Som Esport
Circuit a peu Marina AltaCLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES 24è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA
CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES
Actualitzada 05/06/2022 - 17:00 h *
* Resultats provisionals. Pendents de modificació per les possibles infraccions de Teulada, Dénia, Pego, Pedreguer, Jesús Pobre, Ondara i Benissa.


Consultar infraccions



12 proves disputades. Puntuen els 8 millors resultats de cada participant.
Cronometratge www.somesport.com
79 participants puntuen


Categoria Senior Fem

Posició
Nom
Punts Totals
Proves
Punts
Xàbia
Punts
Calp
Punts
Gata
Punts
El Verger
Punts
P. Nou
Punts
Teulada
Punts
Dénia
Punts
Pego
Punts
Pedreg.
Punts
JPobre
Punts
Ondara
Punts
Benissa
1
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
C. A. Publidom
11199
8
0
0
0
1400
1400
1400
1400
1400
1399
0
1400
1400
2
ABAD APARISI, ANDREA
C. A. Publidom
11195
8
1400
0
0
0
1399
1399
1399
1399
1400
1400
1399
0
3
ET TABAA, HANAN
C. A. iRun Calp
11189
9
1398
1400
1399
1399
1398
1398
0
0
1398
0
1398
1399
4
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
C. A. Publidom
11174
10
1399
1398
1400
0
1397
1397
1396
1383
1390
1387
1397
0
5
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
C. A. Publidom
11171
11
1394
1396
1397
1397
1395
1394
1395
1397
1396
1397
1396
0
6
MARTÍ MOSCARDÓ, LAURA
Independent
11159
11
1381
1388
1389
1389
1391
1393
1394
1398
1397
1399
0
1398
7
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
C. A. Llebeig Xàbia
11159
8
1396
0
1391
1396
1392
1395
0
0
1394
1398
0
1397
8
MARTIN HURTADO, ELISABET
C. A. Publidom
11153
8
1393
1393
0
1398
1390
1392
1397
0
0
0
1394
1396
9
SELLENS PEREZ, ANGELA
G. E. La Carena La Font
11138
9
1391
1392
1394
1395
1389
0
0
1393
1389
1395
0
1385
10
ROMANS ESCRIVA, MIREIA
Independent
11137
8
1388
0
1392
1394
0
1388
1392
0
1392
1396
1395
0
11
SICILIA MULET, TERESA
C. Dénia Corre
11129
8
1387
1391
0
1388
1386
0
1393
1396
1393
0
0
1395
12
CALABUIG PASTOR, LAIA
Independent
11119
8
1390
0
1388
1392
1385
1391
0
1394
1391
1388
0
0
13
MONFORT SART, CRISTINA
C. A. Llebeig Xàbia
11116
9
1380
1390
1390
1391
1387
0
1388
1391
1387
1392
0
0
14
GONZALEZ DURAN, ANA
C. A. Llebeig Xàbia
11088
12
1385
1389
1385
1381
1377
1378
1385
1380
1383
1389
1381
1391
15
ESPASA SENDRA, CLAUDIA
C. Multiesport Benitatxell
11086
8
1379
1387
1386
1385
0
0
1387
0
1382
1390
0
1390
16
BISQUERT RIBES, ANA
C. A. Llebeig Xàbia
11076
8
1354
0
1387
1393
1383
1390
1391
0
1388
0
1390
0
17
COCA MALAGON, ESTEFANIA
C. A. iRun Calp
11056
9
1375
0
1381
1376
1382
0
1383
1387
1381
1381
1385
0
18
PEIRO MONZO, FATIMA
G. E. La Carena La Font
11054
9
1370
1385
1380
1379
0
1381
1382
1384
1376
0
0
1387
19
SELLENS PEREZ, ESTER
G. E. La Carena La Font
11048
9
1367
1386
0
0
1372
1380
1379
0
1375
1383
1387
1386
20
COLOM PONS, AIDA
Independent
11034
9
1360
0
1371
1375
0
1371
1381
1385
1378
1384
0
1389
21
GINER, LOURDES
Independent
11011
10
1359
0
1367
1372
1374
0
1373
1378
1371
1380
1379
1384
22
SANTANDREU MOLL, AMALIA
C. Ntgas Sports Team
10966
9
0
1377
1364
1369
1367
1365
0
1371
1362
1379
1374
0
23
JUAN ESTRADA, MARIA
C. A. Benidorm
10965
10
1349
1374
1366
1370
1368
1372
1366
1374
1366
0
1375
0
24
RODRÍGUEZ GARCÍA, NOELIA
Independent
10953
8
1350
0
0
1371
1371
1373
1370
1375
1365
0
1378
0
25
SERRA MONTOYA, CARLA
C. A. Gandia - Alpesa
10942
8
1361
0
1362
0
1364
1370
1367
1373
1368
0
1377
0
26
MULET PEDRO, ANNA
C. A. Gata
10928
8
1352
0
1363
1367
0
1364
1360
1370
0
1371
0
1381
27
VAN MAASAKKERS, CARMEN
Independent
10910
8
1348
1375
1358
1365
1366
1363
1363
0
0
1372
0
0
28
GOMEZ FERRER, MARINA
C. Multiesport Benitatxell
9720
7
0
0
1382
1387
1380
0
1390
0
0
1394
1393
1394
29
PIERA BORDES, MARTA
C. E. Dorsal 19 Pego
9699
7
0
1380
1378
0
0
0
1386
1390
1386
1391
1388
0
30
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
C. A. Gata
9684
7
0
0
0
1383
1381
0
1384
1386
1385
1373
0
1392
31
ESCRIVÀ SERVER, MIREIA
Independent
9623
7
1373
0
1373
1368
0
1374
1372
1381
0
0
1382
0
32
GARCIA GARCIA, MIRIAM
C. A. Cametes
9566
7
1357
0
1359
0
0
1366
1368
0
1364
1376
1376
0
33
ARMENGOL MIRALLES, ANDREA
Independent
9565
7
1347
0
0
0
1365
0
1362
0
1363
1374
1372
1382
34
PEREZ, BEATRIZ
C. A. Gandia - Alpesa
8384
6
1397
1399
1398
0
1396
1396
1398
0
0
0
0
0
35
FERRER CABRERA, RAQUEL
Independent
8322
6
1382
0
0
0
1384
1389
0
1392
1384
0
1391
0
36
CASELLES, PAULA
Independent
8298
6
1378
1381
1379
1386
0
1385
0
1389
0
0
0
0
37
BERTOMEU ALEMANY, ANDREA
C. A. Corremundos
8246
6
1363
0
1374
0
1376
1386
0
0
1377
0
1370
0
38
MALONDA ROSELLÓ, ROSANA
C. A. Corremundos
8241
6
1364
1379
0
0
1369
1383
0
1377
1369
0
0
0
39
MULET SOLER, ROSARIO
C. A. Gata
6971
5
1395
1397
1396
0
1388
0
0
0
1395
0
0
0
40
VALOR SEGURA, MARIONA
C. Dénia Corre
6970
5
0
0
1395
0
1394
0
0
1395
0
1393
0
1393
41
LLOBELL RIBERO, MARIA
C. Ondara Tri-Esport
6923
5
1383
0
1383
1384
0
1387
0
0
0
0
1386
0
42
FERNÁNDEZ JUAN, DAVINIA
C. A. Llebeig Xàbia
6916
5
1377
0
0
1380
0
1382
1389
1388
0
0
0
0
43
DALMAU ALVAREZ, Mª TERESA
C. A. Corremundos
6915
5
1386
0
0
1382
1378
1384
0
0
0
1385
0
0
44
NOGUERA DURÀ, VICTÒRIA
Independent
6881
5
1374
0
0
0
0
1377
1377
1379
1374
0
0
0
45
SAVALL VIVES, MAR
Independent
6875
5
1372
0
1370
0
0
1375
1375
0
0
0
1383
0
46
SANCHIS FUSTER, ARANTXA
C. E. Raboses Rafelcofer
6873
5
1368
0
0
1374
1375
1376
1380
0
0
0
0
0
47
CAYON SANCHIZ, ANDREA
Independent
6860
5
1369
0
1372
1378
0
0
1371
0
1370
0
0
0
48
SIREROL ROVIRA, PAULA
Independent
6840
5
1358
0
1369
0
0
1367
1369
0
0
1377
0
0
49
NAVARRETE HERRERO, NAGORE
C. A. Publidom
5530
4
0
1383
0
0
0
1379
0
1382
0
1386
0
0
50
SOS CASTELL, ANA
C. Dénia Corre
5516
4
0
0
1368
0
0
0
0
1376
0
0
1384
1388
51
MAS MASANET, PAULA
Independent
5501
4
0
1382
1375
0
1370
0
1374
0
0
0
0
0
52
ROCHER CLIMENT, BELEN
C. E. Raboses Rafelcofer
5480
4
1366
0
0
0
0
0
0
1372
1367
1375
0
0
53
EINSLE, CARMEN
Independent
5472
4
1365
0
1365
0
1373
1369
0
0
0
0
0
0
54
DURAN MORELL, ALBA
C. A. Ondara
5451
4
0
0
1356
0
1363
0
1361
0
0
0
1371
0
55
MORENO, VALERIA
C. A. Safor - Teika
4179
3
1392
1394
0
0
1393
0
0
0
0
0
0
0
56
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
C. A. Nexo Team
4177
3
0
1395
1393
0
0
0
0
0
0
0
1389
0
57
TOMÀS CARRIÓ, SANDRA
C. A. Cametes
4140
3
1384
0
0
0
0
0
1378
0
0
1378
0
0
58
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOA
C. A. Sense Pressa El Verger
4135
3
0
0
1376
0
1379
0
0
0
1380
0
0
0
59
IVANKIV, IRYNA
Independent
4132
3
1371
1384
0
1377
0
0
0
0
0
0
0
0
60
SANCHIS FLUIXÀ, MARIA
C. Orba Multiesport
4107
3
1362
0
0
1373
0
0
0
0
1372
0
0
0
61
SALORT ORPI, GLORIA
Independent
4071
3
1345
0
0
1364
1362
0
0
0
0
0
0
0
62
OLÓNDRIZ ROSIQUE, CLARA
Independent
4067
3
1346
0
1355
1366
0
0
0
0
0
0
0
0
63
MUT, LOURDES
Independent
2779
2
1389
0
0
1390
0
0
0
0
0
0
0
0
64
SISCAR BORDES, JÚLIA
C. E. Dorsal 19 Pego
2761
2
0
0
0
0
0
0
0
0
1379
1382
0
0
65
CABRERA GUIA, MIREIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
2756
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1373
1383
66
MARQUÉS ALFARO, MARTA
Independent
2753
2
0
0
1377
0
0
0
1376
0
0
0
0
0
67
CALERO BLASCO, MARTA
Independent
2741
2
0
1376
0
0
0
0
1365
0
0
0
0
0
68
STILES, GABRIELLA
G. E. La Carena La Font
2732
2
0
0
0
0
0
1368
1364
0
0
0
0
0
69
MONFORT RIBES, ALBA
Independent
2729
2
1351
1378
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
70
MATA GUTIÉRREZ , NEREA
C. A. Llebeig Xàbia
2716
2
1356
0
1360
0
0
0
0
0
0
0
0
0
71
RIBES SALVADOR, ROSANA
C. Multiesport Benitatxell
2710
2
1353
0
1357
0
0
0
0
0
0
0
0
0
72
NAVARRO SALVÀ, MERCE
C. C. Camallaes
1392
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1392
0
73
MORENO ORTEGA , LAURA
C. A. Publidom
1384
1
0
0
1384
0
0
0
0
0
0
0
0
0
74
IVANKIV , NINA
C. A. Publidom
1380
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1380
0
75
FERRER CANTÓ, LUCÍA
Independent
1376
1
1376
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
76
MONSERRAT REUS, KIKA
C. A. Bèrnia
1373
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1373
0
0
0
77
ROSELLÓ BALAGUER, LARA
C. Córrer Xeraco
1361
1
0
0
1361
0
0
0
0
0
0
0
0
0
78
MENGUAL ESCRIVÁ, MARTA
Independent
1355
1
1355
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
79
PÉREZ IVARS, MARIA DEL MAR
Independent
1344
1
1344
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0


Circuit a peu Marina Alta