Som Esport
Cross Baix Montgó
XXVII Cross Baix Montgó 2019
Data: 5 d' Octubre de 2019. 18:00 h
Organitza: C. A. Llebeig Xàbia - C. A. La Faixa Jesús Pobre

Eixida: Plaça de la Constitució (Xàbia)
Meta: C/ Pinaret, junt al Riurau (Jesús Pobre)
Distància córrer: 10,9 Km

LLISTAT D' INSCRITS

341 participants inscrits
Nom
Categoria
Club
ABAD ESCRIVÀ, DAVIDVeterans B mascC. A. Publidom
ABBOTT, RAFAVeterans A mascC. M. A. La Faixa
ADÁRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
AGULLES ALEMANY, RAULVeterans A mascC. M. A. La Faixa
ALBELDA SANCHO, SUSANA Veterans B femC. Córrer El Garbí
ALBEROLA PUIGCERVER, ANAVeterans A femIndependent
ALBI CASELLES, BERTOMEUVeterans C mascC. A. La Xara
ALMAZAN CONESA, JULIOVeterans A masc- Independent
ALVAREZ LÓPEZ , MANUEL Veterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
ANDRES JIMÉNEZ , SITOVeterans B mascC. A. Corremundos
ANDRES MARTIN, PEDRO JOSEVeterans A mascC. Beer Runners Xabia
ANTON GARCÍA , CARLOS Veterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
ARABÍ BALLESTER, KIKOVeterans A mascC. A. Gata
ARTABE OLEA, IBONVeterans B mascC. A. Dianium
BADAR LAHMAMI, BADREDDINESenior mascC. M. A. La Faixa
BAKER, NICOLAVeterans A femIndependent
BAÑÓ BAS, JUANJOSenior mascC. A. Cametes
BARANOVA, ELENAVeterans A femIndependent
BAS MORAGUES, TONIVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
BAYDAL PASTOR, ANAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
BISQUERT CARDOA, JOSE MARIAVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
BISQUERT CARDONA, IVANVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
BISQUERT PARDO, MIGUEL ANGELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
BISQUERT RIBES, ANASenior femC. A. Llebeig Xàbia
BISQUERT SANTACREU, JUANVeterans A mascIndependent
BLASCO BLASCO, ANGELSenior mascC. A. Gata
BLASCO CERVERA, SALVADORVeterans B mascC. Ntgas Sports Team
BOLUFER MAHIQUES, JORDISenior mascC. A. Llebeig Xàbia
BOLUFER MAHIQUES, PEPESenior mascC. A. Llebeig Xàbia
BOVER I BOLUFER, RAULVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
BRAVO DELGADO , JESUSVeterans B mascC. Córrer a Gust Bellreguard
BREQUE, ROBERTVeterans C mascIndependent
BUIGUES BUIGUES, CRISTOBALVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
BUIGUES GARCIA, LAUREANAVeterans A femC. Ginestar Atletisme Benissa
BUIGUES LLORET, TOÑIVeterans B femIndependent
BUIGUES ORTOLA, IRENESenior fem- Independent
CABRERA GARCÍA, ISMAELSenior masc- Independent
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOS Veterans A mascC. Esports Colau Runner´ s
CAMARASA VIVES, PAUSenior mascC. Bfit Denia
CAMARENA FAYOS, JOSEVeterans C masc- Independent
CAMINO RUBIO, PABLOVeterans C mascG. Condol Denia
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIERVeterans B mascIndependent
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCOVeterans C mascC. A. Gata
CARDONA PEDRO, ALBERTOSenior mascC. A. Gata
CARMONA GONZALEZ, ALFONSOSenior masc- Independent
CASELLES MULET, PEDRO VICENTESenior mascIndependent
CASELLES PEDRO, JOSEVeterans C mascC. A. Gata
CASTELLÓ CABALLERO, RUBÉNVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
CASTELLS GIL, VICENTE Veterans A masc- Independent
CATALÀ, XELOVeterans C femC. A. Dianium
CATALA CRISOSTOMO, BENITOVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIOVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
CERVERA TUR, ESTEBANSenior mascC. Esports Colau Runner´ s
CHANCE, CLAREVeterans A femC. Sole Mates
CHINCHILLA BERENGUER, AITORSenior masc- Independent
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉVeterans B mascC. E. Quatre Gats Rotova
CISCAR SANLORENZO, MARIOLAVeterans B femC. Córrer Xeraco
CLIMENT LLOBELL, DINO Senior mascC. A. Cametes
CLIMENT MONCHO , TONIVeterans A mascC. Córrer a Gust Bellreguard
COLLINS, CAROLYNVeterans B femIndependent
COLOMA FERRER, FRANCISCOVeterans C mascC. A. Gata
COLOMA MIÑANA, FRANCISCOSenior mascIndependent
COLOMER GARCIA, XIMOVeterans B masc- Independent
CORDERO BORJA, CARLOSVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
CORTES PLANA, JOSE JUANVeterans A mascC. Corredors de Callosa
COSTA ALBI, JAUMEVeterans B masc- Independent
CRESPO MOLL, EDUARDOVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO SENTÍ, CARMINAVeterans B femG. Condol Denia
CUELLO LLOBELL, FRANSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CUENCA HONRUBIA, ROBERTOVeterans A mascC. A. Villarta
CUNNINGHAM, CLAIREVeterans A femIndependent
DE DENT CARDONA, ANDRÉSVeterans B mascC. de Rem Marina de Denia
DE LA CRUZ, BIENVEVeterans B mascG. A. Runner Denia
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUELVeterans C mascG. A. Runner Denia
DE VASCONCELLOS, MARCELOVeterans B mascG. Condol Denia
DEL OLMO MIRET, ARAMSenior mascC. C. Camallaes
DIAZ FERNANDEZ, JOSE MANUELSenior mascC. A. Dianium
DIXON, MICHELLEVeterans A femC. A. Publidom
DOMENECH BALLESTER, LUCASSenior mascC. A. Altea
DOMENECH MAHIQUES , PEPEVeterans A mascC. Bernardos Trotters
DOMENECH MARTI, TONIVeterans A mascC. Ondara Tri-Esport
DREES BOLUFER, NINASenior femIndependent
DURÀ PASTOR, VICTOR Senior masc- Independent
DUTLER, CLAUDIOVeterans C mascC. Esports Colau Runner´ s
ENGUIX BATALLER, ROCVeterans A masc- Independent
ESCRIVA IVARS, RUBENSenior mascC. Orba Multiesport
ESPASA MULET, JAVIER Veterans A mascC. A. Gata
ESPASA MULET, JOSEVeterans B mascC. A. Gata
ESTRELA CATALA, MIGUELVeterans A mascC. A. Dianium
FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans C mascC. A. Publidom
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDOVeterans C mascC. D. Satse Alicante
FERNÁNDEZ GARCÍA , VÍCTOR MANUEL Veterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
FERNANDEZ SERRAT, FCO. JAVIERVeterans A masc- Independent
FERRAGUD MAS, DAVIDVeterans A mascC. Dénia Corre
FERRER BISQUERT, BLAIVeterans C mascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER CASTELL, MARÍA ISABELVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
FERRER CHESA, SALVIOVeterans A mascC. A. Corremundos
FERRER ORDINES, RUBÉNVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER RIBES, ANDRESVeterans B mascC. A. Cametes
FERRER SOBRECASES, GONZALOSenior mascC. A. Tonus Sport
FLETCHER, AMANDAVeterans C femC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C mascC. A. Corremundos
FLIQUETE ALBARRACIN, JUANVIVeterans C mascIndependent
FLORES AVEIRO, YANINAVeterans A femC. A. Publidom
FLUXÀ FERRER , PERESenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
FOLQUES LORENTE, MAXIMOVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
FONT ANDRADA, VICENTVeterans B mascC. A. Gata
FONT MOLINA, PEPVeterans B masc- Independent
FONT ROSELLÓ, JOANVeterans B mascG. Muntanya Calp
FORD, MARKVeterans B masc- Independent
FORNES GRIMALT, VICTORVeterans B mascC. M. A. La Faixa
FORNÉS PEDRO, ANTONIOVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
FORNES PEDRO, LLUISVeterans A mascC. A. Gata
FORNES PERELLO, JUANJOVeterans B masc- Independent
FORNES SANCHIS, OSCARSenior mascC. A. Cametes
FORSAT SERER, IVANSenior mascC. A. Bèrnia
FRASÉS I PERIS, SALVAVeterans B mascC. A. Ondara
FRASQUET GONZALEZ, MATIVeterans C femC. C. Camallaes
FRIGOLS GRIMALT, VEROSenior femC. A. Gata
FROMM, MIGUELVeterans A mascC. D. Never Stop Running
GADEA CATALA, ANGELASenior femC. A. Bèrnia
GALLEGO GIL, JUAN ANTONIO Senior mascC. A. Tragaleguas
GAONA DE SANDE, ALBERTOVeterans A masc- Independent
GAPYAK, SERGIYVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA CARMONA, JUAN BTAVeterans A mascC. C. Camallaes
GARCIA ERN, AARONSenior mascC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA MARTIN , BLASVeterans B mascC. Beer Runners Xabia
GASCON SIMON , GUILLERMO Senior mascC. A. Els Oliveros
GAVILA MIÑANA, VICENTVeterans C mascC. C. Camallaes
GAYÁ ROSELLÓ, ALEXVeterans A masc- Independent
GAYÁ ROSELLÓ, MARÍA JOSÉVeterans B femC. A. Cametes
GIL GIL, JERONIMA Veterans C femC. A. Dianium
GILABERT MIRA, PEPEVeterans B mascC. A. Ondara
GIMENO ROBLES, MARTAVeterans B fem- Independent
GINER MARTINEZ, JOSEPVeterans A mascC. A. Gata
GINESTA PRIMO, ALBERTVeterans B mascC. Córrer El Garbí
GOMEZ, YOLANDAVeterans A femG. A. Runner Denia
GOMEZ NAVARRO, ALEJANDRO Veterans B mascIndependent
GONZÁLEZ DURÁN, ANAJuvenil femC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ FONTANET , JUAN CARLOS Veterans A mascC. Bernardos Trotters
GONZÁLEZ IVARS, MIQUEL Veterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GONZÁLEZ MARTÍN, JUAN DE DIOSSenior mascIndependent
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ SÁNCHEZ, JORGE Senior mascIndependent
GREGORI GARCIA, VICENTSenior mascC. Córrer El Garbí
GREGORI JUST, TONIVeterans A mascG. E. La Carena La Font
GREGORI MUÑOZ, TERESAVeterans B femC. A. Gata
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL Veterans A masc- Independent
HARTER, CARLHEINZVeterans C masc- Independent
HEREDERO DÍEZ, CARLOSSenior mascIndependent
HERNÀNDEZ I FRASÉS, CAROLSenior femC. A. Ondara
IBIZA SIGALAT, FRANCESC XAVIERVeterans B mascIndependent
IGNATEVA, OLGASenior fem- Independent
IVARS PRADA, DAVIDVeterans A mascIndependent
IVARS RIBES, ALÍCIASenior femC. Ginestar Atletisme Benissa
JACKSON, KAYVeterans A femIndependent
JÓHANNESDÓTTIR, KRISTIN ANDREAVeterans C femC. A. Costa Blanca Striders
JORRO RAMON, JORDIVeterans A mascC. A. Dianium
JUAN MOLINA, RICARDOVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
JUAN VILLANUEVA, CLARASenior femC. A. Llebeig Xàbia
KLEINENDORST, FRANSVeterans C mascC. A. Costa Blanca Striders
LADRON DE GUEVARA DIEGO, JOSE EVARISTO Veterans A mascIndependent
LAFFAYE, ERNESTOVeterans A mascC. A. Cametes
LANGLEY , MARKVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
LLEDÓ MENGUAL, GUILLERMOVeterans B mascG. Condol Denia
LLINARES ESCRIVA, BERNARDOSenior mascIndependent
LLOBELL FERRER, JOSEVeterans B mascC. A. Enganxa´t a Córrer
LLOBELL PRIETO, VICENTEVeterans C mascC. A. Dianium
LLOPIS BOLUFER, MIGUELSenior mascC. A. Gata
LLORENS BALLESTER, JOSEPVeterans A mascC. A. Cametes
LÓPEZ BOLUFER, FRAN Senior mascC. A. Dianium
LOPEZ GAYA, RAFAELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
LÓPEZ I DEL CERRO , JOAN MANUELVeterans B mascIndependent
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVeterans B masc- Independent
LÓPEZ VALVERDE, FRANCISCOVeterans C mascIndependent
LOZANO MOYA, JOSEVeterans B mascC. A. Enganxa´t a Córrer
MADRID, LOURDESVeterans A femIndependent
MAHIQUES COSTA, TANOVeterans B mascG. Condol Denia
MAHIQUES ROIG, JAVIERSenior mascIndependent
MAÑAS CASCALES, RAÚLSenior masc- Independent
MAÑAS CASCALES, RICARDOVeterans B masc- Independent
MARI GREGORI, MARIENVeterans B femC. Córrer a Gust Bellreguard
MARQUES SALINES, JOAQUIN ANTONIOVeterans A mascIndependent
MARSAL BAYDAL, ADRIÁNSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARTÍ CRESPO, FRANCISCOVeterans B mascIndependent
MARTÍ ESCAMILLA, VICENTSenior mascIndependent
MARTÍ ESPINÓS, SANTIVeterans A mascC. A. Corremundos
MARTI FABREGAT, VICENTE Veterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARTÍ PASTOR, MANUELVeterans A masc- Independent
MARTIN SANCHEZ, PEDRO JOSEVeterans B mascC. Beer Runners Xabia
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUMESenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARTINEZ GOROSTIZA, PATXIVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
MARTÍNEZ SERRIÓ, RAFAVeterans A mascC. A. Gata
MARTÍNEZ VIVES, LUISVeterans A masc- Independent
MAS LEYDA, JUANANSenior mascC. A. Cametes
MCCARTHY, PAMELAVeterans C femC. A. Corremundos
MCCARTHY, ROBERTVeterans C mascC. A. Corremundos
MELENCHON SANCHEZ, ANAVeterans C femC. A. Ondara
MENGUAL BANSBERG, MIATJEVeterans A femC. Ntgas Sports Team
MENGUAL SIGNES, TOMÁSVeterans C mascC. A. Gata
MEZQUIDA I CANDEL, JAUMEVeterans C mascC. de Rem Marina de Denia
MIRALLES VELA, ENRIQUE ÁNGELVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
MIRANDA MONCADA, ANTONIOVeterans C mascC. Esports Colau Runner´ s
MOLINA NÚÑEZ , PASCUAL M. Veterans A masc- Independent
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCOVeterans B mascC. A. Gata
MONFORT GARCIA , ROSAVeterans A femC. A. Gata
MONFORT I BISQUERT, JOANVeterans B mascC. A. Gata
MONTIEL MIRA, VICTORIANO MANUEL Veterans B mascIndependent
MONZO HUERTA, CRISTIANVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
MORATA VIDAL, DAVIDVeterans B mascC. A. Cametes
MORATÓ TENT, FRANCISCO JOSÉVeterans B mascC. A. Gata
MORENO CATALÀ, MIGUEL Veterans B mascC. A. Ondara
MOYA GARCIA, FRANCISCO JOSEVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
MULET SOELR, JOSEPVeterans B mascC. A. Gata
MUÑOZ MORENO, JOSE MARIAVeterans C mascIndependent
NAVALMORAL PEDRO, JUANVIVeterans A mascC. A. Gata
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTINVeterans C mascC. M. A. La Faixa
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUELVeterans A mascC. Dénia Corre
NAVE FLUXA, XELOVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
NOTARIO ANDUJAR, MARCIALVeterans B mascS. D. Correcaminos
OCHOA ROSELLÓ, FANIVeterans B femG. Condol Denia
OCHOA ROSELLÓ, MARIANGELSVeterans C femG. Condol Denia
OLIVARES FERRER, MARISenior fem- Independent
OLMIER CABRERA, PEPETSenior masc- Independent
ORTIZ, GUSTAVOVeterans B mascC. de Rem Marina de Denia
ORTIZ SELLES, JOSE JAIMEVeterans A mascC. Beer Runners Xabia
PAKOTS, NORAVeterans A femIndependent
PALONES SESER, JUAN Senior masc- Independent
PALSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRDVeterans C mascC. A. Costa Blanca Striders
PANTOJA PÉREZ , VERÓNICA Veterans A femC. A. Gata
PARADEDA FONTANET, MARCSenior mascC. A. Gynrunning Tonic Club
PARREÑO ESCORTELL, JOSESenior mascC. A. Gata
PASCUAL NOGUERA, ANALÍA Veterans B femC. A. Cametes
PASTOR EGIDO , AMELIA Veterans C femG. Condol Denia
PASTOR FURIO, VICENTVeterans B mascIndependent
PASTOR PEIRÓ, JAUMEVeterans A mascIndependent
PAYA RIBES, IVANVeterans B mascC. Ondara Tri-Esport
PEDRO FERRER, MARIA LUISASenior femC. A. Gata
PEDRO MESTRE, JOSÉVeterans C mascC. A. Gata
PEDRO SALVA, BATIVeterans B mascC. A. Gata
PEDRO SALVÁ, PEPAVeterans C femC. A. Gata
PEIRO SERRA, PEPEVeterans C mascG. Condol Denia
PELLICER I GARCIA, SALVADORVeterans C mascC. C. Camallaes
PEMBERTY, ELDA ILEANAVeterans B femC. Beer Runners Xabia
PEREA PEIRO, SAIDASenior femC. C. Camallaes
PÉREZ GARCÉS, ÒSCARSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
PEREZ GARCIA, YOLANDA Veterans B femC. D. l´ Espenta
PÉREZ LÓPEZ, DAVIDSenior mascC. A. Gynrunning Tonic Club
PEREZ MENGUA, JOAN FELIPVeterans B mascC. A. Cametes
PEREZ PEREZ, ANA ISABELVeterans C femIndependent
PÉREZ SAMPERIO, LORENA Veterans A femC. A. iRun Calp
PÉREZ VALLINO, RICARDOVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
PERIS CONTRERAS, ADRIANSenior mascC. A. Llebeig Xàbia
PIEDRABUENA ROMERO, MARIA LUISAVeterans C femIndependent
PIERA SENDRA, MIQUELSenior mascC. A. Dianium
PIERRE, LE FAOUVeterans C mascIndependent
PLA BROSCHEIT, EDUARDOSenior masc- Independent
POBES SERRANO, MARIA JESUS Veterans A femC. A. Llebeig Xàbia
PONS COSTA, FRANCISCO JOSEVeterans C mascC. A. Cametes
PONS LLORET, GLORIASenior femC. E. Dorsal 19 Pego
PONS PONS, XIMOVeterans B mascC. Esports Colau Runner´ s
PORTAFAIX, MARION Veterans A femIndependent
POVEDA GARCÍA, MARISOLVeterans A femIndependent
PRATS JUNQUERA, FRANCISCO MANUEL Senior masc- Independent
PRATS JUNQUERA, PEDROSenior masc- Independent
PUGLIA MARTI, AMPAROVeterans A femC. Córrer Xeraco
PUIG MAHIQUES, JOSEVeterans A mascC. M. A. La Faixa
PUIGCERVER I PONS, JORDIVeterans B mascC. Corredors de Callosa
RAMA CANICOBA, MARTIN Veterans A masc- Independent
RAMIS TERUEL, JORDISenior mascIndependent
RAMOS GIMENO, ROSA MARÍAVeterans B femC. A. Llebeig Xàbia
RAMOS MORENO , JOSÉ ANTONIO Veterans A masc- Independent
RICHMOND, VICTORIA JANESenior fem- Independent
RIPOLL RAMÍREZ, JORDISenior mascC. A. Dianium
RIPOLL SEVILLANO, MIGUELVeterans A mascC. A. Enganxa´t a Córrer
ROBINSON, ANDREWVeterans A masc- Independent
RODRÍGUEZ BALLESTA, MANUEL ANTONIOVeterans A mascIndependent
RODRÍGUEZ GÓMEZ , JAVIERVeterans A masc- Independent
RODRÍGUEZ HIDALGO , JOSÉ CARLOS Veterans B mascC. A. Benidorm
ROIG COSTA, ADOLFOVeterans B mascC. A. Cametes
SALA GARCIA , MAYCAVeterans B femC. A. Dianium
SALVA DIEGO, JAUMEVeterans A mascC. A. Cametes
SALVÀ MULET, ANTONIAVeterans B femC. A. Corremundos
SALVÀ MULET , JOSEP Senior mascC. A. Gata
SALVA SIGNES, JOSE VICENTEVeterans B mascC. M. A. La Faixa
SÁNCHEZ, MARCELOVeterans A mascIndependent
SANCHEZ FERNANDEZ, ALMUDENA Veterans B femC. A. Ondara
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOASenior femC. A. Sense Pressa El Verger
SANCHEZ MARTINEZ, MARIASenior femC. Nexo Sport Team
SÁNCHEZ MULET, MARIA ISABEL Veterans B femG. Condol Denia
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A mascC. Bernardos Trotters
SÁNCHEZ VALVERDE, RAFAELVeterans C mascG. Atletas Nucleo Duro Denia
SANTACREU RIBES, JAVIERVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
SAPENA MARTÍNEZ , PAQUI Veterans A femC. A. Cametes
SASTRE ROIG, INMAVeterans A femC. A. Cametes
SASTRE SANCHO, ALEXVeterans A mascC. A. Cametes
SCHREIBER, REINERVeterans C mascIndependent
SCOTT, ANNETTEVeterans B femIndependent
SEGARRA ESCORTELL, JAVIVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
SEGUI ALBERT, ARACELIVeterans A fem- Independent
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIOVeterans A mascC. Bernardos Trotters
SENDRA FOLQUES , JAUMEVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA PONS, IOLANDAVeterans B femC. A. Dianium
SERRAT MONTERO, JOSEVeterans A mascIndependent
SERVER CUESTA, TONIVeterans A mascIndependent
SESÉ CARRIÓ, JOSE VICENTE Veterans B masc- Independent
SESE VIVES, JOSE VICENTEVeterans B mascC. A. Cametes
SICILIA MULET, TERESASenior femC. Dénia Corre
SIERRA ESCUDERO, MARÍA JOSÉVeterans B femIndependent
SIGNES ANDREU, JAUMEVeterans C mascC. M. A. La Faixa
SIGNES GINESTAR, JOSÉ ANTONIOVeterans B mascC. A. Gata
SIGNES SOLER, SERGIOVeterans A mascC. A. Gata
SMOOLENAARS, DENNISVeterans B mascIndependent
SOLER ARBONA , MARIA-JOSEVeterans B femC. A. Gata
SOLER MAHIQUES, MARIA JOSE Veterans A femC. A. Gata
SOLER MAHIQUES, SARAVeterans A femC. A. Gata
SOLER SALVA, JAIROSenior mascC. M. A. La Faixa
SOLIVERES FULLANA, RAQUELVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
SORIA CHESA, POLVeterans B masc- Independent
SORIA PACHECO , JAIMEVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
STAUB, SANDROVeterans A mascC. Beer Runners Xabia
STAUB, SINASenior femC. Beer Runners Xabia
STORER, TRACY Veterans A femIndependent
STORM, MIAVeterans A femIndependent
TERRADES DALMAU, TONIVeterans B mascC. A. Gata
TORMOS CAÑADAS, TONIVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
TORMOS GOMAR, PEREVeterans C masc- Independent
TORRES OLIVER, JOAN JAUMEVeterans B mascC. A. Gata
TUR, XIMOVeterans A masc- Independent
VALERA GOMEZ, JOSE JAVIER Veterans A mascC. A. Ondara
VALERO SIGNES, ANTOVeterans B femC. A. Gata
VALLE HERNANDEZ, MARI LOLIVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VAN GERWEN, CINDYVeterans A femC. A. Corremundos
VIDAL MARTÍNEZ, FERMÍNSenior mascC. C. Camallaes
VILA RODRIGUEZ, MARIA JESUSVeterans C femC. D. l´ Espenta
VIRUEÑA SILVA , GINAVeterans B femC. A. Llebeig Xàbia
WATKINS, RUPERT Veterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
WOOD, SARAHVeterans A femC. Sole Mates
ZARPOUN, PELAYOVeterans A masc- Independent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves