Som Esport
XV Milla Urbana Moraira

LISTADO DE INSCRITOS XV MILLA URBANA MORAIRA

177 participantes inscritos, incluyendo
77 niños inscritos
Nombre Categoria Club
AHATACH DARBOUN, YOUSSEFSenior MascC. A. Dianium
AITA, VALENTINA Benjamí FemIndependent
ALAMINOS, JOSÉ LUIS Veterans C MascC. A. Corremundos
ALBERT ESCUDERO, JAUMEJuvenil MascG. A. Runner Denia
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-Benjami MascC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-Benjami MascC. E. Dorsal 19 Pego
ALVAREZ WOOD, WILLIAM RAMONQuerubin MascIndependent
AMBLER , LOUISE Veterans C FemC. A. Corremundos
ANDRES ESQUERDO, CARLESPre-Benjami MascC. A. Corremundos
ANDRES SOLER, JOAN JOSEPSenior MascC. A. Corremundos
ANGELOV GENOV, PAVELBenjamí Masc- Independent
ARROYO CEBRIÁN , JAVIER Veterans B MascC. D. l' Espenta
BALLESTER VALLÉS , ALEXQuerubin Masc- Independent
BAÑULS PASTOR, CRISTINAInfantil FemC. E. Dorsal 19 Pego
BARROT BUIGUES, ELOIQuerubin MascIndependent
BARROT BUIGUES, HECTORBarrufets MascIndependent
BENEYTO ABAD, FRANCISCO JOSEVeterans B MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
BERTOMEU FERRER, AITANABenjamí FemC. A. Corremundos
BERTOMEU GIMENEZ, ROMUALDOBarrufets MascIndependent
BISHOP , JONATHAN Veterans B MascC. A. Corremundos
BLAZQUEZ GIMENEZ, AITANAInfantil FemC. A. Cableworld Novelda
BONET COLLADO, AINABenjamí FemC. Esportiva El Corriol
BONET COLLADO, ANDREAPre-Benjami FemC. Esportiva El Corriol
BOTELLA GARCIA, BRUNOCadet MascC. A. Cableworld Novelda
BOTELLA GARCIA, VICTORSenior Masc- Independent
BUIGUES ALMELA, ARNAUQuerubin Masc- Independent
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADORVeterans A MascC. A. Corremundos
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTOSenior MascC. A. Corremundos
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRÉSVeterans B MascC. A. Corremundos
BUIGUES DALMAU, OSCARInfantil MascC. A. Corremundos
BUIGUES MESTRE, MARTÍVeterans A MascC. A. Bèrnia
BUIGUES SIGNES, JAUMEQuerubin MascC. A. Corremundos
CABALLERO VALLENAS, MAURICIOSenior MascC. A. Els Oliveros
CABEZAS GARCÍA , AITORVeterans A MascC. A. iRun Calp
CAMÁÑEZ IVARS, MARCInfantil MascC. A. iRun Calp
CAMAÑEZ LAZARO, LAIABarrufets FemC. A. iRun Calp
CANO CÁCERES, FRANCISCO JAVIERVeterans C Masc- Independent
CANO DE LAS HERAS, SARAJuvenil Fem- Independent
CARAÑANA MOLLA, RICARDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARDONA TORRES, IGNACIOVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
CASARES MARTIN, NAHUELSenior MascIndependent
CASTELLO GARCIA, KIKOPre-Benjami Masc- Independent
CHAPELET, PABLOVeterans C MascIndependent
CHORNET ADSUAR, ARACELI Veterans B FemC. A. Franc Beneyto R. Denia
COLLADO DOMÉNECH, LAURAVeterans A FemC. D. l' Espenta
CORRE, GEOFFVeterans C MascIndependent
CORREDERA PRAT, ANABarrufets Fem- Independent
CORREDERA PRAT, PABLOPre-Benjami Masc- Independent
CRESPO ESQUERDO, NÀDIAInfantil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO MATA, ALICIA Infantil FemC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
DARCON, LUCASAleví Masc- Independent
DE GIORGIS, FULVIOVeterans C MascIndependent
DE LOS SANTOS MARTINEZ, RAFAEL JAVIERVeterans B Masc- Independent
DE LOS SANTOS RAMOS, DAVIDJuvenil MascC. A. Dianium
DEVESA BUIGUES, KIKEBarrufets MascC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjami FemC. A. Llebeig Xàbia
DIAZ FERNANDEZ, JOSE MANUELSenior MascC. A. Dianium
DIXON, MICHELLEVeterans A FemG. A. Publidom
DOMENE FLUIXÁ, GABRIELSenior MascC. A. Corremundos
FERNÁNDEZ GARCÍA , VÍCTOR MANUEL Veterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER BAÑULS, ALEXBarrufets MascIndependent
FLETCHER, AMANDAVeterans C FemC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C MascC. A. Corremundos
FORNELL CHALUPETZKA, MANUELAVeterans A FemC. A. Corremundos
FRESNEDA FERNANDEZ, RAULSenior MascC. A. Corremundos
FUSTER MESTRE, ANAVeterans B FemC. Triatló Corriol
G. ESCRIBANO, ALFREDOVeterans C Masc- Independent
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCOVeterans A MascC. Bernardos Trotters
GARCIA TORRES, IKERPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA TORRES, MARCOBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
GARRIDO RUIZ, MARÍA JOSÉSenior FemIndependent
GARRIDO RUIZ, PIEDAD ISABELVeterans A FemIndependent
GARRIGUES RONDA , GEMAVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDOVeterans C MascC. Multiesport Benitatxell
GÓMEZ MARTÍNEZ, IVÁNBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets FemIndependent
GONZÁLEZ DURÁN, ANACadet FemC. E. Dorsal 19 Pego
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSAleví MascC. E. Dorsal 19 Pego
GONZALEZ EVANGELISTA, MANUELVeterans A MascIndependent
GONZALEZ MARINEZ, IGNACIOVeterans B MascC. A. El Faro
GONZÁLVEZ VERA, VICENTE JOSÉVeterans C MascC. A. L' Alcudia
GREGORI BERTOMEU, ISABELVeterans A FemIndependent
GREGORI HRTELANO, GERARDVeterans B MascIndependent
HADRI, ADRIANVeterans A Masc- Independent
HINAREJOS GOMEZ, AITORBarrufets MascIndependent
HINAREJOS GOMEZ, HUGOBenjamí MascIndependent
HITCH, OLIVERVeterans B Masc- Independent
IVARS LÓPEZ, ANDRÉSVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS SAMPER, MARTINABenjamí FemC. Ginestar Atletisme Benissa
JIMÉNEZ OROZCO , MANUELACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
JUAN SENABRE, YAIZAAleví­ Fem- Independent
LILIENTHAL GUILLÉN, CARLOSJuvenil Masc- Independent
LLORCA TORRES, JUANVeterans C MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
LÓPEZ ZAMBRANO, DAVIDCadet MascIndependent
MARIN GINER, SERGIOVeterans B MascC. A. Corremundos
MARTINEZ MORAGUES, GUILLEMAleví MascC. A. Corremundos
MARTINEZ SANTA, ALFONSOSenior MascA. D. A. Yeclano
MARTÍNEZ SANTA, MARÍASenior FemA. D. A. Yeclano
MARTÍNEZ SANTA, MARTASenior FemA. D. A. Yeclano
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇVeterans A MascC. A. Corremundos
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-Benjami FemC. A. Llebeig Xàbia
MATA GUTIERREZ, NEREAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
MCCORMICK, SIOFRAAleví­ FemIndependent
MCKOY, VINCENTVeterans B MascC. A. La Nucia
MESNAGE, CHRISTELLEVeterans B FemIndependent
MICHELLE, DARCONInfantil Fem- Independent
MILTON, DAVIDVeterans C MascIndependent
MIRALLES COTS, ERIKAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
MOLL, JOSE VICENTEVeterans C Masc- Independent
MONSERRAT CARMONA, SERGIOSenior MascIndependent
MONTALBÁN ROLDÁN, ERICInfantil MascIndependent
MONTOSA CABALLERO, LUIS MIGUELSenior MascC. Team O. P.
MUÑOZ VAZQUEZ, VANESSA Veterans A FemC. Esports Colau Runner´s
NIKOLAEV VASILEV, DENISLAVSenior Masc- Independent
NIKOLAEV VASILEV, MARIOSenior MascIndependent
OLIVER TORTAJADA, ANGELABenjamí Fem- Independent
OLIVER TORTAJADA, SALVAInfantil Masc- Independent
OLIVER TORTAJADA, TERESAAleví­ Fem- Independent
PASHALIDIS, IOANNISSenior Masc- Independent
PASTOR VALLCANERA, XAVIQuerubin MascIndependent
PELAEZ GOMEZ DE SALAZAR, M JESUSVeterans C Fem- Independent
PEREZ CALATAYUD, OCTAVIOVeterans A MascC. Team O. P.
PEREZ IÑESTA, SAULSenior MascIndependent
PÉREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCOVeterans B MascC. A. Corremundos
PINEDA IVARS, SECUNDINOQuerubin MascIndependent
PINEDO PELAEZ, LUISSenior MascIndependent
POUS PEREZ, JUANRAVeterans A MascC. D. l' Espenta
PRADO ABAD, ALEJANDROPre-Benjami MascIndependent
PRADO ABAD, DIEGOBenjamí MascIndependent
PRADO ABAD, MARCOSQuerubin MascIndependent
PRADO UNGO DE VELASCO, JORGEVeterans B MascIndependent
PUIGCERVER DEVESA, ALONSOSenior MascC. Bernardos Trotters
PUIGCERVER LLORENS, DAMIÀAleví MascC. A. Dianium
PUIGCERVER LLORENS, JOANCadet MascC. A. Dianium
RAMOS, ELIA Pre-Benjami Fem- Independent
RAMOS, MARCEL Barrufets Masc- Independent
RASTELL, LAURENCEVeterans B FemC. A. Dianium
RICO CACERES, RAULVeterans A MascC. E. Colivenc
RODRIGUEZ RUBIO, CARMENVeterans B FemC. A. Corremundos
ROJO LLOBELL , ALEJANDRO Barrufets Masc- Independent
ROJO LLOBELL, SALVADOR Pre-Benjami Masc- Independent
ROMAGUERA ESQUERDO, SERGIOVeterans A MascC. A. Corremundos
ROMERO MARTÍN, DAVIDVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
ROMERO MARTÍN, MIKESenior Masc- Independent
ROMEU VALLCANERA, CARLAAleví­ FemIndependent
SALA BERTOMEU, CLARAAleví­ FemIndependent
SANCHEZ GARCIA, ANGELVeterans B Masc- Independent
SANTOS RUBIO, FRANCISCOVeterans C Masc- Independent
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
SAVALL GARCIA, ANGELASenior FemC. Triatló Corriol
SAVALL MENGUAL, AINHOAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-Benjami FemC. E. Dorsal 19 Pego
SELBY, GEMMA ANNVeterans A FemC. A. El Faro
SELLENS ESCRIVA, FRANCESCVeterans B MascG. E. La Carena La Font
SENABRE ESPARZA, SILVIAVeterans A FemIndependent
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIOVeterans A MascC. Bernardos Trotters
SERRA MONTOYA, CARLACadet FemC. A. Dianium
SIGNES CARRIO, ANAVeterans A FemIndependent
SILVA FREIJE , JOSE RAMÓN Veterans C MascIndependent
SIVERA GIMENO, SUSANAVeterans B FemC. D. l' Espenta
SKRIABINA, INNASenior FemC. A. iRun Calp
SOLER ORTOLA, ALBAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SOLER ORTOLA, MARCCadet MascC. Ginestar Atletisme Benissa
SOTO CANO, FRANCISCO JOSÉSenior MascC. A. Corremundos
STAUB, SANDROSenior Masc- Independent
TORRÓ ARANDA, VEGAVeterans A FemC. A. Franc Beneyto R. Denia
VACAS BULLIDO, SARAVeterans A FemIndependent
VALLES COSTA, EDUARDOVeterans A MascC. A. Corremundos
VALVERDE, FRANCISCOVeterans C Masc- Independent
VARA LLOBELL, CLARABenjamí FemC. A. Corremundos
VIVO GONZALEZ, JUANSenior MascC. A. Llebeig Xàbia
WEEBER, HENRIETTEVeterans C FemC. A. Benidorm
WOOD, JENNIFERSenior FemC. A. Gata
YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED RIDAVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
ZAFRA SAVALL, CARLESSenior Masc- Independent
ZARATEZ LESCANO, JESUSSenior MascIndependent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves