Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXXI VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge www.somesport.com


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T.
Real
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1201
GOMIS, JOSE
170
Veterans B Mas
C. Esports Colau Runner´ s
1:00:13
0:59:44
05:58 0 0 0
1202
VAUGHAN, TERRY
22
Veterans G Mas
Independent
1:00:14
0:59:16
05:56 0 0 0
1203
FERRER ESCORTELL, ANTONIO
171
Veterans B Mas
Independent
1:00:19
0:58:31
05:51 0 0 0
1204
MARTÍ TORRES, SERGI
172
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:00:21
0:58:36
05:52 476 1272 684
1205
VILLALBA MORTES, DORA
31
Veterans D Fem
Independent
1:00:25
0:59:27
05:57 0 0 0
1206
SASTRE SANCHO, EVA
55
Veterans C Fem
C. A. Cametes
1:00:26
0:59:17
05:56 475 1367 1192
1207
FORNES ROMANS, CARLOS
134
Veterans A Mas
Independent
1:00:28
0:59:32
05:57 0 0 0
1208
RIBES CUELLO, MARIO
184
Veterans C Mas
Independent
1:00:29
0:58:46
05:53 474 1249 683
1209
VIDAL OLLER, JOSE
67
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
1:00:30
0:59:09
05:55 473 1339 682
1210
MIMAROGLU, NECDET
23
Veterans G Mas
Independent
1:00:31
1:00:08
06:01 472 1383 681
1211
ARCIS CASTILLO, ZULEMA
79
Senior Fem
Independent
1:00:32
0:59:13
05:55 0 0 0
1212
PELLICER I GARCÍA, SALVADOR
68
Veterans E Mas
C. C. Camallaes
1:00:35
0:59:08
05:55 471 1338 680
1213
MENGUAL SIGNES, TOMÁS
24
Veterans G Mas
C. A. Gata
1:00:39
0:59:06
05:55 470 1382 679
1214
PEDRO SALVÁ, PEPA
19
Veterans E Fem
C. A. Gata
1:00:39
0:59:07
05:55 469 1384 1191
1215
PAYA RIBES, JOSE ALEJANDRO
185
Veterans C Mas
C. A. Cametes
1:00:40
0:59:04
05:55 468 1248 678
1216
FERRER COSTA, PATRICIA
56
Veterans C Fem
Independent
1:00:42
0:59:32
05:57 0 0 0
1217
MATTHEUS JIMENEZ, ARANCHA
57
Veterans C Fem
C. Esports Colau Runner´ s
1:00:42
1:00:14
06:01 0 0 0
1218
NAVE FLUXA, XELO
58
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:00:43
0:59:52
05:59 467 1366 1190
1219
ANTON GARCIA, CARLOS
186
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:00:43
0:59:52
05:59 466 1247 677
1220
PALAO MONTOYA, MARIBEL
32
Veterans D Fem
Independent
1:00:44
1:00:05
06:01 0 0 0
1221
POVEDA GARCÍA, MARISOL
60
Veterans B Fem
Independent
1:00:48
0:59:37
05:58 465 1352 1189
1222
RODRÍGUEZ BALLESTA, MANUEL ANTONIO
173
Veterans B Mas
Independent
1:00:48
0:59:37
05:58 464 1271 676
1223
VILLARROELLOZANO, JESUS
112
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
1:00:49
1:00:00
06:00 463 1300 675
1224
MARTÍNEZ ORENGO, IVÁN
186
Senior Mas
Independent
1:00:50
0:59:42
05:58 462 1277 674
1225
SIGNES ANDREU, VICENT
113
Veterans D Mas
Independent
1:00:52
0:58:58
05:54 0 0 0
1226
GAVILA FURIO, LUISA
33
Veterans D Fem
C. E. A. Bétera
1:00:52
0:58:59
05:54 0 0 0
1227
VIDAL PEÑAS, INMA
59
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
1:00:53
0:59:03
05:54 461 1365 1188
1228
MARSDEN, RICHARD
34
Veterans F Mas
Independent
1:00:57
1:00:04
06:00 460 1374 673
1229
BAÑÓ BELDA, FERRAN
35
Veterans F Mas
C. A. Cap i Cua
1:00:58
1:00:35
06:04 459 1373 672
1230
RAFET SORIANO, JOANMI
174
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
1:01:00
0:59:25
05:57 458 1270 671
1231
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
114
Veterans D Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
1:01:00
0:59:11
05:55 457 1299 670
1232
MOYA MARTÍNEZ, ALEJANDRO
187
Senior Mas
C. A. iRun Calp
1:01:11
1:00:29
06:03 456 1276 669
1233
HALL, SARA
41
Veterans A Fem
Independent
1:01:19
1:00:46
06:05 0 0 0
1234
PEIRÓ FORT, XARO
20
Veterans E Fem
C. Córrer El Garbí
1:01:19
1:00:29
06:03 455 1383 1187
1235
SELLÉS SÁNCHEZ, BEA
42
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:01:20
0:59:50
05:59 454 1374 1186
1236
PINTEÑO MARTINEZ, SANTIAGO
69
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
1:01:20
1:00:15
06:02 453 1337 668
1237
LAWRENCE, LESLIE
8
Veterans F Fem
Independent
1:01:22
1:00:58
06:06 0 0 0
1238
PEREZ MORA, ADRIAN
187
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
1:01:29
1:01:00
06:06 452 1246 667
1239
GREGORI SÁEZ , INMA
61
Veterans B Fem
G. R. Real de Gandia
1:01:30
1:01:00
06:06 451 1351 1185
1240
ORTIZ AGUADO, JUAN MANUEL
188
Veterans C Mas
Independent
1:01:35
1:01:35
06:10 0 0 0
1241
BOOTH, ROBERT
25
Veterans G Mas
Independent
1:01:38
1:00:03
06:00 450 1381 666
1242
GUILBERT, VERONIQUE
21
Veterans E Fem
Independent
1:01:39
1:00:38
06:04 449 1382 1184
1243
TORRES PLANELLS, MARISA
22
Veterans E Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:01:44
1:00:53
06:05 448 1381 1183
1244
NEVILLE, SARAH
43
Veterans A Fem
Independent
1:01:44
1:00:08
06:01 0 0 0
1245
GERTHAUO, GUILLERMO
135
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
1:01:45
1:01:10
06:07 447 1295 665
1246
ALEXANDER HALL, NADINE
62
Veterans B Fem
Independent
1:01:45
1:00:09
06:01 446 1350 1182
1247
VALLES CHOLBI, VICTOR
136
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
1:01:45
0:59:53
05:59 445 1294 664
1248
BARBER VIDAL, GEMMA
44
Veterans A Fem
Independent
1:01:45
0:59:53
05:59 444 1373 1181
1249
POQUET LEON, XIMO
115
Veterans D Mas
Independent
1:01:47
1:00:08
06:01 443 1298 663
1250
CRESPO PUIG, SÍLVIA
63
Veterans B Fem
C. A. Bèrnia
1:01:47
1:00:26
06:03 442 1349 1180
1251
POQUET LEON, FRANCISCO
70
Veterans E Mas
Independent
1:01:48
1:00:09
06:01 441 1336 662
1252
SENDRA SENDRA, YOLANDA
64
Veterans B Fem
C. Orba Multiesport
1:01:48
1:00:27
06:03 440 1348 1179
1253
VALLÉS IVARS, TONI
116
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
1:01:50
1:00:39
06:04 439 1297 661
1254
NAVALMORAL MAS, JOSE LUÍS
175
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
1:01:50
1:00:39
06:04 438 1269 660
1255
SIGNES FORNES, LLUIS
176
Veterans B Mas
C. A. Gata
1:01:50
1:00:04
06:00 437 1268 659
1256
GARCIA-CHAMON SEGARRA, GEORGINA
80
Senior Fem
C. A. Kilome3 Xàtiva
1:01:53
1:00:33
06:03 0 0 0
1257
BAS PINO, CESAR
71
Veterans E Mas
C. A. Dianium
1:01:54
1:00:34
06:03 0 0 0
1258
BELTRÁN RIVERA, EVA MARÍA
60
Veterans C Fem
Independent
1:01:56
1:00:35
06:04 0 0 0
1259
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
177
Veterans B Mas
C. Datilera Team
1:01:56
1:00:11
06:01 436 1267 658
1260
SPERO, JAIN
34
Veterans D Fem
Independent
1:02:00
1:00:26
06:03 435 1374 1178
1261
MALONDA ROSELLÓ, ROSANA
81
Senior Fem
C. A. Corremundos
1:02:01
1:00:39
06:04 434 1351 1177
1262
SENDRA PONS, IOLANDA
35
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
1:02:04
1:00:40
06:04 433 1373 1176
1263
FLUIXÀ OLMOS, Mª JESÚS
36
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:02:05
1:00:38
06:04 432 1372 1175
1264
SIGNES PEDRO, JUANSA
117
Veterans D Mas
C. A. Cametes
1:02:06
1:00:32
06:03 431 1296 657
1265
BUIGUES ALENTADO, VICENT
72
Veterans E Mas
C. A. Llebeig Xàbia
1:02:07
1:00:47
06:05 0 0 0
1266
MONTEALEGRE MENOR, ANA
65
Veterans B Fem
C. A. Ondara
1:02:07
1:00:44
06:04 430 1347 1174
1267
SANCHEZ SAEZ, PAQUI
37
Veterans D Fem
C. A. iRun Calp
1:02:08
1:00:41
06:04 429 1371 1173
1268
DEVESA CATALA, JUAN ANTONIO
178
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
1:02:08
1:00:43
06:04 428 1266 656
1269
CAUDELI MILLET, TERE
38
Veterans D Fem
C. D. l´ Espenta
1:02:16
1:01:01
06:06 427 1370 1172
1270
BALLESTER SIMO, RAQUEL
82
Senior Fem
C. A. Cametes
1:02:16
1:01:07
06:07 426 1350 1171
1271
SAN MIGUEL FABREGUES, MARIA ANTONIA
9
Veterans F Fem
C. A. Publidom
1:02:17
1:00:54
06:05 425 1397 1170
1272
BURZIO, MARCELO
73
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
1:02:24
1:00:41
06:04 0 0 0
1273
FRAU RIBES, VICENT
36
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
1:02:25
1:00:31
06:03 424 1372 655
1274
LLETI COLOMAR, LORENA
66
Veterans B Fem
Independent
1:02:26
1:01:06
06:07 0 0 0
1275
MASCARELL MARTI, JESÚS
189
Veterans C Mas
Independent
1:02:27
1:00:59
06:06 423 1245 654
1276
OCHOA ROSELLÓ, FANI
23
Veterans E Fem
G. Condol Denia
1:02:28
1:01:10
06:07 422 1380 1169
1277
LIZCANO SÀEZ, XIMO
179
Veterans B Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:02:37
1:00:54
06:05 421 1265 653
1278
RAMIS AGULLES, VICENT
118
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
1:02:38
1:00:54
06:05 420 1295 652
1279
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
74
Veterans E Mas
C. A. Miramar Fent Cames
1:02:39
1:00:55
06:06 419 1335 651
1280
ARGUDO MULET, SORAYA
45
Veterans A Fem
C. A. Gata
1:02:46
1:01:14
06:07 418 1372 1168
1281
FERNÁNDEZ SANZ, AARÓN
180
Veterans B Mas
Independent
1:02:47
1:01:07
06:07 417 1264 650
1282
FERRER PORTILLO, AMBROSIO
75
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:02:52
1:01:03
06:06 416 1334 649
1283
FORNES MORERA, JOSE JAVIER
190
Veterans C Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
1:02:53
1:01:10
06:07 415 1244 648
1284
RIBES SALVADOR, ROSANA
83
Senior Fem
Independent
1:02:53
1:01:14
06:07 0 0 0
1285
VILA VILA, VICENT
26
Veterans G Mas
C. A. La Rabosa
1:02:53
1:01:04
06:06 0 0 0
1286
GINER FERRANDO, PACO
119
Veterans D Mas
Independent
1:02:55
1:01:19
06:08 414 1294 647
1287
SIVERA CABRERA , JOAN JOSEP
76
Veterans E Mas
C. A. Nexo Team
1:02:57
1:01:51
06:11 413 1333 646
1288
MIHUTESCU, NICOLETA-AIDA
67
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
1:03:00
1:01:36
06:10 0 0 0
1289
LLOBELL PRIETO, VICENTE
77
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
1:03:10
1:01:17
06:08 412 1332 645
1290
VERCHER DONET, JACINTO LORENZO
191
Veterans C Mas
Independent
1:03:11
1:02:20
06:14 411 1243 644
1291
ESTEVE PONS, VICENT
37
Veterans F Mas
C. D. l´ Espenta
1:03:15
1:01:15
06:07 410 1371 643
1292
GINER PEREZ, ANTONIO
27
Veterans G Mas
C. A. Alcoi
1:03:16
1:01:20
06:08 409 1380 642
1293
GARCIA ROVIRA, VICTOR
188
Senior Mas
Independent
1:03:19
1:01:32
06:09 0 0 0
1294
VILA APARISI, ANNA
84
Senior Fem
Independent
1:03:20
1:01:31
06:09 0 0 0
1295
VILA VILA, JORDI
38
Veterans F Mas
C. A. La Rabosa
1:03:20
1:01:30
06:09 408 1370 641
1296
BELTRAN PONS, ROSA
24
Veterans E Fem
Independent
1:03:24
1:01:33
06:09 407 1379 1167
1297
APARISI SERRA, VICTOR
39
Veterans F Mas
Independent
1:03:24
1:01:33
06:09 406 1369 640
1298
CODINA PUCHALT, CARMEN
6
Veterans G Fem
Colla de Córrer Parotet
1:03:28
1:02:43
06:16 0 0 0
1299
SANMIGUEL HUESO, PACO
28
Veterans G Mas
Colla de Córrer Parotet
1:03:31
1:03:31
06:21 0 0 0
1300
MIRALLES MAS, TERESA
10
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:03:34
1:02:09
06:13 405 1396 1166
1301
ORDOÑEZ RGUEZ, MARGA
68
Veterans B Fem
G. Condol Denia
1:03:34
1:02:18
06:14 404 1346 1165
1302
MASCARELL TARRAZONA, VICENT
192
Veterans C Mas
Independent
1:03:36
1:03:36
06:22 403 1242 639
1303
MORENO CATALÀ, MIGUEL
193
Veterans C Mas
C. A. Ondara
1:03:42
1:02:38
06:16 402 1241 638
1304
REYNAU GARCIA, CARMEN
46
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:03:44
1:02:21
06:14 0 0 0
1305
FRIGOLS GRIMALT, VERO
85
Senior Fem
C. A. Gata
1:03:49
1:02:02
06:12 401 1349 1164
1306
ARABÍ ARABÍ, TERESA
25
Veterans E Fem
C. A. Gata
1:03:49
1:02:17
06:14 400 1378 1163
1307
DICKINS, JOHN
40
Veterans F Mas
Independent
1:03:52
1:02:05
06:13 0 0 0
1308
MESTRE COMPANY, ESTEVE
189
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
1:03:55
1:03:16
06:20 399 1275 637
1309
PEREZ BAÑULS, LUIS
41
Veterans F Mas
C. Córrer El Garbí
1:03:58
1:02:28
06:15 398 1368 636
1310
DEL CARPIO PONS, JORGE DAVID
194
Veterans C Mas
Independent
1:04:03
1:04:03
06:24 0 0 0
1311
CORTÉS FEMENÍA, MÓNICA
61
Veterans C Fem
Independent
1:04:05
1:02:36
06:16 0 0 0
1312
SAPENA DEVESA, VERONICA
47
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:07
1:02:37
06:16 0 0 0
1313
YANG, JIAYIN
62
Veterans C Fem
Independent
1:04:08
1:02:59
06:18 0 0 0
1314
JUTZI, TIMO
181
Veterans B Mas
Independent
1:04:08
1:02:59
06:18 0 0 0
1315
CORTES MARTINEZ, SERAFI
29
Veterans G Mas
C. A. Altea
1:04:21
1:03:50
06:23 397 1379 635
1316
ESCODA FERRER, MARGA
11
Veterans F Fem
C. A. Ondara
1:04:23
1:03:02
06:18 396 1395 1162
1317
BUIGUES ALENTADO, PEPA
39
Veterans D Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:28
1:03:02
06:18 0 0 0
1318
PASTOR GASENT, EDUARDO
195
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:29
1:03:02
06:18 0 0 0
1319
SORIANO CHOLBI, LOLA
26
Veterans E Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:29
1:03:03
06:18 0 0 0
1320
PASTOR EGIDO , AMELIA
7
Veterans G Fem
G. Condol Denia
1:04:30
1:03:13
06:19 395 1396 1161
1321
SORIA PACHECO , JAIME
196
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:31
1:02:41
06:16 0 0 0
1322
AVILA ESPINOSA, ANDROS
190
Senior Mas
Independent
1:04:38
1:03:02
06:18 0 0 0
1323
GARCIA, RAUL
191
Senior Mas
Independent
1:04:39
1:03:03
06:18 0 0 0
1324
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA
40
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:04:40
1:03:25
06:21 394 1369 1160
1325
COSTA ESTEVAN, MARITXEL
63
Veterans C Fem
Independent
1:04:41
1:03:25
06:21 393 1364 1159
1326
SÁNCHEZ MULET, MARIA ISABEL
64
Veterans C Fem
G. Condol Denia
1:04:42
1:03:25
06:21 392 1363 1158
1327
BAYDAL PASTOR, ANA
41
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:04:42
1:03:49
06:23 391 1368 1157
1328
BAÑULS PEDRO, JOSÉ ANTONIO
30
Veterans G Mas
C. Dénia Corre
1:04:44
1:02:52
06:17 390 1378 634
1329
MIRALLES MERINO, CARME
86
Senior Fem
Independent
1:04:44
1:02:53
06:17 389 1348 1156
1330
GANDIA PIERA, CONCHIN
65
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:04:45
1:03:22
06:20 388 1362 1155
1331
GUARDIOLA BALLESTER, EVA
66
Veterans C Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:04:45
1:03:22
06:20 387 1361 1154
1332
SALINERO PERELLÓ, PAULA
87
Senior Fem
Independent
1:04:48
1:03:29
06:21 0 0 0
1333
PASTOR SAMPEDRO, JOSE
197
Veterans C Mas
C. A. La Xara
1:04:49
1:03:02
06:18 386 1240 633
1334
GARCÍA MATEO, ARACELI
67
Veterans C Fem
C. A. La Xara
1:04:49
1:03:03
06:18 0 0 0
1335
SPERKER, MARKUS
198
Veterans C Mas
Independent
1:04:58
1:03:17
06:20 0 0 0
1336
SANCHIS FUSTER, ROSA
42
Veterans D Fem
C. Córrer El Garbí
1:05:02
1:04:13
06:25 385 1367 1153
1337
FERRER ALEMANY, VICENTA
27
Veterans E Fem
C. Córrer El Garbí
1:05:02
1:04:14
06:25 384 1377 1152
1338
MOLL GARRIGÓS, PEPE
31
Veterans G Mas
C. A. Publidom
1:05:05
1:04:14
06:26 383 1377 632
1339
FERNANDEZ MARTINEZ, DAVID
182
Veterans B Mas
C. Orba Multiesport
1:05:05
1:03:38
06:22 382 1263 631
1340
ARANDA AGUD, LUCIA
69
Veterans B Fem
C. Orba Multiesport
1:05:06
1:03:40
06:22 381 1345 1151
1341
GARCIA RUBIO, ANTONIO
120
Veterans D Mas
C. A. Cametes
1:05:06
1:03:32
06:21 380 1293 630
1342
MALLOL OLIVER, SUSANA
68
Veterans C Fem
C. Orba Multiesport
1:05:06
1:03:40
06:22 379 1360 1150
1343
MARSDEN, HAZEL
12
Veterans F Fem
Independent
1:05:08
1:04:16
06:26 378 1394 1149
1344
NARANJO RUBIO, JUAN
192
Senior Mas
C. A. La Xara
1:05:12
1:03:26
06:21 377 1274 629
1345
ALABORT MARTINEZ, CARLOS
199
Veterans C Mas
Independent
1:05:13
1:03:59
06:24 0 0 0
1346
PONS ROMANI, ALEJANDRO
32
Veterans G Mas
Independent
1:05:13
1:03:58
06:24 0 0 0
1347
MIRALLES OLIVER, MARCOS
78
Veterans E Mas
C. Orba Multiesport
1:05:20
1:03:50
06:23 376 1331 628
1348
BORJA ESQUER, CHELO
70
Veterans B Fem
Independent
1:05:22
1:03:50
06:23 0 0 0
1349
REVELLES TUR, MIGUEL
137
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:05:22
1:03:39
06:22 375 1293 627
1350
REVELLES TUR, ROCIO
48
Veterans A Fem
Independent
1:05:22
1:03:40
06:22 0 0 0
1351
REVELLES TUR, JOSE MARIA
193
Senior Mas
Independent
1:05:22
1:03:40
06:22 0 0 0
1352
MUT ALMIÑANA, JOSE ANTONIO
121
Veterans D Mas
C. A. Ondara
1:05:39
1:04:16
06:26 374 1292 626
1353
PULLINGER, PENNY
13
Veterans F Fem
Independent
1:05:44
1:04:16
06:26 0 0 0
1354
LOPEZ SENSECOGNOM, DANIEL
122
Veterans D Mas
C. A. Els Oliveros
1:05:47
1:04:32
06:27 373 1291 625
1355
TABACCO FUNARO, DARIO
79
Veterans E Mas
Independent
1:05:52
1:04:02
06:24 0 0 0
1356
LLUESA GIRONÉS, VICENTE JUAN
80
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:05:53
1:04:04
06:24 372 1330 624
1357
CROCETTI, MARCELO
200
Veterans C Mas
Independent
1:06:00
1:04:24
06:27 371 1239 623
1358
BERNAL REQUENA, SERGIO
183
Veterans B Mas
Independent
1:06:02
1:04:29
06:27 0 0 0
1359
BUIGUES VALLES, MARI CARMEN
43
Veterans D Fem
Independent
1:06:02
1:04:32
06:27 0 0 0
1360
IGNATEVA, OLGA
88
Senior Fem
Independent
1:06:05
1:04:57
06:30 370 1347 1148
1361
ALMAZÁN BLÁZQUEZ, IVÁN
138
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
1:06:12
1:04:46
06:29 369 1292 622
1362
MONSONÍS FAR, VÍCTOR
201
Veterans C Mas
Independent
1:06:39
1:04:46
06:29 368 1238 621
1363
OCHOA ROSELLÓ, MARIANGELS
8
Veterans G Fem
G. Condol Denia
1:06:39
1:05:23
06:32 367 1395 1147
1364
POQUET SOLIVERES, SONIA
49
Veterans A Fem
Independent
1:06:45
1:05:22
06:32 0 0 0
1365
SANCHIS FERNANDEZ, SALVADOR
202
Veterans C Mas
Independent
1:06:46
1:05:09
06:31 0 0 0
1366
CASELLES LLOBELL, JOAN FRANCESC
123
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
1:06:50
1:05:37
06:34 366 1290 620
1367
VIVES FORNES, FRANCISCO
203
Veterans C Mas
C. A. Cametes
1:06:52
1:05:47
06:35 365 1237 619
1368
GARCIA FORNÉS, TONI
6
Juvenil Mas
Independent
1:06:56
1:05:16
06:32 364 1395 618
1369
CASTELLS GIL, VICENTE
139
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
1:07:06
1:06:35
06:40 363 1291 617
1370
IVARS FLORES, JOSÉ
33
Veterans G Mas
Independent
1:07:12
1:06:32
06:39 362 1376 616
1371
CABRERA SEVILLA, MAYTE
69
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
1:07:16
1:05:33
06:33 361 1359 1146
1372
NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIER
124
Veterans D Mas
C. A. Gandia
1:07:21
1:05:19
06:32 360 1289 615
1373
PRIETO AMAT, MARINA
50
Veterans A Fem
Independent
1:07:21
1:06:06
06:37 359 1371 1145
1374
MILLAN CASTELLANOS, ALMUDENA
71
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
1:07:24
1:06:00
06:36 358 1344 1144
1375
CARTER, FRANCESCA
9
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
1:07:25
1:06:39
06:40 357 1394 1143
1376
COSTA SOLER, TERE
44
Veterans D Fem
C. A. Ondara
1:07:35
1:05:52
06:35 356 1366 1142
1377
PEÑA ZAMORA, PILAR
72
Veterans B Fem
C. A. La Xara
1:07:35
1:05:51
06:35 355 1343 1141
1378
SESÉ AVELLÁ, JUAN ANTONIO
204
Veterans C Mas
C. Piragüisme Denia
1:07:56
1:06:04
06:36 354 1236 614
1379
SELMA GRANADOS, MARCO
184
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
1:07:56
1:06:04
06:36 353 1262 613
1380
GARRETA MATA, JUAN
194
Senior Mas
Independent
1:07:59
1:06:47
06:41 352 1273 612
1381
SPENCER, JOANNE
28
Veterans E Fem
Independent
1:08:04
1:06:19
06:38 351 1376 1140
1382
CHINCHILLA BERENGUER, AITOR
195
Senior Mas
C. Jackbbit Run
1:08:09
1:07:35
06:46 0 0 0
1383
PONS GINESTAR, VALERIANO
34
Veterans G Mas
C. A. Ondara
1:08:33
1:07:29
06:45 350 1375 611
1384
SIGNES COSTA, TONI
205
Veterans C Mas
C. A. Gata
1:08:34
1:06:47
06:41 349 1235 610
1385
GARCIA RODENAS, PACO
42
Veterans F Mas
C. A. Publidom
1:08:48
1:06:57
06:42 0 0 0
1386
CANTÓ PRIMO, MÓNICA
45
Veterans D Fem
Independent
1:08:52
1:07:24
06:44 348 1365 1139
1387
SCHREIBER, REINER MICHAEL
35
Veterans G Mas
Independent
1:08:55
1:07:50
06:47 347 1374 609
1388
WALSH, MICHAEL
125
Veterans D Mas
Independent
1:08:59
1:07:51
06:47 0 0 0
1389
PYE, MATTHEW
185
Veterans B Mas
Independent
1:09:06
1:07:17
06:44 0 0 0
1390
ARNAU PASCUAL, MAYTE
51
Veterans A Fem
Independent
1:09:10
1:07:31
06:45 0 0 0
1391
SOLER BERNIA, VICENT
81
Veterans E Mas
C. A. La Rabosa
1:09:12
1:07:23
06:44 346 1329 608
1392
GINER DURAN, REMEDIOS
10
Veterans G Fem
Independent
1:09:14
1:07:59
06:48 0 0 0
1393
ESPI BOSCA, MAITE
46
Veterans D Fem
C. A. El Xio Llutxent
1:09:18
1:07:30
06:45 345 1364 1138
1394
CHAFER MIÑANA, SERGIO
126
Veterans D Mas
C. A. El Xio Llutxent
1:09:19
1:07:30
06:45 344 1288 607
1395
FRENCH, STELLA
29
Veterans E Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:09:28
1:07:59
06:48 343 1375 1137
1396
GASPAR ACAMER, JOSÉ ANGEL
206
Veterans C Mas
Independent
1:10:11
1:08:20
06:50 342 1234 606
1397
ABAD, CAROLINA
73
Veterans B Fem
Independent
1:10:38
1:08:59
06:54 0 0 0
1398
SALORT ORPI, GLORIA
89
Senior Fem
Independent
1:10:38
1:08:59
06:54 0 0 0
1399
CUNNINGHAM, CLAIRE
70
Veterans C Fem
C. M. A. La Faixa
1:10:52
1:09:06
06:55 341 1358 1136
1400
CARDONA GONZALEZ, CIPRIA
127
Veterans D Mas
C. A. La Rabosa
1:10:53
1:09:04
06:54 340 1287 605
1401
MARTINEZ DEVESA, VICENT
128
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
1:10:57
1:09:10
06:55 339 1286 604
1402
CERVERA ALEMANY, JUAN
43
Veterans F Mas
C. Orba Multiesport
1:11:07
1:09:34
06:57 338 1367 603
1403
DEROFFIGNAC, IRÈNE
14
Veterans F Fem
Independent
1:11:28
1:11:28
07:09 337 1393 1135
1404
SEGARRA ESCORTELL, NIEVES
52
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:11:52
1:10:31
07:03 0 0 0
1405
TERCERO MARTINEZ, MAVI
47
Veterans D Fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:11:52
1:10:26
07:03 336 1363 1134
1406
DOMINGUEZ VELAURE, BLAS
186
Veterans B Mas
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
1:12:32
1:11:04
07:06 335 1261 602
1407
MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO JOSE
207
Veterans C Mas
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
1:12:33
1:11:05
07:06 334 1233 601
1408
PAIS, DESMOND
36
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
1:13:08
1:12:09
07:13 333 1373 600
1409
PEMBERTY, ELDA ILEANA
71
Veterans C Fem
Independent
1:13:54
1:12:53
07:17 332 1357 1133
1410
DE VASCONCELLOS FERNANDEZ, VICKY
90
Senior Fem
G. Condol Denia
1:14:06
1:14:06
07:25 331 1346 1132
1411
LLORENS PALONES, ANTONIA
48
Veterans D Fem
G. Condol Denia
1:14:06
1:12:50
07:17 330 1362 1131
1412
CAVANAGH, KEN
37
Veterans G Mas
Independent
1:14:49
1:13:03
07:18 329 1372 599
1413
DONET MAHIQUES, JOSE
82
Veterans E Mas
Independent
1:15:20
1:13:32
07:21 328 1328 598
1414
GABRIELS, ALPHONSE
38
Veterans G Mas
Independent
1:16:06
1:15:21
07:32 0 0 0
1416
LORCY, MONIQUE
11
Veterans G Fem
Independent
1:16:43
1:15:47
07:35 0 0 0
1417
RIPOLL BOIGUES, ENCARNA
72
Veterans C Fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:16:48
1:15:33
07:33 327 1356 1130
1418
VAN DER WEIJ SCHROTH, SABINE
74
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
1:16:57
1:15:11
07:31 326 1342 1129
1419
VASILEVA MADINA, PETYA
53
Veterans A Fem
C. A. Corremundos
1:16:57
1:15:12
07:31 325 1370 1128
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves