Som Esport
23ª Volta Popular Gata
CLASSIFICACIÓ GENERAL 23ª VOLTA POPULAR GATA - 9,6 Km
Cronometratge www.somesport.com


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
T.
Oficial
T.
Real
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
RIPOLL RAMIREZ, JORDI
C. Dénia Corre
1
Senior Mas
0:30:43
0:30:43
03:12 1400 1400 1400
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
C. A. Benidorm
1
Vet. B Mas
0:32:18
0:32:11
03:21 1399 1400 1399
3
SABATER RAMIREZ, ALVARO
C. A. Publidom
2
Senior Mas
0:32:23
0:32:22
03:22 1398 1399 1398
4
CARDONA TORRES, IGNACIO
C. A. Llebeig Xàbia
1
Vet. C Mas
0:32:30
0:32:20
03:22 1397 1400 1397
5
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
C. Ondara Tri-Esport
1
Vet. A Mas
0:32:44
0:32:43
03:25 1396 1400 1396
6
SOLER LLIDO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
3
Senior Mas
0:32:53
0:32:44
03:25 1395 1398 1395
7
FERRER BALLESTER, MIGUEL
C. A. Sense Pressa El Verger
2
Vet. B Mas
0:33:13
0:33:12
03:28 1394 1399 1394
8
NÚÑEZ RODRÍGUEZ , FRANCISCO JAVIER
Independent
1
Vet. D Mas
0:33:17
0:33:07
03:27 0 0 0
9
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
C. Triatlón Torrevieja
3
Vet. B Mas
0:33:21
0:33:12
03:28 1393 1398 1393
10
BAS MORA, MICHEL
C. A. iRun Calp
4
Senior Mas
0:33:37
0:33:36
03:30 1392 1397 1392
11
CABEZAS GARCÍA, AITOR
C. A. iRun Calp
2
Vet. C Mas
0:33:47
0:33:46
03:31 1391 1399 1391
12
ROSENBAUM, NICOLAS
C. Multiesport Benitatxell
5
Senior Mas
0:33:53
0:33:45
03:31 1390 1396 1390
13
YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED RIDA
C. Dénia Corre
2
Vet. A Mas
0:34:00
0:33:59
03:32 1389 1399 1389
14
POUS PÉREZ, JUANRA
C. Dénia Corre
4
Vet. B Mas
0:34:00
0:33:52
03:32 1388 1397 1388
15
PÉREZ MANSILLA, ANDER
C. A. La Nucia
6
Senior Mas
0:34:03
0:33:52
03:32 1387 1395 1387
16
RUIZ GOMEZ, DAVID
C. A. Aper Alcoi
3
Vet. C Mas
0:34:12
0:34:09
03:33 1386 1398 1386
17
GINESTAR MORELL, VICENT
C. Ondara Tri-Esport
7
Senior Mas
0:34:24
0:34:20
03:35 0 0 0
18
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
C. Dénia Corre
2
Vet. D Mas
0:34:25
0:34:24
03:35 1385 1400 1385
19
TARDÓN, MAURO
C. Multiesport Benitatxell
8
Senior Mas
0:34:27
0:34:18
03:34 1384 1394 1384
20
LOPEZ AMOR, ANGEL
C. A. Altea
9
Senior Mas
0:34:34
0:34:32
03:36 0 0 0
21
FORNES SANCHIS, OSCAR
C. A. Cametes
3
Vet. A Mas
0:34:38
0:34:34
03:36 1383 1398 1383
22
ADRI, ADRIAN
C. Dénia Corre
5
Vet. B Mas
0:34:38
0:34:37
03:36 1382 1396 1382
23
TIRADO JIMÉNEZ, MANUEL
C. A. Benidorm
4
Vet. C Mas
0:34:46
0:34:45
03:37 0 0 0
24
LÓPEZ FERRERES, VICENT
C. Dénia Corre
4
Vet. A Mas
0:34:47
0:34:45
03:37 1381 1397 1381
25
FEMENIA BARBER, JAVIER
C. C. Camallaes
5
Vet. A Mas
0:34:48
0:34:43
03:37 1380 1396 1380
26
VALERO PEDRAZA, JOSE
C. Bull Runners
6
Vet. A Mas
0:34:49
0:34:48
03:38 1379 1395 1379
27
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
C. A. Benidorm
3
Vet. D Mas
0:34:50
0:34:41
03:37 1378 1399 1378
28
GOMAR TORMO, JOAN
G. E. La Carena La Font
5
Vet. C Mas
0:34:54
0:34:45
03:37 1377 1397 1377
29
SAVAGE, STEPHEN
C. Margalló Trail Benissa
4
Vet. D Mas
0:35:02
0:35:02
03:39 1376 1398 1376
30
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
C. A. Gata
10
Senior Mas
0:35:09
0:35:08
03:40 1375 1393 1375
31
LLACER ANDRES, FERNANDO
G. E. La Carena La Font
11
Senior Mas
0:35:13
0:35:03
03:39 1374 1392 1374
32
ALVAREZ BORRAS, RAMON
C. A. Marathon Crevillent
6
Vet. B Mas
0:35:19
0:35:19
03:41 1373 1395 1373
33
ENGUIX SANCHO, JOSE
C. A. La Valldigna
5
Vet. D Mas
0:35:30
0:35:30
03:42 1372 1397 1372
34
CORTÉS ALCARAZ, AARÓN
C. A. Corremundos
12
Senior Mas
0:35:31
0:35:28
03:42 1371 1391 1371
35
JURGEN, SZREK
Independent
6
Vet. C Mas
0:35:40
0:35:30
03:42 1370 1396 1370
36
MARTÍNEZ GONZÁLEZ , PEDRO
C. Esports Colau Runner´ s
7
Vet. B Mas
0:35:49
0:35:46
03:44 0 0 0
37
MARTÍNEZ CASTELLÓ, JOSÉ MIGUEL
C. Malalts de córrer
8
Vet. B Mas
0:35:55
0:35:54
03:44 0 0 0
38
DOMENECH MARTI, TONI
C. Ondara Tri-Esport
7
Vet. C Mas
0:35:58
0:35:57
03:45 1369 1395 1369
39
BAUS RUIZ, MANUEL
C. Malalts de córrer
1
Vet. E Mas
0:36:03
0:36:02
03:45 0 0 0
40
AJANA , SAIYD
C. Multiesport Benitatxell
8
Vet. C Mas
0:36:07
0:36:03
03:45 1368 1394 1368
41
CUENCA SIVERA, ALBERT
Independent
7
Vet. A Mas
0:36:09
0:36:02
03:45 0 0 0
42
SELLENS CASANOVA, JUAN
G. E. La Carena La Font
2
Vet. E Mas
0:36:14
0:36:13
03:46 1367 1400 1367
43
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
C. A. Llebeig Xàbia
1
Vet. B Fem
0:36:16
0:36:14
03:47 1366 1400 1400
44
DÍAZ FERNÁNDEZ, JOSÉ MANUEL
C. Dénia Corre
8
Vet. A Mas
0:36:19
0:36:17
03:47 1365 1394 1366
45
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
C. A. Gata
9
Vet. C Mas
0:36:20
0:36:18
03:47 1364 1393 1365
46
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
C. Dénia Corre
9
Vet. B Mas
0:36:22
0:36:21
03:47 1363 1394 1364
47
MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER
C. Ondara Tri-Esport
10
Vet. B Mas
0:36:23
0:36:21
03:47 1362 1393 1363
48
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
3
Vet. E Mas
0:36:24
0:36:23
03:48 1361 1399 1362
49
VALLÉS COSTA, CARLOS
C. A. Corremundos
13
Senior Mas
0:36:26
0:36:23
03:48 1360 1390 1361
50
BIDAULT , PHILIPPE
C. A. Cametes
11
Vet. B Mas
0:36:29
0:36:28
03:48 1359 1392 1360
51
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
6
Vet. D Mas
0:36:38
0:36:37
03:49 1358 1396 1359
52
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
C. A. Triatló La Vila
1
Vet. F Mas
0:36:39
0:36:38
03:49 1357 1400 1358
53
SANTAFÉ VIVÓ, JAVIER
C. A. Publidom
14
Senior Mas
0:36:50
0:36:46
03:50 1356 1389 1357
54
TORRES OLIVER, XAVI
C. A. Gata
10
Vet. C Mas
0:36:52
0:36:51
03:50 1355 1392 1356
55
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
C. A. Corremundos
9
Vet. A Mas
0:36:52
0:36:48
03:50 1354 1393 1355
56
MORÁN GONZÁLEZ , YORDIEL
C. A. Els Oliveros
15
Senior Mas
0:36:54
0:36:51
03:50 1353 1388 1354
57
BUIGUES MESTRE, MARTI
C. A. Bèrnia
12
Vet. B Mas
0:36:58
0:36:52
03:50 1352 1391 1353
58
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
C. A. Gata
4
Vet. E Mas
0:37:00
0:36:56
03:51 1351 1398 1352
59
VILA BOLINCHES, RAUL
C. E. La Vespa de Novetlé
11
Vet. C Mas
0:37:06
0:37:03
03:52 0 0 0
60
PAYA RIBES, IVAN
C. A. Cametes
12
Vet. C Mas
0:37:06
0:36:58
03:51 1350 1391 1351
61
CERVERA TUR, ESTEBAN
C. A. Publidom
16
Senior Mas
0:37:08
0:37:05
03:52 1349 1387 1350
62
CROMBIE HICKS, SHONA
C. A. Publidom
1
Vet. D Fem
0:37:11
0:37:09
03:52 1348 1400 1399
63
GONZÁLEZ FONTANET, JUAN CARLOS
C. Dénia Corre
13
Vet. B Mas
0:37:13
0:37:11
03:52 1347 1390 1349
64
PEREZ SANTAMARIA, LAUREN
C. A. Benidorm
13
Vet. C Mas
0:37:16
0:37:06
03:52 1346 1390 1348
65
GIMÉNEZ, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
10
Vet. A Mas
0:37:23
0:37:10
03:52 1345 1392 1347
66
FERRER FLORES, SALVA
Independent
11
Vet. A Mas
0:37:31
0:37:22
03:54 1344 1391 1346
67
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
C. A. Cametes
12
Vet. A Mas
0:37:42
0:37:39
03:55 1343 1390 1345
68
MOLIÓ FERRANDO, PABLO
G. E. Llops Villalonga
13
Vet. A Mas
0:37:43
0:37:41
03:56 0 0 0
69
MORANT JUST, GERARDO
G. E. La Carena La Font
14
Vet. C Mas
0:37:46
0:37:41
03:56 1342 1389 1344
70
FEMENIA SANCHIS, JAVI
C. Multiesport Benitatxell
14
Vet. B Mas
0:37:53
0:37:51
03:57 1341 1389 1343
71
DAIDAY, OMAR
C. A. Gata
17
Senior Mas
0:37:57
0:37:56
03:57 1340 1386 1342
72
RIERA MAYANS, DAVID
G. Atletas Nucleo Duro Denia
15
Vet. B Mas
0:38:00
0:37:25
03:54 1339 1388 1341
73
PASTOR ALEMANY, MARC
Independent
18
Senior Mas
0:38:04
0:37:48
03:56 1338 1385 1340
74
VERCHER MORELL, NÉSTOR
C. Muyayos Runner
19
Senior Mas
0:38:04
0:37:35
03:55 0 0 0
75
MONTALBÁN ROLDÁN, ERIC
C. A. Corremundos
20
Senior Mas
0:38:05
0:38:00
03:58 1337 1384 1339
76
COLL VIVES, JOSE LUIS
G. R. Real de Gandia
7
Vet. D Mas
0:38:07
0:38:01
03:58 1336 1395 1338
77
SAVALL, ANDRES
C. A. iRun Calp
14
Vet. A Mas
0:38:08
0:37:59
03:57 1335 1389 1337
78
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
G. R. Real de Gandia
15
Vet. C Mas
0:38:12
0:38:05
03:58 1334 1388 1336
79
SALMERÓN MATEO, JAVIER
Independent
15
Vet. A Mas
0:38:19
0:38:18
03:59 1333 1388 1335
80
BERGLIND PALMADOTTIR, ANNA
C. Dénia Corre
2
Vet. B Fem
0:38:20
0:38:15
03:59 1332 1399 1398
81
ORTS , VICENTE
C. A. Publidom
16
Vet. B Mas
0:38:27
0:38:24
04:00 1331 1387 1334
82
RAMOS FUSTER, VICTOR
Independent
21
Senior Mas
0:38:29
0:38:25
04:00 1330 1383 1333
83
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
C. Multiesport Benitatxell
16
Vet. A Mas
0:38:29
0:38:22
04:00 1329 1387 1332
84
OLIVARES DOÑATE, RUBÉN
Independent
22
Senior Mas
0:38:30
0:38:18
03:59 1328 1382 1331
85
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
C. Multiesport Benitatxell
17
Vet. B Mas
0:38:46
0:38:45
04:02 1327 1386 1330
86
GÓMEZ FERRO, OMAR
C. Multiesport Benitatxell
5
Vet. E Mas
0:38:46
0:38:46
04:02 1326 1397 1329
87
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
C. A. Llebeig Xàbia
16
Vet. C Mas
0:38:46
0:38:29
04:01 1325 1387 1328
88
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
C. Multiesport Benitatxell
8
Vet. D Mas
0:38:51
0:38:46
04:02 1324 1394 1327
89
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
C. Tecnoesport Team
6
Vet. E Mas
0:38:51
0:38:47
04:03 0 0 0
90
FORNES MALONDA, VICTOR
C. A. Corremundos
17
Vet. A Mas
0:38:52
0:38:37
04:01 1323 1386 1326
91
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
C. Dénia Corre
23
Senior Mas
0:38:54
0:38:51
04:03 1322 1381 1325
92
CRESPO VELENCOSO, JUAN FRAN
Independent
18
Vet. A Mas
0:38:56
0:38:34
04:01 0 0 0
93
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL
C. Dénia Corre
17
Vet. C Mas
0:38:58
0:38:54
04:03 1321 1386 1324
94
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes
18
Vet. B Mas
0:38:59
0:38:54
04:03 1320 1385 1323
95
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
18
Vet. C Mas
0:39:01
0:38:59
04:04 1319 1385 1322
96
CASTILLO ROBLES, LUIS
C. A. Corremundos
19
Vet. B Mas
0:39:02
0:38:30
04:01 1318 1384 1321
97
MARTI SANCHEZ, FERNANDO
C. A. Benidorm
7
Vet. E Mas
0:39:04
0:38:57
04:03 1317 1396 1320
98
VENGUT MOLL, HECTOR
C. Ginestar Atletisme Benissa
24
Senior Mas
0:39:08
0:39:03
04:04 1316 1380 1319
99
SALVA DIEGO, JAUME
C. A. Gata
19
Vet. A Mas
0:39:09
0:39:06
04:04 1315 1385 1318
100
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
G. R. Real de Gandia
20
Vet. B Mas
0:39:13
0:39:08
04:05 1314 1383 1317
101
BISQUERT CARDONA, IVAN
C. A. Llebeig Xàbia
21
Vet. B Mas
0:39:14
0:38:57
04:04 1313 1382 1316
102
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
C. A. Publidom
19
Vet. C Mas
0:39:20
0:39:12
04:05 1312 1384 1315
103
RAMIS TERUEL, JORDI
C. A. Cametes
20
Vet. A Mas
0:39:22
0:39:10
04:05 1311 1384 1314
104
CASCANT MASIP, CARLOS
Independent
25
Senior Mas
0:39:24
0:39:17
04:06 1310 1379 1313
105
MORATA VIDAL, DAVID
C. A. Cametes
20
Vet. C Mas
0:39:30
0:39:30
04:07 1309 1383 1312
106
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
C. Dénia Corre
21
Vet. A Mas
0:39:32
0:39:23
04:06 1308 1383 1311
107
WOOD, JENNIFER
C. A. Publidom
1
Vet. A Fem
0:39:33
0:39:30
04:07 1307 1400 1397
108
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
C. C. Camallaes
22
Vet. A Mas
0:39:37
0:39:28
04:07 1306 1382 1310
109
TORRES SÁNCHEZ, SERGI
C. Ondara Tri-Esport
21
Vet. C Mas
0:39:44
0:39:38
04:08 1305 1382 1309
110
GRIMALT ROSELLO, JOSE LUIS
C. Ginestar Atletisme Benissa
9
Vet. D Mas
0:39:48
0:39:40
04:08 1304 1393 1308
111
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
22
Vet. C Mas
0:39:48
0:39:39
04:08 1303 1381 1307
112
FORNES PERELLO, JUAN JOSE
C. A. Sense Pressa El Verger
8
Vet. E Mas
0:39:50
0:39:48
04:09 1302 1395 1306
113
SOLER TORRES, JUANVI
C. A. Gata
22
Vet. B Mas
0:39:57
0:39:54
04:09 1301 1381 1305
114
NOGUERA CASELLES, JORDI
C. A. La Xara
23
Vet. B Mas
0:39:58
0:39:42
04:08 1300 1380 1304
115
SANCHIS SANZ, MIQUEL
Independent
24
Vet. B Mas
0:39:59
0:39:58
04:10 0 0 0
116
GREGORI HORTELANO, GERARD
C. Córrer a Gust Bellreguard
10
Vet. D Mas
0:39:59
0:39:55
04:10 1299 1392 1303
117
SEGARRA JUAN, MANOLO
C. Multiesport Benitatxell
23
Vet. C Mas
0:40:00
0:39:56
04:10 1298 1380 1302
118
ANDRÉS MILLET, QUICO
Independent
26
Senior Mas
0:40:02
0:39:48
04:09 1297 1378 1301
119
GARCÍA RUIZ , VICTOR
Independent
24
Vet. C Mas
0:40:03
0:39:48
04:09 1296 1379 1300
120
GARCÉS MENGUAL, PEP
C. A. Bèrnia
25
Vet. B Mas
0:40:05
0:39:59
04:10 1295 1379 1299
121
MURILLO LLERGO, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
9
Vet. E Mas
0:40:06
0:40:04
04:10 1294 1394 1298
122
DIAZ ARMENTA, ANDRES
C. A. Benidorm
25
Vet. C Mas
0:40:11
0:40:02
04:10 1293 1378 1297
123
MILVAQUES BATALLER, JAVITO
C. Triatló Benirredrà
26
Vet. B Mas
0:40:14
0:40:06
04:11 0 0 0
124
BLASCO TRO, ÁNGEL
C. Multiesport Benitatxell
23
Vet. A Mas
0:40:16
0:40:08
04:11 1292 1381 1296
125
LOPEZ CHELI, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
2
Vet. F Mas
0:40:18
0:40:17
04:12 1291 1399 1295
126
DE JUAN DEVESA, VICENT
C. DeniaCalygat Esports
3
Vet. F Mas
0:40:19
0:40:16
04:12 1290 1398 1294
127
CASELLES PEREZ, PEDRO DAVID
C. A. Apol·ana
26
Vet. C Mas
0:40:20
0:40:04
04:11 1289 1377 1293
128
MILLET PELLICER, ALBERTO
C. Córrer a Gust Bellreguard
11
Vet. D Mas
0:40:22
0:40:19
04:12 1288 1391 1292
129
PASTOR PELLICER , FERNANDO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
27
Vet. C Mas
0:40:22
0:40:12
04:11 1287 1376 1291
130
MIRA SENDRA, MANOLO
C. E. Dorsal 19 Pego
27
Vet. B Mas
0:40:22
0:40:10
04:11 1286 1378 1290
131
REINA IBÁÑEZ, JAVIER
Independent
28
Vet. C Mas
0:40:24
0:40:06
04:11 1285 1375 1289
132
CIFUENTES , DIEGO
C. A. iRun Calp
27
Senior Mas
0:40:25
0:40:20
04:12 1284 1377 1288
133
MARTI CLEMENTE, KEVIN
Real de Gandia C. F.
28
Senior Mas
0:40:25
0:40:18
04:12 1283 1376 1287
134
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
29
Vet. C Mas
0:40:28
0:40:14
04:11 1282 1374 1286
135
VALLES FORNET, VICTOR
C. Datilera Team
24
Vet. A Mas
0:40:29
0:40:13
04:11 1281 1380 1285
136
LLOPIS SABATER, RAMON
G. Atletas Nucleo Duro Denia
30
Vet. C Mas
0:40:30
0:40:18
04:12 1280 1373 1284
137
GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARA
C. A. Publidom
2
Vet. A Fem
0:40:31
0:40:28
04:13 1279 1399 1396
138
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
C. A. Corremundos
4
Vet. F Mas
0:40:35
0:40:21
04:12 1278 1397 1283
139
LÓPEZ SANTOS , FERNANDO
C. A. Benidorm
12
Vet. D Mas
0:40:36
0:40:27
04:13 1277 1390 1282
140
RIPOLL BISQUERT, ALFREDO
C. Ondara Tri-Esport
29
Senior Mas
0:40:37
0:40:25
04:13 1276 1375 1281
141
MAÑÓ FERRI, SERGIO
C. Córrer El Garbí
25
Vet. A Mas
0:40:38
0:40:34
04:14 1275 1379 1280
142
BURGUERA ESCRIVA, SERGIO
G. E. La Carena La Font
30
Senior Mas
0:40:39
0:40:25
04:13 1274 1374 1279
143
ALCARAZ LORENTE, JOSE
C. A. Altea
10
Vet. E Mas
0:40:40
0:40:30
04:13 1273 1393 1278
144
DAIDAY DAYDAY , YASSIN
C. A. Gata
31
Senior Mas
0:40:41
0:40:37
04:14 1272 1373 1277
145
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
C. A. Els Coixos
13
Vet. D Mas
0:40:44
0:40:26
04:13 1271 1389 1276
146
DOMENECH BALLESTER, LUCAS
C. E. Dorsal 19 Pego
32
Senior Mas
0:40:46
0:40:30
04:13 1270 1372 1275
147
PLAZA MORENO, ANTONIO
Independent
28
Vet. B Mas
0:40:47
0:40:22
04:12 0 0 0
148
BAS VIVES, DIDIER
C. A. iRun Calp
14
Vet. D Mas
0:40:50
0:40:45
04:15 1269 1388 1274
149
PEÑA, JOSE JUAN
C. A. Benidorm
26
Vet. A Mas
0:40:51
0:40:42
04:14 0 0 0
150
MANSILLA CONCA, CRISTINA
C. A. Apol·ana
3
Vet. A Fem
0:40:52
0:40:38
04:14 1268 1398 1395
151
CAMBRA SANCHO, SANTI
C. Dénia Corre
29
Vet. B Mas
0:40:52
0:40:49
04:15 1267 1377 1273
152
FRANCÉS COMES, VICENT
C. A. Bèrnia
30
Vet. B Mas
0:40:54
0:40:32
04:13 1266 1376 1272
153
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
C. A. Cametes
31
Vet. C Mas
0:40:54
0:40:44
04:15 1265 1372 1271
154
CAUDELI LLORCA, SALVA
C. A. Miramar Fent Cames
32
Vet. C Mas
0:40:55
0:40:48
04:15 1264 1371 1270
155
GÓMEZ BUIGUES, JAUME
C. A. Corremundos
31
Vet. B Mas
0:40:56
0:40:44
04:15 1263 1375 1269
156
MARTÍN GREGORI, ROSER
G. R. Real de Gandia
4
Vet. A Fem
0:40:57
0:40:50
04:15 1262 1397 1394
157
VALLÉS LLUCH, XIMO
C. Córrer El Garbí
32
Vet. B Mas
0:40:59
0:40:41
04:14 1261 1374 1268
158
ESTRUCH MARTÍNEZ , MARCOS
Independent
33
Vet. C Mas
0:41:06
0:40:59
04:16 1260 1370 1267
159
ALMAZÁN CONESA, JULIO
Independent
33
Vet. B Mas
0:41:07
0:40:05
04:11 0 0 0
160
CHENG, CHRISTIAN
C. A. Els Oliveros
33
Senior Mas
0:41:08
0:40:47
04:15 1259 1371 1266
161
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
C. A. Publidom
1
Senior Fem
0:41:09
0:41:06
04:17 1258 1400 1393
162
PEDRÓS MONFORT, PEPE
C. A. Gata
15
Vet. D Mas
0:41:15
0:40:59
04:16 1257 1387 1265
163
SEGUÍ GIL, JAVIER
C. Dénia Corre
16
Vet. D Mas
0:41:19
0:41:03
04:17 1256 1386 1264
164
CASELLES PEDRO, JOSE
C. A. Gata
11
Vet. E Mas
0:41:20
0:41:06
04:17 1255 1392 1263
165
ALBORCH CANET, JAVIER
C. A. Gandia - Alpesa
34
Vet. B Mas
0:41:20
0:40:53
04:16 0 0 0
166
PONS AUSINA, JAVIER
G. Espeleològic Gata
35
Vet. B Mas
0:41:21
0:41:14
04:18 1254 1373 1262
167
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
C. A. Altea
12
Vet. E Mas
0:41:26
0:41:12
04:18 1253 1391 1261
168
PUCHOL BOLTA, PAU
Independent
34
Senior Mas
0:41:28
0:41:13
04:18 0 0 0
169
LLORCA SANTAMARÍA, JOSEP
C. E. Dorsal 19 Pego
35
Senior Mas
0:41:30
0:41:09
04:17 1252 1370 1260
170
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL ANGEL
C. Il·lusió i avant Dénia
34
Vet. C Mas
0:41:31
0:41:15
04:18 1251 1369 1259
171
FERRANDO TALENS, JOSE
G. E. La Carena La Font
5
Vet. F Mas
0:41:31
0:41:19
04:18 1250 1396 1258
172
ORTIZ REQUENA, ADRIÁN
C. E. La Vespa de Novetlé
36
Senior Mas
0:41:34
0:41:29
04:19 0 0 0
173
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
17
Vet. D Mas
0:41:35
0:41:19
04:18 1249 1385 1257
174
BLAY LORENTE, ADRIAN
C. E. Raboses Rafelcofer
37
Senior Mas
0:41:38
0:41:32
04:20 1248 1369 1256
175
LOPEZ BARRERO, FRANCISCO
C. A. Cametes
36
Vet. B Mas
0:41:39
0:41:13
04:18 1247 1372 1255
176
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
C. A. Gata
35
Vet. C Mas
0:41:40
0:41:23
04:19 1246 1368 1254
177
BARCELÓ RIOS, JAUME
C. A. Triatló La Vila
37
Vet. B Mas
0:41:40
0:41:35
04:20 1245 1371 1253
178
SÁNCHEZ PUIG, RUBEN
G. E. La Carena La Font
38
Senior Mas
0:41:42
0:41:28
04:19 1244 1368 1252
179
MULET MENGUAL, RAUL
C. M. A. La Faixa
39
Senior Mas
0:41:42
0:41:24
04:19 1243 1367 1251
180
SEMPERE GARCIA, JOSE VICENTE
C. Córrer El Garbí
36
Vet. C Mas
0:41:47
0:41:13
04:18 1242 1367 1250
181
DIJKSTRA , HYLKE
C. A. Cametes
38
Vet. B Mas
0:41:49
0:41:38
04:20 1241 1370 1249
182
ASENSI PICAZO, MIGUEL
C. A. Nexo Team
13
Vet. E Mas
0:41:50
0:41:46
04:21 1240 1390 1248
183
TORMO IVARS, SAUL
Independent
40
Senior Mas
0:41:51
0:41:42
04:21 1239 1366 1247
184
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
C. Dénia Corre
37
Vet. C Mas
0:41:53
0:41:39
04:20 1238 1366 1246
185
JUST MORANT, CARLOS
G. E. La Carena La Font
41
Senior Mas
0:41:55
0:41:40
04:20 1237 1365 1245
186
HUET LLOPIS, TINO
C. A. Miramar Fent Cames
38
Vet. C Mas
0:42:00
0:41:52
04:22 0 0 0
187
LEMA MATEO , JOAN
Independent
27
Vet. A Mas
0:42:01
0:41:38
04:20 0 0 0
188
FERRER MULET, FRANCESC
C. A. Gata
1
Vet. G Mas
0:42:01
0:41:57
04:22 1236 1400 1244
189
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
G. E. La Carena La Font
2
Vet. G Mas
0:42:02
0:41:57
04:22 1235 1399 1243
190
ET TABAA, HANAN
C. A. iRun Calp
2
Senior Fem
0:42:05
0:41:56
04:22 1234 1399 1392
191
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
18
Vet. D Mas
0:42:07
0:41:42
04:21 1233 1384 1242
192
PINEDA CABRERA, CARLOS
C. Ginestar Atletisme Benissa
39
Vet. B Mas
0:42:08
0:41:57
04:22 1232 1369 1241
193
SIFRE PONT, MARTÍ
C. Dénia Corre
39
Vet. C Mas
0:42:08
0:41:22
04:19 1231 1365 1240
194
MARI FUNES, LORENZO
C. E. Dorsal 19 Pego
28
Vet. A Mas
0:42:09
0:41:53
04:22 0 0 0
195
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
C. A. iRun Calp
40
Vet. C Mas
0:42:10
0:41:58
04:22 1230 1364 1239
196
AYALA VELAZQUEZ, NATHALIA
C. A. Publidom
5
Vet. A Fem
0:42:12
0:42:09
04:24 1229 1396 1391
197
TORRES GONZÁLEZ , PABLO
C. Córrer El Garbí
19
Vet. D Mas
0:42:13
0:41:40
04:20 1228 1383 1238
198
FORNALI AGULLES, RAÚL
C. Dénia Corre
40
Vet. B Mas
0:42:15
0:41:56
04:22 1227 1368 1237
199
VELLÓ BERTOMEU, JOSE EMILIO
C. Córrer El Garbí
20
Vet. D Mas
0:42:15
0:41:41
04:21 1226 1382 1236
200
TORREGROSA GARCIA , MARI CARMEN
Independent
2
Vet. D Fem
0:42:16
0:42:14
04:24 1225 1399 1390
201
ZADOWOZNIZ, GERMAN
C. A. Gandia - Alpesa
41
Vet. C Mas
0:42:18
0:42:15
04:24 1224 1363 1235
202
BURGUERA SAVALL, JAVIER
Independent
42
Vet. C Mas
0:42:18
0:42:13
04:24 0 0 0
203
ROBSON, CHRIS
C. Sole Mates
21
Vet. D Mas
0:42:19
0:42:04
04:23 1223 1381 1234
204
ESCRIVA MATIAS, VICENT
Independent
41
Vet. B Mas
0:42:19
0:42:07
04:23 1222 1367 1233
205
CANET MARTINEZ, MARCOS
C. E. Dorsal 19 Pego
42
Senior Mas
0:42:20
0:41:46
04:21 1221 1364 1232
206
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
22
Vet. D Mas
0:42:21
0:42:11
04:24 1220 1380 1231
207
FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, DAVID
C. A. Benidorm
43
Senior Mas
0:42:22
0:42:11
04:24 1219 1363 1230
208
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
C. Dénia Corre
43
Vet. C Mas
0:42:27
0:42:09
04:24 1218 1362 1229
209
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
C. A. Xirimirunners
44
Vet. C Mas
0:42:36
0:42:12
04:24 1217 1361 1228
210
MULET MESTRE, MARIA
C. A. Gata
3
Vet. D Fem
0:42:38
0:42:17
04:24 1216 1398 1389
211
COSTA MIRALLES, JOAN
Independent
44
Senior Mas
0:42:41
0:42:26
04:25 1215 1362 1227
212
PEREZ, BEATRIZ
C. A. Gandia - Alpesa
3
Senior Fem
0:42:43
0:42:37
04:26 1214 1398 1388
213
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSE
Independent
23
Vet. D Mas
0:42:50
0:41:58
04:22 1213 1379 1226
214
COSTA ALBI, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
45
Vet. C Mas
0:42:50
0:42:22
04:25 1212 1360 1225
215
ESCORTELL BOU , JAIME
C. A. Llebeig Xàbia
24
Vet. D Mas
0:42:50
0:42:23
04:25 1211 1378 1224
216
FONT ROSELLÓ, JOAN VICENT
G. Muntanya Calp
25
Vet. D Mas
0:42:53
0:41:44
04:21 0 0 0
217
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
C. Dénia Corre
46
Vet. C Mas
0:42:54
0:42:35
04:26 1210 1359 1223
218
SIGNES, JOSE MANUEL
C. A. Gata
42
Vet. B Mas
0:42:56
0:42:28
04:25 1209 1366 1222
219
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
C. A. Gata
43
Vet. B Mas
0:42:56
0:42:36
04:26 1208 1365 1221
220
SERVER ESPÍN, FERNANDO
C. A. Ondara
47
Vet. C Mas
0:43:04
0:42:59
04:29 1207 1358 1220
221
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVAN
C. A. Corremundos
44
Vet. B Mas
0:43:07
0:42:43
04:27 1206 1364 1219
222
DEVESA MIRALLES, PERE
Independent
45
Vet. B Mas
0:43:18
0:41:57
04:22 1205 1363 1218
223
CERVERA TUR, TONI
C. A. Els Oliveros
14
Vet. E Mas
0:43:21
0:43:04
04:29 1204 1389 1217
224
VALCARCEL, ALBERTO
C. Triatló Gandia
46
Vet. B Mas
0:43:22
0:43:14
04:30 1203 1362 1216
225
SANVICTOR SOLER, MARC
Independent
45
Senior Mas
0:43:25
0:43:03
04:29 1202 1361 1215
226
GARCIA SIGNES, JOYMA
C. A. Corremundos
1
Vet. C Fem
0:43:26
0:43:04
04:29 1201 1400 1387
227
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
C. Dénia Corre
26
Vet. D Mas
0:43:27
0:42:51
04:28 1200 1377 1214
228
GONZÁLEZ BARBER, LUIS
C. C. Camallaes
47
Vet. B Mas
0:43:30
0:43:04
04:29 1199 1361 1213
229
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
C. A. Llebeig Xàbia
29
Vet. A Mas
0:43:30
0:43:02
04:29 1198 1378 1212
230
ALEMANY SANZ , CONSUELO
C. A. Gandia - Alpesa
4
Vet. D Fem
0:43:36
0:43:29
04:32 1197 1397 1386
231
FERRER MORENO, ALBERT
Independent
46
Senior Mas
0:43:36
0:40:48
04:15 1196 1360 1211
232
MESTRE COMPANY, ESTEVE
C. A. Els Oliveros
47
Senior Mas
0:43:38
0:43:02
04:29 1195 1359 1210
233
SESÉ GARCÍA, JOAQUÍN
C. A. Safor - Teika
15
Vet. E Mas
0:43:39
0:43:32
04:32 1194 1388 1209
234
DELDERFIELD, ANDY
C. Sole Mates
48
Vet. C Mas
0:43:41
0:42:44
04:27 1193 1357 1208
235
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
C. A. La Nucia
49
Vet. C Mas
0:43:44
0:43:26
04:31 0 0 0
236
GALÁN ANTON, ANDRES
Independent
48
Vet. B Mas
0:43:46
0:42:29
04:26 1192 1360 1207
237
NARANJO BERENGUER, JACINTO
C. A. Benidorm
50
Vet. C Mas
0:43:47
0:43:35
04:33 1191 1356 1206
238
BOU CASTELLÁ , CRISTOBAL
G. R. Real de Gandia
51
Vet. C Mas
0:43:47
0:43:41
04:33 1190 1355 1205
239
GILABERT MIÑANA, JAVIER
C. A. Gandia - Alpesa
30
Vet. A Mas
0:43:48
0:43:42
04:33 1189 1377 1204
240
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
C. A. Llebeig Xàbia
49
Vet. B Mas
0:43:49
0:43:34
04:32 1188 1359 1203
241
BOSCÀ MASCARELL, MARIA
C. A. Safor - Teika
2
Vet. C Fem
0:43:51
0:43:41
04:33 1187 1399 1385
242
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
C. A. Corremundos
31
Vet. A Mas
0:43:55
0:43:32
04:32 1186 1376 1202
243
ORTIZ MERINO, LUIS
C. A. Corremundos
50
Vet. B Mas
0:43:55
0:43:23
04:31 1185 1358 1201
244
DIEGO GARCIA, JORDI
Independent
48
Senior Mas
0:43:55
0:43:35
04:33 1184 1358 1200
245
RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR
C. A. iRun Calp
5
Vet. D Fem
0:43:56
0:43:47
04:34 1183 1396 1384
246
MOLINA UDAETA, JUAN CARLOS
C. A. La Xara
52
Vet. C Mas
0:43:57
0:43:38
04:33 1182 1354 1199
247
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
C. Córrer Xeraco
53
Vet. C Mas
0:43:58
0:43:45
04:33 1181 1353 1198
248
SALELLES MATEU , VICENT
C. Triatló Gandia
27
Vet. D Mas
0:43:59
0:42:51
04:28 0 0 0
249
LANGLEY, MARK
C. A. Llebeig Xàbia
51
Vet. B Mas
0:44:01
0:42:46
04:27 1180 1357 1197
250
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
G. Atletas Nucleo Duro Denia
28
Vet. D Mas
0:44:02
0:43:50
04:34 1179 1376 1196
251
PEDRÓS OLIVER, DANIEL
Independent
49
Senior Mas
0:44:02
0:43:34
04:32 1178 1357 1195
252
GINER ROMERO, TATIANA
C. C. Camallaes
3
Vet. B Fem
0:44:03
0:43:56
04:35 1177 1398 1383
253
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
C. Córrer El Garbí
3
Vet. G Mas
0:44:03
0:43:56
04:35 1176 1398 1194
254
MORELL PERIS, VICTOR
C. A. Cametes
52
Vet. B Mas
0:44:05
0:43:35
04:33 1175 1356 1193
255
SANTIANA PASTRANO, VERO
C. A. Montemar
4
Vet. B Fem
0:44:06
0:43:57
04:35 0 0 0
256
CASELLES MULET, JAUME BERNAT
Independent
50
Senior Mas
0:44:08
0:44:04
04:35 1174 1356 1192
257
CATALÀ ROIG, JOSE
Independent
53
Vet. B Mas
0:44:11
0:44:03
04:35 1173 1355 1191
258
MARCH ESCUDERO, JAUME
P. C. Grau
54
Vet. B Mas
0:44:11
0:44:03
04:35 1172 1354 1190
259
GOMAR SANTAPAU , DANIEL
Independent
55
Vet. B Mas
0:44:12
0:44:05
04:36 1171 1353 1189
260
COSTA GUILLEM, AMPARO
C. Triatló Gandia
3
Vet. C Fem
0:44:14
0:44:03
04:35 1170 1398 1382
261
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
C. A. Corremundos
51
Senior Mas
0:44:14
0:44:05
04:36 1169 1355 1188
262
BEVILACQUA CHAAIVEN, DAMIAN
C. Multiesport Benitatxell
56
Vet. B Mas
0:44:14
0:44:08
04:36 1168 1352 1187
263
PEINADO PULPON, FRANCISCO
C. Multiesport Benitatxell
29
Vet. D Mas
0:44:15
0:44:10
04:36 0 0 0
264
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
C. A. Publidom
4
Senior Fem
0:44:16
0:44:08
04:36 1167 1397 1381
265
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
C. A. Ondara
54
Vet. C Mas
0:44:17
0:43:57
04:35 1166 1352 1186
266
VILA I VIVES, FERRAN
C. A. Bèrnia
32
Vet. A Mas
0:44:18
0:43:58
04:35 1165 1375 1185
267
CATALA TORREGROSA, JOSEP
C. Ginestar Atletisme Benissa
16
Vet. E Mas
0:44:19
0:44:02
04:35 1164 1387 1184
268
LORENTE RICART, TONI
C. Ginestar Atletisme Benissa
30
Vet. D Mas
0:44:19
0:43:50
04:34 1163 1375 1183
269
TACHÓ FERRER, JUAN BAUTISTA
C. A. Llebeig Xàbia
33
Vet. A Mas
0:44:21
0:44:00
04:35 1162 1374 1182
270
GRIMALT MARSAL, CARLOS
C. A. Gynrunning Tonic Club
57
Vet. B Mas
0:44:22
0:43:53
04:34 1161 1351 1181
271
BENIMELI, RUBEN
C. A. Els Oliveros
52
Senior Mas
0:44:32
0:43:56
04:35 1160 1354 1180
272
SORIA GINER, EDUARDO
C. A. Benidorm
34
Vet. A Mas
0:44:32
0:44:24
04:38 0 0 0
273
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
31
Vet. D Mas
0:44:34
0:44:18
04:37 1159 1374 1179
274
LLOBELL ANDRES, SANTIAGO
C. Multiesport Benitatxell
35
Vet. A Mas
0:44:39
0:43:57
04:35 1158 1373 1178
275
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
C. A. Gata
53
Senior Mas
0:44:40
0:44:21
04:37 1157 1353 1177
276
ESCRIVA GARCIA, AGUSTIN
G. E. La Carena La Font
32
Vet. D Mas
0:44:41
0:44:16
04:37 1156 1373 1176
277
VALERA GOMEZ, JAVI
C. A. Ondara
55
Vet. C Mas
0:44:42
0:43:49
04:34 1155 1351 1175
278
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
C. A. Gata
17
Vet. E Mas
0:44:43
0:44:31
04:38 1154 1386 1174
279
CABRERA FONT, MIGUEL ANGEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
56
Vet. C Mas
0:44:44
0:44:15
04:37 1153 1350 1173
280
BUIGUES CARRIÓ, PACO
C. A. Sense Pressa El Verger
18
Vet. E Mas
0:44:45
0:44:00
04:35 1152 1385 1172
281
PEREZ CARDENAS, RAFA
C. A. Cametes
58
Vet. B Mas
0:44:46
0:44:15
04:37 1151 1350 1171
282
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
6
Vet. F Mas
0:44:46
0:44:20
04:37 1150 1395 1170
283
PALONÉS SESER, JUAN
Independent
36
Vet. A Mas
0:44:48
0:43:33
04:32 1149 1372 1169
284
ALBORCH MIRALLES, BENJAMIN
Independent
57
Vet. C Mas
0:44:48
0:44:36
04:39 1148 1349 1168
285
MARTÍNEZ GINESTAR , JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
54
Senior Mas
0:44:50
0:44:22
04:37 1147 1352 1167
286
REQUENA RAMÍREZ , JAVI
C. C. Camallaes
59
Vet. B Mas
0:44:51
0:44:24
04:38 1146 1349 1166
287
POGGENDORFF, FRANK
C. Spiridon Frankfurt E.V.
33
Vet. D Mas
0:44:52
0:44:16
04:37 0 0 0
288
GARCÍA MARI, TONI
C. A. Guixa Esport
60
Vet. B Mas
0:44:53
0:44:25
04:38 1145 1348 1165
289
MULET SOLER, ROSARIO
C. A. Gata
5
Senior Fem
0:44:53
0:44:34
04:39 1144 1396 1380
290
VICENS VIDAL, TONI
C. Ginestar Atletisme Benissa
34
Vet. D Mas
0:44:54
0:44:15
04:37 1143 1372 1164
291
CORDERO BORJA, CARLOS
C. A. Llebeig Xàbia
58
Vet. C Mas
0:44:55
0:44:16
04:37 1142 1348 1163
292
GONZÁLEZ BASCONES, MOISES
C. A. La Xara
61
Vet. B Mas
0:44:56
0:44:33
04:38 1141 1347 1162
293
VAN GERWEN, CINDY
C. A. Publidom
5
Vet. B Fem
0:44:56
0:44:02
04:35 1140 1397 1379
294
ESCRIVÁ JULIÁ , JOSE
G. E. La Carena La Font
37
Vet. A Mas
0:44:57
0:44:41
04:39 1139 1371 1161
295
PEIRO HUESO, OLIVIA
C. C. Camallaes
6
Vet. B Fem
0:44:57
0:44:51
04:40 1138 1396 1378
296
SENDRA CARDONA, JORDI
C. E. Dorsal 19 Pego
62
Vet. B Mas
0:44:58
0:44:21
04:37 1137 1346 1160
297
PEIRO GABARDA, ANTONIO
Independent
59
Vet. C Mas
0:44:59
0:44:32
04:38 0 0 0
298
MULET MESTRE, SILVIA
C. A. Gata
4
Vet. C Fem
0:45:00
0:44:49
04:40 1136 1397 1377
299
VALOR SEGURA, MARIONA
C. Dénia Corre
6
Senior Fem
0:45:08
0:44:47
04:40 1135 1395 1376
300
MARTÍNEZ PALOP, HECTOR
Independent
38
Vet. A Mas
0:45:12
0:44:59
04:41 0 0 0
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves