Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA 21è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES
Actualitzada 03/06/2018 - 19:00 h
12 proves disputades. Puntuen els 8 millors resultats de cada participant.
Cronometratge www.somesport.com
353 participants puntuen


Absoluta Femenina

Posició
Nom
Punts Totals
Proves
Punts
Xàbia
Punts
Calp
Punts
Gata
Punts
Benitatxell
Punts
Verger
Punts
Teulada
Punts
Dénia
Punts
Pego
Punts
J.Pobre
Punts
Ondara
Punts
Pedreguer
Punts
Benissa
1
FERRER CASTELL, MARÍA ISABEL
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans A Fem
11200
11
1399
1400
0
1400
1400
1400
1400
1400
1400
1400
1400
1400
2
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
C. Multiesport Benitatxell
Senior Fem
11193
8
1400
0
1400
1399
1399
1399
1399
0
1399
1398
0
0
3
SELBY, GEMMA ANN
C. A. El Faro
Veterans A Fem
11187
11
1398
1399
1399
1397
0
1396
1398
1398
1397
1397
1399
1399
4
BANYULS CASTELLÓ, ISA
C. A. Automoción Moll
Veterans B Fem
11180
12
1389
1396
1396
1395
1397
1397
1397
1399
1398
1396
1398
1398
5
TIRADO JIMENEZ, SONIA
C. A. Benidorm
Veterans B Fem
11175
8
1397
0
1398
1396
1398
1398
0
1397
1396
1395
0
0
6
AYALA VELAZQUEZ, NATHALIA
G. A. Publidom
Senior Fem
11164
12
1392
1393
1394
1392
1396
1395
1395
1396
1395
1394
1396
1397
7
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
G. A. Publidom
Senior Fem
11149
9
1393
1395
1390
1390
0
0
1396
1395
0
1393
1397
1382
8
MULET MESTRE, MARIA
C. A. Gata
Veterans C Fem
11137
9
1368
1390
1389
1391
1395
1394
1392
1392
1394
0
0
0
9
SANCHEZ MARTIN, SONIA
C. A. Automoción Moll
Veterans B Fem
11132
8
1395
1394
1382
0
1391
1390
1394
0
0
1390
0
1396
10
GREGORI MUÑOZ, TERESA
C. A. Gata
Veterans D Fem
11130
11
1373
1380
1379
1385
1392
1388
1393
0
1393
1392
1392
1395
11
ORTOLÀ JULIÀ, MAITE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans C Fem
11129
9
1386
1392
1391
1388
1394
1393
0
0
1389
1389
1393
0
12
VELEZ TABORGA, XIMENA
G. A. Publidom
Senior Fem
11108
10
1388
1385
1384
1384
1389
1384
0
1388
1391
0
1389
1394
13
GÓMEZ TERRE, VIOLETA
C. Córrer El Garbí
Veterans C Fem
11103
9
1384
0
0
0
1380
1381
1390
1391
1388
1386
1391
1392
14
ARTIGUES SIGNES, CRISTINA
C. A. Cametes
Veterans B Fem
11099
9
0
1386
1385
1383
1386
0
1389
1394
1390
0
1386
1329
15
VALERO SIGNES, ANTONIA
C. A. Gata
Veterans B Fem
11094
8
0
0
1386
1387
0
1387
0
1386
1385
1383
1390
1390
16
ORTEGA VALLEJO, MILA
C. A. Enganxa´t a Córrer
Veterans D Fem
11089
10
1377
1377
1377
1386
1390
1391
0
1389
1392
1387
0
1357
17
GARRIGUES RONDA, GEMA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans A Fem
11088
11
1383
1382
1388
1374
1383
1386
0
1385
1384
1384
1387
1391
18
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
Independent
Veterans B Fem
11086
12
1359
1370
1378
1381
1373
1385
1384
1390
1383
1382
1388
1393
19
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans D Fem
11070
11
1385
1389
1380
1382
1385
1382
0
1382
1379
1378
1375
1385
20
FLORES AVEIRO, YANINA
G. A. Publidom
Veterans B Fem
11067
12
1387
1383
1376
1379
1387
1383
1379
1383
1382
1380
1381
1381
21
MALONDA AUSINA, ERIKA
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
11052
9
1379
1384
1383
1353
0
1380
1387
1378
0
1385
0
1376
22
NAVARRO SOLER, MAGDALENA
C. A. Promesas Villena
Veterans C Fem
11040
10
1371
1379
1374
1380
1382
1379
1388
0
1381
0
1296
1377
23
ZAMORA TORRIJOS, RAQUEL
C. A. Els Oliveros
Senior Fem
11036
8
0
1378
1330
0
0
1378
1391
1387
1387
1391
1394
0
24
PARRA GREGORI, M ROSA
C. D. l´ Espenta
Veterans A Fem
11031
8
0
1374
0
1378
1372
0
1385
1381
1376
1377
0
1388
25
AMBLER, LOUISE
C. A. Corremundos
Veterans E Fem
11029
10
1367
1360
1363
1377
1378
1377
0
1380
0
1381
1380
1389
26
MONFORT SART, CRISTINA
Independent
Senior Fem
11018
9
1376
1335
1393
1359
0
1372
1381
1368
0
0
1382
1387
27
SELLENS PEREZ, ANGELA
G. E. La Carena La Font
Senior Fem
10999
10
1358
1337
1365
1363
1362
1374
1386
1379
1386
0
1384
0
28
RONDA IVARS, RAQUEL
G. A. Publidom
Veterans B Fem
10994
11
1369
1375
1356
1373
1374
1366
1375
0
1373
1371
1373
1380
29
BLANCO CISCAR, LINDA
C. E. Dorsal 19 Pego
Veterans C Fem
10983
11
0
1365
1369
1372
1369
1348
1374
1371
1378
1374
1376
1267
30
JARILLO NAVALMORAL, ANA
C. Triatló Gandia
Veterans D Fem
10975
8
0
1371
1367
0
1371
1364
1380
1372
0
1372
1378
0
31
COLLADO DOMÉNECH, LAURA
C. D. l´ Espenta
Veterans B Fem
10958
10
1360
1363
1371
1366
1377
1371
0
1384
1363
1363
1254
0
32
CONESA GARCIA, IRENE
C. A. Altea
Veterans A Fem
10947
8
1352
1364
1362
0
1368
1365
0
1374
0
0
1379
1383
33
MORENO ORTEGA, LAURA
C. A. Automoción Moll
Senior Fem
10936
8
0
1359
1354
1371
0
0
0
1376
1371
1373
1364
1368
34
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA
C. A. Ondara
Veterans B Fem
10934
8
0
1368
1372
1369
1366
1367
0
1353
1375
1364
0
0
35
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
C. A. La Nucia
Veterans C Fem
10930
10
0
1342
1344
1361
1363
1362
1368
0
1356
1369
1377
1374
36
ALEMANY SANZ, CONSUELO
Independent
Veterans C Fem
10917
10
1362
0
1350
1364
1360
1354
1367
0
1370
1367
1357
1370
37
VIDAL CATALÀ, PILAR
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans C Fem
10905
8
1364
1366
1359
1367
1367
0
0
1362
1372
1348
0
0
38
VALIN FERRANDO, MERCE
C. A. Alcoi
Veterans C Fem
10900
10
0
1345
0
1350
1345
1368
1369
1369
1330
1350
1371
1378
39
AZNAR SANTAMARÍA, MARÍA
Independent
Senior Fem
10900
8
0
1372
1368
1356
1357
0
1357
0
1361
1365
0
1364
40
GOMEZ GORDILLO, YOLANDA
G. A. Runner Denia
Veterans A Fem
10899
11
1312
1327
1339
1352
1347
1350
1363
1370
1369
1375
0
1373
41
GAVILA GIL, BEATRIZ
C. A. Cametes
Veterans A Fem
10895
12
1354
1339
1357
1351
1365
1351
1360
1365
1364
1362
1368
1332
42
GARCIA SIGNES, JOYMA
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
10894
8
1323
1332
1360
0
0
1376
1378
0
0
1379
1385
1361
43
BREA ORENGO, ALEJANDRA
C. Dénia Triatló
Veterans B Fem
10893
8
1349
1325
1361
1362
1376
0
1376
0
1374
1370
0
0
44
PEREZ FUSTER, ESTHER
G. E. La Carena La Font
Veterans D Fem
10892
11
1357
1336
1351
1360
1361
1361
1373
1361
1360
0
1359
1304
45
PIERA FERNÁNDEZ, CRISTINA
C. Córrer El Garbí
Veterans B Fem
10889
10
0
1351
1364
1357
1358
1352
0
1359
1359
1368
1372
1323
46
FUSTER MESTRE, ANA
C. Triatló Corriol
Veterans C Fem
10885
8
1375
0
1373
0
0
1375
1382
1346
1350
1321
1363
0
47
BERTOMEU VIVES , RAQUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
10878
9
1353
0
1329
1365
1370
1355
0
0
1335
1358
1358
1384
48
FORNELL, MANUELA
C. A. Corremundos
Veterans A Fem
10869
8
1334
0
1349
0
0
1363
1372
1360
0
1360
1369
1362
49
PEREZ CABAÑERO, BEATRIZ
C. E. Quatre Gats Rotova
Senior Fem
10861
10
1361
1352
1358
0
1355
1346
1351
1355
1348
0
1366
1363
50
WEIN, CHRISTIANE
C. A. Dianium
Veterans C Fem
10841
9
1340
1347
0
1342
1353
1358
1358
1363
1365
1355
0
0
51
SALVÀ FALGAS, SILVIA
C. A. Dianium
Veterans B Fem
10836
10
1350
1357
1353
0
1352
1357
1353
1350
1352
0
1362
1274
52
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
C. A. Gata
Senior Fem
10832
11
1313
0
1331
1329
1336
1343
1354
1358
1354
1351
1370
1366
53
BELTRAN ORQUIN, CAROL
C. A. Dianium
Veterans C Fem
10831
10
1351
1343
1348
1354
1356
1356
0
1348
0
1357
1361
1276
54
DIXON, MICHELLE
G. A. Publidom
Veterans A Fem
10805
9
1314
1333
1337
1346
1349
1347
1361
0
1367
0
0
1365
55
VILLANUEVA GARCÍA, MARÍA JOSÉ
C. Bernardos Trotters
Veterans C Fem
10799
11
1305
1324
1340
1344
1348
1349
1356
1352
0
1343
1347
1360
56
PUIGCERVER FERRANDO, MARIBEL
C. A. Cametes
Veterans B Fem
10797
9
1345
1338
1343
1349
1364
0
0
0
1349
1344
1365
1301
57
ZNIBAR, YOUSSRA
C. A. Cametes
Juvenil Fem
10794
9
1348
1350
0
0
1346
1336
1362
0
1351
1334
1350
1351
58
BUIGUES SOLER, ARACELI
C. A. Bèrnia
Veterans B Fem
10783
11
0
1334
1333
1341
1342
1344
1352
1351
1353
1346
1354
1287
59
CUART CUELLO, AIDA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Juvenil Fem
10776
9
1332
1317
1338
0
0
1316
0
1347
1355
1359
1353
1375
60
FAHLE, MONIKA
Independent
Senior Fem
10754
10
1228
1248
1322
1310
1331
0
1365
1354
0
1353
1352
1367
61
VAN GERWEN , CINDY
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
10751
9
1333
1346
0
1335
1334
1345
1345
0
1358
1326
0
1355
62
MOLL CERVERA, FÀTIMA
C. A. Enganxa´t a Córrer
Veterans B Fem
10742
8
1343
0
0
0
1354
1360
1366
1357
1362
1347
0
1253
63
ARMOUSH , JANE
C. A. iRun Calp
Veterans F Fem
10738
9
1344
1349
1341
1340
1339
1334
1347
1344
1326
0
0
0
64
RIBES MAHIQUES, EVA
C. A. Gata
Veterans B Fem
10727
9
1327
1353
1347
1277
1340
1341
0
0
1333
1352
1334
0
65
BAÑULS VIVES, LAURA
G. E. La Carena La Font
Veterans B Fem
10710
8
0
0
0
0
1332
1320
1343
1332
1343
1342
1348
1350
66
EFIMENCO EFIMENCO, ALEXANDRA
Independent
Veterans B Fem
10695
8
1324
0
0
0
1341
1338
1327
1330
1344
1345
1346
0
67
ROSELLÓ MILLET, PATRICIA M
G. E. La Carena La Font
Veterans D Fem
10688
10
0
1312
1332
1331
1337
1333
1344
1335
1334
1329
1342
0
68
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
Independent
Senior Fem
10682
8
0
1301
0
1328
1344
1335
0
1337
0
1333
1360
1344
69
POQUET OLIVER, SILVIA
C. A. Cap i Cua
Veterans B Fem
10679
8
0
0
1313
1323
1324
1337
0
1345
1336
0
1349
1352
70
SEPÚLVEDA BURDALO, ESTHER
C. A. Gata
Veterans C Fem
10664
10
1319
0
0
1275
1319
1323
1336
1343
1327
1341
1356
1292
71
BAKER, NICOLA
Independent
Veterans A Fem
10660
8
1330
0
1320
0
1327
1342
1346
0
1340
1315
0
1340
72
MORENO PARRADO, VALERIA
C. A. Automoción Moll
Senior Fem
10655
8
1304
1315
1315
1347
0
0
1355
1334
1346
1339
0
0
73
SOLER MAHIQUES, MARIA JOSE
C. A. Gata
Veterans B Fem
10646
9
1329
1321
1309
0
0
1325
1337
1326
0
1340
1333
1335
74
MARQUEZ BENITEZ , MANOLI
G. A. Publidom
Veterans A Fem
10642
9
1328
1320
1327
1334
1333
0
1331
1338
1331
0
0
1318
75
ORDOÑEZ FERNANDEZ, MAR
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Veterans C Fem
10640
8
0
1318
1300
1345
0
1339
1349
0
1322
1327
1340
0
76
SALGUERO ACURIO, ROCIO
Independent
Veterans A Fem
10626
9
1286
1306
1303
1343
1330
1322
1338
0
1338
0
0
1346
77
MORANT CERRO, ISABEL
C. Córrer El Garbí
Veterans D Fem
10619
10
0
1299
1317
1330
1326
1310
1321
1329
1341
1331
0
1324
78
BOCK, JANETTE
Independent
Veterans C Fem
10619
8
1331
1280
1342
1333
1335
0
0
0
0
1299
1341
1358
79
MARCO FEMENÍA, MÓNICA
C. D. l´ Espenta
Veterans C Fem
10612
10
1316
1307
1301
1327
1325
1329
1342
1336
1300
1330
0
0
80
FONT I BOTELLA, ALEXANDRA
C. A. Bèrnia
Senior Fem
10606
10
1317
1316
1326
0
0
1324
1322
1328
1319
1332
1338
1285
81
JACKSON, DEBORAH ANNE
C. A. El Faro
Veterans D Fem
10605
10
1325
0
1321
0
1323
1327
1317
1327
1318
1297
1326
1338
82
PERELLÓ TALENS, MÓNICA
C. A. Centcames
Veterans B Fem
10596
8
1280
0
0
1337
1328
1328
0
0
1337
1317
1322
1347
83
BAS BENLLOCH, VICEN
G. A. Runner Denia
Veterans C Fem
10585
11
1278
1297
1307
1316
1317
1317
1330
0
1309
1319
1332
1345
84
CRUZ GÓMEZ , JANETH
C. Gym 21 Denia
Veterans B Fem
10579
12
1298
1288
1287
1326
1308
1318
1326
1318
1328
1288
1335
1320
85
MONFORT GARCIA, ROSA
Independent
Senior Fem
10575
10
1296
1304
1304
1325
1318
0
1332
1324
1325
1311
1336
0
86
VALVERDE ESPINOSA , ANA BELÉN
C. Gym 21 Denia
Veterans B Fem
10561
8
0
0
0
1308
1295
1314
1311
1313
1329
0
1337
1354
87
MARTINEZ ESPARZA, PEPI
C. A. Altea
Veterans F Fem
10549
9
0
1295
0
1321
1316
1311
1323
1290
1316
1328
1339
0
88
PARDO COLLADO, AINHOA
C. A. Cametes
Veterans A Fem
10545
9
0
0
1291
1305
1311
1319
1318
1339
1339
1323
1255
0
89
MAS BALLESTER, BEATRIZ
Independent
Veterans A Fem
10537
11
1276
1260
1266
1322
1307
1326
0
1323
1304
1302
1310
1343
90
SERISOLA PEIRO, MÓNICA
G. R. Real de Gandia
Veterans C Fem
10519
9
1273
0
0
1318
1280
1304
1328
1319
1314
1314
0
1342
91
GADEA SIGNES, MIREIA
C. A. Gata
Senior Fem
10514
9
1243
1269
1290
0
0
1312
1335
0
1294
1335
1343
1336
92
ALCÁNTARA AGUILAR, ESPERANZA
Independent
Veterans D Fem
10505
12
1204
1227
1267
1298
1265
1294
1299
1305
1324
1320
1328
1337
93
CRESPO CORTÉS, MARÍA
Independent
Veterans B Fem
10496
10
1270
1293
1314
1311
1273
1295
1324
1237
0
1337
0
1349
94
GREGORI ESTRUCH, ASUN
C. A. Els Oliveros
Veterans D Fem
10490
10
1289
1290
1292
1312
1303
1308
1319
0
1321
1308
1327
0
95
ESCUDERO MARQUÉS , MARIA ANGELES
G. A. Runner Denia
Veterans D Fem
10488
10
1272
1289
1294
0
1313
1302
1314
0
1312
1313
1313
1327
96
VIVES PERELLÓ, NÚRIA
C. A. Sense Pressa El Verger
Veterans A Fem
10480
8
1309
1341
0
0
0
1298
1325
0
1320
1282
1312
1293
97
SOLANES MAS, MARISA
C. Córrer La Llebre - Alpesa
Veterans D Fem
10477
9
1307
1300
1298
1319
1314
0
1310
0
1313
1316
0
1298
98
GIL MARTINEZ, ENCARNA
C. A. Enganxa´t a Córrer
Veterans C Fem
10477
8
1299
1322
1319
1324
0
0
0
1341
1302
1318
0
1252
99
ALBA BENITO, MARIA JOSE
C. A. Altea
Veterans E Fem
10475
9
1292
0
1296
0
1299
1301
1305
1322
1306
0
1321
1325
100
STOCKER, SARAH
Independent
Senior Fem
10455
9
1255
1281
1306
0
1291
1309
1329
0
1310
0
1314
1315
101
ABEAL GARABANA, NURIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans D Fem
10447
12
1275
1283
1207
1291
1304
1290
1297
1310
1275
1291
1331
1333
102
GAYA ROSELLO, MARIA JOSÉ
C. A. Cametes
Veterans C Fem
10443
12
1215
1264
1293
1283
1276
1300
1294
1320
1282
1294
1329
1330
103
ORDOÑEZ RODRIGUEZ, MARGA
G. Condol Denia
Veterans B Fem
10436
11
1246
1282
1305
1303
1278
1289
1298
1293
1317
0
1315
1316
104
CHANCE, CLARE
C. Sole Mates
Veterans B Fem
10420
8
0
1277
0
1278
1305
1292
1320
1317
0
1292
0
1339
105
SAMPER LASSO, MIREYA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans C Fem
10419
10
1308
1291
1284
1296
0
1315
1295
1300
1292
0
1303
1310
106
MAS PUJOL, OLGA
C. A. Cametes
Veterans A Fem
10418
8
0
0
1279
1301
1312
1307
1316
0
1323
1324
1256
0
107
WEEBER, HENRIETTE
C. A. Benidorm
Veterans F Fem
10413
11
0
1258
1281
1287
1284
1291
1309
1321
1287
1301
1309
1308
108
BISHOP, ALEXANDRA
C. A. Corremundos
Senior Fem
10413
8
1282
1355
1324
0
0
1331
0
0
1201
1272
1320
1328
109
PUIG FALLOS, MONICA
C. A. Safor - Delikia Sport
Veterans B Fem
10403
10
1315
0
1285
0
1301
1281
1306
1297
1281
1286
1306
1307
110
APARISI BARÓN, INMA
G. A. Publidom
Veterans C Fem
10389
8
1271
1285
0
1284
1277
0
1315
1333
0
1310
0
1314
111
BOUMA, DIEBRICH
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
10374
8
1297
1276
1273
0
1296
0
0
1302
1290
0
1319
1321
112
SALAS PINTO, SONIA
C. A. Dianium
Veterans B Fem
10367
12
1284
1284
1289
1309
1289
1296
1304
1292
1288
1289
1299
1275
113
SANTANDREU MOLL, AMALIA
Independent
Senior Fem
10360
12
1222
1229
1239
1294
1272
1287
1277
1284
1280
1287
1325
1326
114
AGUIRRE AYA, LIZETH FERNANDA
C. Gym 21 Denia
Veterans A Fem
10349
9
1259
1268
1272
1266
1279
0
1260
1289
0
1356
0
1359
115
FONT CRESPO, SILVIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
10348
10
1281
1279
1275
1297
1292
0
0
1288
1291
1284
1304
1311
116
SOLER ARBONA, MARIA-JOSE
C. A. Gata
Veterans C Fem
10345
10
1267
1270
1280
0
0
1283
1265
1307
1301
1270
1317
1317
117
CAÑAMÁS OCHOA, RAQUEL
G. A. Runner Denia
Veterans B Fem
10325
11
1294
1287
1297
1280
1297
1277
1285
1308
1276
1263
1276
0
118
VIDAL PEÑAS, INMA
C. A. Enganxa´t a Córrer
Veterans B Fem
10318
10
1301
1296
1288
1306
1298
0
1255
1286
1265
1278
0
1254
119
MUÑOZ VÁZQUEZ, VANESSA
C. A. Ondara
Veterans A Fem
10289
8
1241
0
1248
0
1274
1279
1302
1311
0
1304
1330
0
120
MONZO TERRADES, M LOLA
G. E. La Carena La Font
Veterans C Fem
10284
10
1293
1302
1276
1285
1242
0
0
1291
1250
1251
1281
1305
121
WILLIAMS, KATIE
C. Sole Mates
Veterans B Fem
10282
8
1300
0
0
1279
1288
1280
1262
1299
1283
0
1291
0
122
TORMO GREGORI, ALEJANDRA
Independent
Senior Fem
10266
8
0
1274
0
1286
1309
1284
0
1253
1286
1296
0
1278
123
SALVÁ MULET, ANTONIA
C. A. Corremundos
Veterans C Fem
10262
8
1258
1273
1256
1314
1306
1313
1274
0
0
1268
0
0
124
LÓPEZ ABAD , EMILIA
Independent
Juvenil Fem
10255
10
1197
1208
1229
0
1240
0
1293
1301
1295
1293
1302
1302
125
LOPEZ MARTIN, LOURDES
Independent
Veterans B Fem
10247
9
1240
0
1231
1292
1282
0
0
1243
1289
1298
1284
1319
126
ALEXANDER, NADINE
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans B Fem
10245
8
1229
1249
0
1289
1294
1288
1279
0
1308
0
0
1309
127
SASTRE ROIG, INMA
C. A. Cametes
Veterans B Fem
10233
9
1237
1256
1261
0
0
0
1270
1309
1274
1281
1301
1281
128
GIL GIL, INMA
C. A. Dianium
Veterans E Fem
10230
8
1262
1247
0
0
1283
1286
1290
1281
1298
1283
0
0
129
VARO LOPEZ, LAURA
C. A. Go Run
Veterans A Fem
10221
9
0
1239
1282
1290
1281
1285
0
0
1263
1271
1277
1272
130
CARDONA MARTÍNEZ, PAQUIBEL
C. A. Ondara
Veterans D Fem
10219
9
1248
0
0
0
1260
1270
1268
1287
1256
1256
1288
1334
131
ESPLA GISBERT, ALEXANDRA
C. E. Dorsal 19 Pego
Veterans A Fem
10214
10
1217
1228
1257
1248
1223
1244
0
1314
1332
0
1323
1268
132
MONTAGUD GREGORI, CHUS
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Veterans B Fem
10200
11
1256
1262
1260
1288
1239
1257
0
1282
1260
1262
1290
1296
133
MUÑOZ ALCARAZ, MAYTE
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans A Fem
10198
12
1231
1252
1245
1302
1257
1262
1283
1277
1259
1258
1275
1282
134
LUCAS CATALÀ, LAURA
C. A. Ondara
Veterans B Fem
10190
10
1213
1223
1238
1262
1264
1274
1281
0
0
1277
1300
1294
135
MARTÍNEZ CANTÓ, JUANI
C. A. Ondara
Veterans C Fem
10187
9
1266
1250
1249
0
1261
1267
1280
1294
0
1280
1289
0
136
SANCHEZ NUÑEZ, XIMA
G. A. Runner Denia
Veterans D Fem
10181
8
1236
1267
1263
0
1268
1282
0
1298
0
1264
0
1303
137
PALOMARES FERRER, CELIA
C. Córrer La Llebre - Alpesa
Veterans D Fem
10169
9
1234
1240
0
1282
1275
0
1286
1280
1267
1259
1280
0
138
MENGUAL NOGUERA, VERO
Independent
Veterans A Fem
10166
9
1186
0
0
1245
1254
1252
0
1285
1269
1274
1297
1290
139
JUAN ESTRADA, MARIA
C. A. Benidorm
Senior Fem
10161
10
1269
1202
1209
1254
0
1273
1249
1303
1273
1243
0
1297
140
SIGNES COSTA, TRIDA
Independent
Veterans B Fem
10155
8
1274
1278
1264
0
1253
1275
1273
1269
0
0
1269
0
141
ROLDÁN USÓ, PILAR
Independent
Veterans E Fem
10153
8
1249
1242
1253
1271
1263
1278
1291
1306
0
0
0
0
142
SANCHIS FLUIXÀ, MARIA
C. Orba Multiesport
Senior Fem
10137
8
1207
1244
1247
0
1231
0
1300
1295
0
1295
1318
0
143
MARI FUSTER, EVA
G. E. La Carena La Font
Veterans C Fem
10132
9
0
1230
1237
0
1241
1248
1256
1296
1266
0
1282
1306
144
LÓPEZ SÀNCHEZ, HELENA
Independent
Veterans C Fem
10126
10
1205
1215
1233
1250
1243
1246
1282
1279
0
0
1293
1300
145
PEIRÓ JAIJO, LOURDES
C. Córrer Xeraco
Senior Fem
10125
10
1232
1265
1255
1270
1258
1265
1266
1278
1268
0
1242
0
146
COLECHÁ SMILES, SARA
Independent
Veterans D Fem
10122
11
1200
1206
1226
0
1256
1263
1263
1271
1249
1255
1270
1295
147
SASTRE SANCHO, EVA
C. A. Cametes
Veterans C Fem
10122
9
1264
1272
0
0
1229
1237
1257
1274
1262
1273
0
1283
148
PEDRO SALVÁ, PEPA
C. A. Gata
Veterans D Fem
10121
12
1238
1233
1234
1276
1252
1255
1264
1276
1253
1267
1278
1243
149
PASQUAL NOGUERA, ANALIA
C. A. Cametes
Veterans C Fem
10117
9
1257
1261
0
1264
1246
0
1258
1275
1258
1261
1283
0
150
PÉREZ GONZALEZ, TERE
C. A. Sense Pressa El Verger
Veterans D Fem
10111
8
1260
1241
1251
1272
0
1253
1271
0
1278
0
1285
0
151
LANCHAZO RIVERA, EVA
Independent
Veterans B Fem
10094
10
1178
1243
1230
1265
1271
1276
0
1254
1272
1250
1263
0
152
ESPINÓS VALLÉS, MARINA
C. A. Llebeig Xàbia
Juvenil Fem
10094
9
1190
0
1192
1260
1226
1256
1301
1255
1299
1305
0
0
153
TERENTI FONT, XARO
Independent
Veterans C Fem
10093
9
1202
1211
1218
1263
1267
0
0
0
1270
1275
1298
1291
154
VISO SENDRA, ALMUDENA
C. A. Sense Pressa El Verger
Veterans A Fem
10085
8
1245
1255
1235
0
0
1266
1278
0
0
1253
1273
1280
155
RODRIGUEZ RUBIO, M.CARMEN
C. A. Corremundos
Veterans C Fem
10077
11
1254
1234
1220
1268
1205
1245
1251
1265
1261
1260
0
1273
156
GÓMEZ GARCÍA , PEPI
C. Bernardos Trotters
Veterans A Fem
10054
9
1230
0
1246
0
1255
1260
1261
0
1238
1247
1261
1286
157
FERRER GONZALEZ, MARIA JOSE
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Veterans C Fem
10044
9
1224
1245
1265
0
1250
1259
1244
0
1254
1248
1279
0
158
ANGELOVA ATANASOVA, YORDANKA
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
10038
8
1193
1232
0
0
1235
0
1259
0
1264
1279
1292
1284
159
FLETCHER, AMANDA
C. A. Corremundos
Veterans E Fem
10025
9
1219
1259
1219
1295
1249
1238
1234
1260
0
0
0
1271
160
CATALÀ MONCHO, MARIA JOSÉ
C. A. Ondara
Veterans C Fem
10023
12
1226
1218
1232
1243
1230
1242
1245
1256
1244
1254
1262
1277
161
PONS PEREZ, XARO
C. A. Gata
Veterans A Fem
10016
8
1253
1214
1262
1299
1238
1233
0
1258
0
0
1259
0
162
CATALAN IVARS, ROSA MARIA
C. A. Corremundos
Veterans A Fem
9999
9
0
1219
1157
1257
0
1254
1248
1270
1277
1202
1272
0
163
SANCHEZ LOPEZ , MAYKA
C. A. La Xara
Veterans B Fem
9991
8
1221
1237
1203
0
1233
0
1287
1259
0
1265
1286
0
164
MONCHO PERIS, MARGARIDA
C. A. Ondara
Veterans B Fem
9974
11
1187
0
1197
1244
1221
1236
1239
1252
1235
1240
1258
1270
165
SIVERA GIMENO, SUSANA
C. D. l´ Espenta
Veterans D Fem
9965
10
1235
1224
1225
1246
1247
1247
1250
1251
1248
1241
0
0
166
POQUET BAÑULS, TERESA
C. A. Safor - Delikia Sport
Veterans B Fem
9961
8
1211
1226
1252
1274
1270
1239
0
0
0
1221
1268
0
167
FERRER MEDINA, CLARA
C. A. Cametes
Veterans A Fem
9961
8
0
1231
1250
0
1245
0
1252
1261
1226
1249
0
1247
168
GARCIA MEJÍAS, MARISOL
C. A. Ondara
Veterans C Fem
9960
10
1199
1221
1224
1258
0
1241
1246
1257
1241
1244
1249
0
169
MOLIO GUILLEM, BLANCA
C. D. l´ Espenta
Senior Fem
9958
9
1160
1203
1178
1269
1290
1261
0
0
1247
1257
1253
0
170
MARCO PORTES, CARMEN
C. E. Dorsal 19 Pego
Veterans C Fem
9949
10
1218
1199
1211
1249
1224
1243
1233
0
0
1239
1274
1269
171
DOMINGUIS LLAMBÍES, EVA
C. E. Dorsal 19 Pego
Veterans B Fem
9942
10
1175
1180
1210
1235
0
1228
1236
1244
1236
0
1287
1266
172
ESQUERDO GINER, FRANCIS
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
9935
10
1252
1225
1236
0
1244
0
1223
1227
1233
1228
1251
1264
173
FRIGOLS GRIMALT, VERONICA
C. A. Gata
Senior Fem
9931
12
1176
1187
1216
1253
1222
1226
1232
1246
1240
1246
1244
1244
174
RAMOS GIMENO, ROSA MARÍA
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans C Fem
9929
10
1189
1212
0
1241
1215
1231
1240
1250
0
1226
1264
1262
175
SÁNCHEZ SAEZ, PAQUI
C. A. iRun Calp
Veterans C Fem
9914
8
1233
0
1240
0
0
1230
1235
1241
1242
1236
1257
0
176
BELTRAN PONS, ROSA
Independent
Veterans D Fem
9907
9
0
1181
1195
1238
0
0
1241
1239
1231
1242
1260
1261
177
REQUEJO DOMÍNGUEZ, LUMI
Independent
Veterans C Fem
9879
9
1184
0
1201
1232
1219
0
1238
1236
0
1245
1248
1260
178
NAVE FLUXA, XELO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans C Fem
9874
10
1198
1186
1205
0
1210
0
1222
1263
1224
1231
1240
1279
179
STAUB, SINA
Independent
Senior Fem
9872
10
1138
1179
1179
1229
1216
0
1231
1264
1252
1238
0
1263
180
CAUDELI MILLET, M TERESA
Independent
Veterans D Fem
9868
12
1157
1172
1200
1234
1203
1214
1219
1240
1229
1235
1239
1258
181
BUIGUES LLORET, TOÑI
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans C Fem
9854
12
1159
1173
1161
1222
1191
1217
1216
1220
1212
1210
1226
1331
182
MARTI MORELL, MAR
C. A. Cametes
Veterans B Fem
9850
8
1206
0
0
0
0
1225
1226
1238
1230
1227
1252
1246
183
RIPOLL BOIGUES, ENCARNA
C. Córrer a Gust Bellreguard
Veterans C Fem
9846
11
1210
1220
1223
0
1189
1229
1227
1235
1222
1212
1241
1249
184
OCHOA ROSELLÓ, FANI
G. Condol Denia
Veterans D Fem
9837
8
1203
0
1186
1255
1236
1240
1254
1267
0
1196
0
0
185
MONTEALEGRE MENOR, ANA
C. A. Ondara
Veterans B Fem
9821
9
0
0
1174
1226
1196
1219
1225
1232
1223
0
1245
1255
186
TORRES PLANELLS, MARISA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans E Fem
9815
8
1214
1216
1221
0
1212
0
0
1226
1232
1237
0
1257
187
SENDRA PONS, IOLANDA
C. A. Dianium
Veterans C Fem
9814
9
1183
1194
1188
1242
1217
0
0
1234
1245
0
1235
1259
188
CISCAR SANLORENZO, MARIOLA
C. Muntanyer Xeraco
Veterans B Fem
9788
12
1146
1160
1167
1221
1200
1215
1212
1229
1220
1217
1233
1241
189
MARTÍNEZ CANTO, ELO
Independent
Veterans C Fem
9776
9
0
0
0
1228
1201
1205
1213
1221
1221
1218
1234
1236
190
MIRALLES MAS, TERESA
C. A. Ondara
Veterans E Fem
9774
11
1194
1196
1194
0
1211
1220
1220
1225
1216
1213
1229
1240
191
CRESPO SENTÍ, CARMINA
G. Condol Denia
Veterans D Fem
9768
8
1192
1201
1227
1251
0
1234
1229
0
1218
1216
0
0
192
BALLESTER BUIGUES, IRENE
C. A. Cametes
Veterans A Fem
9751
9
1195
0
1191
1231
1199
1211
0
0
1209
1215
1243
1248
193
IVARS PONS, NOELIA
C. A. Gata
Senior Fem
9737
10
1182
1197
1182
1223
1193
1223
0
1224
1217
0
1223
1237
194
ROSTOLL SANTACREU, NATALIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans C Fem
9736
9
1177
1185
1169
1237
1225
0
0
0
1211
1220
1236
1245
195
RAMIRO PASTOR, VIRTUDES
Independent
Veterans C Fem
9720
9
1166
1161
1173
0
0
1218
0
1228
1206
1233
1246
1250
196
SORIANO GALINDO, AMPARO
C. D. l´ Espenta
Veterans D Fem
9718
9
1170
1184
0
1220
0
1210
1224
1223
1225
1211
1221
0
197
PEÑA MONLLOR, SARA
G. A. Runner Denia
Senior Fem
9696
8
1169
1188
1206
0
1207
1227
1243
0
1234
1222
0
0
198
WILLIAMS, TALWYN MEGAN
C. A. El Faro
Veterans A Fem
9694
12
1171
1162
1166
1218
1180
1206
1203
1210
1200
1199
1220
1238
199
WENSAUER, BRIGITTE
Independent
Veterans E Fem
9688
8
0
0
0
1225
1186
1209
1209
0
1204
1204
1217
1234
200
ABAD GOSÁLBEZ , ANA
Independent
Veterans F Fem
9676
10
1164
1170
1175
0
1184
0
1210
1219
1210
1209
1230
1239
201
ESCODA FERRER, MARGA
C. A. Ondara
Veterans F Fem
9664
11
1163
1158
1164
1216
1179
1204
1205
1212
0
1200
1215
1233
202
SELLÉS SÁNCHEZ, BEA
Independent
Veterans A Fem
9658
10
1151
1164
1168
0
1188
1208
1211
1230
1214
1208
1231
0
203
COSTA SOLER, TERE
C. A. Ondara
Veterans C Fem
9612
9
1142
1156
0
1217
1178
1203
0
1211
0
1201
1216
1230
204
VERDERA ESTEVE, MONICA
Independent
Veterans B Fem
9564
8
0
1177
1152
1215
1177
1202
1206
0
1203
0
0
1232
205
MILLET ESCRIVÀ, XUS
G. E. La Carena La Font
Veterans B Fem
9468
8
1134
1153
1159
0
1187
1207
1207
1216
1205
0
0
0
206
COSTA ESTEVAN, MARITXEL
G. E. Llops Villalonga
Veterans C Fem
9429
8
1135
1151
1160
0
1175
1200
0
0
1197
1198
1213
0
207
CUNNINGHAM, CLAIRE
Independent
Veterans B Fem
9425
8
1133
1150
1151
1213
1174
0
1197
1209
1198
0
0
0
208
EHLE, SUSI
C. A. Dianium
Veterans B Fem
9622
7
1380
1373
0
0
0
1369
1377
1375
0
1376
0
1372
209
BISQUERT RIBES, ANA
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
9586
7
1363
1367
1370
1368
1375
1373
1370
0
0
0
0
0
210
CABALLERO MANSO, DAMARIS
C. A. Alcoi
Veterans A Fem
9544
7
0
1356
0
1355
1359
0
1364
1373
1366
0
0
1371
211
ORPI MARTINEZ, ISA
C. A. Dianium
Veterans B Fem
9478
7
1322
0
1352
0
0
1359
1359
1364
1368
1354
0
0
212
VILA VIVES, MARIA
C. A. Bèrnia
Veterans A Fem
9331
7
1287
1358
1312
0
1343
0
1340
1349
1342
0
0
0
213
IVARS RIBES, ALÍCIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
9280
7
1335
0
1325
1313
1322
0
0
0
1307
1322
0
1356
214
LEAL MORA, BELÉN
C. Dénia Triatló
Senior Fem
9123
7
0
1319
1259
1293
1320
1305
0
0
1305
0
0
1322
215
HAWKINS, LOUISE VICTORIA FITZGERALD
Independent
Veterans B Fem
9099
7
1283
0
1269
0
1287
1306
0
0
1297
0
1316
1341
216
JÓHANNESDÓTTIR, KRISTÍN ANDREA
C. A. Costa Blanca Striders
Veterans F Fem
9062
7
1302
1251
1286
1307
1293
0
1308
1315
0
0
0
0
217
GÓMEZ GORDILLO , RAQUEL
G. A. Runner Denia
Veterans B Fem
9061
7
1295
1313
1308
0
1248
0
1292
0
1315
1290
0
0
218
PEREA PEIRO, SAIDA
C. C. Camallaes - Reflyx
Senior Fem
8983
7
1250
0
1274
0
1262
0
1296
1304
1285
0
0
1312
219
ZARAGOZA SERRAT, FINA
C. A. Ondara
Veterans D Fem
8909
7
1261
0
0
0
1269
1269
1276
0
1255
1285
1294
0
220
CATALÀ I BOLUFER, XELO
C. A. Dianium
Veterans E Fem
8862
7
0
1271
1268
1281
0
1272
0
1273
1246
0
0
1251
221
BAYDAL PASTOR, ANA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans D Fem
8585
7
1208
1210
0
0
0
1212
0
1248
1227
1230
1250
0
222
SPENCER, JOANNE
Independent
Veterans D Fem
8483
7
1191
1207
1198
1230
0
1216
0
0
1213
0
1228
0
223
SENDRA SENDRA, YOLANDA
C. Orba Multiesport
Veterans B Fem
8434
7
1148
1168
0
1233
0
0
1218
1217
0
0
1219
1231
224
PONS COMPANY, ARANTXA
C. A. Cametes
Veterans A Fem
8432
7
0
1167
0
1219
1190
0
0
1214
1215
1205
1222
0
225
GAVILÁ MIÑANA, ROSANA
Independent
Veterans D Fem
8424
7
1158
1171
1172
0
0
1221
1230
1245
0
0
1227
0
226
FRENCH, STELLA
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans E Fem
8353
7
1162
1176
1158
1224
0
0
1208
1218
0
1207
0
0
227
OCHOA ROSSELLÓ , Mª ANGELES
G. Condol Denia
Veterans F Fem
8285
7
1152
1165
1170
0
1185
0
1201
1213
1199
0
0
0
228
WOOD, JENNIFER
C. A. Gata
Senior Fem
8348
6
1394
1397
1392
1389
1393
0
1383
0
0
0
0
0
229
RÓDENAS MARCO, ISABEL
C. A. Corremundos
Senior Fem
8320
6
1372
1391
0
0
0
1389
0
1393
1380
0
1395
0
230
SANCHEZ LOPEZ , EVA
C. A. La Xara
Veterans B Fem
8203
6
1346
1381
0
0
1379
0
1371
1377
0
1349
0
0
231
GUARDIOLA ESCRIVÀ, ANTONIA
C. A. Ondara
Senior Fem
8178
6
1370
1369
1366
0
0
0
0
0
1345
1361
1367
0
232
BOLUFER CRUAÑES, CARMEN
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
8166
6
1378
1330
0
0
1351
0
0
1367
1357
0
1383
0
233
PEREZ TOMAS, PILAR
C. A. Cametes
Senior Fem
8098
6
0
0
0
0
1300
0
1348
1331
0
1366
1374
1379
234
CHOLBI SELLÉS, MAR
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans B Fem
8077
6
1338
1361
0
1336
1350
0
0
0
0
0
1344
1348
235
SAPENA MARTINEZ, PAQUI
C. A. Cametes
Veterans B Fem
8068
6
1355
1362
0
0
0
1330
0
1340
0
1336
1345
0
236
DALMAU MARTI, ALICIA
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
8038
6
1321
1323
0
0
0
1340
1350
0
0
0
1351
1353
237
BOLTA MIRALLES, ROSA MARI
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Fem
7852
6
0
0
0
1304
0
1303
1275
1342
1303
1325
0
0
238
GREGORI LLORCA, MARIA
Real de Gandia C. F.
Veterans A Fem
7844
6
0
0
1310
1317
0
1299
1313
0
0
1300
1305
0
239
NAVARRO SALVA, ESTELA
C. C. Camallaes - Reflyx
Senior Fem
7815
6
1290
1311
0
0
0
0
0
0
1284
1309
1308
1313
240
FORNES GAVILA, PAULA
C. A. Cametes
Senior Fem
7801
6
1277
0
1278
0
0
0
1303
1312
0
1307
1324
0
241
PELLICER SEBASTIÀ, MARIA JOSÉ
C. A. Xeresa
Veterans B Fem
7725
6
1279
0
1283
1300
1286
1293
1284
0
0
0
0
0
242
GÓMEZ LOPEZ , CAROLINA
C. A. La Xara
Veterans B Fem
7598
6
1263
1238
0
0
1232
0
1288
0
0
1266
1311
0
243
MARTINEZ DOMINGUEZ , SOLEDAD
C. A. Costa Blanca Striders
Veterans F Fem
7577
6
0
0
0
0
0
0
1247
1266
1257
1252
1266
1289
244
IVARS SEPULVEDA, CRISTINA
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Veterans D Fem
7544
6
1251
1246
0
0
1251
1258
1267
0
1271
0
0
0
245
IVARS RONDA, ADRIANA
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
7447
6
1201
0
1242
1259
0
1251
0
1262
0
1232
0
0
246
POBES SERRANO, MARIA JESUS
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans B Fem
7348
6
1188
0
0
1240
1214
1232
0
1249
0
1225
0
0
247
LILLO GARCÍA, ANA
G. Condol Denia
Veterans D Fem
7346
6
0
1200
1228
0
1208
1235
0
0
1228
0
1247
0
248
MONLLOR RICO, SUSANA
Independent
Veterans C Fem
7214
6
1161
0
1165
0
1202
0
0
0
1219
0
1225
1242
249
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA
C. Córrer La Llebre - Alpesa
Veterans D Fem
7206
6
1179
1175
0
0
0
0
0
0
1196
1203
1218
1235
250
TAYLOR, GAIL
Independent
Veterans B Fem
7157
6
1137
1159
1187
1247
1213
0
1214
0
0
0
0
0
251
PEMBERTY, ELDA ILEANA
Independent
Veterans B Fem
7132
6
1145
1154
0
0
0
0
0
0
1195
1197
1212
1229
252
ROBERTO SAEZ, MERCEDES
C. A. Hope Runners
Veterans F Fem
7115
6
1132
1155
0
1214
0
1201
1199
0
0
0
1214
0
253
LARA FELIU, ROSA MARÍA
C. A. Gata
Senior Fem
6977
5
1396
1398
1397
1394
0
1392
0
0
0
0
0
0
254
MELENCHON SÁNCHEZ, ANA Mª
C. A. Ondara
Veterans E Fem
6879
5
0
1376
1375
0
1381
1370
0
0
1377
0
0
0
255
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
6807
5
1366
1331
0
1358
0
0
0
1366
0
0
0
1386
256
CARDONA GÓMEZ, ENCARNA
C. A. Dianium
Veterans B Fem
6779
5
1374
1298
1381
1370
0
0
0
1356
0
0
0
0
257
WALTHON CARDONA, IRIS
G. A. Runner Denia
Veterans B Fem
6627
5
0
0
1318
1320
1329
1321
1339
0
0
0
0
0
258
FRASÉS FRUCTUOSO, NEREA
C. A. Ondara
Senior Fem
6607
5
1303
1309
1316
0
0
0
1341
0
0
1338
0
0
259
GINER IVARS, BEATRIZ
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
6577
5
1365
0
0
0
0
1250
1334
1316
0
1312
0
0
260
MONSERRAT REUS, KIKA
C. A. Bèrnia
Senior Fem
6494
5
1285
1294
1299
0
1310
0
0
0
0
1306
0
0
261
CASELLES MONSERRAT, PAULA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
6489
5
1318
1292
1208
0
1338
0
1333
0
0
0
0
0
262
MANZANERO GUALDA, MARIA ÁNGELES
C. A. Nexo Team
Veterans C Fem
6324
5
0
1193
0
0
0
0
1289
1272
0
0
1271
1299
263
MARGALEJO BAIDAL, ESTHER
Independent
Senior Fem
6304
5
1244
1235
0
0
1285
1271
0
0
0
1269
0
0
264
FILEVA, TANIA
C. Córrer El Garbí
Veterans C Fem
6216
5
0
1205
0
1256
0
1264
0
1268
0
1223
0
0
265
GOMEZ PASTOR, LLUM
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
6201
5
1209
0
1217
1267
0
0
0
0
1243
0
1265
0
266
SIERRA ESCUDERO, MARIA JOSÉ
Independent
Veterans D Fem
6184
5
0
0
0
1239
1218
0
0
1233
0
0
1238
1256
267
RODRIGUEZ PEREZ, PAQUI
C. A. Cametes
Veterans E Fem
6127
5
0
1183
1193
0
0
0
1253
1247
1251
0
0
0
268
GAVILÀ MONTSERRAT, ÀNGELES
C. A. Ondara
Veterans B Fem
6110
5
0
0
1180
0
1220
0
1242
0
1239
1229
0
0
269
CARMONA FERNANDEZ, ISABEL
C. A. Enganxa´t a Córrer
Veterans E Fem
6088
5
1212
1204
1204
1261
0
0
0
0
1207
0
0
0
270
ARABÍ ARABÍ, TERESA
C. A. Gata
Veterans E Fem
6065
5
0
1182
1214
1252
1195
1222
0
0
0
0
0
0
271
SEGUI PEREZ , MONICA
C. A. La Xara
Veterans B Fem
6058
5
1140
1236
1254
0
1234
0
0
0
1194
0
0
0
272
ORTOLÁ PONS, SUSANA
C. A. Enganxa´t a Córrer
Veterans A Fem
6027
5
0
0
1190
0
1198
0
1217
0
1208
1214
0
0
273
JOFRE TAPIA , ANDREA EMILCE
C. A. La Xara
Veterans A Fem
6003
5
1173
1192
0
0
1204
1213
1221
0
0
0
0
0
274
GOMEZ BUSTOS, SUSANA
C. Gym 21 Denia
Veterans B Fem
5965
5
1165
1174
1184
1236
1206
0
0
0
0
0
0
0
275
MORENO ORTEGA, SANDRA
C. A. Automoción Moll
Senior Fem
5495
4
1381
0
1355
1375
1384
0
0
0
0
0
0
0
276
CLIMENT OLTRA, CLARA
C. A. Automoción Moll
Senior Fem
5403
4
1342
0
1345
0
0
0
0
0
1347
0
0
1369
277
ROSELLO PIERA, VANESSA
C. A. Bèrnia
Veterans A Fem
5333
4
0
1344
0
1348
0
1353
0
0
0
0
0
1288
278
RODRÍGUEZ CÁRDENAS, MÓNICA
C. A. Dianium
Veterans B Fem
5309
4
1347
1328
1323
0
0
0
0
0
1311
0
0
0
279
VERSLUYS TRIVES, SANDRA
Independent
Senior Fem
5292
4
1311
1310
0
1339
0
1332
0
0
0
0
0
0
280
KARPENKO , OKSANA
C. A. Els Oliveros
Senior Fem
5290
4
0
1303
1334
1338
1315
0
0
0
0
0
0
0
281
CHORNET ADSUAR, ARACELI
C. A. Franc Beneyto R. Denia
Veterans D Fem
5284
4
1306
1329
1328
0
1321
0
0
0
0
0
0
0
282
FORNES MASANET, MIREIA
C. A. Cametes
Senior Fem
5251
4
1310
1305
1311
0
0
0
0
1325
0
0
0
0
283
GAY, ELISE
C. Bfit Denia
Senior Fem
5172
4
1337
1257
0
0
1302
0
0
0
0
1276
0
0
284
LILLO GARCÍA, MARIA
G. Condol Denia
Veterans C Fem
5158
4
0
1275
0
0
0
1297
0
0
1279
0
1307
0
285
ALANDES ESCRIVA, LAIA
Independent
Senior Fem
5097
4
0
0
1270
0
1266
1268
0
0
1293
0
0
0
286
CASTAÑEDA GORDILLO, PATRICIA
C. Bernardos Trotters
Senior Fem
4870
4
0
1178
1183
0
1237
0
1272
0
0
0
0
0
287
MARSDEN, HAZEL
Independent
Veterans E Fem
4846
4
1185
1217
1213
0
0
0
0
1231
0
0
0
0
288
ORENGO CONTRERAS, PILAR
Independent
Veterans E Fem
4834
4
0
0
1199
0
1209
0
1204
1222
0
0
0
0
289
BONORA MARTINEZ, MONICA
G. Condol Denia
Veterans C Fem
4766
4
1147
0
0
0
0
0
1202
1215
1202
0
0
0
290
AVILES TORRES, MARISA
Independent
Veterans A Fem
4677
4
1153
1166
1177
0
1181
0
0
0
0
0
0
0
291
BELLES HUMBLE, MARÍA
C. Multiesport Benitatxell
Veterans A Fem
4156
3
1382
1387
1387
0
0
0
0
0
0
0
0
0
292
LLARIO SOLER, IRENE
G. E. La Carena La Font
Senior Fem
4143
3
0
0
1395
1393
0
0
0
0
0
0
1355
0
293
ABAD APARISI, ANDREA
G. A. Publidom
Senior Fem
4083
3
0
1286
0
1398
0
0
0
0
0
1399
0
0
294
TORRES MARTÍ, ROSANA
C. A. Safor - Delikia Sport
Veterans C Fem
4026
3
1326
1354
1346
0
0
0
0
0
0
0
0
0
295
MCCARTHY, PAMELA
C. A. Corremundos
Veterans E Fem
4024
3
1341
1348
1335
0
0
0
0
0
0
0
0
0
296
HERNÁNDEZ FRASÉS, CAROL
C. A. Ondara
Senior Fem
4015
3
1339
1340
1336
0
0
0
0
0
0
0
0
0
297
PETERS, PATRICIA
Independent
Veterans D Fem
3913
3
0
0
1302
1315
0
0
0
0
1296
0
0
0
298
PEREZ SASTRE, NAILA
C. A. Cametes
Senior Fem
3886
3
1265
1326
1295
0
0
0
0
0
0
0
0
0
299
GARCIA MAS, DIANA
C. A. Automoción Moll
Veterans A Fem
3882
3
1291
1314
1277
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
TORRES CATALÁ, ÉRIKA
Independent
Veterans A Fem
3779
3
0
1254
1258
0
0
0
0
0
0
0
1267
0
301
ARLANDIS QUINTERO, AMPARO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Senior Fem
3769
3
0
1213
0
1273
0
0
0
1283
0
0
0
0
302
VIDAL PALMER, VERONICA
C. A. Automoción Moll
Senior Fem
3753
3
1268
1263
1222
0
0
0
0
0
0
0
0
0
303
VICENTE RODRIGUEZ, MARIA DOLORES
G. Condol Denia
Veterans F Fem
3740
3
1216
1253
1271
0
0
0
0
0
0
0
0
0
304
STORER, TRACY
Independent
Veterans A Fem
3719
3
0
1222
0
0
1228
0
1269
0
0
0
0
0
305
PÉREZ SIGNES, AURORA
C. A. Gata
Veterans C Fem
3708
3
0
0
0
0
0
0
1237
0
1237
1234
0
0
306
PEIRÓ PÉREZ, INMA
Independent
Veterans C Fem
3665
3
0
0
1189
0
1227
1249
0
0
0
0
0
0
307
NAVARRO TARRASÓ , TERESA
C. A. Automoción Moll
Senior Fem
3659
3
1196
0
1244
0
0
0
0
0
0
1219
0
0
308
CABRERA SEVILLA, MAYTE
C. A. Dianium
Veterans B Fem
3618
3
0
1189
0
0
1197
0
0
0
0
0
1232
0
309
MORA BALLESTER, MARTA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
3611
3
0
1191
1196
0
0
0
0
0
0
1224
0
0
310
RADFORD, CLAIRE
C. Multiesport Benitatxell
Veterans D Fem
3596
3
1154
0
0
1227
0
0
1215
0
0
0
0
0
311
PERIS PUCHOL, ISABEL
C. A. Gata
Senior Fem
3592
3
0
0
1176
0
1192
0
0
0
0
0
1224
0
312
PUGLIA MARTI, MARIA AMPARO
Independent
Veterans A Fem
3563
3
1167
1198
0
0
0
0
1198
0
0
0
0
0
313
GRIMALT CLIMENT, CELESTE
C. A. Gata
Senior Fem
3556
3
1181
0
1181
0
1194
0
0
0
0
0
0
0
314
CANTÓ PRIMO, MÓNICA
Independent
Veterans C Fem
3526
3
1172
0
1171
0
1183
0
0
0
0
0
0
0
315
COLLADO JENNINGS, CARLA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
3525
3
1150
1190
1185
0
0
0
0
0
0
0
0
0
316
NAVARRETE MEMBRILLA, MARICARMEN
Independent
Veterans B Fem
3517
3
1141
0
0
0
1176
0
1200
0
0
0
0
0
317
BENEYTO COSTA , CELESTE
C. A. La Xara
Veterans B Fem
3486
3
1139
0
1154
0
0
0
0
0
1193
0
0
0
318
SIMO MULET, PAQUI
C. A. Gata
Veterans D Fem
3469
3
1143
1163
1163
0
0
0
0
0
0
0
0
0
319
VAN GEENE, REGINA
Independent
Veterans F Fem
3463
3
1144
1157
1162
0
0
0
0
0
0
0
0
0
320
VARRALL, RACHEL
Independent
Senior Fem
3444
3
1136
1152
1156
0
0
0
0
0
0
0
0
0
321
MALLETT, CHRISTINA
C. A. Dianium
Veterans B Fem
2778
2
1390
1388
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
322
SALA GARCIA, MAYCA
C. A. Dianium
Veterans C Fem
2776
2
0
0
0
0
1388
0
0
0
0
1388
0
0
323
CHILDS, LISA
G. A. Publidom
Veterans B Fem
2668
2
1336
0
0
1332
0
0
0
0
0
0
0
0
324
BRIONES MENGUAL, REME
C. A. Sense Pressa El Verger
Veterans B Fem
2621
2
1356
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1265
325
BERTOMEU HERRANZ, VICTORIA
Independent
Senior Fem
2595
2
1288
0
0
0
0
0
1307
0
0
0
0
0
326
TARRASÓ ARAGÓN, MARI PAZ
C. Masktri
Veterans C Fem
2559
2
1247
0
0
0
0
0
1312
0
0
0
0
0
327
CABANES SEMPERE, ARANZA
C. Bernardos Trotters
Senior Fem
2525
2
0
1266
0
0
1259
0
0
0
0
0
0
0
328
NIETO RISUEÑO, JUANA MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
2482
2
1239
0
1243
0
0
0
0
0
0
0
0
0
329
SLEVIN, MARGARET MARY
C. A. Costa Blanca Striders
Veterans F Fem
2466
2
1225
0
1241
0
0
0
0
0
0
0
0
0
330
CAMARENA PERELLÓ, RAQUEL
C. A. Franc Beneyto R. Denia
Senior Fem
2443
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1206
1237
0
331
SIGNES REUS, ANA
C. A. Gata
Veterans C Fem
2442
2
1227
0
1215
0
0
0
0
0
0
0
0
0
332
CATALÀ FONT, MELISSA
C. Orba Multiesport
Senior Fem
2440
2
0
0
1212
0
0
0
1228
0
0
0
0
0
333
GAVILÁ GUARDIOLA, MAMEN
C. A. Dianium
Veterans B Fem
2433
2
0
1209
0
0
0
1224
0
0
0
0
0
0
334
SALORT SERRAT, MARI
G. A. Runner Denia
Veterans B Fem
2351
2
1156
1195
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
335
SIDOR, MADALINA
C. A. Cametes
Juvenil Fem
2337
2
1168
1169
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
336
LORENZO CASTILLO, NURIA
Independent
Senior Fem
2286
2
1131
0
1155
0
0
0
0
0
0
0
0
0
337
ORTOLÀ ORTOLÀ, ANA
C. D. l´ Espenta
Veterans C Fem
1391
1
1391
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
338
TORRÓ ARANDA, VEGA
C. A. Franc Beneyto R. Denia
Veterans B Fem
1376
1
0
0
0
1376
0
0
0
0
0
0
0
0
339
HERNÁNDEZ FRASÉS, LORENA
C. Córrer El Garbí
Veterans A Fem
1320
1
1320
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
340
GOMIS FUENTES , ANA
C. Dénia Triatló
Veterans A Fem
1308
1
0
1308
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
341
PASTOR SANTAPAU, SANDRA
C. D. l´ Espenta
Senior Fem
1303
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1303
0
0
342
ESCODA VICENS, LAURA
Independent
Senior Fem
1295
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1295
0
343
MORANT MARTINEZ, LIDIA
C. A. Automoción Moll
Senior Fem
1242
1
0
0
0
0
0
0
0
1242
0
0
0
0
344
COMPANY CALABUIG, ANA MARÍA
C. Gym 21 Denia
Senior Fem
1242
1
1242
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
345
TOMAS MARTIN, MARI ANGELES
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Veterans D Fem
1223
1
1223
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
346
SONZOGNI, ELISABETTA
C. A. La Xara
Veterans B Fem
1220
1
1220
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
347
BERTOMEU MORA, SARAI
C. Survivor ocr team
Senior Fem
1202
1
0
0
1202
0
0
0
0
0
0
0
0
0
348
LEYDA FORNÉS, YOLANDA
C. A. Gata
Veterans B Fem
1182
1
0
0
0
0
1182
0
0
0
0
0
0
0
349
SORIANO CHOLBI , LOLA
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans E Fem
1180
1
1180
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
350
SOLER VAÑO, ELISA
G. Muntanya OJE - Sin-fin
Veterans D Fem
1174
1
1174
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
351
FRANQUEZA SANCHIS, MAIKA
C. A. Ondara
Senior Fem
1155
1
1155
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
352
MARTÍNEZ SERRANO , RAQUEL
G. A. Runner Denia
Veterans B Fem
1153
1
0
0
1153
0
0
0
0
0
0
0
0
0
353
PONS VALLES, CRISTINA
C. A. Dianium
Senior Fem
1149
1
1149
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0