Som Esport
Cursa a peu al Raval - Gandia

 

LLISTAT D' INSCRITS EN LA XXV CURSA A PEU AL RAVAL

486 participants inscrits
Nom Categoria Club
ALCARAZ ORDINANA, LOLIVeterans A FemG. E. Les Gerres
AIDARA, NENE SALAMBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
AKABLI, SARAPre-Benjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ALBIÑANA SARRIÓN, ROSANA Veterans A Fem- Independent
ALBORCH PALACIOS, ALBERTVeterans C MasIndependent
ALCAHUD CORTIJO, PACOVeterans A Mas- Independent
ALCÁZAR GÓMEZ, GERARDOVeterans B MasIndependent
ALGORA MORENO, DANIELPre-Benjamí­ MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
ÁLVAREZ DEL POZO, DAVIDSenior MasIndependent
ALVAREZ GIL, QUINIVeterans C MasIndependent
ALVAREZ PINTOR, TONIVeterans A MasG. A. Runner Denia
AMBLER, LOUISE Veterans D FemC. A. Corremundos
ANDRÉS CALAFAT, ANAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
ANDRES SERRANO, PILARVeterans D FemC. Córrer El Garbí
APARISI PÉREZ, BENJAMÍNInfantil MasCEIP Roís de Corella
APARISI PÉREZ, MARIAMInfantil FemCEIP Roís de Corella
ARAGÓ GOMIS, AGUSTINVeterans D MasC. Córrer El Garbí
ARASTENY BONET, PACOBenjamí MasC. E. Pobla
ARCE SELFA, MARÍA Piponets FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
ARCE SELFA, MARÍA Piponets FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
ARRANZ HAMZI, MIRIAMBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ARRANZ HAMZI, Mª CAROLINABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ARROYO CEBRIAN, JAVIERVeterans C MasC. A. l' Espenta
ARTAL FALQUET, DOLOVeterans C FemIndependent
ASIBOR, SETHPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
ATTAOUI, AMINEBenjamí MasCEIP Roís de Corella
ATTAOUI, AYABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ATTAOUI, DONYABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ATTAOUI, SALAH EDDINEPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
ATTAOUI, YOUSSEFInfantil MasCEIP Roís de Corella
AVILA RIBERO, RAFAVeterans B MasC. P. Mohicans La Pobla
BALDOVÍ PARREÑO, ARNAUPiponets MasIndependent
BALDOVÍ PARREÑO, MARCBenjamí MasC. A. Corriols Sueca
BALLESTER ORENGO, AINHOABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
BAÑULS ALMIÑANA, JAVIERVeterans C MasIndependent
BAÑULS LILLO, JONATHANBenjamí MasCEIP Roís de Corella
BARBERAN JIMENEZ, CRISTIANSenior MasC. A. Corriols Sueca
BARON MIÑANA, PAUInfantil MasIndependent
BATALLER VIDAL, AMPAROVeterans A Fem- Independent
BEJARANO CEPILLO, AINHOAPre-Benjamí­ FemCEIP Roís de Corella
BELDA CRESPO, ADRIÁNBenjamí MasCEIP Roís de Corella
BENAVENT BELDA, CARMENSenior FemIndependent
BENHAMOU MOUSSA LAARI, MIRIAMBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
BENITO MONZO, DINO JOSEVeterans B MasIndependent
BERENGUER CAMARENA, ADRIÁNBenjamí MasCEIP Roís de Corella
BERMELL JUAN, JÚLIABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
BERNAL GATO, UXÍA ANGELINABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
BILDEA, TANIAPre-Benjamí­ FemCEIP Roís de Corella
BLANQUER MONTANER, JUDITHInfantil FemCEIP Roís de Corella
BOBET COLLADO , AINAAleví­ FemC. Esportiva El Corriol
BOHIGUES ESCRIVA, JOSEVeterans B Mas- Independent
BOÍGUES MORATAL, JUAN RAFAELVeterans C MasIndependent
BOIX LLOPIS, JUAN JOSEVeterans C MasG. E. La Carena La Font
BOLUDA GRAU, CRISTIANSenior MasIndependent
BONET CAMPS, JOSEP VICENTVeterans C MasIndependent
BONET COLLADO, ANDREABenjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
BONET CORTES, ENRICSenior MasIndependent
BONET MORANT, JUANSenior MasC. A. Automoción Moll
BORJA LLEDÓ, ALEJANDRA Senior Fem- Independent
BORRAS TARRAZONA, SALVASenior MasC. Ntgas Sports Team
BOSCÁ MONTANER, JOSE Veterans A MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
BOSCÁ MORENO, ALEJANDROBenjamí MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
BOUMELOUI EL KHALDI, ILIASPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
BOUMELOUI EL KHALDI, SALMAInfantil FemCEIP Roís de Corella
BRAVO DELGADO, JESUSVeterans B MasC. Córrer a Gust Bellreguard
BRICHS GREGORI, LAIAJunior FemC. T. Huracan
BUENO HERRERO, AARONPre-Benjamí­ MasC. MTB Disnea
BUENO HERRERO, MIABenjamí­ FemC. MTB Disnea
BUENO OQUENDO, YADIRSenior MasC. MTB Disnea
CABA DEUSA, ERICPre-Benjamí­ MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
CABANILLES MARTÍ, MARCOSVeterans C MasC.A. Safor Delikia Sport
CALATAYUD MONTORO, LLORENÇSenior MasC. A. Almirunning Cullera
CALERO GARCIA, ANTONIOVeterans B MasIndependent
CAMARENA BAÑULS, ROSAVeterans A FemC. A. Paterna Runners
CAMARENA MARTINEZ, LOLAVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
CAMPS IVARS, JUANJOVeterans B MasC. A. Daimús Tecnoesport
CAMPS MANSILLA, MARINAInfantil FemC.A. Safor Delikia Sport
CANET SANTOS-OLMO, MARTAInfantil FemIndependent
CARBO BUFANTE, JULIAVeterans C FemIndependent
CARBONELL FERRANDO, MERCEDESVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUELVeterans A MasIndependent
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIOVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
CARRASQUER SIGNES, CARMENVeterans C Fem- Independent
CARRIO BOSCH, AITANACadet Fem- Independent
CASADO PIÑUELA, JESUSVeterans A MasC. A. Corriols Sueca
CASAS TARRASO, JORGESenior MasIndependent
CASTELLÁ BOIGUES, VICENTEVeterans B MasC. Orca Seal Team
CASTELLANO DURA, ROSAInfantil FemE. Esportives Pedreguer
CASTILLO BATALLER, PABLOAleví MasCEIP Roís de Corella
CATALÀ, NÉSTORSenior MasC. A. El Xio Llutxent
CATALA CALABUIG, JOSESenior MasC. Esportiu Espurna
CAUDELI MILLET, TEREVeterans D FemIndependent
CEBOLLA LLOPIS, SALESVeterans A FemC. A. Corriols Sueca
CELIS OUHRIR, LAILABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
CERVERA MONCHO, BORJAJunior MasC.A. Safor Delikia Sport
CHAFER CABRERA, JUANSASenior Mas- Independent
CHALLIS, CACHITA Veterans D FemIndependent
CHAMMOUJI, CHAIMAEBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
CHAMMOUJI, REDA MOHAMEDPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
CHAMMOUJI, SABRINAleví­ FemCEIP Roís de Corella
CISCAR MILLET, ROSAVeterans D FemIndependent
CLAUSSE, PHILIPPEVeterans B MasC. Córrer El Garbí
CLIMENT , SERGIOSenior Mas- Independent
CLIMENT GOMAR, ARNAUBenjamí MasCEIP Roís de Corella
CLIMENT NAVARRO, IKERPiponets MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
CLIMENT SALES, LEO Pre-Benjamí­ MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
CLOQUELL PASTOR, JOANJunior MasC.A. Safor Delikia Sport
COLLADO COSTA, CARLAAleví­ FemC. Córrer El Garbí
COMES PERUCHO, INÉS Veterans C FemIndependent
CONTRERAS VIVAS, CONCHINVeterans D FemC. Tutriatlon
CORELLA MARTINEZ, SERGIO Senior MasC. A. La Valldigna
CORTADELLAS, OSCARVeterans C MasC. Córrer El Garbí
CORTADELLAS MARTÍN, INÉS Aleví­ FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
COSTA MIÑANA, ROMANVeterans A MasIndependent
CRESPO MATA, ALICIAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO PISTONI, JAVIERVeterans A MasIndependent
CUERDA FAUS , JUANJO Veterans A MasG. R. Real de Gandia
CUTUI, AINHOAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
DE ANCOS GASQUE, IKERBenjamí Mas- Independent
DE LA TORRE MORILLA, MARTABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
DEL CASTILLO LAGUNA , IVANSenior MasIndependent
DEL VALLE ARANDA, JORDIAleví MasIndependent
DESPREZ, EMILYVeterans A FemIndependent
DEUSA MORENO, CAROLVeterans A FemG. R. Real de Gandia
DÍAZ LUCAS, IKERAleví MasCEIP Roís de Corella
DÍAZ MALONDA, SAMUELAleví MasCEIP Roís de Corella
DIOS CALAFAT, FRANCISCOVeterans A MasIndependent
DOMENECH, DINOVeterans D MasC. Córrer El Garbí
DONET DONET, RAFAVeterans C MasIndependent
DONET VILLAR, JUANSenior MasIndependent
ECHCHORFI IDRISSI, MOHAMED ALIInfantil MasCEIP Roís de Corella
EL HAIBOURI, ANOUARBenjamí MasCEIP Roís de Corella
EL HAIBOURI, NORABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ESCOBAR HURTADO, MARTAPiponets FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
ESCOBAR HURTADO, NEREAAleví­ FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
ESCOLANO SIGNES, RAFAELVeterans B MasG. R. Real de Gandia
ESCOTO JURADO, ANDREABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ESCOTO JURADO, CARLABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ESCOTO JURADO, DAVIDBenjamí MasCEIP Roís de Corella
ESCRIVÁ ADROVER, PACOVeterans A MasIndependent
ESCRIVÁ GUTIÉRREZ, ADRIÁNPre-Benjamí­ MasIndependent
ESCRIVÁ GUTIÉRREZ, MARPiponets FemIndependent
ESCRIVÁ GUTIÉRREZ, SAÚLBenjamí MasIndependent
ESCRIVÁ ISNARDO, JUANVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
ESCURA FERRER, MIGUELVeterans A MasC. Córrer El Garbí
ESPARZA CONSTANT, ESTHERBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
ESPINÓS VALLÉS, CARMECadet FemC. A. Llebeig Xàbia
ESPINÓS VALLÉS, JOANBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
ESPLUGUES MARTÍNEZ, RAFASenior MasIndependent
ESTEBAN BLAY, RICARDOVeterans A MasC.A. Safor Delikia Sport
ESTEBAN MONCHO, LAURASenior FemIndependent
ESTEBAN VALERO, SERGI Piponets Mas- Independent
ESTEVE ALBIÑANA, Mª ÀNGELSSenior FemIndependent
ESTEVE ALBIÑANA, RAFASenior MasIndependent
ESTEVE PONS, VICENTE Veterans D MasC. A. l' Espenta
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIME Veterans B MasC. Córrer El Garbí
ESTRUCH MONZO, JAUME Aleví MasC. Córrer El Garbí
FABRA PASTOR, VICENTJunior Mas- Independent
FAUS CANET , MARCVeterans A MasC.A. Safor Delikia Sport
FAYOS EL FARTASSI, AMIRAPre-Benjamí­ FemCEIP Roís de Corella
FDEZ, ALEXSenior Mas- Independent
FELIU PÉREZ, NATXOSenior MasIndependent
FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ , ANTONIO Veterans A MasIndependent
FERNÁNDEZ GARCÍA, AINHOAInfantil FemCEIP Roís de Corella
FERNÁNDEZ MAGAÑA , AARON Benjamí MasIndependent
FERNANDEZ MARTINEZ, JUAN JOSESenior MasC. Ntgas Sports Team
FERRER CORTELL, ANDRÉSSenior Mas- Independent
FERRER CORTELL, BORJASenior Mas- Independent
FERRER FERRER, ANTONIA Veterans C FemIndependent
FERRER FERRER, FRANCISCO JOSÉVeterans B MasIndependent
FERRER HERNÁNDEZ, MARIOBenjamí MasCEIP Roís de Corella
FERRER LLORET, PACOVeterans C MasIndependent
FERRI MENA, MIGUELVeterans A MasC. A. Automoción Moll
FLORES VAQUERO, ISIDROVeterans D MasC. Córrer El Garbí
FORNES VAQUER, MARIACadet FemE. Esportives Pedreguer
FRANKE, KIRSTENVeterans D FemC. Córrer El Garbí
FRASQUET , GRACIASenior Fem- Independent
FUSTER ANGEL, JOAN S.Veterans D MasIndependent
FUSTER IBÁÑEZ, YOLANDAVeterans D FemIndependent
FUSTER JORDÁ, JUAN VICENTESenior MasIndependent
FUSTER PUCHADES, JOSEPSenior MasC. A. Corriols Sueca
GALÁN RICO, HUGOBenjamí MasC. Triatló Sueca
GALERA BRAVO, DAVID Senior MasIndependent
GALERA GREGORI, ALEJANDROSenior MasC. Córrer El Garbí
GALIANA PASTOR, ANDREUPre-Benjamí­ MasIndependent
GANDIA SEPÚLVEDA, CLEMENTEVeterans B MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
GARCÉS, ADELASenior Fem- Independent
GARCIA, VICENTESenior Mas- Independent
GARCIA BONONAD, LAURAInfantil FemC.A. Safor Delikia Sport
GARCÍA FERNANDEZ, ÓSCAR Veterans A MasIndependent
GARCIA GARCIA, ALBERTOSenior Mas- Independent
GARCIA MARTI, CARLES Piponets MasIndependent
GARCIA MARTI, EMMA Piponets FemIndependent
GARCIA MIRA, XIMOVeterans A Mas- Independent
GARCIA MOLINA, JOAQUINVeterans D MasC. P. Mohicans La Pobla
GARCIA MORAGUES, CARMINAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
GARCÍA PLA, VICENTVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
GARCIA RODRIGUEZ, RAULSenior MasG. E. Llops Villalonga
GARCÍA VÁZQUEZ, VÍCTORSenior MasC. Córrer A peu plá
GILABERT JUAN, NICOLASSenior MasIndependent
GOIG MORENO, ELENAVeterans A FemC. A. La Rabosa
GOMAR IVARS, LAIABenjamí­ FemIndependent
GOMEZ DIAZ, ERICVeterans C MasC. A. Tortuga Algemesí
GÓMEZ-GALDÓN D'ALLORA, MATTEOInfantil MasCEIP Roís de Corella
GÓMEZ-GALDÓN DALL'ORA, SARAPre-Benjamí­ FemCEIP Roís de Corella
GONZÁLEZ DURÁN, ANACadet FemC. E. Dorsal 19 Pego
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSInfantil MasC. E. Dorsal 19 Pego
GONZÁLEZ ESCRIVÁ, MARÍAAleví­ FemC.A. Safor Delikia Sport
GONZÁLEZ ESCRIVÁ, SAMUELInfantil MasIndependent
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans A MasC. E. Dorsal 19 Pego
GONZALEZ SERENA, JUAN ANTONIOSenior MasC. Córrer El Garbí
GREGORI BATALLER, MARTAAleví­ FemCEIP Benipeixcar
GREGORI BATALLER, PAUBenjamí MasCEIP Benipeixcar
GREGORI CARMONA, JOSEVeterans C MasIndependent
GREGORI COSTA, JUANVeterans B Mas- Independent
GRIMALT SIGNES, JAVIERVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
GUEROLA ESCRIVÁ, CLAUDIABenjamí­ FemIndependent
GUTIÉRREZ HERNÁNDEZ, JUANPiponets MasIndependent
GUTIÉRREZ HERNÁNDEZ, MANUELBenjamí MasIndependent
HARDYNOVA, MARIESenior FemIndependent
HEMMES CAMÚS, HUGOBenjamí MasCEIP Roís de Corella
HENAO VÉLEZ, ALEXANDERBenjamí MasCEIP Roís de Corella
HERMAN, XARRIFASenior Mas- Independent
HERRERO SENSECOGNOM, EVAAleví­ FemIndependent
IAHOR, ANDREI GIULIANBenjamí MasCEIP Roís de Corella
IBÁÑEZ CASTILLO, PAUAleví MasCEIP Roís de Corella
IBAÑEZ ORTOLA, PEPVeterans C MasC. A. Dianium
IBIZA PALERO, NEREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
IBORRA BELTRÁN, JULIAVeterans D FemC. A. Corriols Sueca
IGLESIAS LLOPIS, NAYALAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
IÑESTA CAUDELI, PAULAPre-Benjamí­ FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
IVARS ADROVER, ALBERTOVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
IVARS DOMINGO, VANESSAVeterans A FemC.A. Safor Delikia Sport
IVAYLOVA NIKOLOVA, IRINABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
IZNARDO FERRER, MARIOLAVeterans B FemIndependent
JIMÉNEZ FRASQUET, ALEXANDREBenjamí MasCEIP Roís de Corella
JIMÉNEZ FRASQUET, DANIELAleví MasCEIP Roís de Corella
JORDA FORNES, KICOVeterans B MasC.A. Safor Delikia Sport
KALIL MARTÍ, JOSEPBenjamí MasP. Disbauxats
KALIL MARTÍ, POLBenjamí MasP. Disbauxats
LAASSIRI CHAIBY, SALMABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
LAASSIRI CHAIBY, SARA ZAHRAInfantil FemCEIP Roís de Corella
LABARDA MADURO, PAULOBenjamí MasCEIP Roís de Corella
LAGUARDA BRAVO, JOSÉ LUISSenior MasIndependent
LAGUARDA CEPAS, ÀXELPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
LAPORTA GARCIA, ALBERTOVeterans C MasIndependent
LAZARO RUIZ, MARC Piponets MasIndependent
LBADOUI, HAFSSABenjamí MasCEIP Roís de Corella
LEAL DE CAMPOS, LUIZAVeterans B FemC. A. Corriols Sueca
LILLO ADDI, BAIANAleví­ FemCEIP Roís de Corella
LIZCANO SAEZ, XIMOVeterans A MasC. Córrer a Gust Bellreguard
LLACER PERIS, MANELSenior MasIndependent
LLANO LOYAGA, JASSONAleví MasCEIP Roís de Corella
LLARIO, IRENESenior MasC.A. Safor Delikia Sport
LLOPIS CASTELLO, TONISenior MasC. A. Almirunning Cullera
LLOPIS MARTINEZ , PILAR Veterans B FemG. R. Real de Gandia
LLORCA BLAY, RAFAELVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
LLORET FORNET, PAULAAleví­ FemIndependent
LOPEZ GIRONA, MATEOAleví MasIndependent
LÓPEZ OCHOA, NAIAPre-Benjamí­ FemCEIP Roís de Corella
LÓPEZ SOLER, JOSEP Senior MasIndependent
LOPEZ VEGA, VICENTE ENRIQUEVeterans A Mas- Independent
LORENTE MOCHOLÍ, JORGEVeterans A MasIndependent
LORENZO PIQUERES, RAFAELVeterans C MasC. A. iRun Calp
LUQUE BENÍTEZ, VÍCTORPre-Benjamí­ MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
LUQUE MORENO, FRANCISCO MANUELVeterans C MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
M-MINUESA, RICARDOVeterans C MasIndependent
MACHADO ORTIZ , BEGOÑA Senior FemIndependent
MAGAÑA GARRIDO , MÓNICA Veterans A FemIndependent
MAHIQUES CANET, BORJA Senior MasIndependent
MAHIQUES CANET, JOSE Senior MasC. A. El Xio Llutxent
MAHIQUES MARTI, BORJA Piponets MasIndependent
MAHIQUES PÉREZ, LEIREAleví­ FemCEIP Roís de Corella
MAHYAOUI, CHAHRAZADEBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
MAHYAOUI, MARWA Aleví­ FemCEIP Roís de Corella
MALENGO ESTEVAN, CATERINAPiponets FemC.A. Safor Delikia Sport
MALENGO ESTEVAN, RENZO FERNANDOPiponets MasC.A. Safor Delikia Sport
MAÑÓ FRASQUET, PACOSenior MasC. Mañó Runners
MAÑÓ SIGALAT, JAVIERVeterans D MasC. Córrer El Garbí
MAÑÓ ZARZA, PAUBenjamí MasCEIP Roís de Corella
MANZANAS FEMENIA, JAUMEJunior MasC.A. Safor Delikia Sport
MARCHANT GARCÍA, YERAYCadet MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
MARCO JUST, XIMOVeterans B MasG. E. La Carena La Font
MARIN GINER, SERGIOVeterans B MasC. A. Corremundos
MARÍN TAMARIT, JOAN FRANCESCBenjamí Mas- Independent
MARTI MORATAL , MARIA AMPAROSenior FemIndependent
MARTÍ SIGNES, CARLAPiponets FemP. Disbauxats
MARTÍ TORRES, SERGISenior MasP. Disbauxats
MARTIN JIMENEZ, ALICIAVeterans B FemIndependent
MARTIN MOLINA, FINAVeterans A FemIndependent
MARTINEZ AIBAR , CELIA Senior Fem- Independent
MARTINEZ ALBENDEA, DAVIDSenior MasC. MTB Disnea
MARTÍNEZ BRIONES, NATALIAAleví­ Fem- Independent
MARTINEZ CLIMENT, JUANMAVeterans A MasC. Córrer El Garbí
MARTÍNEZ LANDETE, RAFAELVeterans B Mas- Independent
MARTÍNEZ MIQUEL, PAULABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
MARTÍNEZ PÁRRAGA, SERGIOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
MASCARELL CHOVA, PAULAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
MATEU BENAVENT, MIGUEL ANGELSenior MasC. A. El Xio Llutxent
MATOSES SALES, PAULAInfantil FemC.A. Safor Delikia Sport
MBITIL, ABDELAZIZBenjamí MasCEIP Roís de Corella
MBITIL, ABDENNOURAleví MasCEIP Roís de Corella
MELO GONZÁLEZ, MANUELSenior MasIndependent
MENGUAL FERRER, PILARSenior FemC. Córrer El Garbí
MESTRE BRETO, VICENTSenior Mas- Independent
MILLET PELLICER, ALBERTOVeterans B MasC. Córrer a Gust Bellreguard
MIÑANA GIMENEZ, ADRIANSenior MasIndependent
MIÑANA MARTÍNEZ, JAVIERInfantil MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
MINUESA MAYOR, JORGEJunior MasIndependent
MIRALLES MAS, NOELSenior MasC. A. Cametes Spat
MIRET MELO, FERNANDO Veterans C MasIndependent
MOLL ALBELDA, JORGEVeterans B Mas- Independent
MOLL MARTINEZ, LAURA Infantil FemIndependent
MOLLÁ BLANCO, SERGIO FAUSTINOVeterans A Mas- Independent
MOLLÁ RIERA, LAZAROVeterans A MasC. Ntgas Sports Team
MOMPO MIÑANA, ADRIAN Senior MasC. Tutriatlon
MONFORT SART, CRISTINASenior FemIndependent
MONFORT SOLER, MACIÀVeterans C MasIndependent
MONTAGUT DEL AMO, DANISenior MasC. A. Automoción Moll
MONTANER SANJUAN, ANTONIO Aleví MasIndependent
MONTANER SANJUAN, IANPiponets MasIndependent
MONTENEGRO MARCO, PAOLA ALEXANDRAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
MONTERO DOFFIGNI, SHIRLEY BRIGGITTAleví­ FemCEIP Roís de Corella
MONTILLA, CARLAJunior Fem- Independent
MONTORO PERIS, SAMUELPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
MONZO FUSTER, INMAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
MORA GARCIA, ALEJANDROSenior MasIndependent
MORAL BENAVENT, SALVADORVeterans A MasC.A. Safor Delikia Sport
MORANT CERRO, ISABELVeterans D FemC. Córrer El Garbí
MORANT GALLEGO, ANTONIOVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
MORANT MARTINEZ, ANTONIOSenior MasC. A. Automoción Moll
MORANT MARTINEZ, LIDIA Senior FemC. A. Automoción Moll
MORANT PARDO, FERRANVeterans D MasC. Córrer a Gust Bellreguard
MORANT SANSALONI, ANTONIJunior MasC.A. Safor Delikia Sport
MORANT SEGUI, JOSEVeterans A MasIndependent
MORATAL TORÁN, AMPAROVeterans B FemIndependent
MORENO LAINEZ, JULIOVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
MORENO MALDONADO, GERMANSenior MasC. Córrer El Garbí
MUÑOZ CAUDELI, MIQUEL Junior MasIndependent
MUÑOZ CORTÉS, SILVIABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDOVeterans D MasIndependent
NAVARRO SIGALAT, LUISVeterans C MasC. Córrer El Garbí
NEVADO MOROJOSA, DANIELAleví MasCEIP Roís de Corella
NEVADO MOROJOSA, SORAYAPiponets FemCEIP Roís de Corella
NEVADO MOROJOSA RUBÉN, NEVADO MOROJOSA RUBÉNBenjamí MasCEIP Roís de Corella
NIETO BLASCO, JAVISenior MasIndependent
NIFOU, MOHAMED AYOUBAleví MasCEIP Roís de Corella
NIFOU, ZINEBInfantil FemCEIP Roís de Corella
NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIERVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
NOUALI EL MANSOURI, AYAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
NOUALI EL MANSOURI, MOHAMMED AYMANBenjamí MasCEIP Roís de Corella
NOVELL GAVILA, MIGUEL ANGELVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
ORENGO LLÁCER, MIREIASenior FemC. D. UPV Triatló
ORFINO ESCRICHE, PAOLOSenior MasIndependent
OROZCO SERRA, JORGE JUANVeterans B Mas- Independent
ORTIZ LINARES, MIGUEL ÁNGELVeterans A Mas- Independent
ORTIZ MARTÍNEZ, MARÍAPre-Benjamí­ Fem- Independent
ORTIZ MARTÍNEZ, MIGUELPiponets Mas- Independent
ORTOLÀ I MOLTÓ, XELOVeterans C FemC. P. Mohicans La Pobla
ORTS SOTO, ZOEBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
PADILLA MORALES, RAQUELVeterans A FemIndependent
PALLARES LLORET, JOSE FRANCISCOVeterans C MasC. A. Favara
PALOMINO BERMEJO, DANIELVeterans B MasC.A. Safor Delikia Sport
PALONES CASAS, JAVIERSenior MasIndependent
PARDO GARCIA, DAVIDSenior MasC. Ntgas Sports Team
PART SEGUI, ANAVeterans D FemC. Córrer El Garbí
PASCUAL MAFE, JORDIVeterans D MasC. Córrer El Garbí
PASTOR ESCOBAR, ADRIÁNAleví MasCEIP Roís de Corella
PASTOR IZNARDO, AINARABenjamí­ FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
PASTOR IZNARDO, ESTELAPre-Benjamí­ FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
PASTOR TEROL, ELENAVeterans A FemIndependent
PASTOR TEROL, LAURA Veterans B FemIndependent
PASTOR TEROL, SERGIO ELIASSenior MasIndependent
PAZ PAZ, ANTHONY STEETBenjamí MasCEIP Roís de Corella
PEIRÓ CLIMENT, ARNAUSenior Mas- Independent
PEIRÓ GARCÍA, AIMARInfantil MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
PEIRÓ GARCÍA, SALMAAleví­ FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
PEIRÓ LÓPEZ, CLARABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
PEIRÓ LÓPEZ, PABLOBenjamí MasCEIP Roís de Corella
PELLICER MORANT, EDURNE Benjamí­ FemC.A. Safor Delikia Sport
PELLICER TALENS, HUGOSenior MasC. A. La Rabosa
PEMBERTY, ELDA ILEANAVeterans B FemIndependent
PEÑALVER LÓPEZ, LIAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
PERELLÓ GOMAR, BORJAVeterans A Mas- Independent
PERELLÓ GOMAR, JOSÉSenior MasIndependent
PERELLÓ RUBIO, LOLAPre-Benjamí­ FemIndependent
PERELLÓ RUBIO, MARBenjamí­ FemIndependent
PÉREZ CABAÑERO, BEATRIZSenior FemC. E. Quatre Gats Rotova
PEREZ GARCIA, JOSE MIGUELVeterans A Mas- Independent
PEREZ LLOMBART, CARLOSVeterans C MasC. A. Corriols Sueca
PEREZ MORA , FRANCISCO JOSE Veterans A MasC. Tutriatlon
PEREZ OCAÑA, CARLOTA Aleví­ Fem- Independent
PEREZ OCAÑA, HUGOBenjamí Mas- Independent
PEREZ ORENGO, SUSANAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
PEREZ PASTRANA, CARLA MARIAAleví­ FemIndependent
PIERA FERNÁNDEZ, CRISTINAVeterans B FemC. Córrer El Garbí
PIÑA SIGNES, DAVID Senior MasC. Córrer El Garbí
PIÑERO FERNANDEZ, ANGELVeterans B MasC. Córrer Xeraco
POLOP MIRON, ELENAVeterans C FemIndependent
PONS NAVARRO, VICENTE Veterans A MasC. A. Carcaixent
POUS ALBELDA, SILVIA Senior FemIndependent
PREFASI GOMAR, SALVAVeterans A Mas- Independent
PUIG ESTRUCH, ALICIAVeterans C FemIndependent
RAMOS JIMÉNEZ , MARIBELVeterans D FemIndependent
REDONDO ZAMORANO, MARCOSVeterans B MasIndependent
REIG MORANT, PAULAVeterans A FemG. R. Real de Gandia
REINA TORRES, JUAN CARLOSVeterans C MasC. Córrer El Garbí
RIBES CUELLO, MARIOVeterans A MasC. A. Dianium
RIPOLL BOIGUES, ENCARNAVeterans C FemC. Córrer a Gust Bellreguard
RIUTORT ORENGO, MARC Piponets Mas- Independent
ROCHER MAYOR, VÍCTORSenior MasC. D. Masktri
RODRIGO MENGUAL, DÍDACPiponets MasIndependent
RODRIGO MENGUAL, LUCAS Benjamí MasIndependent
ROMERO ACEVEDO , KARINASenior FemIndependent
ROMERO SALADO, JOSEVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
ROSERO GONZÁLEZ, JOSUER ARMANDOJunior MasC.A. Safor Delikia Sport
ROSILLO NAVARRO, ÉRICBenjamí MasCEIP Roís de Corella
SAID, ABDELHAFIDJunior MasC.A. Safor Delikia Sport
SAIZ MATOSES, SABINASenior FemC. A. Corriols Sueca
SALCEDO CARRASCOSA, MARCOSBenjamí MasCEIP Roís de Corella
SAN SEGUNDO BERNABEU, PEREVeterans A MasIndependent
SÁNCHEZ ARAMBURO, ERICK Senior Mas- Independent
SÁNCHEZ ARANDA , JOSÉ MANUEL Senior MasIndependent
SANCHEZ LOPEZ, DIEGOVeterans A MasG. E. Enganxa't a Córrer
SANCHIS BERNABEU, JOSE JUANSenior MasC.A. Safor Delikia Sport
SANCHIS LLUCH, SALVADORVeterans C MasIndependent
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKELSenior MasC. A. Automoción Moll
SANCHIS ORTIZ, DAVIDVeterans A Mas- Independent
SANCHO GEA, JOAN BATISTEVeterans C MasC. A. l' Eliana
SANJUÁN PIQUER, MARTA Veterans B FemIndependent
SANROSENDO MARTÍN, ISAACPre-Benjamí­ MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
SANROSENDO MARTÍN, SAULPiponets MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
SANROSENDO MORENO, NACHOVeterans A MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
SANSALONI MARTÍNEZ, NEUSCadet FemC.A. Safor Delikia Sport
SANTANDREU MOLL, AMALIASenior FemIndependent
SANTANDREU MOLL, JAVIER Aleví MasCol·legi Esclaves
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIERVeterans C MasIndependent
SAPENA SÁNCHEZ, PAULAPiponets FemF. Escolàpies-Escolapias Gandia
SARANGO JIMÉNEZ, BRAYAN ALEXIAleví MasCEIP Roís de Corella
SAVALL GARCIA, ANGELASenior FemC. A. l' Espenta
SECO FONS, CARLESBenjamí MasCEIP Roís de Corella
SECO FONS, FERRANAleví MasCEIP Roís de Corella
SEGUÍ MILLET, JAVIERVeterans A MasC. Ntgas Sports Team
SEGUÍ SELFA, XAVIJunior MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
SEMPERE GARCIA, JOSE VICENTEVeterans A MasC. Córrer Piles
SENDRA FRANQUEZA, J.PASCUALVeterans D MasC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA TEJADA, FERNANDOSenior Mas- Independent
SERNA ARANGO, AARÓN Aleví MasCEIP Benipeixcar
SERRA BAUTISTA, ALANJunior Mas- Independent
SERRANO FAYOS, JOSESenior MasIndependent
SERRANO FAYOS, PACOSenior MasC. A. Daimús Tecnoesport
SERRANO FLORES, OSCARSenior MasC. Córrer El Garbí
SERRANO FORNET, VICENTSenior MasC. A. Daimús Tecnoesport
SERVER BLANES, ADRIÁN Pre-Benjamí­ MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
SERVER SERVER, JOSESenior MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
SERVER VIDAL, MARCSenior MasC. Córrer El Garbí
SIFRE PEÑA, CLARASenior FemC. T. Huracan
SILVA LÓPEZ , PACO Veterans A Mas- Independent
SIMÓ PEIRÓ, JORGESenior MasG. R. Real de Gandia
SOLER LORENTE, LUCASSenior MasC. A. Corriols Sueca
SOLER ORTELLS, NATXO Senior MasC. A. T.A.F.A.D. Oliva
SORIANO GALINDO, AMPAROVeterans D FemC. A. l' Espenta
TALON SALVADOR, JOSE DAVIDSenior MasC. A. Paterna Runners
TARRAZONA BENAVENT, CARLOSVeterans A MasIndependent
TEROL PIQUERAS, CONCHA Veterans D FemIndependent
TORMO GREGORI, ALEJANDRASenior Fem- Independent
VALCARCEL MORENO, ALBERTOSenior MasC. Córrer El Garbí
VALDES SENDRA, ESTHERBenjamí­ FemC. P. Joan Martorell
VÁZQUEZ GARCÍA , DANISenior MasC. Triatló Alzira
VELA CARMONA, ENCARNACION Veterans C FemC. Rem Cia Gandia
VÉLEZ BONET, FRANCISCO JOSÉVeterans C MasIndependent
VÉLEZ BONET, GUSTAVO ADOLFOVeterans C MasIndependent
VENTEO PALACIO, ITZIARBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
VERGE MADRIGAL, AINOHACadet FemIndependent
VIDAL, DANIELSenior Mas- Independent
VIDAL BEL, JUANVeterans C MasC. P. Mohicans La Pobla
VIDAL ORENGO, LOURDESVeterans D FemC. Córrer El Garbí
VIERA ABELLEIRA, MARCELOSenior MasIndependent
VILA LLORET, AINAInfantil FemC.A. Safor Delikia Sport
VILA MAGRANER, FAUSTI Veterans A MasC.A. Safor Delikia Sport
VILA RODRIGUEZ, MARÍA JESUSVeterans D FemC. Córrer a Gust Bellreguard
VILLACAÑAS GREGORI, CARLA Piponets FemIndependent
VILLACAÑAS LARA, FRANCISCO JAVIERSenior MasIndependent
VIÑO MASCARELL, JOSE ANTONIOVeterans C MasIndependent
ZINGONI JUEGUEN, NAHUELPiponets MasIndependent
ZINGONI SCHIAVINO, DIEGO HERNANSenior MasIndependent

INSCRIPCIÓ ADULTS


Quota d'inscripció.

TERMINI ORDINARI
Fins el 23 de Novembre a les 20:00 h.
Quota d'inscripció 6 euros

TERMINI EXTRAORDINARI
Del 24 de Novembre fins el 30 de Novembre a les 20:00 h.
Quota d'inscripció 7 euros


Es considera com a data d'inscripció el dia de pagament

Les inscripcions es podran tancar en cas d'arribar als 1200 adults inscrits.

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves