Som Esport
Gran Fons Ondara Marina Alta

LLISTAT D'INSCRITS EN EL VI GRAN FONS ONDARA MARINA ALTA


319 participants inscrits
Nom Categoria Club
ANDRES JIMENEZ , SITOVeterans B mascC. A. Corremundos
ABEAL GARABANA, NURIAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
ABELLÁN MORENO, SINDOVeterans B mascC. A. Dianium
ABRALDES CASTELAO, SANTIAGOSenior mascIndependent
ADÁRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
AGUILAR VIVES, ESTEBAN Veterans A mascC. Botamarges Trail Team
AHATACH DARBOUR, YOUSSEFSenior mascC. A. Dianium
ALBEROLA PUIGCERVER, ANAVeterans A femIndependent
ALEMANY BALAGUER, CESAR Veterans B mascC. A. Xe Espereu-me Brillonet
ALEMANY I ORTOLÀ, JOSEPVeterans A mascIndependent
ALMIÑANA NOGUERA, RUBENVeterans A mascC. A. Ondara
ALVAREZ PIC, JOSE LUISVeterans A mascC. A. Cametes
ANDRÉS TORRES, JOSEPVeterans A mascIndependent
ANTON GARCIA, CARLOS Veterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
ARABÍ ARABÍ, TERESAVeterans C femC. A. Gata
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
ARNONE LINFANTINO, GRAZIELLASenior femC. Bfit Denia
ARTABE OLEA, IBONVeterans B mascC. A. Dianium
ASENSI PICAZO, MIGUELVeterans B mascIndependent
ASENSIO PARRA, RAMONVeterans B mascC. A. El Faro
AZORIN AZORIN, PASCUALVeterans C mascC. Córrer Peus Quets
BAIDAL GALAN, MANOLOVeterans A mascC. A. La Xara
BAKER, NICOLAVeterans A femIndependent
BALLESTER ESTALRICH, RAFAVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
BAÑULS ORTOLA, MARCSenior mascG. E. Enganxa't a Córrer
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIOVeterans C mascG. E. Enganxa't a Córrer
BARBER PONS, ÀLEXVeterans A mascC. A. La Valldigna
BARNES, JERRYVeterans C mascC. A. Dianium
BARRIO SANZ, JUANVeterans A mascIndependent
BAS BENLLOCH, VICENVeterans B femG. A. Runner Denia
BAS MORAGUES, TONIVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
BELLON JIMENEZ, MERCEDESVeterans A femIndependent
BISQUERT RIBES, ANASub-23 femC. A. Llebeig Xàbia
BLANCO CISCAR, LINDAVeterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
BOCK, JANETTEVeterans A fem- Independent
BONET CAMPS, XAVIERVeterans B mascC. A. Markistas
BOU PONS, VICENTVeterans A mascIndependent
BOURNE, JAMESVeterans A mascS. M. C. A. Bèrnia
BREA ORENGO, ALEJANDRAVeterans A femC. Dénia Triatló
BUIGUES LLORET, TOÑIVeterans B femC. A. Llebeig Xàbia
BUIGUES SOLER, ARACELIVeterans A femS. M. C. A. Bèrnia
BURZIO, MARCELOVeterans C mascC. A. La Xara
CABEZA MORENO, IVANSenior mascC. M. Cor i Muntanya Puçol
CABRERA ESTRADA, JUANVeterans B mascIndependent
CABRERA FONT, MIGUEL ÁNGELVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA PÉREZ, MARIASenior femC. A. Sense Pressa El Verger
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOSVeterans A mascC. Colau Runner's
CAMACHO BORONDO, JOSE ENRIQUEVeterans A mascIndependent
CAMARASA VIVES, PAUSenior mascC. Bfit Denia
CANET MARTINEZ, MARCOSSenior mascC. Orba Multiesport
CANTÓ OLIVARES, ISABELVeterans B femIndependent
CARAÑANA MOLLA, RICARDOVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VICENTEVeterans A mascC. A. Gynrunning Tonic Club
CARDONA, PAQUIBELVeterans B femC. A. Ondara
CARPI FORQUÉS, PEREVeterans A mascC. Bernardos Trotters
CARRASCO MAS, PABLOSenior mascC. A. Corremundos
CARRIÓ COLOMER, JAVIERVeterans A mascG. E. Enganxa't a Córrer
CARRIÓ TENT, JUAN ANGELVeterans A mascC. A. Cametes
CATALA CHORRO, JOSE VICENTEVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
CATALÀ FONT, MELISSASenior femC. Orba Multiesport
CATALÀ I BOLUFER, XELOVeterans C femC. A. Dianium
CATALÁ MONCHO, MARIA JOSÉVeterans B femC. A. Ondara
CATALA PASTOR, INYAKIVeterans A mascC. Ondara Tri-Esport
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIOVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
CENDAN CABANILLES, FELIPEVeterans B mascC. D. Masktri
CERVERA ARBONA , IGNASISenior mascC. Orba Multiesport
CHICAIZA AGUILAR , KEVIN Sub-23 mascG. E. Enganxa't a Córrer
CHICAIZA CAISA, HUMBERTOVeterans A mascG. E. Enganxa't a Córrer
CHICO LÓPEZ, FERNANDOVeterans A mascIndependent
CLAVER VILLAGRAA, PRESEVeterans B femC. Córrer Peus Quets
CRESPO CORTÉS, MARIAVeterans A femIndependent
CRESPO MARTINEZ, MIGUELVeterans B mascC. A. iRun Calp
CRESPO SENTÍ, CARMINAVeterans B femG. Condol Denia
CUTILLAS MORELLO, PEPI Veterans A femIndependent
DAFFERN, GREGVeterans A mascC. Dénia Triatló
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVEVeterans A mascIndependent
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUELVeterans B mascG. A. Runner Denia
DE VASCONCELLOS, MARCELOVeterans B mascG. Condol Denia
DELDERFIELD, ANDYVeterans A mascC. Sole Mates
DELGADO , MANOLOVeterans A masc- Independent
DI TRANA, MARCOVeterans B mascC. A. Dianium
DIAS LOPES, ALBANO Veterans A masc- Independent
DIJKSTRA, HYLKEVeterans A mascC. Dénia Triatló
DIMECH PÉREZ, JORGEVeterans A mascIndependent
DIXON, MICHELLEVeterans A femG. A. Publidom
DOBLADO BURGOS, FRANCISCO GABRIELVeterans B mascC. A. Ondara
DOMENECH MAHIQUES, PEPEVeterans A mascC. Bernardos Trotters
DONDERIS SERRA, JAIMEVeterans A mascC. Multiesport Marina Alta
EHLE, SUSIVeterans A femC. A. Dianium
ERN BLANCO, SIMÓN Senior mascC. A. Ondara
ESPI SANCHIS , DAVIDSenior masc- Independent
ESTEVE PONS, ESTEFANIASenior fem- Independent
ESTEVEZ ALVAREZ, JOSE VICENTEVeterans B mascC. A. Ondara
ESTRUCH MARTINEZ, LORENAVeterans A femC.A. Safor Delikia Sport
FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans C mascG. A. Publidom
FELIU SALVA, DAVID Veterans A mascC. A. La Faixa
FERMIN SOLER, FRANCISCO JAVIERVeterans A mascC. A. Gata
FERNANDEZ DOMINGUEZ, MARIAVeterans A fem- Independent
FERRANDO CARRIO, CARLOSVeterans B mascIndependent
FERRE ALBERO, LUISVeterans C mascIndependent
FERRER BALLESTER, FERNANDOVeterans B mascC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BALLESTER, MIGUELVeterans A mascC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BISQUERT, BLAIVeterans C mascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER CASTELL, MARIA ISABELVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
FERRER GINESTAR, VICENTVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER PEIRO, TINOVeterans B mascC. A. Franc Beneyto R. Denia
FERREYRA, CRISTIANVeterans B mascC. A. Dianium
FLETCHER, AMANDAVeterans C femC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C mascC. A. Corremundos
FONT I BOTELLA, ALEXANDRASenior femS. M. C. A. Bèrnia
FORNÉS GRIMALT, VÍCTOR Veterans B mascC. A. La Faixa
FORNÉS MORERA, JUANVeterans A mascG. A. Runner Denia
FORNES SANCHIS, OSCARSenior mascC. Ondara Tri-Esport
FORT SANCHIS, PABLOVeterans A mascIndependent
FUSTER MATIAS, KEVINSenior mascC. D. Masktri
GALBIS CARAVAJAL, ALBERTVeterans B mascC. A. Aspanijer
GALBIS CARAVAJAL, MARCELOVeterans B mascC. A. Aspanijer
GALDRÁN CABELLO, RAMÓNVeterans A mascG. D. Skyrunners
GARCIA BERENGUER, QUICOSenior mascC. A. La Faixa
GARCÍA CACHÁN, VICTORIASenior femC. Orba Multiesport
GARCIA ESTEBAN, FRANCISCO JOSESenior mascIndependent
GARCÍA MEJIAS, MARISOLVeterans B femC. A. Ondara
GARCIA RODENAS, PACOVeterans C mascIndependent
GARRIGUES, GEMAVeterans A femC. Ginestar Atletisme Benissa
GAVILA CERVERA, XIMOVeterans B mascG. A. Runner Denia
GAVILA GIL, BEATRIZ Veterans A femIndependent
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍNVeterans A mascIndependent
GIL GIL, INMAVeterans C femC. A. Dianium
GIL MARTINEZ, ENCARNAVeterans B femG. E. Enganxa't a Córrer
GINER IVARS, BEATRIZVeterans A femC. A. Corremundos
GINESTAR BAILÉN, JUANVeterans C mascC. A. Ondara
GOMEZ GORDILLO, RAQUELVeterans A femG. A. Runner Denia
GOMEZ GORDILLO, YOLANDAVeterans A femIndependent
GOMEZ CUESTA, IGNACIOVeterans B mascIndependent
GÓMEZ GARCÍA, PEPIVeterans A femC. Bernardos Trotters
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS Veterans A mascC. Bernardos Trotters
GONZÁLEZ GASCON, VICTORVeterans A masc- Independent
GONZÁLEZ SÁNCHEZ, JORGESenior mascIndependent
GOSP CATALA, FELIPEVeterans A mascIndependent
GREGORI HORTELANO, GERARDOVeterans B mascIndependent
GREGORI TORRES, VICENTEVeterans B mascIndependent
GUARDIOLA ESCRIVÁ, ANTONIASenior femC. A. Ondara
GUZMAN ARTEAGA, SANTIAGOVeterans C mascC. Ginestar Atletisme Benissa
HADRI, ADRIANVeterans A masc- Independent
IVARS CARDONA, ALFREDO Veterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS GILABERT, VICENTEVeterans B mascC. A. Hope Runners
IVARS LOPEZ, ANDRESVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS SALVÁ, ERNESTVeterans A mascC. A. La Xara
JIMENEZ JIMENEZ, CHRISTIAN DAVIDSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
JOHN WESTWOOD, CONNORSub-23 mascIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans A mascIndependent
LAHMAMI, BADARSenior mascC. A. La Faixa
LANGLEY, MARKVeterans A mascIndependent
LARA FELIU , ROSASub-23 femC. A. Gata
LARA PONS, RAÜLVeterans A mascC. A. Ondara
LEAL MORA, BELÉNSenior mascC. Dénia Triatló
LILLO CRUAÑES, RAMONVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
LLÀCER ESPLUGUES, JORGESenior mascC. Ondara Tri-Esport
LLAMAZARES SERRANO, FRANCISCOVeterans C mascIndependent
LÓPEZ GALLEGO, EMILIOVeterans A mascC. A. iRun Calp
LOPEZ GAYA, RAFAELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
LOPEZ MARTIN, LOURDESVeterans A fem- Independent
LÓPEZ REYES, JOAQUÍNVeterans A mascIndependent
LOPEZ VALERO, JULIANVeterans B mascC. M. Cor i Muntanya Puçol
LORENZO RODRIGUEZ, MARI CARMENVeterans A femIndependent
MAHIQUES COSTA, TANOVeterans B mascG. Condol Denia
MANCHA VALENCIA, JONYSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
MANZANERO GUALDA, MARIA ANGELES Veterans B femIndependent
MARTI MARTINEZ, VANESSAVeterans A femIndependent
MARTINEZ CANTO, JUANIVeterans B femC. A. Ondara
MARTÍNEZ CAPARRÓS, PEDROVeterans A mascC. A. Cap i Cua
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER Veterans A masc- Independent
MARTÍNEZ LUQUE, MANUELVeterans B mascG. A. Runner Denia
MARTÍNEZ MARTÍ, ALEJANDRO Senior mascC. A. Cap i Cua
MARTÍNEZ SANTACREU, PAUVeterans A mascC. A. Alcoi
MARTÍNEZ SERRIÓ, RAFAVeterans A mascC. A. Gata
MAS MAS, JOSE PEDROVeterans B mascIndependent
MAS SERRA, XIMOVeterans A mascC. A. Cap i Cua
MASANET SANCHO, GERARDO Veterans B mascC. A. Cametes
MCKINNON, MAXINEVeterans C femIndependent
MEDINA, JUANSenior mascIndependent
MEDINA FERNANDEZ, CARMENVeterans B femC. Dénia Triatló
MELENCHON SANCHEZ, ANAVeterans C femC. A. Ondara
MENGUAL FERRANDO, AURELIO Veterans B mascC. A. Xe Espereu-me Brillonet
MENGUAL PEDRO, TOMÀSSenior mascC. A. Gata
MINSA REYES, RUBENVeterans A mascC. A. Sosainas Running
MIRALLES MAS, TEREVeterans C femC. A. Ondara
MOLINA NUÑEZ, PASCUAL M. Veterans A mascIndependent
MOLINES PONT, MIGUEL ANGELVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
MOLIO TUR, GAUDENCIOVeterans A mascIndependent
MOLL CERVERA, FÀTIMAVeterans A femG. E. Enganxa't a Córrer
MONCHO PERIS, MARGAVeterans A femC. A. Ondara
MONFORT SART , CRISTINA Senior femIndependent
MORENO AGUADO, FRANCISCOVeterans B mascC. A. Dianium
MORENO VILLAR, JAVIERVeterans C masc- Independent
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL Veterans B mascC. A. Cametes
MOUNTER, RACHELSenior femIndependent
MOYA CARRIÓ, JUAN MANUELVeterans A mascIndependent
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSEVeterans B mascC. A. Cap i Cua
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTOVeterans A mascIndependent
MUÑOZ VAZQUEZ, DAVIDVeterans A mascC. Córrer Xeraco
MUÑOZ VAZQUEZ, VANESSAVeterans A femC. A. Ondara
MUT BUIGUES, RICARDOVeterans A mascC. A. La Xara
MUT LULL, MARTASenior femC. Orba Multiesport
MUT RONDA, JAIMEVeterans B mascC. Orba Multiesport
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTINVeterans C mascC. A. La Faixa
NAVE FLUXA, XELOVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
OCHOA ROSELLÓ, FANIVeterans B femG. Condol Denia
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIAVeterans C mascC. A. Cap i Cua
OLMIER CABRERA, PEPETSenior mascC. Bfit Denia
OLMO SIRVENT, ALEJANDRASenior femC. A. Aspanijer
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIAVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTEGA NAVARRO, RICARDO Veterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTEGA VALLEJO, MILAVeterans B femG. E. Enganxa't a Córrer
ORTIZ GISBERT, AMAND Veterans B mascC. A. Cap i Cua
ORTOLÁ PONS, SUSANAVeterans A femG. E. Enganxa't a Córrer
OSORIO PEMBERTY, CAROLINASub-23 femIndependent
PARDO COLLADO, AINHOAVeterans A femC. A. Cametes
PASTOR FURIÓ, VICENTVeterans B mascIndependent
PASTOR SAMPEDRO, JOSE Veterans B mascC. A. La Xara
PASTOR SERRA, XAVIERVeterans B masc- Independent
PEDRO FERRER, MARIA LUISASenior femC. A. Gata
PEDRO MESTRE, JOSÉVeterans C mascC. A. Gata
PEDRO SALVA, BATIVeterans B mascC. A. Gata
PEDRO SALVÁ, PEPAVeterans B femC. A. Gata
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO Veterans B mascC. A. Gata
PEMBERTY, ELDA ILEANAVeterans A femIndependent
PEÑALVER GASENT, JOSE JUANSenior mascC. A. Llebeig Xàbia
PERETÓ MAS, PAUSenior mascC. A. Ondara
PEREZ CARDENAS, RAFAVeterans A mascC. A. Cametes
PÉREZ DEVESA, QUICOSenior mascC. A. La Nucia
PEREZ GONZALEZ, TEREVeterans B femC. A. Sense Pressa El Verger
PÉREZ MIÑANA, RICARDVeterans A mascC. A. Dianium
PEREZ TOMAS, PILARSenior femC. A. Cametes
PEREZ. BAÑULS , LUISVeterans C mascC. Córrer El Garbí
PIERA SENDRA, MIQUELSenior mascC. A. Dianium
POQUET OLIVER, SILVIAVeterans A femIndependent
PUEBLA, ADRIÁN Veterans A mascIndependent
PUIGCERVER GONZALEZ-ALBO, VÍCTORSenior mascC. A. Ondara
QUISPE, LORENAVeterans A fem- Independent
RAFET SORIANO, JOANMIVeterans A mascG. A. Runner Denia
RAMIRO SERRANO, RUBENVeterans A mascC. A. Redolat Team
RAMOS MORENO, JOSE ANTONIO Veterans A mascC. Ondara Tri-Esport
REIG CATALA, PEDROVeterans A mascIndependent
REVERT SOLER, LUCIASenior femIndependent
RIBES ARANDA, JOANFEVeterans A mascC. Ondara Tri-Esport
RIBES CUELLO, MARIOVeterans A mascC. A. Dianium
RIBES MAHIQUES, EVAVeterans A femC. A. Gata
RIPOLL MÁRQUEZ, VICTORVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
RIPOLL POQUET, JOANVeterans C mascIndependent
RIPOLL SEVILLANO, MIGUELVeterans A mascG. E. Enganxa't a Córrer
RODRIGO VALENCIA, ALFONSOVeterans A mascC. Bernardos Trotters
ROSELL CLARI, GEMAVeterans B femC. Córrer Peus Quets
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENTVeterans A mascC. A. Ondara
ROVIRA. SENDRA, CARLOSVeterans A mascIndependent
RUFAT, JESUSVeterans C masc- Independent
RUIZ PEDRO, JULISenior mascC. A. Ondara
SALA GARCIA, MAYCAVeterans B femC. A. Dianium
SALORT SENEN, LEYRESenior femIndependent
SALVA SIGNES, JOSE VICENTEVeterans B mascC. A. La Faixa
SAMPEDRO GADEA, ALFONSOVeterans B mascC. A. La Xara
SAMPER CORBI, ALBERTOVeterans A mascG. E. Enganxa't a Córrer
SAMPER LASSO, MIREYAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
SANCHEZ , CRISTIAN MARCELO Veterans A mascC. A. La Xara
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENAVeterans A femC. A. Ondara
SANCHEZ LLORIA, JOSE ANTONIOVeterans C mascIndependent
SANCHEZ MIRALLES, PACOVeterans A mascC. A. Sense Pressa El Verger
SANCHEZ NUNEZ, XIMAVeterans B femG. A. Runner Denia
SANCHIS FLUIXÀ, MARIASenior femC. Orba Multiesport
SANTACREU SARRIO, SONIAVeterans A femIndependent
SART VALLÉS, SIMÓN Veterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
SASTRE SANCHO, ALEXVeterans A mascC. A. Cametes
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUALVeterans A mascIndependent
SEGUI BOTELLA, DANIELVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
SEGUÍ I SEGUÍ, XIMOVeterans B mascIndependent
SELMA GRANADOS , MARCOVeterans A mascIndependent
SEMITIEL MOLINA, DAVIDVeterans A mascC. Orba Multiesport
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIOVeterans A mascC. Bernardos Trotters
SENDRA PONS, IOLANDAVeterans B femC. A. Dianium
SERER GRIMALT, PASCUALVeterans A mascC. A. Ondara
SERVER ESPIN, FERRANVeterans A mascC. A. Ondara
SIGNES REINA, RAFASenior mascIndependent
SIGNES-COSTA MIÑANA, JAUMEVeterans C mascIndependent
SILVA PEREZ, ANDRESSenior mascIndependent
SIMO COSTA, CARLOSVeterans B mascC. A. Cametes
SISCAR BAY, CARLOSVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
SMITH FERRES, VICTORIAVeterans C femIndependent
SOLDEVILA SELLÉS, VICTOR MANUELVeterans A mascIndependent
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUELVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
SONZOGNI, ELISABETTAVeterans A femC. A. La Xara
STAUB, SANDROSenior mascIndependent
STAUB, SINASenior fem- Independent
TENT COSTA, ROBERTOVeterans A mascC. A. La Xara
TORRES , RAUL Veterans A mascG. E. Enganxa't a Córrer
TORRES OLIVER, JOAN JAUMEVeterans B mascC. A. Gata
TORRES SÁNCHEZ, SERGIOVeterans A mascC. Ondara Tri-Esport
TUR CATALÁ, PURISenior femC. A. iRun Calp
VALIENTE ALBERO, MAUROSenior mascIndependent
VALLÉS CHOLBI, VÍCTORVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VALLS MARTI, EMILIOVeterans B mascIndependent
VAZQUEZ MOLL, ABRAHAM Veterans A mascC. A. El Faro
VENGUT CARDONA, JUAN JOSEVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
VENGUT MARCO, PEPEVeterans A mascIndependent
VENGUT MOLL, HECTORSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
VICENS MAS, MARCOSSenior mascC. Orba Multiesport
VICENS VIDAL, TONIVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
VIDAL, DIANA Veterans A femG. E. Llops Villalonga
VIDAL BATALLER, JULIOVeterans B mascC.A. Safor Delikia Sport
VIDAL PEÑAS, INMAVeterans A femG. E. Enganxa't a Córrer
VILA CASTILLO, PEPEVeterans B mascG. E. La Carena La Font
VILA LLATAS, VICTORSenior mascC. Córrer El Garbí
VIVES FORNÉS, FRANCISCOVeterans A mascC. A. Cametes
VIVES POQUET, KIKOVeterans A mascIndependent
WILLIAMS , KATIE Veterans A femC. Sole Mates
ZARAGOZA SERRAT , FINAVeterans B femC. A. Ondara
ZARPOUN, PELAYOVeterans A mascIndependent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves