Som Esport
Circuit a peu Marina AltaCLASSIFICACIONS INFANTILS PER CATEGORIES 23è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA
CLASSIFICACIONS INFANTILS PER CATEGORIES
Actualitzada 20/05/2019 - 09:00 h

Els/les participants inscrits/tes en el Circuit que completen un mínim de 7 proves, rebran una motxilla com a obsequi final del Circuit a peu Marina Alta.
Regal final del Circuit a peu Marina Alta
8 proves disputades. Puntuen els 7 millors resultats de cada participant.
Cronometratge www.somesport.com
38 participants puntuen


 

Categoria Aleví Fem

Posició
Nom
Punts Totals
Proves
Punts
Xàbia
Punts
Calp
Punts
Gata
Punts
Dénia
Punts
Benitatxell
Punts
Pego
Punts
Teulada
Punts
Pedreg.
1
SAVALL MENGUAL, AINHOA
C. E. Dorsal 19 Pego
17
8
5
2
5
2
3
1
3
1
2
BONET COLLADO, AINA
C. Esportiva El Corriol
46
8
6
6
7
7
12
5
12
3
3
ESCRIVA VICOVEANU, ANDRA
C. Esportiva El Corriol
47
8
8
5
6
12
11
4
11
2
4
FORNÉS BLAZQUEZ, CELIA
C. A. Gata
68
7
12
10
8
10
10
11
7
0
5
CRESPO POWELL, LAURA ISABEL
C. A. Llebeig Xàbia
70
7
11
11
11
11
9
12
0
5
6
SISCAR DOMENECH, JÚLIA
C. E. Dorsal 19 Pego
93
7
0
23
20
14
7
9
10
10
7
BAÑOS MUT, LUCIA
C. A. Gata
97
7
19
15
13
0
16
14
13
7
8
GIL GRIMALT, MAR
C. A. Gata
99
7
20
14
15
0
15
13
14
8
9
ORTIZ VALLES, LLUNA
C. A. Llebeig Xàbia
130
7
25
19
21
18
19
15
0
13
10
SAPENA GUTIÉRREZ , AINARA
C. A. Llebeig Xàbia
147
8
30
30
27
20
20
16
20
14
11
GARCIA VALERO, INES
C. A. Llebeig Xàbia
148
8
28
26
26
21
21
17
22
15
12
HERNANDEZ VILLAVERDE, NOA
C. A. Llebeig Xàbia
177
7
32
29
29
23
25
20
0
19
13
LUJÁN MONERRI, MERIEL
C. A. La Rabosa
13
6
2
1
3
3
2
0
2
0
14
DOBLADO COSTA, ABRIL
E. Atletisme Pedreguer - Athletes Academy
34
6
7
7
0
0
5
6
5
4
15
POPA LECOCQ, ALICIA
C. A. La Nucia
63
6
14
12
12
13
8
0
4
0
16
BUIS ORIHUEL, MIRIAM
C. E. Dorsal 19 Pego
103
6
0
25
23
0
18
10
16
11
17
VARA LLOBEL, CLARA
C. A. Corremundos
113
6
21
21
22
17
14
0
18
0
18
ESTRUCH PUIG, JÚLIA
C. A. Safor - Delikia Sport
5
5
1
0
1
1
1
0
1
0
19
FEMENIA CASCALES, ADRIANA
C. A. Dianium
15
5
3
4
2
4
0
2
0
0
20
FEMENIA CASCALES, PAULA
C. A. Dianium
19
5
4
3
4
5
0
3
0
0
21
BERTOMEU FERRER, AITANA
C. A. Corremundos
38
5
0
8
9
9
4
0
8
0
22
MIRALLES COTS, ERIKA
C. A. Dianium
48
5
9
16
10
6
0
7
0
0
23
ALMERO MUT, RUTH
E. Atletisme Pedreguer - Athletes Academy
53
5
16
9
14
0
0
8
6
0
24
ALIMRANI AMRANI, LAILA
C. Multiesport Benitatxell
75
5
26
17
18
8
6
0
0
0
25
FORNÉS COSTA, ELSA
C. A. Gata
90
5
23
22
19
0
17
0
0
9
26
VIDAL BENAVENT, PAULA
C. A. Corremundos
92
5
18
20
24
0
13
0
17
0
27
IVARS SAMPER, MARTINA
C. Ginestar Atletisme Benissa
98
5
24
24
0
19
0
0
19
12
28
GUITART ESTEBAN, EDURNE
C. E. Dorsal 19 Pego
114
5
33
0
0
22
23
19
0
17
29
MENGUAL SOLER, LLUM
C. A. Gata
122
5
31
0
28
0
24
0
23
16
30
DEVESA NAVARRO , DANIELA
C. A. La Nucia
65
4
17
18
0
15
0
0
15
0
31
CHITIC CERESOLA, ELENA
C. E. Dorsal 19 Pego
87
4
29
0
0
0
22
18
0
18
32
MULET JORRO, ELIA
E. Atletisme Pedreguer - Athletes Academy
37
3
15
0
16
0
0
0
0
6
33
CANO VIDAL, LORENA
C. A. Corremundos
73
3
0
27
25
0
0
0
21
0
34
FERRER CLIMENT, VALERIA
C. A. La Rabosa
26
2
13
13
0
0
0
0
0
0
35
HALL, ANNA
C. A. Llebeig Xàbia
26
2
0
0
17
0
0
0
9
0
36
MORENO GARCIA, NINA
C. A. Dianium
38
2
22
0
0
16
0
0
0
0
37
BAÑULS JAVALOY, NOA
C. A. Corremundos
55
2
27
28
0
0
0
0
0
0
38
CÍSCAR GOIG, ELENA
C. A. La Rabosa
10
1
10
0
0
0
0
0
0
0