Som Esport
La Milla Verda - Benissa
7ª TRAVESIA NATACIÓ LA MILLA VERDA
Fecha:
23 de Junio de 2018
Salida 1.600 m: Playa La Fustera - 09:30 h
Meta: Playa de les Bassetes
Organiza: Ajuntament de Benissa - Club Náutico les Bassetes - Consorci Esportiu de la Marina Alta

LISTADO DE INSCRITOS

75 participantes inscritos
Nombre
Categoria
Club
ANDRADES BAÑULS, EVA G.Master 40 femC. Dénia Triatló
APARISI RODRIGUEZ , CARLOS Master 30 mascC. Masktri
BARBAGLIA, SILVANOMaster 50 mascIndependent
BARBAGLIA TARREGA, MATEOJunior MascIndependent
BENAVENT IVARS, VICTORMaster 40 mascIndependent
BOIX CASELLES, ALVAROMaster 40 mascC. Aquatic Club Gandia
BUFORN RAMIREZ, JOSE MANUELMaster 40 mascC. D. Finisher
CABRERA, ROBERT Master 40 mascC. Natació Benissa
CAMARENA GRACIA , CARLOSMaster 30 mascIndependent
CAMARENA GRACIA, JOVIMaster 40 mascIndependent
CAREY, ROMANMaster 30 mascIndependent
CARRASCO ABAD, JORDIMaster 30 masc- Independent
CASTELLÁ BOIGUES , VICENTEMaster 50 mascC. Orca Seal Team
CERDÁN DE LAS HERAS, ANGELAMaster 30 fem- Independent
CERVERA PEIRO, OSCARMaster 40 mascC. Aquatic Club Gandia
CISCAR NALDA, SALVADORMaster 40 mascC. Córrer Piles
COEN, STEENMANMaster 40 mascC. Natació Benissa
CORTES LLORCA, DIEGOMaster Plus mascC. Natació Benidorm
CORTIJO PEREZ, PACOMaster 30 mascIndependent
CREMADES BARROS, XIMOMaster 30 mascC. A. Safor - Delikia Sport
DE LA NATIVIDAD, JORGE SERRASenior MascC. N. Viperfish
DÍAZ MACÍA, LAURASub-23 FemC. D. Finisher
DOMÉNECH HERNANI, CARLASub-23 FemIndependent
ESTREMERA MARTINEZ, CECILIAMaster 30 femC. Triatló Gandia
FERRANDO MESTRE, LUISSub-23 MascC. Natació Benissa
FUERTES MARTINEZ, JUAN CARLOSMaster 50 mascC. Natació Sueca
FUERTES MAS, FRANCESCMaster 30 mascC. Natació Benissa
GARCIA HENARES, JUAN FERNANDO Master 30 mascIndependent
GARCIA LUQUE, PEDROMaster 50 mascC. Natació Oliva
GARCIA MORATAL, TERESAMaster 30 fem- Independent
GARCIA PUENTE , LUIS MANUELMaster 30 mascIndependent
GIMÉNEZ BALLESTEROS, JUAN LUISMaster 30 masc- Independent
GONZÁLEZ IVARS, MIQUELMaster 40 mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GONZÁLEZ MOGORT, JUANMaster 30 mascG. R. Real de Gandia
GONZALVEZ GARCIA, JAIME Master 50 mascElche Club Natación
GUILLEM AUSINA, ANGELMaster 30 mascC. Córrer Piles
GUIRADO GALDON, JORDIMaster 40 mascC. D. Finisher
HERNANDEZ RUIZ, CESARMaster 40 mascC. A. Apol·ana
LAMIRÁN GARCIA, JUAN FRANCISCOMaster 50 mascC. N. Patacona
LASCOUTOUNAS, ARMANDMaster 50 mascC. A. Safor - Delikia Sport
LAUWERS NELISSEN, LAURAMaster 50 femIndependent
LOPEZ ORTEGA, ANGELESMaster 50 fem- Independent
LÓPEZ SILVESTRE, VICENTEMaster 40 mascC. Natación Rompeolas Elda
LÓPEZ VICEDO, DANIEL Senior Masc- Independent
MARIN CANTERO, SILVIAMaster 40 femIndependent
MARSAL BAYDAL, ADRIÁNMaster 30 mascC. Natació Benissa
MARTIN, JUANMaster 30 mascC. D. Finisher
MARTÍN GREGORI, ROSERMaster 30 femG. R. Real de Gandia
MARTÍNEZ GOMAR, EMEMaster 40 femC. Aquatic Club Gandia
MARTÍNEZ HAWKINS, XAVIJunior MascC. Natación Ferca
MARTÍNEZ SÁNCHEZ, MARCOSMaster 40 mascC. D. Finisher
MILLET PEREZ, AMPARO Master 40 femC. Aquatic Club Gandia
MONZO PÉREZ , JOSÉ Master 40 masc- Independent
MORENO GARCÍA, VALERIANOMaster Plus masc- Independent
MORENO GEA, DANIEL Master 30 masc- Independent
MORO RUIZ, JUAN MIGUELMaster 50 mascC. D. Finisher
NAVARRO, PEPAMaster 30 fem- Independent
NOGUEROLES OLAIZOLA, ALVAROMaster 40 mascIndependent
PASTOR FERRER, ISABELMaster 40 femC. Natació Benissa
PEIRÓ CAÑAMAS, VICENTMaster 50 masc- Independent
PEIRÓ GIL, ROBERTOMaster 40 masc- Independent
PERELLO FURIO, GUILLEMMaster 40 mascIndependent
PÉREZ ALBEROLA, DIANAMaster 30 femC. Natació Benissa
PETER, LUBBERSMaster 50 mascC. Natació Benissa
PONSADA BALAGUER, FERNANDOMaster 40 masc- Independent
ROBLES SERRANO, PEPEMaster 40 mascC. Triatló Corriol
ROCHER SALOM, CARLOSMaster 30 mascIndependent
ROLLNERT LIERN, GUSTAVOMaster 40 masc- Independent
SAENZ DE JUANO RIBES, JORGEMaster 40 masc- Independent
SALVADOR BOSCH, BLANCA Senior FemC. D. UPV Natació
SEGARRA COBO, LUCÍAMaster 30 fem- Independent
SEGARRA COBO, MARIAMaster 30 fem- Independent
SELFA FONT, JAVIER Master Plus mascC. Natació Sueca
SIMO SANCHIS, MARIA CARMENMaster 40 femC. Aquatic Club Gandia
SOLER CALVO, ANAMaster 30 femIndependent
VALDUVIECO LOBO, VICTORMaster 30 masc- Independent
VILLENA PASTOR, FABIANMaster 50 mascC. D. Finisher
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves