Som Esport
Circuit a peu Marina AltaCLASSIFICACIONS INFANTILS PER CATEGORIES 23è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA
CLASSIFICACIONS INFANTILS PER CATEGORIES
Actualitzada 09/06/2019 - 20:00 h

Els/les participants inscrits/tes en el Circuit que completen un mínim de 7 proves, rebran una motxilla com a obsequi final del Circuit a peu Marina Alta.
Regal final del Circuit a peu Marina Alta
11 proves disputades. Puntuen els 7 millors resultats de cada participant.
Cronometratge www.somesport.com
38 participants puntuen


 

Categoria Aleví Fem

Posició
Nom
Punts Totals
Proves
Punts
Xàbia
Punts
Calp
Punts
Gata
Punts
Dénia
Punts
Benitatxell
Punts
Pego
Punts
Teulada
Punts
Pedreg.
Punts
Ondara
Punts
JPobre
Punts
Benissa
1
ESTRUCH PUIG, JÚLIA
C. A. Safor - Delikia Sport
7
8
1
0
1
1
1
0
1
0
1
1
1
2
LUJÁN MONERRI, MERIEL
C. A. La Rabosa
15
8
2
1
3
3
2
0
2
0
4
0
2
3
SAVALL MENGUAL, AINHOA
C. E. Dorsal 19 Pego
16
11
5
2
5
2
3
1
3
1
5
4
4
4
FEMENIA CASCALES, ADRIANA
C. A. Dianium
21
7
3
4
2
4
0
2
0
0
3
3
0
5
FEMENIA CASCALES, PAULA
C. A. Dianium
23
7
4
3
4
5
0
3
0
0
2
2
0
6
ESCRIVA VICOVEANU, ANDRA
C. Esportiva El Corriol
33
10
8
5
6
12
11
4
11
2
0
5
3
7
DOBLADO COSTA, ABRIL
E. Atletisme Pedreguer - Athletes Academy
37
9
7
7
0
0
5
6
5
4
6
6
5
8
BONET COLLADO, AINA
C. Esportiva El Corriol
41
10
6
6
7
7
12
5
12
3
7
7
0
9
BERTOMEU FERRER, AITANA
C. A. Corremundos
54
8
0
8
9
9
4
0
8
0
9
9
7
10
MIRALLES COTS, ERIKA
C. A. Dianium
62
8
9
16
10
6
0
7
0
0
8
13
9
11
FORNÉS BLAZQUEZ, CELIA
C. A. Gata
65
10
12
10
8
10
10
11
7
0
10
10
11
12
CRESPO POWELL, LAURA ISABEL
C. A. Llebeig Xàbia
66
10
11
11
11
11
9
12
0
5
12
11
8
13
ALMERO MUT, RUTH
E. Atletisme Pedreguer - Athletes Academy
67
7
16
9
14
0
0
8
6
0
0
8
6
14
BAÑOS MUT, LUCIA
C. A. Gata
85
9
19
15
13
0
16
14
13
7
11
12
0
15
GIL GRIMALT, MAR
C. A. Gata
88
9
20
14
15
0
15
13
14
8
0
14
10
16
SISCAR DOMENECH, JÚLIA
C. E. Dorsal 19 Pego
93
7
0
23
20
14
7
9
10
10
0
0
0
17
VIDAL BENAVENT, PAULA
C. A. Corremundos
110
8
18
20
24
0
13
0
17
0
13
16
13
18
ORTIZ VALLES, LLUNA
C. A. Llebeig Xàbia
116
10
25
19
21
18
19
15
0
13
16
18
17
19
VARA LLOBEL, CLARA
C. A. Corremundos
116
9
21
21
22
17
14
0
18
0
15
17
14
20
FORNÉS COSTA, ELSA
C. A. Gata
117
7
23
22
19
0
17
0
0
9
0
15
12
21
BUIS ORIHUEL, MIRIAM
C. E. Dorsal 19 Pego
118
7
0
25
23
0
18
10
16
11
0
0
15
22
SAPENA GUTIÉRREZ , AINARA
C. A. Llebeig Xàbia
125
11
30
30
27
20
20
16
20
14
17
20
18
23
IVARS SAMPER, MARTINA
C. Ginestar Atletisme Benissa
133
7
24
24
0
19
0
0
19
12
0
19
16
24
GARCIA VALERO, INES
C. A. Llebeig Xàbia
138
10
28
26
26
21
21
17
22
15
0
22
20
25
CHITIC CERESOLA, ELENA
C. E. Dorsal 19 Pego
145
7
29
0
0
0
22
18
0
18
18
21
19
26
GUITART ESTEBAN, EDURNE
C. E. Dorsal 19 Pego
147
8
33
0
0
22
23
19
0
17
21
23
22
27
HERNANDEZ VILLAVERDE, NOA
C. A. Llebeig Xàbia
153
10
32
29
29
23
25
20
0
19
20
25
21
28
MENGUAL SOLER, LLUM
C. A. Gata
165
7
31
0
28
0
24
0
23
16
19
24
0
29
POPA LECOCQ, ALICIA
C. A. La Nucia
63
6
14
12
12
13
8
0
4
0
0
0
0
30
ALIMRANI AMRANI, LAILA
C. Multiesport Benitatxell
75
5
26
17
18
8
6
0
0
0
0
0
0
31
DEVESA NAVARRO , DANIELA
C. A. La Nucia
65
4
17
18
0
15
0
0
15
0
0
0
0
32
MULET JORRO, ELIA
E. Atletisme Pedreguer - Athletes Academy
37
3
15
0
16
0
0
0
0
6
0
0
0
33
HALL, ANNA
C. A. Llebeig Xàbia
40
3
0
0
17
0
0
0
9
0
14
0
0
34
CANO VIDAL, LORENA
C. A. Corremundos
73
3
0
27
25
0
0
0
21
0
0
0
0
35
FERRER CLIMENT, VALERIA
C. A. La Rabosa
26
2
13
13
0
0
0
0
0
0
0
0
0
36
MORENO GARCIA, NINA
C. A. Dianium
38
2
22
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
37
BAÑULS JAVALOY, NOA
C. A. Corremundos
55
2
27
28
0
0
0
0
0
0
0
0
0
38
CÍSCAR GOIG, ELENA
C. A. La Rabosa
10
1
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0