Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 6ª TRAVESSIA DE NATACIÓ LA MILLA VERDA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
MARTINEZ, XAVIER
1
Sub-23 Masc
Independent
0:17:49
01:07
0
2
GUARDIOLA PÉREZ, ANTONI
2
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:17:53
01:07
150
3
HERNANDEZ RUIZ, CESAR
1
Master 40 masc
C. A. Apol·ana
0:17:54
01:07
0
4
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:18:12
01:08
147
5
ALFARO GARCIA, ANDRES
2
Master 40 masc
Independent
0:18:35
01:10
0
6
VIDAL FERNÁNDEZ, SAMUEL
1
Master 30 masc
Independent
0:18:38
01:10
0
7
MARTIN CARTWRIGHT, JUAN
2
Master 30 masc
C. D. Finisher
0:18:39
01:10
145
8
PORSET LLANTADA, EDUARDO
2
Master 50 masc
C. N. Ur Irekiak Galea Taldea
0:18:44
01:10
0
9
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
1
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:18:46
01:10
144
10
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
2
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:19:33
01:13
143
11
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
3
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:19:40
01:14
142
12
MARTI MARTI, RAUL
3
Master 30 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:19:58
01:15
141
13
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
3
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:19:59
01:15
140
14
SAGARMINAGA ATEAGA, ISKANDER
4
Master 30 masc
C. N. W. Sestao
0:20:02
01:15
0
15
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
4
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:20:02
01:15
139
16
PANELLA MARTINEZ, HUMBERTO
5
Master 30 masc
Independent
0:20:03
01:15
0
17
MUÑOZ VITORIA, ANDER
3
Senior Masc
C. Triatló Gandia
0:20:04
01:15
0
18
GRIMALT MARSAL, RAMÓN
5
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:20:05
01:15
138
19
GUIRADO GALDON, JORDI
6
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:20:06
01:15
137
20
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
7
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:20:07
01:15
136
21
BUTLER, BRIAN
3
Master 50 masc
C. N. Natural Ability
0:20:09
01:16
135
22
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:20:10
01:16
134
23
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
4
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:20:13
01:16
133
24
FUSTER CARRIO, BERTO
6
Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:20:13
01:16
0
25
FERRER PÉREZ, ALICIA
1
Master 30 fem
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:20:13
01:16
132
26
GARGALLO ROTH, DANIEL
7
Master 30 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:20:14
01:16
131
27
CRIADO VAYA, MANUEL
8
Master 30 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:20:15
01:16
130
28
COTS IBIZA, JAUME
9
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:20:15
01:16
129
29
MORANT LLIDO, JOAN
4
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:20:17
01:16
128
30
ESCALES GARCIA, PERE
10
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:20:26
01:17
127
31
DE MARÍA - TOMÉ , ALVARO
11
Master 30 masc
Independent
0:20:39
01:17
0
32
JORQUES FRANCÉS, JAIME
12
Master 30 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:20:45
01:18
126
33
CORTES LLORCA, DIEGO
1
Master Plus masc
C. Natació Benidorm
0:20:51
01:18
0
34
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
13
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:20:55
01:18
125
35
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
4
Master 50 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:21:17
01:20
124
36
BORDES FERRANDO, DAVID
14
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:21:21
01:20
123
37
LOPEZ VALENCIANO, JAVIER
15
Master 30 masc
C. D. UPV Natació
0:21:26
01:20
0
38
ALCALA BLAS, JOSE LUIS
5
Master 50 masc
C.A.R. Patacona
0:21:39
01:21
122
39
LACOMBA CÁMARA, JORGE
8
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:21:43
01:21
121
40
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
16
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:21:49
01:22
120
41
STEENBLIK, RICHARD
6
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:21:57
01:22
119
42
MEJIAS ESTRUCH, MANUEL
17
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:22:06
01:23
0
43
MOLTO ORTS, FRANCISCO
18
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:22:10
01:23
118
44
ESTREMERA, CECILIA
2
Master 30 fem
C. Triatló Gandia
0:22:15
01:23
117
45
BISQUERT MARTÍN , MARIA
3
Master 30 fem
Independent
0:22:17
01:24
116
46
BOIX CASELLES, ALVARO
9
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:22:17
01:24
0
47
DOMINGUEZ MORENO, DAVID
19
Master 30 masc
Independent
0:22:19
01:24
115
48
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
10
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:20
01:24
114
49
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
11
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:22:20
01:24
0
50
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTO
20
Master 30 masc
C. Ntgas Sports Team
0:22:21
01:24
113
51
CABRERA LÓPEZ, CARLOS
5
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:22:24
01:24
112
52
MIRALLES MERINO, FRANCESC
21
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:22:26
01:24
0
53
BOSCA GALIANA, VICTOR
22
Master 30 masc
Independent
0:22:27
01:24
111
54
TERRADES MARTINEZ, LUIS
12
Master 40 masc
C. Boquerones Team
0:22:30
01:24
110
55
VILLENA PASTOR, FABIAN
7
Master 50 masc
C. D. Finisher
0:22:30
01:24
0
56
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
23
Master 30 masc
Independent
0:22:31
01:24
109
57
LOPEZ VALENCIANO, ALEJANDRO
6
Senior Masc
C. N. Tenis Elche
0:22:33
01:25
0
58
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
13
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:22:34
01:25
108
59
BAIXAULI BOSCH, SALVA
7
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:22:35
01:25
107
60
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
14
Master 40 masc
C. Travessers
0:22:38
01:25
106
61
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
15
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:22:39
01:25
0
62
VIÑALS, ROMAN
8
Senior Masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:22:46
01:25
105
63
SASTRE BOLTA, GUILLEM
1
Junior Masc
G. R. E. Natació Pego
0:23:10
01:27
104
64
CARDETE ROIG, MONICA
1
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:23:13
01:27
103
65
MONTES GARCIA , MARI TERE
1
Senior Fem
C. Tutriatlon
0:23:19
01:27
102
66
PONS PONS, JOAQUIN
16
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:23:22
01:28
101
67
SENDRA PEREZ, JOAN
2
Junior Masc
Independent
0:23:25
01:28
0
68
ESCRIVA LLUCH, CARLES
9
Senior Masc
C. Tutriatlon
0:23:31
01:28
0
69
REVERT FAS, SALVA
24
Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:23:35
01:28
100
70
DE GREGORIO ALAPONT, TONI
8
Master 50 masc
S. D. Correcaminos
0:23:37
01:29
99
71
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAEL
17
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:23:39
01:29
98
72
DOMINGO INHIESTO, MIREN AGURTZANE
1
Master 50 fem
C. N. Ur Irekiak Galea Taldea
0:23:48
01:29
0
73
SENDRA PEREZ, CARLOS
5
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:23:48
01:29
97
74
GONZÁLEZ MATO, PABLO
25
Master 30 masc
C. Elite Bikes
0:23:56
01:30
0
75
PULIDO GILABERT, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:24:02
01:30
96
76
BOGE, CARL-GEORG
9
Master 50 masc
Independent
0:24:03
01:30
95
77
PASTOR GINER, KIKO
18
Master 40 masc
C. Córrer El Garbí
0:24:09
01:31
0
78
ESTELLES CABELLO, FRANCISCO
19
Master 40 masc
C. N. Nadamas
0:24:14
01:31
0
79
SENDRA SENSECOGNOM, JAVIER
20
Master 40 masc
Independent
0:24:20
01:31
0
80
MONFORT FERRER, FRANCISCO JUAN
21
Master 40 masc
C. Triatlón Arena Alicante
0:24:31
01:32
0
81
GARCIA BAÑULS, BLANCA
2
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:24:34
01:32
94
82
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
26
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:24:34
01:32
93
83
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
22
Master 40 masc
Independent
0:24:37
01:32
92
84
AZPURUA, MARIE
2
Master 50 fem
Independent
0:24:39
01:32
0
85
MENGUAL SENDRA, ALFREDO
23
Master 40 masc
G.R.E.N. El Pantà La Vila
0:24:46
01:33
91
86
CREMADES VENTURA, ANTONIO
24
Master 40 masc
Independent
0:24:48
01:33
90
87
HARTOGS, WYNANDUS
25
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:24:50
01:33
89
88
BARRENETXEA ANTE, JULIAN SERGIO
26
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:24:52
01:33
88
89
RIBERA SORIA, ANNA
1
Junior Fem
Independent
0:24:53
01:33
87
90
GREGORI ORELLANA, GENARO
10
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:24:53
01:33
86
91
MAS MESTRE, MIQUEL
27
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:24:53
01:33
85
92
PEIRO CAÑAMAS, VICENTE
11
Master 50 masc
Independent
0:24:54
01:33
0
93
FUERTES MAS, FRANCESC
27
Master 30 masc
Independent
0:24:56
01:34
0
94
MONZO VIDAL, LLUIS
28
Master 30 masc
C. Triatló Molló
0:24:58
01:34
84
95
RAMIREZ FANDIÑO, OSCAR DAVID
29
Master 30 masc
Independent
0:24:59
01:34
0
96
ALBELDA SANCHO, SUSANA
3
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:25:01
01:34
83
97
ARTAL LA CASTA, MANUEL
28
Master 40 masc
Independent
0:25:01
01:34
0
98
BELDA MARCOS, JOSE
30
Master 30 masc
G. R. Real de Gandia
0:25:02
01:34
82
99
MARTI IVARS, CRISTINA
3
Senior Fem
C. Natació Benissa
0:25:08
01:34
81
100
SAN SEBASTIAN GARCIA, SANTIAGO
29
Master 40 masc
C. Triesport Roquette La Ribera
0:25:07
01:34
0