
MARTINEZ IZQUIERDO , JOSE PASCUAL
27
Veterans D Mas
Independent
0:48:28
04:49 1183 1375 1208
244
MARTÍN GREGORI, ROSER
12
Senior Fem
G. R. Real de Gandia
0:48:31
04:49 1182 1389 1375
245
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:48:40
04:51 1181 1398 1207
246
GINER MAS, JOSE
28
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:45
04:51 1180 1374 1206
247
FERNANDEZ GUERRERO, OSCAR RAÚL
32
Veterans B Mas
Independent
0:48:47
04:50 0 0 0
248
LÁZARO MADRID, GABRIEL
3
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:48
04:51 1179 1398 1205
249
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
9
Veterans F Mas
Independent
0:48:50
04:50 1178 1392 1204
250
CORTES ESCRIVA, OSCAR
41
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:48:52
04:51 1177 1363 1203
251
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE
33
Veterans B Mas
C. D. l´ Espenta
0:48:54
04:52 1176 1371 1202
252
OSUNA HUERTAS, JOSE
4
Veterans G Mas
C. A. Alcoi
0:48:55
04:53 1175 1397 1201
253
ROMERO I BERTÓ, ALFONS
29
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:49:02
04:52 1174 1373 1200
254
CHAVELI CAMARENA, JUANJO
30
Veterans D Mas
C. E. Llocnou
0:49:04
04:53 1173 1372 1199
255
BERNABE REVERT, JAVI
34
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:07
04:53 1172 1370 1198
256
GÓMEZ TERRE, M CARMEN
4
Veterans A Fem
C. Córrer El Garbí
0:49:07
04:53 1171 1397 1374
257
GARCIA AIS, RUBEN
61
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:08
04:51 1170 1352 1197
258
MALONDA AUSINA, ERIKA
7
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:49:08
04:54 1169 1396 1373
259
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIO
62
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:08
04:53 1168 1351 1196
260
BAEZA URIOS, ANTONIO
10
Veterans F Mas
Independent
0:49:10
04:54 1167 1391 1195
261
MAHIQUES COSTA, TANO
31
Veterans D Mas
G. Condol Denia
0:49:12
04:53 1166 1371 1194
262
LLOPIS BOLUFER, VICENT
63
Senior Mas
C. A. Gata
0:49:13
04:54 1165 1350 1193
263
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
42
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:49:18
04:53 1164 1362 1192
264
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
13
Senior Fem
Independent
0:49:18
04:53 1163 1388 1372
265
LÓPEZ MARTIN-SANZ, JOSE ROGELIO
35
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:49:20
04:55 1162 1369 1191
266
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
2
Veterans D Fem
C. A. La Nucia
0:49:20
04:54 1161 1399 1371
267
BISQUERT RIBES, ANA
14
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:21
04:54 1160 1387 1370
268
GARCIA BERENGUER, QUICO
64
Senior Mas
C. A. Gata
0:49:21
04:54 1159 1349 1190
269
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIER
36
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:49:26
04:55 1158 1370 1189
270
MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO
36
Veterans B Mas
Real de Gandia C. F.
0:49:27
04:54 1157 1368 1188
271
BOIX SÁNCHEZ , IVÁN
37
Veterans A Mas
Independent
0:49:35
04:56 1156 1369 1187
272
CANET MARTINEZ, MARCOS
65
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:49:36
04:54 1155 1348 1186
273
FERNANDEZ PADILLA, TOÑE
37
Veterans B Mas
Independent
0:49:44
04:55 0 0 0
274
MAÑÓ SIGALAT, JAVIER
11
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:46
04:57 1154 1390 1185
275
DEL OLMO MIRET, ARAM
66
Senior Mas
Independent
0:49:46
04:56 1153 1347 1184
276
FONT SERRAT, JOSE
32
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:47
04:57 1152 1370 1183
277
GREGORI TORRES, VICENT
43
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:49:48
04:56 0 0 0
278
MCCARTHY, PAMELA
1
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:49:48
04:59 1151 1400 1369
279
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIO
38
Veterans B Mas
Independent
0:49:49
04:55 1150 1367 1182
280
SOLANES VALLET, JUAN
12
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:49:49
04:57 1149 1389 1181
281
ESTEVEZ CABALLERO, SONIA
8
Veterans B Fem
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:49:52
04:57 1148 1395 1368
282
VERA PAREDES, PABLO
38
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:49:53
04:57 1147 1368 1180
283
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUEL
39
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:59
04:58 1146 1366 1179
284
SERVER NOGUERA, PAU
39
Veterans A Mas
Independent
0:50:05
04:58 0 0 0
285
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
44
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:22
05:00 1145 1361 1178
286
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
5
Veterans G Mas
C. Triatló Gandia
0:50:23
05:01 1144 1396 1177
287
SENDRA CUELLO, KIKO
45
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:24
05:00 1143 1360 1176
288
BALLESTER ESTALRICH, RAFA
40
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:24
05:01 1142 1367 1175
289
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL
3
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:25
05:01 1141 1398 1367
290
REVELLES TUR, MIGUEL
41
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:25
05:01 1140 1366 1174
291
FERRER GINESTAR, VICENT
40
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:25
05:01 1139 1365 1173
292
MONFORT GARCIA, ROSA
5
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:50:27
05:01 1138 1396 1366
293
SENTI PETRIE, ARTURO
41
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:50:31
05:01 1137 1364 1172
294
VAN GERWEN, CINDY
9
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:50:32
05:01 1136 1394 1365
295
FELIU SALVA, DAVID
46
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:50:33
05:01 1135 1359 1171
296
RIBES MAHIQUES, EVA
10
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:50:33
05:01 1134 1393 1364
297
FEMENIA PERET, JUAN
42
Veterans B Mas
Independent
0:50:36
05:00 1133 1363 1170
298
VILA CASTILLO, PEPE
33
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:50:38
05:00 1132 1369 1169
299
RAMOS MORENO, JOSE ANTONIO
43
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:50:41
05:00 1131 1362 1168
300
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
47
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:50
05:03 1130 1358 1167
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves