Som Esport
XIV Milla Urbana Moraira

LISTADO DE INSCRITOS XIV MILLA URBANA MORAIRA

218 participantes inscritos, incluyendo
97 niños inscritos
Nombre Categoria Club
ABAD ESCRIVÁ, DAVIDVeterans A MascG. A. Publidom
ABAD FLORES, AINHOABarrufets FemG. A. Publidom
ABAD PUIG, ALEJANDROCadet MascG. A. Publidom
ABAD PUIG, DAVIDAleví MascG. A. Publidom
ABAD ROCAMORA, ELIASSenior Masc- Independent
ABAD ROCAMORA, JAVIERCadet Masc- Independent
ADRI, JOSEVeterans B MascC. A. Corremundos
ADRI HERNANDEZ, MARTYPre-Benjami MascC. A. Corremundos
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFSenior MascC. A. Llebeig Xàbia
ALAMINOS MONTES, JOSE LUISVeterans C MascC. A. Corremundos
ALEGRE SÁNCHEZ, CARLOSVeterans A Masc- Independent
ALFARO GARCIA, ANDRESVeterans A Masc- Independent
ALVAREZ PIC, JOSE LUISVeterans A MascC. A. Cametes Spat
AMBLER, LOUISE Veterans C FemC. A. Corremundos
ANDRES ESQUERDO, CARLESPre-Benjami MascC. A. Corremundos
APARICIO ROLDAN, JORGEBarrufets Masc- Independent
APARICIO URTASUN, JORGEVeterans C MascIndependent
ARROYO CATURLA, JUANMISenior Masc- Independent
ASENSIO PARRA, RAMONVeterans B MascC. A. El Faro
BALLESTER VALLÉS, ALEXBarrufets Masc- Independent
BARRENA FERNÁNDEZ , MARCOVeterans A Masc- Independent
BARRERA DOMENE, SOFIAPre-Benjami Fem- Independent
BARROT BUIGUES, ELOIBarrufets MascC. A. Corremundos
BARROT BUIGUES, HECTORPre-Benjami MascC. A. Corremundos
BAYDAL PASTOR, ANAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BELLON RUANO, AITANAPre-Benjami FemIndependent
BELLON RUANO, ALEJANDROBenjamí MascIndependent
BERTOMEU MENGUAL, ÀLEXPre-Benjami Masc- Independent
BISHOP, JONVeterans B MascC. A. Corremundos
BLANCO CISCAR, LINDA Veterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
BLAUWAERT, MARTINEVeterans C Fem- Independent
BOMBAERT COSTA, ORNELLASenior Fem- Independent
BOTELLA GARCIA, BERTA Senior Masc- Independent
BOTELLA GARCIA, BRUNOCadet Masc- Independent
BOTELLA GARCIA, VICTOR Senior Masc- Independent
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADORVeterans A MascC. A. Corremundos
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTOSenior MascC. A. Corremundos
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRÉSVeterans B MascC. A. Corremundos
BUIGUES MAS, ALEISPre-Benjami MascC. A. Corremundos
BUIGUES MESTRE, MARTÍNVeterans A MascS. M. C. A. Bèrnia
BUIGUES SIGNES, JAUMEBarrufets MascC. A. Corremundos
CABALLERO VALLENAS, MAURICIOSenior MascC. A. Els Oliveros
CABANES SEMPERE, ARANZASenior Fem- Independent
CABEZAS GARCÍA , AITORVeterans A MascC. A. iRun Calp
CABRERA LOPEZ, CARLOSSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CAMÁÑEZ IVARS, MARCInfantil MascC. A. iRun Calp
CAMAÑEZ LAZARO, LAIABarrufets FemC. A. iRun Calp
CANTOS BAS, GERARDPre-Benjami Masc- Independent
CANTOS BAS, GUILLEMBarrufets Masc- Independent
CARALA PEREZ, FRANCISCO JOSEVeterans B Masc- Independent
CARAÑANA, RICARDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAÑANA MANZANEQUE, CARLOSBarrufets Masc- Independent
CARAÑANA MOLLÁ, JAUMEVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CASTILLO ROBLES, LUISVeterans A MascC. A. Corremundos
CASTRILLO MARTINEZ, JAVIERSenior MascIndependent
CHAFER GARCIA, OLAYAInfantil Fem- Independent
CHANCE, CLARE Veterans A Fem- Independent
COLLINSON, ALEXANDRAVeterans A Fem- Independent
CORREDERA PRAT, ANITABarrufets FemIndependent
CORREDERA PRAT, PABLOPre-Benjami MascIndependent
CORREDERA SAIZ, JULIAN Infantil MascIndependent
CRESPO ESQUERDO, IZANAleví MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO MATA, ALICIAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
CROUGHS PASTOR, NINABarrufets Fem- Independent
CROUGHS PASTOR, ROBERTBarrufets Masc- Independent
DARCON, LUCASAleví MascIndependent
DARCON, MICHELLEInfantil FemIndependent
DE JUAN DEVESA, VICENTVeterans C Masc- Independent
DE LAMO SANCHEZ, LAURAAleví­ FemC. A. iRun Calp
DE LOS SANTOS RAMOS, DAVIDSenior MascC. A. Dianium
DEGLASSE, ERICVeterans C Masc- Independent
DEL RIO PARRAS, RAULBarrufets MascIndependent
DELGADO GUERRERO, BLANCAPre-Benjami Fem- Independent
DELGADO GUERRERO, CARMENInfantil Fem- Independent
DELHOM GALLEGO, SALVA Senior Masc- Independent
DENGRA CHILLON, JOSE ANGELSenior Masc- Independent
DEVESA BUIGUES, KIKEBarrufets Masc- Independent
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjami FemC. A. Llebeig Xàbia
DÍAZ FERNÁNDEZ , JOSE MANUELSenior Masc- Independent
DOMENE FLUIXA, GABRIELSenior MascC. A. Corremundos
DOMÉNECH FONT, MARTACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
DÜBNER, LUCA FALK Barrufets Masc- Independent
DURILLO VALLÉS, GERMÁNSenior MascC. A. Corremundos
EGUILIOR, GERMANSenior Masc- Independent
FERNANDEZ BUCY, SUSANAVeterans A Fem- Independent
FERNÁNDEZ GARCÍA , VÍCTOR MANUELVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER GARCIA, ALEJANDRO Senior MascC. Natació Benissa
FLETCHER, AMANDAVeterans C FemC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C MascC. A. Corremundos
FLORES AVEIRO, YANINAVeterans A FemG. A. Publidom
FONT MONFORT, YOLANDASenior FemIndependent
FORNALI AGULLES, RAÚLVeterans A MascG. A. Runner Denia
FORNALI RONDA, EMMABarrufets FemIndependent
FORNELL, MANUELAVeterans A FemC. A. Corremundos
FRANK, DE ROECKVeterans B Masc- Independent
GARCIA ERN, AARÓNSenior MascC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA ESCRIBANO, ALFREDOVeterans C MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
GARCIA MANSILLA, JAVIInfantil Masc- Independent
GARCIA PALOMINO, ALVARO Cadet Masc- Independent
GARCIA ROVIRA, FINAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GARCIA TORRES, MARCOBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
GARRIGUES, GEMAVeterans A Fem- Independent
GATO BAYDAL, CHRISTIANSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GATO BAYDAL, GRACIELASenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GIL CARCÍA, ELÍASCadet MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GIMENO RAMON, CARLOSSenior MascC. A. Dianium
GINER DEVESA, LAIAPre-Benjami FemIndependent
GOMEZ BUIGUES, JAUME Veterans A MascC. A. Corremundos
GÓMEZ GARCÍA, PEPIVeterans A Fem- Independent
GONZALES MARTINEZ, PEDRO JOSEVeterans A MascC. Colau Runner's
GONZÁLEZ DURÁN, ANACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSAleví MascC. A. Llebeig Xàbia
GREEN , DEMITRIAleví Masc- Independent
GREEN , NELISHA Barrufets Fem- Independent
GREEN , ROBERT Infantil Masc- Independent
GRENON FLORES, LUCASSenior MascG. A. Publidom
GUERRERO MARTÍN , SARABenjamí Fem- Independent
GUERRERO MARTIN, CARLOSAleví Masc- Independent
GUTIÉRREZ RISQUEZ, ANTONIOVeterans A MascC. A. Altea
HEREDERO DÍEZ, CARLOSSenior MascC. A. Llebeig Xàbia
HIDALGO PASCUAL, JAIME Veterans A Masc- Independent
HIDALGO PLUMET, JAIME Barrufets Masc- Independent
HIDALGO PLUMET, TERESABarrufets Fem- Independent
IBÁÑEZ RONDA, JUDITHBarrufets Fem- Independent
IGLESIAS VAZQUEZ, NELLYSenior Fem- Independent
JACKSON, KAYVeterans A Fem- Independent
LANGLEY, MARKVeterans A Masc- Independent
LEMA MATEO, JOANSenior Masc- Independent
LIEBENOW, LUCABarrufets Masc- Independent
LLORCA BORDES, EUGENISenior Masc- Independent
LÓPEZ ORTS, SILVIASenior Fem- Independent
LÓPEZ VALVERDE, FRANCISCOVeterans C MascIndependent
LÓPEZ ZAMBRANO, DAVIDCadet MascIndependent
LORENTE, TONIVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
LORENTE MUT, GLORIAVeterans A FemC. A. Redolat Team
MALONDA AUSINA, ERIKAVeterans A FemC. A. Corremundos
MALONDA ROSELLÓ, VICENTESenior MascC. A. Corremundos
MANCHA VALENCIA, JONATHANSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARCH ROMERO, JUAN RAMONVeterans B Masc- Independent
MARIN GINER, SERGIO DAVIDVeterans B MascC. A. Corremundos
MARSAL BAYDAL, ADRIÁNSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARTI SANCHEZ, FERNANDOVeterans B MascC. A. Benidorm
MARTÍNEZ CHAZARRA, MIGUEL ÁNGELCadet Masc- Independent
MARTINEZ IVARS, AMAIABarrufets Fem- Independent
MARTINEZ IVARS, SARAPre-Benjami FemIndependent
MARTINEZ MORAGUES, GUILLEMAleví MascIndependent
MARTINEZ MORAGUES, PAUInfantil MascIndependent
MARTÍNEZ SANTA, ALFONSOSenior Masc- Independent
MARTÍNEZ SANTA, MARTASenior Fem- Independent
MAYOR HERCE, JAVIERSenior Masc- Independent
MCCORMICK, CAOLANAleví Masc- Independent
MCCORMICK, ORLAVeterans B Fem- Independent
MCCORMICK, SIOFRAAleví­ Fem- Independent
MCCORMICK, TIARNANCadet Masc- Independent
MCKOY, VINCENTVeterans B MascC. A. La Nucia
MESNAGE, CHRISTELLEVeterans B FemIndependent
MORA CABEZUE, PEDRO FERNANDOVeterans C Masc- Independent
MORALES CAPUCHINO, MARIANVeterans A Fem- Independent
MULET MESTRE, MARIAVeterans B FemC. A. Gata
MUÑOZ MARTIN-PERO, ADOLFOVeterans A Masc- Independent
MUÑOZ MORALES, ARANTXAInfantil Fem- Independent
MUÑOZ MORALES, OLAYAInfantil Fem- Independent
MUÑOZ MORALES, RODRIGOPre-Benjami Masc- Independent
MUT MORELL, MARCOSCadet MascC. A. Dianium
NAVARRO CABRERA, DANISenior MascC. Córrer El Garbí
OLLER DALMAU, LAURAInfantil FemIndependent
OLLER JULIA, VICTOR Veterans B Masc- Independent
OLLER RIBES, VICTOR Senior Masc- Independent
ORIHUEL, MORGANVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTOLA PARRAS, MARIABarrufets FemIndependent
ORTOLA PARRAS, SILVIA Benjamí FemIndependent
PAMFLETT FEMENIA, AQUILESBarrufets Masc- Independent
PÉREZ GUERRERO, TRIANAAleví­ Fem- Independent
PERIS LLOPIS, SANDRASenior Masc- Independent
POU PÉREZ, MIGUELSenior Masc- Independent
RAMOS CANO, ELIAPre-Benjami Fem- Independent
RAMOS CANO, MARCELBarrufets Masc- Independent
RASTELL, LAURENCEVeterans B FemC. A. Dianium
RÓDENAS MARCO, ISABELSenior FemC. A. Corremundos
ROJO LLOBELL, ALEJANDRO Barrufets MascIndependent
ROJO LLOBELL, SALVADORPre-Benjami MascIndependent
RUIZ , GEMMA Senior Fem- Independent
RUIZ, JUAN A. Veterans A Masc- Independent
SALA GARCIA , MAYCAVeterans B FemC. A. Dianium
SANCHEZ PANADERO, CHEMAVeterans B MascIndependent
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A Masc- Independent
SAVALL TEROL, ANDRESSenior MascC. A. La Nucia
SEGURA PÉREZ, ANGEL Senior Masc- Independent
SELLENS ESCRIVA, FRANCISCO Veterans B MascG. E. La Carena La Font
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIOVeterans A Masc- Independent
SERER BRU, JUANSenior Masc- Independent
SERRA BAUTISTA, ALANSenior MascE. Esportives Pedreguer
SERRA MONTOYA, CARLACadet FemC. A. Dianium
SMYTH, DARCEYSenior Masc- Independent
SMYTH, MATTCadet Masc- Independent
SOLER ORTOLA, ALBAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SOLER ORTOLA, MARCCadet MascC. Ginestar Atletisme Benissa
STAUB, SANDROSenior MascIndependent
TELLERIA MOYA, MARIELENABarrufets Fem- Independent
TIM, DE ROECKSenior Masc- Independent
TORREGROSA, JOSEPVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
TORRES ALFARO, JULIANSenior Masc- Independent
TORRES ALFARO, LUISSenior Masc- Independent
TORRES ALFONSO, JULIAN Veterans C Masc- Independent
TORRÓ ARANDA, VEGAVeterans A FemC. A. Franc Beneyto R. Denia
VALLÉS, CARLOSSenior Masc- Independent
VALLÉS COSTA, EDUARDOVeterans A MascC. A. Corremundos
VALLES LLUCH, XIMOVeterans A MascG. E. La Carena La Font
VAN GERWEN , CINDYVeterans A Fem- Independent
VAN GERWEN , LEOBarrufets MascC. A. Corremundos
VAN KERKHOVE, EVELINAVeterans A FemIndependent
VELARDE GAMÓN, LAURAVeterans A Fem- Independent
VISO LEÓN, INÉSBarrufets Fem- Independent
WEEBER, HENRIETTEVeterans C FemC. A. Benidorm
WON GUERRERO, PABLOAleví Masc- Independent
WOOD, SARAHVeterans A Fem- Independent
YOUNES CHELLOUBI , MOHA RIDA Veterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
YVES, VAN DEN BROECKVeterans B Masc- Independent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves