Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES 33ª VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge www.somesport.com
904 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Temps oficial
Punts
Absoluta
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:32:51
1400
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
C. Ondara Tri-Esport
Vet. A Mas
0:33:11
1399
SABATER RAMIREZ, ALVARO
C. A. Publidom
Senior Mas
0:33:15
1398
SEGRELLES QUILIS, JESÚS
C. A. Montaverner
Vet. C Mas
0:33:18
0
ROSENBAUM, NICOLAS
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:33:20
1397
CRESPO ROMERA, SALVADOR
C. A. Crespo runners
Vet. A Mas
0:33:40
0
ADRI, ADRIAN
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:33:46
1396
FERRER BALLESTER, MIGUEL
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. B Mas
0:33:47
1395
SERRANO CARRASCO , ABRAHAM
C. Syncrosfera
Senior Mas
0:33:49
0
CAMARENA GRAU, JOEL
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:33:57
1394
MORENO GONZÁLEZ, DANIEL
C. Bull Runners
Senior Mas
0:33:59
0
DOMENE FLUIXÁ , GABRIEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:34:00
1393
MARIA RAMOMN, JORDI
C. A. Redolat Team
Vet. B Mas
0:34:05
0
CABEZAS GARCÍA, AITOR
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:34:06
1392
TARDÓN, MAURO
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:34:12
1391
CARDONA TORRES, IGNACIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:34:25
1390
SOLER SALVA, JAIRO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:34:31
1389
GINESTAR MORELL, VICENT
C. Ondara Tri-Esport
Senior Mas
0:34:35
0
PÉREZ MANSILLA, ANDER
C. A. La Nucia
Senior Mas
0:34:45
1388
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:34:59
1387
GARCÍA BOIX, DANIEL
Independent
Vet. B Mas
0:35:02
1386
ALVAREZ BORRAS, RAMON
C. A. Marathon Crevillent
Vet. B Mas
0:35:11
1385
FORNES SANCHIS, OSCAR
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:35:17
1384
FEMENIA BARBER, JAVIER
C. C. Camallaes
Vet. A Mas
0:35:26
1383
GOMAR TORMO, JOAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:35:29
1382
TAMARIT SERESOLA, RAUL
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. C Mas
0:35:34
1381
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:35:40
1380
BAS MORA, MICHEL
C. A. iRun Calp
Senior Mas
0:35:42
1379
VALERO PEDRAZA, JOSE
C. Bull Runners
Vet. A Mas
0:35:43
1378
RICHART BOSCH, XAVI
C. Hrtraining
Vet. A Mas
0:35:44
0
CLIMENT PUERTOS, JUAN MANUEL
C. A. La Rabosa
Vet. D Mas
0:35:44
0
DOMENECH MARTI, TONI
C. Ondara Tri-Esport
Vet. C Mas
0:35:56
1377
MARTÍNEZ ORTIZ DE URBINA , FERNANDO
C. Triatlón Torrevieja
Vet. B Mas
0:36:02
0
PRIETO ALMIÑANA , PEDRO
C. A. Cárnicas Serrano
Vet. C Mas
0:36:08
0
PEREZ SANTAMARIA, LAUREN
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:36:08
1376
OLCINA OLCINA, VICTOR
C. A. Ciutat D´Albaida
Vet. A Mas
0:36:12
0
LLACER ANDRES, FERNANDO
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:36:12
1375
PERIS CONTRERAS, ADRIAN
C. Triatlón Arena Alicante
Vet. A Mas
0:36:16
0
LÓPEZ FERRERES, VICENT
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:36:19
1374
CORTÉS ALCARAZ, AARÓN
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:36:21
1373
BALLESTER PILAN, ABRAHAM
C. A. Redolat Team
Vet. C Mas
0:36:26
0
BADEA, MARIUS BOGDAN
Independent
Vet. A Mas
0:36:29
0
DÍAZ FERNÁNDEZ, JOSÉ MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:36:34
1372
PÉREZ GIMÉNEZ, BORJA
C. Ondara Tri-Esport
Senior Mas
0:36:38
0
BIDAULT , PHILIPPE
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:36:38
1371
MARTÍNEZ GONZÁLEZ, PEDRO
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. B Mas
0:36:41
0
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:36:45
1370
CASTELLANO PEREZ, MIGUEL
C. A. Edeta Llíria
Vet. D Mas
0:36:48
1369
VENGUT MOLL, HECTOR
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:36:48
1368
MORENO ZAFRA, JOSE
C. A. Redolat Team
Vet. D Mas
0:36:50
0
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:36:54
1367
SOLER LLIDO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:36:55
1366
VALDUVIECO LOBO, VICTOR
Independent
Vet. A Mas
0:36:56
0
CUENCA FERRAGUD, JORGE
C. A. Xàtiva
Vet. A Mas
0:37:06
1365
MARSAL BAYDAL, ADRIÁN
C. D. Kamikazes Gang
Vet. A Mas
0:37:06
0
BUIGUES MESTRE, MARTI
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:37:08
1364
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:37:09
1363
SANTAFÉ VIVÓ, JAVIER
C. A. Publidom
Senior Mas
0:37:11
1362
GONZÁLEZ FONTANET, JUAN CARLOS
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:37:13
1361
MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER
C. Ondara Tri-Esport
Vet. B Mas
0:37:14
1360
AJANA , SAIYD
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:37:24
1359
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:37:26
1358
CUENCA SIVERA, ALBERTO
Independent
Vet. A Mas
0:37:26
0
MORATA VIDAL, DAVID
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:37:27
1357
MELON, VICTOR GERMAN
Independent
Vet. C Mas
0:37:28
0
GANDIA VILA, DANIEL
C. A. Rickysporteam Alzira
Vet. D Mas
0:37:33
0
FEMENIA SANCHIS, JAVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:37:42
1356
LÓPEZ ROMEU, ADRIÁN
Independent
Senior Mas
0:37:43
1355
CABRERA MARTINEZ, XAVI
C. A. Bèrnia
Vet. A Mas
0:37:50
0
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIA
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:37:50
1354
BISQUERT CARDONA, IVAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:37:56
1353
SOLDEVILA MARÍ, VICENTE
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:37:58
1352
PAYA RIBES, IVAN
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:38:01
1351
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:38:01
1350
SALVADOR MONTILLA, FRAN
C. D. Kamikazes Gang
Senior Mas
0:38:01
0
IVARS IVARS, ADRIAN
C. D. Kamikazes Gang
Senior Mas
0:38:01
0
SALVA DIEGO, JAUME
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:38:04
1349
PEÑA ROS, EMILIO
C. Marathon Cartagena
Vet. A Mas
0:38:10
0
FORNÉS SANCHIS, MARC
C. Ondara Tri-Esport
Senior Mas
0:38:15
0
PASTOR ALEMANY, MARC
Independent
Senior Mas
0:38:17
1348
JAEN GINESTAR, MIGUEL ANGEL
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:38:18
1347
LEGARRETA BASABE, XABIER
Independent
Vet. C Mas
0:38:20
0
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:38:27
1346
ANGLADA ORENGO, GERMAN
Independent
Vet. C Mas
0:38:33
0
RIERA MAYANS, DAVID
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. B Mas
0:38:35
1345
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:38:40
1344
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:38:44
1343
ROMERO MARTÍN, DAVID
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:38:44
1342
PEDRO SIGNES, VICENT
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:38:46
1341
LLOBELL SERRAT, JOSE MIGUEL
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:38:48
1340
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:38:48
1339
BAÑULS ORTOLÀ, MARC
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:38:49
1338
SAVALL, ANDRES
C. A. iRun Calp
Vet. A Mas
0:38:50
1337
MAHIQUES HERRERO, CÉSAR
C. Escuela Corredor Paco Millan
Vet. D Mas
0:38:52
1336
JIMÉNEZ JIMÉNEZ , CHRISTIAN DAVID
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:38:53
1335
CERVERA TUR, ESTEBAN
C. A. Publidom
Senior Mas
0:38:54
1334
OLIVARES DOÑATE, RUBÉN
Independent
Senior Mas
0:38:55
1333
ORTS , VICENTE
C. A. Publidom
Vet. B Mas
0:38:59
1332
FULLANA, JOAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:39:00
1331
RIPOLL BISQUERT, ALFREDO
C. Ondara Tri-Esport
Senior Mas
0:39:02
1330
RAMOS FUSTER, VICTOR
Independent
Senior Mas
0:39:03
1329
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:39:05
1328
ARTESERO GUTIÉRREZ, BLAS
C. A. Ondara
Senior Mas
0:39:05
1327
GREGORI ESCRIVA, RUBEN
G. E. La Carena La Font
Vet. B Mas
0:39:13
1326
FORNES PERELLO, JUAN JOSE
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. E Mas
0:39:20
1325
MIRALLES MAS, NOEL
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:39:22
1324
MORELL PERIS, VICTOR
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:39:22
1323
GREGORI HORTELANO, GERARD
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:39:26
1322
FERREYRA, CRISTIAN GASTON
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:39:27
1321
ROE, DAG TORE
C. Stanghelle Road Runners
Vet. E Mas
0:39:27
0
BOWMER, NEIL
C. Swaledale Runners
Vet. E Mas
0:39:27
0
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
C. C. Camallaes
Vet. A Mas
0:39:33
1320
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. D Mas
0:39:38
1319
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:39:39
1318
LOPEZ CHELI, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:39:40
1317
CAMBRA SANCHO, SANTI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:39:47
1316
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:39:48
1315
GARCÉS MENGUAL, PEP
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:39:48
1314
REINA IBÁÑEZ, JAVIER
Independent
Vet. C Mas
0:39:52
1313
IBIZA BRIONES, MIGUEL
Independent
Vet. B Mas
0:39:54
0
RIPOLL RAMIREZ, JORDI
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:39:54
1312
ESPIGARES DEL POZO, IGNACIO
C. A. Santa Eulària
Vet. C Mas
0:39:55
0
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
0:39:56
1311
PEDRÓS MONFORT, PEPE
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:39:59
1310
SEGARRA JUAN, MANOLO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:39:59
1309
BLAY LORENTE, ADRIAN
C. E. Raboses Rafelcofer
Senior Mas
0:40:00
1308
HABA DOMINGUEZ, DAVID
Independent
Senior Mas
0:40:06
0
MIRA SENDRA, MANOLO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. B Mas
0:40:10
1307
RAMIS TERUEL, JORDI
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:40:13
1306
FORNES MALONDA, VICTOR
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:40:15
1305
DAIDAY DAYDAY , YASSIN
C. A. Gata
Senior Mas
0:40:16
1304
MARTI SANCHEZ, FERNANDO
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:40:18
1303
DIJKSTRA , HYLKE
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:40:18
1302
CASELLES PEREZ, PEDRO DAVID
C. A. Apol·ana
Vet. C Mas
0:40:18
1301
PASTOR PELLICER , FERNANDO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:40:18
1300
FERRANDO MESTRE, LUIS
C. Córrer La Llebre - Simat
Senior Mas
0:40:23
0
GARCÍA RUIZ , VICTOR
Independent
Vet. C Mas
0:40:23
1299
DE JUAN DEVESA, VICENT
C. DeniaCalygat Esports
Vet. F Mas
0:40:25
1298
MARQUES SALINES, JOAQUIN ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:40:27
0
SIGNES GRIMALT, ANDRES
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:40:27
1297
SOLER TORRES, JUANVI
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:40:27
1296
FRANCÉS COMES, VICENT
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:40:28
1295
MILLET PELLICER, ALBERTO
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:40:31
1294
DOMENECH BALLESTER, LUCAS
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:40:32
1293
ALCARAZ LORENTE, JOSE
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:40:34
1292
MURILLO LLERGO, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:40:34
1291
FUSTER, BERTO
C. Ciclista Xeraco
Vet. B Mas
0:40:35
0
GINER FERRANDO, PEP
C. A. Ondara
Vet. B Mas
0:40:35
1290
FERRANDO CARRIO, CARLOS
Independent
Vet. D Mas
0:40:36
0
PÉREZ VALLINO, RICARDO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:40:36
1289
CANO COLINO, RODRIGO
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:40:39
1288
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:40:40
1287
BLASCO TRO, ÁNGEL
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:40:40
1286
CHAPARRO LILLO, JESÚS
C. A. Redolat Team
Vet. C Mas
0:40:41
0
LLORET BLASCO, XIMO
Independent
Vet. C Mas
0:40:42
0
FERRANDIZ ALEMAÑ, JORGE
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:40:44
0
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:40:50
1285
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
C. A. Els Coixos
Vet. D Mas
0:40:50
1284
MAÑÓ FERRI, SERGIO
C. Córrer El Garbí
Vet. A Mas
0:40:59
1283
ALBALADEJO ORTUÑO , JOSE MANUEL
C. D. Km@km Elche
Vet. E Mas
0:41:02
0
IVARS IVARS, JUAN
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:41:04
1282
CIFUENTES , DIEGO
C. A. iRun Calp
Senior Mas
0:41:05
1281
CHENG, CHRISTIAN
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:41:05
1280
JORRO RAMÓN, JORDI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:41:06
1279
TORMO IVARS, SAUL
Independent
Senior Mas
0:41:06
1278
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
G. E. La Carena La Font
Vet. G Mas
0:41:06
1277
HERNANDEZ, SERGIO
Independent
Vet. A Mas
0:41:08
0
NOGUERA CASELLES, JORDI
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:41:09
1276
PIQUERAS, OSCAR JORDI
Independent
Vet. B Mas
0:41:10
0
PONS MÀS, JOSÉ VTE.
C. A. Ondara
Vet. D Mas
0:41:12
1275
JORDA BONELL, JOSE JUAN
Independent
Vet. E Mas
0:41:12
0
CASELLES PEDRO, JOSE
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:41:14
1274
FLUXÀ FERRER , PERE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:41:16
1273
PARADEDA FONTANET, MARC
C. A. Gynrunning Tonic Club
Senior Mas
0:41:18
1272
FORNALI AGULLES, RAÚL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:41:20
1271
LLORCA SANTAMARÍA, JOSEP
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:41:22
1270
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
C. Córrer Xeraco
Vet. C Mas
0:41:23
1269
VENTERO GOMEZ , ADRIAN
Independent
Senior Mas
0:41:24
0
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSE
Independent
Vet. D Mas
0:41:25
1268
LOPEZ BARRERO, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:41:26
1267
VALLES FORNET, VICTOR
C. Datilera Team
Vet. A Mas
0:41:28
1266
GARCÍA SANTACREU, JOSÉ FRANCISCO
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:41:29
1265
GALLEGO, JUAN
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:41:36
0
BAS VIVES, DIDIER
C. A. iRun Calp
Vet. D Mas
0:41:41
1264
TENT CHOLBI, PERE
Independent
Senior Mas
0:41:45
1263
MARTÍNEZ MARTI, ALEJANDRO
C. A. Cap i Cua
Senior Mas
0:41:47
1262
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:41:50
1261
MARTI CLEMENTE, KEVIN
Real de Gandia C. F.
Senior Mas
0:41:52
1260
CAMARASA VIVES, PAU
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:41:57
1259
MOYANO RUEDA, RODRIGO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:41:57
1258
ANDRÉS MILLET, QUICO
Independent
Senior Mas
0:42:01
1257
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:42:06
1256
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:42:07
1255
VERDÚ ANDRÉS, RICHARD
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:42:08
1254
PLAZA MORENO, ANTONIO
Independent
Vet. B Mas
0:42:09
0
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
Independent
Senior Mas
0:42:10
0
PEIRÓ SALORT, VICENT
C. Ciclista Xeraco
Vet. C Mas
0:42:10
1253
TORRES SÁNCHEZ, SERGI
C. Ondara Tri-Esport
Vet. C Mas
0:42:12
1252
MARIN FERNANDEZ, ÁNGEL
Independent
Vet. A Mas
0:42:13
0
ESCRIVA MATIAS, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:42:17
1251
CAUSI PEREZ, ANTONI
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:42:20
1250
REVELLES TUR, MIGUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:42:22
1249
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
G. R. Real de Gandia
Vet. B Mas
0:42:27
1248
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
C. Córrer El Garbí
Vet. A Mas
0:42:28
0
PEREZ CARCIA, CRISTIAN
Independent
Senior Mas
0:42:29
0
DIAS LOPES, ALBANO
Independent
Vet. B Mas
0:42:30
1247
FERRER MORENO, ALBERT
Independent
Senior Mas
0:42:35
1246
FERRANDO TALENS, JOSE
G. E. La Carena La Font
Vet. F Mas
0:42:36
1245
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:42:37
1244
GONZÁLEZ VÁZQUEZ , EMILIO JESÚS
C. A. Publidom
Vet. D Mas
0:42:38
0
TRO MOLINES, FRANCESC XAVIER
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:42:44
1243
IBÁÑEZ FERRER, WENCES
C. A. Guixa Esport
Vet. A Mas
0:42:48
1242
ESCORTELL BOU , JAIME
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:42:48
1241
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
0:42:49
1240
BARCELÓ RIOS, JAUME
C. A. Triatló La Vila
Vet. B Mas
0:42:50
1239
RAE, RICHARD
C. Roadhoggs Leicester AC
Vet. E Mas
0:42:55
0
COSTA MIRALLES, JOAN
Independent
Senior Mas
0:43:02
1238
BLANCH LLORENS, JAIME
C. Esports Colau Runner´ s
Senior Mas
0:43:07
1237
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:43:07
1236
CATALÁ CARDONA, KIKO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:43:09
1235
DE LA ENCINA VAZQUEZ, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:43:09
1234
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:43:09
1233
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
C. A. Benidorm
Vet. F Mas
0:43:12
1232
BURGUERA SAVALL, JAVIER
Independent
Vet. C Mas
0:43:12
0
FERRER MULET, FRANCESC
C. A. Gata
Vet. G Mas
0:43:17
1231
SERVER ESPÍN, FERNANDO
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:43:18
1230
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:43:19
1229
DE KOK, SEBASTIAN
Independent
Vet. A Mas
0:43:21
0
BAHAMONTES ROSA, ALBERTO
Independent
Vet. A Mas
0:43:22
0
LACOMBA MARTINEZ , JAVIER
Independent
Vet. B Mas
0:43:24
0
GARCÍA MARTÍNEZ, JORDI
Independent
Senior Mas
0:43:27
0
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:43:30
1228
ARABI BALLESTER, KIKO
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:43:31
1227
MOLINA UDAETA, JUAN CARLOS
C. A. La Xara
Vet. C Mas
0:43:31
1226
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:43:32
1225
CABRERA SEVILLA , PEDRO
Independent
Vet. B Mas
0:43:33
1224
GÓMEZ BUIGUES, JAUME
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:43:34
1223
CAUDELI LLORCA, SALVA
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. C Mas
0:43:34
1222
ZADOWOZNIZ, GERMAN
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. C Mas
0:43:36
1221
CAMEL, HUGO
Independent
Senior Mas
0:43:41
0
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:43:44
1220
ROBSON, CHRIS
C. Sole Mates
Vet. D Mas
0:43:51
1219
LANGLEY, MARK
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:43:53
1218
PONS AUSINA, JAVIER
G. Espeleològic Gata
Vet. B Mas
0:43:54
1217
SALVA TORRES, JAUME
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:43:55
1216
DALMAU MARTI, JOSE
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:43:56
1215
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVAN
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:43:57
1214
WALBRAN, BRUCE
Independent
Vet. E Mas
0:43:59
1213
ESTRUCH MARTÍNEZ , MARCOS
Independent
Vet. C Mas
0:44:00
1212
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
C. A. Gata
Senior Mas
0:44:00
1211
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:44:02
1210
MARTÍNEZ GINESTAR , JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:44:04
1209
BLASCO LLIDÓ, ESTEVE
Independent
Senior Mas
0:44:05
0
MARTÍNEZ NOGUERA, SALVADOR
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:44:08
1208
PEDRÓS OLIVER, DANIEL
Independent
Senior Mas
0:44:08
1207
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:44:11
1206
ORTIZ SELLES, JOSE JAIME
C. Beer Runners Xabia
Vet. B Mas
0:44:11
1205
VARA RAMOS, JOSE LUIS
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:44:12
1204
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:44:13
1203
CERVERA TUR, TONI
C. A. Els Oliveros
Vet. E Mas
0:44:13
1202
ANDRÉS MARTÍN , PEDRO JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:44:15
1201
GRIMALT MARSAL, CARLOS
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:44:15
1200
ALBEROLA TERUEL, SERGIO
C. Ondara Tri-Esport
Vet. C Mas
0:44:15
1199
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
C. A. Xirimirunners
Vet. C Mas
0:44:16
1198
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:44:18
1197
BUIGUES CARRIÓ, PACO
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. E Mas
0:44:18
1196
CÓZAR I AGULLÓ, RAUL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:44:19
1195
MORATO RAFET, ADRIAN
C. A. La Xara
Senior Mas
0:44:20
0
MULET MENGUAL, RAUL
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:44:21
1194
GRIMALT MOLL, DANI
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:44:25
1193
SISCAR PASTOR, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:44:27
1192
SENDRA, NANDO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. C Mas
0:44:27
1191
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:44:28
1190
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
Independent
Senior Mas
0:44:29
1189
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:44:29
1188
TACHÓ FERRER, JUAN BAUTISTA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:44:32
1187
PALONÉS SESER, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:44:33
1186
ESCRIVÁ JULIÁ , JOSE
G. E. La Carena La Font
Vet. A Mas
0:44:34
1185
SANTOS JUANES, LUIS
Independent
Senior Mas
0:44:34
0
SANVICTOR SOLER, MARC
Independent
Senior Mas
0:44:35
1184
RUIZ LINARES, FRANCISCO
C. A. Altea
Vet. A Mas
0:44:36
1183
RUIZ GARRIGUES, JORGE
Independent
Senior Mas
0:44:39
1182
REDONDO CASTILLO, ALFONSO
Independent
Vet. C Mas
0:44:43
1181
PÉREZ PUIG, MODE
Independent
Vet. B Mas
0:44:43
0
DIEGO GARCIA, JORDI
Independent
Senior Mas
0:44:45
1180
MORENO MATAIX , SERGIO
C. A. Safor - Teika
Vet. F Mas
0:44:45
0
CLIMENT MONTANER, PAU
Independent
Vet. A Mas
0:44:47
1179
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:44:48
1178
BETANCOURTH GÓMEZ , ALEXANDER
Independent
Vet. B Mas
0:44:48
0
MESTRE COMPANY, ESTEVE
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:44:50
1177
FAR RIPOLL, PACO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:44:51
1176
GUIXOT LLOPIS, MAXIMO
Independent
Vet. E Mas
0:44:55
1175
BOLUFER CARDONA, JUAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:44:55
1174
LÓPEZ VALVERDE, FRANCISCO
Independent
Vet. G Mas
0:44:59
0
LLORENS TIO, BORJA
Independent
Senior Mas
0:45:05
0
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL ANGEL
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. C Mas
0:45:08
1173
PALAU PARISI, MELCHOR
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:45:08
1172
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIO
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:45:08
1171
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:45:10
1170
CORDERO BORJA, CARLOS
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:45:10
1169
GARCÍA MARI, TONI
C. A. Guixa Esport
Vet. B Mas
0:45:12
1168
NARANJO BERENGUER, JACINTO
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:45:16
1167
SALORT MARTÍN, SERGIO
Independent
Vet. B Mas
0:45:18
0
MORELL PEIRÓ, ÁLVARO
Independent
Senior Mas
0:45:19
0
LOZANO MOYA, JOSÉ
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:45:22
1166
GILABERT MUT, XAVIER
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:45:24
1165
PONS COSTA, FRANCISCO J.
C. A. Cametes
Vet. E Mas
0:45:24
1164
MENOR GALVEZ, BERNARDO
C. Escuela Corredor Paco Millan
Vet. C Mas
0:45:26
0
IBARRA BROTONS, GABRIEL
C. A. Solorunners
Vet. C Mas
0:45:36
0
RONDA IBIZA, EMILIO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:45:37
0
CAUSI SERVER, TONI
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:45:38
1163
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:45:38
1162
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:45:40
1161
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Independent
Vet. D Mas
0:45:40
1160
FERRER RIBES, ANDRES
C. A. Cametes
Vet. E Mas
0:45:41
1159
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:45:43
1158
CHOLBI SELLES, JOSE MIGUEL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:45:44
0
TESCHENDORFF, JORGE
Independent
Vet. E Mas
0:45:48
0
JAUNARENA ACOSTA, MAURO ALEXIS
Independent
Senior Mas
0:45:51
1157
CLIMENT TRINIDAD, VICTOR
Independent
Senior Mas
0:45:53
1156
ASENSI PICAZO, MIGUEL
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:45:55
1155
MARTINEZ PALOP , HECTOR
Independent
Vet. A Mas
0:45:56
0
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIAN
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. F Mas
0:45:57
1154
CASELLES ESPINOS, JOAN
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:45:59
1153
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:46:02
1152
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
C. A. La Nucia
Vet. C Mas
0:46:02
0
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
Senior Mas
0:46:07
1151
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUAN
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:46:10
1150
LLOBELL ANDRES, SANTIAGO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:46:12
1149
DEVESA PARTERA, EDUARDO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:46:13
1148
RAMOS CASADO, DANIEL
Independent
Senior Mas
0:46:16
1147
MENGUAL MARÍ, VICENT
G. R. Real de Gandia
Senior Mas
0:46:17
1146
SÁNCHEZ PUIG, RUBEN
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:46:17
1145
BUSTOS HIGÓN, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:46:17
1144
LAFFAYE , ERNESTO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:46:19
1143
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:46:19
1142
ESCRIVÁ BALLESTER, SANTIAGO
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:46:19
1141
MARIN LOPEZ, JESÚS JOSÉ
Independent
Vet. C Mas
0:46:21
0
SÁNCHEZ CALATAYUD , JOSÉ ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:46:21
0
BLASCO BLASCO, LUIS
C. A. Gata
Senior Mas
0:46:24
0
MARTI ESPINOS, SANTI
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:46:25
1140
SENDRA LLIDÓ, VICENT
C. A. Els Oliveros
Vet. C Mas
0:46:29
1139
ESTRELA CATALA, MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:46:30
1138
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
C. A. Els Oliveros
Vet. B Mas
0:46:31
1137
CAMARENA, JOVI
C. Triesport Potries
Vet. C Mas
0:46:33
1136
SANCHEZ MIRALLES, PACO
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
0:46:35
1135
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. E Mas
0:46:35
1134
COLOM, FRANCISCO
Independent
Senior Mas
0:46:37
0
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:46:39
1133
TUDELA CASAS, JOSE
C. A. Publidom
Vet. D Mas
0:46:40
1132
PALACIO SAPENA, JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:46:40
1131
FRECHINA GIMENO, LLORENÇ
Independent
Senior Mas
0:46:40
0
METOLA CATALÁ, JOSÉ M.
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:46:42
1130
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:46:47
1129
DONDERIS SERRA, JAIME
C. A. La Xara
Vet. C Mas
0:46:49
1128
ESPINO LARA, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. C Mas
0:46:55
1127
SOLER LLOBELL, JOSÉ ANDRÉS
Independent
Vet. B Mas
0:46:55
0
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR
Independent
Vet. C Mas
0:46:58
1126
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
C. D. l´ Espenta
Vet. E Mas
0:46:59
1125
LOPEZ RUIZ, DAMIÁN
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:47:00
1124
MIÑANA SALA, MIGUEL
C. A. Gata
Senior Mas
0:47:00
1123
BYRNE, JONATHAN
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:47:01
1122
PEREZ CARDENAS, RAFA
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:47:02
1121
CASERTA TELECHEA , VICTOR
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:47:03
1120
ARMOUSH , AMER
C. A. iRun Calp
Vet. F Mas
0:47:04
1119
LÓPEZ MORENO, DANIEL
C. A. Altea
Vet. B Mas
0:47:05
1118
ESCRIVÁ PONS, ALBERTO
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:47:10
1117
CATALÁ FEMENÍA, JUAN
Independent
Vet. D Mas
0:47:11
1116
PIERA FERRER, BATISTE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:47:14
1115
PONS LORENTE, JUAN
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:47:14
1114
GARCIA GISBERT, JAVIER
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:47:14
1113
CANET MARTINEZ, MARCOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:47:15
1112
WOODALL, TONY
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:47:15
1111
MALLOL I GARCIA, SERGI
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:47:15
1110
LARA PONS, RAÜL
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:47:15
1109
FERRI ALONSO, IVAN
C. A. Ontinyent
Vet. C Mas
0:47:17
0
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:47:19
1108
DACOSTA VADILLO, ALEX
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:47:19
1107
GARRIGÓS FEMENIA, DANIEL
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:47:20
1106
MARCH ESCUDERO, JAUME
P. C. Grau
Vet. B Mas
0:47:21
1105
ORTIZ MERINO, LUIS
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:47:22
1104
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFAEL
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:47:22
1103
GUTIERREZ OLIVARES, JOSE LUIS
Independent
Vet. C Mas
0:47:24
1102
ERN BLANCO, SIMON
C. A. Ondara
Senior Mas
0:47:26
1101
MARTÍNEZ, CRISTIAN
C. A. iRun Calp
Senior Mas
0:47:26
0
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
C. A. iRun Calp
Vet. G Mas
0:47:28
1100
ESCRIVÀ BORREDÀ, SALVA
C. E. Raboses Rafelcofer
Senior Mas
0:47:29
1099
ALBORCH MIRALLES, BENJAMIN
Independent
Vet. C Mas
0:47:30
1098
SANTACREU RIBES, JAVIER
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:47:31
1097
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:47:31
1096
GARCÍA DE LA SERRANA PÉREZ, JULIAN
C. A. El Faro
Vet. E Mas
0:47:32
1095
BOIX FERRANDO, JOSEP
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:47:32
1094
MORATÓ RAFET , KIKO
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:47:34
1093
VALLÉS IVARS, JOSE ANTONIO
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:47:36
1092
FERRER PEIRO, TINO
C. A. Franc Beneyto R. Denia
Vet. E Mas
0:47:39
1091
LLOPIS SABATER, RAMON
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. C Mas
0:47:39
1090
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
C. A. Franc Beneyto R. Denia
Vet. E Mas
0:47:39
1089
DEVESA MIRALLES, PERE
Independent
Vet. B Mas
0:47:39
1088
MOYA ALMAZAN, DAVID
Independent
Vet. B Mas
0:47:39
0
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:47:40
1087
MARTÍNEZ SERRIÓ, RAFA
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:47:43
1086
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:47:45
1085
IVARS BERTOMEU, JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:47:47
1084
GREGORI PEIRÓ, JUAN JESUS
C. A. Els Oliveros
Vet. B Mas
0:47:50
1083
GARCÍA CARMONA, JUAN BTA
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:47:50
1082
PUIG MAS, XEXU
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:47:52
1081
HERNÁNDEZ MIRANDA, JORGE
Independent
Vet. A Mas
0:47:52
0
MOODY, JAMES
Independent
Vet. B Mas
0:47:53
1080
JULIÀ PELLICER, PEPE
C. Triatló Gandia
Vet. E Mas
0:47:54
1079
GARCIA DE LA CRUZ, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:47:56
1078
PÉREZ GONZÁLEZ, LORENZO
C. Triatlón TATRI
Vet. C Mas
0:47:57
1077
MARTÍN SÁNCHEZ, PEDRO J.
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:47:58
1076
MASCARELL CRESPO, ADRIAN
C. BTT Beniarjó
Senior Mas
0:47:59
1075
MAHIQUES COSTA, TANO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:48:01
1074
MARÍ SENSECOGNOM, JUAN M.
C. A. Arena Running Team
Vet. B Mas
0:48:06
1073
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:48:08
1072
CASELLES FERRER, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:48:08
1071
MOYA GARCIA, FRANCISCO JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:48:10
1070
MORILLO CABRERA, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:48:10
1069
PÉREZ CRUAÑES , FRAN
Independent
Vet. A Mas
0:48:11
0
FERRANDIS RIPOLL, JUAN FRANCISCO
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:48:12
1068
PEREZ, PABLO
Independent
Senior Mas
0:48:12
0
JAÉN MUÑOZ, JOSE
Independent
Vet. E Mas
0:48:21
1067
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Independent
Vet. D Mas
0:48:22
1066
GINER PELLICER, DAVID
C. Amos Team
Vet. C Mas
0:48:24
1065
TORRES ALBI, FRANCISCO JESUS
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:48:24
1064
ALVAREZ LOPEZ, MANUEL
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:48:26
1063
LÓPEZ SOBRADO, VICENT
G. R. Real de Gandia
Vet. D Mas
0:48:26
0
MULET CERVERA , FRANCISCO JOSE
C. A. Cap i Cua
Vet. D Mas
0:48:26
1062
PALSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. G Mas
0:48:26
1061
SEGUI DOMENECH, XAVIER
Independent
Senior Mas
0:48:28
0
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:48:29
1060
MOLL MORELL, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:48:30
1059
MOMPARLER MARZAL, FERNANDO
C. E. Raboses Rafelcofer
Vet. B Mas
0:48:31
1058
SEGUÍ GIL, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:48:33
1057
BERTOMEU PICÓ, ANDREU
C. Athletes Academy
Vet. A Mas
0:48:34
1056
SENTÍ PONS, ANDREU
Independent
Vet. A Mas
0:48:37
0
MELGAREJO MELGAREJO, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:48:38
1055
CAMPOS ALBORS , PABLO
C. A. Altea
Vet. C Mas
0:48:38
0
MEDINA, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:48:39
1054
ALMUDEVER AREVALO, MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:48:39
1053
AGULLÓ CARBONELL, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:48:41
1052
NAVAS RIBES, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:48:44
1051
CONTRERAS MESA, JESUS
Independent
Vet. D Mas
0:48:46
1050
PICKEL, MAXIMILIAN
Independent
Senior Mas
0:48:48
1049
VARÓ FULLANA, JOSE MANUEL
Independent
Senior Mas
0:48:48
1048
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
Independent
Vet. C Mas
0:48:49
1047
PASTOR SERRA, XAVIER
Independent
Vet. E Mas
0:48:50
1046
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:48:50
1045
JORRO RAMON, JAVI
Independent
Vet. B Mas
0:48:52
0
SIGNES ROSELLÓ, FELIPE
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:48:52
1044
NEGRE GALLEGO , VÍCTOR
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:48:53
1043
OLMIER CABRERA , PEPE
C. Bfit Denia
Senior Mas
0:48:55
0
CABRERA FONT, MIGUEL ANGEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:48:58
1042
CAÑADAS BAS, SERGIO
Independent
Senior Mas
0:49:00
0
JUST FUSTER, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:49:01
1041
BISHOP, JONATHAN
C. A. Corremundos
Vet. E Mas
0:49:01
1040
ARBONA CARAVACA, VICENTE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:49:07
1039
DEL BAÑO FERNÁNDEZ, LUIS MIGUEL
Independent
Vet. B Mas
0:49:12
1038
FERNANDEZ OLIVER, JAVIER
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
0:49:12
1037
HERNAN GARCIA, JOSE DOMINGO
Independent
Vet. B Mas
0:49:15
1036
DUEÑAS POQUET, SERGIO
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:49:18
1035
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:49:20
1034
OJER IZCUE, PEDRO
Independent
Vet. G Mas
0:49:20
1033
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:49:21
1032
LLACER CARRIO , JAIME
Independent
Vet. C Mas
0:49:22
1031
BUIGUES ANDRES, JUAN JOSE
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:49:22
1030
GASENT BALLESTER, RAUL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:49:23
1029
FELDHAUS, NILS MALTE
Independent
Vet. A Mas
0:49:24
1028
CLAY, OLIVER
Independent
Senior Mas
0:49:24
1027
MONGE PERALES, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. F Mas
0:49:28
1026
MORENO AGUADO, FRANCISCO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:49:28
1025
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:49:29
1024
DOMENECH DONDERIS, JAUME
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:49:29
1023
ABELLAN MORENO, SINDO
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:49:29
1022
ALEMANY BALAGUER , CESAR
Independent
Vet. D Mas
0:49:30
1021
PROSPER MARCO, JOSE DAVID
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:49:30
1020
LLORENTE, PERE
C. A. Finestrat
Vet. D Mas
0:49:30
1019
O´LOUGHLIN, PHILIP
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. E Mas
0:49:31
1018
GONZÁLEZ BASCONES, MOISES
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:49:34
1017
BROGNIEZ MALONDA, SERGIO
Independent
Senior Mas
0:49:37
1016
SIERRA VALLÉS, CARLOS
C. D. Kamikazes Gang
Senior Mas
0:49:39
1015
PEREZ ALVADO, ANDREU
C. Corredors de Callosa
Vet. D Mas
0:49:41
1014
NOTARIO BROX, JOSE ALBERTO
Independent
Vet. B Mas
0:49:41
1013
GONZALEZ ALONSO, DAVID
Independent
Vet. B Mas
0:49:41
1012
TORRES MARTI, JORGE
Independent
Vet. B Mas
0:49:41
0
LOPEZ LÓPEZ , JOSE MANUEL
Independent
Vet. F Mas
0:49:45
0
GONZÁLEZ IVARS, MIQUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:49:45
1011
SALORT SERRAT, PEDRO
Independent
Vet. C Mas
0:49:47
1010
ORTIZ SERIZOLA, GUSTAVO
C. de Rem Marina de Dénia
Vet. D Mas
0:49:47
1009
FRESNEDA ARMELL, DAVID
C. Multiesport Marina Alta
Vet. C Mas
0:49:48
1008
COWARD, IAN
Independent
Vet. G Mas
0:49:50
1007
ROMERO I BERTÓ , ALFONS
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. D Mas
0:49:50
1006
MOLIO TUR, GAUDENCIO
Independent
Vet. A Mas
0:49:53
1005
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUIN
C. A. Publidom
Vet. E Mas
0:49:54
1004
SOLER VALLES, JOSE LUIS
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:49:54
1003
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:49:55
1002
FORNÉS ALBEROLA, LLUIS
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:49:57
1001
FERRANDO PASTOR, GABI
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:49:57
1000
GIRAU ALONSO, RAMON
C. Triatló Corriol
Vet. B Mas
0:50:01
999
MARTÍNEZ COSTA, GUSTAVO
Independent
Vet. B Mas
0:50:04
998
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:50:04
997
BALLESTER FERRER, CLAUDIO
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:50:05
996
DELGADO RODRÍGUEZ, PABLO
Independent
Senior Mas
0:50:05
0
MAS BUIGUES, VICTOR
Independent
Senior Mas
0:50:07
0
FUSTER PEIRÓ, SALVADOR
Independent
Vet. B Mas
0:50:12
995
MARTIN PRIETO, PEDRO ALEJANDRO
G. Condol Denia
Vet. D Mas
0:50:13
0
ARAGÓ GOMIS, AGUSTIN
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:50:13
994
GUASCH RUIZ, JUAN LUIS
C. Triatlón TATRI
Senior Mas
0:50:14
0
GARCÍA JIMÉNEZ, ANTONIO
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:50:16
993
ALCOCER CUEVAS, MARIO
Independent
Senior Mas
0:50:18
992
GANDÍA RUIZ, RAFA
C. Guardamar Runners
Vet. F Mas
0:50:20
0
LLORENS BALLESTER, JOSEP
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:50:20
991
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:50:22
990
ALBORS BRU, MIGUEL ANGEL
Independent
Vet. C Mas
0:50:25
989
MIRALLES VELA, ENRIQUE ANGEL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
0:50:28
988
ESCORTELL OLIVER, JOSÉ FRANCISCO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:50:29
987
COSTA DOMENECH, JORDI
Independent
Senior Mas
0:50:32
986
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:50:37
985
SEGARRA VALLÉS, DIEGO
Independent
Senior Mas
0:50:38
984
CARDONA CRUAÑES, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:50:38
0
PUIG MAHIQUES, JOSÉ
C. M. A. La Faixa
Vet. B Mas
0:50:40
983
CHELET ORDINES, VICENTE
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. E Mas
0:50:41
982
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:50:41
981
GREGORI VERDÚ, SANTIAGO
Independent
Senior Mas
0:50:41
0
BARNES, JEREMY
C. Dénia Corre
Vet. F Mas
0:50:43
980
SAMPABLO ESTRUCH, MIQUEL
C. A. Safor - Teika
Vet. C Mas
0:50:43
979
SERER GRIMALT, PASCUAL
Independent
Vet. B Mas
0:50:43
978
PASTOR GOSP, RAUL
Independent
Vet. C Mas
0:50:43
977
NEIRA INFANTE , ALVARO
Independent
Vet. C Mas
0:50:47
0
PEREZ MORA, ADRIAN
Independent
Vet. C Mas
0:50:49
976
BAÑO BAS, JUAN JOSE
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:50:49
975
ESTRUGO TOMAS, ADRIAN
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:50:51
974
WOOD, ANDY
Independent
Vet. C Mas
0:50:52
973
ROJAS, RODRIGO MARTIN
Independent
Vet. B Mas
0:50:52
0
BERARDO, MARIANO ANDRES
Independent
Vet. B Mas
0:50:52
0
SENTÍ PETRIE, ARTURO
Independent
Vet. C Mas
0:50:53
972
ORTOLÁ OLLER, JOSÉ SANTIAGO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:50:53
971
PÉREZ MARCOS, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. A Mas
0:50:54
970
GARCÍA SANCHO, JESÚS MANUEL
C. A. Cap i Cua
Vet. D Mas
0:50:57
969
RIPOLL FUERTES, GERMÀ
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:50:58
968
SANTOS MANRIQUE, ANTONIO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:51:01
967
GIL ROSELL, JOSE RICARDO
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
0:51:01
0
BRUGMAN, FEIKO
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:51:04
966
BLASCO BLASCO, ANGEL
C. A. Gata
Senior Mas
0:51:05
965
POLLE SALIAS, RICHARD
C. Multiesport Benitatxell
Vet. E Mas
0:51:06
964
RODRIGUEZ LOPÉZ, SERGIO
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:51:06
963
KIPPES, STEPHAN
Independent
Vet. C Mas
0:51:06
0
AGUERRÉ BALLESTEROS, EDUARDO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. A Mas
0:51:09
962
HERRERIAS SELLÉS, MANOLO
C. A. Altea
Vet. C Mas
0:51:11
961
SALORT LLORCA, VICENTE
Independent
Vet. C Mas
0:51:13
960
POU PÉREZ, RUBEN
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. B Mas
0:51:14
959
CARPI FORQUÉS, PERE
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. B Mas
0:51:15
0
MATEO TEROL , DANIEL
Independent
Vet. B Mas
0:51:16
0
RUIZ GARCIA , JUAN CARLOS
C. Bull Runners
Vet. B Mas
0:51:16
0
GUAL BISQUERT, EMILIO
Independent
Vet. B Mas
0:51:16
958
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
0:51:16
957
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. C Mas
0:51:16
956
GÓMEZ GONZÁLEZ , JUANTO
C. A. Runners for Beer
Vet. C Mas
0:51:17
955
VICENS VIDAL, VICTOR
C. A. Runners for Beer
Vet. C Mas
0:51:18
954
MARTI FABREGAT, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:51:18
953
COMPANY CHINESTA, LUIS
Independent
Vet. A Mas
0:51:19
0
LUCENA BARTUAL, MOISÉS
Independent
Senior Mas
0:51:19
0
MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO JOSE
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:51:20
952
BREQUE, ROBERT
Independent
Vet. F Mas
0:51:20
951
PRATO, WILDING
Independent
Vet. C Mas
0:51:25
0
MORO RODRÍGUEZ, DANIEL
C. D. Kamikazes Gang
Senior Mas
0:51:25
0
JORRILLO ROMERO, IVAN
C. A. Publidom
Senior Mas
0:51:25
950
ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FRANCISCO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:51:29
949
GRAU SAPENA, FERNANDO
C. Amos Team
Vet. B Mas
0:51:29
948
KENNEDY, STEPHEN THOMAS
Independent
Vet. E Mas
0:51:29
947
REIG ROIG, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:51:31
946
BUTLER, BRIAN PAUL
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
0:51:32
945
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. E Mas
0:51:35
944
BISQUERT SANTACREU, JUAN
Independent
Vet. B Mas
0:51:35
943
FIGUEROA RANGEL , VICTOR JULIO
Independent
Vet. B Mas
0:51:36
0
PEDRO SALVA, BATI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:51:36
942
HODGSON , PHIL
C. Todmorden Harriers
Vet. G Mas
0:51:36
0
PASTOR PERELLÓ, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:51:38
941
IBAÑEZ VIVES, KIKE
Independent
Vet. B Mas
0:51:39
940
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:51:40
939
GARCIA DEL REAL GOROSABEL, ANTONIO
Independent
Vet. B Mas
0:51:40
0
ALCINA NAYA, DANIEL
Independent
Senior Mas
0:51:41
938
USAGRE TORRES , JACOBO
Independent
Vet. B Mas
0:51:44
0
LOPEZ PERET, JUAN MANUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:51:44
937
MALLOL OLIVER, VICENT
Independent
Vet. D Mas
0:51:45
936
VALLÉS SENDÍN, MIGUEL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:51:49
935
FONT SERRAT, JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:51:49
934
MARTINEZ IVORRA, ERNESTO MIGUEL
C. A. A to trapo
Vet. D Mas
0:51:52
933
GINER MARTÍNEZ , JOSEP
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:51:52
932
SIDI, MOHAMED LAMIN
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:51:54
931
MAS MAS, JOSE PEDRO
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
0:51:57
930
HERNANDO TORRENS , VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:51:57
0
RODRÍGUEZ AMANDI, DAVID
Independent
Vet. C Mas
0:52:01
0
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
Independent
Vet. D Mas
0:52:02
929
SERRAT SANTAMARÍA, FERNANDO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:52:02
928
VIDAL ALEMANY, RUBEN
Independent
Senior Mas
0:52:05
927
BECKERICH, ANDY
Independent
Vet. A Mas
0:52:07
926
RABANALES SOTOS , BORJA
Independent
Vet. A Mas
0:52:08
0
SASTRE MASANET, JOSEP
Independent
Senior Mas
0:52:09
925
SIGNES ALBEROLA, LLUIS
C. M. A. La Faixa
Vet. B Mas
0:52:10
924
CASELLES SIGNES, DIEGO
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:52:10
923
LOZANO ROMERO, DAVID
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:52:11
922
FERRER TUSET, ENRIQUE
Independent
Vet. E Mas
0:52:20
921
PLA SANCHIS, SALVA
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:52:22
920
FERRER BISQUERT, BLAI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:52:24
919
LÓPEZ REYES, JOAQUÍN
Independent
Vet. B Mas
0:52:25
918
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:52:27
917
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:52:27
916
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Senior Mas
0:52:27
915
LANCIS SAEZ, SALVADOR
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:52:27
914
ARQUES CORTÉS, TONI
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:52:28
913
FERRER COSTA, JAIME
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:52:29
912
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
C. A. Cap i Cua
Vet. E Mas
0:52:29
911
SERRAT, JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:52:34
0
FERRANDO BERNAT, LUIS
C. Córrer La Llebre - Simat
Vet. E Mas
0:52:35
910
COSTA FORNES, JAUME
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:52:36
909
BOIX SÁNCHEZ, IVAN
Independent
Vet. B Mas
0:52:36
908
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
Independent
Vet. A Mas
0:52:37
907
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:52:38
906
CORTES GONZALEZ, CARLOS
Independent
Vet. A Mas
0:52:39
905
SORIANO BOSMA, JAIME
Independent
Vet. C Mas
0:52:39
904
STUPINEAN, CRISTIAN
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:52:42
903
SALA REIG, IVAN
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:52:42
902
GILABERT RIERA, PEDRO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:52:43
901
MARCUS, ALEX
Independent
Vet. A Mas
0:52:43
900
LABACA GONZALEZ, IKER
Independent
Vet. A Mas
0:52:47
0
CUPEIRO MARTIN, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:52:47
0
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
Independent
Vet. F Mas
0:52:48
899
REQUENA AREVLO, DAVID
C. A. El Faro
Vet. C Mas
0:52:49
898
RUIZ ALONSO, BORJA
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:52:50
897
SANTOS GONZALVEZ, JOSE VICENTE
C. D. Aguaviva Benidorm
Vet. C Mas
0:52:51
0
VENDRELL PALACIOS, ABELARD
Independent
Vet. F Mas
0:52:55
896
SANCHIS MENGUAL , DANIEL
Independent
Vet. C Mas
0:52:57
895
MONFORT GRIMALT, JOSE JOAQUIN
C. Datilera Team
Vet. B Mas
0:52:58
894
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIO
Independent
Vet. C Mas
0:52:58
893
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTIN
C. M. A. La Faixa
Vet. F Mas
0:53:03
892
SEGARRA, PABLO
Independent
Vet. B Mas
0:53:06
0
SOLBES FOLQUES, FERNANDO
Independent
Vet. C Mas
0:53:08
891
GIL BAUTISTA , KIKE
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. E Mas
0:53:09
890
GARCIA AIS, RUBEN
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:53:09
889
URIBE CARMONA, JUAN PABLO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:53:09
888
COLLADO SERRANO, DANIEL
Independent
Vet. B Mas
0:53:11
887
LAZARO ESTRADA, EMILIO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:53:15
886
GARCIA DE LA REINA JAÉN, JUAN ALBERTO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:53:17
885
DE JONGH, BASTEN
Independent
Senior Mas
0:53:21
0
PERLES SALVADOR, ALFONSO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:53:21
884
GARCÍA ROS , MIGUEL ÁNGEL
Independent
Vet. A Mas
0:53:23
0
GISBERT MUÑOZ, ANGEL CARLOS
Independent
Vet. E Mas
0:53:24
883
KAPOOR, SUBI
Independent
Vet. D Mas
0:53:24
0
FERRER GINESTAR, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:53:25
882
CRUANYES GAVILÀ, PACO
Independent
Vet. A Mas
0:53:25
0
GOODMAN, MARTIN
Independent
Senior Mas
0:53:25
881
STALL, HAN
Independent
Vet. E Mas
0:53:26
0
VALLES SANTAMARIA, JORGE
Independent
Senior Mas
0:53:28
880
FASSE , KARL-HEINZ
C. Sparkasse Bremen
Vet. G Mas
0:53:31
0
CABALLERO MATA, DAVID
Independent
Vet. A Mas
0:53:32
0
COSTA ALBI, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:53:32
879
JUAN FUSTER, VICENTE
Independent
Vet. D Mas
0:53:36
878
PEREZ MENGUAL, JOAN FELIP
Independent
Vet. E Mas
0:53:38
877
PUIG ROIG, FERNANDO
Independent
Vet. B Mas
0:53:39
0
ESTRUCH GALIANO, VICENTE JUAN
C. A. Safor - Teika
Vet. C Mas
0:53:40
876
GARCIA MOLINA, JOAQUIN
Independent
Vet. F Mas
0:53:40
0
ALMIÑANA I NOGUERA, RUBEN
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:53:41
875
VALLES LEGAY, BARTOLOME
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:53:41
0
FRAU AGUILAR, SALVADOR
Independent
Vet. D Mas
0:53:43
0
IVARS, FRANCISCO
Independent
Vet. D Mas
0:53:50
0
SIGNES CHOLBI, RAUL
Independent
Senior Mas
0:53:50
0
CARDONA PEDRO, ALBERTO
C. A. Gata
Senior Mas
0:53:52
874
WILDE, DAVID
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:53:54
0
LIZCANO SÀEZ, XIMO
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. C Mas
0:53:54
873
MAGREVE, JEAN MARIE
Independent
Vet. E Mas
0:53:57
0
PEREZ MENA, SALVADOR
Independent
Vet. C Mas
0:53:58
872
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
Independent
Vet. F Mas
0:53:59
871
LLORCA PASCUAL, LUIS
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:54:04
870
CONTERO GARCIA , DAVID
Independent
Vet. B Mas
0:54:08
869
ALCOCER ESTEBAN, JUANJO
Independent
Vet. F Mas
0:54:08
0
MEIRIÑO MORATAL, JUAN CARLOS
Independent
Vet. A Mas
0:54:08
0
RAMOS MORENO , JOSE ANTONIO
C. Ondara Tri-Esport
Vet. C Mas
0:54:09
868
JUTZI, NIKO
C. Beer Runners Xabia
Vet. B Mas
0:54:10
867
DUCKWORTH, KEVIN
Independent
Vet. G Mas
0:54:10
866
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIO
Independent
Vet. F Mas
0:54:15
865
MANEA MANEA, ANDI
Independent
Senior Mas
0:54:15
864
BASQUES , CARLOS GERMÁN
Independent
Vet. D Mas
0:54:17
0
TORRES, EVARISTO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:54:17
863
IVARS ROSELLÓ, FRAN
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:54:18
0
BUIGUES BUIGUES, JUANJO
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
0:54:20
862
SOLANES VALLET, JUAN
Independent
Vet. F Mas
0:54:23
861
ESCRIVA CANET, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:54:23
860
MUT NOGUERA , ALEX
Independent
Senior Mas
0:54:25
859
VELAYOS GARCINUÑO, EMILIO
Independent
Vet. G Mas
0:54:35
858
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL
C. A. Cametes
Vet. E Mas
0:54:38
857
ANDRADA MULET, KIKO
Independent
Vet. D Mas
0:54:40
856
SASTRE TORRES, PEPE
Independent
Vet. D Mas
0:54:40
855
BERMEJO GALLEGO, SERGIO
Independent
Vet. C Mas
0:54:40
0
GOSALBES DIAZ, LUIS
Independent
Vet. G Mas
0:54:41
854
STAUB, SANDRO
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:54:42
853
MORATÓ SANCHIS, RAFA
Independent
Vet. C Mas
0:54:43
0
HERRERO DELGADO , JUAN
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:54:47
852
CALATAYUD CERVERA, SALVADOR
Independent
Vet. B Mas
0:54:47
851
FRUTOS VICENTE, LUIS
Independent
Vet. C Mas
0:54:48
850
ASENSIO PARRA, RAMON
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:54:49
0
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:54:49
849
PONS PUCHOL, PEP
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
0:54:50
848
PAGADOR MARTIN, JOSE MANUEL
Independent
Senior Mas
0:54:50
847
CHOQUE CARRETON, ALFONSO
C. A. La Rabosa
Vet. C Mas
0:54:51
0
LARA, SALVADOR
Independent
Vet. B Mas
0:54:52
0
ROIG SIREROL, ENRIQUE
C. A. Ondara
Vet. D Mas
0:54:54
846
LLORET MORELL, FERRAN
Independent
Senior Mas
0:54:54
845
FEMENIA PERET, JUAN FRANCISCO
Independent
Vet. C Mas
0:54:57
844
ANTON, CARLOS
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:55:01
843
GOSLING, TIMOTEO JAIME
Independent
Vet. A Mas
0:55:09
0
HOLLOSI, GABOR
Independent
Vet. D Mas
0:55:13
842
GEA ESCRIVA, JOSE EVARISTO
Independent
Vet. C Mas
0:55:14
0
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:55:15
841
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:55:15
840
MOYA MARTÍNEZ, ALEJANDRO
C. A. iRun Calp
Senior Mas
0:55:25
839
SERRA, RAFA
Independent
Vet. B Mas
0:55:28
0
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
Independent
Vet. F Mas
0:55:29
838
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:55:29
837
PÉREZ LÓPEZ, EDUARDO
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. E Mas
0:55:30
0
SAVALL FAJARDO, ANTONIO
C. A. S. F. Runners
Vet. B Mas
0:55:30
836
ANDRES GUILLEM, JUAN
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. D Mas
0:55:31
835
REMOHI RIUS, CARLOS
Independent
Vet. C Mas
0:55:33
0
ALAGARDA PONCE, JOSE
C. A. iRun Calp
Vet. E Mas
0:55:35
834
FERRER BALLESTER, TOMAS
C. A. La Rabosa
Vet. C Mas
0:55:38
833
ESCRIVA CASTELLO , JOSE VICENTE
Independent
Vet. C Mas
0:55:40
832
CRISÓSTOMO SAPENA, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:55:44
831
FORNALI AGULLES, PEDRO VICENTE
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:55:45
830
BISQUERT CARDONA , JOSE MARIA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:55:49
829
BAS MORAGUES, TONI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
0:55:49
828
SIGNES FORNES, LLUIS
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:55:52
827
TENORIO CARRASCO, PEDRO
C. A. Nexo Team
Vet. D Mas
0:55:54
826
PORTES HERNANDEZ, CARLOS
Independent
Vet. A Mas
0:56:01
0
ALEMANY MUÑOZ, MANOLO
Independent
Vet. G Mas
0:56:02
825
VALLA MARTÍ, EMILIO
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:56:03
824
PÉREZ GARCIA, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. B Mas
0:56:06
823
REYES RUIZ , MANUEL
Independent
Vet. G Mas
0:56:07
822
DVORAK PÉREZ, ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:56:07
821
WINDEMER, RICHARD
C. Launceston Road Runners
Vet. G Mas
0:56:09
0
GINER ORTOLÀ, PERE
Independent
Vet. B Mas
0:56:10
820
PALMA MARTÍN, JUAN
Independent
Vet. F Mas
0:56:10
819
PUIGCERVER DEVESA, ALONSO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:56:11
818
ESCORTELL MAHIQUES, JORDAN
Independent
Vet. A Mas
0:56:11
817
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
C. A. Gata
Senior Mas
0:56:18
816
ROMERO SANCHIS, DAVID
Independent
Senior Mas
0:56:18
815
VIVO ROMERO, JOSE MARIA
Independent
Vet. F Mas
0:56:20
814
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Independent
Vet. D Mas
0:56:25
813
PUIGCERVER I PONS, JORDI
C. Corredors de Callosa
Vet. E Mas
0:56:26
812
CORTES PLANA, JOSE JUAN
C. Corredors de Callosa
Vet. C Mas
0:56:26
811
MORAGUES ALBI, JOSE LUIS
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:56:29
810
MIRALLES ORTOLÀ, GUILLEM
Independent
Senior Mas
0:56:39
809
VIDAL VALERO, DANIEL
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:56:40
808
MARTÍNEZ ORENGO, IVAN
Independent
Senior Mas
0:56:50
807
LOPEZ GAYA, RAFAEL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:56:52
806
CÍVICO JURADO , MANUEL
Independent
Vet. D Mas
0:56:54
805
GARCIA CUENCA, LEVÍ
Independent
Senior Mas
0:56:55
0
DE LOS ANGELES MONTOYA , JORGE
Independent
Vet. B Mas
0:56:56
0
ELLIOTT, PAUL JOHN
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. G Mas
0:57:02
804
GARCIA AIS, JOSE MANUEL
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:57:07
803
PAVÍA MUT, JUANJO
C. Chesa Running Team
Vet. B Mas
0:57:07
0
CERESOLA PIERA , FRANCISCO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:57:08
802
GAZQUEZ, PEDRO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:57:09
801
SALA GONZALEZ, VICENT
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. G Mas
0:57:09
0
BOLO GRÀCIA, JOSEP
C. D. l´ Espenta
Vet. F Mas
0:57:15
800
PEIRO JAIJO, VICENT
Independent
Vet. D Mas
0:57:18
0
ARCINIEGAS BUSTOS, DAVID FERNANDO
Independent
Vet. B Mas
0:57:22
799
STOCKER, PAUL
Independent
Vet. F Mas
0:57:25
798
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE
G. Córrer Almoines
Vet. A Mas
0:57:31
797
RAMON TEBAR, MARCELINO
Independent
Vet. F Mas
0:57:39
796
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Independent
Vet. G Mas
0:57:43
795
FINDEISEN, FRANK
Independent
Vet. F Mas
0:57:45
794
NITSCHE, WOLFRAM
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:57:45
793
CERVERA PERLES, JAVIER
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. B Mas
0:57:46
792
CANO HIDALGO, JUAN ANTONIO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. B Mas
0:57:46
791
CABRERA CARRIO, PEDRO JOSE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:57:50
790
SERVER ROSELLÓ, VICENT
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:57:50
789
CABANILLES VALLS, MARCOS
Independent
Vet. D Mas
0:57:55
788
GARCÍA MARTÍNEZ , FERNANDO
Independent
Senior Mas
0:57:56
787
RAMIS AGULLES, VICENT
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. D Mas
0:57:56
786
HINOJO NAVARRO , GINES
Independent
Vet. B Mas
0:57:59
0
BISQUERT PERELLO, SERGI
Independent
Senior Mas
0:58:04
785
BISQUERT ALVADO, MIGUEL
Independent
Vet. E Mas
0:58:05
784
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:58:07
783
PAYA RIBES, JOSE ALEJANDRO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:58:08
782
GUARDIOLA SART, JUAN
Independent
Vet. G Mas
0:58:09
781
LLIDO MILLET, VICENT
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:58:11
780
CARDONA BOLUFER, JUAN
C. A. Corremundos
Vet. E Mas
0:58:12
779
LLIDÒ MILLET, JOAQUIN
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:58:12
778
ALBI VALERO, JAIME
Independent
Vet. B Mas
0:58:13
0
SARIO TORMOS, NICOLÁS
Independent
Vet. B Mas
0:58:13
0
TORMOS CAÑADAS , RAÚL
Independent
Vet. A Mas
0:58:13
0
TORMOS CAÑADAS, TONI
Independent
Vet. B Mas
0:58:14
0
LLULL SARRATE, JAVI
Independent
Senior Mas
0:58:15
777
MARÍ PASTOR, JOSEP
Independent
Senior Mas
0:58:17
776
LUJAN LOPEZ, TOMAS
Independent
Senior Mas
0:58:25
0
NAVARRO MOSQUERA, ALBERTO
Independent
Vet. A Mas
0:58:26
0
CASAS SENDRA, JOSE
C. Datilera Team
Vet. C Mas
0:58:27
775
ALVADO MOLL, XAVIER
C. A. Altea
Senior Mas
0:58:38
774
GARCIA RODENAS, FRANCISCO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:58:42
773
AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
C. A. iRun Calp
Vet. E Mas
0:58:45
772
BROCKLESBY, TREVOR
Independent
Vet. F Mas
0:58:46
0
GINESTAR BAILÉN, JUAN
C. A. Ondara
Vet. E Mas
0:58:54
771
SHAW, ANDREW
Independent
Vet. E Mas
0:58:57
770
ZARAGOZA, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:59:00
0
ROBLES SERRANO, JOSE
C. Triatló Corriol
Vet. D Mas
0:59:07
0
FORNES MORERA, JOSE JAVIER
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
0:59:15
769
JUTZI, TIMO
Independent
Vet. C Mas
0:59:16
0
GARCÍA.VELEZ, ALFREDO
Independent
Vet. F Mas
0:59:25
0
FAR BALLESTER, DAVID
Independent
Vet. D Mas
0:59:26
768
RODRIGUEZ MAÑAS, JOSÉ
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:59:34
767
SIGNES DIEGO, JAUME ANTONI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:59:37
766
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:59:40
765
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Independent
Vet. C Mas
0:59:41
764
HIDALGO ITURRALDE, TOMAS
C. Dénia Corre
Vet. G Mas
0:59:43
763
BALLESTER RIERA, ALBERTO J.
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:59:46
762
GARCIA RUBIO, ANTONIO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:59:47
761
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:59:50
760
MULET SOLER, JOSEP
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:59:54
759
FERNÁNDEZ SANZ, AARON
Independent
Vet. B Mas
0:59:54
758
ARBONA MUÑOZ, YAYE
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:59:56
757
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTO
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:59:56
756
PONS SIFRES, DAVID
C. Orba Multiesport
Senior Mas
0:59:59
0
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
1:00:05
755
BALLESTER GIMENEZ, JUANJO
Independent
Vet. C Mas
1:00:05
754
ASPAS HIGÓN, CARLOS
Independent
Vet. C Mas
1:00:05
753
RODRÍGUEZ PERSONAL, TONI
Independent
Vet. D Mas
1:00:06
752
FORNES ERN, HECTOR
Independent
Vet. A Mas
1:00:07
751
FERRAGUD MAS, DAVID
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
1:00:07
750
SIMÓ ARBONA, JAVIER
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
1:00:08
749
CARPI SESE, JOSE MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. F Mas
1:00:17
748
BAÑULS PEDRO, JOSÉ ANTONIO
C. Dénia Corre
Vet. G Mas
1:00:17
747
PENADES LEAL, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. B Mas
1:00:21
746
LUGTIGHEID, KOEN
Independent
Senior Mas
1:00:22
0
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
C. Ntgas Sports Team
Vet. E Mas
1:00:30
745
PEIRO MÁRQUEZ, ÁNGEL
Independent
Vet. E Mas
1:00:30
744
KRIEGE, FRIEDUS
Independent
Vet. E Mas
1:00:31
0
GIL CASTILLO, JOSE JAVIER
C. Piragüisme Denia
Vet. G Mas
1:00:33
743
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
C. A. Benidorm
Vet. F Mas
1:00:34
742
GALLEGO MACIAS, ABRAHAM
Independent
Senior Mas
1:00:34
0
DOMINGUEZ VELAURE, BLAS
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
1:00:45
741
MUT ALMIÑANA, JOSE ANTONIO
C. A. Ondara
Vet. D Mas
1:00:46
740
NAVARRO MOLINA, FRANCISCO
Independent
Vet. A Mas
1:00:47
739
BOLTA NAYA, JUAN
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
1:00:50
738
DE VASCONCELLOS, MARCELO
G. Condol Denia
Vet. D Mas
1:00:51
737
CAMINO RUBIO, PABLO
G. Condol Denia
Vet. G Mas
1:00:52
736
FERRER PORTILLO, AMBROSIO
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:00:58
735
MENGUAL SIGNES, TOMAS
C. A. Gata
Vet. G Mas
1:01:01
734
RIPOLL CRESPO, ANTONIO
C. A. Gata
Vet. D Mas
1:01:01
733
SOLAZ GINESTAR, VICENTE
Independent
Vet. A Mas
1:01:31
732
RUIZ I COSTA, ANTONIO
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. B Mas
1:01:32
731
SENDRA, ISMA
Independent
Vet. C Mas
1:01:32
730
BUIGUES GARCIA, JUANJO
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
1:01:35
729
MASANET SERRANO, VICENTE
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
1:01:35
728
ESCRIVÀ IVARS, RUBÉN
C. Orba Multiesport
Senior Mas
1:01:45
727
CABRERA CABRERA, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
1:01:58
726
ESCRIHUELA CORELLA, JORDI
Independent
Vet. C Mas
1:02:01
725
GINER PEREZ, ANTONIO
C. A. Alcoi
Vet. G Mas
1:02:04
724
ESTEVE PONS, VICENT
C. D. l´ Espenta
Vet. G Mas
1:02:05
723
CORTES MARTINEZ, SERAFI
C. A. Altea
Vet. G Mas
1:02:15
722
SOLER TORRÓ, XAVIER
C. Porcs Senglars
Vet. D Mas
1:02:27
721
GÓMEZ PERAL, RAÚL
Independent
Vet. D Mas
1:02:27
0
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBEN
Independent
Vet. C Mas
1:02:28
720
FRAU RIBES, VICENT
C. Dénia Corre
Vet. G Mas
1:02:37
719
CROCETTI, MARCELO
Independent
Vet. C Mas
1:02:50
718
MILLINGTON, ROBERT
Independent
Vet. B Mas
1:02:50
717
VIVES FORNES, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
1:02:52
716
PUIGCERVER GARCÍA, JOSÉ RAMÓN
C. Excursionista Pedreguer
Vet. G Mas
1:02:53
715
PEREZ GISBERT, LUIS
C. Orba Multiesport
Vet. B Mas
1:02:53
0
BAÑÓ BELDA, FERRAN
C. A. Cap i Cua
Vet. G Mas
1:02:53
714
PEREZ BAÑULS, LUIS
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
1:02:53
713
FAUS CALABUIG, EUSEBIO
C. D. Eusebiofaus.com
Vet. B Mas
1:02:58
0
BERNAL REQUENA, SERGIO
Independent
Vet. B Mas
1:03:16
0
LLEDÓ MENGUAL, GUILLERMO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
1:03:45
712
GIL VIDAL, SEBAS
Independent
Vet. E Mas
1:03:51
711
GARCIA GUARDIOLA, MANUEL
Independent
Vet. B Mas
1:03:55
0
RODRÍGUEZ BALLESTA, MANUEL ANTONIO
Independent
Vet. C Mas
1:04:02
710
MOSTAZO RIOS, ALBERTO
Independent
Vet. C Mas
1:04:03
0
RAFET SORIANO, JOANMI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
1:04:04
709
CARDONA CARDONA , JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. E Mas
1:04:05
708
DEVESA SUCH, VICENT
C. A. El Faro
Vet. D Mas
1:04:07
707
SOLER BALAGUER, ROQUE
Independent
Vet. C Mas
1:04:53
706
SADEGHI, REZA
Independent
Vet. B Mas
1:04:55
705
DONET MAHIQUES, JOSE
Independent
Vet. F Mas
1:05:15
704
CAMBRILS SISCAR, JOSE
C. Datilera Team
Vet. C Mas
1:05:20
703
KLEINENDORST, FRANS
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. G Mas
1:05:45
702
IVARS FLORES, JOSE
Independent
Vet. G Mas
1:06:05
701
GIL ÁLVAREZ , JAVIER
Independent
Vet. D Mas
1:06:27
700
PEREZ PEREZ, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
1:06:28
699
MOLL GARRIGÓS, PEPE
C. A. Publidom
Vet. G Mas
1:07:22
698
CARTER, JOHN
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. G Mas
1:07:46
697
CONTRERAS DE SA, ANDRES GUILLERMO
Independent
Senior Mas
1:08:02
0
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. E Mas
1:08:45
696
JUAN MOLINA, RICARDO
C. Beer Runners Xabia
Vet. D Mas
1:08:45
695
CARDONA GONZALEZ, CIPRIA
C. A. La Rabosa
Vet. D Mas
1:08:48
694
GIL BARBER, KIKO
Independent
Vet. B Mas
1:09:15
693
LLOBELL VALLES, SANTIAGO
Independent
Senior Mas
1:09:26
692
CROSBIE, DAVID
Independent
Vet. B Mas
1:09:34
691
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. D Mas
1:11:02
690
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
C. Datilera Team
Vet. B Mas
1:11:32
689
YAGO GARRIGUES, CARLOS
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:11:33
688
MARTÍ TORRES, SERGI
C. Datilera Team
Vet. B Mas
1:11:33
687
SCHREIBER, REINER MICHAEL
Independent
Vet. G Mas
1:17:04
686
MARTÍNEZ LANDETE, RAFAEL
C. Beer Runners Xabia
Vet. D Mas
1:23:50
685
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves