Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL III CURSA DE LA DONA DÉNIA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Totes les participants amb un temps inferior a 40 minuts, han sigut reassignades a la modalitat corredora.

A conseqüència de les inclemències meteorològiques s'assigna el mateix temps d'arribada a totes les caminants que hagen pres l'eixida,
i hagen arribat després de començar la pluja.


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
155
PILAR CRESPO LOBATO
40
Senior
Independent
0:31:33
06:23
156
MARIA VILLAMAÑAN CABANILLE
41
Senior
Independent
0:31:34
06:23
157
NEUS FORNÉS GARCIA
42
Senior
Independent
0:31:39
06:24
158
CAROLINA OLIVER GARCIA
43
Senior
C. A. Corremundos
0:31:44
06:25
159
MARGA PÉREZ PUIGCERVER
73
Veterana A
Independent
0:31:50
06:27
160
LAURA DELGADO SEGOVIA
74
Veterana A
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:31:51
06:27
161
ESTER ARROYO CATURLA
44
Senior
Independent
0:31:51
06:27
162
AMOR LYDIA LOPEZ PELIGERO
24
Veterana B
Independent
0:31:53
06:30
163
ANA ISABEL CAPÓ FEMENIA
45
Senior
C. A. Benissa Ginestar
0:31:54
06:24
164
NOELIA LEYDA RODRIGUEZ
75
Veterana A
Independent
0:31:54
06:24
165
VANESA CATALA BALLESTER
46
Senior
C. Orba Multiesport
0:31:54
06:25
166
ROSMINA BARTOLOMEO
76
Veterana A
Independent
0:32:12
06:32
167
EVA RODRIGUEZ MOLINA
77
Veterana A
Independent
0:32:16
06:33
168
MARIA CLARA SANTACREU CABRERA
25
Veterana B
Independent
0:32:20
06:30
169
SAMANTHA GRAU MUÑOZ
14
Juvenill
Independent
0:32:22
06:34
170
MARIA VIRGINIA MUÑOZ FERRAIRÓ
26
Veterana B
Independent
0:32:27
06:35
171
GIOVANNA MAGGIO
78
Veterana A
Independent
0:32:52
06:35
172
SONSOLES NIETO FERNANDEZ
27
Veterana B
Independent
0:32:54
06:43
173
MARIA JESUS FERNANDEZ MORO
28
Veterana B
Independent
0:32:56
06:36
174
MARIA ROSA VIVES PONS
8
Veterana C
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:57
06:41
175
ENCARNA GIL MARTINEZ
29
Veterana B
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:57
06:40
176
CLAUDIA VEGA CONTRI
47
Senior
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:57
06:41
177
FÀTIMA MOLL CERVERA
79
Veterana A
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:57
06:41
178
XELO CATALÀ BOLUFER
9
Veterana C
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:57
06:40
179
MARISA MARCO MARTI
30
Veterana B
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:57
06:41
180
LLANOS MORENO SEVILLA
31
Veterana B
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:57
06:41
181
ANAVAN PEREZ BERENGUER
80
Veterana A
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:32:58
06:41
182
MARI SANCHIS POQUET
32
Veterana B
Independent
0:33:09
06:36
183
ELSA BALLESTER MOLL
33
Veterana B
Independent
0:33:10
06:36
184
SONIA VEGA RIVERA
81
Veterana A
Independent
0:33:21
06:36
185
CAROLINA OSORIO PEMBERTY
15
Juvenill
Independent
0:33:23
06:44
186
CLARA CORNEJO GENESTAR
48
Senior
Independent
0:33:39
06:49
187
EVA FERRANDO CERVERA
82
Veterana A
Independent
0:33:43
06:47
188
MARIA JOSEFA MULET COSTA
10
Veterana C
Independent
0:33:43
06:50
189
SONIA RAMIREZ MULET
49
Senior
Independent
0:33:43
06:50
190
MARÍA JOSÉ MACHADO FERNANDEZ
83
Veterana A
Independent
0:33:52
06:49
191
AITANA VALLÉS MAIQUES
84
Veterana A
Independent
0:33:56
06:45
192
MARIELA PALLA
85
Veterana A
Independent
0:34:01
06:51
193
LAURA GÓMEZ FERRER
50
Senior
Independent
0:34:33
06:59
194
ALICIA RIPOLL LLACER
34
Veterana B
Independent
0:34:49
07:03
195
MARI ANGELES ROMERO GOMEZ
11
Veterana C
Independent
0:35:18
07:12
196
VANESSA CANO ALVAREZ
86
Veterana A
Independent
0:35:44
07:16
197
IRENE CARRILLO MORENO
87
Veterana A
Independent
0:36:05
07:20
198
ROSA MARÍA RAMOS GIMENO
35
Veterana B
Independent
0:36:22
07:21
199
MARIA JESUS POBES SERRANO
88
Veterana A
Independent
0:36:22
07:21
200
ELDA ILEANA PEMBERTY SEPULVEDA
89
Veterana A
Independent
0:36:22
07:20
201
CHANTAL GINER CASADO
90
Veterana A
Independent
0:36:26
07:23
202
IRENI GINER CASADO
36
Veterana B
Independent
0:36:26
07:23
203
RUT PALAZÓN ESCRIVÁ
91
Veterana A
C. A. Cap i Cua
0:36:30
07:22
204
JÚLIA CANDEL MONLLOR
16
Juvenill
Independent
0:36:40
07:27
205
ESTRELLA DEL MA MONLLOR GARCIA
92
Veterana A
Independent
0:36:42
07:27
206
ANA LOPEZ ALCALA
37
Veterana B
Independent
0:38:30
07:50
207
CARMEN CORNEJO CORNEJO
12
Veterana C
Independent
0:38:30
07:50
208
LIDIA UBEDA PIERA
51
Senior
C. A. Dianium
0:38:39
07:50
209
ISABEL QUINTANAR SANCHEZ
93
Veterana A
Independent
0:38:57
07:51
210
ANA VILLAMAÑAN CABANILLE
52
Senior
Independent
0:39:01
07:54
211
ANA ROSILLO TORRES
94
Veterana A
Independent
0:39:16
07:50
212
RAMONA CUERDA FLORES
13
Veterana C
Independent
0:39:38
07:59
213
NIEVES CORRELLA RODRIGUEZ
1
Veterana D
Independent
0:39:38
07:59
214
MARIA DEL CARME ORTOLA CATALA
14
Veterana C
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:39:38
07:57
215
IRENE CAÑADAS VIVES
53
Senior
Independent
0:39:40
08:02
216
SELMA FRAU VIVES
54
Senior
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:39:45
08:04
217
CLARA REIG NOGALES
17
Juvenill
C. A. Dianium
0:39:51
08:07
218
CARLA SERRA MONTOYA
18
Juvenill
C. A. Dianium
0:39:52
08:07
219
PAULA POVEDA COLOMA
19
Juvenill
Independent
0:39:53
08:07
220
ALBA VEGA CONTRI
54
Senior
Independent
0:39:54
08:06
221
YEANDRI VANESA LEON HERNANDEZ
55
Senior
Independent
0:39:54
08:06
222
CONCHI PEREZ CARDENAS
1
Caminant
Independent
0:40:13
08:04
223
RAFAEL PEREZ SOBA
1
Caminant
Independent
0:40:13
08:04
224
TERESA HUETA FERNANDEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:13
225
J. MANUEL SIMARRO MOROTE
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:13
226
JIMENA MURIEL VILLANUEVA
1
Caminant
C. A. Dianium
0:41:00
08:22
227
ANNE MARIE SANCHEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:14
228
ANA MORA CANO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:14
229
VICEN DIAZ COSTA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:22
230
PILI CEBRAL MARTINEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:22
231
FANI NAVARRO RUÍZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
232
JAN VALERO AVARGUES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
233
MARIA TERESA SOLER SANCHEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
234
MARI CARMEN REQUENA CASES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
235
PAULA PEREZ MONSONIS
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
236
Mª CARMEN GARCIA CLAVELL
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
237
PATRICIA RAMON SENSECOGNOM
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
238
SONIA MARTI IVARS
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
239
GEMA ROMERO MORA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
240
LUMI REQUEJO DOMÍNGUEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
241
ANABELLA INFANTE RUBIO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
242
MAR DALMAU CASELLES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
243
JOSEFA BUIGUES VIVES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
244
SONIA MARTÍNEZ PRIEGO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
245
PEPA PERELLO PERICAS
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
246
ANTONIO SALINERO FERNANDEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
247
OLALLA GRIÑÁN MARTINEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:21
248
ARIADNA SANCHEZ DIAZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
249
ANTONIA FAR GREGORI
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
250
MONICA SANCHEZ DIAZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
251
M. JOSE PARADA DEVESA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
252
NEUS AVARGUES SERVER
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
253
VICTORIA TOLOSA MOLINA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
254
MAITE CABRERA CRESPO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
255
VERONICA MONSONIS FAR
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
256
ALICIA CALATAYUD BUIGUES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
257
ROSA LLOPIS MICO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
258
INES LLOBELL LOZANO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
259
ANGEL FORNES CANDEL
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:20
260
MARINA LLOBELL LOZANO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
261
INES OSA RODRIGUEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
262
ROSANA LLODRA PASTOR
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
263
CARMEN LOZANO RAMIREZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
264
ROCIO LOZANO RAMIREZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
265
Mª MILAGROS PONS CERVERA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
266
ROSA LOPEZ MARTI
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
269
REME TORRES MARTI
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
270
LAURA PISCATOR QUINTO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
271
ANDREA SALDAÑA HERNÁNDEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
272
MAITE FORNES FORNES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
273
DOLORES SAGÜE TESARRO
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
274
MARÍA ISABEL MARTÍ VALLÉS
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
275
LUCIA MORENO SALAS
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
276
ELISABET PEREZ SENSECOGNOM
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
277
AITANA REQUEJO RASTELL
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
278
ANA MORENO SALAS
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:19
279
TERESA GADEA SIGNES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
280
ENCARNA MONTOYA GARCIA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
281
MANOLI REYES SENSECOGNOM
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
282
DORA FORNES PEREZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
283
MARIA FRANCISCA VIVES PÉREZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
284
MAITE SEGUÍ BERENGUER
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
285
MARÍA JOSÉ AVARGUES GADEA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
287
MARIA TERESA VIVES SENSECOGNOM
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
288
ROSANA MUT FORNES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
289
MARIA FRANCISCA VALLES GILABER
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
290
VALENTINA MANCHA GONZALEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
291
ALEJANDRO MARTINEZ MARTI
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
292
FANY FONT BLAZQUEZ
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
293
LOLI JURADO REYES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
294
UNKNOWN PARTIC. 1789
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
295
AINHOA GONZALEZ MAS
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
296
GALA PEREZ MARTI
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
297
MARIA ROSA LLINARES SALA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
298
TERESA FONT COSTA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
299
JOSE FCO. MARTI FORNES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
300
AMPARO FONT COSTA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
301
BEATRIZ HERNÁNDEZ GILABERT
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
302
BELIN PEREZ BUIGES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
303
AITANA SIRERA FONT
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
304
LAURA FONT COSTA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
305
ELENA GARRIDO MATA
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
306
UNKNOWN PARTIC. 1790
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:18
307
YOLANDA PACHES SELLES
1
Caminant
Independent
0:41:00
08:17