Som Esport
Gegant de Pedra 2018

LLISTAT D'INSCRITS EN EL 9è GEGANT DE PEDRA

 

193 participants inscrits
Opció Nom Categoria Club
LligaABELLAN MORENO, SINDOVeterans B MascC. A. Dianium
LligaAGULLES ALEMANY , RAULSenior MascC. A. La Faixa
CamAGULLES PERELLÓ, VICENTCaminant mascIndependent
LligaALBA MORENO, ALFREDOVeterans B MascG. R. Real de Gandia
LligaALBEROLA PUIGCERVER, ANAVeterans A FemIndependent
LligaALMAZAN CONESA, JULIOVeterans A MascIndependent
CamALONSO, ISABEL Caminant fem- Independent
19KmÁLVAREZ PINTOR, TONIVeterans A MascG. A. Runner Denia
19KmANDRÉS, HÉCTORSenior MascC. M. Correcosteres - Forma Mobles
LligaARNONE LINFANTINO, GRAZIELLASenior FemC. Bfit Denia
19KmBALDOVÍ I VIEL, JAUME EVARISTVeterans A MascC. A. Corriols Sueca
LligaBALLESTER IBÁÑEZ, JORDISenior MascIndependent
LligaBAÑULS ORTOLÀ, MARCSenior MascC. A. Dianium
LligaBERTOMEU BERTOMEU, JUAN Senior MascIndependent
LligaBLACKMORE, ROSVeterans B FemC. Swaledale Runners
LligaBORDES SERVER, GUILLERMOVeterans A MascC. Botamarges Trail Team
LligaBOWMER, NEILVeterans B MascC. Swaledale Runners
LligaBUIGUES VALDIVIESO, JAVIERSenior MascC. Botamarges Trail Team
14KmBURILLO SIERRA, SERGIOAbsoluta Masc- Independent
LligaCAMARASA VIVES, PAUSenior MascC. Bfit Denia
LligaCAMBRA SANCHO, SANTIAGOVeterans A MascC. A. Dianium
LligaCANTÓ GILABERT, PEREVeterans A MascIndependent
14KmCARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VICENTEAbsoluta MascC. A. Gynrunning Tonic Club
LligaCARDONA GÓMEZ, ENCARNAVeterans A FemC. A. Dianium
CamCARDONA MIR, ANSELMCaminant mascIndependent
CamCARRIÓ FONT, MARTACaminant femIndependent
LligaCARRIÓ PÉREZ, EUTIMIOVeterans B MascC. A. Cap i Cua
LligaCASELLES LLOBELL, JOAN FRANCESCVeterans B MascC. M. Correcosteres - Forma Mobles
LligaCASELLES SIGNES, DIEGOSenior MascC. A. La Faixa
LligaCASTELLÓ SIMÓ, PEDROVeterans B MascG. R. Real de Gandia
LligaCASTILLO CERVERA, JUANMASenior MascG. Espeleològic Gata
LligaCASTILLO ROBLES, LUÍSVeterans A MascC. M. Correcosteres - Forma Mobles
CamCASTILLO TORRES, VANESSACaminant femIndependent
14KmCATALA FONT, MELISSAAbsoluta FemC. Orba Multiesport
LligaCERESOLA PIERA, FRANCISCOVeterans B MascC. Botamarges Trail Team
14KmCERVERA ARBONA, IGNASI Absoluta MascC. Orba Multiesport
CamCLERC, ISABELLECaminant femIndependent
LligaCORTES VICENS, BERNATVeterans A MascC. Botamarges Trail Team
CamCOSTA PERETO, MARCaminant femIndependent
LligaCRESPO GARCIA, GUSTAVOVeterans A MascC. A. Dianium
CamCRUAÑES, JOSECaminant mascIndependent
CamDE ROFFIGNAC, IRÈNECaminant femIndependent
14KmDEUSA MORENO, CAROLAbsoluta FemG. R. Real de Gandia
CamDOMENECH GIL, DAVIDCaminant masc- Independent
CamDOMINIQUE, BASTYCaminant mascIndependent
19KmDUART AÑÓ, JOSE FRANCISCOVeterans B MascC. A. Sollana
LligaDURILLO VALLÉS, GERMÁNSenior MascC. M. Correcosteres - Forma Mobles
19KmESCRIVA RAMOS, SALVASenior MascG. E. Llops Villalonga
14KmESPLUGUES MARTINEZ, RAFAAbsoluta MascG. R. Real de Gandia
CamESTELLÉS TORTOSA, ALICIACaminant fem- Independent
14KmFAR BALLESTER, DAVIDAbsoluta MascIndependent
LligaFAYOS MOLLA, ISAIESVeterans B MascC. A. Dianium
LligaFERRER PALOP, JORDISenior MascIndependent
LligaFLUXÀ FERRER, PERESenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
LligaFORNES ALBEROLA, JAUMESenior MascC. A. La Faixa
LligaFRESNEDA ARMELL, DAVIDVeterans B MascC. Multiesport Marina Alta
LligaFUENTES GONZÁLEZ , PEDRO Veterans A MascIndependent
LligaFUENTES MARTÍNEZ, ANTONIO JOSÉVeterans A MascC. A. Hope Runners
LligaFULLANA OLIVER, JOSEP MIQUELVeterans B MascS. M. C. A. Bèrnia
LligaGARCÍA CÓRCOLES, ELISAVeterans A FemC. A. Dianium
LligaGARCIA DE LA REINA RODADO, LEANDROVeterans B MascG. Atletas Nucleo Duro Denia
CamGARCIA ESTARCA, EUGENICaminant mascIndependent
LligaGARCIA FUENTES, ALBASenior Fem- Independent
LligaGARCÍA GARCÍA, SALVADORVeterans A MascG. E. Llops Villalonga
CamGARCÍA HURTADO, SILVIACaminant fem- Independent
CamGARCIA SAEZ, VANESSACaminant femIndependent
19KmGAVILA CERVERA, XIMOVeterans B MascG. A. Runner Denia
LligaGIL BENEDITO, IGNACIOSenior MascC. Sutrail
19KmGIL GIL, INMAVeterans B FemC. A. Dianium
CamGIL PUIG, PEDROCaminant mascIndependent
CamGILABERT ARNAU, JUAN CARLOSCaminant mascIndependent
LligaGILABERT MUT, XAVIVeterans A MascC. A. Cametes Spat
CamGINER LLOPIS, RAFAELCaminant mascIndependent
CamGINESTAR GINER, LARACaminant femIndependent
14KmGOMEZ CANTERO, ANTONIOAbsoluta MascIndependent
LligaGOMEZ RODRIGUEZ, JOSE MIGUELVeterans A MascIndependent
CamGONZÁLEZ FERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGELCaminant masc- Independent
LligaGONZÁLEZ-ALBO MEDINA, MIGUEL ANGELVeterans A MascIndependent
19KmGUEROLA SAVALL, VICENTEVeterans A Masc- Independent
CamHEINRICH , SYLVIA JANETTCaminant fem- Independent
LligaHIGUERAS LLAVADOR, JAVIERVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
LligaIBANYEZ MIRALLES, LLUÍSSenior MascC. A. La Faixa
14KmIBANYEZ ORTOLÀ, JOSÉAbsoluta MascC. A. Dianium
LligaIVARS FORNES, PEPESenior MascIndependent
LligaIVARS RIPOLL, VICENTVeterans A MascG. E. Enganxa't a Córrer
LligaJORRO RAMON, JORDIVeterans A MascC. A. Dianium
LligaLAFFAYE, ERNESTOVeterans A MascC. Muntanya i prou
CamLLACER ESCRIVA, PAULACaminant femIndependent
LligaLLOPIS GINER, JAVISenior MascC. A. Dianium
14KmLOPEZ BOLUFER, FRANAbsoluta MascC. A. Dianium
19KmMAÑÓ GIRAU, GUILLEMSenior Masc- Independent
LligaMARCO MARTÍ, JOSÉ MANUELVeterans B MascC. A. Dianium
LligaMARCO MARTÍ, MARISAVeterans B FemC. A. Dianium
14KmMARÍ GREGORI, MARIÉNAbsoluta FemC. Córrer a Gust Bellreguard
CamMARTI ROIG, CARMENCaminant femIndependent
LligaMARTÍN SENDRA, MARCOSVeterans A MascC. Botamarges Trail Team
14KmMARTINEZ ESCALONA, DAVIDAbsoluta MascIndependent
LligaMARTINEZ LLOPIS, BEATRIZVeterans B FemC. Sutrail
14KmMARTINEZ PONS, JAVIERAbsoluta MascIndependent
CamMARTÍNEZ SERRIÓ, RAFACaminant mascC. A. Gata
19KmMARTINEZ VENDRELL, ANTONIVeterans B MascC. A. Corriols Sueca
LligaMARTINEZ VIVES , LUIS Veterans A MascC. Muntanya i prou
CamMAS ESCRIVA, JUAN JOSECaminant mascIndependent
LligaMAS MUT, CARLOSVeterans A MascIndependent
LligaMASÓ FERRANDO, XAVIERSenior MascIndependent
LligaMENGUAL FERRANDO, JOSÉ AURELIOVeterans B MascC. A. Dianium
LligaMENGUAL PEDRO, TOMÀSSenior MascIndependent
LligaMILVAQUES BATALLER, QUINOVeterans A MascC.A. Safor Delikia Sport
LligaMIRALLES OLIVER, MARCOS Veterans B MascC. Orba Multiesport
LligaMOLINA FUSTER, JOSE DAVIDVeterans A MascC. Bernardos Trotters
CamMOLL SANCHIS, MERXECaminant fem- Independent
LligaMOMPÓ PUIG, DAVIDSenior MascC. Sutrail
LligaMONSERRAT BORDES, LLORENÇVeterans A MascS. M. C. A. Bèrnia
LligaMONTES ROBLES, FRANCISCO MIGUELVeterans B MascC. A. Dianium
14KmMORA AVILA, MARIA ISABELAbsoluta MascC. Orba Multiesport
LligaMORANT PEREZ, JOVIVeterans B MascG. E. Llops Villalonga
LligaMORENO AGUADO, FRANCISCOVeterans B MascC. A. Dianium
LligaMORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIOVeterans A MascC. Ondara Tri-Esport
LligaMORILLAS BALLESTER, JOSE FELIXVeterans A MascIndependent
LligaMULET MESTRE, SILVIAVeterans A FemG. Espeleològic Gata
LligaMULET PEDRO, JOSEFAVeterans A FemG. Espeleològic Gata
LligaMUÑOZ GONZÁLEZ , ENRIQUE Veterans A MascIndependent
LligaMUT BUIGUES, JOSEPVeterans A MascC. A. Dianium
CamNAVALMORAL PEDRO, JUANVICaminant mascC. A. Gata
LligaNAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUELVeterans A MascC. A. Dianium
LligaNAYA NOGUEROLES, JOSEVeterans B MascIndependent
LligaNOGUEROLES MARTINEZ, CRISTOBALVeterans A MascC. Muntanyer Xeraco
LligaOLMIER CABRERA, PEPET Senior MascC. Bfit Denia
CamORPI MARTINEZ, ISACaminant femC. A. Dianium
LligaORTIZ GISBERT, AMANDVeterans B MascC. A. Cap i Cua
LligaORTIZ PONS, DAVIDSenior MascIndependent
LligaORTOLA JULIA, JAVIERVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
19KmORTOLA LORENTE, ANDRESVeterans B Masc- Independent
LligaPEDRO SIGNES , VICENTE Senior MascC. A. La Faixa
CamPEDROS PONS, ANACaminant femIndependent
14KmPEINADO ARIAS, MIGUELAbsoluta MascIndependent
LligaPEREZ GARCES, OSCARSenior MascC. E. M. Benissa Bandido Trail
CamPÉREZ GARCÍA, VERÓNICACaminant femIndependent
LligaPÉREZ MONCHO, AÏDASenior FemC. A. Dianium
CamPÉREZ VAQUER, JAIMECaminant mascIndependent
LligaPIERA FERRER, BATISTEVeterans B MascC. Botamarges Trail Team
LligaPONS PEREZ, XAROVeterans A FemIndependent
LligaPONS PONS, XIMOVeterans B MascC. A. Dianium
LligaPRIMO ROMAGUERA, VICENTSenior Masc- Independent
19KmPUEBLA, ADRIÁN Veterans A MascIndependent
14KmPUIG LARROSA, JUANAbsoluta MascG. E. Enganxa't a Córrer
CamRAMOS MORENO, CRISTINACaminant femIndependent
14KmRODRIGUEZ PALOMO, DANIELAbsoluta MascIndependent
CamROSELLÓ ESCRIVA, PACOCaminant mascIndependent
LligaRUIZ GOMEZ, DAVIDVeterans A MascC. A. Aper Alcoi
LligaSALA IVARS, LYDIA Senior FemC. M. Correcosteres - Forma Mobles
CamSALAS PINTO, SONIACaminant femC. A. Dianium
LligaSALORT MARTIN, SERGIOVeterans A MascIndependent
LligaSALORT SERRAT, PEDROVeterans B MascG. A. Runner Denia
LligaSALVÁ ESTRUGO, ALVANSenior MascG. Espeleològic Gata
CamSALVÀ FALGÀS, ISABELCaminant fem- Independent
CamSALVA FALGAS, SILVIACaminant femIndependent
LligaSALVÀ MULET, ANTONIAVeterans B FemC. M. Correcosteres - Forma Mobles
LligaSAMPER CORBI, ALBERTOVeterans A MascC. A. Dianium
LligaSÁNCHEZ LÓPEZ , ALEXSenior MascIndependent
LligaSÁNCHEZ LÓPEZ, MARCOSVeterans A MascC. A. Dianium
LligaSANTANA SERRA, JAIMEVeterans A MascC. A. Dianium
LligaSANTOS MANRIQUE, ANTONIOVeterans A MascC. M. Correcosteres - Forma Mobles
LligaSAVALL FAJARDO, ANTONIOVeterans A MascC. A. S. F. Runners
LligaSEGARRA JUAN , MANOLOVeterans B MascC. Multiesport Benitatxell
LligaSEGUI DIAZ- MALAGUILLA, FRANCISCO JAVIERSenior MascC. A. Cap i Cua
LligaSEGUI DIAZ- MALAGUILLA, JOSE GABRIELVeterans A MascC. A. Cap i Cua
LligaSERRANO FALCO, TOMASVeterans B MascC. Sutrail
LligaSIGNES COSTA, TRIDAVeterans A FemIndependent
LligaSIGNES FORNÉS, PEP Senior MascC. A. Gata
LligaSIGNES GRIMALT, ANDRESSenior MascC. A. La Faixa
CamSIGNES SIGNES, JOSEFACaminant femIndependent
LligaSIGNES VIDAL, JAVIVeterans A MascC. A. Dianium
LligaSOLER SALVÀ, JAIROSenior MascC. A. La Faixa
LligaSOTILLO GALLEGO, ANTONIVeterans A MascIndependent
LligaTODOLÍ CRESPO, JUANVeterans A MascC. A. S. F. Runners
19KmTORRES GUTIÉRREZ, GREGORIOSenior MascIndependent
LligaTORRES LEYDA, VICENTE JAVIERVeterans A MascG. Espeleològic Gata
LligaTORRES OLIVER, JOAN JAUMEVeterans B MascC. A. Gata
LligaTRO MOLINES, FRANCESC XAVIERVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CamVALERIE, PREVOTCaminant femIndependent
LligaVALERO SIGNES, ANTOVeterans A FemG. Espeleològic Gata
19KmVALLÉS CHOLBI, VICTORVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
19KmVALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
LligaVANACLOCHA LORENTE, ADOLFOVeterans A MascC. A. Dianium
LligaVENDRELL, JOSE TOMASVeterans B MascC. Sutrail
14KmVICENTE MARTINEZ, FRANCISCO ANTONIO Absoluta MascIndependent
CamVIDAL LILLO, PILARCaminant fem- Independent
LligaVIEL MALONDA, SAMUELSenior MascC. Sutrail
14KmVILA RODRIGUEZ, MARIA JESUSAbsoluta FemC. Córrer a Gust Bellreguard
CamVINAROZ AGULLES, ELSACaminant femIndependent
LligaVIVES GONZALEZ, MARCSenior MascC. E. M. Benissa Bandido Trail
CamWEIN, CHRISTIANECaminant femC. A. Dianium

INSCRIPCIÓ

TERMINI D'INSCRIPCIÓ

Finalitza el dia 15 de Febrer a les 20:00 h o arribar als 750 inscrits.
Quota d' inscripció 12 euros

REPARTIMENT DE DORSALS

Dissabte 17 de Febrer
Lloc: TENDA LLENÇA ESPORTS - Denia
Horari 09:30 a 13:30 i 16:30 a 19:15

Diumenge 18 de Febrer
Lloc: Zona d'Eixida. Parc de Segaria

Horari corredors 19 K: 07:15 h a 08:15 h
Horari corredors de 14k i Caminants: 08:00 h a 08:50 h

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves