Som Esport
Cursa popular Fontilles

LLISTAT D'INSCRITS 6ª CURSA POPULAR FONTILLES

Data: 25 de Novembre de 2018.
Hora: 11:30 h
Organitza: Associació Fontilles - Ajuntament de la Vall de Laguar

Eixida i Meta : Sanatori de Fontilles. Pavelló



393 participants inscrits,
70 xiquets inscrits
Nom Categoria Club
ADRI, JOSEVeterans B mascC. A. Corremundos
ALBA MORENO, ALFREDOVeterans B mascG. R. Real de Gandia
ALEMANY ROVIRA, VICENTBarrufets mascIndependent
ALEXANDRE, ISAACVeterans A mascIndependent
ALMIÑANA FULLANA, ELENABarrufets femIndependent
ALONSO RODRIGO, LUNAPre-benjamí­ femIndependent
AMOROS MUÑOZ, JOSE MANUELVeterans C mascIndependent
ARBONA ARBONA, ROSACaminant femC. Orba Multiesport
ARBONA SENDRA, ANNACadet femC. Orba Multiesport
ARECHAVALETA, PERICOCaminant mascIndependent
ARLANDIS MARTI, ANTONIOVeterans C mascIndependent
ARNAU BLASCO, MARIACaminant femIndependent
ARTABE, IBONVeterans B mascC. A. Dianium
ASENSI PICAZO, MIGUELVeterans B mascIndependent
BAIXAULI NAVARRO., FRANCESCA.Caminant femIndependent
BALLESTER PANERA, LLUISPre-benjamí­ mascIndependent
BAÑULS PASTOR, CRISTINAInfantil femC. E. Dorsal 19 Pego
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIOVeterans C mascC. A. Enganxa't a Córrer
BARBER MULET, ANGELACaminant femIndependent
BARNES, JERRYVeterans C mascC. A. Dianium
BAZTAOUI YOUNES, HAFIDABarrufets femC. A. Llebeig Xàbia
BAZTAOUI YOUNES, SALAN EDDINPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
BELENGUER MULA, JOSE VICENTEVeterans C mascColla de Córrer Parotet
BENAVENT BATALLER, PAULACaminant femIndependent
BENEYTO COSTA, CELESTECaminant femC. A. La Xara
BERNAL CARRILLO, JOSEVeterans B mascC. A. Ondara
BETANCOURT AGUILERA, GRACIELACaminant femIndependent
BIXQUERT SANCHIS, LAURA Veterans A femIndependent
BLANCO CISCAR, LINDA Veterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
BLAY MORANT, RAQUELCaminant femIndependent
BOLOGNANI, ROBERTOVeterans C mascC. Bfit Denia
BONILLA PINO, JAVIERVeterans B mascIndependent
BONMATI PASCUAL, PAULASenior femIndependent
BORJA GUILLEM, SALVADORCaminant mascIndependent
BORNAY ELIAS, MARCOS Senior mascIndependent
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTO Senior mascC. A. Corremundos
BUIGUES SOLER, KIKAVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
CABANES DOMENECH, CRISTINACaminant femIndependent
CABANES DOMENECH, INMACaminant femIndependent
CABRELLES GONZÀLEZ , MARIA JESÚS Caminant fem- Independent
CABRERA CRUAÑES, CONCHI Caminant femIndependent
CALATAYUD DEL POZO, MARIA ANGELESCaminant femIndependent
CAMARASA ARNONE, GISELACaminant femIndependent
CAMARASA VIVES, PAUSenior mascC. Bfit Denia
CAMPOS DIAZ, MACARENAVeterans B fem- Independent
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIERVeterans B mascIndependent
CAMPOY JIMENEZ, NURIAPre-benjamí­ femIndependent
CAÑADAS BALLESTER, ALBACaminant femIndependent
CAÑADAS BALLESTER, MARINACaminant femIndependent
CAÑADAS FERNANDEZ, ANGELICA Caminant femIndependent
CAÑAMAS GADEA, CARLOTACaminant femIndependent
CAÑAMAS GADEA, CRISTINACaminant femIndependent
CAÑAMAS GADEA, RAFACaminant mascIndependent
CAÑAMAS PUIG, CAROLINASenior femC. Bfit Denia
CANTÓ OLIVARES, ISABEL Veterans B femC. A. Dianium
CARAVACA SALA, ANNABenjamí femC. E. Dorsal 19 Pego
CARDONA MIR, ANSELMCaminant mascIndependent
CARPI SESÉ, JOSÉ MIGUEL Veterans C mascC. A. Cametes
CARRERES OLIVER, PEPACaminant fem- Independent
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIOVeterans A mascIndependent
CARRIÓ MAS, JOANPre-benjamí­ mascIndependent
CARRIÓ MAS, MARTÍBarrufets mascIndependent
CASELLES MIRALLES, TERESASenior femC. A. Llebeig Xàbia
CASELLES ORTOLA, ROSACaminant femIndependent
CASELLES SASTRE, MARI ROSACaminant femIndependent
CASTELLÓ SIMÓ, PEDROVeterans B mascG. R. Real de Gandia
CASTILLO, JORGECaminant mascIndependent
CASTILLO QUESADA, HARITZBarrufets mascIndependent
CASTILLO TUTOR, RUBEN Caminant mascIndependent
CASTRO MARTIN, JOSE VICENTECaminant mascIndependent
CASTRO MARTINEZ, PAULACaminant femIndependent
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉVeterans B mascIndependent
CATURLA ORDIÑAGA, MAXIMOSenior mascC. Bfit Denia
CATURLA ORDIÑAGA, PEDROSenior mascC. Bfit Denia
CATURLA ORDIÑAGA, SILVIASenior femC. Bfit Denia
CERVERA ALEMNY, JUANVeterans C mascC. Orba Multiesport
CHESA FERRER, JUAN MATEOVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CHIRIBOGA, WANNIA Veterans C femIndependent
COLECHÁ SMILES, SARA Veterans B femIndependent
COLLADO MARTI, VICENTBarrufets mascC. A. Gata
COLOMA CATURLA, MARIASenior femIndependent
COLOMER MAYANS, VICENTVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
COSTA PERETO, LAURACaminant femIndependent
COSTA PERETÓ, MARCaminant femIndependent
COTINO FERNÁNDEZ, RAFAEL Veterans A mascIndependent
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜLVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets femC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO MOLL, EDUARDOVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, LAURA ISABELAleví­ femC. A. Llebeig Xàbia
DASI GINER, FRANCISCO JOSEVeterans B mascC. Orba Multiesport
DE LA PUERTA ESCRIBANO, MACARENAVeterans B femIndependent
DE LAMO SANCHEZ, LAURAAleví­ femIndependent
DEL CASTILLO MORALES, ADRIENVeterans A mascIndependent
DEVESA BUIGUES, KIKEBarrufets mascC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
DIMECH TORTOSA, RAQUELCaminant fem- Independent
DIXON, MICHELLEVeterans A femG. A. Publidom
DOMENE FLUIXÁ, GABRIELSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
DOMENECH, JENNIECaminant femIndependent
DOMENECH MAHIQUES, PEPEVeterans A mascC. Bernardos Trotters
DURILLO VALLÉS , GERMÁNSenior mascC. A. Corremundos
ESCRIVÀ CHESA, ANTONIACaminant femIndependent
ESCRIVÀ CHESA, BELINDACaminant femIndependent
ESPADAS CATURLA, LUCIASenior femIndependent
ESPADAS CATURLA, TERESA Senior femIndependent
ESTEVE RIERA, ALICIACaminant femIndependent
ET TABAA, HANA Senior femIndependent
FERNÁNDEZ SERRANO, RAQUEL Caminant femIndependent
FERRANDO CABANES, CRISTINACaminant femIndependent
FERRANDO CABANES, JESSICACaminant femIndependent
FERRANDO CABANES, MARIACaminant femIndependent
FERRANDO MIRALLES, FRANCISCOCaminant mascIndependent
FERRANDO MOLINES, FELIPESenior mascIndependent
FERRER AVARGUES, ROSARIOSenior femC. A. iRun Calp
FERRER DOMINGUEZ, JAUMECaminant mascIndependent
FLOREA, ALEX Pre-benjamí­ mascIndependent
FONT I BOTELLA, ALEXANDRASenior femC. A. Bèrnia
FORNES MUT, SANDRASenior mascC. M. A. La Faixa
FRANQUEZA ESCRIVÀ, LORENACaminant femIndependent
FUENTES COVILL, JAUMESenior mascC. A. Bèrnia
FULLANA ESCODA, AIDACaminant femIndependent
FULLANA ESCODA, FLORACaminant femIndependent
FULLANA GINESTAR, BELÉNCaminant femIndependent
FULLANA GINESTAR, SANDRACaminant femIndependent
GADEA GIMENO, KIKEVeterans B mascIndependent
GALINDO MILLA, APSARA Caminant femIndependent
GARCÍA AIS, JOSÉ MANUELSenior mascC. A. Corremundos
GARCIA AIS, RUBENSenior mascC. A. Corremundos
GARCIA CATALA, MARISACaminant femC. Orba Multiesport
GARCÍA ROSELLÓ , TANIACaminant femC. Bernardos Trotters
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO Veterans A mascC. Bernardos Trotters
GARCÍA SANTOS, CARLOSVeterans B mascIndependent
GARCIA TORRES, MARCOBenjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
GAVILA SOLER, JOAN MIQUELVeterans A mascC. M. A. La Faixa
GAVILA TORRES, JAUMECaminant mascIndependent
GAY, ELISESenior femC. Bfit Denia
GIL GIL, INMAVeterans C femC. A. Dianium
GIL ROSELL, JOSE RICARDOVeterans A mascC. A. Cap i Cua
GIL SOLER, AITANABarrufets femC. A. Llebeig Xàbia
GILABERT MENGUAL, FRANCISCO LUIS Veterans A mascIndependent
GILABERT SANCHIS, GALACaminant femIndependent
GINER ALMIÑANA, JUAN FRANCISCO Caminant masc- Independent
GINER CALATAYUD, MARIA ANGELSSenior femIndependent
GINER CALATAYUD, RAQUELCaminant femIndependent
GINER FERRANDO, PACOVeterans B mascC. A. Ondara
GISBERT SENDRA, CHELOCaminant femC. Orba Multiesport
GISBERT VILLAPLANA, TERECaminant femIndependent
GOMEZ FERNANDEZ, ENCARNICaminant femIndependent
GÓMEZ MARTÍNEZ, IVÁN Benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets femIndependent
GOSP FELIU, BERNARDOCaminant mascIndependent
GOSP JUST , ALBACaminant femIndependent
GOSP JUST , BERNARDOSenior mascIndependent
GRANADO NAVARRO, JORGEVeterans B mascIndependent
GRANADO NAVARRO, LORENACaminant femIndependent
GRANADO NAVARRO, LORENAAleví­ femIndependent
GRANDE BERNASES, GUILLERMOVeterans A mascS. A. M. Trail
GRIMALT CLIMENT, CELESTESenior femC. A. Gata
GRIMALT MONFORT, RAUL Veterans B mascC. A. Cactus Sandals
GRIMALT TORRES, PASCUALACaminant femIndependent
GUARDIOLA ESCRIVÁ, ANTONIASenior femC. A. Ondara
GUEVARA VICENTES, JEIMY PATRICIACaminant femIndependent
GUILLEM PASTOR, MARÍA JOSECaminant fem- Independent
HERNÁNDEZ BRIONES, CAROLINACaminant femIndependent
IBÁÑEZ GÓMEZ, ÁNGELBarrufets mascIndependent
IBÁÑEZ GÓMEZ, MANUELPre-benjamí­ mascIndependent
IVARS ARTES, PASCUAL Caminant mascIndependent
IVARS LLOBELL, JOSE MARIAVeterans A mascIndependent
IVARS LOPEZ, MIGUEL VICENTEVeterans B mascIndependent
IVARS SALVÀ, ERNESTCaminant mascC. A. La Xara
IZQUIERDO ESCRIBA, CRISTINAVeterans B femIndependent
JIMÉNEZ GARCÍA, JUAN IGNACIOCaminant mascIndependent
JIMENEZ GOMEZ, AVELINACaminant femIndependent
JORDÁN ALDASORO, JUANGUIVeterans A masc- Independent
JOSE GOMES, ROSINEIDEVeterans A fem- Independent
JUST MONCHO , ROSA Caminant femIndependent
LARA PONS, JAVICaminant mascC. A. Bèrnia
LARA PONS, RAULVeterans A mascC. A. Ondara
LEAL ARIAS, ARKADISenior mascC. Bfit Denia
LEÓN MORENO, INÉSCaminant femIndependent
LEÓN MORENO, SILVIACaminant femIndependent
LILLO CRUAÑES, RAMÓNVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
LILLO GALÁN, ÁLVAROPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
LIZEE, PIERRECaminant mascIndependent
LLAGARIA CARAVACA, JOSECaminant mascC. Orba Multiesport
LLEDO MOLL, JORDIInfantil mascIndependent
LLOBELL PUIG, VICENCaminant femIndependent
LLORCA BAZÁN , AMPAROCaminant femIndependent
LÓPEZ BOLUFER, FRANSenior mascC. Bfit Denia
LÓPEZ GONZÁLEZ , RUBÉN Veterans B mascIndependent
LÓPEZ HERNÁNDEZ, MARTACaminant femIndependent
LOPEZ MARTIN, LOURDESVeterans A femIndependent
LÓPEZ MOLES, PEDROCaminant mascIndependent
LORCA SALAÑER, JUANVeterans C masc- Independent
LULL CASTELLANO, JOSE MANUELCaminant mascIndependent
MACLAREN, MANDYVeterans B femIndependent
MANZANERO GUALDA, MARÍA ÁNGELESVeterans B femIndependent
MARHUENDA FLUIXÀ, ÀNGELVeterans B mascC. Orba Multiesport
MARHUENDA SALAVERT, MARTABenjamí femC. Orba Multiesport
MARHUENDA SALAVERT, PABLOInfantil mascC. Orba Multiesport
MARÍ GREGORI, MARIÉNVeterans B femC. Córrer a Gust Bellreguard
MARTÍ CAMPS, ROSAVeterans C femIndependent
MARTI MULET, ANA Caminant femIndependent
MARTI MULET, JOSEFACaminant femIndependent
MARTINEZ GIL, MARIVÍCaminant femIndependent
MARTÍNEZ LARA, NURIAVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
MARTINEZ MONTESINOS, MARI LUZCaminant femIndependent
MARTINEZ SENDRA, GUILLEMInfantil mascIndependent
MAS I ESCRIVÀ, PACOVeterans B mascC. A. Ondara
MAS MENGUAL, MARIA JESUSCaminant femIndependent
MAS PEIRÓ, ANGELVeterans A mascC. A. Redolat Team
MAS RIERA, ALICIA Caminant femIndependent
MELENCHON SÁNCHEZ , ANA Veterans C femIndependent
MELERO, BALBIVeterans B femC. A. Gata
MÉNDEZ RUBIO , JORGE Caminant mascIndependent
MÉNDEZ VILANOVA , ASIERBenjamí­ mascIndependent
MÉNDEZ VILANOVA, ASIERCaminant mascIndependent
MENGUAL BISQUERT, MARBarrufets femIndependent
MENGUAL BISQUERT, MIABarrufets femIndependent
MENGUAL COSTA, ANACaminant femIndependent
MENGUAL DEL VALLE, JAVIERVeterans A mascIndependent
MENGUAL MENGUAL, ANGELVeterans B mascIndependent
MENGUAL MOLL, ROSANACaminant femIndependent
MENGUAL NOGUERA, VEROVeterans A femC. A. Bèrnia
MENGUAL PIERA, IGNACIOVeterans A mascC. A. Cactus Sandals
MENGUAL SANCHIS, JOAQUINACaminant femIndependent
MILLS, GARYVeterans C mascIndependent
MINGUEZ ZAMORA, PAULACaminant femIndependent
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIANVeterans C mascC. Esports Colau Runner´s
MOLL, PERECaminant mascIndependent
MOLL BALLESTER, FERNANDA Caminant femIndependent
MOLL MAS, CARMENCaminant femIndependent
MOLL PASTOR, ADELINO RAFAELCaminant mascIndependent
MOLL REY, ABRILCaminant femIndependent
MOLL REY, ÀNGELSCaminant femIndependent
MONFORT, ANGELVeterans A mascIndependent
MONFORT MULET, JUAN MIGUEL Caminant mascIndependent
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUBarrufets mascC. A. Dianium
MONTEALEGRE MENOR, FRANVeterans B mascC. A. Dianium
MONZO HUERTA, CRISTIANVeterans B mascIndependent
MONZO TERCERO, AITANACaminant femIndependent
MOREL MARTÍNEZ , CELIACaminant femIndependent
MORELL FERNÁNDEZ , LUCÍA Veterans A femC. Ginestar Atletisme Benissa
MORENO COSTA, CORALSenior femIndependent
MORILLO CABRERA, ANTONIOSenior mascC. A. Llebeig Xàbia
MOYA MARTÍNEZ, ALEJANDROSenior mascC. A. iRun Calp
MOYANO RUEDA, RODRIGOSenior mascC. Bfit Denia
MOYANO VILLENA, RODRIGOBarrufets mascIndependent
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSEVeterans B mascC. A. Cap i Cua
MUT BALLESTER, ELISACaminant femIndependent
MUT CATALÀ, GEMACaminant femIndependent
MUT DOMENECH, ANTONIACaminant femIndependent
MUT ZARAGOZA, EMILIACaminant femIndependent
NADAL MENGUAL, ARNAUInfantil mascIndependent
NADAL SERVER, FERNANDOCaminant mascIndependent
NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTOVeterans B mascG. Atletas Nucleo Duro Denia
NAVARRO BURGOS, ANGELES Veterans B femIndependent
NISHIDA, NAOKOVeterans A femIndependent
OLAIZ PEREZ, SHEILACaminant femIndependent
OLIVER CARRIO, AMPAROCaminant fem- Independent
OLMIER CABRERA, PEPESenior mascC. Bfit Denia
ORPI MARTINEZ, ISAVeterans A femC. A. Dianium
ORTIZ LOPEZ, PEDROVeterans A mascC. A. Cactus Sandals
ORTIZ SELLES, JOSÉ J.Veterans A mascC. Athletes Academy Temps d´Esport
ORTIZ VALLÈS, LLUNAAleví­ femC. A. Llebeig Xàbia
PARDO GARCIA, BEGOÑAVeterans A femIndependent
PARRA TORMOS, OLAYAPre-benjamí­ femIndependent
PASTOR FURIÓ, ALEJANDROCaminant mascIndependent
PASTOR FURIÓ, VICENTEVeterans B mascIndependent
PASTOR MOLL, ALEJANDROBenjamí­ mascIndependent
PASTOR MOLL, INÉSPre-benjamí­ femIndependent
PAVIA MENGUAL , FERNANDO Caminant mascIndependent
PAYA MALLOL, MARPre-benjamí­ femC. Orba Multiesport
PAYA RIBES, IVANVeterans A mascC. Orba Multiesport
PEDROS RIPOLL, SUSANABenjamí femIndependent
PEDROS RIPOLL, VICENTBarrufets mascIndependent
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTEVeterans A mascC. Bernardos Trotters
PEÑA ZAMORA, DOMINGOCaminant mascIndependent
PEÑA ZAMORA, PILARVeterans A femC. A. La Xara
PERELLO MAS, AITANCaminant femIndependent
PEREZ BAÑULS, LUISVeterans C mascC. Orba Multiesport
PERLES MOLINES, FRAN Veterans A mascIndependent
PIERA SENDRA, MIQUELSenior mascC. Orba Multiesport
PIQUERES RODRIGUEZ, LAURACaminant mascIndependent
PLA PONS, VICENTVeterans C mascIndependent
PLASENCIA BLAY, MIREIAPre-benjamí­ femIndependent
PLASENCIA BLAY, SANDROBarrufets mascIndependent
PLASENCIA VERDU, SANDROVeterans A mascIndependent
PONS LORENTE, MARIA CARMENCaminant femIndependent
PORTES BOLUFER, JOSEFA Caminant femIndependent
POU PEREZ, ERICBarrufets mascC. Bernardos Trotters
POU PEREZ, JOELBarrufets femC. Bernardos Trotters
POU PÉREZ, RUBÉNVeterans A mascC. Bernardos Trotters
POWELL, MADELANEVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
PUIG VILLO, CAROLINAVeterans B femC. Bfit Denia
PUIGCERVER BOLUFER, JOSE ANGELCaminant mascIndependent
PUIGCERVER MAS, ANDREACaminant femIndependent
PUIGCERVER MAS, MARTACaminant femIndependent
QUESADA MOLL, THAISCaminant femIndependent
RAMIS ESTELA, MIRIAMCaminant femC. Orba Multiesport
RENES DELGADO, LUIS ANGELVeterans B mascC. Orba Multiesport
REY CARDÓS, ERNESTOCaminant mascIndependent
REY MARTÍ, ANACaminant femIndependent
RIBEIRO COUTINHO, ELIANA Caminant mascIndependent
RIBES ARANDA, JOANFEVeterans A mascC. A. Cametes
RIBES MARTINEZ, NOA Barrufets femC. Ondara Tri-Esport
RIBOT CAMBRILS, CARMENCaminant fem- Independent
RIERA PONS, FINABELCaminant femIndependent
RODRIGO PIQUERES, DIEGOBarrufets mascIndependent
RODRIGO VALENCIA, ALFONSOVeterans A mascC. Bernardos Trotters
RODRIGO VALENCIA , ANACaminant femIndependent
RODRIGO VALENCIA, JOSE LUISVeterans B mascIndependent
RODRÍGUEZ PEDREGAL, FRANCISCO JOSÉ Veterans A mascIndependent
RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, LUCIASenior femC. Athletes Academy Temps d´Esport
ROSELLO, JAIMECaminant masc- Independent
ROSELLÓ SENDRA, CHRISTIANAleví­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
ROSELLO SIVERA, SILVIACaminant fem- Independent
ROVIRA FRANQUEZA, JÚLIAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
ROVIRA FRANQUEZA, MARIAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SALA SEVILA , CARLESSenior mascIndependent
SALAS PINTO, SONIAVeterans A femC. A. Dianium
SALVA FALGAS, SILVIAVeterans A femC. A. Dianium
SALVÁ SEPÚLVEDA, MARCadet femC. A. Gata
SALVADOR CARRIÓ, KIKEVeterans A mascIndependent
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ , ALMUDENA Veterans A femC. A. Ondara
SANCHEZ LOPEZ, DIEGOVeterans B mascC. A. Enganxa't a Córrer
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A mascC. Bernardos Trotters
SANCHO PELLUZ, PABLOSenior mascC. Bfit Denia
SANTANA OLIVEIRA, VIVIANECaminant femIndependent
SASTRE PORTES, PAULA Caminant femIndependent
SASTRE SENDRA, JOAQUIN Caminant mascIndependent
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUALVeterans A mascC. A. Cametes
SAVALL MENGUAL, AINHOAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MORERA, FRANCISCOCaminant mascIndependent
SELLÉS SÁNCHEZ, BEATRIZVeterans A femIndependent
SENDRA, BERNARDINOCaminant mascIndependent
SENDRA, IOLANDAVeterans B femC. A. Dianium
SENDRA, LOLESCaminant femIndependent
SENDRA BORONAT, MARIA ISABELCaminant femC. Bernardos Trotters
SENDRA CARRIÓ, CLAUDIACaminant femIndependent
SENDRA SENDRA, ARNAUPre-benjamí­ mascIndependent
SENDRA SENDRA, EMMACaminant femIndependent
SENDRA SENDRA, JOAQUINCaminant mascIndependent
SENDRA SENDRA, XARO Caminant femC. E. Dorsal 19 Pego
SEPÚLVEDA , ESTHERVeterans B femC. A. Gata
SERRA AGRASOT, MARIAVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
SERRA AGRASOT, MARIA JOSÉCaminant femC. A. Llebeig Xàbia
SERRAT FRANCO, AROA Barrufets femC. A. Llebeig Xàbia
SIERRA GARCIA, ELENAVeterans A femS. A. M. Trail
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIOVeterans A mascC. A. Gata
SIGNES MARTI, CARLES Barrufets mascC. A. Gata
SIGNES MARTI, JAUMEAleví­ mascC. A. Gata
SIGNES PUIGSERVER, MIGUELCaminant mascIndependent
SIRERA SIRERA, FERNANDOCaminant mascIndependent
SISCAR DOMENECH, JÚLIAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SISCAR DOMENECH, MARTÍ Barrufets mascIndependent
SIVERA SALA, ISABEL MARIACaminant fem- Independent
SIVERA SALA, JOSEPAleví­ mascIndependent
SMOLYN, ALLAVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
SOLDEVILA MARÍ, VICENTESenior mascC. A. Llebeig Xàbia
SOLER ROIG, ELISACaminant femIndependent
TALAVERA PASTOR, AIDA LAURASenior femIndependent
TERCERO MARTINEZ, MAVICaminant femIndependent
TERENTI FONT, XAROVeterans B femC. A. Bèrnia
TOLSA SANJUAN, JORGECaminant mascIndependent
TORMOS CAÑADAS, TONIVeterans A mascC. Multiesport Benitatxell
TORMOS MATA, MARCOSPre-benjamí­ mascIndependent
TORRES FONTES, MARVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
TRYLAND, HEIDIVeterans B femIndependent
VALLES CHOLBI, VICTORVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS GISBERT, IRISBarrufets femC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VAN DAAL, JULIASenior femC. Bfit Denia
VAQUER SEGARRA, CARLACaminant femIndependent
VERCHER MOLL, JÚLIAInfantil femIndependent
VERSCHUEREN, PETERVeterans C mascIndependent
VICENS MAS, MARCOSSenior mascC. Orba Multiesport
VIDAL CATALÀ, PILARVeterans B femC. A. Llebeig Xàbia
VIDAL MARTI, JUAN ASENCIOCaminant mascIndependent
VILA RODRIGUEZ, MARIA JESUSVeterans C femC. Córrer a Gust Bellreguard
VILANOVA MONTOYA , VERÓNICA Caminant femIndependent
VILAPLANA BARNES, JUANJOVeterans A mascIndependent
VILAPLANA MIRO , ALEJANDRA Benjamí femIndependent
VILAPLANA MIRO , EMMABarrufets femIndependent
VILLAR SAEZ, MARILUZ FEMENINOVeterans B femC. A. Redolat Team
WALTER, MICHELCaminant mascIndependent
WANG WU, WEI YANGSenior mascC. Bfit Denia
WEIN, CHRISTIANE Veterans B femC. A. Dianium
WETTELENG, KARIN Caminant fem- Independent
WILLIAMS , KATIEVeterans A femC. Sole Mates
ZAMORA SELVA, MARIA DEL PILAR Caminant femIndependent


TERMINI D'INSCRIPCIÓ
Fins el 23 de Novembre a les 18:00 h.

Quota d'inscripció: 5 euros

REPARTIMENT DE DORSALS

Obligatori presentar el DNI.

Diumenge 25 de Novembre
Horari: De 09:30 h a 11:00h
Lloc: Zona d'Eixida





Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves