Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 8ª TRAVESSIA DE NATACIÓ LA MILLA VERDA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:24:05
0:01:30
150
2
SENDRA PEREZ, JOAN
1
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:24:06
0:01:30
147
3
HERNANDEZ RUIZ, CESAR
1
Master 40 masc
Independent
0:24:07
0:01:30
0
4
GUARDIOLA PÉREZ , ANTONI
2
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:24:08
0:01:30
145
5
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO
1
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:25:02
0:01:34
144
6
ZARZYCKI SZYMANSKI, KEVIN
1
Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:25:08
0:01:34
143
7
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
2
Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:25:09
0:01:34
142
8
SERRA DE LA NATIVIDAD, JORGE
3
Senior Masc
C. N. Viperfish
0:25:43
0:01:36
0
9
ROBLES ESCRIVA, JOEL
1
Junior Masc
C. Triatló Corriol
0:25:44
0:01:37
141
10
MARTI MARTI, RAUL
2
Master 40 masc
C. N. Viperfish
0:25:48
0:01:37
140
11
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:26:25
0:01:39
139
12
MORAL TESTÓN , SARA
1
Master 40 fem
C. Triatlón Arena Alicante
0:26:44
0:01:40
0
13
AGUADO ROGLES, JOSÉ LUIS
2
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:26:47
0:01:40
138
14
GRIMALT MARSAL, RAMON
3
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:27:28
0:01:43
137
15
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
4
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:27:31
0:01:43
136
16
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
5
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:27:31
0:01:43
135
17
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
3
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:27:40
0:01:44
134
18
IVARS SENSECOGNOM, ADRIAN
4
Senior Masc
C. D. E. Kalamos Las Rozas
0:27:42
0:01:44
0
19
SENDRA PEREZ, CARLOS
3
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:27:44
0:01:44
133
20
COTS IBIZA, JAUME
4
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:27:46
0:01:44
132
21
ESCALES GARCIA, PERE
5
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:27:46
0:01:44
131
22
MOLTÓ ORTS, FRANCISCO
6
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:27:47
0:01:44
130
23
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
6
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:27:51
0:01:44
129
24
FALQUET PUIG, OSCAR
7
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:27:52
0:01:45
128
25
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
8
Master 40 masc
Independent
0:27:54
0:01:45
0
26
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
2
Master 50 masc
C. N. Viperfish
0:27:55
0:01:45
127
27
BATALLER ALEGRE, MIGUEL ANGEL
7
Master 30 masc
C. N. Viperfish
0:27:57
0:01:45
126
28
BLASCO BAÑULS, RAFA
9
Master 40 masc
Independent
0:27:58
0:01:45
125
29
GUILLEM AUSINA, ANGEL
8
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:28:00
0:01:45
124
30
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
10
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:28:02
0:01:45
123
31
ESCRIVÁ ADROVER, PACO
11
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:28:04
0:01:45
122
32
MARCH ESCUDERO, JAUME
12
Master 40 masc
Independent
0:28:09
0:01:46
121
33
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTO
9
Master 30 masc
C. E. C. Antella
0:28:11
0:01:46
120
34
PARRA OLTRA, FRANCESC
13
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:28:12
0:01:46
119
35
ANDRADES BAÑULS, JOSE
10
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:28:12
0:01:46
118
36
MIRALLES MERINO, FRANCESC
11
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:28:21
0:01:46
117
37
LACOMBA CÁMARA, JORGE
14
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:28:26
0:01:47
116
38
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
15
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:28:31
0:01:47
115
39
BORDES FERRANDO, DAVID
12
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:28:33
0:01:47
114
40
LORENTE SERER, JOSEP
4
Sub-23 Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:28:33
0:01:47
113
41
JULIÀ PELLICER, PEPE
3
Master 50 masc
C. Triatló Gandia
0:28:33
0:01:47
0
42
FURIO SANCHIS, CASIMIR
16
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:28:36
0:01:47
112
43
STEENBLIK, RICHARD
4
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:28:52
0:01:48
111
44
GIRAU ALONSO, RAMON
17
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:28:59
0:01:49
110
45
VILLALBA RODRIGUEZ, PABLO
13
Master 30 masc
Independent
0:29:12
0:01:49
0
46
MONTANER MORERA, JOSEP
5
Senior Masc
Independent
0:29:16
0:01:50
0
47
MARCO CARRETERO, SERGIO
6
Senior Masc
Independent
0:29:23
0:01:50
0
48
TERRADES SENSECOGNOM, LUIS
5
Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:29:27
0:01:50
109
49
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDRO
18
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:29:28
0:01:51
108
50
GARCÍA CORTÉS, JOSE RAMON
6
Master 50 masc
C. N. Qpn?Javea
0:29:30
0:01:51
107
51
BAHAMONDE ROIG, RICARDO
14
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:29:32
0:01:51
106
52
CASTELLA GARCIA, MARCOS
7
Master 50 masc
Independent
0:29:37
0:01:51
0
53
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
5
Sub-23 Masc
C. Triatlón Arena Alicante
0:29:39
0:01:51
0
54
VARO SENSECOGNOM, JONATAN
19
Master 40 masc
C. E. Aquarium Alicante
0:29:40
0:01:51
0
55
GALLEGO PALLARÉS, ANDREU
2
Junior Masc
Independent
0:29:41
0:01:51
105
56
FORNET TORMO, VICTOR
20
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:29:44
0:01:52
0
57
SAVALL IBIZA, VÍCTOR
15
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:29:47
0:01:52
104
58
BOIX CASELLES, ALVARO
21
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:29:49
0:01:52
103
59
VIÑALS SENSECOGNOM, ROMAN
7
Senior Masc
C. N. Viperfish
0:29:51
0:01:52
102
60
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
22
Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:29:57
0:01:52
101
61
GARCIA GOMEZ, MIGUEL ANGEL
23
Master 40 masc
Independent
0:30:00
0:01:52
100
62
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFA
24
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:30:24
0:01:54
99
63
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
8
Master 50 masc
C. A. Gata
0:30:28
0:01:54
98
64
PASTOR GINER, KIKO
25
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:30:32
0:01:54
97
65
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
9
Master 50 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:56
0:01:56
96
66
REPETTO MURILLO, CAROLA
2
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:30:56
0:01:56
95
67
SISCAR CERVERA, PEPA
3
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:30:58
0:01:56
94
68
LUBBERS, PETER
10
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:31:02
0:01:56
93
69
MARTÍNEZ ESCALERA, MÓNICA
4
Master 40 fem
C. N. Viperfish
0:31:11
0:01:57
92
70
MONTES GARCÍA , MARI TERE
1
Senior Fem
C. Triatló Gandia
0:31:12
0:01:57
91
71
RÓDENAS MARCO, ISABEL
1
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:31:16
0:01:57
90
72
DOMÉNECH HERNANI, CARLA
2
Sub-23 Fem
Independent
0:31:26
0:01:58
0
73
ALFARO MARTÍNEZ, CARLOS
16
Master 30 masc
C. 2XTRI
0:31:36
0:01:58
89
74
ZAVTUR, DMYTRO
11
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:31:36
0:01:58
88
75
DOMINGUEZ MORENO, DAVID
17
Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:31:40
0:01:59
87
76
REVERT FAS, SALVA
18
Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:31:42
0:01:59
86
77
BOGE, CARL GEORG
12
Master 50 masc
Independent
0:31:45
0:01:59
85
78
BARON OLASO, JORDI
26
Master 40 masc
Independent
0:31:47
0:01:59
84
79
RUIZ CUEVAS, JAIME
8
Senior Masc
C. D. Aguaviva Benidorm
0:31:47
0:01:59
0
80
NOGUERA CASELLES, JORDI
19
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:31:49
0:01:59
83
81
MCENERY, RICHARD
20
Master 30 masc
Independent
0:31:50
0:01:59
0
82
SALELLES MATEU, VICENT
27
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:31:57
0:02:00
82
83
ALFARO MARI, ROSALIA
5
Master 40 fem
C. Triatló Gandia
0:32:04
0:02:00
81
84
ALBELDA SANCHO, SUSANA
6
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:32:10
0:02:01
80
85
VIDAGAÑ GARCÍA, YOLANDA
1
Master 50 fem
C. N. Tribu
0:32:10
0:02:01
79
86
ARBONA OROVAY, NURIA
2
Master 50 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:32:11
0:02:01
78
87
IVARS SIGNES, SARA
2
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:32:26
0:02:02
77
88
TORRALLARDONA LANDALUZE, NITYANANDA
21
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:32:28
0:02:02
76
89
PULIDO GILABERT, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:32:28
0:02:02
75
90
GARCIA THIERFELDT, ISABEL
3
Master 50 fem
C. Team 3FDC
0:32:33
0:02:02
74
91
GONZALVEZ GARCIA, JAIME
13
Master 50 masc
Elche Club Natación
0:32:36
0:02:02
0
92
CRUANYES, JOSE
22
Master 30 masc
Independent
0:32:46
0:02:03
73
93
SENDRA SENSECOGNOM, JAVIER
14
Master 50 masc
C. Triatló Gandia
0:32:49
0:02:03
0
94
SANCHIS SAVALL , SALVADOR
28
Master 40 masc
Independent
0:32:53
0:02:03
0
95
CRESPO JORRO, MARC
29
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:33:09
0:02:04
72
96
FERRANDO SANCHIS, INÉS
3
Sub-23 Fem
C. E. Aquarium Alicante
0:33:11
0:02:04
0
97
CREMADES VENTURA, ANTONIO
30
Master 40 masc
Independent
0:33:22
0:02:05
0
98
COMPANY SEGUÍ, MARIÁN
7
Master 40 fem
C. Team 3FDC
0:33:23
0:02:05
0
99
SANZ VIDAL, FRANCISCO DE BORJA
23
Master 30 masc
Independent
0:33:26
0:02:05
0
100
SALA HERREROS, LIDIA
4
Sub-23 Fem
Independent
0:33:31
0:02:06
71