Som Esport
Som Esport
REGISTRE DE TEMPS 11 ª VOLTA A PEU A LA VILA JOIOSA
Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Tots els caminants amb un ritme inferior a 08:00 min/Km son reassignats al primer ritme superior a 08:00 min/km.
La volta a peu és una prova no competitiva: es tracta de caminar.

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
FERNANDO FERNANDEZ MUÑOZ
1
Caminants masc
Independent
0:47:10
08:07
2
CRISTÓBAL BERENGUER BUFORN
2
Caminants masc
Independent
0:47:10
08:07
3
JUAN PEDRO GARCÍA PÉREZ
3
Caminants masc
Independent
0:47:10
08:07
4
ANTONIO DANIEL PASCUAL SOLER
4
Caminants masc
Independent
0:47:10
08:07
5
LUCIA CAMPOS RIPOLL
1
Caminants fem
Independent
0:47:37
08:12
6
JOSÉ SALVADOR SELLES VERDU
5
Caminants masc
Independent
0:47:38
08:13
7
JAIME SORIANO COMPANY
6
Caminants masc
Independent
0:49:41
08:33
8
SERGIO BERMUDEZ PEREZ
7
Caminants masc
Independent
0:50:23
08:34
10
JUAN FRANCISCO FERRER PEINADO
9
Caminants masc
Independent
0:51:02
08:45
11
MAITE FERNÁNDEZ PEREZ
2
Caminants fem
Independent
0:51:02
08:45
9
LÁZARO BÉJAR BERNAD
8
Caminants masc
Independent
0:51:02
08:48
15
JAIME LLINARES GARCIA
12
Caminants masc
Independent
0:51:55
08:49
14
VICENTE IVAN BERMUDEZ PEREZ
11
Caminants masc
Independent
0:51:53
08:49
12
EVA MARÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
3
Caminants fem
Independent
0:51:41
08:49
13
JOSE MARIA QUERO LARA
10
Caminants masc
Independent
0:51:48
08:54
16
PEDRO LOPEZ FERNANDEZ
13
Caminants masc
Independent
0:52:14
09:00
17
JOAN VIVES ZARAGOZA
14
Caminants masc
Independent
0:52:14
09:00
18
CARMEN CASTAÑO NIETO
4
Caminants fem
Independent
0:52:43
09:03
20
TONI GARCIA DOMENECH
15
Caminants masc
Independent
0:53:41
09:13
19
CRISTINA BROTONS SIRVENT
5
Caminants fem
Independent
0:53:41
09:14
21
CHELO ORTUÑO RIBES
6
Caminants fem
Independent
0:54:32
09:24
23
MARTA SELLES VAELLO
7
Caminants fem
Independent
0:56:00
09:36
22
VICENTE IVORRA GARCÍA
16
Caminants masc
Independent
0:55:38
09:36
24
TERESA PEREZ MASIA
8
Caminants fem
Independent
0:56:03
09:40
25
PAQUI POZO GUTIERREZ
9
Caminants fem
Independent
0:56:37
09:44
26
TOMÁS GARCÍA DEVESA
17
Caminants masc
Independent
0:56:38
09:44
29
MARIA MACIA SOLER
10
Caminants fem
Independent
0:57:26
09:46
27
PEDRO JUAN MARTÍNEZ ZARAGOZA
18
Caminants masc
Independent
0:56:48
09:47
28
PEDRO ORTIZ ASENSI
19
Caminants masc
Independent
0:57:23
09:52
30
FRANCISCO CAÑABATE MARTÍNEZ
20
Caminants masc
Independent
0:58:07
10:01
31
MARÍA MILAGROS BLANCO PANES
11
Caminants fem
Independent
0:58:08
10:01
37
SERGIO MANTECA DIAZ
24
Caminants masc
Independent
0:59:08
10:03
34
ISABEL MARIA LLORET LLORCA
12
Caminants fem
Independent
0:58:29
10:04
33
BARTOLOMÉ MORALES SELLÉS
22
Caminants masc
Independent
0:58:23
10:04
32
PACO ARAGONES LLINARES
21
Caminants masc
Independent
0:58:21
10:04
36
INMACULADA GARCÍA HEREDIA
13
Caminants fem
Independent
0:59:06
10:05
35
ANTONIO VAELLO GALIANA
23
Caminants masc
Independent
0:58:46
10:06
39
DAVID CARBONELL GARCIA
25
Caminants masc
Independent
0:59:14
10:09
38
ROSA MARIA ESCOBAR BOU
14
Caminants fem
Independent
0:59:13
10:09
40
MARIANGELES RUBIO ALARCON
15
Caminants fem
Independent
0:59:14
10:12
41
JUAN LLORET MAURI
26
Caminants masc
Independent
0:59:14
10:12
51
ROSA APERADOR CONDE
21
Caminants fem
Independent
0:59:43
10:12
58
JUAN PABLO CONCA ORTEGA
33
Caminants masc
Independent
1:00:11
10:13
42
JORGE RAUL ANDRES MATE
27
Caminants masc
Independent
0:59:25
10:13
43
ELIA CAYÓN CARTÓN
16
Caminants fem
Independent
0:59:25
10:13
45
MANOLO SÁNCHEZ GALVAÑ
29
Caminants masc
Independent
0:59:33
10:14
44
ENRIQUE TOMAS MARIN
28
Caminants masc
Independent
0:59:31
10:15
48
ANGELA LLINARES MAS
18
Caminants fem
Independent
0:59:39
10:15
47
Mª DE LOS ÁNGEL ARACIL MANCHÓN
17
Caminants fem
Independent
0:59:39
10:15
46
JUAN TONDA LLORCA
30
Caminants masc
Independent
0:59:37
10:16
62
LAURA SOLER MENGUAL
28
Caminants fem
Independent
1:00:20
10:16
61
SILVIA GARCIA RODRIGUEZ
27
Caminants fem
Independent
1:00:18
10:16
60
MARTA LLORCA SORIANO
26
Caminants fem
Independent
1:00:17
10:16
49
MURIEL LAUDE PARAVY
19
Caminants fem
Independent
0:59:41
10:17
50
SANDRINE LAUDE PARAVY
20
Caminants fem
Independent
0:59:41
10:17
52
LENI JIMÉNEZ
22
Caminants fem
Independent
0:59:45
10:18
57
VICENTA Mª. MAYOR NOGUEROLES
25
Caminants fem
Independent
1:00:05
10:20
55
MERCEDES LOPEZ RAMIREZ
24
Caminants fem
Independent
0:59:59
10:20
54
ELENA RODRÍGUEZ FERNANDEZ
23
Caminants fem
Independent
0:59:58
10:20
53
DAVID CORTÉS PEREZ
31
Caminants masc
Independent
0:59:58
10:20
56
FELIPE L. SÁEZ PÉREZ
32
Caminants masc
Independent
1:00:04
10:21
68
ROSA HORTAL SOLER
34
Caminants fem
Independent
1:00:47
10:22
67
FINA DAVÓ ADROVER
33
Caminants fem
Independent
1:00:46
10:22
59
FERNANDO AMOROS LORENTE
34
Caminants masc
Independent
1:00:16
10:23
64
MARTA GONZÁLEZ SORIANO
30
Caminants fem
Independent
1:00:36
10:27
63
LUCIA CABEZA GONZALEZ
29
Caminants fem
Independent
1:00:35
10:27
65
LUCIA ZARAGOZA LOPEZ
31
Caminants fem
Independent
1:00:44
10:28
71
MANUELA BLANCO PANES
35
Caminants fem
Independent
1:00:49
10:28
70
XIMO LLINARES PEREZ
36
Caminants masc
Independent
1:00:47
10:28
69
JAIME LLINARES PERALES
35
Caminants masc
Independent
1:00:47
10:28
66
AMPARO SELLÉS MARCET
32
Caminants fem
Independent
1:00:44
10:28
74
CRISTIAN MOLLA BELLOD
37
Caminants masc
Independent
1:01:07
10:28
76
GINÉS LLINARES GALIANA
39
Caminants masc
Independent
1:01:21
10:30
75
JUAN MARCO BERENGUER
38
Caminants masc
Independent
1:01:20
10:31
73
ISABEL AGULLÓ LLORET
37
Caminants fem
Independent
1:01:00
10:31
72
BEATRIZ LLORET SORIANO
36
Caminants fem
Independent
1:01:00
10:31
77
CRISTINA NOGUEROLES PICO
38
Caminants fem
Independent
1:01:35
10:32
82
JAIME LLORCA CAMEO
42
Caminants masc
Independent
1:01:41
10:33
78
ANGELA SUCH CLIMENT
39
Caminants fem
Independent
1:01:35
10:34
80
CARMEN GARCIA MARTINEZ
40
Caminants fem
Independent
1:01:38
10:35
81
JOSÉ SERRANO JIMÉNEZ
41
Caminants masc
Independent
1:01:41
10:37
79
ANTONIO LLORENS CHECA
40
Caminants masc
Independent
1:01:37
10:37
86
MARIA SÉLLES VAELLO
44
Caminants fem
Independent
1:02:06
10:38
85
ANGELA REOS LLINARES
43
Caminants fem
Independent
1:02:01
10:38
84
IMMA LLORET IVORRA
42
Caminants fem
Independent
1:01:57
10:39
83
BARBARA CORTES SORIANO
41
Caminants fem
Independent
1:01:56
10:39
102
JOSUE MOLINA GARCÍA
49
Caminants masc
Independent
1:03:38
10:49
92
PEDRO MAYOR ALEMANY
44
Caminants masc
Independent
1:03:10
10:49
91
VICENTA ESQUERDO GARCIA
48
Caminants fem
Independent
1:03:09
10:49
90
LAURA MARCET SANCHEZ
47
Caminants fem
Independent
1:03:05
10:49
89
RITA MARIA BUFORN SELLES
46
Caminants fem
Independent
1:03:00
10:49
88
M ANGELES LLORCA GALIANA
45
Caminants fem
Independent
1:03:00
10:49
87
ANDRES RUIZ ADROVER
43
Caminants masc
Independent
1:02:58
10:49
97
FELIX JAIME BLANCO LLORET
47
Caminants masc
Independent
1:03:14
10:49
103
MARTA GARCÍA HEREDIA
54
Caminants fem
Independent
1:03:38
10:50
98
JOSÉ LUIS MARTIL MARTÍNEZ
48
Caminants masc
Independent
1:03:17
10:50
109
JOSEFA GALIPIENSO FUSTER
58
Caminants fem
Independent
1:03:42
10:53
108
JOAQUÍN BOU SEGUÍ
51
Caminants masc
Independent
1:03:42
10:53
99
LIDIA SERRANO GARCIA
51
Caminants fem
Independent
1:03:29
10:54
95
ANTONIO VERA GARCIA
45
Caminants masc
C. E. Sendes i Muntanyes
1:03:13
10:54
94
JERONIMA GARCIA FERNANDEZ
50
Caminants fem
Independent
1:03:12
10:54
93
JUANA GARCIA FERNANDEZ
49
Caminants fem
Independent
1:03:11
10:54
96
JOSE MARIA BLEDA SANCHEZ
46
Caminants masc
Independent
1:03:14
10:54
100
ANGELA LLORET NOGUEROLES
52
Caminants fem
Independent
1:03:29
10:55
101
Mª JOSÉ LLORET PÉREZ
53
Caminants fem
Independent
1:03:33
10:56
114
ANGELA ARCADIO LLORET
62
Caminants fem
Independent
1:03:44
10:57
111
JOAQUINA CANO BUFORN
59
Caminants fem
Independent
1:03:43
10:57
104
MARTA LLORET PÉREZ
55
Caminants fem
Independent
1:03:39
10:57
107
TOÑI ROMÁN FERNÁNDEZ
57
Caminants fem
Independent
1:03:41
10:58
105
MERCEDES BERNALTE FELIPE
56
Caminants fem
Independent
1:03:40
10:58
106
DIEGO SORIANO FERNÁNDEZ
50
Caminants masc
Independent
1:03:41
10:58
113
ROSA MARIA MORALES FERRANDIZ
61
Caminants fem
Independent
1:03:43
10:59
112
ANGELA FERRANDIZ RIPOLL
60
Caminants fem
Independent
1:03:43
10:59
110
MIGUEL MORALES SANTULARIO
52
Caminants masc
Independent
1:03:43
10:59
118
ANTONIO GALIPIENSO FUSTER
55
Caminants masc
Independent
1:04:10
11:00
115
JERONIMO CUTILLAS GAMBERO
53
Caminants masc
Independent
1:04:06
11:03
116
AMPARO BUSTOS PEREZ
63
Caminants fem
Independent
1:04:07
11:03
119
ROSA ELENA FERNANDEZ ALCAZAR
64
Caminants fem
Independent
1:04:14
11:04
117
PEDRO LLORET LLORET
54
Caminants masc
Independent
1:04:10
11:04
125
ÁNGELA GONZÁLEZ SORIANO
66
Caminants fem
Independent
1:05:20
11:07
126
ROCÍO VERA GARCÍA
67
Caminants fem
Independent
1:05:20
11:07
123
JOSÉ ÁNGEL GONZÁLEZ GARCÍA
58
Caminants masc
Independent
1:05:20
11:08
124
CELE SORIA GARCÍA
59
Caminants masc
Independent
1:05:20
11:08
120
RAQUEL MUÑOZ ORTUÑO
65
Caminants fem
Independent
1:04:59
11:10
121
GINÉS SANTONJA SORIANO
56
Caminants masc
Independent
1:05:00
11:12