Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA MILLA URBANA CIUTAT DE DÉNIA 2019
Cronometratge www.somesport.com
53 participants arribats a Meta



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
T/KM
1
PIERA SENDRA, MIQUEL
1
Élite
C. Dénia Corre
0:04:48
0:02:59
2
BALESTRA DÍAZ, JOAQUÍN
1
Juvenil Masc
C. A. Pitius
0:04:49
0:03:00
3
POUS PEREZ, JUANRA
2
Élite
C. A. Gandia
0:04:50
0:03:00
4
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
3
Élite
C. A. Dianium
0:04:55
0:03:03
5
GÓMEZ DÍAZ, CRISTÓBAL
1
Senior Masc
C. A. Pitius
0:04:59
0:03:06
6
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
4
Élite
C. A. La Nucia
0:05:02
0:03:08
7
ESTELLER MAS, MIQUEL ÀNGEL
1
Cadet Masc
C. A. Campos
0:05:03
0:03:08
8
BLANCO SAMARTÍN, SEBASTIAN
2
Juvenil Masc
C. A. Pitius
0:05:06
0:03:10
9
CABEZAS GARCÍA, AITOR
5
Élite
C. Runnea
0:05:06
0:03:10
10
MORALEJO SOSA, NAHUEL
2
Cadet Masc
C. A. Pitius
0:05:07
0:03:11
11
GARCÍA-VALLÉS CANNESTRACCI, MAURO
1
Infantil Masc
C. A. Pitius
0:05:07
0:03:11
12
CABALLERO, MAURICIO
6
Élite
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:05:10
0:03:13
13
CALABUIG SORIA, IGNACIO
2
Senior Masc
Independent
0:05:14
0:03:15
14
FERNÁNDEZ GARCÍA , VICTOR MANUEL
1
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:05:14
0:03:15
15
MARTÍN SÁNCHEZ, ALEJANDRO
3
Cadet Masc
C. Diana Athletic Club
0:05:22
0:03:20
16
MAHIQUES ROIG, JAVIER
3
Senior Masc
C. Dénia Corre
0:05:24
0:03:21
17
ZAHÍ , ADAM
4
Cadet Masc
C. A. Pitius
0:05:25
0:03:22
18
MURILLO DÁVILA, PEDRO
7
Élite
C. A. Badia de Palma
0:05:32
0:03:26
19
CANO LOPEZ, DANIEL
8
Élite
C. A. Dianium
0:05:34
0:03:28
20
RIERA BAIDEZ, ALBERTO
2
Veterans B Masc
C. A. Badia de Palma
0:05:35
0:03:28
21
ROPER PLANELLS, MARK
2
Infantil Masc
C. A. Pitius
0:05:39
0:03:31
22
CASTILLO CRUZ, LUIS
5
Cadet Masc
C. Diana Athletic Club
0:05:40
0:03:31
23
GONZÁLVEZ VERA, VICENTE JOSÉ
1
Veterans C Masc
C. A. L´ Alcudia
0:05:41
0:03:32
24
MARTINEZ PEREZ, IZAN
3
Juvenil Masc
C. A. Dianium
0:05:41
0:03:32
25
SAVALL TEROL , ANDRES
1
Veterans A Masc
C. A. La Nucia
0:05:42
0:03:33
26
PUIGCERVER LLORENS, DAMIÀ
3
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:05:42
0:03:33
27
HERRERA SOTO, ANGEL
2
Veterans A Masc
C. Dénia Corre
0:05:43
0:03:33
28
GONZALEZ MARTINEZ, IGNACIO
3
Veterans B Masc
C. A. El Faro
0:05:43
0:03:33
29
PÉREZ IBÁÑEZ, JORGE
4
Veterans B Masc
C. Laser Ros Team
0:05:47
0:03:36
30
SEDANO MARTÍNEZ, ESTEBAN
6
Cadet Masc
C. Diana Athletic Club
0:05:48
0:03:36
31
CERDÀ GARÍ, MARC
4
Infantil Masc
C. Diana Athletic Club
0:05:56
0:03:41
32
RODADO ROSSELLÓ, ALBERTO
5
Infantil Masc
C. Diana Athletic Club
0:05:57
0:03:42
33
GONZÁLEZ ALEMANY, MARIO
6
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:05:58
0:03:42
34
CODOÑER DELHOM, VICENT
3
Veterans A Masc
D. R. Running Team
0:06:09
0:03:49
35
FORNÉS SENDRA, OSCAR
4
Senior Masc
C. Dénia Corre
0:06:15
0:03:53
36
RUIZ ALONSO, BORJA
4
Veterans A Masc
C. Dénia Corre
0:06:21
0:03:57
37
GIMENO RAMON, CARLOS
5
Senior Masc
C. A. Dianium
0:06:22
0:03:57
38
DONDERIS SERRA, JAIME
5
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:06:23
0:03:58
39
FERRER PEIRO, MANUEL
2
Veterans C Masc
C. Dénia Triatló
0:06:29
0:04:02
40
NEGRE SMEDEMA , PABLO
7
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:06:30
0:04:02
41
FORNES GARCÍA, GUILLERMO
8
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:06:30
0:04:02
42
HERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, ANTONIO
9
Infantil Masc
C. Diana Athletic Club
0:06:30
0:04:02
43
PALACIOS REQUENA, ALEX
6
Senior Masc
C. A. Dianium
0:06:31
0:04:03
44
MESQUIDA CAVA, LUIS MIGUEL
10
Infantil Masc
C. Diana Athletic Club
0:06:33
0:04:04
45
GARCIA OVALLES, RAY LEONARDO
6
Veterans A Masc
Independent
0:06:42
0:04:10
46
FERRER OLTRA , DAVID
7
Cadet Masc
C. Dénia Triatló
0:06:42
0:04:10
47
AVARGUES MORENO, EUGENIO
11
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:06:42
0:04:10
48
MARTÍN CLADERA, JUAN ANTONIO
7
Veterans A Masc
C. Diana Athletic Club
0:06:49
0:04:14
49
MENGUAL BENAVENTE, JOSEP
12
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:06:58
0:04:20
50
MIRALLES PEDRÓS, MARC
13
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:06:58
0:04:20
51
ARMERO GIMÉNEZ, MARIANO JOSÉ
5
Veterans B Masc
C. A. la Vega de San Antonio
0:07:09
0:04:27
52
NIETO PÉREZ , ERIC
14
Infantil Masc
C. A. Dianium
0:07:14
0:04:30
53
RUIZ GURILLO, JORGE
8
Veterans A Masc
Independent
0:07:19
0:04:33