Som Esport
Cursa Popular Ondara

LLISTAT D' INSCRITS EN LA XIX CURSA POPULAR ONDARA


434 participants inscrits
Nombre Categoria Club
ABAD FLORES, AINHOABarrufets FemG. A. Publidom
ABAD GOSÁLBEZ, ANAVeterans E FemIndependent
ACOSTA MORA, YARINAVeterans B FemIndependent
ADÁRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGELVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
AGUILAR DOMENECH, AITORSenior MasIndependent
AGUILAR VIVES, ESTEBANSenior MasC. Botamarges Trail Team
AGULLES FERRER, GEMAInfantil FemIndependent
AGULLES MONTESINOS, PAU Pre-Benjamí­ MasC. A. Gata
ALAMINOS MONTES, JOSE LUIS Veterans D MasC. A. Corremundos
ALEMANY CARDONA , XIMOVeterans A MasIndependent
ALEMANY SOLER, JÚLIA Barrufets FemIndependent
ALEMANY SOLER, LAIA Aleví­ FemIndependent
ALMIÑANA FERRER, MARVeterans A FemIndependent
ALVAREZ COSTA, POLPre-barrufets MasIndependent
ALVAREZ VIDAL, LUCAPre-barrufets MasIndependent
ALVAREZ ZARAGOZA, PAUPre-barrufets MasIndependent
ANDRADA VIVES, MARTÍPre-barrufets MasIndependent
ANDRES GONZALEZ, PEDRO VTESenior MasIndependent
ANDRES MOLINA, SAMUELPre-barrufets MasIndependent
AOUSSER AOUSSAR, MOHAMED OUBELAIDVeterans A MasIndependent
APARISI CARRIÓ, JAUMEVeterans A MasC. A. Ondara
APARISI DÍAZ , ÒSCAR Veterans A MasC. A. Almirunning Cullera
ARGUDO FERRAGUT, JUANSenior MasC. Chesa Running Team
ARGUDO RIERA, GERARDPre-barrufets MasIndependent
ARNONE LINFANTINO, GRAZIELLASenior FemIndependent
ARROYO PÉREZ, PERE VICENTSenior MasIndependent
BAEZA CARDONA, LÉOBarrufets MasC. de Rem Denia
BAEZA CARDONA, YURIPre-barrufets MasC. de Rem Denia
BALLESTER GARCIA, ADAYBarrufets MasIndependent
BALLESTER GARCIA, NIRAPre-barrufets FemIndependent
BALLESTER MEJIAS, JOSE JUANVeterans D MasIndependent
BALLESTER MIRALLES, ENRI Senior FemIndependent
BAÑOS MUT, ANDREABarrufets FemC. A. Gata
BARBOSA, RUISenior MasIndependent
BAS DOMENECH, MAUROBenjamí MasIndependent
BELL, GILLIANVeterans B Fem- Independent
BERMEJO GARCIA, MARINAPre-Benjamí­ FemIndependent
BERTOMEU VIVES , RAQUELSenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BETETA HIGÓN, CRISTIANPre-barrufets MasIndependent
BETETA HIGÓN, NEREAPre-barrufets FemIndependent
BLASCO GIL, ONAPre-barrufets FemIndependent
BOLUDA GIMENEZ, NOEMIAleví­ FemC. A. Els Oliveros
BONDIA ORTOLA, MARIASenior FemC. E. Dorsal 19 Pego
BONET COLLADO, ANDREAPre-Benjamí­ FemIndependent
BONILLA PINO, JAVIERVeterans C MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
BORREGO MERCHÁN, JOSEVeterans D MasIndependent
BOSCH CHOLBI, ROSA MARI Veterans B FemIndependent
BOULEAU ESCORTELL, ANTONIOVeterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
BOULEAU SISCAR, LAURABenjamí­ FemIndependent
BRAVO CASTRO, ANTONIOVeterans C MasIndependent
BUIGUES MULET, PAUPre-Benjamí­ MasC. Multiesport Benitatxell
BUIS ORIHUEL, MRIAMBenjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
BUSTAMANTE CABRERA, MARCELOVeterans C MasIndependent
CABRERA CARDONA , FRANCISVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA LLORET, MANUELSenior MasC. M. U.M.M.A
CABRERA MARTINEZ, XAVISenior MasS. M. C. A. Bèrnia
CABRERA SEVILLA, MAYTEVeterans A MasC. A. Dianium
CABRERA TORMO, CRISTINASenior FemIndependent
CALABRIA OLMIER, IKERAleví MasC. Ondara Tri-Esport
CALABUIG PASTOR, LAIASenior FemC. Masktri Max Wellness Spa
CAMAÑEZ GINESTAR, DANIELVeterans A MasIndependent
CAMÁÑEZ LÁZARO, LAIA Pre-barrufets FemC. A. iRun Calp
CAMARASA VIVES, PAUSenior MasIndependent
CAMARENA MARTINEZ, LOLA Veterans D FemIndependent
CAMBRA SANCHO, SANTISenior MasC. A. Dianium
CAMPOY JIMÉNEZ, NURIABarrufets FemIndependent
CANET MARTINEZ, MARCOSSenior MasC. Orba Multiesport
CANET ORTOLA, OSCARVeterans A MasIndependent
CANO HIDALGO, JUAN ANTONIOSenior MasC. A. Xe Espereu-me Brillonet
CARAVACA SALA, ANNAPre-Benjamí­ FemIndependent
CARAVACA SALA, LOLAAleví­ FemIndependent
CARAVACA SALVA, CARLAPre-Benjamí­ FemIndependent
CARDONA LORENTE, TAMARAVeterans A FemIndependent
CARDONA SANCHIS, ALEJANDROBenjamí MasIndependent
CARDONA SANCHIS, ALVAROBarrufets MasIndependent
CARMONA GONZALEZ, ALFONSOSenior MasIndependent
CARPI FORQUÉS, PERESenior MasC. Bernardos Trotters
CARPI SESE, JOSE MIGUELVeterans D MasC. A. Cametes Spat
CARRIÓ LLOBELL, MARIAPre-Benjamí­ FemIndependent
CARRIÓ LLOBELL, PAULAPre-Benjamí­ FemIndependent
CARRIÓ MAS, JOANBarrufets MasIndependent
CASAS SASTRE, IKERBarrufets MasIndependent
CASTELLANO PELEGRÍ, ARNAUBarrufets MasC. A. Ondara
CAURIN FERRER, AGUSTINSenior MasIndependent
CERVERA GARCIA, NOELIASenior FemIndependent
CHESA CERVERA, DÍDACBarrufets MasC. Orba Multiesport
CHESA CERVERA, ORIOLPre-Benjamí­ MasC. Orba Multiesport
CHESA MARTINEZ, SARAIPre-Benjamí­ MasIndependent
COLLINSON, ANAIA HOPEBenjamí­ FemIndependent
CONESA GUARDIOLA, ALEJANDROBarrufets MasIndependent
CONESA GUARDIOLA, RODRIGOPre-barrufets MasIndependent
CORTES ESCRIVA, OSCARVeterans A MasS. D. Cent Peus
COSTA BLASCO, IKERBenjamí MasIndependent
COSTA MEJIAS , HUGO Barrufets MasIndependent
COSTA MEJIAS , IKER Pre-Benjamí­ MasIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINAPre-barrufets FemIndependent
CRESPILLO PAVIA, MARABarrufets FemIndependent
CRESPILLO PAVIA, XESCOBarrufets MasIndependent
CRISOSTOMO MOÑINO, ALEXBarrufets MasIndependent
CRISOSTOMO MOÑINO, VICTORPre-Benjamí­ MasIndependent
CRISÓSTOMO QUINTERO, JUANVeterans A MasIndependent
CRUAÑES MARTINEZ, JOANBenjamí MasIndependent
DAGOSTO ORTOLA, SAMUELPre-Benjamí­ MasIndependent
DE LA ENCINA VAZQUEZ, JAVIERSenior MasC. A. Dianium
DEL VALLE ARANDA, JORDIBenjamí MasIndependent
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA DEVESA, BELÉN Senior FemIndependent
DIAZ DALMAU, CRISTIANSenior MasC. A. Corremundos
DIAZ DOMINGUEZ, ARNAUCadet MasC. A. Alcoi
DIAZ SENDRA, MARCOBarrufets MasIndependent
DOMENECH CEBOLLA, IRENEBarrufets FemC. Ondara Tri-Esport
DOMENECH DURA, JUANVeterans A MasC. A. Sense Pressa El Verger
DOMENECH RODENAS, IRENEPre-barrufets FemIndependent
DOMINGUIS LLAMBIES, EVA Veterans B FemIndependent
DOMINGUIS LLAMBIES, JAUMEVeterans A MasC. E. Dorsal 19 Pego
DOMINGUIS OLTRA, EMMA Barrufets FemIndependent
DURA, ARITZBarrufets MasIndependent
ENS SERRANO, EUGENIOVeterans E Mas- Independent
ESCOTO HERNÁNDEZ, PAUPre-barrufets FemIndependent
ESCRIHUELA MOLL, AINHOABenjamí­ FemG. A. Publidom
ESCRIHUELA MOLL, CARLAAleví­ FemG. A. Publidom
ESCRIVA ESTRUCH, FRANCESCVeterans A MasIndependent
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADORVeterans A MasIndependent
ESCRIVA VIDAL, VICTORIABarrufets FemIndependent
ESPINÓS VALLÉS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
ESTRUCH GINER, AITORSenior Mas- Independent
FALQUET TORRES, TONIVeterans C MasC. D. l' Espenta
FEMENIA CASCALES, ADRIANABenjamí­ FemC. A. Dianium
FEMENIA CASCALES, PAULABenjamí­ FemC. A. Dianium
FERNÁNDEZ, ELOYSenior MasIndependent
FERNÁNDEZ DOMINGUIS, JULENBarrufets MasIndependent
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLOVeterans B MasC. A. Cap i Cua
FERNANDEZ SANTAMARIA, NURIAInfantil FemIndependent
FERNANDEZ SERRAT, FCO. JAVIERSenior MasIndependent
FERRAGUD DONET, VICENTVeterans A MasIndependent
FERRAGUD ESTRUGO, INESPre-Benjamí­ FemIndependent
FERRAGUD ESTRUGO, LOLAPre-Benjamí­ FemIndependent
FERRAO LOPEZ, HUGOPre-barrufets MasIndependent
FERRER AVARGUES, XARISenior FemC. A. iRun Calp
FERRER IVARS, MAITEVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER SENDRA, JOANVeterans A MasIndependent
FIGUERES SANCHO, ANDRÉSVeterans A MasC. D. E. Jorge Manrique
FLUIXÁ I OLMOS, MARÍA JESÚS Veterans C FemIndependent
FONT BOSCH, SONIA Senior FemC. RunPaco
FONT ROSELLÓ, JOANVeterans B MasG. Muntanya Calp
FORNALI BOUCHERON, HUGOBarrufets MasG. A. Runner Denia
FORNÉS COSTA, FRANSenior MasIndependent
FORNÉS HERNÁNDEZ, TANIAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
FORNÉS HERNÁNDEZ, ZAIRAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
FORNÉS LEAL, EMMAJuvenil FemC. A. Dianium
FORNÉS SIMÓ, LLUÍSSenior MasIndependent
FORT SANCHIS, PABLOSenior MasIndependent
FRANCES VILA, GEMMAPre-barrufets FemS. M. C. A. Bèrnia
FRASQUET MARIN, ALMAPre-Benjamí­ MasIndependent
FRASQUET ORIOLA, JOSESenior MasIndependent
FRAU RIBES, VICENTVeterans E MasG. E. Enganxa't a Córrer
FUENTES, SANDRAVeterans B FemIndependent
FURIO SANCHIS, CASIMIRVeterans A MasIndependent
GALÁN IBÁÑEZ, SALVADORVeterans A MasIndependent
GALSTYAN KELEJYAN , MARINAPre-barrufets Fem- Independent
GALSTYAN KELEJYAN , STELLAPre-Benjamí­ Fem- Independent
GALVÁN GUILLÉN , JOSÉ Senior MasIndependent
GARCIA , RUBEN Senior MasG. E. Enganxa't a Córrer
GARCIA DALMAU, DANIELSenior MasIndependent
GARCIA DE DIONISIO BELDA, JORGEVeterans A MasIndependent
GARCÍA DE LA CRUZ, JAVIERSenior MasIndependent
GARCIA ESTEBAN, FRANCISCO JOSESenior MasIndependent
GARCIA GARCIA, JOSEPSenior MasIndependent
GARCIA GINER, BORJAPre-Benjamí­ MasG. R. Real de Gandia
GARCIA GINER, DANIELAPre-Benjamí­ FemG. R. Real de Gandia
GARCÍA MARTÍNEZ, JORDI Senior MasIndependent
GARCIA MATARREDONA DOMENECH, ALEJANDRAPre-barrufets FemC. Ondara Tri-Esport
GARCIA MATARREDONA DOMENECH, CARLABenjamí MasC. Ondara Tri-Esport
GARCIA MATARREDONA DOMENECH, NACHOBarrufets MasC. Ondara Tri-Esport
GARCIA RODENAS, FRANCISCOVeterans D MasG. A. Runner Denia
GARCIA TOLSA, IVANSenior MasC. Córrer Piles
GAVILA GARCIA, GISELABarrufets FemIndependent
GAYÀ ALVES, ÀUREA Pre-barrufets FemIndependent
GEA ESCRIVA, SALVADORVeterans B MasIndependent
GIL FORNÉS, ALEXANDRESenior MasC. A. Cametes Spat
GINER GARCIA, MARCInfantil MasC. A. Ondara
GINER GARCIA, PAULABenjamí­ FemC. A. Ondara
GINER ORTOLÀ, PERESenior MasIndependent
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
GÓMEZ TERRE, MªCARMENSenior FemC. Córrer El Garbí
GONZALEZ BORRAS, LORENVeterans A MasIndependent
GONZALEZ CASTELLANO, ALICIASenior FemIndependent
GONZALEZ PASCUAL, HECTORPre-Benjamí­ MasIndependent
GRIMALT GRIMALT, ZOEInfantil FemC. A. Gata
GUARDIOLA PEREZ, JAVIERSenior MasIndependent
GURILLO CORRAL, FELIPESenior MasIndependent
HEPPNER, ANAJuvenil FemIndependent
HEPPNER, JUERGENVeterans C MasIndependent
HERNÁNDEZ FRASÉS, LORENAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
HERNANDEZ GINESTAR, DANIELABarrufets FemIndependent
HERNANDEZ GINESTAR, JOANAPre-barrufets FemIndependent
HERRERA GARCIA DE LA REINA, PILIBarrufets FemIndependent
HERRERA SOTO, ANGELVeterans A MasIndependent
HIRALDO PASTOR, KIARABarrufets FemIndependent
HUERTAS MONTON, XIMOSenior MasIndependent
IBIZA LLORET, MARCELA Cadet FemIndependent
IBIZA LLORET, MARIABarrufets FemIndependent
IÑIGUEZ LLÁCER, LÚABenjamí­ FemIndependent
IÑIGUEZ LLÁCER, VERAPre-Benjamí­ FemIndependent
IVARS, FRANCISCOVeterans B Mas- Independent
IVARS, ISABELAleví­ FemC. A. Ondara
IVARS DOMÉNECH, VIRSOLEVeterans A FemC. Bernardos Trotters
JACKSON, KAYVeterans A FemC. Sole Mates
JANKOUK, HAMIDVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
JIMÉNEZ CARDONA, ROBERTOSenior MasIndependent
JORRO RAMON, JAVISenior MasIndependent
JUAN ESCRIVA, JESUS BLASVeterans A MasC. D. l' Espenta
JUHARA, JONATHANBenjamí MasIndependent
JUST CHESA, ELOI Barrufets MasIndependent
KALIL MARTI, JOSEPPre-Benjamí­ MasIndependent
KALIL MARTI, POLPre-Benjamí­ MasIndependent
KARPENKO , OKSANASenior FemC. A. Els Oliveros
KELEJYAN, EDGARPre-barrufets Fem- Independent
KERDADOU SARGHINI, BILALBenjamí MasIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans A MasIndependent
KRISCIUNAS, EGIDIJUSVeterans A MasIndependent
LAMBOURNE, CHRISTINAVeterans B FemIndependent
LARA BAHAMONDE, BIANCAPre-barrufets FemC. A. Ondara
LARA BAHAMONDE, LAIA Pre-Benjamí­ FemC. A. Ondara
LARA MENGUAL, JÚLIABarrufets FemIndependent
LARA PEDRÓS, PAUPre-Benjamí­ MasIndependent
LARA PEDRÓS, ROSERBarrufets FemIndependent
LEAL MORA, BELÉNSenior Fem- Independent
LLÀCER ESPLUGUES, JORGESenior MasC. Ondara Tri-Esport
LLÀCER VIDAL, MAXPre-barrufets MasIndependent
LLÀCER VIDAL, PAU Pre-barrufets MasC. Ondara Tri-Esport
LLOBELL ANDRADES, LENABenjamí­ FemIndependent
LLOBELL ANDRADES, MAR Benjamí­ FemIndependent
LLOPIS ALEMANY, HECTORSenior MasC. Orba Multiesport
LLOPIS BOLUFER, MIGUELSenior MasIndependent
LLOPIS CERVERA, LAIABarrufets FemC. Orba Multiesport
LLOPIS CHOFRE, MARIA DEL CARMENSenior FemC. Córrer Piles
LLORENS TIO, FERNANDOSenior MasIndependent
LLORET BLASCO, KIKOSenior MasC. Córrer El Garbí
LLUZAR PONS, VALÉRIAPre-Benjamí­ FemIndependent
LÓPEZ ABAD , EMILIA Juvenil Fem- Independent
LÓPEZ CASTELLANO, CHRISTIANBarrufets MasIndependent
LÓPEZ CASTELLANO, OLIVERPre-barrufets MasIndependent
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVeterans B MasIndependent
LÓPEZ SÁNCHEZ , PEDRO Veterans C Mas- Independent
LORCA DOMENECH, ALVAROPre-barrufets MasC. Ondara Tri-Esport
LORCA DOMENECH, EMMAPre-Benjamí­ FemC. Ondara Tri-Esport
LUCAS CATALA, LAURAVeterans B FemIndependent
MAHIQUES FORNES, MONICAVeterans B FemC.A. Safor Delikia Sport
MAHIQUES REIG, FERNANDOSenior MasC. A. Automoción Moll
MALONDA MARCOS, SANTIVeterans B MasC. A. Corremundos
MARCO MARTI, JOSE MANUELVeterans B MasC. A. Dianium
MARÍ MIÑANA, PACOSenior Mas
MARÍN MOYA, SUSANAVeterans A FemIndependent
MARQUES FIGUERES, EMILIOSenior MasIndependent
MARTI BUIGUES, CARLAPre-Benjamí­ FemIndependent
MARTÍ FERRER, CARLESSenior MasIndependent
MARTÍ SIGNES, CARLAPre-barrufets FemIndependent
MARTIN ALBO, ANTONIOVeterans B MasIndependent
MARTIN CAMINO, CARLA Pre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MARTÍNEZ CLIMENT, JUAN MANUEL Veterans A MasC. Córrer El Garbí
MARTÍNEZ CAPARRÓS, PEDROVeterans A MasC. A. Cap i Cua
MARTÍNEZ CASTILLO, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MARTINEZ GIL, MARIVÍVeterans B FemIndependent
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIERVeterans A Mas- Independent
MARTÍNEZ KRIEGLER , JUAN Senior MasIndependent
MARTÍNEZ TORREGROSA, NORAPre-Benjamí­ FemIndependent
MAS BALLESTER, BEATRIZVeterans A FemC. Chesa Running Team
MAS CARRIÓ, XIMOSenior MasIndependent
MAS MAS, JOSE PEDROVeterans A MasIndependent
MASCARELL GARCIA, AITORSenior MasIndependent
MATA FEMENIA, ADRIANBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
MATA GUTIERREZ, EDURNEBarrufets FemIndependent
MATEO IBIZA, OSCARSenior MasC. A. Miramar Fent Cames
MATHEWS, LOLABarrufets FemIndependent
MAYOR GONZALEZ, NIEVESVeterans A FemC. Masktri Max Wellness Spa
MESTRE GONZÁLEZ , EL•LAPre-barrufets FemIndependent
MESTRE TOMAS, ISABELLABarrufets FemIndependent
MILCHOV TODOROV, TONISenior MasC. Tutriatlon
MIÑANA PERETO, CLARAPre-Benjamí­ FemIndependent
MIRALLES BALLESTER, MARCSenior MasIndependent
MIRALLES IBIZA, MARTAPre-barrufets FemIndependent
MIRALLES IBIZA, MIREIA Barrufets FemIndependent
MOLINA GOMEZ, NOEMISenior FemIndependent
MOLINA PICÓ , ALEJANDRA Aleví­ FemIndependent
MOLL CERVERA, FÀTIMAVeterans B FemG. E. Enganxa't a Córrer
MOLL HERRERO, VICENVeterans A FemIndependent
MOLLA FUSTER, GABRIELVeterans B MasIndependent
MONCHO SALVÀ, JOAN Pre-barrufets MasIndependent
MONCHO SALVÀ, MAR Barrufets FemIndependent
MONFORT SART, EVASenior FemIndependent
MONFORT TORRES, XIMOPre-barrufets MasIndependent
MONTANER MAS, HÉCTORSenior MasIndependent
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUBarrufets MasC. A. Dianium
MONTEALEGRE MENOR, ANA ISABELVeterans B FemC. A. Ondara
MONTEJANO RICART, MATEOPre-barrufets MasIndependent
MONTEJANO RICART, PABLOBarrufets MasIndependent
MORALES GARCÍA, CARLAInfantil FemC. A. Dianium
MORATAL PÉREZ, IRISPre-barrufets FemIndependent
MOREL, HERNAN EDUARDOVeterans A MasC. A. Ondara
MORELL ALEMANY, ARACELISenior FemIndependent
MORENO GARCIA, NINABenjamí­ FemC. A. Dianium
MORENO RUIZ, JAVIERSenior MasC. A. Corremundos
MULET ESCRIVÀ, MARIA JOSÉSenior FemIndependent
MULET MENGUAL, MARINA Aleví­ FemIndependent
MULET SOLER, ROSARIOSenior FemIndependent
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTOVeterans A MasIndependent
MUÑOZ TORREGROSA, EMILIVeterans B MasIndependent
MUT GIL, JAVIERPre-Benjamí­ MasIndependent
NARANJO RUBIO, JUANSenior MasC. A. La Xara
NAVALMORAL SIGNES, JOANBarrufets MasIndependent
NAVALMORAL SIGNES, LUCASPre-Benjamí­ MasIndependent
O'CONNOR, JENNIFERVeterans E FemIndependent
OLMIER CABRERA , PEPESenior MasIndependent
ORENGO BAUTISTA, CRISTIANBarrufets MasC. A. Miramar Fent Cames
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO Veterans A MasReal de Gandia C. F.
ORTEGA GOMEZ, ANTONIOVeterans B MasReal de Gandia C. F.
ORTS PASTOR, JAIMESenior MasIndependent
PALONES BAUTISTA, JOSEP Pre-barrufets MasIndependent
PASTOR AGUILAR, EMMAPre-barrufets FemC. Ondara Tri-Esport
PASTOR RUBIO, VICENTVeterans A MasC. Ondara Tri-Esport
PASTOR SASTRE, XIMOVeterans E MasIndependent
PASTOR ZARAGOZA, LLUMPre-barrufets FemIndependent
PASTOR ZARAGOZA, QUIMPre-barrufets MasIndependent
PAVÍA MUT, JUANJOVeterans E MasC. Chesa Running Team
PEIRO SABATER, OLIVIA Veterans C FemC.A. Safor Delikia Sport
PEMBERTY, ELDAVeterans B FemIndependent
PEÑALVER GASENT, JOSE JUANSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
PEREA PEIRO, SAIDASenior FemC. C. Camallaes
PERELLO MIRALLES, IVANSenior MasIndependent
PEREZ CASELLES, RUBENSenior MasIndependent
PÉREZ GARCÍA, YOLANDAVeterans D FemIndependent
PEREZ GOMEZ, JAIME R.Veterans B MasC. A. Canals
PÉREZ IGLESIAS, LAIABenjamí­ FemIndependent
PÉREZ IGLESIAS, VERABarrufets FemIndependent
PEREZ IVORRA, CARLAAleví­ FemC. A. La Nucia
PEREZ PEREZ, RAMONVeterans A MasC.A. Safor Delikia Sport
PEREZ RUMEU, ANGELABarrufets FemIndependent
PEREZ RUMEU, JAIMEAleví MasIndependent
PÉREZ TOMÀS, ROGERVeterans A MasIndependent
PINTO PONS, IKERPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
PONS ARBONA, PEPAVeterans B FemIndependent
PONS BARROSO, IRENEPre-Benjamí­ FemIndependent
PONS BARROSO, VICTORPre-barrufets MasIndependent
PONS FORNES , PABLO Senior MasIndependent
PONS GASCO, ARNAUBarrufets MasC. A. Ondara
PONS ÍÑIGUEZ, LARABarrufets FemIndependent
PONS LORENZO, AINARABarrufets FemIndependent
PONS LORENZO, NEREAPre-barrufets FemIndependent
PONS SALVADOR , ELENA Senior FemIndependent
PRIETO AGUILAR, JUAN RAMÓN Senior MasIndependent
PUCHOL BOLTA, PAUSenior MasIndependent
PUEBLA, ADRIANSenior MasIndependent
PUIG FERNANDEZ, JAVIERSenior Mas- Independent
QUIROS MOLINA, ALBERTOSenior MasC. A. Gynrunning Tonic Club
RAFET PASTOR, MANELPre-barrufets MasIndependent
RAMIREZ LORENTE, JOSE MARIASenior MasIndependent
RAMON TEBAR, MARCELINOVeterans D MasIndependent
RAMOS FORNET, ALBERTBenjamí MasIndependent
REUS RIPOLL, ENCARNASenior FemIndependent
RIBES MARTINEZ, MARBenjamí­ FemC. Ondara Tri-Esport
RIBES MARTINEZ, NOAPre-barrufets FemC. Ondara Tri-Esport
RICHARDSON, KEVINVeterans E MasC. A. Costa Blanca Striders
RIERA SERESOLA, LAURA Pre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
RIOS, KIKOSenior MasC. A. Colau Runners
RIOS, KILIANPre-barrufets MasIndependent
RIPOLL SALA, PEREPre-Benjamí­ MasIndependent
RODRÍGUEZ AGUILAR, JOSEVeterans A MasC. A. Sense Pressa El Verger
RODRÍGUEZ CÁRDENAS , MÓNICA Veterans B FemIndependent
RODRIGUEZ CARRILLO-GRACIA, ADRIANBenjamí MasIndependent
RODRIGUEZ RUBIO, MARI CARMENVeterans B FemC. A. Corremundos
ROMANS ESCRIVÀ, MIREIAJuvenil FemIndependent
RONDA PEREZ, JAIME MANUELVeterans A MasG. Condol Denia
ROS GREGORI, ALOMAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSTOLL SANTACREU, NATALIAVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ROVIRA SENDRA, CARLOSVeterans A MasIndependent
SALELLES MATEU, VICENTVeterans B MasC. D. l' Espenta
SALGADO ORTEGA, JAVIERVeterans B MasIndependent
SALMERÓN ALEMANY, JOSESenior Mas- Independent
SALORT MESTRE, MARCBenjamí MasIndependent
SALVÁ ANDRÉS , VICENTE Veterans A MasIndependent
SAMPABLO PUIG, MARTIPre-barrufets MasG. E. Llops Villalonga
SAN CRISTÓBAL MILLET, VICTOR Senior MasC. Tutriatlon
SANCHEZ SIGNES, MARABarrufets FemIndependent
SANCHIS CARDONA, LINCOLNBarrufets MasIndependent
SANCHIS CARDONA, LOGANPre-barrufets MasIndependent
SANCHIS COLOMINAS, CARLOSSenior MasIndependent
SANCHÍS MARTÍN DE LA LEONA, MIKELSenior MasC. A. Automoción Moll
SAPENA GUTIERREZ, PABLOBarrufets MasIndependent
SAVALL MENGUAL, ANNABarrufets FemC. E. Dorsal 19 Pego
SBITNEVA, ALINASenior FemIndependent
SEGUI MONTIEL, YAEL Barrufets MasIndependent
SENDRA ALEMANY , CARLESBarrufets MasIndependent
SENDRA ALEMANY , JAUMEBarrufets MasIndependent
SENDRA ALEMANY , MAIAPre-Benjamí­ FemIndependent
SENDRA PASTOR, SARAIPre-barrufets MasIndependent
SERER GRIMALT, PASCUALSenior MasIndependent
SERER ORTOLA, MIREIABarrufets FemIndependent
SERER ORTOLA, SOLEPre-barrufets FemIndependent
SERRA FERRER, JORDISenior MasIndependent
SERVER BUIGUES, IVANSenior MasC. RunPaco
SIGNES CHOLBI, RAULSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
SIGNES MARTI, CARLESBarrufets MasIndependent
SIGNES PUIGCERVER, OSCARPre-Benjamí­ MasIndependent
SILVA CRUZ, ARLETPre-Benjamí­ FemIndependent
SIRERA BLANCO, NICOLÀSPre-Benjamí­ MasC. Orba Multiesport
SIRVENT ZARAGOZA, LLATZERVeterans C MasIndependent
SPENCER, JOANNEVeterans D FemIndependent
SUAREZ TORRES, ANDREAPre-Benjamí­ FemIndependent
SUAREZ TORRES, AROAPre-barrufets FemIndependent
TORMO GINESTAR, VICENTE Veterans C MasIndependent
TORMO PERPIÑA, MARTASenior FemIndependent
TORRES PEREZ, NAYARAPre-Benjamí­ FemIndependent
TUDELA PINEDA, SERGIOSenior MasIndependent
TUR VILLAR, CARLOSVeterans B MasIndependent
TUR VILLAR, EDUARDOSenior MasIndependent
USAGRE NOGUERA, ALBAPre-barrufets FemIndependent
USAGRE TORRES, JACOBOSenior MasIndependent
VALENCIA, LUIS Veterans A Mas- Independent
VALENZUELA, ULISESBenjamí MasIndependent
VALLS MARTI, EMILIOVeterans C MasC. Runners Ciutat de València
VANACLOCHA GONZÁLEZ , AZAHARAleví­ FemIndependent
VASKO ONCINA, ANNABarrufets FemC. E. Dorsal 19 Pego
VERDERA ESTEVE, MONICAVeterans A FemIndependent
VICEDO MORANT, DAVIDVeterans A MasIndependent
VICENS GILABERT, NEREABenjamí­ FemIndependent
VIDAL PEÑAS, INMAVeterans B FemG. E. Enganxa't a Córrer
VIVO GONZALEZ , JUANSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
VIZUETE CARDONA, GUIUPre-barrufets MasIndependent
VIZUETE CARDONA, NILPre-barrufets MasIndependent
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIOVeterans A MasIndependent
WADOUD , ILIASInfantil MasC. A. Dianium
WESTON, PAULVeterans D MasIndependent
WILLIAMS, KATIE Veterans B FemC. Sole Mates

INICI

CURSA POPULAR ONDARA
20 de Maig de 2017.
Hora d'eixida: 19:00 h

Quota d'inscripció 5 euros
Últim dia d'inscripció:
18 de Maig a les 20:00 h.
Els / Les atletes que només participen en esta cursa estan obligats a tornar el xip en linea de meta. Recorda: El xip s'ha de col·locar en la sabatilla en posició horitzontal.

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves