Som Esport
XXXI Volta a peu a Xàbia
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES XXXI VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge www.somesport.com
394 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Club
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:05
1400
2
FORNÉS PÉREZ, ESTHER
Veterans A Fem
C. A. Cametes
0:39:44
1399
3
BOOTH, SOPHIE
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:52
1398
4
TIRADO JIMENEZ, SONIA
Veterans B Fem
C. A. Benidorm
0:40:50
1397
5
AYALA VELAZQUEZ, NATHALIA
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:41:23
1396
6
ORTEGO LUNA, MARTA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:41:35
1395
7
LARA FELIU, ROSA MARÍA
Senior Fem
C. A. Gata
0:41:58
1394
8
WOOD, JENNIFER
Senior Fem
C. A. Gata
0:42:05
1393
9
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:20
1392
10
MULET MESTRE, MARIA
Veterans D Fem
C. A. Gata
0:42:45
1391
11
ET TABAA, HANAN
Senior Fem
C. A. iRun Calp
0:42:47
1390
12
FONT SENSECOGNOM, YOLANDA
Senior Fem
Independent
0:42:52
0
13
HAUGHAN, KRISTEEN
Veterans D Fem
Independent
0:42:57
0
14
ENGUIX PERALES, ANA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:42:58
1389
15
STORM , MÍA
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:43:01
1388
16
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:43:05
1387
17
PASCUAL COLOMER, DURBY
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:43:17
0
18
BISQUERT RIBES, ANA
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:17
1386
19
MALLETT, CHRISTINA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:44:20
1385
20
VIRUEÑA SILVA, GINA
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:20
0
21
MARTÍN GREGORI, ROSER
Senior Fem
G. R. Real de Gandia
0:44:36
1384
22
CAMPOS GALDO, NATALIA
Veterans B Fem
C. A. Gandia
0:44:37
1383
23
CARDONA GÓMEZ, ENCARNA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:44:37
1382
24
RODRIGUEZ MORCILLO, FRANCISCA
Veterans D Fem
C. Km@km Elche
0:44:42
1381
25
GINER ROMERO, TATIANA
Veterans B Fem
C. C. Camallaes
0:44:47
1380
26
PÉREZ MARTÍNEZ, SILVIA
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:44:48
1379
27
MARTIN GREGORI, ALOMA
Veterans A Fem
G. R. Real de Gandia
0:44:50
1378
28
MARTÍNEZ DOBÓN, DEY
Veterans B Fem
G. R. Real de Gandia
0:45:03
1377
29
MARTI GOMEZ, LYDIA
Senior Fem
C. Córrer Xeraco
0:45:07
1376
30
PEREZ CABAÑERO, BEATRIZ
Senior Fem
C. A. Gandia
0:45:08
1375
31
GARRIGUES RONDA, GEMA
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:12
1374
32
GÓMEZ TERRE, VIOLETA
Veterans D Fem
C. A. Gandia
0:45:27
1373
33
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:57
1372
34
CHILDS, LISA
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:00
1371
35
FONT I BOTELLA, ALEXANDRA
Senior Fem
C. A. Bèrnia
0:46:10
1370
36
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
Senior Fem
C. A. Nexo Team
0:46:16
1369
37
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOA
Senior Fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:46:16
1368
38
ARNONE LINFANTINO, GRAZIELLA
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:46:23
1367
39
STORER, TRACY
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:46:26
1366
40
LOPEZ ABAD, EMI
Senior Fem
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:46:48
1365
41
JUAN VILLANUEVA, CLARA
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:51
0
42
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
Veterans B Fem
Independent
0:46:52
1364
43
MOLL PUIGCERVER, RAQUEL
Veterans A Fem
C. A. Corremundos
0:46:59
0
44
BLANCO CISCAR, LINDA
Veterans C Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:10
1363
45
ELGOOD, KIM
Veterans F Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:47:10
1362
46
MALONDA AUSINA, ERIKA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:47:12
1361
47
PASCUAL COLOMER, GEMA
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:47:12
1360
48
CALABUIG LLUCH, IRENE
Veterans E Fem
C. A. Publidom
0:47:17
1359
49
SEGUÍ ALBERT, ARACELI
Veterans B Fem
Independent
0:47:21
0
50
MEDINA FERNANDEZ, CARMEN
Veterans D Fem
C. Dénia Triatló
0:47:23
0
51
TOMÀS CARRIÓ, SANDRA
Senior Fem
Independent
0:47:26
1358
52
VAUGHAN, GINA
Veterans F Fem
Independent
0:47:32
0
53
COSTA GUILLEM, AMPARO
Veterans C Fem
C. Triatló Gandia
0:47:35
1357
54
BARQUERO MIRÓ, BELÉN
Senior Fem
C. C. Camallaes
0:47:40
0
55
SAMBLÁS BETETA, EMI
Veterans C Fem
C. A. Cap i Cua
0:47:42
1356
56
CHALLIS, CACHITA
Veterans F Fem
Independent
0:48:00
0
57
CHANCE, CLARE
Veterans C Fem
C. Sole Mates
0:48:05
1355
58
MORELL AGUILAR, ALMU
Veterans A Fem
C. A. Cametes
0:48:09
1354
59
PEREA PEIRO, SAIDA
Senior Fem
C. C. Camallaes
0:48:11
0
60
CHOLBI SELLÉS, MAR
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:11
1353
61
AMBLER, LOUISA
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:48:15
1352
62
VAN WESTEN, BÁRBARA
Veterans C Fem
C. A. iRun Calp
0:48:15
0
63
VILA VIVES, MARIA
Veterans A Fem
C. A. Bèrnia
0:48:16
1351
64
SELLENS PEREZ, ANGELA
Senior Fem
G. E. La Carena La Font
0:48:24
1350
65
BERNABEU LLINARES, INMA
Veterans C Fem
C. A. La Rabosa
0:48:25
0
66
BERNABEU LLINARES, ROSA
Veterans E Fem
Independent
0:48:25
0
67
MELENCHON SÁNCHEZ, ANA Mª
Veterans E Fem
C. A. Ondara
0:48:33
1349
68
POQUET OLIVER, SILVIA
Veterans B Fem
C. A. Cap i Cua
0:48:33
1348
69
PEREZ FUSTER, ESTHER
Veterans E Fem
G. E. La Carena La Font
0:48:41
1347
70
TRILLO ORERO, AMPARO
Veterans C Fem
C. A. iRun Calp
0:48:44
0
71
MONFORT SART, CRISTINA
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:46
1346
72
ALAMINOS RUIZ, MARÍA DEL MAR
Senior Fem
C. Triatlón nazarí
0:49:04
0
73
AYRES, KATE
Veterans F Fem
C. A. Ambleside
0:49:08
0
74
CARDONA ORDINES , PURIFICACIÓN
Veterans C Fem
G. R. Real de Gandia
0:49:17
1345
75
SOUTHERLAND, LOUISE
Veterans E Fem
Independent
0:49:32
0
76
CASELLES MONTSERRAT, PAULA
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:38
1344
77
ORTOLÁ PONS, SUSANA
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:49:45
1343
78
GOMEZ GORDILLO, YOLANDA
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:51
1342
79
PADILLA MORALES, RAQUEL
Veterans B Fem
G. R. Real de Gandia
0:49:51
1341
80
DIXON, MICHELLE
Veterans B Fem
C. A. Publidom
0:49:52
1340
81
CALABUIG PASTOR, LAIA
Senior Fem
C. Triatló Gandia
0:49:58
1339
82
GARCIA SIGNES, JOYMA
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:50:01
1338
83
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
Senior Fem
C. A. Gata
0:50:04
1337
84
VAN GERWEN, CINDY
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:50:04
1336
85
AYALA ALVARADO, TRINIDAD
Veterans G Fem
C. D. Satse Alicante
0:50:05
1335
86
BISHOP, JONATHAN
Veterans D Fem
C. A. Corremundos
0:50:09
1334
87
BISHOP, ALEXANDRA
Senior Fem
C. A. Corremundos
0:50:09
1333
88
GONZALEZ DURAN, ANA
Juvenil Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:11
1332
89
BAÑULS VIVES, LAURA
Veterans B Fem
C. A. Gandia
0:50:17
1331
90
MOLL CERVERA, FÀTIMA
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:50:19
1330
91
VEINAT BELENGUER, DESI
Senior Fem
Independent
0:50:21
0
92
WALTHON CARDONA, IRIS
Veterans B Fem
Independent
0:50:30
1329
93
MUT OLIVER, AMPARO
Veterans C Fem
C. A. Cap i Cua
0:50:33
1328
94
MONFORT GARCIA, ROSA
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:50:41
1327
95
GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARA
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:50:49
1326
96
HARRISON , KATIE
Senior Fem
Independent
0:50:54
0
97
BOLTA MIRALLES, ROSA MARI
Veterans A Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:57
1325
98
GREGORI MUÑOZ, TERESA
Veterans D Fem
C. A. Gata
0:51:16
1324
99
PORTAFAIX, MARION
Veterans C Fem
Independent
0:51:17
0
100
LORENTE PALOP, MÒNICA
Veterans B Fem
Independent
0:51:17
0
101
MUÑOZ VÁZQUEZ, VANESSA
Veterans B Fem
C. A. Ondara
0:51:24
1323
102
NISHIDA , NAOKO
Veterans C Fem
Independent
0:51:24
1322
103
PÉREZ ALBEROLA, DIANA
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:25
0
104
WOOD , SARAH
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:51:28
1321
105
VALLE HERNANDEZ , MARILO
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:30
0
106
ARMOUSH , JANE
Veterans F Fem
C. A. iRun Calp
0:51:33
1320
107
FORNELL CHALUPETZKA, MANUELA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:51:48
1319
108
BUTLER, ANNIE
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:51:49
1318
109
SICILIA MULET, TERESA
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:51:59
1317
110
MONTAGUD GREGORI, CHUS
Veterans B Fem
Independent
0:52:02
0
111
PASTOR SOLER, VICEN
Veterans D Fem
Independent
0:52:04
1316
112
SOLER MAHIQUES, SARA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:52:05
1315
113
BLUNDEN, TESSA
Veterans B Fem
Independent
0:52:11
0
114
PEIRO HUESO, OLIVIA
Veterans B Fem
C. A. Gandia
0:52:16
1314
115
PONS LLORET, GLORIA
Senior Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:26
1313
116
CHORNET ADSUAR, ARACELI
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:52:28
1312
117
PARDO, BEGO
Veterans C Fem
Independent
0:52:30
0
118
MARTIN HURTADO, ELISABET
Senior Fem
C. A. Publidom
0:52:31
1311
119
RIBES SÁNCHEZ, LUCÍA
Senior Fem
Independent
0:52:31
0
120
GIL MARTINEZ, ENCARNA
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
0:52:40
1310
121
CARDONA BERTOMEU, ANGELA
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:52:44
1309
122
CATALÁ CATALÁ, CAROL
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:52:46
1308
123
SOLANES MAS, MARISSA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:52:52
1307
124
PUIGCERVER FERRANDO, MARIBEL
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:53:05
1306
125
ARTIGUES SIGNES, CRISTINA
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:53:11
1305
126
SAVALL CARRERO, ANA
Veterans D Fem
C. D. l´ Espenta
0:53:11
1304
127
CRUZ GÓMEZ , JANETH
Veterans B Fem
Independent
0:53:15
1303
128
BARDISA GARCIA , MARIA JOSÉ
Senior Fem
C. Mircarsport
0:53:26
0
129
CASTIÑEIRA LUCHORO , RAQUEL
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:48
0
130
ROSSELLO CHORNET, MARTA
Veterans A Fem
Independent
0:53:48
0
131
MONSERRAT REUS, KIKA
Senior Fem
C. A. Bèrnia
0:53:53
1302
132
ALCANTARA AGUILAR, ESPERANZA
Veterans D Fem
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:53:56
1301
133
SALVA CHOQUE, ROSARIO
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:53:56
0
134
MAS BALLESTER, BEATRIZ
Veterans A Fem
Independent
0:53:58
0
135
JÓHANNESDÓTTIR, KRISTIN ANDREA
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:00
1300
136
DOMÈNECH MARCO, MÒNICA
Senior Fem
Independent
0:54:01
0
137
SELLENS PEREZ, ESTER
Senior Fem
G. E. La Carena La Font
0:54:05
1299
138
GIBBS, CATHERINE
Veterans F Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:05
0
139
VILLALON OCTAVIO, DUSAMI
Senior Fem
Independent
0:54:09
0
140
GÓMEZ TERRE, M CARMEN
Veterans A Fem
C. A. Gandia
0:54:16
1298
141
MIHALECZ , KRISZTINA
Veterans C Fem
Independent
0:54:17
0
142
VAN HOENBEECK, ANOUK
Senior Fem
Independent
0:54:18
0
143
ROSELLÓ BALAGUER, LARA
Senior Fem
C. A. Xeresa
0:54:20
1297
144
TRENCO IVARS, AMPARO
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:20
1296
145
SALVÀ FEMENIA, MAITE
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:54:20
1295
146
SEPÚLVEDA BÚRDALO, ESTHER
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:54:21
1294
147
ESCRIVA COLOMAR, CARLA
Senior Fem
C. C. Camallaes
0:54:22
0
148
GAYA ROSELLO, MARIA JOSE
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:54:24
1293
149
CAÑAMÁS OCHOA, XELO
Veterans C Fem
Independent
0:54:24
0
150
NOGUERA DURÀ, VICTÒRIA
Senior Fem
Independent
0:54:40
1292
151
BELLES HUMBLE, MARÍA
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:54:41
1291
152
RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, LUCÍA
Veterans A Fem
C. Athletes Academy
0:54:42
0
153
MENGUAL NOGUERA, VERO
Veterans B Fem
C. A. Bèrnia
0:54:46
1290
154
NAVARRO SALVÀ, MERCE
Senior Fem
C. C. Camallaes
0:54:47
1289
155
TERENTI FONT, XARO
Veterans C Fem
C. A. Bèrnia
0:54:47
1288
156
CATALA RIBES, ANDREA
Veterans A Fem
Independent
0:54:51
0
157
SALORT ORPI, MARGARET
Senior Fem
Independent
0:54:53
1287
158
PALOMARES GILO, CLARA EUGENIA
Veterans E Fem
Independent
0:54:56
1286
159
GIL GIL, INMA
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:55:03
1285
160
GREGORI ESTRUCH, ASUN
Veterans D Fem
C. A. Els Oliveros
0:55:04
1284
161
MCCARTHY, PAMELA
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:55:06
1283
162
IVARS VIDAL, JESSICA
Senior Fem
Independent
0:55:06
0
163
FORNELL CHALUPETZKA, MONIKA
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:12
1282
164
GÓMEZ GARCÍA, PEPI
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:55:13
1281
165
SÁNCHEZ NÚÑEZ, XIMA
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
0:55:13
1280
166
SASTRE ROIG, INMA
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:55:16
1279
167
JACKSON , KAY
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:55:19
1278
168
ESPASA SENDRA, CLAUDIA
Senior Fem
Independent
0:55:22
0
169
BALAGUER FERRAGUD, DORA
Veterans D Fem
C. Córrer Xeraco
0:55:26
1277
170
BELL, GILLIAN
Veterans C Fem
Independent
0:55:28
0
171
FERRER CABRERA, RAQUEL
Senior Fem
Independent
0:55:30
1276
172
NIETO RISUEÑO , JUANI
Veterans A Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:55:30
0
173
VIDAL CATALÀ, PILAR
Veterans D Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:31
1275
174
LLORET RAMOS, INÉS
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:32
0
175
OLIVARES FERRER, MARI CARMEN
Veterans A Fem
Independent
0:55:32
1274
176
MACLAREN, MANDY
Veterans D Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:55:33
1273
177
ALCAZAR SOLER, LORENA
Veterans A Fem
C. A. La Rabosa
0:55:36
1272
178
MIÑANA MORAGUES, GEMMA
Veterans F Fem
C. A. Calygat.com
0:55:39
1271
179
SANCHIS FLUIXÀ, MARIA
Senior Fem
C. Orba Multiesport
0:55:39
1270
180
BLACKMORE, ROS
Veterans D Fem
C. Swaledale Runners
0:55:39
0
181
GIL NOGUERA , ADELA
Senior Fem
Independent
0:55:40
0
182
ROSELLO GREGORI, MJOSE
Veterans A Fem
G. E. La Carena La Font
0:55:51
0
183
ESPLÁ GISBERT, ALEXANDRA
Veterans A Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:55:53
1269
184
IVARS ROS, BELÉN
Senior Fem
Independent
0:55:56
0
185
CATALÁ RIBES, CYARA
Senior Fem
Independent
0:55:56
0
186
DALMAU MARTI, ALICIA
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:55:56
1268
187
WETTERSTRÖM, SAIDA
Veterans C Fem
Independent
0:55:58
1267
188
MARI FUSTER, EVA
Veterans C Fem
G. E. La Carena La Font
0:56:08
1266
189
ROMANY SEVILLA, MARIA
Senior Fem
Independent
0:56:09
1265
190
SESMA, NICOLA
Veterans C Fem
Independent
0:56:10
0
191
YUSTE CATALÁ, VANESSA
Veterans A Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:56:11
1264
192
STEFANIV, ALEKSANDRA
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:12
0
193
SORIANO GALINDO, MARIA AMPARO
Veterans E Fem
C. D. l´ Espenta
0:56:14
1263
194
CATALAN IVARS, ROSA
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:56:22
1262
195
MARTÍNEZ CANTÓ, JUANI
Veterans D Fem
C. A. Ondara
0:56:26
1261
196
VALERA SÁNCHEZ, AITANA
Juvenil Fem
C. A. Ondara
0:56:26
1260
197
PETERS, PETRONELLA
Veterans D Fem
Independent
0:56:31
1259
198
PONS SENSECOGNOM, XARO
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:56:36
1258
199
SIGNES COSTA, TRIDA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:56:36
1257
200
PANTOJA PÉREZ , VERÓNICA
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:56:40
1256
201
PONS JUST, ENCARNA
Veterans C Fem
G. E. La Carena La Font
0:56:41
1255
202
MOLIO TUR, ESTHER
Senior Fem
Independent
0:56:49
0
203
PEREZ OREJA, NURIA
Veterans C Fem
Independent
0:56:51
0
204
WILLIAMS , KATIE
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:56:52
1254
205
RODRÍGUEZ RUBIO, MARIA DEL CARMEN
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:57:00
1253
206
RIBES MAHIQUES, EVA
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:57:00
1252
207
SOLER MAHIQUES, MARIA JOSE
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:57:01
1251
208
BENITO GARCIA, VANESSA
Veterans A Fem
Independent
0:57:01
0
209
GARRIDO SÁNCHEZ, JESSICA
Senior Fem
Independent
0:57:06
1250
210
PALOMARES FERRER, CELIA
Veterans E Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:57:07
1249
211
SANTANDREU MOLL, AMALIA
Senior Fem
C. Ntgas Sports Team
0:57:07
1248
212
VARO LOPEZ, LAURA
Veterans B Fem
C. D. Satse Alicante
0:57:09
1247
213
PEREZ LOPEZ, NEUS
Veterans A Fem
Independent
0:57:09
1246
214
STOCKER, SARAH JANE
Senior Fem
Independent
0:57:11
1245
215
SERRA MONTOYA, CARLA
Juvenil Fem
C. Dénia Corre
0:57:11
1244
216
IVANKIV, NINA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:57:13
1243
217
COSME UTIMA, CAROL
Veterans B Fem
C. A. Gandia
0:57:13
1242
218
PELLICER SEBASTIÀ, MARIA JOSÉ
Veterans C Fem
C. A. Xeresa
0:57:13
1241
219
TABERNERO SAN MIGUEL, MARTA
Senior Fem
C. A. Publidom
0:57:14
1240
220
CARRIÓ GUILLEM, MARTA
Senior Fem
Independent
0:57:14
1239
221
FERNÁNDEZ DE JUAN, DAVINIA
Senior Fem
Independent
0:57:15
0
222
SALVÀ MULET, ANTONIA
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:57:22
1238
223
MARI BOLUFER, AMPARO
Veterans B Fem
Independent
0:57:22
0
224
ABEAL GARABANA, NURIA
Veterans E Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:57:23
1237
225
CATALA BOLUFER, XELO
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:57:29
1236
226
ELLIOTT, ANGELA
Veterans G Fem
Independent
0:57:30
0
227
ZARAGOZA SERRAT, FINA
Veterans D Fem
C. A. Ondara
0:57:31
1235
228
PALLAS DONET, CARME
Veterans C Fem
Independent
0:57:33
1234
229
HIGUERAS, LOLES
Veterans C Fem
Independent
0:57:33
0
230
PEREZ SAMPERIO, LORENA
Veterans C Fem
C. A. iRun Calp
0:57:33
1233
231
VAN MAASAKKERS, CARMEN
Senior Fem
Independent
0:57:36
1232
232
MORERA BLANQUER, LORENA
Veterans A Fem
Independent
0:57:45
0
233
MORERA LLORCA, REBECA
Veterans B Fem
Independent
0:57:45
0
234
DOMINGUEZ RODRIGUEZ, MABEL
Veterans B Fem
C. A. iRun Calp
0:57:45
1231
235
MONFORT GARCIA, MARIA
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:57:51
1230
236
MARTÍNEZ LARA, NURIA
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:57:55
1229
237
TORRES FONTES, MAR
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:57:56
1228
238
MAURÍ CRESENCIO, EVA
Veterans A Fem
C. C. Camallaes
0:57:57
1227
239
FLIGUETE PRATS, ALBA
Veterans A Fem
Independent
0:58:05
0
240
GUILLÉN MORALES, CAROLINA
Veterans A Fem
Independent
0:58:06
1226
241
LIBBY, ANDREA
Veterans C Fem
Independent
0:58:11
1225
242
DOS SANTOS PEREIRA, MARIA
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:58:13
0
243
CARRIÓ FONT, MARTA
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:58:14
1224
244
GIMENO ROBLES , MARTA
Veterans E Fem
C. TriPuçol
0:58:21
1223
245
LILLO GARCIA, ANA
Veterans D Fem
G. Condol Denia
0:58:29
1222
246
SOLARI OLIVEIRA, LOUISE
Veterans B Fem
C. Vegan Athlethes
0:58:29
1221
247
PASCUAL NOGUERA, ANALIA
Veterans D Fem
C. A. Cametes
0:58:29
1220
248
GUY , DEBBIE
Veterans B Fem
Independent
0:58:31
1219
249
MARCO PRATS, ELISA
Senior Fem
C. Orba Multiesport
0:58:34
0
250
RAMOS GIMENO, ROSA MARÍA
Veterans D Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:58:35
1218
251
POBES SERRANO, MARIA JESUS
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:58:36
1217
252
FRASQUET GONZALEZ, MATI
Veterans E Fem
C. C. Camallaes
0:58:38
1216
253
ESCRIVÀ SENSECOGNOM, MIREIA
Senior Fem
C. D. l´ Espenta
0:58:39
1215
254
JANELIUNAITE, EDITA
Senior Fem
Independent
0:58:40
0
255
FAHLE, MONIKA
Veterans A Fem
Independent
0:58:41
1214
256
MARTI MORELL, MAR
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:58:44
1213
257
BUCHÉ, DANIELA
Veterans A Fem
Independent
0:58:47
0
258
PERELLÓ TALENS, MÓNICA
Veterans C Fem
C. A. Centcames
0:58:49
1212
259
FERRER MEDINA, CLARA
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:58:51
1211
260
ALBI MENGUAL, NURIA
Senior Fem
Independent
0:58:52
0
261
UBEDA LÓPEZ, IRENE
Veterans A Fem
Independent
0:58:56
0
262
PÉREZ GARCÍA, YOLANDA
Veterans D Fem
C. D. l´ Espenta
0:58:56
1210
263
GAVILÀ MONTSERRAT, ÀNGELES
Veterans B Fem
C. A. Ondara
0:58:59
1209
264
MONCHO PERIS, MARGARIDA
Veterans C Fem
C. A. Ondara
0:59:02
1208
265
CORTELL CORTS, FÀTIMA
Veterans C Fem
Independent
0:59:07
0
266
GARCIA MEJÍAS, MARISOL
Veterans C Fem
C. A. Ondara
0:59:14
1207
267
SOLER ARBONA, MARIA-JOSE
Veterans D Fem
C. A. Gata
0:59:14
1206
268
DOMOK, MONIKA
Veterans C Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:59:14
0
269
MORELL FERNÁNDEZ , LUCÍA
Veterans A Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:18
1205
270
BUIGUES GARCIA, LAURA
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:20
1204
271
BOYLE, VALERIE
Veterans C Fem
Independent
0:59:20
0
272
MARTINEZ DOMINGUEZ , MANUELA SOLE
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:59:21
1203
273
PÉREZ MENGUAL , ROSANA
Senior Fem
C. D. l´ Espenta
0:59:24
1202
274
FERRERO ENCISO, PILAR
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:26
0
275
MARI RONDA, EVA
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:26
0
276
PUCHOL OLIVER, BELEN
Veterans C Fem
Independent
0:59:27
0
277
MONSERRAT BORDES, MÒNICA
Veterans C Fem
Independent
0:59:27
0
278
RAMON TORAN, CAROLINA
Senior Fem
Independent
0:59:29
0
279
CARDONA MARTÍNEZ, PAQUIBEL
Veterans D Fem
C. A. Ondara
0:59:34
1201
280
DE LOUW, SUSAN
Veterans C Fem
Independent
0:59:37
0
281
VICENTE RODRÍGUEZ, MARÍA DOLORES
Veterans G Fem
G. Condol Denia
0:59:38
1200
282
PUIG FAYOS, MONICA
Veterans C Fem
C. A. Safor - Teika
0:59:39
1199
283
PUIG FAYOS, CRISTINA
Veterans C Fem
C. A. Safor - Teika
0:59:39
1198
284
WILLIAMS , TALWYN MEGAN
Veterans B Fem
C. Vegan Athlethes
0:59:48
1197
285
FERRER GONZALEZ, MARIA JOSE
Veterans C Fem
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:59:53
1196
286
MESTRE CASTELLÓ , CLARA
Senior Fem
Independent
0:59:54
0
287
LLOBELL BUIGUES, CAROLINA
Veterans B Fem
Independent
0:59:55
0
288
GONZÁLEZ MARTINEZ, PRESE
Veterans D Fem
Independent
0:59:57
0
289
GOMEZ PASTOR, LLUM
Veterans A Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:57
1195
290
GÓMEZ PASTOR, REBECA
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:59:57
0
291
SIERRA ESCUDERO, MARÍA JOSÉ
Veterans E Fem
C. A. Nexo Team
0:59:59
1194
292
ROIG CARDONA, CRISTINA
Veterans B Fem
Independent
1:00:00
0
293
CATALÀ MONCHO, MARIA JOSÉ
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:00:10
1193
294
GORDIJN, FRANCOISE
Veterans C Fem
Independent
1:00:13
0
295
VILLALBA MORTES, DORA
Veterans D Fem
Independent
1:00:25
0
296
SASTRE SANCHO, EVA
Veterans C Fem
C. A. Cametes
1:00:26
1192
297
ARCIS CASTILLO, ZULEMA
Senior Fem
Independent
1:00:32
0
298
PEDRO SALVÁ, PEPA
Veterans E Fem
C. A. Gata
1:00:39
1191
299
FERRER COSTA, PATRICIA
Veterans C Fem
Independent
1:00:42
0
300
MATTHEUS JIMENEZ, ARANCHA
Veterans C Fem
C. Esports Colau Runner´ s
1:00:42
0
301
NAVE FLUXA, XELO
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:00:43
1190
302
PALAO MONTOYA, MARIBEL
Veterans D Fem
Independent
1:00:44
0
303
POVEDA GARCÍA, MARISOL
Veterans B Fem
Independent
1:00:48
1189
304
GAVILA FURIO, LUISA
Veterans D Fem
C. E. A. Bétera
1:00:52
0
305
VIDAL PEÑAS, INMA
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
1:00:53
1188
306
HALL, SARA
Veterans A Fem
Independent
1:01:19
0
307
PEIRÓ FORT, XARO
Veterans E Fem
C. Córrer El Garbí
1:01:19
1187
308
SELLÉS SÁNCHEZ, BEA
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:01:20
1186
309
LAWRENCE, LESLIE
Veterans F Fem
Independent
1:01:22
0
310
GREGORI SÁEZ , INMA
Veterans B Fem
G. R. Real de Gandia
1:01:30
1185
311
GUILBERT, VERONIQUE
Veterans E Fem
Independent
1:01:39
1184
312
TORRES PLANELLS, MARISA
Veterans E Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:01:44
1183
313
NEVILLE, SARAH
Veterans A Fem
Independent
1:01:44
0
314
ALEXANDER HALL, NADINE
Veterans B Fem
Independent
1:01:45
1182
315
BARBER VIDAL, GEMMA
Veterans A Fem
Independent
1:01:45
1181
316
CRESPO PUIG, SÍLVIA
Veterans B Fem
C. A. Bèrnia
1:01:47
1180
317
SENDRA SENDRA, YOLANDA
Veterans B Fem
C. Orba Multiesport
1:01:48
1179
318
GARCIA-CHAMON SEGARRA, GEORGINA
Senior Fem
C. A. Kilome3 Xàtiva
1:01:53
0
319
BELTRÁN RIVERA, EVA MARÍA
Veterans C Fem
Independent
1:01:56
0
320
SPERO, JAIN
Veterans D Fem
Independent
1:02:00
1178
321
MALONDA ROSELLÓ, ROSANA
Senior Fem
C. A. Corremundos
1:02:01
1177
322
SENDRA PONS, IOLANDA
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
1:02:04
1176
323
FLUIXÀ OLMOS, Mª JESÚS
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:02:05
1175
324
MONTEALEGRE MENOR, ANA
Veterans B Fem
C. A. Ondara
1:02:07
1174
325
SANCHEZ SAEZ, PAQUI
Veterans D Fem
C. A. iRun Calp
1:02:08
1173
326
CAUDELI MILLET, TERE
Veterans D Fem
C. D. l´ Espenta
1:02:16
1172
327
BALLESTER SIMO, RAQUEL
Senior Fem
C. A. Cametes
1:02:16
1171
328
SAN MIGUEL FABREGUES, MARIA ANTONIA
Veterans F Fem
C. A. Publidom
1:02:17
1170
329
LLETI COLOMAR, LORENA
Veterans B Fem
Independent
1:02:26
0
330
OCHOA ROSELLÓ, FANI
Veterans E Fem
G. Condol Denia
1:02:28
1169
331
ARGUDO MULET, SORAYA
Veterans A Fem
C. A. Gata
1:02:46
1168
332
RIBES SALVADOR, ROSANA
Senior Fem
Independent
1:02:53
0
333
MIHUTESCU, NICOLETA-AIDA
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
1:03:00
0
334
VILA APARISI, ANNA
Senior Fem
Independent
1:03:20
0
335
BELTRAN PONS, ROSA
Veterans E Fem
Independent
1:03:24
1167
336
CODINA PUCHALT, CARMEN
Veterans G Fem
Colla de Córrer Parotet
1:03:28
0
337
MIRALLES MAS, TERESA
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:03:34
1166
338
ORDOÑEZ RGUEZ, MARGA
Veterans B Fem
G. Condol Denia
1:03:34
1165
339
REYNAU GARCIA, CARMEN
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:03:44
0
340
FRIGOLS GRIMALT, VERO
Senior Fem
C. A. Gata
1:03:49
1164
341
ARABÍ ARABÍ, TERESA
Veterans E Fem
C. A. Gata
1:03:49
1163
342
CORTÉS FEMENÍA, MÓNICA
Veterans C Fem
Independent
1:04:05
0
343
SAPENA DEVESA, VERONICA
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:07
0
344
YANG, JIAYIN
Veterans C Fem
Independent
1:04:08
0
345
ESCODA FERRER, MARGA
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:04:23
1162
346
BUIGUES ALENTADO, PEPA
Veterans D Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:28
0
347
SORIANO CHOLBI, LOLA
Veterans E Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:29
0
348
PASTOR EGIDO , AMELIA
Veterans G Fem
G. Condol Denia
1:04:30
1161
349
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:04:40
1160
350
COSTA ESTEVAN, MARITXEL
Veterans C Fem
Independent
1:04:41
1159
351
SÁNCHEZ MULET, MARIA ISABEL
Veterans C Fem
G. Condol Denia
1:04:42
1158
352
BAYDAL PASTOR, ANA
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:04:42
1157
353
MIRALLES MERINO, CARME
Senior Fem
Independent
1:04:44
1156
354
GANDIA PIERA, CONCHIN
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:04:45
1155
355
GUARDIOLA BALLESTER, EVA
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:04:45
1154
356
SALINERO PERELLÓ, PAULA
Senior Fem
Independent
1:04:48
0
357
GARCÍA MATEO, ARACELI
Veterans C Fem
C. A. La Xara
1:04:49
0
358
SANCHIS FUSTER, ROSA
Veterans D Fem
C. Córrer El Garbí
1:05:02
1153
359
FERRER ALEMANY, VICENTA
Veterans E Fem
C. Córrer El Garbí
1:05:02
1152
360
ARANDA AGUD, LUCIA
Veterans B Fem
C. Orba Multiesport
1:05:06
1151
361
MALLOL OLIVER, SUSANA
Veterans C Fem
C. Orba Multiesport
1:05:06
1150
362
MARSDEN, HAZEL
Veterans F Fem
Independent
1:05:08
1149
363
BORJA ESQUER, CHELO
Veterans B Fem
Independent
1:05:22
0
364
REVELLES TUR, ROCIO
Veterans A Fem
Independent
1:05:22
0
365
PULLINGER, PENNY
Veterans F Fem
Independent
1:05:44
0
366
BUIGUES VALLES, MARI CARMEN
Veterans D Fem
Independent
1:06:02
0
367
IGNATEVA, OLGA
Senior Fem
Independent
1:06:05
1148
368
OCHOA ROSELLÓ, MARIANGELS
Veterans G Fem
G. Condol Denia
1:06:39
1147
369
POQUET SOLIVERES, SONIA
Veterans A Fem
Independent
1:06:45
0
370
CABRERA SEVILLA, MAYTE
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
1:07:16
1146
371
PRIETO AMAT, MARINA
Veterans A Fem
Independent
1:07:21
1145
372
MILLAN CASTELLANOS, ALMUDENA
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:07:24
1144
373
CARTER, FRANCESCA
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
1:07:25
1143
374
COSTA SOLER, TERE
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:07:35
1142
375
PEÑA ZAMORA, PILAR
Veterans B Fem
C. A. La Xara
1:07:35
1141
376
SPENCER, JOANNE
Veterans E Fem
Independent
1:08:04
1140
377
CANTÓ PRIMO, MÓNICA
Veterans D Fem
Independent
1:08:52
1139
378
ARNAU PASCUAL, MAYTE
Veterans A Fem
Independent
1:09:10
0
379
GINER DURAN, REMEDIOS
Veterans G Fem
Independent
1:09:14
0
380
ESPI BOSCA, MAITE
Veterans D Fem
C. A. El Xio Llutxent
1:09:18
1138
381
FRENCH, STELLA
Veterans E Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:09:28
1137
382
ABAD, CAROLINA
Veterans B Fem
Independent
1:10:38
0
383
SALORT ORPI, GLORIA
Senior Fem
Independent
1:10:38
0
384
CUNNINGHAM, CLAIRE
Veterans C Fem
C. M. A. La Faixa
1:10:52
1136
385
DEROFFIGNAC, IRÈNE
Veterans F Fem
Independent
1:11:28
1135
386
SEGARRA ESCORTELL, NIEVES
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:11:52
0
387
TERCERO MARTINEZ, MAVI
Veterans D Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:11:52
1134
388
PEMBERTY, ELDA ILEANA
Veterans C Fem
Independent
1:13:54
1133
389
DE VASCONCELLOS FERNANDEZ, VICKY
Senior Fem
G. Condol Denia
1:14:06
1132
390
LLORENS PALONES, ANTONIA
Veterans D Fem
G. Condol Denia
1:14:06
1131
391
LORCY, MONIQUE
Veterans G Fem
Independent
1:16:43
0
392
RIPOLL BOIGUES, ENCARNA
Veterans C Fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:16:48
1130
393
VAN DER WEIJ SCHROTH, SABINE
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
1:16:57
1129
394
VASILEVA MADINA, PETYA
Veterans A Fem
C. A. Corremundos
1:16:57
1128
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves