Som Esport
Circuit a peu Marina AltaCLASSIFICACIÓ ABSOLUTA 23è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES
Actualitzada 13/03/2019 - 12:00 h

Els/les participants inscrits/tes en el Circuit que completen un mínim de 8 proves, rebran una motxilla com a obsequi final del Circuit a peu Marina Alta.
Regal final del Circuit a peu Marina Alta
2 proves disputades. Puntuen els 8 millors resultats de cada participant.
Cronometratge www.somesport.com
304 participants puntuen


Absoluta Femenina

Posició
Nom
Punts Totals
Proves
Punts
Xàbia
Punts
Calp
1
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans A Fem
2800
2
1400
1400
2
LARA FELIU, ROSA MARÍA
C. A. Gata
Senior Fem
2793
2
1395
1398
3
AYALA VELÁZQUEZ , NATHALIA
C. A. Publidom
Senior Fem
2793
2
1396
1397
4
ET TABAA, HANAN
Independent
Senior Fem
2790
2
1394
1396
5
MULET MESTRE, MARIA
C. A. Gata
Veterans C Fem
2788
2
1393
1395
6
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
C. A. Publidom
Senior Fem
2785
2
1391
1394
7
GUTIERREZ DE LA VEGA , CLARA ARIADNA
C. Dénia Corre
Senior Fem
2783
2
1390
1393
8
ALEMANY SANZ, CONSUELO
C. A. Publidom
Veterans C Fem
2779
2
1388
1391
9
JARILLO NAVALMORAL, ANA
C. Triatló Gandia
Veterans D Fem
2775
2
1386
1389
10
CALABUIG LLUCH, IRENE
Independent
Veterans D Fem
2774
2
1382
1392
11
FLORES AVEIRO, YANINA
C. A. Publidom
Veterans B Fem
2770
2
1380
1390
12
GARRIGUES RONDA, GEMA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
2769
2
1383
1386
13
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
C. A. Publidom
Senior Fem
2769
2
1385
1384
14
ORTEGA VALLEJO, MILA
C. Dénia Corre
Veterans D Fem
2766
2
1378
1388
15
VALERO SIGNES, ANTO
C. A. Gata
Veterans C Fem
2766
2
1387
1379
16
SICILIA MULET, TERESA
C. Dénia Corre
Senior Fem
2763
2
1376
1387
17
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2762
2
1384
1378
18
AMBLER, LOUISE
C. A. Corremundos
Veterans E Fem
2759
2
1377
1382
19
BELLES HUMBLE, MARÍA
C. Multiesport Benitatxell
Veterans B Fem
2757
2
1374
1383
20
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2751
2
1371
1380
21
PEREZ CABAÑERO, BEATRIZ
C. A. Gandia
Senior Fem
2751
2
1379
1372
22
MARTÍN GREGORI, ALOMA
G. R. Real de Gandia
Veterans A Fem
2747
2
1370
1377
23
GARCÍA SIGNES, JOYMA
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
2743
2
1373
1370
24
CHOLBI SELLÉS, MAR
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans C Fem
2737
2
1362
1375
25
SALA GARCÍA, MAYCA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2737
2
1368
1369
26
EHLE, SUSI
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2735
2
1369
1366
27
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
2734
2
1360
1374
28
MALONDA AUSINA, ERIKA
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
2732
2
1381
1351
29
ORPI MARTÍNEZ, ISA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2730
2
1354
1376
30
BLANCO CISCAR, LINDA
C. E. Dorsal 19 Pego
Veterans C Fem
2728
2
1366
1362
31
PASCUAL COLOMER, GEMA
C. Multiesport Benitatxell
Senior Fem
2728
2
1364
1364
32
DIXON, MICHELLE
C. A. Publidom
Veterans B Fem
2720
2
1355
1365
33
GÓMEZ TERRE, M CARMEN
C. Córrer El Garbí
Veterans A Fem
2718
2
1357
1361
34
TORRÓ ARANDA, VEGA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2714
2
1347
1367
35
CONESA GARCIA, IRENE
C. A. Altea
Veterans A Fem
2709
2
1349
1360
36
CERDÀ GUZMAN, MARIA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2707
2
1336
1371
37
MARTÍN GREGORI, ROSER
G. R. Real de Gandia
Senior Fem
2707
2
1365
1342
38
GOMEZ GORDILLO, YOLANDA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2706
2
1351
1355
39
BAKER, NICOLA
Independent
Veterans A Fem
2703
2
1344
1359
40
TORRES MARTÍ, ROSANA
Real de Gandia C. F.
Veterans C Fem
2701
2
1352
1349
41
PEREZ SASTRE, NAILA
C. A. Cametes
Senior Fem
2700
2
1363
1337
42
GUARDIOLA ESCRIVÀ, ANTONIA
C. A. Ondara
Veterans A Fem
2700
2
1359
1341
43
SELLENS PEREZ, ANGELA
G. E. La Carena La Font
Senior Fem
2698
2
1340
1358
44
PEREZ FUSTER, ESTHER
G. E. La Carena La Font
Veterans D Fem
2694
2
1341
1353
45
FONT I BOTELLA, ALEXANDRA
C. A. Bèrnia
Senior Fem
2689
2
1343
1346
46
WEIN, CHRISTIANE
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2688
2
1334
1354
47
BRIONES MENGUAL, REME
C. A. Sense Pressa El Verger
Veterans C Fem
2688
2
1348
1340
48
VIVES PERELLÓ, NÚRIA
C. A. Sense Pressa El Verger
Veterans A Fem
2687
2
1337
1350
49
ROWBOTTOM, AMY LOUISE
Independent
Veterans B Fem
2685
2
1367
1318
50
CHANCE, CLARE
C. Sole Mates
Veterans B Fem
2683
2
1350
1333
51
PASTOR SOLER, VICEN
C. Beer Runners Xabia
Veterans C Fem
2683
2
1338
1345
52
VAN GERWEN, CINDY
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
2676
2
1342
1334
53
FAHLE, MONIKA
C. Dénia Corre
Senior Fem
2674
2
1330
1344
54
ARMOUSH , JANE
C. A. iRun Calp
Veterans F Fem
2669
2
1333
1336
55
PIERA FERNÁNDEZ , CRISTINA
C. Córrer El Garbí
Veterans B Fem
2664
2
1326
1338
56
ESTEVEZ CABALLERO, SONIA
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Veterans B Fem
2662
2
1294
1368
57
MUT OLIVER, AMPARO
C. A. Cap i Cua
Veterans C Fem
2662
2
1323
1339
58
RIBES MAHIQUES, EVA
C. A. Gata
Veterans B Fem
2659
2
1312
1347
59
SAPENA MARTINEZ, PAQUI
C. A. Cametes
Veterans B Fem
2659
2
1328
1331
60
BELTRAN ORQUIN, CAROL
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2657
2
1327
1330
61
POQUET OLIVER, SILVIA
C. A. Cap i Cua
Veterans B Fem
2656
2
1321
1335
62
MOLL CERVERA, FÀTIMA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2651
2
1324
1327
63
JARILLO NAVALMORAL, INMA
C. Triatló Gandia
Veterans D Fem
2643
2
1320
1323
64
CHORNET ADSUAR, ARACELI
C. Dénia Corre
Veterans E Fem
2641
2
1315
1326
65
CASELLES MONSERRAT, PAULA
Independent
Senior Fem
2638
2
1345
1293
66
RUIZ MERLE, MARIA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2638
2
1313
1325
67
MONFORT GARCIA, ROSA
C. A. Gata
Veterans A Fem
2634
2
1314
1320
68
SAMBLÁS BETETA, EMI
C. A. Cap i Cua
Veterans C Fem
2631
2
1310
1321
69
GADEA SIGNES, MIREIA
C. A. Gata
Senior Fem
2631
2
1317
1314
70
BUIGUES CABALLERO, ANA
C. A. Corremundos
Veterans A Fem
2630
2
1311
1319
71
IVARS RIBES, ALÍCIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
2627
2
1298
1329
72
MAS I CABRERA, IMMA
Independent
Veterans B Fem
2627
2
1316
1311
73
MAS BALLESTER, BEATRIZ
Independent
Veterans A Fem
2617
2
1302
1315
74
MARTI GARCIA, MARIA
Independent
Veterans A Fem
2613
2
1301
1312
75
MARTIN HURTADO, ELISABET
C. A. Publidom
Senior Fem
2605
2
1306
1299
76
MENGUAL NOGUERA, VERO
C. A. Bèrnia
Veterans B Fem
2603
2
1297
1306
77
VEINAT BELENGUER, DESIRÉE
Independent
Senior Fem
2598
2
1288
1310
78
MUÑOZ VÁZQUEZ, VANESSA
C. A. Ondara
Veterans A Fem
2597
2
1293
1304
79
ORCAJADA PAEZ, NOELIA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2593
2
1280
1313
80
GREGORI ESTRUCH, ASUN
C. A. Els Oliveros
Veterans D Fem
2592
2
1296
1296
81
SOLANES MAS, MARISSA
C. Córrer La Llebre - Alpesa
Veterans D Fem
2585
2
1283
1302
82
ALCÁNTARA AGUILAR, ESPERANZA
C. Deportivo Denia
Veterans D Fem
2585
2
1290
1295
83
BAS BENLLOCH, VICEN
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2582
2
1281
1301
84
SOLER MAHIQUES, MARIA JOSE
C. A. Gata
Veterans B Fem
2580
2
1292
1288
85
JÓHANNESDÓTTIR, KRISTÍN ANDREA
C. A. Costa Blanca Striders
Veterans F Fem
2578
2
1305
1273
86
SANCHIS FLUIXÀ, MARIA
C. Orba Multiesport
Senior Fem
2578
2
1287
1291
87
GARCIA NOGUERA, PATRICIA
C. A. Cametes
Senior Fem
2576
2
1248
1328
88
ABEAL GARABANA, NURIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans D Fem
2575
2
1295
1280
89
STOCKER, SARAH JANE
Independent
Senior Fem
2568
2
1282
1286
90
RODRIGUEZ CARDENAS, MONICA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2567
2
1267
1300
91
LÓPEZ SÀNCHEZ, HELENA
Independent
Veterans C Fem
2567
2
1286
1281
92
GÓMEZ PASTOR, LLUM
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans A Fem
2566
2
1289
1277
93
GAYÁ ROSELLÓ, Mª JOSÉ
C. A. Cametes
Veterans C Fem
2559
2
1252
1307
94
MORA JIMÉNEZ, MARÍA ELENA
C. Dénia Corre
Veterans A Fem
2557
2
1270
1287
95
CARDONA BERTOMEU, ANGELA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
2557
2
1279
1278
96
SERISOLA PEIRO , MÓNICA
G. R. Real de Gandia
Veterans C Fem
2555
2
1258
1297
97
CRUZ GÓMEZ, JANETH
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
2554
2
1269
1285
98
LUCAS CATALÀ, LAURA
C. A. Ondara
Veterans B Fem
2553
2
1308
1245
99
NISHIDA, NAOKO
Independent
Veterans B Fem
2552
2
1260
1292
100
PUGA MARTIN, SILVIA
Independent
Veterans C Fem
2540
2
1273
1267
101
BUTLER, ANNIE
C. A. Corremundos
Veterans E Fem
2540
2
1268
1272
102
ESCUDERO MARQUÉS , ÀNGELS
C. Dénia Corre
Veterans D Fem
2540
2
1271
1269
103
SCOTT, ANNETTE
Independent
Veterans C Fem
2537
2
1234
1303
104
PEIRO JAIJO, LOURDES
C. Córrer Xeraco
Senior Fem
2537
2
1243
1294
105
MARTÍNEZ CANTÓ, JUANI
C. A. Ondara
Veterans C Fem
2535
2
1265
1270
106
SOLIVERES FULLANA, RAQUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans C Fem
2530
2
1240
1290
107
SERRA MONTOYA, CARLA
C. A. Dianium
Juvenil Fem
2530
2
1256
1274
108
RODRIGUEZ RUBIO, CARMEN
C. A. Corremundos
Veterans C Fem
2530
2
1264
1266
109
GIL GIL, JERONIMA
C. Dénia Corre
Veterans E Fem
2525
2
1274
1251
110
ROLDÁN USÓ, PILAR
Independent
Veterans E Fem
2525
2
1261
1264
111
MORELL FERNÁNDEZ , LUCÍA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans A Fem
2524
2
1242
1282
112
CAMPOS VIVES, ESTHER
C. A. Gata
Veterans A Fem
2524
2
1263
1261
113
SALVÀ MULET, ANTONIA
C. A. Corremundos
Veterans C Fem
2521
2
1262
1259
114
ROSSELLO PEDROS, AGUEDA
C. M. A. La Faixa
Senior Fem
2516
2
1259
1257
115
FRIGOLS GRIMALT, VERO
C. A. Gata
Senior Fem
2510
2
1250
1260
116
POQUET BAÑULS, TERESA
C. A. Safor - Delikia Sport
Veterans B Fem
2506
2
1241
1265
117
CARDONA MARTÍNEZ, PAQUIBEL
C. A. Ondara
Veterans D Fem
2502
2
1266
1236
118
SANTANDREU MOLL, AMALIA
C. Ntgas Sports Team
Senior Fem
2500
2
1237
1263
119
PELLICER SEBASTIÀ, MARIA JOSE
C. A. Xeresa
Veterans C Fem
2498
2
1246
1252
120
COLECHÁ SMILES, SARA G.
C. A. Nexo Team
Veterans D Fem
2497
2
1239
1258
121
MARTÍNEZ LARA, NURIA
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans B Fem
2496
2
1255
1241
122
TORRES FONTES, MAR
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans B Fem
2496
2
1254
1242
123
SOLER MAHIQUES, SARA
Independent
Veterans B Fem
2496
2
1247
1249
124
ALEXANDER, NADINE
C. Multiesport Benitatxell
Veterans B Fem
2494
2
1218
1276
125
KOLE, JOLANDE
C. A. Cametes
Veterans E Fem
2492
2
1238
1254
126
LANCHAZO RIVERA, EVA
C. A. Tossal
Veterans B Fem
2488
2
1251
1237
127
CATALÀ I BOLUFER, XELO
C. Dénia Corre
Veterans E Fem
2488
2
1245
1243
128
SIGNES COSTA, TRIDA
Independent
Veterans B Fem
2483
2
1233
1250
129
ESPLA GISBERT, ALEXANDRA
C. E. Dorsal 19 Pego
Veterans A Fem
2476
2
1193
1283
130
BAUMANN, SONJA
C. Vegan Team
Veterans D Fem
2472
2
1228
1244
131
ORTOLÀ ROSELLÓ, SILVIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
2471
2
1224
1247
132
PASCUAL NOGUERA, ANALIA
C. A. Cametes
Veterans C Fem
2470
2
1235
1235
133
TORRES CATALÀ, ERIKA
C. A. Bèrnia
Veterans A Fem
2467
2
1227
1240
134
ORDOÑEZ RODRIGUEZ, MARGA
G. Condol Denia
Veterans B Fem
2460
2
1236
1224
135
PALOMARES FERRER, CELIA
C. Córrer La Llebre - Alpesa
Veterans D Fem
2454
2
1223
1231
136
GANDIA PIERA, CONCHIN
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
2454
2
1225
1229
137
LIBBY, ANDREA
Independent
Veterans C Fem
2453
2
1200
1253
138
GARCIA MEJÍAS, MARISOL
C. A. Ondara
Veterans C Fem
2453
2
1219
1234
139
MONCHO PERIS, MARGARIDA
C. A. Ondara
Veterans C Fem
2453
2
1220
1233
140
NAVARRO LLORCA, LIDIA
C. A. Dianium
Juvenil Fem
2452
2
1190
1262
141
MARGALEJO BAIDAL, ESTHER
Independent
Senior Fem
2449
2
1221
1228
142
MAURÍ CRESENCIO , EVA
C. Garma Fisiosalut
Veterans A Fem
2446
2
1208
1238
143
ARABÍ ARABÍ, TERESA
C. A. Gata
Veterans E Fem
2443
2
1222
1221
144
SELLENS PEREZ, ESTER
G. E. La Carena La Font
Senior Fem
2442
2
1212
1230
145
FORNÉS FORNÉS, MAITE
C. M. A. La Faixa
Veterans C Fem
2441
2
1229
1212
146
NIETO RISUEÑO, JUANI
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans A Fem
2437
2
1211
1226
147
SIGNES REUS, ANA
C. A. Gata
Veterans C Fem
2435
2
1216
1219
148
VIDAL PEÑAS, INMA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2434
2
1209
1225
149
FLETCHER, AMANDA
C. A. Corremundos
Veterans E Fem
2427
2
1232
1195
150
BERGER SCHÄRER, SYLVIA
C. A. Gata
Veterans G Fem
2427
2
1210
1217
151
SEGUI PEREZ , MONICA
C. A. La Xara
Veterans B Fem
2425
2
1202
1223
152
SANCHEZ LOPEZ , MAYKA
C. A. La Xara
Veterans B Fem
2425
2
1203
1222
153
DURA SALVA, ROSA
Independent
Veterans D Fem
2419
2
1180
1239
154
PEDRO SALVÁ, PEPA
C. A. Gata
Veterans E Fem
2418
2
1205
1213
155
STAUB, SINA
C. Beer Runners Xabia
Senior Fem
2416
2
1215
1201
156
MARCO PORTES, CARMEN
C. E. Dorsal 19 Pego
Veterans C Fem
2412
2
1194
1218
157
SENDRA PONS, IOLANDA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
2408
2
1204
1204
158
OCHOA ROSELLO, FANI
G. Condol Denia
Veterans D Fem
2407
2
1191
1216
159
MULET CERVERA , MARISOL
C. A. Cap i Cua
Veterans D Fem
2405
2
1185
1220
160
BUIGUES GARCIA, LAURA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
2404
2
1195
1209
161
NAVE FLUXA, XELO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans C Fem
2401
2
1198
1203
162
SAN MIGUEL FABREGUES, MARIA ANTONIA
C. A. Publidom
Veterans F Fem
2397
2
1182
1215
163
JUAN ESTRADA, MARIA
C. A. Benidorm
Senior Fem
2396
2
1214
1182
164
VICENTE RODRÍGUEZ, MARÍA DOLORES
G. Condol Denia
Veterans G Fem
2392
2
1178
1214
165
RAMIS DOMENEC, ROSA MARIA
Independent
Veterans C Fem
2391
2
1181
1210
166
CUNNINGHAM, CLAIRE
Independent
Veterans B Fem
2388
2
1196
1192
167
SIERRA ESCUDERO, MARÍA JOSÉ
Independent
Veterans D Fem
2383
2
1186
1197
168
BAYDAL PASTOR, ANA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans D Fem
2383
2
1189
1194
169
SORIANO GALINDO, AMPARO
C. D. l´ Espenta
Veterans E Fem
2379
2
1192
1187
170
MILLAN CASTELLANOS, ALMUDENA
Independent
Veterans B Fem
2378
2
1167
1211
171
RIPOLL BOIGUES, ENCARNA
C. Córrer a Gust Bellreguard
Veterans C Fem
2375
2
1187
1188
172
MIRALLES MAS, TERESA
C. A. Ondara
Veterans F Fem
2371
2
1173
1198
173
CRESPO PUIG, SÍLVIA
C. A. Bèrnia
Veterans B Fem
2367
2
1165
1202
174
SOLARI OLIVEIRA , LOUISE
C. Vegan Athlethes
Veterans B Fem
2361
2
1168
1193
175
IVARS PONS, NOELIA
C. A. Gata
Senior Fem
2357
2
1158
1199
176
GÓMEZ GARCÍA, PEPI
C. Dénia Corre
Veterans A Fem
2355
2
1177
1178
177
PASTOR EGIDO, AMELIA
G. Condol Denia
Veterans F Fem
2350
2
1166
1184
178
CANTÓ PRIMO, MÓNICA
Independent
Veterans D Fem
2349
2
1163
1186
179
GAVILÁ MIÑANA, ROSANA
Independent
Veterans D Fem
2349
2
1169
1180
180
PERIS PUCHOL, ISA
C. A. Gata
Senior Fem
2348
2
1159
1189
181
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA
C. Córrer La Llebre - Alpesa
Veterans D Fem
2341
2
1160
1181
182
CISCAR SANLORENZO, MARIOLA
C. Córrer Xeraco
Veterans C Fem
2338
2
1162
1176
183
COSTA SOLER, TERE
C. A. Ondara
Veterans D Fem
2333
2
1154
1179
184
COSTA ESTEVAN, MARITXEL
Independent
Veterans C Fem
2331
2
1157
1174
185
FLUIXÀ OLMOS, Mª JESÚS
C. A. Ondara
Veterans D Fem
2330
2
1155
1175
186
ORDIÑAGA MONREAL, ROSALÍA
Independent
Veterans C Fem
2325
2
1152
1173
187
ESCODA FERRER, MARGA
C. A. Ondara
Veterans F Fem
2319
2
1151
1168
188
VAN GEENE, REGINA
Independent
Veterans F Fem
2318
2
1148
1170
189
ROBERTO SAEZ, MARÍA MERCEDES
C. Deportivo Denia
Veterans G Fem
2316
2
1147
1169
190
FRENCH, STELLA
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans E Fem
2315
2
1149
1166
191
OCHOA ROSELLO4, MARI ANGELES
G. Condol Denia
Veterans G Fem
2313
2
1146
1167
192
DE VASCONCELLOS FERNÁNDEZ , VICKY
G. Condol Denia
Senior Fem
2309
2
1144
1165
193
PEMBERTY SEPÚLVEDA, ELDA
Independent
Veterans C Fem
2306
2
1142
1164
194
BUIGUES LLORET, TOÑI
Independent
Veterans C Fem
2306
2
1143
1163
195
SELBY, GEMMA ANN
C. A. El Faro
Veterans A Fem
1399
1
0
1399
196
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
C. A. Publidom
Senior Fem
1399
1
1399
0
197
MCKINNON, MAXINE
C. A. Publidom
Veterans E Fem
1398
1
1398
0
198
ORTEGO LUNA, MARTA
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
1397
1
1397
0
199
FRASQUET GISBERT, CAROL
C. C. Camallaes - Reflyx
Veterans B Fem
1392
1
1392
0
200
WOOD, JENNIFER
C. A. Gata
Senior Fem
1389
1
1389
0
201
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
C. A. La Nucia
Veterans D Fem
1385
1
0
1385
202
CAMPOS GALDO, NATALIA
C. A. Gandia
Veterans A Fem
1381
1
0
1381
203
PEREZ TOMAS, PILAR
C. A. Cametes
Senior Fem
1375
1
1375
0
204
MELENCHON SÁNCHEZ, ANA Mª
C. A. Ondara
Veterans E Fem
1373
1
0
1373
205
BOLUFER CRUAÑES, CARMEN
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
1372
1
1372
0
206
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
Independent
Senior Fem
1363
1
0
1363
207
MONFORT SART, CRISTINA
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
1361
1
1361
0
208
RASTELL, LAURENCE
C. Dénia Corre
Veterans D Fem
1358
1
1358
0
209
NAVARRO SALVA, MERCE
C. C. Camallaes - Reflyx
Senior Fem
1357
1
0
1357
210
CABALLERO MANSO, DAMARIS
C. A. Alcoi
Veterans A Fem
1356
1
1356
0
211
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans D Fem
1356
1
0
1356
212
BISQUERT RIBES, ANA
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Fem
1353
1
1353
0
213
SALVA FALGAS, SILVIA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
1352
1
0
1352
214
NAVARRO SALVA, ESTELA
C. C. Camallaes - Reflyx
Senior Fem
1348
1
0
1348
215
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
C. A. Gata
Senior Fem
1346
1
1346
0
216
MCCARTHY, PAMELA
C. A. Corremundos
Veterans E Fem
1343
1
0
1343
217
PASTOR SANTAPAU, SANDRA
C. D. l´ Espenta
Veterans A Fem
1339
1
1339
0
218
BOUMA, DIEBRICH
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
1335
1
1335
0
219
BAÑULS VIVES, LAURA
C. Córrer El Garbí
Veterans B Fem
1332
1
0
1332
220
STORER, TRACY
Independent
Veterans A Fem
1332
1
1332
0
221
MONSERRAT REUS , KIKA
C. A. Bèrnia
Senior Fem
1331
1
1331
0
222
APARISI BARON, INMA
C. A. Publidom
Veterans D Fem
1329
1
1329
0
223
BADENES SANTOSJUANES, LIDIA
C. A. El Xio Llutxent
Senior Fem
1325
1
1325
0
224
VALIN FERRANDO, MERCEDES
C. A. Alcoi
Veterans C Fem
1324
1
0
1324
225
MIÑANA M0RAGUES, GEMMA
C. A. Calygat.com
Veterans E Fem
1322
1
0
1322
226
GIL MARTINEZ, ENCARNA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
1322
1
1322
0
227
PÉREZ ALBEROLA, DIANA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
1319
1
1319
0
228
WALTHON CARDONA, IRIS
C. Dénia Corre
Veterans B Fem
1318
1
1318
0
229
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA
C. A. Ondara
Veterans C Fem
1317
1
0
1317
230
VALERA SÁNCHEZ, AITANA
C. A. Ondara
Juvenil Fem
1316
1
0
1316
231
PALOMARES GILO, CLARA EUGENIA
Independent
Veterans E Fem
1309
1
1309
0
232
MIRET MALONDA, LAURA
C. A. Gandia
Veterans C Fem
1309
1
0
1309
233
CARDONA ORDINES, PURIFICACION
G. R. Real de Gandia
Senior Mas
1308
1
0
1308
234
SANCHEZ ALMENDROS, ISA
C. Córrer El Garbí
Veterans B Fem
1307
1
1307
0
235
MORANT CERRO, ISABEL
C. Córrer El Garbí
Veterans D Fem
1305
1
0
1305
236
MARCO MARTI, MARISA
C. Dénia Corre
Veterans D Fem
1304
1
1304
0
237
WOOD, SARAH
C. Sole Mates
Veterans B Fem
1303
1
1303
0
238
PONS SALVADOR , ELENA
C. A. Gata
Senior Fem
1300
1
1300
0
239
BERTOMEU VIVES , RAQUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Fem
1299
1
1299
0
240
CABANES SEMPERE, ARANZA
C. Dénia Corre
Senior Fem
1298
1
0
1298
241
ALEMANY MOLL, EVA
C. Ondara Tri-Esport
Veterans A Fem
1291
1
1291
0
242
VIDAL CATALÀ, PILAR
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans C Fem
1289
1
0
1289
243
LILLO GARCÍA, MARÍA
G. Condol Denia
Veterans D Fem
1285
1
1285
0
244
PEREA PEIRO, SAIDA
C. C. Camallaes - Reflyx
Senior Fem
1284
1
1284
0
245
BLANCO VERDÚ, PEPI
C. A. La Nucia
Veterans F Fem
1284
1
0
1284
246
SASTRE ROIG, INMA
C. A. Cametes
Veterans B Fem
1279
1
0
1279
247
PUIG FAYOS, MONICA
C. A. Safor - Delikia Sport
Veterans C Fem
1278
1
1278
0
248
MARI FUSTER, EVA
G. E. La Carena La Font
Senior Fem
1277
1
1277
0
249
JORRO, MELANY
Independent
Veterans B Fem
1276
1
1276
0
250
ESCRIVÀ COLOMAR, CARLA
C. C. Camallaes - Reflyx
Senior Fem
1275
1
0
1275
251
VILA VIVES, MARIA
C. A. Bèrnia
Veterans A Fem
1275
1
1275
0
252
ZARAGOZA SERRAT, FINA
C. A. Ondara
Veterans D Fem
1272
1
1272
0
253
BISHOP, ALEXANDRA
C. A. Corremundos
Senior Fem
1271
1
0
1271
254
ROMANY SEVILLA, MARIA
Independent
Senior Fem
1268
1
0
1268
255
TERENTI FONT, XARO
C. A. Bèrnia
Veterans C Fem
1257
1
1257
0
256
MUÑOZ ALCARAZ, MAYTE
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans A Fem
1256
1
0
1256
257
SALAS PINTO, SONIA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
1255
1
0
1255
258
JACKSON, KAY
C. Sole Mates
Veterans B Fem
1253
1
1253
0
259
COX, KELLY
Independent
Veterans A Fem
1249
1
1249
0
260
CANTÓ OLIVARES, ISA
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
1248
1
0
1248
261
MANZANERO GUALDA, MARIA ANGELES
C. A. Nexo Team
Veterans C Fem
1246
1
0
1246
262
PETERS, PATRICIA
Independent
Veterans D Fem
1244
1
1244
0
263
CATALA FONT, MELISSA
C. Orba Multiesport
Senior Fem
1232
1
0
1232
264
PEIRÓ FORT, XARO
C. Córrer El Garbí
Veterans E Fem
1231
1
1231
0
265
PONS PEREZ, XARO
C. A. Gata
Veterans B Fem
1230
1
1230
0
266
VILA RODRIGUEZ, MARIA JESUS
C. D. l´ Espenta
Veterans E Fem
1227
1
0
1227
267
DALMAU MARTI, ALICIA
C. A. Corremundos
Veterans C Fem
1226
1
1226
0
268
PEREZ SAMPERIO, LORENA
C. A. iRun Calp
Veterans B Fem
1217
1
1217
0
269
MARTI MORELL, MAR
C. A. Cametes
Veterans B Fem
1213
1
1213
0
270
SPENCER, JOANNE
Independent
Veterans E Fem
1208
1
0
1208
271
POBES SERRANO, MARIA JESUS
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans B Fem
1207
1
0
1207
272
FERRER MEDINA, CLARA
C. A. Cametes
Veterans A Fem
1207
1
1207
0
273
RAMOS GIMENO, ROSA MARÍA
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans D Fem
1206
1
0
1206
274
MATEO NAVARRO, ZARA
C. D. l´ Espenta
Veterans A Fem
1206
1
1206
0
275
POWELL, MADELANE
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans A Fem
1205
1
0
1205
276
PEÑA ZAMORA, PILAR
C. A. La Xara
Veterans B Fem
1201
1
1201
0
277
MORENO BENAVIDES , AGLAE
C. Dénia Corre
Senior Fem
1200
1
0
1200
278
CATALAN IVARS, ROSA
C. A. Corremundos
Veterans B Fem
1199
1
1199
0
279
SALORT SERRAT, MARI
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
1197
1
1197
0
280
CABRERA SEVILLA, MAYTE
C. Dénia Corre
Senior Fem
1196
1
0
1196
281
ESQUERDO GINER, FRANCIS
C. Ginestar Atletisme Benissa
Veterans B Fem
1191
1
0
1191
282
MONTEALEGRE MENOR, ANA
C. A. Ondara
Veterans B Fem
1190
1
0
1190
283
LEAL MORA , BELÉN
C. Dénia Corre
Senior Fem
1188
1
1188
0
284
WILLIAMS , TALWYN
C. A. El Faro
Veterans A Fem
1185
1
0
1185
285
POVEDA GARCÍA, MARISOL
Independent
Veterans B Fem
1184
1
1184
0
286
MALONDA ROSELLÓ, ROSANA
C. A. Corremundos
Senior Fem
1183
1
1183
0
287
ORENGO CONTRERAS, PILAR
Independent
Veterans E Fem
1183
1
0
1183
288
CRESPO SENTI, CARMINA
G. Condol Denia
Veterans D Fem
1179
1
1179
0
289
PASCUAL RUIZ, FRANCIS
Independent
Veterans B Fem
1177
1
0
1177
290
MONSONÍS GÓMEZ, CRISTINA
C. A. Ondara
Veterans C Fem
1176
1
1176
0
291
MONSONÍS GÓMEZ, CRISTINA
C. A. Ondara
Veterans G Fem
1176
1
1176
0
292
PEREZ GONZALEZ, TERE
C. A. Sense Pressa El Verger
Veterans D Fem
1175
1
1175
0
293
MIGUEL LUQUE, VISI
C. Dénia Corre
Veterans C Fem
1174
1
1174
0
294
SOLER ARBONA, MARIA-JOSE
C. A. Gata
Veterans C Fem
1172
1
1172
0
295
ESPI BOSCA, MAITE
C. A. El Xio Llutxent
Veterans D Fem
1172
1
0
1172
296
PÉREZ GARCÍA, YOLANDA
Independent
Veterans D Fem
1171
1
1171
0
297
TRIBALDOS, ANA BELEN
Independent
Senior Fem
1171
1
0
1171
298
CAUDELI MILLET, TERE
Independent
Veterans D Fem
1170
1
1170
0
299
SENDRA SENDRA, YOLANDA
C. Orba Multiesport
Veterans B Fem
1164
1
1164
0
300
FRASQUET GONZALEZ, MATI
C. C. Camallaes - Reflyx
Veterans E Fem
1161
1
1161
0
301
SANCHEZ MULET, MARIA ISABEL
G. Condol Denia
Veterans C Fem
1156
1
1156
0
302
SELLÉS SÁNCHEZ, BEA
C. A. Llebeig Xàbia
Veterans A Fem
1153
1
1153
0
303
GINESTAR BAÑO, NURIA
C. A. Bèrnia
Veterans B Fem
1150
1
1150
0
304
LLORENS PALONES, TOÑI
G. Condol Denia
Veterans D Fem
1145
1
1145
0