Som Esport
CLASSIFICACIÓ PER CLUBS 33ª VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge
www.somesport.com
1 corredors arribats a Meta
C. A. A to trapo
C. A. Alcoi
C. A. Altea
C. A. Apol·ana
C. A. Arena Running Team
C. A. Benidorm
C. A. Bèrnia
C. A. Calygat.com
C. A. Cametes
C. A. Cap i Cua
C. A. Cárnicas Serrano
C. A. Centcames
C. A. Ciutat D´Albaida
C. A. Corremundos
C. A. Costa Blanca Striders
C. A. Crespo runners
C. A. Dianium
C. A. Edeta LlÃria
C. A. El Faro
C. A. Els Coixos
C. A. Els Oliveros
C. A. Finestrat
C. A. Franc Beneyto R. Denia
C. A. Gandia - Alpesa
C. A. Gata
C. A. Guixa Esport
C. A. Gynrunning Tonic Club
C. A. iRun Calp
C. A. La Nucia
C. A. La Rabosa
C. A. La Xara
C. A. Llebeig XÃ bia
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
C. A. Marathon Crevillent
C. A. Miramar Fent Cames
C. A. Montaverner
C. A. Nexo Team
C. A. Ondara
C. A. Ontinyent
C. A. Publidom
C. A. Redolat Team
C. A. Rickysporteam Alzira
C. A. Runners for Beer
C. A. S. F. Runners
C. A. Safor - Teika
C. A. Santa Eulà ria
C. A. Sense Pressa El Verger
C. A. Solorunners
C. A. Triatló La Vila
C. A. Villarta
C. A. XÃ tiva
C. A. Xirimirunners
C. Amos Team
C. Athletes Academy
C. Beer Runners Xabia
C. Bfit Denia
C. BTT Beniarjó
C. Bull Runners
C. C. Camallaes
C. Chesa Running Team
C. Ciclista Xeraco
C. Corredors de Callosa
C. Córrer a Gust Bellreguard
C. Córrer El GarbÃ
C. Córrer La Llebre - Simat
C. Córrer Xeraco
C. D. Aguaviva Benidorm
C. D. Eusebiofaus.com
C. D. Kamikazes Gang
C. D. Km@km Elche
C. D. l´ Espenta
C. Datilera Team
C. de Rem Marina de Dénia
C. Dénia Corre
C. DeniaCalygat Esports
C. E. Dorsal 19 Pego
C. E. Raboses Rafelcofer
C. Escuela Corredor Paco Millan
C. Esports Colau Runner´ s
C. Excursionista Pedreguer
C. Ginestar Atletisme Benissa
C. Guardamar Runners
C. Hrtraining
C. Il·lusió i avant Dénia
C. Km@km Elche
C. Launceston Road Runners
C. M. A. La Faixa
C. Marathon Cartagena
C. Multiesport Benitatxell
C. Multiesport Marina Alta
C. Ntgas Sports Team
C. Ondara Tri-Esport
C. Orba Multiesport
C. Piragüisme Denia
C. Porcs Senglars
C. Roadhoggs Leicester AC
C. Sole Mates
C. Sparkasse Bremen
C. Stanghelle Road Runners
C. Swaledale Runners
C. Syncrosfera
C. Tecnoesport Team
C. Todmorden Harriers
C. Triatló Corriol
C. Triatló Gandia
C. Triatlón Arena Alicante
C. Triatlón TATRI
C. Triatlón Torrevieja
C. Triesport Potries
C. TriPuçol
C. Unión Triatlón Benidorm
C. Vegan Athlethes
CdE Luis Romero
G. Atletas Nucleo Duro Denia
G. Condol Denia
G. Córrer Almoines
G. E. La Carena La Font
G. Espeleològic Gata
G. R. Real de Gandia
Independent
P. C. Grau
PHI Grupo Poliedportivo
Real de Gandia C. F.
P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Temps
Temps
Real
T/ KM
Punts
General
730
MARTINEZ IVORRA, ERNESTO MIGUEL
C. A. A to trapo
66
Vet. D Mas
0:51:52
0:50:26
05:09
828
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves