Som Esport
Som Esport
REGISTRE DE TEMPS 12ª VOLTA A PEU A LA VILA JOIOSA
Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Tots els caminants amb un ritme inferior a 08:00 min/Km son reassignats al primer ritme superior a 08:00 min/km.
La volta a peu és una prova no competitiva: es tracta de caminar.

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
SERGIO BERMUDEZ PEREZ
1
Caminants masc
Independent
0:47:27
08:06
2
JAIME SORIANO CERDÁ
2
Caminants masc
Independent
0:47:27
08:10
3
CRISTOBAL BERENGUER BUFORN
3
Caminants masc
Independent
0:47:27
08:11
4
ANTONIO DANIEL PASCUAL SOLER
4
Caminants masc
Independent
0:48:04
08:16
5
JUAN LLORET MAURI
5
Caminants masc
Independent
0:48:13
08:18
6
VICENTA BOTELLA GALIANA
6
Caminants masc
C. La Vila Salut
0:48:39
08:21
7
CLARA DOMÉNECH GREGORI
1
Caminants fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:34
08:30
8
BELÉN GALIANA ESTÉVEZ
2
Caminants fem
C. La Vila Salut
0:50:11
08:32
10
JAUME GALVAÑ MAYOR
8
Caminants masc
Independent
0:51:07
08:41
11
MARTA GALVAÑ MAYOR
3
Caminants fem
Independent
0:51:07
08:41
12
VICENT DEVESA LLORENS
9
Caminants masc
Independent
0:51:07
08:41
9
PEDRO VAELLO PEREZ
7
Caminants masc
Independent
0:50:43
08:43
20
ANA MARTINEZ LOPEZ
6
Caminants fem
C. Coco Entrenapositiu
0:54:57
09:19
18
PAQUI ZAMORA HEREDIA
5
Caminants fem
C. Coco Entrenapositiu
0:54:30
09:20
15
MIGUEL PONZODA MARTINEZ
12
Caminants masc
Independent
0:54:26
09:20
19
PERE PASCUAL RUIZ
14
Caminants masc
C. Coco Entrenapositiu
0:54:30
09:21
14
PEDRO LÓPEZ FERNÁNDEZ
11
Caminants masc
Independent
0:54:22
09:22
13
JAIME LLORCA SELLÉS
10
Caminants masc
Independent
0:54:21
09:22
16
ZITA GONZÁLEZ VIÑES
4
Caminants fem
Independent
0:54:30
09:23
17
JUAN TONDA LLORCA
13
Caminants masc
Independent
0:54:30
09:23
21
JOANNE SEGOVIA BALLARD
7
Caminants fem
Independent
0:55:44
09:27
22
ANALIA LLORET LLORCA
8
Caminants fem
C. Coco Entrenapositiu
0:55:46
09:27
32
FRANCISCO BARBER NOGUEROLES
18
Caminants masc
Independent
0:56:29
09:33
23
NICOLAS LLORET ADROVER
15
Caminants masc
Independent
0:55:48
09:33
24
RUBEN GONZALEZ MONTEAGUDO
16
Caminants masc
Independent
0:55:56
09:34
25
NÉLIDA GADEA MONSERRAT
9
Caminants fem
Independent
0:56:00
09:37
27
RAFAEL CURIEL FERNANDEZ
17
Caminants masc
Independent
0:56:02
09:37
28
MATILDE MONTEJO FERRER
11
Caminants fem
Independent
0:56:14
09:37
30
MARTA ROMERO CALERO
13
Caminants fem
Independent
0:56:15
09:38
29
RUT PEREZ GUTIERREZ
12
Caminants fem
Independent
0:56:15
09:38
26
ANA SANCHEZ PEREZ
10
Caminants fem
Independent
0:56:01
09:38
31
EVA MARÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
14
Caminants fem
Independent
0:56:16
09:39
33
MARC GINER BERNUZ
19
Caminants masc
Independent
0:56:41
09:42
41
DOLORES SUCH NOGUEROLES
19
Caminants fem
Independent
0:57:30
09:43
36
MARISOL GIL PIÑAR
16
Caminants fem
Independent
0:57:11
09:43
35
LAURA PLAZA UCLES
15
Caminants fem
C. La Vila Salut
0:57:11
09:44
37
MACARENA GIL PIÑAR
17
Caminants fem
Independent
0:57:12
09:44
38
ROCÍO GIL PIÑAR
18
Caminants fem
Independent
0:57:12
09:44
34
VICENTE DESIDER IVORRA GARCÍA
20
Caminants masc
Independent
0:56:54
09:48
39
GINÉS LLINARES GALIANA
21
Caminants masc
C. Coco Entrenapositiu
0:57:14
09:51
40
VICENTE ESQUERDO PEREZ
22
Caminants masc
C. Coco Entrenapositiu
0:57:14
09:51
45
LAURA MARCET SANCHEZ
22
Caminants fem
Independent
0:57:53
09:53
44
ROSA MARIA ESCOBAR BOU
21
Caminants fem
Independent
0:57:52
09:53
43
JERONI TONDA SERVER
23
Caminants masc
C. La Vila Salut
0:57:47
09:55
42
ANGELA LINARES MAS
20
Caminants fem
C. La Vila Salut
0:57:45
09:55
46
ÀNGELS GONZÁLEZ VIÑES
23
Caminants fem
C. Ateneu Musical La Vila
0:58:10
10:01
47
PILI GARCIA RAMIRO
24
Caminants fem
Independent
0:58:12
10:01
48
ANGELA LLORET NOGUEROLES
25
Caminants fem
C. La Vila Salut
0:58:12
10:01
49
PATRICIA LLORET LLORCA
26
Caminants fem
Independent
0:58:12
10:01
50
CRISTINA VAQUERO SÁNCHEZ
27
Caminants fem
C. Coco Entrenapositiu
0:58:12
10:01
51
JORGE MARTIN BUFORN
24
Caminants masc
Independent
0:58:16
10:01
55
NEREA BARTOLOMÉ SEGURA
31
Caminants fem
C. A. Triatló La Vila
0:59:03
10:03
53
MARI CARMEN VAELLO PALOMARES
29
Caminants fem
Independent
0:58:24
10:03
52
LOLA BUADES VAELLO
28
Caminants fem
C. Coco Entrenapositiu
0:58:24
10:03
54
EVA MARTIN BUFORN
30
Caminants fem
Independent
0:58:39
10:06
63
MARÍA ANGELES BUFORN ESPIN
36
Caminants fem
C. Leit Motriz
0:59:59
10:11
67
MERCEDES PICÓ LLINARES
40
Caminants fem
C. Leit Motriz
1:00:06
10:12
56
MARIA ANGELES RUBIO ALARCÓN
32
Caminants fem
Independent
0:59:17
10:13
68
GINÉS NOGUEROLES BARRULL
28
Caminants masc
C. Leit Motriz
1:00:10
10:13
59
TERE MAHIQUES FONT
35
Caminants fem
C. Datilera Team
0:59:31
10:14
58
CRISTINA SIGNES SIGNES
34
Caminants fem
C. Datilera Team
0:59:31
10:14
57
ELIA CAYON CARTON
33
Caminants fem
Independent
0:59:21
10:14
69
TOÑI ROMERO MASJOAN
41
Caminants fem
C. Leit Motriz
1:00:31
10:15
65
MARIA AMOROS PICO
38
Caminants fem
Independent
1:00:01
10:15
64
ANTONIA AMOROS PICO
37
Caminants fem
Independent
1:00:01
10:15
70
JAIME MORALES VALERO
29
Caminants masc
C. Leit Motriz
1:00:31
10:15
71
CARMEN GARCIA MARTINEZ
42
Caminants fem
Independent
1:00:32
10:16
74
FRANCISCA MARIA NICOLAU MAS
45
Caminants fem
Independent
1:00:37
10:16
76
MARIA SORIANO MAYOR
47
Caminants fem
Independent
1:00:38
10:16
72
ISABEL URRIOS ORTS
43
Caminants fem
C. Leit Motriz
1:00:34
10:16
66
PAQUI MORCILLO LLINARES
39
Caminants fem
Independent
1:00:06
10:17
77
CRISTINA NOGUEROLES PICO
48
Caminants fem
Independent
1:00:38
10:17
75
ANGELA MARIA SUCH CLIMENT
46
Caminants fem
Independent
1:00:38
10:17
61
MANUEL CASTAÑO RODRIGUEZ
26
Caminants masc
Independent
0:59:54
10:17
73
LUCÍA SELLÉS ÁLAMO
44
Caminants fem
Independent
1:00:37
10:17
62
FRANCISCO CASTAÑO NIETO
27
Caminants masc
Independent
0:59:54
10:17
60
JORGE RAUL ANDRÉS MATE
25
Caminants masc
Independent
0:59:46
10:18
78
JAIME LLINARES PERALES
30
Caminants masc
C. La Vila Salut
1:00:40
10:18
79
FRANCISCO PÉREZ GONZALEZ
31
Caminants masc
Independent
1:00:40
10:18
80
MARIA MARTINEZ VAELLO
49
Caminants fem
Independent
1:00:51
10:18
81
PATRI PÉREZ LLORCA
50
Caminants fem
C. La Vila Salut
1:00:53
10:18
82
PEPE GALVAÑ LLORET
32
Caminants masc
Independent
1:01:01
10:23
85
Mª DOLORES IGLESIAS BOTELLA
52
Caminants fem
C. Leit Motriz
1:01:23
10:23
84
FERNANDO AMOR LLORENTE
33
Caminants masc
Independent
1:01:17
10:27
83
GEMA AMOR AMOROS
51
Caminants fem
Independent
1:01:17
10:27
86
ANTONIO VAELLO GALIANA
34
Caminants masc
C. La Vila Salut
1:01:31
10:29
91
BÁRBARA CORTÉS SORIANO
56
Caminants fem
C. Coco Entrenapositiu
1:01:46
10:29
88
JOSEFINA LLORET LLORCA
53
Caminants fem
Independent
1:01:41
10:29
89
MARIA SERRANO MORELL
54
Caminants fem
Independent
1:01:41
10:29
90
JOAQUINA CANO BUFORN
55
Caminants fem
Independent
1:01:46
10:30
94
PEPITA MAYOR SERVER
59
Caminants fem
Independent
1:01:51
10:32
87
ANDRES RUIZ ADROVER
35
Caminants masc
Independent
1:01:38
10:36
93
MARTA ZARAGOZA NOGUEROLES
58
Caminants fem
Independent
1:01:50
10:36
95
JULIA LARA MORILLAS
60
Caminants fem
Independent
1:01:51
10:36
97
JOSE LUIS MARTIL MARTINEZ
36
Caminants masc
Independent
1:02:09
10:37
96
ISABEL MARTIL MARTINEZ
61
Caminants fem
Independent
1:02:07
10:37
92
RITA MARIA BUFORN SELLES
57
Caminants fem
Independent
1:01:47
10:37
99
ANTONIO GALIPIENSO FUSTER
38
Caminants masc
Independent
1:02:13
10:38
100
JOSEFA GALIPIENSO FUSTER
62
Caminants fem
Independent
1:02:14
10:38
98
DIEGO SORIANO FERNANDEZ
37
Caminants masc
Independent
1:02:13
10:39
105
JOSE SERRANO JIMENEZ
40
Caminants masc
Independent
1:02:27
10:41
104
JAIME LLORCA CAMEO
39
Caminants masc
Independent
1:02:27
10:41
102
MERCEDES BERNALIZ FELIPE
64
Caminants fem
Independent
1:02:26
10:41
101
PAZ MAYOR DAVID
63
Caminants fem
Independent
1:02:25
10:41
103
TOÑI ROMAN FERNANDEZ
65
Caminants fem
Independent
1:02:26
10:42
110
RAFAELA BALDES NEVADO
70
Caminants fem
C. La Vila Salut
1:03:31
10:48
109
MANUELA BALDÓ NEVADO
69
Caminants fem
C. La Vila Salut
1:03:31
10:48
129
JOSEFA MARIN ALDEGUER
74
Caminants fem
Independent
1:03:51
10:49
119
CLAUDIA GARCÍA FAGGIANI
72
Caminants fem
Independent
1:03:37
10:51
117
JAIME BALDÓ LLINARES
46
Caminants masc
Independent
1:03:36
10:51
134
CRISTINA GÓMEZ MARTÍNEZ
77
Caminants fem
Independent
1:04:06
10:55
135
LUCIA MARTÍNEZ MARTÍNEZ
78
Caminants fem
Independent
1:04:06
10:55
115
LUCIA ZARAGOZA LÓPEZ
71
Caminants fem
Independent
1:03:35
10:55
114
BARTOLOMÉ LLORET PELLICER
44
Caminants masc
Independent
1:03:35
10:55
107
PEPA DIEGO SERRIO
67
Caminants fem
Independent
1:03:28
10:55
108
XARO DIEGO SERRIO
68
Caminants fem
Independent
1:03:28
10:55
106
ROSA MARIA CABRERA TORRES
66
Caminants fem
Independent
1:03:28
10:55
113
GASTÓN KEVIN PICHLER
43
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:34
10:56
111
RAMIRO LÓPEZ
41
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:32
10:56
120
MATIAS LAMBOGLIA LAGO
48
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:37
10:57
116
FRANCO LÓPEZ SENSECOGNOM
45
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:35
10:57
112
IGNACIO CAINI VÁZQUEZ
42
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:33
10:57
126
LUCAS MARTÍN POGGI
54
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:40
10:57
125
FRANCO HAZAÑA
53
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:39
10:57
118
GASTÓN ALEJANDRO VÍA
47
Caminants masc
C. Villajoyosa Rugby Club
1:03:36
10:57