Som Esport
Cursa Popular Jesús Pobre

LLISTAT D' INSCRITS EN LA 20 CURSA POPULAR JESÚS POBRE


269 participants inscrits, incloent
127 xiquets inscrits
Nom Categoria Club
ABAD FLORES, AINHOABarrufets FemG. A. Publidom
ABBOTT FORNÉS, ÈRIKPre-Benjamí­ MasC. M. A. La Faixa
ABBOTT FORNÉS, ONAPre-barrufets FemIndependent
ACERO ARCINIEGAS, LLUISPre-barrufets Mas- Independent
AGUILAR VIVES, ESTEBANSenior MasC. Botamarges Trail Team
AGUILOCHO TERUEL, DAVID Veterans B MasIndependent
AGULLES FORNES, MARCBenjamí Mas- Independent
AGULLES FORNES, PAUPre-Benjamí­ Mas- Independent
AGULLES MONTESINOS, PAU Pre-Benjamí­ MasC. A. Gata
AGULLES PERIS, ARNAUBarrufets MasIndependent
AJANA, SAIYD Barrufets MasC. Multiesport Benitatxell
ALAMINOS MONTES, JOSE LUISVeterans D MasC. A. Corremundos
ALVAREZ COSTA, POLBarrufets Mas- Independent
ALVENTOSA, JOSEPMARIAVeterans E Mas- Independent
AMHIN AIT BEN BRAHIM, NESRINInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDISenior Mas- Independent
BAÑOS MUT, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. A. Gata
BERMEJO GARCIA, MARINABenjamí­ FemIndependent
BERNAL MEMBRILLA, ANGELESVeterans E FemC. Córrer Peus Quets
BISQUERT RIBES, ANASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
BONET COLLADO, ANDREAPre-Benjamí­ Fem- Independent
BOURNE, TOMSenior MasS. M. C. A. Bèrnia
BUIGUES MULET, PAUBenjamí MasC. Multiesport Benitatxell
BUIS ORIHUEL, MIRIAMAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
CABRERA RONDA, RAULInfantil MasIndependent
CABRERA TOMAS, FELIXPre-Benjamí­ MasIndependent
CALABUIG DOMENECH , ELENA Barrufets FemIndependent
CALABUIG DOMENECH , RAFAEL Pre-Benjamí­ MasIndependent
CALATAYUD SANCHO, MARIABenjamí­ FemIndependent
CALATAYUD SANCHO, MARIABenjamí­ FemIndependent
CAMAÑEZ LAZARO, LAIABarrufets FemC. A. iRun Calp
CAMARENA MARTINEZ , LOLA Veterans D FemC. Ntgas Sports Team
CAMPOY JIMENEZ, NURIAPre-Benjamí­ FemIndependent
CAMPS PASCUAL, SALVAPre-Benjamí­ MasIndependent
CANET MARTINEZ, MARCOSSenior MasC. Orba Multiesport
CARAVACA SALVA, CARLAPre-Benjamí­ Fem- Independent
CARDONA SANCHIS, ALEJANDROAleví MasIndependent
CARDONA SANCHIS, ALVAROPre-Benjamí­ MasIndependent
CARPI SESE, JOSE MIGUELVeterans D MasC. A. Cametes Spat
CARR, STEVEVeterans D Mas- Independent
CEBOLLA PUIG, CLAUDIASenior Fem- Independent
CEBOLLA PUIG, LLUISSenior Mas- Independent
CHARLINE, EYCKMANSVeterans D FemIndependent
CHATT DAIDAY, IMANInfantil Fem- Independent
CHATT DAIDAY, KARIMAleví Mas- Independent
CHICO, FERNANDOVeterans A MasIndependent
CHILDS, ALEXSenior MasG. A. Publidom
COLLADO COSTA, CARLABenjamí­ Fem- Independent
COLLINSON, ANAIA HOPEBenjamí­ FemIndependent
COLOMA FERRER, FRANCISCOVeterans C Mas- Independent
CONCA MASQUEFA, JOSÉ RAMONSenior Mas- Independent
COPOVI GREGORI, RAFAVeterans B Mas- Independent
CORTES ESCRIVA, OSCARVeterans A MasS. D. Cent Peus
COSTA VIVES, AROABarrufets FemIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets FemIndependent
CREMADES LÓPEZ DE TERUEL, FERNANDO JAVIER Veterans B MasIndependent
CREMADES VIDAL, VERABenjamí­ Fem- Independent
CRUAÑEZ MARTÍNEZ , JOANAleví MasIndependent
DE LOS ANGELES, JORGESenior Mas- Independent
DELDERFIELD, JOHNNYBenjamí MasIndependent
DELDERFIELD, LILYPre-Benjamí­ MasIndependent
DEVESA BUIGUES, KIKEBarrufets Mas- Independent
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
DIAZ DALMAU, Senior MasC. A. Corremundos
DOLZ SIFRE, EMILIOVeterans C MasC. A. La Rabosa
DOMENECH MAHIQUES, PEPEVeterans A MasC. Bernardos Trotters
ESCORTELL BOU, JAIMEVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
ESCRIVA ANDRES, ISAVeterans C FemC. A. Miramar Fent Cames
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUANVeterans B MasG. E. La Carena La Font
ESPINÓS VALLÉS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
ESTARCA BERENGUER, SILVIASenior FemIndependent
FDEZ. P., TOÑEVeterans A Mas- Independent
FELIU RIBES, MARIOInfantil MasC. M. A. La Faixa
FEMENIA CASCALES, ADRIANAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA CASCALES, PAULAAleví­ FemC. A. Dianium
FERNÁNDEZ DOMINGUIS, JULENPre-Benjamí­ MasIndependent
FERNÁNDEZ FRANCO, ELOYSenior Mas- Independent
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLOVeterans B MasC. A. Cap i Cua
FERNÁNDEZ PADILLA , BALTASenior Mas- Independent
FERNANDEZ SERRAT, FCO. JAVIERVeterans A MasIndependent
FERRAGUD DONET, VICENTVeterans A Mas- Independent
FERRAGUD ESTRUGO, INESPre-Benjamí­ FemIndependent
FERRAGUD ESTRUGO, LOLAPre-Benjamí­ FemIndependent
FERRER AVARGUES, XARISenior FemC. A. iRun Calp
FLUIXÀ I OLMOS, MARÍA JESÚSVeterans C FemIndependent
FONT ROSELLÓ, JOANVeterans C Mas- Independent
FORNALI BOUCHERON, HUGOPre-Benjamí­ MasG. A. Runner Denia
FORNÉS PULIDO, NEUSPre-Benjamí­ FemIndependent
FRANCO CARBONELL, JUAN Veterans D MasC. Córrer Peus Quets
FRENCH, STELLAVeterans E FemIndependent
FUSTER MATIAS, KEVINSenior MasC. Masktri Max Wellness Spa
GALÁN IBÁÑEZ, SALVADORVeterans A MasIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, MARINAPre-barrufets FemIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, STELLABenjamí­ FemIndependent
GARCIA BARRAGAN, MARIA FRANCISCAVeterans A FemIndependent
GARCIA DE LA REINA, ANGELVeterans A Mas- Independent
GARCIA DE LA REINA CATENA, AMALIAPre-Benjamí­ FemIndependent
GARCIA LLOPIS, GEMMAPre-Benjamí­ FemIndependent
GARCIA LLOPIS, IRATXEBarrufets FemIndependent
GARCIA MAHIQUES, CRISTINAVeterans D FemC. M. A. La Faixa
GARCIA PLA , VICENT Veterans C MasC. Ntgas Sports Team
GARCIA RODENAS, FRANCISCOVeterans D MasG. A. Runner Denia
GAVILA GARCIA, GISELAPre-Benjamí­ FemIndependent
GAVILÀ GIL, BEATRIZVeterans A Fem- Independent
GAYA ALVES, AUREA Pre-barrufets FemIndependent
GIL BOIX, ENRIQUESenior MasC. A. Sundayrunners
GIL ROSELL, JOSE RICARDOVeterans A MasC. A. Cap i Cua
GIL VICEDO, JOAN Aleví MasC. A. Cap i Cua
GILABERT MORELL, JOANVeterans B Mas- Independent
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
GONCAROVS, KRISTAPSSenior MasC. A. Sundayrunners
GONZALEZ CASTELLANO, ALICIASenior FemIndependent
GRANIZO PONCE, JAVIERVeterans D MasIndependent
GRIMALT GRIMALT, ZOECadet FemC. A. Gata
GRIMALT MONFORT, DARIOSenior Mas- Independent
GUAMBA ROSAS, GLADYSVeterans B FemIndependent
HADRI, ADRIANSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
HEPPNER, ANASenior FemIndependent
HEPPNER, JUERGENVeterans C MasIndependent
HERNÁNDEZ FRASÉS, LORENAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
HERRERA GARCIA DE LA REINA, PILIPre-Benjamí­ FemIndependent
HIRALDO PASTOR , IRISBenjamí­ FemIndependent
HIRALDO PASTOR , IRISBenjamí­ Fem- Independent
HIRALDO PASTOR , KIARABarrufets FemIndependent
HIRALDO PASTOR , KIARABenjamí­ Fem- Independent
IVARS, ISABELAleví­ FemC. A. Ondara
IVARS FONT, LUCASAleví MasIndependent
IVARS PERIS, PABLOVeterans D MasC. A. Colau Runners
IVARS RIBES, ALICIA Senior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS RONDA, ADRIANAVeterans B FemC. A. Corremundos
JACKSON, KAYVeterans B Fem- Independent
JANKOUK, HAMIDVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
JUHARA, JONATHANBenjamí MasIndependent
KELEJYAN, EDGARPre-barrufets MasIndependent
KERDADOU , BILALBenjamí MasIndependent
KING, HARRYVeterans E MasIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans A MasIndependent
LEAL MORA, BELÉN Senior Fem- Independent
LLOPIS SISTERNES, JUAN ANTONIOVeterans D MasC. Córrer Peus Quets
LOPEZ CASTELLANO, CHRISTIANBarrufets MasIndependent
LOPEZ CASTELLANO, OLIVERPre-barrufets MasIndependent
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVeterans C Mas- Independent
LOPEZ MEDINA, LUCIABenjamí­ FemIndependent
LÓPEZ VALVERDE, FRANCISCOVeterans E Mas- Independent
MALONDA MARCOS, SANTIVeterans B MasC. A. Corremundos
MANUEL DÍAZ, JOSÉ Senior MasIndependent
MARTI BUIGUES, CARLAPre-Benjamí­ FemIndependent
MARTI BUIGUES, MARIA Aleví­ FemIndependent
MARTIN CAMINO, CARLA Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MARTÍNEZ CASTILLO, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVISenior MasC. M. A. La Faixa
MAS MAS, JOSE PEDROVeterans B MasIndependent
MATA FEMENIA, ADRIÁN Aleví MasC. A. Llebeig Xàbia
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-Benjamí­ FemIndependent
MATHEWS, LOLAPre-Benjamí­ FemIndependent
MOLINA BUIGUES, RAÜLSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
MOLINES TORMO, JUANMIVeterans C MasC. A. Franc Beneyto R. Denia
MOLL CALATRAVA, JUAN PABLOSenior Mas- Independent
MOLL CERVERA, FÀTIMAVeterans B FemG. E. Enganxa't a Córrer
MONCHO SALVÀ, JOAN Pre-barrufets MasIndependent
MONCHO SALVÀ, MAR Barrufets FemIndependent
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUBarrufets MasC. A. Dianium
MONZO TERRADES, M LOLAVeterans C FemG. E. La Carena La Font
MORELL AGUILAR, ALMUVeterans A Fem- Independent
MORENO GARCIA, NINABenjamí­ FemC. A. Dianium
MORENO RUIZ, JAVIERSenior MasC. A. Corremundos
MORERA LLORCA, MIQUELVeterans D MasC. Córrer Peus Quets
MORO RODRIGUEZ, DANIELSenior Mas- Independent
MULET MENGUAL, MARINA Aleví­ Fem- Independent
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTOVeterans A Mas- Independent
MUT CERVERA, ELVIRAVeterans E FemC. M. A. La Faixa
NARANJO RUBIO, JUANSenior MasC. A. La Xara
NARANJO TRUJILLO , ADOLFO LEÓNVeterans C Mas- Independent
NAVALMORAL SIGNES, JOANBarrufets MasIndependent
NAVALMORAL SIGNES, LUCASPre-Benjamí­ MasIndependent
OLIVER NAVARRETE, CLARAVeterans B FemC. Botamarges Trail Team
OLTRA, JOANSenior MasC. E. Dorsal 19 Pego
ORTEGA GOMEZ, ANTONIOVeterans C MasReal de Gandia C. F.
ORTELLS RAMÓN, INMACULADAVeterans E FemC. Córrer Peus Quets
ORTUÑO GARCIA, ESTELAVeterans A FemC. A. El Faro
PALSSON, SIGURDUR STRAUMFJORDVeterans E MasC. A. Costa Blanca Striders
PEDRON VERDERA, ADRIANABenjamí­ FemIndependent
PEDRON VERDERA, JOSEInfantil MasIndependent
PEMBERTY, ELDAVeterans B Fem- Independent
PEREZ CASELLES, RUBENSenior Mas- Independent
PEREZ GARCES, OSCARSenior Mas- Independent
PÉREZ GARCÍA, YOLANDAVeterans D Fem- Independent
PEREZ GOMEZ, ANGELAPre-Benjamí­ Fem- Independent
PÉREZ MIÑANA, RICARDVeterans A MasC. A. Dianium
PEREZ RUMEU, JAIMEAleví Mas- Independent
PEREZ VALLINO , RICARDO Veterans B Mas- Independent
PIEDRABUENA ROMERO, M LUISAVeterans D FemIndependent
PINTO PONS, IKERPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
PIQUERAS FRANCO, OSCAR JORDISenior Mas- Independent
PIQUERAS MAS, ORIOLBarrufets Mas- Independent
PLÁ BROSCHEIT, EDUARDOSenior MasIndependent
PLA CERVERA, ALBAPre-barrufets FemIndependent
PLA CERVERA, JAVIPre-Benjamí­ MasIndependent
PONS BARROSO, IRENEBenjamí­ Fem- Independent
PONS BARROSO, VICTORPre-barrufets Mas- Independent
POQUET OLIVER, SILVIAVeterans B FemIndependent
PORRO CORDERO, MARGARITAVeterans C Fem- Independent
PRADA LLORET , ADAI Benjamí MasC. E. Dorsal 19 Pego
PUCHE BAÑON, RAULVeterans B Mas- Independent
PUEBLA, ADRIANVeterans A MasIndependent
PUIG GRIMALT, AINAPre-barrufets FemIndependent
PUIG GRIMALT, GERARDPre-barrufets MasIndependent
RAMIS FORNÉS, ROCPre-barrufets MasIndependent
RAMON TEBAR, MARCELINOVeterans E Mas- Independent
REQUEJO DOMÍNGUEZ, LUMIVeterans C FemIndependent
RICHARDSON, KEVINVeterans E MasC. A. Costa Blanca Striders
RIOS, KIKOSenior MasC. A. Colau Runners
RODRIGUEZ FERNANDEZ, PEDROVeterans A Mas- Independent
RODRIGUEZ ORDOÑEZ, ALBAPre-Benjamí­ FemIndependent
RODRIGUEZ ORDOÑEZ, LAURAAleví­ FemIndependent
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO Veterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
ROMAN CORIA, DANIELVeterans A Mas- Independent
ROS GREGORI, ALOMAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSTOLL SANTACREU, NATALIAVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
RUEDA LLACER, SUSANNAPre-Benjamí­ FemIndependent
SAIZ SÁNCHEZ , GABRIEL Veterans B MasIndependent
SALINAS SANCHEZ, RAMONSenior Mas- Independent
SALORT MARTIN, SERGIOVeterans A MasG. E. Enganxa't a Córrer
SALVÁ BORONAT, JOSÉ IGNACIO Veterans A MasG. Espeleològic Gata
SAMPABLO PUIG, MARTIPre-barrufets MasG. E. Llops Villalonga
SAN MIGUEL FABREGUES, MARIA ANTONIAVeterans E FemC. A. Dianium
SANCHEZ SIGNES, MARAPre-Benjamí­ Fem- Independent
SANCHEZ VALVERDE, RAFAELVeterans D Mas- Independent
SANTACREU IVARS, MIGUELSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
SASTRE SENDRA, FERNANDO Senior Mas- Independent
SAVALL MARTI, MIREIAPre-barrufets FemIndependent
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SBITNEVA, ALINASenior Fem- Independent
SENDRA SENDRA, JUDITBenjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SIGNES CERVERA, BEATRIZVeterans C FemC. M. A. La Faixa
SIGNES COSTA, TRIDA Veterans B Fem- Independent
SIGNES MARTI, CARLESBarrufets MasIndependent
SIGNES MAS, MIQUELPre-barrufets MasIndependent
SIGNES MAS, PEPEBarrufets MasIndependent
SIGNES MAS, VICENTPre-Benjamí­ MasIndependent
SIGNES SOLER, ALEIXPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
SIGNES SOLER, AZAHAR Pre-Benjamí­ FemC. A. Gata
SILVA CRUZ, ARLET Benjamí­ Fem- Independent
SILVA PEREZ, ANDRESSenior MasIndependent
SJOEGREN, ELVA Benjamí­ FemIndependent
SJOEGREN, VIGFUSAleví MasIndependent
SOOI, VALGAERENSenior MasIndependent
SORIA MARTIN, IVANSenior MasC. A. Apol·ana - Totum Sport
SORIANO ROSELLÓ, MARIBELVeterans D FemC. Córrer Peus Quets
SPAFFORD, SAMANTHAVeterans A FemC. A. Franc Beneyto R. Denia
SPENCER, JOANNEVeterans D Fem- Independent
SUÁREZ TORRES , AROABarrufets FemIndependent
SUAREZ TORRES, ANDREABenjamí­ FemIndependent
TABACCO FUNARO, DARIOVeterans D MasIndependent
TAMARIT PENALVA, NANDOSenior MasC. A. Colau Runners
TAPIADOR SOLA, ISAACSenior Mas- Independent
UREÑA COGOLLOS, JOSE LUISVeterans C Mas- Independent
VALIN FERRANDO, MERCEDESVeterans C FemC. A. Alcoi
VALLES GISBERT, IRISBarrufets Fem- Independent
VERDERA ESTEVE, MONICAVeterans B Fem- Independent
VICENS TOMAS, JOANPre-Benjamí­ MasIndependent
VILAPLANA FERRANDO, JUANJOVeterans C MasC. A. Alcoi
WADOUD, ELIASCadet MasC. A. Dianium
WESTON, PAUL Veterans D MasIndependent
WHITE, JORDIBenjamí MasIndependent
WHITE, KOBIBarrufets MasIndependent
WHITE, ZOEPre-Benjamí­ FemIndependent
WILLIAMS, KATIEVeterans B Fem- Independent
ZOCHI, MALENABenjamí­ FemIndependent

INICI

CURSA POPULAR JESÚS POBRE
27 de Maig de 2017.
Hora d'eixida: 19:00 h

Quota d'inscripció 5 euros
Últim dia d'inscripció:
25 de Maig a les 20:00 h.
Els / Les atletes que només participen en esta cursa estan obligats a tornar el xip en linea de meta. Recorda: El xip s'ha de col·locar en la sabatilla en posició horitzontal.

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves