Som Esport
Cursa a peu al Raval - Gandia

 

LLISTAT D' INSCRITS EN LA 27a CURSA A PEU AL RAVAL

1536 participants inscrits
Local
Barri
Nom Categoria Club
  ABAD ESCRIVÁ, DAVIDVeterans B MasC. A. Publidom
  ABAD PUIG, ALEJANDROJunior MasC. A. Publidom
  ABALDE ARGOLO, FERNANDOSenior MasC. Masktri
  ABALDE CATALÁ , MARC Piponets MasC. Masktri
  ABBOUBT, WISSALPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ABDELRAHMAN EL ANNANI, SAMEPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  ABDEULAYE , SIBYEspurnaC. Esportiu Espurna
  ABELLA MARÍ, ANGEL RAMÓNVeterans A MasC. A. Alcasser
  ACOSTA DIAZ, ALEJANDRO JOSEVeterans A MasC. Esportiu Espurna
  ADRI, JOSEVeterans B MasC. A. Corremundos
  ADROVER CASTELLÓ, ANAEspurnaC. Esportiu Espurna
  AHATACH DARBOUN, YOUSSEF Senior MasC. A. Dianium
  AIDARA, NENE SALAMAleví MasCEIP Roís de Corella
  AIRÓS MIGUEL, RAFAELVeterans A MasC. Esportiu Espurna
  AKID, ASSILPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  AKID, RIHABAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ALAYA TARRAZONA, JAVIER Senior MasG. R. Real de Gandia
  ALBANELL MILLET, FEDERICOVeterans C MasIndependent
  ALBELDA SANCHO, SUSANAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
  ALBERCA I PÉREZ, SANTIVeterans B MasIndependent
  ALBIACH RUIZ, NACHOCadet MasCol·legi Las Colinas
  ALBIACH RUÍZ, PAULACadet FemCol·legi Las Colinas
  ALBIÑANA LLACER, SANDRAVeterans C FemC. C. Les Tortugues Coixes
  ALBORCH MOLIÓ, QUIMBenjamí MasC. A. Safor - Teika
  ALBORCH PEIRO, ERNESTOVeterans A MasC. Tenis Gandia
  ALBORCH PEIRO, MARIAVeterans C FemC. A. Safor - Teika
  ALCALÁ JIMÉNEZ, CARLAAleví­ FemC. Esportiva El Corriol
  ALCOLEA BLASCO, NOABenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  ALEMANY PONS, ÀNGELBenjamí MasC. E. Dorsal 19 Pego
  ALEMANY PONS, JOANBenjamí MasC. E. Dorsal 19 Pego
  ALEMANY SENDRA, NOABenjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
  ALFARO MARI, ROSALIAVeterans B FemC. Triatló Gandia
  ALFONSO BOIX, AMPARO Veterans D FemC. C. Les Tortugues Coixes
  ALGORA MORENO , DANIEL Benjamí MasC. A. Safor - Teika
  ALIAGA TORMO, JOSE VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  ALMARZA MORENO , DIEGOVeterans A MasC. Running Beniopa
  ALMENAR PEÑALVA, PALOMAEspurnaC. Esportiu Espurna
  ALMENARA ALMENARA, NOEMISenior FemIndependent
  ALMENDRO PULIDO, ANGÉLICAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  ALMENDRPO PULIDO, JÚLIAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  ALMIÑANA CUQUERELLA, LUCIAVeterans A FemC. C. Les Tortugues Coixes
  ALMIÑANA GILABERT, BENJAMÍNEspurnaC. Esportiu Espurna
  ALONSO CAÑES, MARCAleví MasCol·legi Las Colinas
  ALTUR ORTIZ, MIGUELBenjamí MasCol·legi Las Colinas
Local del Barri ALVARADO CASTELLÓ, INMAVeterans D FemIndependent
  ALVAREZ GIL, JOAQUINVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  ALVAREZ PINTOR, TONI Veterans A MasG. A. Runner Denia
  ALVENTOSA, JOSEPMARIAVeterans D MasIndependent
  ALVENTOSA FERRI, JORDISenior MasIndependent
  ALVES APARISI, NAYARABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  AMADOR MALONDA, CARLOSJunior MasCol·legi Las Colinas
  AMADOR MALONDA, MARÍACadet FemCol·legi Las Colinas
  AMBLER , LOUISA Veterans D FemC. A. Corremundos
  AMIL BARBEITO, ERIKPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
  AMIL BARBEITO, NOAPiponets FemIndependent
  AÑASGO, PABLOInfantil MasCEIP Sant Francesc de Borja
  ANDRÉS OLIVARES, LUCIACadet FemG. E. La Carena La Font
  ANDRES SERRANO, PILARVeterans D FemG. E. La Carena La Font
  ANDUIG ALBORCH, JORGEJunior MasCol·legi Las Colinas
  ANDUIG VIÑARTA , JORGE Veterans B MasC. A. Safor - Teika
  ANGLADA ORENGO, GERMANVeterans A MasIndependent
  AÑÓ FENOLLAR, PAULABenjamí­ FemC. A. Safor - Teika
  AOUSSER, MOHAMEDVeterans B MasC. A. Gandia
  AOUSSER IMHIOUACH, BAYANPre-Benjamí­ FemIndependent
  APARIÇI BOLUFER, JUAN BAUTISTAVeterans D MasC. A. Xàtiva
  APARICIO, ALBERTOVeterans A MasIndependent
  APARISI ALBIÑANA, ANTONIOSenior MasIndependent
  APARISI BARON, INMAVeterans D FemC. A. Publidom
  APARISI BIXQUERT, LUISSenior MasIndependent
  APARISI MUÑOZ , AIDAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
  APARISI PEREZ, BENJAMINCadet MasCEIP Roís de Corella
  APARISI PEREZ, MARIAMCadet FemCEIP Roís de Corella
  APARISI SEGUÍ, PAULASenior FemIndependent
  ARAGÓ GOMIS, AGUSTINVeterans D MasC. Córrer El Garbí
  ARANDA TUR, FERNANDOVeterans D MasC. Córrer El Garbí
  ARASTENY BONET, PACOAleví MasIndependent
  ARBONA TRILLES, CAROLINAVeterans C FemIndependent
  ARJONA LÓPEZ, OLIMPIOVeterans A MasIndependent
  ARLANDIS GRIMALT, ENZOPre-Benjamí­ MasIndependent
  ARMERO GIMÉNEZ, MARIANO JOSÉVeterans C MasC. A. la Vega de San Antonio
  ARNAL NAVARRO, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  ARNAU ARTÉS, NICOLÁSInfantil MasG. R. Real de Gandia
  ARNAU ARTÉS, PABLOPre-Benjamí­ MasG. R. Real de Gandia
  ARNAU LORENTE, NACHOVeterans B MasC. Triatló Benirredrà
  ARRANZ HAMZI, MARIA CAROLINAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  ARRANZ HAMZI, MIRIAMAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  ARTES CLIMENT, ALEXAleví MasCEIP Botànic Cavanilles
  ARTES CLIMENT, ANDREAAleví­ FemCol·legi Las Colinas
  ASCÓ FERRER, ANDRÉSVeterans A MasG. R. Real de Gandia
  ATIQI, BILALAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  ATIQI, MARWAPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ATIQI MASTARI, AYABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ATIQI MASTARI, HAJARAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ATTAOUI, ADAMPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ATTAOUI, AYAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  ATTAOUI, REYANPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
  ATTAOUI, SALAH EDDINEBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  ATTAOUI ETTAMIMI, AMINEAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  ATTAOUI ETTAMIMI, YAHYAPre-Benjamí­ FemCEIP Roís de Corella
  AUSINA SORIANO, TAMARAEspurnaC. Esportiu Espurna
  AVARGUES CISCAR, ANNAVeterans B FemC. Córrer a Gust Bellreguard
  AVARGUES GADEA, PACOVeterans D MasC. Córrer a Gust Bellreguard
  AVARGUES SIMÓ, ÀNGELS Senior FemC. A. Gandia
  AVILA, MARIA ISABELABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  AVILA MATEU, CARLOTASenior FemIndependent
  AVILA RIBERO, RAFAVeterans B MasP. Mohicans La Pobla
  AZORÍN AZORIN, PASCUALVeterans D MasC. Córrer Peus Quets Sueca
  BADIA SANCHEZ, SILVIA Veterans A FemC. A. Crespo runners
  BAENAS ROIG, ALEJANDROJunior MasCol·legi Las Colinas
  BALBASTRE SENDRA, ENRIQUEEspurnaC. Esportiu Espurna
  BALBASTRE SENDRA, JOSE UBALDOEspurnaC. Esportiu Espurna
  BALDOVÍ I VIEL, JAUME EVARISTVeterans A MasC. A. Corriols Sueca
  BALDOVÍ PARREÑO, MARCAleví MasC. A. Corriols Sueca
  BALICA, RIHANNABenjamí­ FemC. A. Corriols Sueca
  BANGUERA PAZ, IAN ALESANDROPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
  BAÑÓ ESPÍ, CARLOSJunior MasCol·legi Las Colinas
  BAÑULS, PAUPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  BAÑULS ALMIÑANA, JAVIER Veterans C MasIndependent
  BAÑULS CASTELLO, MAMI MARIAVeterans B FemC. Córrer Xeraco
  BAÑULS ESTRUCH, AUSIASCadet MasG. R. Real de Gandia
  BAÑULS LILLO, JONATHANAleví MasCEIP Roís de Corella
  BAÑULS PÉREZ, ELENAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
  BAÑULS PEREZ , MARIAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
  BAÑULS ROVIRA, GUILLEMPiponets MasIndependent
  BAÑULS VIVES, LAURAVeterans B FemG. E. La Carena La Font
  BARBATOVCI, SIBORAPiponets FemCEIP Roís de Corella
  BARBER APARISI, MELINAPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  BARBER FEBRER, IRENE Aleví­ FemC. A. Safor - Teika
  BARBER FEBRER, NICOLAUPre-Benjamí­ MasC. A. Safor - Teika
  BARBER FEBRER, SEBASTIANAleví MasC. A. Safor - Teika
  BARBER FEBRER, VICENTPiponets MasC. A. Safor - Teika
  BARBER MARTÍN, MARCPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  BARBERÁ MORENO, JOSÉ ANTONIOEspurnaC. Esportiu Espurna
  BARBERAN PILES, ANGELVeterans B MasIndependent
  BASTOS ORTIZ, SARAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
Local del Barri BATALLER FAUS, DAVIDSenior MasIndependent
  BATALLER GUILLEM, VICENTEVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
Local del Barri BATALLER MONTANER, RAULSenior Mas- Independent
  BEAMONTE CÓRDOBA, EDUARDOVeterans C MasS. M. C. A. Cafeterias William
  BEHMENBURG, MARIA EMILIABenjamí­ FemCol·legi Las Colinas
  BELDA CRESPO, ADRIANAleví MasCEIP Roís de Corella
  BELDA MARCOS, JOSESenior MasG. R. Real de Gandia
  BELDA MICO, MARIOBenjamí MasG. d´Atletisme Moixent
  BELDA PLA, RUBEN Veterans A MasIndependent
  BELLA HERRERO, JOSEVeterans A MasC. C. Les Tortugues Coixes
  BELLVÍS JULIÁ, GUILLERMOSenior MasC. A. Montaverner
  BELTRAN FUSTER, CARLOTA Benjamí­ FemC. A. Corriols Sueca
  BELTRAN FUSTER, JÚLIA Aleví­ FemC. Triatló Sueca
  BENAVENT CHOVER, TRIANAPre-Benjamí­ FemIndependent
  BENAVENT HMATA, SOFIAInfantil FemIndependent
  BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL Veterans B MasC. A. Locosxcorrer
  BENAVENT NUNES, VICTORIAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  BENAVENT PEIRÓ, ISIDROVeterans A MasC. A. Safor - Teika
  BENHAMOU MOUSSA, MOHAMEDBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  BENHAMOU MOUSSA, YAHYAPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  BENHAMOU MOUSSA LAARI, MIRIAMAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  BENITEZ PASCUAL, NATXOSenior MasC. A. Gandia
  BENYAMIVA MOHAMED, BIRTAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  BERENGUER CAMARENA, ADRIANAleví MasCEIP Roís de Corella
  BERENGUER FERNANDEZ, ISIDROVeterans A MasIndependent
  BERMÚDEZ GARCÍA, SARACadet FemCol·legi Las Colinas
  BERNABEU, JAVIERBenjamí MasCol·legi Las Colinas
  BERNAL MEMBRILLA, ANGELESVeterans D FemC. Córrer Peus Quets Sueca
  BERNAL PASTOR, JOSEPAleví MasCEIP Roís de Corella
  BERTÓ QUERALT, CLAUDIA Pre-Benjamí­ MasIndependent
  BERTO QUERALT, GERARD Benjamí MasIndependent
  BERTOMEU QUERO, VICENTVeterans A MasC. Datilera Team
  BISHOP , ALEXANDRASenior FemC. A. Corremundos
  BLASCO BATALLER, JOSEVeterans A MasG. R. Real de Gandia
Local del Barri BLASCO BELLVER, JUAN ENRIQUEVeterans B MasIndependent
  BLASCO BLAY, GEMMAAleví­ FemG. R. Real de Gandia
  BLASCO CERVERA, SALVADORVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  BLASCO CORTELL, TERESAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  BLASCO GEA, PAUAleví MasC. A. Safor - Teika
  BLASCO GUTIERREZ, JAUMESenior MasIndependent
  BLASCO LLINARES, MARCEspurnaC. Esportiu Espurna
  BLASCO LÓPEZ , NATALIAVeterans B FemC. Córrer El Garbí
  BODÍ FAUS, PABLOJunior MasCol·legi Las Colinas
  BOEHDI, AMINAAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  BOHIGUES, LIDIAVeterans C FemC. D. l´ Espenta
  BOÍGUES MORATAL, JUAN RAFAELVeterans C MasIndependent
  BOIX BOIX, YOLANDAEspurnaC. Esportiu Espurna
  BOIX CASELLES, ÁLVAROVeterans A MasIndependent
  BOIX MORATAL, ROSAVeterans B FemIndependent
  BOIX SIMÓ, ANAInfantil FemIndependent
  BOLTA ESTRUCH, ALVAROBenjamí MasCol·legi Las Colinas
  BOLUDA SANJUAN BAUTISTA, MARIA JESUSVeterans A FemC. C. Les Tortugues Coixes
  BONET ASCO, SALVAJunior MasC. A. Safor - Teika
  BONET COLLADO , AINAInfantil FemC. Esportiva El Corriol
  BONET COLLADO, ANDREAAleví­ FemC. Esportiva El Corriol
  BONET MORENO, SALVAVeterans B MasG. R. Real de Gandia
  BONILLA CALVO, RAMÓNSenior Mas- Independent
  BONILLA CALVO, RAÚLSenior MasIndependent
  BONO ROVIRA, SERGIPiponets MasG. R. Real de Gandia
  BORIA PÉREZ, RUBÉNSenior MasC. Esportiu Espurna
  BORJA DONET, CHRISTIANSenior MasIndependent
  BORJA RODRIGUEZ, MARCJunior MasIndependent
  BORJA RODRIGUEZ , PAUJunior MasIndependent
  BORRAS CREMADES, ALEJANDRABenjamí­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  BORRÁS CREMADES, HUGOBenjamí MasColegio Esclavas Benirredrà
  BORREDA FELIU, JORDISenior MasC. T. Villanueva de la Cañada
Local del Barri BOSCÁ MASCARELL, JOSE JUANVeterans B MasIndependent
  BOSCÀ MASCARELL , TONOVeterans B MasC. A. Safor - Teika
  BOSCÁ MAYOR, ALEJANDROVeterans B MasC. A. Gandia
  BOSCA MENDOZA, SOFIAAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  BOSCÁ YAGÜE, LUISCadet MasCol·legi Las Colinas
  BOUZAIDA, MARWABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  BRECO ROMERO, JESUSVeterans B MasC. Córrer El Garbí
  BRECO SANCHO, CARLAJunior FemC. A. Safor - Teika
  BRICHS GREGORI, LAIASenior FemIndependent
  BUIGUES BERTOMEU, MARCPre-Benjamí­ MasC. A. Bèrnia
  BUIGUES MESTRE, MARTÍVeterans A MasC. A. Bèrnia
Local del Barri BURGUERA BURGUERA, JUANJOVeterans C MasC. A. Daimús Tecnoesport
  BURGUERA ESCRIVA, SERGIOSenior MasIndependent
  BURGUERA NAVARRO, ERNESTO JOSEVeterans C MasG. Córrer Almoines
  BUSTAMANTE FONS, MIGUELJunior MasCol·legi Las Colinas
  CABALLERO DONET, JIMENABenjamí­ FemIndependent
  CABALLERO GUZMAN, REYAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  CABANILLES AÑÓ, XAVIInfantil MasC. A. Safor - Teika
  CABELLO VILLACAÑAS, DANIELAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  CABEZAS GARCÍA, AITORVeterans A MasC. A. iRun Calp
  CABRERA COLOMER, PABLOSenior MasColegio Los Naranjos
  CABRERA RODRIGUEZ, ARIANA GISELEBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
  CABRERA SEGUÍ, LUÍSInfantil MasC. Córrer El Garbí
  CABRERA SEGUÍ, TONIBenjamí MasC. Córrer El Garbí
  CAEROLS FAUS, AITANACadet FemCol·legi Las Colinas
  CAEROLS FAUS, BORJAAleví MasCol·legi Las Colinas
  CALABUIG PASTOR, LAIASenior FemC. Triatló Gandia
  CALATAYUD SEMPERE, DÍDACBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
  CALATAYUD SEMPERE, XAVIPiponets MasIndependent
  CALATAYUD SOLER, TRINOVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
  CALATAYUD TOMÁS, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  CALERO GARCIA, TONIVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
  CAMARENA GRACIA, CARLOS Senior MasC. Triatló Gandia
  CAMARENA GRACIA, JOVIVeterans A MasIndependent
  CAMARENA JIMÉNEZ, RUFINOVeterans A MasIndependent
  CAMARENA MARTINEZ , LOLAVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
  CAMARENA SALVADOR , PEPESenior MasC. Triatló Benirredrà
Local del Barri CAMPOS, ITASenior FemIndependent
  CAMPOS ALBORS , PABLO Veterans B MasC. A. Altea
  CAMPS BOIGUES, CARLOSCadet MasCol·legi Las Colinas
  CAMPS IVARS, JUANJO Veterans C MasC. A. Daimús Tecnoesport
  CAMPS MANSILLA, CATESenior FemC. A. Daimús Tecnoesport
  CAMPS MANSILLA, MARINACadet FemC. A. Safor - Teika
  CAMÚS CLIMENT, DORAVeterans B FemIndependent
  CANDEL MAYOR, MANUELInfantil MasC. Córrer El Garbí
  CANET GÁLVEZ, CARLABenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
Local del Barri CANET HERNANDEZ, MANUELVeterans A MasIndependent
  CANET MARTINEZ, MARCOSSenior MasC. E. Dorsal 19 Pego
  CANET MIÑANA, ANA Pre-Benjamí­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  CANET MIÑANA, SERGIOBenjamí MasColegio Esclavas Benirredrà
  CANET ORIOLA, JOSÉ ANTONIOSenior MasC. C. Fuig Que et Xafe
  CANET SOLBES, ESTEBANVeterans A MasIndependent
  CANO ARTERO, Mª CARMENEspurnaC. Esportiu Espurna
  CANO SEGUÍ, EVAVeterans A FemIndependent
  CANO TORIBIO, Mª DOLORESEspurnaC. Esportiu Espurna
  CÁNOVES REINA, ALICIAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  CANOVES VIDAL, MONICAVeterans A FemIndependent
  CANOVES VIDAL, XELOVeterans C FemC. A. Daimús Tecnoesport
  CANTERO CRUZ, ERIC Benjamí MasIndependent
  CARBO BUFANTE, JULIAVeterans C FemC. Running Beniopa
  CARBO ESTRUCH, JOSE RAMONVeterans D MasC. A. Miramar Fent Cames
  CARBONELL FERRANDO, MERCEDESVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
  CARBONELL SENSECOGNOM, MIKAVeterans D FemC. Córrer Peus Quets Sueca
  CÁRDENAS RUFAT, SERGIPre-Benjamí­ MasCEIP Botànic Cavanilles
  CARDETE ROIG, MONICAVeterans C FemC. Triatló Gandia
  CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUELVeterans A MasC. Córrer El Garbí
  CARDONA PEDRO, ALBERTOSenior MasC. A. Gata
  CARDOZO, LUCIASenior FemColegio Los Naranjos
  CARMONA GREGORI, SERGIInfantil MasC. Córrer El Garbí
  CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIOVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
Local del Barri CARO ARTESERO, ANGELSenior MasIndependent
  CARPANO, GIORGIOVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
  CARRION MARTINEZ, MIGUEL ANGELVeterans A MasC. D. l´ Espenta
  CASADO PIÑUELA, JESÚSVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
  CASANOVA ALBEROLA, VICENTVeterans B MasC. Córrer La Llebre - Alpesa
  CASAS BONILLA, LUCASSenior MasIndependent
  CASAS PEREZ, JUANVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
  CASCANT MASIP, CARLOSSenior MasC. A. Gandia
Local del Barri CASTAÑER TIMONER, JUANJO Senior MasC. Triatló Benirredrà
  CASTAÑO SALVADOR, LAURASenior FemIndependent
  CASTELLÀ FUSTER, JOANPre-Benjamí­ MasIndependent
  CASTELLA SENDRA, MARCJunior MasC. Ntgas Sports Team
  CASTELLA SIRVENT, INMASenior FemIndependent
  CASTELLO BOIGUES, ANGELASenior FemC. Córrer Xeraco
  CASTELLO PARADA, SARA NICOLEBenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  CASTELLÓ SENSECOGNOM, AMPAROVeterans A FemIndependent
  CASTILLA INAREJOS, PACO Veterans B MasC. A. Gandia
  CATALÁ CÁNOVES, LEYREPre-Benjamí­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  CATALÁ CÁNOVES, VERAPiponets FemIndependent
  CATALÁ CATALÁ, CAROLINASenior FemIndependent
  CATALA CEBRIA, JOSE RAMONVeterans B MasP. Mohicans La Pobla
  CATALA FEMENIA, JUANVeterans B MasIndependent
  CATALA MARTÍ, MIGUELVeterans C MasIndependent
  CATALÁ MARTÍ , PAUAleví MasColegio Esclavas Benirredrà
  CATALA MOLL, LAURASenior FemC. Triatló Gandia
  CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉVeterans C MasIndependent
  CATALA SANCHIS, LAURAVeterans C FemC. A. Xàtiva
  CAUDELI AMADOR, BORJAInfantil MasCol·legi Las Colinas
  CAUDELI AMADOR, ELSAInfantil FemCol·legi Las Colinas
  CAVIA PINGARRÓN, IGNACIOJunior MasCol·legi Las Colinas
  CEBOLLA LLOPIS, SALESVeterans A FemC. A. Corriols Sueca
  CEBRIÁN ORTEGA, ÁNGELA JOSEFINASenior FemC. Esportiu Espurna
  CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIOVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
  CELIS OUHRIR, LAILAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  CERDÁ PLANES, CARMENVeterans A FemIndependent
  CERDÁ PLANES , JESSICA Senior FemIndependent
  CERVANTES FLORES, JOSE Veterans C MasG. R. Guardamar Runners
  CERVERA TUR, ESTEBANSenior MasG. Muntanya Calp
  CHAFER BENAVENT, LAURASenior FemReal de Gandia C. F.
  CHAIB, MARVANPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  CHALLIS, CACHITAVeterans D FemC. A. Q-Fitness
  CHARAF, CHARIFBenjamí MasCEIP Sant Francesc de Borja
  CHARAI, HIBABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  CHARAI, MOHAMEDCadet MasCEIP Sant Francesc de Borja
  CHARAI, SOFIANAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  CHAVELI DONET, JAVIERSenior MasC. E. El Mussol Barx
  CHINCHINSAN, ROBERTSenior MasColegio Los Naranjos
  CHIRIVELLA RUIZ, JUAN ANTONIOVeterans A MasC. A. Som Passatge
  CHOVA MORENO, ANGELASenior FemG. E. Llops Villalonga
  CHOVER SENSECOGNOM, SANDRA Veterans A FemIndependent
  CICUENDEZ GIL, RAULVeterans A MasIndependent
  CIGES ALVARADO , EMILIO Veterans C MasIndependent
  CLAVER GOMEZ, ALVAROJunior MasC. A. Gandia
  CLAVER VILLAGRASA, PRESEVeterans D FemC. Córrer Peus Quets Sueca
  CLEMENTE MANZANO, GEMAEspurnaC. Esportiu Espurna
  CLERIES OLMOS, CARLOS Veterans A MasC. A. Guadassuar
  CLIMENT ARQUES, DAMIANVeterans A MasIndependent
  CLIMENT BAÑULS, SALVADOR Veterans B MasIndependent
  CLIMENT MARTINEZ, AMANDAPiponets FemCEIP Roís de Corella
  CLIMENT MASCARELL, SILVIASenior FemC. Triatló Benirredrà
  CLIMENT MIÑANA, CHRISTIANVeterans A Mas- Independent
  CLIMENT ROIG, HUGOCadet MasC. Córrer El Garbí
  CLIMENT ROIG, PAOLAInfantil FemC. Córrer El Garbí
  CLIMENT RUS, CLARAAleví­ FemC. Esportiva El Corriol
  CLIMENT SEGUÍ, ALTEAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  CLIMENT SEGUÍ, LEOBenjamí MasCEIP Botànic Cavanilles
  CLIMENT SEGUÍ, MARCAleví MasCEIP Botànic Cavanilles
  CLIMENT SOLER, IKERPiponets MasIndependent
  CLIMENT SOLER, KILIAN Piponets MasIndependent
  CODREANU, ANCASenior FemC. A. Corriols Sueca
  COLL CARDONA, SERGIInfantil MasG. R. Real de Gandia
  COLL VIVES, JOSE LUISVeterans B MasG. R. Real de Gandia
  COLLINSON, ALEXANDRAVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
  COLLINSON, ANAIAInfantil FemIndependent
  COLOMAR COLOMAR, ANGELAAleví­ FemColegio Los Naranjos
  COLOMAR COLOMAR, JOSEPPiponets MasColegio Los Naranjos
  COLOMAR ORENGO, RAFAAleví MasIndependent
  COLOMER BATALLER, MARTÍNVeterans C MasP. Mohicans La Pobla
  COLOMER FRANCES, ANDREUInfantil MasG. d´Atletisme Moixent
  COMAS GOMAR, ELENAVeterans B FemIndependent
  COMES PERUCHO , INÉS Veterans D FemIndependent
  COMPANY FABREGAT, BEATRIZEspurnaC. Esportiu Espurna
  COMPANY GRAU, ANDREUSenior MasC. Triatló Cullera
  CONCA AMOROS, AUSIAS Senior MasC. Triatló Benirredrà
Local del Barri CONCA AMOROS, IMANOLSenior MasC. Triatló Benirredrà
  COPOVI GREGORI, RAFAVeterans B MasIndependent
  CORONADO GARCÍA , FRASCOVeterans B MasIndependent
  CORRAL CAMARENA, SARAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  CORRALERO LORENZO, ANTONIOVeterans B MasC. Amos Team
  CORTECERO FERNÁNDEZ, ALBERTOVeterans D MasC. A. Xeresa
  CORTELL HAAGSMA, JANCadet MasCol·legi Las Colinas
  CORTES ALCOBA , LUIS ANEUDYBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  CORTÉS MARTÍN, PEDROEspurnaC. Esportiu Espurna
  COSTA BOSCH, JOSE MARIAVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  COSTA CHOVER, JÚLIASenior FemC. Córrer El Garbí
  CRESPO MATA, ALICIACadet FemC. A. Safor - Teika
  CRESPO OLASO, VICENTSenior MasIndependent
  CRESPO ZANZA, MARINAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  CRISTINA ARUSILOR, ELENAEspurnaC. Esportiu Espurna
  CRUZ BARBOSA, ANDERSONVeterans A MasIndependent
  CRUZ GÓMEZ, JANETHVeterans B FemIndependent
  CUBILLO MARTÍN , ISABELVeterans B FemIndependent
  CUCARELLA MONTELL, JOVISenior MasC. A. Xàtiva
  CUENCA CARAVACA, FERNANDOCadet MasCol·legi Las Colinas
  CUENCA FAUS, PEDROVeterans C MasIndependent
  CUERDA FAUS , JUANJO Veterans A MasG. R. Real de Gandia
  CUERDA LLOPIS, FABIOAleví MasG. R. Real de Gandia
  CUEVA FAUS, MATEOPre-Benjamí­ MasCEIP Botànic Cavanilles
  CUEVAS RAMOS, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  CUNNINGHAM, CLAIREVeterans B FemC. M. A. La Faixa
  DAMIÀ PUIG, NYDIA EMPAREspurnaC. Esportiu Espurna
  DE LA TORRE MORILLA, MARTAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  DE LOS SANTOS JUANES ARLANDIS, EDUARDOVeterans A MasC. Córrer El Garbí
  DE LOS SANTOS JUANES SABATER, CLAUDIOPre-Benjamí­ MasC. A. Safor - Teika
  DE LOS SANTOS JUANES SABATER, MARIOAleví MasC. A. Safor - Teika
  DE PACO MORA, JUAN JOSÉSenior MasIndependent
  DEL MORAL GIL, SANDRAVeterans B FemC. A. Cullera
  DEL OLMO MIRET, ARAMSenior MasC. C. Camallaes
  DELGADO FORNET, ALFONSO Veterans C MasC. Córrer El Garbí
  DELGADO GOSP, SHARON Senior FemC. Triatló Gandia
  DELGADO TORIJA, CARLA AURORASenior FemC. Esportiu Espurna
  DESCALS SANCHO, ALVAROSenior MasC. A. Genoves
  DETELINOVA SEMOVA, ELINORBenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  DIAZ FEMENIA, FLORENCIOVeterans D MasIndependent
  DÍAZ FERNÁNDEZ , JOSE MANUEL Senior MasC. Dénia Corre
  DIAZ GARCIA, JUAN CRISTOBALVeterans D MasC. A. Gandia
  DIAZ LUCAS, IKERInfantil MasColegio Los Naranjos
  DIAZ PEREZ, ANTONIOVeterans B MasIndependent
  DILLET RIBES, LUCIAVeterans A FemIndependent
  DINARI, ADAMPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  DINARI BARROUS, AMIRAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  DITO ARRIBAS, ROSA MARYEspurnaC. Esportiu Espurna
  DOMENECH BARCO, MARIA TERESAEspurnaC. Esportiu Espurna
  DOMENECH MAHIQUES, PEPE Veterans A MasC. Bernardos Trotters
  DOMINGO BALTAZAR, CESAR DAVIDPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  DOMINGUEZ, ALESSANDRO JAVIERAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
Local del Barri DOMÍNGUEZ ALCAIDE, ANTONIOVeterans D MasC. A. Xeresa
  DOMINGUEZ ARCAS, LUCIABenjamí­ FemColegio Los Naranjos
  DOMINGUEZ SOLER, MANOLOEspurnaC. Esportiu Espurna
  DONET DONET , JOSÉ JAVIER Veterans B MasIndependent
  DONET DONET, RAFAVeterans C MasG. R. Real de Gandia
  DONET PUIGCERVER, FERMINVeterans A MasIndependent
  DONET RUBIO, VALERIAPiponets FemIndependent
Local del Barri DONET VILLAR, GUILLERMOSenior MasC. Triatló Benirredrà
  DURÀ MOLERO, MARCOSAleví MasCol·legi Las Colinas
  ECHCHORFI IDRISSI, ABDRAHMANAleví MasCEIP Roís de Corella
  EGUIZABAL ESCRIVA, CASSANDRAPiponets FemIndependent
  EL AMRAOUES, RAYANEPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  EL ANNANI OULADCHAIB, YASMENAAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  EL ANNANI OULADCHAIB, YASSIRAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  EL BAGGARI, IYADPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  EL GHANI, ZAKARIAPiponets MasCEIP Roís de Corella
  EL HACHLAFI, YASSIRPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  EL HAIBOURI, ANOURAleví MasCEIP Roís de Corella
  EL HAIBOURI, NORAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  EL MOUDNT, AMINEBenjamí MasCEIP Sant Francesc de Borja
  EL MOUNIM, ANOUARInfantil MasCEIP Roís de Corella
  ELHISSOUF ALI, KHALID Senior MasC. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
  ELMIR ILIYOZAVA, ELMIRAAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ELMIR ILIYOZAVA, SARAYAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  EN NJIMI, DOUAAInfantil FemCEIP Sant Francesc de Borja
  EN NJIMI, MOHAMEDAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  ESCOBAR HURTADO, MARTAPre-Benjamí­ FemC. A. Safor - Teika
  ESCOLANO SIGNES, RAFAELVeterans C MasG. R. Real de Gandia
  ESCORTELL MAHIQUES , JORDAN Senior MasC. Dénia Corre
  ESCRIHUELA GONZALEZ, MARPre-Benjamí­ FemIndependent
  ESCRIHUELA SOLER, ABELVeterans A MasC. Córrer La Llebre - Alpesa
  ESCRIVÁ BATALLER, FERNANDOSenior MasC. Triatló Benirredrà
  ESCRIVÁ ESCRIVÁ, ORIOLBenjamí MasC. Triatló Benirredrà
  ESCRIVA FERNANDEZ, RUBENAleví MasC. A. Safor - Teika
  ESCRIVA FERNANDEZ, SALVADORCadet MasC. A. Safor - Teika
  ESCRIVA GIL, JACQUESBenjamí MasCEIP Sant Francesc de Borja
  ESCRIVA IVARS, RUBENSenior MasC. Orba Multiesport
  ESCRIVÁ MIÑANA, RUBÉNCadet MasCol·legi Las Colinas
  ESCRIVÀ MIRET, DAVIDVeterans A MasG. E. La Carena La Font
  ESCRIVA MIRET, SALVADORVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
  ESCRIVÁ PONS, ALBERTOVeterans C MasIndependent
  ESCRIVA SIGNES, SARAVeterans B FemC. A. Corriols Sueca
  ESCRIVÀ VICOVEANU, ANDRAInfantil FemC. Esportiva El Corriol
  ESCUDERO, AUREAVeterans C FemIndependent
  ESPARZA CONSTANT, ESTHERAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  ESPARZA MOSCARDO , RAFAVeterans C MasC. C. Les Tortugues Coixes
  ESPASA MULET, JOSEVeterans C MasC. A. Gata
  ESPINOSA ALMIÑANA, ANAPre-Benjamí­ FemCol·legi Las Colinas
  ESPINOSA ALMIÑANA, JUANBenjamí MasCol·legi Las Colinas
  ESPINOSA HERNANDEZ, ERUNInfantil FemC. A. Safor - Teika
  ESPINOSA HERNANDEZ, YAELInfantil MasIndependent
  ESQUER HERNANDIS, VICENTVeterans A MasIndependent
  ESTEBAN BLAY, RICARDOVeterans B MasC. A. Safor - Teika
  ESTEBAN MONCHO, LAURAVeterans A FemC. Triatló Benirredrà
  ESTEBAN VALERO, PAULAInfantil MasC. A. Safor - Teika
  ESTEBAN VALERO, SERGIPiponets MasColegio Esclavas Benirredrà
  ESTELLES CARRASCO, JOSEVeterans A Mas- Independent
  ESTEVE LÓPEZ, SERGIBenjamí MasCEIP Botànic Cavanilles
  ESTEVE PONS, VICENTVeterans D MasC. D. l´ Espenta
  ESTIVALIS GUTIERREZ , MAJOSenior FemIndependent
  ESTRUCH BAÑULS, PAULAJunior FemCol·legi Las Colinas
  ESTRUCH CASTELLO, JOSE VICENTEVeterans B MasC. A. Gandia
  ESTRUCH FAUS, MARIASenior FemC. Triatló Gandia
  ESTRUCH PEREZ, MARCEspurnaC. Esportiu Espurna
  ESTRUGO SENDRA, HÉCTORVeterans A MasG. R. Guardamar Runners
  EXPOSITO HIGUERO, DAVIDAleví MasC. Córrer El Garbí
Local del Barri EXPOSITO ORENGO, DAVIDVeterans B MasIndependent
  FABRA GINER, ADRIÀBenjamí MasCol.legi Borja Gandia
  FABRA ROCHER, SALVADORJunior MasCol·legi Las Colinas
  FABRA SANJAIME, SALVAVeterans C MasC. A. Centcames
  FAKRI YOUSSOFI, TAHAAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans D MasC. A. Bufali
  FATIMA JAGUAD, EZZHRAInfantil MasCEIP Sant Francesc de Borja
  FAUS ATIENZA, IGNASISenior MasIndependent
  FAUS BALBASTRE, KAREM Veterans A FemC. Triatló Benirredrà
  FAUS FERRER, JHOELJunior MasC. A. Safor - Teika
  FAUS PARDO, JORGEJunior MasCol·legi Las Colinas
  FAUS SASTRE, CARLOSSenior Mas- Independent
  FAUS SORIANO, CARLAAleví­ FemColegio Los Naranjos
  FAUS VITORIA, MARCJunior MasColegio Los Naranjos
  FAYOS BATALLER, FELIPESenior MasC. A. Gandia
  FELIPE GARCIA, JUAN RICARDOVeterans D MasC. D. Satse Alicante
  FELIU PÉREZ, JOSUÉSenior MasIndependent
  FEMENIA BARBER , JAVIERSenior MasC. A. Gandia
  FENNANE BENSASSI, SALMAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  FERNANDEZ ABRIL, Mª DEL CARMENEspurnaC. Esportiu Espurna
  FERNÁNDEZ ALVAREZ, MARÍAInfantil FemCol·legi Las Colinas
  FERNANDEZ HEREDIA, RAFAELInfantil MasCEIP Roís de Corella
  FERNANDEZ HEREDIA, SOLEDADAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  FERNANDEZ MARTINEZ, JUAN JOSESenior MasC. Ntgas Sports Team
  FERNÁNDEZ MATEU, CÉSARVeterans C MasC. A. La Valldigna
  FERNANDEZ MONTESINOS, PEDRO JOSÉEspurnaC. Esportiu Espurna
  FERNANDEZ ROVIRA, SALVADOREspurnaC. Esportiu Espurna
  FERRANDIS FILLOL, JUANVeterans D MasIndependent
  FERRANDIS GARCIA, CARLOSSenior MasC. Triatló Equilater
  FERRANDO GARCÍA, CARLOSSenior MasC. A. Safor - Teika
  FERRANDO PEIRÓ, VICENTVeterans A MasIndependent
  FERRANDO SANSALONI, ÀNGELSAleví­ FemC. A. La Valldigna
  FERRANDO SANSALONI, GUILLEMAleví MasC. A. La Valldigna
  FERRER ALEMANY, VICENTAVeterans D FemC. Córrer El Garbí
  FERRER APARISI, SERGIJunior MasIndependent
  FERRER BISQUERT, BLAIVeterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
  FERRER CARDONA, JESÚSEspurnaC. Esportiu Espurna
  FERRER CASTELL, MARÍA ISABELVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
  FERRER CHAVELI, LORENAVeterans B FemIndependent
  FERRER MULET, FRANCESCVeterans D MasC. A. Gata
  FERRER PEREZ, VICENT Aleví MasC. P. Joan Martorell
  FERRER SOBRECASES, GONZALOSenior MasC. A. Sense Pressa El Verger
  FERRER TORRES, PABLOAleví MasC. Córrer El Garbí
  FERRERO SISTERNES, JORGEEspurnaC. Esportiu Espurna
  FERRI CAPELLINO, BRUNOSenior MasIndependent
  FERRI MENA, MIGUELVeterans A MasC. Triatló Benirredrà
  FERRI PASTOR, PILARVeterans D FemC. Córrer El Garbí
  FERRIS CAMPOS, UNAI JOSÉPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  FLORES AVEIRO, YANINAVeterans B FemC. A. Publidom
  FLORS ROSELLÓ , VOROVeterans D MasC. A. Corriols Sueca
  FOLQUES LORENTE, MAXIMOVeterans A MasC. E. Dorsal 19 Pego
  FONS RAMOS, MANUELInfantil MasCol·legi Las Colinas
  FONT ROSELLÓ, JOANVeterans C MasG. Muntanya Calp
  FONT SERRAT, JOSEVeterans C MasC. A. Llebeig Xàbia
Local del Barri FORNELIO MACIAS, SUSANAVeterans B FemIndependent
  FORNER FIGUEIRAS, JORGESenior MasIndependent
  FORNER LATORRE, RAMONVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  FORNÉS CATALÁ, LARAPiponets FemIndependent
  FORNÉS PÉREZ , ESTHERVeterans A FemC. A. Cametes
  FORNES SIFRE, ALEJANDROAleví MasIndependent
  FORNÉS TACHÓ, JUANVISenior MasC. Multiesport Benitatxell
Local del Barri FORNET HARO, JUANJOSEVeterans B MasIndependent
  FRANCÉS PÉREZ, EVAVeterans B FemC. A. Safor - Teika
  FRANCO ESTRUCH, XAVIERSenior MasIndependent
  FRANCO GUZMAN, JOSE LIONELAleví MasCEIP Roís de Corella
  FRANCO MARTÍNEZ, ALFONSOVeterans B Mas- Independent
  FRANCO RODRÍGUEZ, FRANCISCOVeterans D MasIndependent
  FRASQUET MENGUAL, CARMENVeterans B FemC. A. Les Senilleres
  FRASQUET PEIRO, MARTÍAleví Mas- Independent
  FRECHINA MONTAÑANA, ENRIQUEVeterans D Mas- Independent
  FRIGOLS GRIMALT, VEROSenior FemC. A. Gata
  FRUTOS ORDÓÑEZ, MIGUELSenior MasC. Esportiu Espurna
  FRUTOS ORDOÑEZ, RAFAELEspurnaC. Esportiu Espurna
  FUENTES RODRÍGUEZ, EMILIOEspurnaC. Esportiu Espurna
  FUSTER ANGEL, JOAN S.Veterans D MasIndependent
  FUSTER BAÑULS, JOANSenior MasIndependent
  FUSTER DOMINGUEZ , DARÍO Veterans A Mas- Independent
  FUSTER IZQUIERDO, DANIELVeterans B MasC. Running Beniopa
  FUSTER JUAN, BERNATPre-Benjamí­ MasIndependent
  FUSTER MAÑEZ, JOSE VICENTEVeterans C MasIndependent
  FUSTER MESTRE, ANAVeterans C FemC. D. l´ Espenta
  FUSTER MIRET, SOFIAInfantil FemC. Córrer El Garbí
  FUSTER PEDRO, CLARAAleví­ FemG. R. Real de Gandia
  FUSTER PLANES , MAITEVeterans C MasIndependent
  FUSTER PUCHADES, JOSEPSenior MasC. A. Corriols Sueca
  FUSTER SOLIVA, GONÇALSenior MasIndependent
  GADEA NAVARRO, JOELSenior MasC. A. Gandia
  GALAN RICO, HUGOAleví MasIndependent
  GALIANA PASTOR, ANDREUBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
  GALIANO MUÑOZ, JOSE JAVIERVeterans C MasIndependent
  GALINDO TORRENS, MIGUELSenior MasC. Triatló Benirredrà
  GALLEGO MAYOR, MARCELOVeterans A MasIndependent
  GALLEGO MILLET, TONIVeterans C MasG. R. Real de Gandia
  GANDÍA RUIZ , RAFAVeterans D MasG. R. Guardamar Runners
  GANDIA SEPULVEDA , CLEMEN Veterans B MasC. A. Gandia
  GARCÍA ALONSO, AMPAROVeterans B FemC. A. Locosxcorrer
  GARCIA ARTES, ANDREUSenior MasC. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
  GARCIA CASTILLO, DANIPre-Benjamí­ MasC. A. Safor - Teika
  GARCIA CASTILLO, RUBENBenjamí MasC. A. Safor - Teika
  GARCIA CASTILLO, SOFIAInfantil FemC. A. Safor - Teika
  GARCÍA CAVALCANTE, HERABenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  GARCIA DOLZ, ADELINOVeterans D MasG. E. Llops Villalonga
  GARCÍA ESCRIVÁ, JOSÉ LUISSenior MasC. Triatló Benirredrà
  GARCÍA FERNÁNDEZ, ÓSCARVeterans B MasIndependent
  GARCÍA GALIANO, SERGIOSenior MasC. Córrer El Garbí
  GARCÍA GIL, PEDRO JOSÉEspurnaC. Esportiu Espurna
  GARCIA GIMENEZ, JAVIERVeterans C MasIndependent
  GARCIA GISBERT, JAVIERSenior MasC. Orba Multiesport
  GARCÍA IZQUIERDO, SERGIOVeterans A MasG. Córrer Almoines
  GARCÍA LÓPEZ , JAVIERSenior MasC. A. Xàtiva
  GARCIA MARZAL, LARASenior FemC. A. Gandia
  GARCIA MILLET, ROSERVeterans B FemReal de Gandia C. F.
  GARCÍA MORANT, JESÚSEspurnaC. Esportiu Espurna
  GARCIA NADAL, AUSIÀS MARCAleví MasIndependent
  GARCIA NADAL, ROSERAleví­ FemIndependent
  GARCIA NAVARRO, PACOVeterans C MasC. A. Genoves
  GARCÍA PÉREZ, JORDIJunior MasIndependent
  GARCÍA PÉREZ , SOFÍA Pre-Benjamí­ FemIndependent
  GARCIA PLA, VICENTVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  GARCIA RODRIGUEZ, RAULSenior MasG. E. Llops Villalonga
  GARCIA ROMERO, DANIELAleví MasColegio Esclavas Benirredrà
  GARCIA ROMERO, DAVIDInfantil MasColegio Esclavas Benirredrà
  GARCÍA SAN RAFAEL, VICENTVeterans D MasC. D. Es Posible
  GARCÍA SANCHÍS, ALFREDOSenior MasC. C. Les Tortugues Coixes
  GARCÍA SANJUAN, PABLOJunior MasCol·legi Las Colinas
  GARCÍA SANTACREU , JOSÉ FRANCISCO Veterans A MasC. Dénia Corre
  GARCÍA SENTANDREU, ISABEL MªEspurnaC. Esportiu Espurna
  GARCIA SOLER, MIAPre-Benjamí­ FemColegio Los Naranjos
  GARCIA VAZQUEZ, VICTORSenior MasC. Córrer A peu plá
  GARCIA VELEZ, ALFREDOVeterans D MasIndependent
  GARRIDO ORTEGA, JESUSSenior MasIndependent
  GASCON SIMON , GUILLERMO Senior MasIndependent
  GASPAR ACAMER, JOSÉ ANGELVeterans B MasIndependent
  GAVILÀ MIÑANA, JESÚSVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
  GAVILÀ MIÑANA , OSCARVeterans B MasC. C. Camallaes
  GAVILA MIÑANA, VICENTVeterans D MasC. C. Camallaes
  GAVILÀ MUÑOZ , SARAPre-Benjamí­ FemC. C. Camallaes
  GAYTAN RODRÍGUEZ, LAURAJunior FemCol·legi Las Colinas
  GILABERT BERMUDEZ, JUANJOSenior MasC. Triatló Benirredrà
  GILABERT HERNANDO, MARCBenjamí MasC. E. Dorsal 19 Pego
  GILABERT JUAN, NICOLASSenior MasIndependent
  GILABERT MIÑANA, JAVIERSenior MasC. A. Gandia
  GILABERT TUR, MARTAEspurnaC. Esportiu Espurna
  GIMENEZ CONDO, ADRIANBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  GIMENEZ CONDO, SERGIOBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  GIMENEZ MERINO, JOSE Infantil MasCol·legi Las Colinas
  GIMENEZ MERINO, MARIA Infantil FemIndependent
  GIMENEZ SALAZAR, SARAYEspurnaC. Esportiu Espurna
  GINER HERNÁNDEZ, SANDRASenior FemC. A. Xàtiva
  GINER PELLICER, DAVIDVeterans B MasC. Amos Team
  GINESTA PRIMO, ALBERTVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  GISBERT ALCARAZ, JAUMEBenjamí MasCEIP Botànic Cavanilles
  GOIA ANDREI, DESIREE NICOLEBenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  GOMAR CARRIOLS, LUISSenior MasColegio Los Naranjos
  GOMAR GARCIA , JESÚS Senior MasC. A. Safor - Teika
  GOMAR VERCHER, SONIAVeterans A FemC. C. Camallaes
  GOMARIS CUBELLS, FCO. JUANEspurnaC. Esportiu Espurna
  GOMES ORASMO, JULIO OTAVIOPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
  GOMEZ CARMONA, JESUSSenior MasC. A. Publidom
  GÓMEZ FERRO, OMARVeterans D MasC. Multiesport Benitatxell
  GÓMEZ MORA , JUAN MANUEL Veterans B MasC. Córrer El Garbí
  GÓMEZ SANCHIS, DAVIDSenior MasC. Esportiu Espurna
  GÓMEZ TERRE, M CARMENVeterans A FemC. A. Gandia
  GÓMEZ TERRE, VIOLETA Veterans C FemC. A. Gandia
  GOMEZ VELEZ, AYNARAAleví­ FemC. A. Safor - Teika
  GOMEZ VELEZ, JESUSPre-Benjamí­ MasC. A. Safor - Teika
  GONÁLEZ BAUTISTA, TAMARABenjamí­ FemCol·legi Las Colinas
  GONZÁLEZ BAUTISTA, MEGAN Aleví­ FemCol·legi Las Colinas
  GONZÁLEZ DURÁN, ANAJunior FemC. E. Dorsal 19 Pego
  GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSCadet MasC. A. Llebeig Xàbia
  GONZÁLEZ ESCRIVÁ, MARÍAInfantil FemC. A. Safor - Teika
  GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS Veterans A MasC. Bernardos Trotters
  GONZÁLEZ GONZÁLEZ , RAMÓNVeterans C MasC. Runners Ciutat de València
  GONZÁLEZ LÓPEZ, INÉSPiponets Fem- Independent
  GONZÁLEZ LÓPEZ, MARTÍNPre-Benjamí­ MasCEIP Botànic Cavanilles
  GONZÁLEZ LÓPEZ, NAHUELSenior MasIndependent
  GONZALEZ MARTI, BIANCABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  GONZALEZ MARTI, BRYANAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans B MasC. E. Dorsal 19 Pego
  GONZALEZ SANCHIS, ROCIOBenjamí­ FemC. A. Publidom
  GONZALEZ VAZQUEZ, EMILIO JESUSVeterans B MasC. A. Publidom
  GONZÁLEZ YUNTA, FRANCISCO Veterans C Mas- Independent
  GOSP SENDRA, JOSEVeterans A MasC. Triatló Gandia
  GRANADO LARIO, ALTEAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  GRANELL GOMEZ, GABRIELVeterans D MasS. D. Cent Peus
  GRANOLLERS MIÑANA, ALEIXBenjamí MasIndependent
  GRANOLLERS MIÑANA, DÍDACBenjamí MasIndependent
  GRAU ESTRUCH, ÓSCARVeterans B MasC. A. Safor - Teika
  GRAU LAPEÑA, XIMOJunior MasC. A. Montaverner
  GRAU LORENZO, EDUARDOSenior Mas- Independent
  GRAU MIGUEL, MARCInfantil MasC. A. Safor - Teika
  GRAU MIGUEL, VÍCTORBenjamí MasC. A. Safor - Teika
  GRAU SAPENA, FERNANDOVeterans A MasC. Amos Team
  GREGORI ACOSTA, VICENT Senior MasC. A. Safor - Teika
  GREGORI BATALLER, MARTAInfantil FemIndependent
  GREGORI BATALLER, PAUAleví MasIndependent
  GREGORI BORRULL, SALVADOR Senior MasIndependent
  GREGORI CARMONA, JOSEVeterans D MasIndependent
  GREGORI CASAMAYOR, OSCARVeterans A MasIndependent
  GREGORI CEPERO , RAÜL Junior MasC. A. Daimús Tecnoesport
  GREGORI COT, JOANPiponets MasIndependent
  GREGORI ESCRIVA, RUBENSenior MasG. E. La Carena La Font
  GREGORI ESTEVE, RAMÓNVeterans B MasC. A. Odec Team
  GREGORI HORTELANO, GERARDVeterans C MasC. Córrer a Gust Bellreguard
  GREGORI MONCHO, JORDIPre-Benjamí­ MasCEIP Botànic Cavanilles
  GREGORI MORANT, NAYRAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  GREGORI ORTS, VICENTEVeterans A MasC. Triatló Alginet
  GREGORI PARDO, FELIUBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
  GREGORI PARDO, RAIMONPre-Benjamí­ MasC. Esportiva El Corriol
  GREGORIO MORANT, IVANJunior MasColegio Los Naranjos
  GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL Veterans A MasC. Datilera Team
  GRIMALT PÉREZ, REBECAVeterans A FemIndependent
  GRIMALT SIGNES, JAVIERVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
  GUEROLA ESCRIVÁ, CLAÚDIAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  GUEROLA MARTINEZ, MARIASenior FemIndependent
  GUERRERO PARRA, JUANMAVeterans D MasIndependent
  GUIDO, SIMÓNSenior MasC. Multiesport Benitatxell
  GUILLEM ARANDA, PATRIJunior FemColegio Los Naranjos
  GUTIÉRREZ PRIETO, JOSÉSenior MasIndependent
  GUZMAN BAIGORRIA , JOSÉ ANTONIO Senior MasC. Triatló Gandia
  HABICHAYN PANIAGUA, MIGUELVeterans C MasC. A. Sargantana
  HADID, MUHAMMADPiponets MasCEIP Roís de Corella
  HAJJAJ, FADUAPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  HEMMES CAMUS, HUGOAleví MasCEIP Roís de Corella
  HERAS MORENO, FÉLIXVeterans A MasC. Rugby La Safor
  HERNÁNDEZ COGOLLOS, VICENTSenior MasC. A. Corriols Sueca
  HERNANDEZ GINER, JOSEEspurnaC. Esportiu Espurna
  HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDELVeterans D MasC. A. Gandia
  HERNÁNDEZ MARINER, DANIAleví MasC. A. Corriols Sueca
  HERNÁNDEZ MARINER, MARCPre-Benjamí­ MasC. A. Corriols Sueca
  HERNÁNDEZ OLIVENCIA, ANTONIO RAFAELVeterans D Mas- Independent
  HERRERA CENDÁN, AARONJunior MasColegio Los Naranjos
  HERRERA SOTO, ANGELVeterans A MasC. Dénia Corre
  HERVAS MAS, JORDIVeterans B MasIndependent
  HERVAS PEINADO, JOSEPVeterans D MasC. Hàndbol Riola
  HIDALGO FERNÁNDEZ, PAU Benjamí MasIndependent
  HIDALGO IVARS, JORDISenior MasIndependent
Local del Barri HIGUERO FILGUERAS, EVA MARIA Veterans C FemIndependent
  HMICH, IMANAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  HMICH SALMT, MERYENInfantil FemCEIP Sant Francesc de Borja
Local del Barri HONRUBIA RUBIO, SUSANAVeterans D FemC. Córrer El Garbí
  HORLESCU, BIANCAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSEVeterans A MasIndependent
  HUMANEZ SANCHEZ , ABEL Piponets Mas- Independent
  HUMANEZ SÁNCHEZ , DARIOBenjamí Mas- Independent
  HURTADO ALARCÓ, LUISSenior MasC. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
  IBAÑEZ CASTILLO, PAUInfantil MasCEIP Roís de Corella
  IBÁÑEZ FERRER, WENCESSenior MasC. A. Guixa Esport
  IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTOSenior MasC. E. C. Antella
  IBAÑEZ MIÑANA, IKERAleví MasColegio Esclavas Benirredrà
  IBÁÑEZ PUIG, LUKAPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  IBAÑEZ RESA, JUAN JOSÉEspurnaC. Esportiu Espurna
  IBORRA BELTRAN, JULIAVeterans D FemC. A. Corriols Sueca
  IBORRA DEL POZO. , PATRIVeterans D FemC. A. Xativins a les huit
Local del Barri IBORRA FAUS, FERNANDOVeterans D MasIndependent
Local del Barri IBORRA PÉREZ, PAULASenior FemIndependent
  IGLESIAS SANTAMARIA, LUCASBenjamí MasCol·legi Las Colinas
  IGLESIAS SANTAMARIA, VERA Benjamí­ FemCol·legi Las Colinas
  IGNATOVA ZAHARIEVA, ALEKSANDRAEspurnaC. Esportiu Espurna
  IGUTEN VAREA, ADAMAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  IÑIGUEZ MARTÍNEZ, JUDITHJunior FemIndependent
  IÑIGUEZ MARTÍNEZ, SHEILACadet FemIndependent
  ISAJEVA, MIRAPre-Benjamí­ FemC. A. Dianium
  ISAJEVS, IVANSBenjamí MasIndependent
  ISNARDO BARBERO, LUISVeterans B MasIndependent
  IVARS LLOBELL, JOSÉ MARÍAVeterans A MasIndependent
  IVAYLOVA NIKOLOVA, IRINAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  IVAYLOVA NIKOLOVA, MONIKABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
  JABALERA OSORIO, ALBAJunior FemC. Esportiu Espurna
  JACKSON, KAYVeterans B FemC. Sole Mates
  JAÉN MUÑOZ, JOSÉVeterans D MasIndependent
  JAREÑO MEDRANO, VEROVeterans D FemIndependent
  JIMÉNEZ CAMPOS, JOSESenior MasC. Esportiu Espurna
  JIMENEZ FRASQUET, ALEXANDRE Aleví MasCEIP Roís de Corella
  JIMENEZ FRASQUET, DANIELInfantil MasC. Córrer El Garbí
  JIMENEZ LOPEZ, YOLANDA Veterans B FemReal de Gandia C. F.
  JIMENEZ SERRANO, SERGIO Senior MasC. A. Seseña
  JORDÀ LÓPEZ, JOANPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  JORDÀ LÓPEZ, MARCPiponets MasIndependent
  JORDÁ MORAN, JUANLUSenior MasC. Esportiu Espurna
  JUAN SENABRE, YAIZACadet FemC. A. Safor - Teika
  JUAREZ ROIG, MARCELASenior FemC. Triatló Benirredrà
  JUROICA, ALISEBenjamí­ FemIndependent
  JUROICA, MIAPiponets FemIndependent
  JUST UTRILLA, VICENTVeterans D MasC. A. Odec Team
  KONTSEVITS, LUCAPre-Benjamí­ MasIndependent
  LAASSIRI CHAIBY, SALMAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  LAFARGUE MATEU, ULISESPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  LAGUARDA CEPAS, AXELBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  LAHSEN GARCIA, ERKIAEspurnaC. Esportiu Espurna
  LALIGA MARTINEZ, AITANABenjamí­ FemC. A. Corriols Sueca
  LALIGA MARTINEZ, ARNAUAleví MasC. A. Corriols Sueca
  LALIGA NACHER, ANICETOVeterans A MasC. A. Corriols Sueca
  LANGLEY , MARKSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
  LAPORTA GARCÍA , ALBERTOVeterans C MasIndependent
  LAZARO RUIZ, ABRIL Piponets FemIndependent
  LÁZARO RUIZ, MARCPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  LEAL DE CAMPOS, LUIZAVeterans B FemC. A. Corriols Sueca
  LEDEZMA COCA, SARAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  LEGIDO CLAR , ROCIO Veterans A Fem- Independent
  LEÓN FERRANDIS, TOMÁS Veterans A MasC. A. Corriols Sueca
  LEÓN IZQUIERDO, BASILIO JOSÉEspurnaC. Esportiu Espurna
  LEÓN LLINARES, ALBACadet FemC. A. Corriols Sueca
  LEÓN MARTÍ, JULIÁNVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
  LIMIA SAUS, POLISenior MasC. A. Crespo runners
  LIZCANO SÁEZ, ÓSCARSenior MasC. A. Gandia
  LIZCANO SÀEZ, XIMOVeterans A MasC. Córrer a Gust Bellreguard
  LLACER MUÑOZ , IKERPre-Benjamí­ MasC. A. Safor - Teika
  LLACER MUÑOZ , SABELAPiponets FemIndependent
  LLACER PERIS, MANELSenior MasIndependent
  LLARIO, IRENESenior FemIndependent
  LLARIO CABERO , NESTORBenjamí MasIndependent
  LLEDO FELIS, SANTIAGOVeterans B MasC. Amos Team
  LLEDÓ FERRER, ELENA Benjamí­ FemC. A. Corriols Sueca
  LLEDÓ PARDO, JOSEVeterans A MasC. A. Corriols Sueca
  LLIDÓ COTS, VICENTVeterans C MasC. D. l´ Espenta
  LLOPIS HERVÁS, FERNANDOVeterans B MasIndependent
  LLOPIS MARTINEZ , PILAR Veterans C FemG. R. Real de Gandia
  LLOPIS SALA, JOSE DANIELVeterans C MasC. A. Corriols Sueca
  LLOPIS SANFÉLIX, JOELAleví MasG. R. Real de Gandia
  LLOPIS SISTERNES, JUAN ANTONIOVeterans D MasC. Córrer Peus Quets Sueca
  LLORCA SANCHO, CARLESPiponets MasC. Córrer El Garbí
  LLORCA SANCHO, EMMAPiponets FemC. Córrer El Garbí
  LLORCA SANCHO, ERIKAPiponets FemC. Córrer El Garbí
  LLORET BLASCO, XIMOVeterans B MasIndependent
  LLUCH CUENCA , NEUSSenior FemC. E. C. Antella
  LOBO GIRBAN, JAVIERCadet MasColegio Los Naranjos
  LÓPEZ, INMAVeterans A FemC. Amos Team
  LOPEZ CATALA, JUAN JOSEVeterans D Mas- Independent
  LOPEZ CHOLBI, JULIAN Senior MasC. Multiesport Benitatxell
  LÓPEZ CUENCA, LUISVeterans A MasIndependent
  LÓPEZ DEFEZ, JAUMEJunior MasC. A. Safor - Teika
  LÓPEZ FERRERES , VICENTSenior MasC. Dénia Corre
  LOPEZ SEGUI, PACOVeterans A MasC. Triatló Benirredrà
  LOPEZ VIÑARTA, JOANSenior MasIndependent
  LORENTE BELDA, ALBERTOVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
  LORENTE MOCHOLÍ, JORGEVeterans A MasG. R. Real de Gandia
  LORENTE NAZ, INMA Veterans A FemC. A. Corriols Sueca
  LOZANO RODRIGUEZ, ALIONAPre-Benjamí­ FemColegio Los Naranjos
  LUCAS, SOPHIABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  LULL HERNANDEZ, ESTELAAleví­ FemColegio Los Naranjos
  MACHADO ORTIZ, SOFÍAVeterans B FemIndependent
  MACHIN CASTRILLO, SAMI ANAPiponets FemIndependent
  MACHIN CASTRILLO, TILO OLIPre-Benjamí­ MasIndependent
  MADRID, LOURDESVeterans B FemIndependent
  MAGRANER MARÍ, DAVIDSenior MasC. Triatló Cullera
  MAHIQUES MORANT, MAGDAVeterans C FemIndependent
  MAHNOUDI, ANAYELAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  MAILLO SERRANO, Mª FELISAEspurnaC. Esportiu Espurna
  MAJDOUB, MALAKInfantil MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MAJDOUBATEL, YASSERBenjamí MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MALLOL OLIVER, SUSANA Veterans A MasC. Orba Multiesport
  MALONDA GARCIA, GERMANVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  MALONDA ROSELLO, ROSANASenior MasC. A. Corremundos
  MAÑEZ RAMIS, JOSE VTE.Veterans D MasC. A. Gandia
  MAÑÓ AMORÓS, ANDREA Benjamí­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  MAÑÓ AMORÓS, MARTINAPiponets FemColegio Esclavas Benirredrà
  MAÑÓ FERRI, ALBERTOSenior MasC. Córrer El Garbí
  MAÑÓ FERRI, SERGIOSenior MasC. Córrer El Garbí
  MAÑÓ FRASQUET, PACOSenior MasC. Triatló Benirredrà
  MAÑÓ GONZÁLEZ, LAIABenjamí­ FemC. Triatló Benirredrà
  MAÑÓ GONZÁLEZ, ONAPiponets FemC. Triatló Benirredrà
  MAÑÓ SIGALAT, JAVIERVeterans D MasC. Triatló Benirredrà
  MANRIQUE CORTELL, ALMAPre-Benjamí­ FemCEIP El Castell Almoines
  MANSILLA BELLVIS, ROSAVeterans C FemC. A. Daimús Tecnoesport
  MANSILLA FERRAGUD, ÀNGELVeterans A Mas- Independent
  MARCHANT GARCIA, YERAYJunior MasC. A. Gandia
  MARCHANTE VIDAL, EMMAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  MARCHANTE VIDAL, PAUPre-Benjamí­ MasCEIP Botànic Cavanilles
  MARCO APARISI, PEPECadet MasColegio Los Naranjos
  MARCO BOSCÀ, HECTORAleví MasCol·legi Las Colinas
  MARCO CARRETERO, ALEJANDRO Senior MasIndependent
  MARCO CARRETERO, SERGIOSenior MasC. Triatló Gandia
  MARCO DELGADO, DAVIDVeterans B MasReal de Gandia C. F.
  MARCO JUST, XIMOVeterans C MasG. E. La Carena La Font
  MARCO LEDO, ANTONIOVeterans B MasIndependent
  MARCO MUÑOZ, ALVAROPre-Benjamí­ MasColegio Esclavas Benirredrà
  MARCO RUIZ, DIEGOVeterans D MasC. A. Benidorm
  MARCO SIMO, NEUSEspurnaC. Esportiu Espurna
  MARCOS CUARTERO, ENRIQUESenior MasIndependent
  MARCOS RODRÍGUEZ , TONISenior MasC. A. Safor - Teika
  MARCOS SEBASTIÁN , ERICPre-Benjamí­ MasIndependent
  MARCOS SEBASTIÁN , TONIPiponets MasIndependent
  MARI FUNES, LORENZOSenior MasC. E. Dorsal 19 Pego
  MARÍ GREGORI, MARIÉNVeterans C FemC. Córrer a Gust Bellreguard
  MARÍ MIÑANA, FRANCISCOSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
  MARÍ PELEJERO, GONZALOInfantil MasCol·legi Las Colinas
  MARÍN GINER, SERGIVeterans B MasC. A. Corremundos
  MARÍN RAMÓN, MIGUEL ÁNGELBenjamí MasCEIP Botànic Cavanilles
  MARIN TAMARIT, JOAN FRANCESCAleví MasC. Triatló Sueca
  MARIYANOVA TANKOVA, ZINABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  MARQUEZ BENITEZ, MANOLIVeterans B FemC. A. Publidom
  MARRAHI, SALVASenior MasC. A. Gandia
  MARRAHÍ ANDERSEN, ALEX Veterans A MasC. Córrer El Garbí
  MARTI BELDA, CARINAPre-Benjamí­ FemG. d´Atletisme Moixent
  MARTI CODINA, DAVIDVeterans A MasC. E. C. Antella
  MARTÍ GADEA, MARSenior FemIndependent
Local del Barri MARTÍ GADEA , NACHOVeterans B MasIndependent
  MARTI GOMEZ, LYDIASenior FemC. Córrer Xeraco
  MARTI GUEORGUIEV, ALEJANDROPre-Benjamí­ MasC. Córrer El Garbí
  MARTI MALONDA, ADRIAJunior MasC. A. Almirunning Cullera
  MARTÍ MESTRE, JORDIPre-Benjamí­ MasC. A. Safor - Teika
  MARTÍ MESTRE, PAULAInfantil FemC. A. Safor - Teika
  MARTÍ MORANT, BORJASenior MasC. Córrer El Garbí
  MARTÍ MOTA, ERICPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  MARTI NOVELL, MARISAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
  MARTI SANZ, DANIEL JAVIEREspurnaC. Esportiu Espurna
  MARTÍ SIGNES, CARLA Piponets FemC. Datilera Team
  MARTÍ SOLER, SALVACadet MasCol·legi Las Colinas
  MARTÍ TORRES, SERGIVeterans A MasC. Datilera Team
  MARTIN BALLESTEROS, AZUCENAVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
  MARTIN BERMUDEZ, ROCIOBenjamí­ FemCol·legi Las Colinas
  MARTIN GREGORI, ALOMAVeterans A FemG. R. Real de Gandia
Local del Barri MARTÍN GREGORI, ROSERSenior FemG. R. Real de Gandia
  MARTIN MARTIN, JUAN EMILIOJunior MasIndependent
  MARTIN MORALES, NURIAPiponets FemCEIP Roís de Corella
  MARTINEZ ALBENDEA, DAVIDVeterans A MasC. Triatló Benirredrà
  MARTINEZ BRENYTE, DEILABenjamí­ FemColegio Los Naranjos
  MARTINEZ CABELLO, ALVAROSenior MasC. Esportiu Espurna
  MARTINEZ CERDÀ, LEIREVeterans A FemIndependent
  MARTÍNEZ CLIMENT , JUAN MANUEL Veterans A MasC. Córrer El Garbí
  MARTÍNEZ DIAZ, BÁRBARA Infantil Fem- Independent
  MARTINEZ ESTEVE, MIQUELSenior MasIndependent
  MARTINEZ ESTRUCH, DIEGOAleví MasIndependent
  MARTÍNEZ ESTRUCH, RAÚLVeterans A MasC. A. Publidom
  MARTINEZ ESTRUCH, SANDRAInfantil FemIndependent
  MARTÍNEZ FERRER, ENRIQUESenior MasC. Triatló Gandia
  MARTÍNEZ GUEROLA, RUBÉNSenior MasC. A. Xàtiva
  MARTÍNEZ HERCE, JAVIERCadet MasCol·legi Las Colinas
  MARTÍNEZ HERCE, JUANJunior MasCol·legi Las Colinas
  MARTINEZ LOPEZ, LLATZERJunior MasIndependent
  MARTÍNEZ MAYORAL, JOSÉ ÁNGELVeterans B MasC. Triatló Benirredrà
  MARTINEZ MINUESA, JORGEJunior MasC. Ntgas Sports Team
  MARTÍNEZ MONTIJANO, ANA MARÍAVeterans B FemIndependent
  MARTINEZ PORRAS, MARIA JOSEVeterans B FemIndependent
  MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, JOSÉ JOSÉEspurnaC. Esportiu Espurna
  MARTÍNEZ SÁNCHEZ, SOFÍAVeterans B FemC. A. Som Passatge
  MARTINEZ SANTAMARIA, MANOLOVeterans C MasIndependent
  MARTINEZ TARRAZONA, ALEJANDROAleví MasCEIP Roís de Corella
  MARTINEZ VENDRELL, TONIMARVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
  MARTORELL CUCÓ, SALVADORVeterans A MasIndependent
  MARTOS GARCÍA, AITANAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  MAS HERNANDEZ, ADELAVeterans C FemC. A. Montaverner
  MASCARELL FERRI, VÍCTORJunior MasIndependent
Local del Barri MASCARELL MARTINEZ, ROMANSenior Mas- Independent
  MASCARELL MENGUZZATO, MANUELAInfantil FemIndependent
  MASCARELL MENGUZZATO, VICENTInfantil MasIndependent
  MASCARELL TARRAZONA, VICENTVeterans B MasIndependent
  MASMIQUEL MENDIARA, ALEJANDROVeterans A MasIndependent
  MATEO TORRES, LAIAPiponets FemC. Córrer El Garbí
  MATEU, LUIS Senior MasIndependent
  MATÍAS PEIRÓ, JOSEPJunior MasCol·legi Las Colinas
  MATIN GONZALEZ, SARAVeterans C FemC. A. Xeresa
  MATOSES MIRET, RAQUELInfantil FemC. A. Safor - Teika
  MAYOR FUSTER, TONIVeterans C MasIndependent
  MBITIL, ABDELAZIZAleví MasCEIP Roís de Corella
  MCLAREN, MANDYVeterans D FemC. Multiesport Benitatxell
  MEDDAH, BADRBenjamí MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MEDDAH, BILALInfantil MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MEDDAH, KADHITAPiponets FemCEIP Sant Francesc de Borja
  MEDDAH, OSSANAAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MEDDAH, YAHYAPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  MEDINA FERNANDEZ, CARMENVeterans C FemC. Dénia Triatló
  MEDINA NAVAS, CARLOSSenior MasIndependent
  MEIRIÑO SABATER, ERICPre-Benjamí­ MasIndependent
  MEIRIÑO SABATER, JOANAleví MasIndependent
  MELO GONZÁLES, MARIOVeterans C MasIndependent
  MENA ESCRIVÁ, Mª LUISAEspurnaC. Esportiu Espurna
  MENDEZ, LIDIA Veterans A FemIndependent
  MÉNDEZ FAUS, DANIELSenior MasIndependent
  MENGUAL BANSBERG, MIATJEVeterans A FemC. Ntgas Sports Team
  MENGUAL LÓPEZ, YARASenior FemIndependent
  MESTRE BERGMANN, LEON ALEXANDROBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  MESTRE IBORRA, JULIABenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
  MESTRE LLORCA, FRANCESCSenior MasC. Esportiu Espurna
  MESTRE MILENOV, MANUEL Aleví MasCol·legi Las Colinas
  MEZOUAR F. DE BORJA, NASSIMAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MICHTA LOULIDI, OMNIAInfantil FemC. A. Safor - Teika
  MILENOV BARBOV, NIKOLASAleví MasCol·legi Las Colinas
  MILLÁN CANO, PACOVeterans B MasC. A. Safor - Teika
  MILLET GUILLEM, DAVIDVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  MILLET ORQUIN, SAMUELJunior MasColegio Los Naranjos
  MILLET PELLICER, ALBERTOVeterans C MasC. Córrer a Gust Bellreguard
  MILLET PÉREZ , JOSEVeterans B MasC. A. Safor - Teika
  MILLET TAMANDL, MÓNICAInfantil FemCol·legi Las Colinas
  MILLET VICENS, JAUMEJunior MasIndependent
  MILVAQUES BATALLER , JAVIER Veterans A MasC. Triatló Benirredrà
  MILVAQUES BATALLER , QUINOVeterans A MasC. A. Safor - Teika
  MIÑANA ALBANELL, CARLOSSenior MasC. A. Calygat.com
  MIÑANA SANCHÍS, PACOSenior MasC. A. Els Oliveros
  MINUESA MARTINEZ, RICARDOVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  MIOLA, PAOLOVeterans C MasIndependent
  MIRALLES TARRASÓ, FRANSenior MasC. A. Daimús Tecnoesport
  MIRANDA MONCADA, ANTONIOVeterans D MasC. Esports Colau Runner´ s
  MIRANDA ROSALES, BRENDABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  MIRET GINER, ALEJANDROVeterans C MasC. A. Gandia
  MIRET MALONDA, ALEJANDROJunior MasC. A. Gandia
  MIRET MALONDA, LAURASenior FemC. A. Gandia
  MIRET MELO, FERNANDOVeterans C MasIndependent
  MOCHOLI MARTINEZ, DAMIAAleví MasC. Triatló Sueca
  MOHAMED, EN NJIMIPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MOHAMED, MOUMTAZAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MOLINA, SARAVeterans B FemC. A. Safor - Teika
  MOLINA GAREL, NURIASenior Fem- Independent
  MOLINILLO ER ROUHY, MARIA DOLORESBenjamí­ FemCEIP Roís de Corella
  MOLIO GUILLEM, BLANCASenior FemC. D. l´ Espenta
  MOLL GARRIGÓS, PEPE Veterans D MasC. A. Publidom
  MOLL ORENGO, VICTORVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  MOLLA PASCUAL, BLANCABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  MOLLA PASCUAL, HUGOAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MOMPARLER MARZAL, FERNANDOSenior Mas- Independent
  MOMPARLER PUIGCERVER, ALEXPiponets Mas- Independent
  MOMPÓ SEPULVEDA, JOSÉSenior MasC. A. Odec Team
Local del Barri MONCHO DE LA DUEÑA, JORGEJunior MasIndependent
  MONCHO ÉCIJA, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  MONCHO TORRES , CARLESJunior MasIndependent
  MONFORT BUIGUES, ANGELVeterans A MasIndependent
  MONFORT I BISQUERT, JOANVeterans C MasC. A. Gata
  MONTAGUD GONZALVO, DAMIANVeterans D MasS. D. Cent Peus
  MONTALBÁN PIRIS, CARLOSSenior MasIndependent
  MONTEAGUDO CLIMENT, ALEJANDRAEspurnaC. Esportiu Espurna
  MONTERO ROMERO, DAVIDVeterans A MasIndependent
  MONTIEL MIRA, VICTORIANO MANUELVeterans B MasIndependent
  MONTORO PERIS, SAMUELBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  MONTOYA MARTINEZ, PEDROJunior MasC. A. Safor - Teika
  MORA TARRASÓ, MARTACadet FemCol·legi Las Colinas
  MORA TARRASÓ, MIGUELJunior MasCol·legi Las Colinas
  MORAGUES DE LA FUENTE, ALBERTOCadet MasIndependent
  MORAGUES DE LA FUENTE, JORGEInfantil MasIndependent
  MORAGUES FERRER, JUAN CARLOSVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  MORAGUES RODRIGUEZ, MIREIAEspurnaC. Esportiu Espurna
  MORAL BENAVENT, SALVADORVeterans A MasC. Ntgas Sports Team
  MORANT ALBALADEJO, CARLOSJunior MasIndependent
  MORANT CARBÓ, ADRIÁNBenjamí MasColegio Esclavas Benirredrà
  MORANT CARBÓ, GONZALOInfantil MasColegio Los Naranjos
  MORANT CERRO, ISABELVeterans D FemC. Córrer El Garbí
  MORANT FAYOS, NÉSTORSenior Mas- Independent
  MORANT FERRER, JESUS Senior MasIndependent
  MORANT LLOPIS, JAVISenior MasC. Triatló Benirredrà
  MORANT LLORCA, JOANSenior MasC. Triatló Equilater
  MORANT MARTINEZ, PASCUALPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MORANT MONCHO, ENEKOBenjamí MasIndependent
  MORANT NAVARRETE, MARTASenior Fem- Independent
  MORANT PANIAGUA, PACOVeterans A MasIndependent
  MORANT PARDO, FERRANVeterans D MasC. Córrer a Gust Bellreguard
  MORANT PASTOR, SALVAVeterans C MasIndependent
  MORANT PELLICER, ADRIÁNCadet MasCol·legi Las Colinas
  MORANT RODRIGUEZ, YERAYInfantil MasG. R. Real de Gandia
  MORANT SANZ, JOANAPre-Benjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  MORANT SANZ, MIREIAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  MORANT SIGNES, DOMINGOSenior MasC. Triatló Gandia
  MORATA VIDAL, DAVIDVeterans B MasC. A. Cametes
  MORATAL CALDES, LAIA Benjamí­ FemIndependent
  MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO JOSÉVeterans A MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
  MORATAL PEREZ, IRISPre-Benjamí­ FemC. A. Safor - Teika
  MORELL AGUILAR, ALMUVeterans A FemC. A. Cametes
  MORELL PERIS, VÍCTORVeterans A MasC. A. Cametes
  MORENO ORENGO, ALBERTAleví MasIndependent
  MORENO SISTERNES, IVANSenior Mas- Independent
  MORILLO TORMO, INÉSVeterans B FemIndependent
  MORO RODRÍGUEZ , DANIELSenior MasIndependent
  MOROZ, STANISLAVAleví MasCEIP Botànic Cavanilles
  MOSSALSMOUR, ERRATIBenjamí MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MOUDNT MARIOVA, MOHAMEDInfantil MasCEIP Sant Francesc de Borja
  MOUSSERATI RIBES, NASERAAleví­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  MOYA CONTRERAS, CRISTINASenior FemC. A. Publidom
  MOYA SIGNES, DANIELAPre-Benjamí­ FemC. A. La Rabosa
  MOYA TARRASÓ, JORGEAleví MasCol·legi Las Colinas
  MOYA TARRASÓ, MARCOSBenjamí MasCol·legi Las Colinas
  MOYA TARRASÓ, MARTÍNPiponets MasCol·legi Las Colinas
  MUEDRA NACHER, JORGEJunior MasColegio Los Naranjos
  MUÑOZ GREGORI, UNAIPiponets MasC. A. Safor - Teika
  MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDOVeterans D MasIndependent
  MUÑOZ SENSECOGNOM, JORGESenior MasIndependent
  MURILLO LLERGO, MIGUELVeterans C MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
  NACHER MONRABAL, CARLAEspurnaC. Esportiu Espurna
  NADAL AGUILAR, EMYVeterans B FemIndependent
  NADAL NADAL, FERRANVeterans D MasC. Córrer El Garbí
  NADIM NADIM, AYOUBAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTINVeterans D MasC. M. A. La Faixa
  NAVARRO LORENTE, ALBA Pre-Benjamí­ FemC. A. Corriols Sueca
  NAVARRO LORENTE, DANIPre-Benjamí­ MasC. A. Corriols Sueca
  NAVARRO MEIRO, JAVIERVeterans A MasC. Ntgas Sports Team
  NAVARRO MERLOS, MARIOPiponets MasIndependent
  NAVARRO MERLOS, VICENTEPre-Benjamí­ MasIndependent
  NAVARRO MIÑANA, JORGEJunior MasC. A. Els Oliveros
  NAVARRO MIRALLES, HECTOREspurnaC. Esportiu Espurna
  NAVARRO MORANT, EDUARDAleví MasCEIP Botànic Cavanilles
  NAVARRO MORANT, LLORENÇBenjamí MasCEIP Botànic Cavanilles
  NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUELVeterans A MasC. Dénia Corre
  NAVARRO ROMERO, VANESSAVeterans B FemS. D. Correcaminos
  NDIAYE, FALLOUAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  NDIAYE, MAME MOREPiponets MasCEIP Sant Francesc de Borja
  NDIAYE, MOUHAMEDBenjamí MasCEIP Sant Francesc de Borja
  NIEDERLEYTNER ENCISO, MARTAEspurnaC. Esportiu Espurna
  NIETO PANIAGUA, ANTONIOSenior MasC. Esportiu Espurna
  NIFOU, MOHAMED AYOUBInfantil MasCEIP Roís de Corella
  NIFOU, ZINEBCadet FemIndependent
  NIKOLAEV NIKOLOV, NIKOLAPre-Benjamí­ MasCEIP Botànic Cavanilles
  NOGUEROLES ENDEMAÑO, IMANOLJunior MasC. A. Safor - Teika
  NOGUEROLES OLAIZOLA, ÁLVARO Veterans B MasC. A. Safor - Teika
  NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIERVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  NOVELL GAVILA, MIGUEL ANGEL Veterans D MasC. Ntgas Sports Team
  OJEDA HERNÁNDEZ, ALONSOCadet MasCol·legi Las Colinas
  OLASO TIMONER, RAFAELBenjamí MasCol·legi Las Colinas
  OLIETE IRANZO, ISABELVeterans D FemIndependent
  OLIVA PEINADO, BEATRIZVeterans A FemC. Esportiu Espurna
  OLIVARES MONZO , GERMAN Veterans D MasC. A. Avapace Corre
  OLMO CONTRERAS, MERCHEVeterans B FemG. Córrer Almoines
  OLMOS MENGOD, VICENTEVeterans A MasC. Runners Ciutat de València
  OLTRA GONZALEZ, TONISenior MasColegio Los Naranjos
  ORDIÑAGA MONREAL, ROSALIAVeterans C FemC. A. Odec Team
  ORENGO ESTRUCH, DANISenior MasColegio Los Naranjos
  ORENGO PÉREZ , JOSEPSenior MasIndependent
  ORENGO PÉREZ , NEUSSenior FemIndependent
  ORENGO RIBES, GONÇALInfantil MasC. Córrer El Garbí
  ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIOVeterans A MasC. Runners Ciutat de València
  ORTEGA GARRIDO, ANTONIOJunior MasC. A. Gandia
  ORTEGA GOMEZ, ANTONIOVeterans C MasC. A. Gandia
  ORTELLS MOMPARLER , LUISVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
  ORTI ISONA, MIQUELVeterans B MasC. A. Cullera
  ORTIZ MONFORT, MARIONAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  ORTOLÀ CÍSCAR, PAUInfantil MasC. Esportiva El Corriol
  ORTOLA JUAN, AURORAVeterans B FemIndependent
  ORTOLA ROMERO , CONCHIVeterans B FemIndependent
  OTHMAN, BIRTPre-Benjamí­ MasCEIP Sant Francesc de Borja
  PADILLA MORALES, RAQUELVeterans B FemG. R. Real de Gandia
  PALACIOS OLMEDO, JESUS Veterans B MasIndependent
  PALLARES LLORET, JOSE FRANCISOVeterans D MasC. A. Favara
  PALLAS DONET, CARMEVeterans C FemIndependent
  PALOMARES, ANDREA Senior FemIndependent
  PALOP PALOP, MARCSenior MasIndependent
  PARDO BORRAS, HECTORSenior MasC. Ntgas Sports Team
  PARDO PEIRO, HECTORVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  PARDO PEIRO, JOSE DAVIDVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  PAREDES PATIÑO, JUANVeterans A MasIndependent
  PARETS PEIRO, JUANVeterans C MasC. Triatló Benirredrà
  PARRA LINUESA, CARMELO Veterans A MasIndependent
  PARREÑO FERNANDEZ, MARICARMENVeterans C FemC. Córrer El Garbí
  PART ESCRIVÀ, ENRIQUETAEspurnaC. Esportiu Espurna
  PASCUAL COLOMER, GEMASenior FemC. Multiesport Benitatxell
  PASCUAL COLOMER, VICENT Veterans A MasC. Córrer El Garbí
  PASCUAL I BLASCO, JOANVIVeterans A MasG. R. Real de Gandia
  PASCUAL MAFE, JORDIVeterans D MasC. Córrer El Garbí
  PASTOR BAÑULS, MARTIAleví MasC. Córrer El Garbí
  PASTOR BERENGUER, SANDRAVeterans A FemIndependent
  PASTOR CABRERA, ARTEMIOSenior MasIndependent
  PASTOR ENGUIDANOS, IGNACIO Veterans B MasIndependent
  PASTOR FRANCES, VICENTE Veterans A MasC. Triatló Gandia
  PASTOR GINER , KIKOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
  PASTOR MAHIQUES, OLAIABenjamí­ FemIndependent
  PASTOR MAURI, NACHOJunior Mas- Independent
  PASTOR REIG, ADRIAN Piponets MasIndependent
  PAYÁ BRUGGEMAN, LUCACadet MasCol·legi Las Colinas
  PAZ PAZ, ANTHONY STEETAleví MasCEIP Roís de Corella
  PEDRO FERRER, MARIA LUISASenior FemC. A. Gata
  PEDRO SALVA, BATIVeterans B MasC. A. Gata
  PEDRÓS ÀLVAREZ, PEPESenior MasC. A. Cametes
  PEINADO GREGORI, YOLANDAEspurnaC. Esportiu Espurna
  PEIRÓ CÁNOVES, NEREAInfantil FemCEIP Botànic Cavanilles
  PEIRO CHAVELI, JOSEVeterans C MasIndependent
  PEIRÓ FORT, XAROVeterans D FemC. Córrer El Garbí
  PEIRÓ GOMAR , ALBERTO Senior MasC. Triatló Benirredrà
  PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDIVeterans A MasIndependent
  PEIRO HUESO, OLIVIA Veterans A FemC. A. Gandia
  PEIRÓ MERÍ, DÍDACAleví MasIndependent
  PEIRÓ ORDINES, SERGIOPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  PEIRO PEREZ, JUANJunior MasColegio Los Naranjos
  PEIRÓ PORCEL , EDUARDOVeterans A MasIndependent
  PEIRÓ SEBASTIÁ, JAVIERVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  PEIRÓ SEBASTIÁ, JUAN CARLOS Veterans D MasIndependent
  PEIRÓ SENSECOGNOM, ALEXANDRAJunior FemIndependent
  PELAEZ RAYA, ELISABETH MARIAEspurnaC. Esportiu Espurna
  PELLICER I LLOPIS, MIQUELSenior MasC. A. Gandia
  PELLICER VERDÚ, MARINAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  PEÑA FAJARDO, ARIADNABenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  PEÑA FAJARDO, SOFÍAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  PEÑALVER LOPEZ, ERICBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  PEREA PEIRO, SAIDASenior FemC. C. Camallaes
  PERELLÓ GOMAR, JACOBO Veterans A MasIndependent
  PÉREZ RUBIOLS, MARINAJunior FemCol·legi Las Colinas
  PÉREZ ASENSI, RAFAVeterans C MasIndependent
  PÉREZ BAÑULS , LUISVeterans D MasC. Córrer El Garbí
  PÉREZ BIXQUERT, CARLESJunior MasC. A. Favara
  PÉREZ BURGUERA, VÍCTORPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  PEREZ CABAÑERO, BEATRIZSenior FemC. A. Gandia
  PÉREZ CAMARENA, SAORETSenior MasIndependent
  PÉREZ CARLOS, SERGIInfantil MasC. A. Corriols Sueca
  PEREZ FUSTER, ESTHERVeterans D FemG. E. La Carena La Font
  PEREZ IVORRA, CARLACadet FemC. A. La Nucia
  PÉREZ JORDÀ, CARLOSVeterans A MasC. A. Favara
  PÉREZ LLOMBART, CARLOSVeterans C MasC. A. Corriols Sueca
  PÉREZ LORENTE, SONIAVeterans B FemG. R. Real de Gandia
  PÉREZ MARTÍ, ALBAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  PÉREZ MONTANER, MARCPiponets MasIndependent
  PÉREZ MORANT, LUCCABenjamí MasCol·legi Las Colinas
  PÉREZ PENELLA , VICENTVeterans C MasC. A. Corriols Sueca
  PEREZ PEREZ, XAVI Veterans A MasIndependent
  PEREZ PEREZ, XAVI Piponets MasIndependent
  PÉREZ REIG , AARON Piponets MasIndependent
  PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR Veterans D FemC. A. La Nucia
  PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUELVeterans B MasC. A. La Nucia
  PERIS FAYOS, CLAUDIAPiponets FemCEIP Roís de Corella
  PERIS FERNANDEZ, DAVIDSenior MasIndependent
  PETCANA, ALEXANDERPiponets MasIndependent
  PETCANA, SARAAleví­ FemIndependent
  PEYRÓ ALBORCH, ÁLVAROInfantil MasC. Córrer El Garbí
Local del Barri PIERA AMOR, AGUSTÍNVeterans B MasC. A. Gandia
  PIERA AMOR, ALEJANDROVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
  PIERA MARTIN, BASILIOVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  PIERA MENGUAL, BEATRIUAleví­ FemIndependent
  PIÑA SIGNES, DAVIDVeterans A MasC. Córrer El Garbí
  PIORNO HERNÁNDEZ, ADRIÁNPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  PIRIS GOMIS, TONIVeterans B MasIndependent
  PISTONI DURÁN, LUISVeterans D MasC. A. Odec Team
  PLA ARLANDIS, CARLOSSenior MasIndependent
  PLA MARTÍNEZ , PAUVeterans A MasC. A. Xeresa
  PLANES MARTÍNEZ , JORDI Senior MasC. A. Daimús Tecnoesport
  POMAR LANZUELA, DOMINGOVeterans D MasC. Córrer El Garbí
  PONS APARISI, PABLOPiponets MasIndependent
  PONS GINER, ELENABenjamí­ FemIndependent
  PONS JUST, ENCARNAVeterans C FemIndependent
  PONS LLORCA, NÚRIAAleví­ FemC. Triatló Corriol
  PONS LLORET, GLORIASenior FemC. E. Dorsal 19 Pego
  PONS NAVARRO, VICENTVeterans B MasC. A. Carcaixent
  PONZINIBBIO CUMMINS , JOAQUINA Benjamí­ FemIndependent
  PONZINIBBIO CUMMINS, VALENTÍN Pre-Benjamí­ MasIndependent
  PORRAS PÉREZ, ALEJANDROBenjamí MasCEIP Botànic Cavanilles
  POZUELO IBÁÑEZ , DIEGOSenior Mas- Independent
  PREUS SALES, ALFREDOVeterans D MasC. A. Corbera
  PRIETO LÓPEZ DE BRIÑAS, YOLANDAEspurnaC. Esportiu Espurna
  PUEBLA, ADRIÁN Veterans A MasIndependent
  PUGA FERRAGUD , DILAN Piponets MasIndependent
  PUGA MARTIN , SILVIAVeterans C FemIndependent
  PUIG ESTRUCH, ALICIAVeterans D FemC. Córrer El Garbí
  PUIG MAS, JOSÉ ÁNGELVeterans B MasIndependent
  PUIGCERVER DEVESA, ALONSOSenior MasC. Dénia Corre
  QUINQUER AGUT, JORDIVeterans D MasIndependent
  RADOSLANOVA RABSAROVA, ILENIAInfantil FemCEIP Sant Francesc de Borja
  RAMIREZ BURGUERA, JOANSenior MasG. R. Real de Gandia
  RAMIREZ COPO, ANDREA DENNISEEspurnaC. Esportiu Espurna
  RAMOS FUSTER, JUANJOSenior MasC. A. Guixa Esport
  RAMOS LOPEZ, AINOA CAROLINAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  RAMOS REIG, PEDROVeterans C MasC. Ntgas Sports Team
  RAMOS VOCANSON, RAFAELInfantil MasColegio Los Naranjos
  REBAGLIATO FABREGA, JORDIVeterans D MasIndependent
  REDONDO ZAMORANO, MARCOSVeterans C MasIndependent
  REIGADAS ALBILLOS, HARITXInfantil MasCol·legi Las Colinas
  REINA ARGENTE, MARCOSSenior MasC. A. Gandia
  RENDON BERNAL, ENMANUELInfantil MasCEIP Sant Francesc de Borja
  REQUENA MORCILLO, JOSEVeterans D Mas- Independent
  REQUENA RAMÍREZ , JAVI Veterans A MasC. C. Camallaes
  REZZOUB ZAHRA, NAAMAInfantil FemCEIP Sant Francesc de Borja
  RIBAS GASENT, DAVID Veterans C MasC. Córrer El Garbí
  RIBES CAMPOY, JOSUEJunior MasColegio Los Naranjos
  RIBES CUELLO, MARIO Veterans B MasIndependent
  RIBES MONZO, MARIASenior FemC. Triatló Gandia
  RICO CACERES, RAULSenior MasC. E. Colivenc
  RICO PERDEREAU, ANAVeterans B FemIndependent
  RIPOLL AGUILÓ, ARONPre-Benjamí­ MasCEIP Roís de Corella
  RIPOLL VILLAESCUSA, BELTRANPiponets MasIndependent
  RIPOLL VILLAESCUSA, IGNACIO Pre-Benjamí­ MasIndependent
  ROBLES, HILARIOVeterans A MasC. A. Els Oliveros
  ROBLES ESCRIVÁ, HÉCTORSenior MasC. Triatló Corriol
  ROBLES ESCRIVÁ, JOELJunior MasC. Triatló Corriol
  ROBLES PONCE, TERESAVeterans B FemC. A. Gandia
  ROBLES SERRANO, PEPEVeterans B MasC. Triatló Corriol
  RODRIGO SÁNCHEZ, ISISInfantil FemCEIP Botànic Cavanilles
  RODRIGUEZ, IVANAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ, DANIELVeterans A MasIndependent
  RODRIGUEZ MESTRE, SARABenjamí­ FemColegio Los Naranjos
  RODRIGUEZ REYES, JOSE ALBERTO Veterans B MasIndependent
  RODRIGUEZ ROSELLO, JUANSenior MasC. FisioArantxa
  RODRIGUEZ SEBASTIÁ, JOSEPInfantil MasColegio Los Naranjos
  ROIG MENA, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  ROMAGUERA LLISO, LUISVeterans D MasC. Córrer El Garbí
  ROMAN RODRIGUEZ, CLEIDYSenior FemIndependent
  ROMERO BERTÓ, RAQUELJunior FemCol·legi Las Colinas
  ROMERO ESTRUCH, ESPERANZAVeterans D FemIndependent
  ROMERO FERRER, PABLO Senior MasIndependent
  ROMERO HERNANDEZ, BRUNOBenjamí MasCEIP Roís de Corella
  ROMERO HERNANDEZ, JACOBOPiponets MasCEIP Roís de Corella
  ROMERO I BERTÓ, ALFONSVeterans C MasC. A. Miramar Fent Cames
  ROMERO MORANT, LORENA Senior FemIndependent
  ROMERO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGELEspurnaC. Esportiu Espurna
  ROMERO RUIZ, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  RONDA ESCRIVÁ, PEPE Veterans C MasIndependent
  ROSA YEPES, VANESSASenior FemIndependent
  ROSELLO, ROSAVeterans C Fem- Independent
  ROSELLÓ VIDAL, FRANCESCVeterans B Mas- Independent
  ROSERO GONZÁLEZ, JOSUER ARMANDOJunior MasC. A. Safor - Teika
  ROVIRA GARCÍA, ADRIANAAleví­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  ROVIRA GARCIA, JOSE MIGUEL Senior MasIndependent
  ROVIRA GARCÍA, VALENTINABenjamí­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  ROVIRA VILAPLANA, ALBAPre-Benjamí­ FemG. R. Real de Gandia
  ROVIRA VILAPLANA, JULEN Piponets MasG. R. Real de Gandia
  RUBIO RIBERA, VICENT Veterans D Mas- Independent
  RUIZ BENAVENT, VANESAVeterans A FemIndependent
  RUIZ GARCÍA, RAÚLEspurnaC. Esportiu Espurna
  RUIZ MARTÍ, ANTONIOAleví MasCEIP Botànic Cavanilles
  SAADAOUI, DOUAAAleví­ FemCEIP Roís de Corella
  SABATER GONZÁLEZ, JAVIERVeterans A MasC. A. Odec Team
  SABATER LLORENS, ANTONIOVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  SABATER MÍNGUEZ, IVÁNEspurnaC. Esportiu Espurna
  SAENZ DE JUANO RIBES, JORGEVeterans B MasIndependent
  SAEZ HERMIDA, MARCBenjamí MasC. A. Corriols Sueca
  SAHUQUILLO AROCA, ROBERTO CARLOSVeterans A MasIndependent
  SAID, ABDELHAFIDSenior MasC. A. Safor - Teika
  SALA CABA, PASCUALPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
Local del Barri SALA MIÑANA, PASCUALSenior MasC. Triatló Benirredrà
  SALA SERRANO, XAVIInfantil MasCol·legi Abad Sola
  SALAZAR GIMÉNEZ, MIGUELEspurnaC. Esportiu Espurna
  SALAZAR SIGCHO, TERESA AINOAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SALOM TRO, MARCOPre-Benjamí­ MasColegio Esclavas Benirredrà
  SALOM TRO, PABLOBenjamí MasColegio Esclavas Benirredrà
  SALVÀ FEMENIA, MAITEVeterans B FemC. A. Cametes
  SAMBARTOLOME, XEMAVeterans A MasC. A. L´ Olleria
  SAMBLÁS BETETA, EMIVeterans C FemC. A. Cap i Cua
  SAMPABLO PUIG, BLAIInfantil MasC. A. Safor - Teika
  SAMPABLO PUIG, MARTÍPre-Benjamí­ MasC. A. Safor - Teika
  SAN PABLO VALCARCEL, AINHOAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SAN SEGUNDO, YOLANDAVeterans D FemIndependent
  SÁNCHEZ BONACHE, JOSÉ ANTONIOVeterans A MasC. Amos Team
  SANCHEZ COSTA, ALEXBenjamí MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
  SANCHEZ COSTA, DANIPre-Benjamí­ MasF. Escolàpies-Escolapias Gandia
  SANCHEZ FUENLLANA, JUANVeterans C MasC. A. Gata
  SANCHEZ JUAREZ, BEATRIZVeterans A FemC. Triatló Gandia
  SANCHEZ MARTINEZ, AINHOASenior FemC. A. Sense Pressa El Verger
  SANCHEZ MARTINEZ, MARIASenior FemC. A. Nexo Team
  SANCHEZ ROMERO, JESUSSenior MasIndependent
  SÁNCHEZ SALES, ABELJunior MasCol·legi Las Colinas
  SANCHEZ SANCHEZ, ABILIOVeterans C MasIndependent
  SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MasC. Dénia Corre
  SÁNCHEZ VALVERDE, RAFAELVeterans D MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
  SANCHIS PAJARON, MANOLOVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  SANCHIS CASTELLÓ , JOANSenior MasC. Córrer Xeraco
  SANCHIS FUSTER, ARANTXASenior FemC. FisioArantxa
  SANCHIS FUSTER, ROSAVeterans D FemC. Córrer El Garbí
  SANCHÍS GOMAR, ADRIANAPre-Benjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SANCHÍS GOMAR, MICAELAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  SANCHIS GOMEZ, PAUBenjamí MasIndependent
  SANCHIS JUAN, JAVIERPiponets MasIndependent
  SANCHIS MARTÍN DE LA LEONA , MIKELSenior MasIndependent
  SANCHIS MOLINA, SILVIAVeterans B FemC. A. Publidom
  SANCHIS SANCHIS, ALVAROVeterans D MasC. FisioArantxa
  SANCHIS VIDAL, MIRIAMSenior FemC. Esportiu Espurna
  SANCHO CATALÁN, JUANIVeterans C FemC. A. Genoves
  SANCHO ESPINÓS, ENRIQUESenior MasC. A. Xàtiva
  SANCHO ESPINÓS, PAULASenior FemC. A. Xàtiva
  SANCHO JUAN, OSCAR Veterans B MasIndependent
  SANCHO MORA, RAFASenior MasC. A. Xàtiva
  SANFELIX MIRET, ÀNGELABenjamí­ FemCol·legi Las Colinas
  SANFELIX MIRET, LAIAAleví­ FemCol·legi Las Colinas
  SANJUAN CASTAÑER, PEDROSenior MasC. A. Corriols Sueca
  SANJUAN MONERRIS, XIMOBenjamí MasIndependent
  SANLORENZO CANET, ALTEAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  SANLORENZO FERRI, PAUSenior MasIndependent
  SANROSENDO MARTÍN, ISAACBenjamí MasC. A. Safor - Teika
  SANROSENDO MARTÍN, SAULPiponets MasC. A. Safor - Teika
  SANROSENDO MORENO, JOSÉ IGNACIO Veterans B MasC. A. Safor - Teika
  SANSALONI FELIS, PACOSenior Mas- Independent
  SANSALONI MARTINEZ, NEUSJunior FemC. A. Safor - Teika
  SANTACREU RIBES, JAVIERVeterans C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
  SANTAMARÍA BLANCO, ROBERTOPre-Benjamí­ MasColegio Esclavas Benirredrà
  SANTAMARIA CAÑETE, ROBERTOVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
  SANTANDER , MELANIJunior FemColegio Los Naranjos
  SANTANDREU MOLL, AMALIASenior FemC. Ntgas Sports Team
  SANTANDREU MOLL, JAVIERInfantil MasColegio Esclavas Benirredrà
  SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIERVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
  SANTISO BELLÓN, JESÚSSenior MasIndependent
  SANTOS BURGUERA, NATHANBenjamí MasCEIP Botànic Cavanilles
  SANTOS FERRER, PABLOSenior MasC. Ntgas Sports Team
  SANTOS GONZÁLEZ, JUAN JOSÉEspurnaC. Esportiu Espurna
  SANZ GARCIA , ALEJANDROSenior MasC. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
  SANZ VALLEJO, MARIAVeterans B FemIndependent
  SANZ VIÑOLES , MARIA JOSÉ Veterans D FemC. Córrer Peus Quets Sueca
  SAPENA MATEU, BLANCABenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SAPENA MATEU, NOAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SARIO PELLICER, ZACARIASVeterans D MasC. Córrer a Gust Bellreguard
  SASTRE CLOQUELL, MARINAJunior FemCol·legi Las Colinas
  SASTRE COSTA, JOANInfantil MasC. A. Safor - Teika
  SASTRE PONS, JAVIERVeterans B MasIndependent
  SAVALL CARRERO, ANAVeterans D FemC. D. l´ Espenta
  SAVALL IBIZA, XIMOVeterans D MasC. Triatló Corriol
  SAVALL PICORNELL, ALEJANDRA Benjamí­ FemReal de Gandia C. F.
  SCOTT, ANNETTEVeterans C FemIndependent
  SEBASTIÁ GARCÍA , NOELIA Senior FemC. A. Xàtiva
  SEGUI CARDONA, JOSEVeterans B MasC. A. Daimús Tecnoesport
  SEGUI MILLET, JAVIERVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
  SEGUI REBOLLEDO, FERRANBenjamí MasColegio Esclavas Benirredrà
  SEGUÍ VILLANUEVA, MARPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  SEGURA TODOLÍ, INESEspurnaC. Esportiu Espurna
  SEMPERE GARCIA, JOSE VICENTE Veterans A MasC. Córrer El Garbí
  SEMPERE GARCIA , RAFAEL Veterans A MasIndependent
  SENDRA CORTELL, LAIABenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SENDRA ESTRUCH, ADRIANJunior MasColegio Los Naranjos
  SENDRA FOLQUES, JAUMESenior MasC. E. Dorsal 19 Pego
  SENDRA FRANQEUEZA, J. PASQUALVeterans D MasC. E. Dorsal 19 Pego
  SENDRA FRANQEUEZA, VICENTVeterans D MasC. E. Dorsal 19 Pego
  SENDRA MERINO, CLAÚDIAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SENDRA MERINO, MARTÍPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  SERER BRU, JUANSenior MasC. A. Corremundos
  SERNA ARANGO, AARON Infantil MasIndependent
  SERRA PEREZ, ANDREUAleví MasCEIP Roís de Corella
  SERRANO CATALA, ANGELABenjamí­ FemIndependent
  SERRANO CATALA, BORJAPiponets MasIndependent
  SERRANO FAYOS, PACOVeterans A MasC. A. Daimús Tecnoesport
  SERRANO LOPEZ, NEREAPiponets FemC. A. Safor - Teika
  SERVER VIDAL , MARCSenior MasC. Córrer El Garbí
  SESE GARCIA, JOAQUINVeterans C MasC. A. Safor - Teika
  SESE LEYVA, JENNIFERAleví­ FemC. A. Safor - Teika
  SESE LEYVA, JOAQUINInfantil MasC. A. Safor - Teika
  SESÉ TORNERO, LAURAAleví­ FemIndependent
  SIERRA, FRANSenior Mas- Independent
  SIERRA ESCUDERO, MARÍA JOSÉVeterans D FemIndependent
  SIFRE ARTAL, MILAVeterans D Fem- Independent
  SIFRE PONT, MARTÍVeterans B MasC. Dénia Corre
  SIGALAT PUIGCERVER, GERARDPiponets MasIndependent
  SIGNES GINESTAR, JOSÉ ANTONIOVeterans B MasC. A. Gata
  SIGNES MARTI, ANAVeterans D FemC. Hàndbol Riola
  SIGNES MARTI, CARLESBenjamí MasC. A. Gata
  SIGNES MARTI, JAUMECadet MasC. A. Gata
  SIGNES PEREZ, XAVIER Senior MasG. R. Real de Gandia
  SIGUES PEDRO, JUANSAVeterans C MasC. A. Cametes
  SILLA GOMEZ, MARIOVeterans B MasC. Picassent Corre
  SILVA , PACO Veterans A MasC. A. Cametes
  SILVA CRUZ, ARLETAleví­ FemIndependent
  SILVA TORREALBA, ANA BEATRIZBenjamí­ FemColegio Los Naranjos
  SILVA TORREALBA, FERNANDOBenjamí MasColegio Los Naranjos
  SILVA YAGUACHI, DARWINVeterans A MasIndependent
  SILVESTRE PAYAN, JOSE FRANCISCOVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
  SIMANCAS MORENO, ADHARAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  SIMANCAS MORENO, ATHENEAPiponets FemCEIP Botànic Cavanilles
  SIMARRO APARISI, ANA ISABELVeterans D FemG. Córrer Almoines
  SIMÓ GIMENEZ, CARLOSSenior MasC. Córrer El Garbí
  SIMÓ PEIRÓ, JORGESenior MasG. R. Real de Gandia
  SISTERNES CAÑETE, RICARDOVeterans A MasC. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
  SMOOLENAARS, DENNISVeterans B MasIndependent
  SOLA MARTÍNEZ, AINHOAAleví MasG. R. Real de Gandia
  SOLER BALAGUER, LUCÍA Cadet FemCol·legi Las Colinas
  SOLER ESCRIVÀ, PAUSenior MasIndependent
  SOLER LLIDÓ , TONISenior MasC. A. Llebeig Xàbia
  SOLER SALCEDO , ENRIQUE Veterans C MasG. E. Llops Villalonga
  SOLÍS SOLDEVILA, ESTEFANÍAEspurnaC. Esportiu Espurna
  SOLIVERES FULLANA, RAQUELVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
  SORIA ESCRIVÁ, AMAIAAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  SORIANO GALINDO, AMPAROVeterans D FemC. D. l´ Espenta
  SORIANO GARCIA, MARIA LUZEspurnaC. Esportiu Espurna
  SOW SOW , SAMBA Senior Mas- Independent
  STOYANOVA STOYANOVA, DESISLAVAInfantil FemCEIP Sant Francesc de Borja
  SUSTACHA FRANCÉS, IZANPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  TALENS LALIGA, ANDREUAleví MasC. A. Corriols Sueca
  TALENS MESEGUER, JORDIVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
  TAMANDL QUILES, FRANZAleví MasCol·legi Las Colinas
  TAMANDL QUILES, MARCOSBenjamí MasCol·legi Las Colinas
  TAMARIT CARRILLO, DESAAleví­ FemIndependent
  TANNER, MARKSenior MasC. T. Huracan
  TARRASÓ ARAGON, MARI PAZVeterans C FemC. Triatló Gandia
  TARRASÓ LAGUARDA, NELLYAleví­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  TEROL AYLLON, EMILIAEspurnaC. Esportiu Espurna
  TEROL AYLLON, SEBASTIÁNEspurnaC. Esportiu Espurna
  TERRADES BATALLER, MIQUELBenjamí MasCEIP Roís de Corella
Local del Barri TERRADES MARTÍNEZ, LUISVeterans C MasIndependent
  TERRER BAÑULS, ADRIANInfantil MasCEIP Botànic Cavanilles
  TINTEA, RAMONA Senior FemIndependent
  TODOLI MONPARLER, ANA Veterans D FemIndependent
  TODOROVA , ALEXANDARAleví MasC. Córrer El Garbí
  TODOROVA , VIKTORIAAleví­ FemC. Córrer El Garbí
  TOLEDO GÓMEZ, PABLOPre-Benjamí­ MasCol·legi Las Colinas
  TOLEDO GÓMEZ, SAMUELAleví MasCol·legi Las Colinas
Local del Barri TOMÁS GARCÍA, MANUVeterans A MasIndependent
  TOMÁS PETIT, ADRIÁNSenior MasC. Triatló Alginet
  TOMAS REQUENA , DANIELVeterans B MasC. Ntgas Sports Team
  TORIBIO RODENAS, LUCIAAleví­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  TORMO FERRANDO, ÁNGELPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  TORMO GONZALEZ, ELISAVeterans C FemC. A. Xativins a les huit
  TORMO XAIXO , ÀLVAR Cadet MasColegio Esclavas Benirredrà
  TORRES ALBI, FRANCISCO JESUSVeterans A MasIndependent
  TORRES CANET, EVAVeterans C FemIndependent
  TORRES FILLOL, PEREVeterans B MasC. A. La Valldigna
  TORRES FILLOL, XIMOVeterans B MasC. A. La Valldigna
  TORRES GONZÁLEZ, PABLOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
  TORRES JURADO, MANUELAleví MasC. Córrer El Garbí
  TOURE, JENEBABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  TUDELA ESPI, JUAN EMILIOVeterans A MasIndependent
  TUDELA GOZALBES, ANDREA Senior FemC. A. Xàtiva
  TUR SOLA, EVA MARIAVeterans B FemC. E. Quatre Gats Rotova
  TURCANU, DARIUS MARIANBenjamí MasCEIP Roís de Corella
Local del Barri VADEAN VADEAN, ADRIANSenior MasC. A. Safor - Teika
  VALCARCEL, ALBERTOVeterans A MasC. Córrer El Garbí
Local del Barri VALERO MORATÓ , MARINA Junior FemIndependent
  VALLS SOLA, ADRIANSenior MasIndependent
  VAN GERWEN, CINDY Veterans B FemC. A. Corremundos
  VASILEVA MADINA, PETYAVeterans A FemC. A. Corremundos
  VAYA PLA, LUCIAVeterans B FemC. C. Les Tortugues Coixes
  VELA TORREGROSA, FELIXVeterans C MasC. A. Xativins a les huit
  VÉLEZ BONET, FRANCISCO JOSÉVeterans D MasIndependent
  VÉLEZ BONET, GUSTAVO ADOLFOVeterans D MasIndependent
  VELEZ MARTINEZ , JOSE Veterans B Mas- Independent
  VELEZ TABORGA, XIMENASenior FemC. A. Safor - Teika
  VELLA, FABRIZIOSenior MasIndependent
  VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIOVeterans C MasC. Córrer El Garbí
  VENTSISLAVOV LENKOV, MARTÍNPre-Benjamí­ MasCEIP Botànic Cavanilles
  VENTSISLAVOV LENKOV, VALENTÍNPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  VER EECKE, FRANKYVeterans D MasIndependent
  VERA FERRAIRO, NAYARAAleví­ FemColegio Esclavas Benirredrà
  VERCHER ALBEROLA, ADRIANAAleví­ FemCol·legi Las Colinas
  VERDÚ ANDRÉS, RICHARDVeterans A MasC. C. Camallaes
  VERDÚ ORENGO, MARINASenior FemIndependent
  VERDÚ ORENGO, RAQUELSenior FemIndependent
  VERGE JIMÉNEZ, NEREAInfantil FemC. Esportiva El Corriol
  VEZET, MIABenjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  VICEDO CHUMILLAS, ANDRÉSPiponets MasIndependent
  VICEDO ESCRIVA, RAÚLVeterans D MasIndependent
  VICENS MARQUEZ, LUISVeterans C MasC. A. La Xara
  VICENTE ALBEROLA, DANIELVeterans B MasC. A. Odec Team
  VICENTE SANCHO, SALOMVeterans A MasC. A. Guixa Esport
  VICIOSO MURADO, ARANZAZUEspurnaC. Esportiu Espurna
  VICTORIA LLORET, ANTONIOVeterans C MasIndependent
  VIDAGANY CANET, CANDELAInfantil FemC. A. Sueca
  VIDAGANY CANET, MARTIAleví MasC. Triatló Sueca
  VIDAL BATALLER, DIEGO Veterans B MasC. A. Gandia
  VIDAL CASTELLÓ, ALBERTOSenior MasIndependent
  VIDAL MARTÍNEZ , VEGAAleví­ FemC. Triatló Sueca
  VIDAL QUIST, ALEXSenior MasIndependent
  VIERA ABELLEIRA, MARCELOSenior MasIndependent
  VILA BOLINCHES, RAÚLVeterans A MasC. A. Canals
  VILAPLANA CALERO, JOSEPVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
  VILCHES DEL CASTILLO, ALEJANDROVeterans A MasIndependent
  VILLACAÑAS GREGORI, CARLAPre-Benjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  VILLACAÑAS GREGORI, HUGOPiponets MasCEIP Botànic Cavanilles
  VILLACAÑAS PUENTE, LUIS Veterans A MasIndependent
  VILLACAÑAS SEGUÍ, ARIÁNInfantil MasIndependent
  VILLACAÑAS VIDAL, ÉRIKABenjamí­ FemCEIP Botànic Cavanilles
  VILLAESCUSA SOLER, XIMOVeterans B MasIndependent
  VILLALBA DAVID, ALEJANDROSenior MasC. Runners Ciutat de València
  VILLALTA BALCAZAR, VICENTEVeterans D MasIndependent
  VILLAMAYOR CASTRO, JAVIVeterans A MasC. Córrer Piles
  VILLANUEVA CLIMENT, HILARIVeterans B MasC. C. Les Tortugues Coixes
  VILLAR DEUSA, LLUNAAleví­ FemC. A. Safor - Teika
  VILLAR SENSECOGNOM, PACOVeterans B MasIndependent
  VILLAREJO SEVILLA, ROBERTOVeterans A MasC. A. Els Oliveros
  VIÑO MASCARELL, JOSE ANTONIOVeterans C MasIndependent
  VIVERO POSADAS, AARONAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  VIZCAINO VIDAL, EMPARSenior FemC. A. Safor - Teika
  WADE WATT, BINTOUAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja
  WAUTERS RIPOLL, PETRAVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
  WHITE, JORDI Aleví MasC. Esportiva El Corriol
  WHITE, KOBIPre-Benjamí­ MasC. Esportiva El Corriol
  WHITE, MATTHEWVeterans B MasIndependent
  WHITE, ZOEBenjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
  WILLIAMS, KATIEVeterans B FemC. Multiesport Benitatxell
  WOOD, SARAHVeterans B FemC. Sole Mates
  YOUSSOFI, ISRAAPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ZADOWOZNIZ, GERMANVeterans A MasC. A. Gandia
  ZAHFA, MUHAMMADAleví MasCEIP Roís de Corella
  ZAHRA BOUZAIDA, FATIMAPre-Benjamí­ FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ZAMORA PEREZ, MARIA LUISAEspurnaC. Esportiu Espurna
  ZAMORA ROMAGUERA, ALEJANDROPiponets MasC. Córrer El Garbí
  ZAPATA MONRABAL, JOSE Veterans D MasIndependent
  ZARAGOZÍ MULET, JUANVeterans B MasC. Multiesport Benitatxell
  ZHARA EL KHAYDER, FATIMAInfantil FemCEIP Sant Francesc de Borja
  ZHARA EL KHAYDER, FIRDAOSAleví MasCEIP Sant Francesc de Borja

INSCRIPCIÓ ADULTS


Quota d'inscripció.

TERMINI ORDINARI
Fins el 23 de Novembre a les 20:00 h.
Quota d'inscripció 6 euros

TERMINI EXTRAORDINARI
Del 24 de Novembre fins el 2 de Desembre a les 20:00 h.
Quota d'inscripció 7 euros


Es considera com a data d'inscripció el dia de pagament

Les inscripcions es podran tancar en cas d'arribar als 1000 adults inscrits.

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves