Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ IV CURSA DE MUNTANYA OCAIVE

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
1
13K Senior masc
C. M. Camins de Cabres
1:07:28
05:11
2
2
13K Senior masc
C. C. La Cava Team
1:08:42
05:17
3
1
13K Veterans B masc
C. M. A. La Faixa
1:08:42
05:17
4
3
13K Senior masc
C. E. M. Bandido Trail
1:09:04
05:19
5
4
13K Senior masc
Independent
1:10:25
05:25
6
2
13K Veterans B masc
Independent
1:10:56
05:27
7
5
13K Senior masc
C. Esports Colau
1:11:13
05:28
8
6
13K Senior masc
C. A. La Nucia
1:12:15
05:33
9
7
13K Senior masc
C. Córrer El Garbí
1:12:40
05:35
10
8
13K Senior masc
C. A. Cametes Spat
1:13:09
05:37
11
1
13K Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
1:14:23
05:43
12
9
13K Senior masc
C. M. U.M.M.A
1:15:18
05:47
13
2
13K Veterans A masc
Independent
1:15:42
05:49
14
3
13K Veterans B masc
C. A. La Valldigna
1:16:21
05:52
15
10
13K Senior masc
Independent
1:17:22
05:56
16
11
13K Senior masc
Independent
1:17:29
05:58
17
12
13K Senior masc
C. A. Els Oliveros
1:18:54
06:04
18
13
13K Senior masc
C. A. iRun Calp
1:19:46
06:08
19
3
13K Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
1:21:31
06:16
20
14
13K Senior masc
C. A. Nutriges Albir Sport
1:21:52
06:18
21
4
13K Veterans A masc
C. A. La Valldigna
1:22:24
06:20
22
5
13K Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
1:22:34
06:21
23
15
13K Senior masc
Independent
1:22:47
06:22
24
4
13K Veterans B masc
C. M. A. La Faixa
1:23:33
06:25
25
1
13K Veterans A fem
Independent
1:23:49
06:26
26
6
13K Veterans A masc
C. Esports Colau
1:23:49
06:26
27
7
13K Veterans A masc
Independent
1:23:57
06:27
28
2
13K Veterans A fem
G. Espeleologico Gatense
1:24:42
06:31
29
16
13K Senior masc
C. A. Cametes Spat
1:24:55
06:32
30
17
13K Senior masc
C. M. A. La Faixa
1:25:09
06:33
31
8
13K Veterans A masc
C. C. Xaló Tallarina Team
1:25:14
06:33
32
5
13K Veterans B masc
C. A. Benidorm
1:25:37
06:35
33
9
13K Veterans A masc
G. Muntanya Calp
1:26:04
06:37
34
10
13K Veterans A masc
C. Botamarges Trail Team
1:26:08
06:37
35
18
13K Senior masc
Independent
1:26:17
06:37
36
11
13K Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
1:26:30
06:39
37
19
13K Senior masc
C. M. A. La Faixa
1:26:31
06:39
38
12
13K Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:26:45
06:40
39
6
13K Veterans B masc
C. A. Benissa
1:27:39
06:44
40
7
13K Veterans B masc
S. M. C. A. Bèrnia
1:27:50
06:45
41
20
13K Senior masc
C. C. Xaló Tallarina Team
1:28:04
06:46
42
8
13K Veterans B masc
C. A. Benissa
1:28:56
06:49
43
13
13K Veterans A masc
Independent
1:28:58
06:50
44
21
13K Senior masc
C. M. A. La Faixa
1:29:19
06:52
45
9
13K Veterans B masc
G. Espeleologico Gatense
1:29:24
06:52
46
14
13K Veterans A masc
Independent
1:29:41
06:53
47
22
13K Senior masc
Independent
1:29:49
06:54
48
3
13K Veterans A fem
G. A. Publidom
1:29:58
06:55
49
15
13K Veterans A masc
C. A. iRun Calp
1:30:13
06:56
50
1
13K Veterans B fem
C. A. Dianium
1:30:32
06:58
51
16
13K Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:30:32
06:58
52
4
13K Veterans A fem
C. A. Crono runner Team
1:30:41
06:58
53
2
13K Veterans B fem
C. M. Correcosteres - Forma Mobles
1:30:47
06:59
54
17
13K Veterans A masc
C. A. iRun Calp
1:30:59
06:59
55
23
13K Senior masc
C. M. A. La Faixa
1:31:02
07:00
56
18
13K Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:31:04
07:00
57
10
13K Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:31:13
07:01
58
19
13K Veterans A masc
Independent
1:31:25
07:02
59
11
13K Veterans B masc
C. A. Cametes Spat
1:31:56
07:04
60
20
13K Veterans A masc
C. A. La Xara
1:32:00
07:05
61
5
13K Veterans A fem
C. A. La Xara
1:32:01
07:05
62
21
13K Veterans A masc
C. A. iRun Calp
1:32:10
07:05
63
24
13K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:32:23
07:06
64
12
13K Veterans B masc
G. A. Runner Denia
1:32:25
07:06
65
13
13K Veterans B masc
Independent
1:32:27
07:07
66
14
13K Veterans B masc
Independent
1:32:34
07:07
67
22
13K Veterans A masc
Independent
1:32:36
07:06
68
25
13K Senior masc
Independent
1:33:02
07:09
69
26
13K Senior masc
Independent
1:33:53
07:13
70
27
13K Senior masc
Independent
1:33:56
07:13
71
28
13K Senior masc
Independent
1:34:18
07:15
72
29
13K Senior masc
Independent
1:34:37
07:16
73
15
13K Veterans B masc
C. A. Benissa
1:35:35
07:20
74
30
13K Senior masc
C. A. Benissa
1:35:35
07:21
75
23
13K Veterans A masc
Independent
1:36:04
07:23
76
24
13K Veterans A masc
Independent
1:36:18
07:24
77
1
13K Senior fem
C. A. Ondara
1:36:26
07:25
78
16
13K Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
1:36:26
07:25
79
25
13K Veterans A masc
Independent
1:36:50
07:25
80
31
13K Senior masc
Independent
1:37:08
07:28
81
26
13K Veterans A masc
Independent
1:37:40
07:31
82
32
13K Senior masc
Independent
1:37:53
07:31
83
17
13K Veterans B masc
C. A. El Faro
1:37:53
07:31
84
6
13K Veterans A fem
G. Espeleologico Gatense
1:37:58
07:32
85
27
13K Veterans A masc
Independent
1:38:09
07:33
86
28
13K Veterans A masc
Independent
1:38:18
07:34
87
29
13K Veterans A masc
C. A. Dianium
1:38:50
07:36
88
18
13K Veterans B masc
C. A. Enganxa't a Córrer
1:38:50
07:36
89
33
13K Senior masc
C. Esports Colau
1:39:57
07:41
90
2
13K Senior fem
C. A. iRun Calp
1:40:08
07:41
91
30
13K Veterans A masc
C. Esports Colau
1:40:08
07:41
92
3
13K Senior fem
Independent
1:40:25
07:43
93
31
13K Veterans A masc
Independent
1:40:34
07:44
94
19
13K Veterans B masc
Independent
1:41:28
07:48
95
32
13K Veterans A masc
Independent
1:41:30
07:48
96
7
13K Veterans A fem
C. A. Cametes Spat
1:41:50
07:49
97
4
13K Senior fem
C. A. iRun Calp
1:41:54
07:50
98
33
13K Veterans A masc
C. A. El Faro
1:42:33
07:53
99
3
13K Veterans B fem
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
1:43:50
07:58
100
34
13K Veterans A masc
Independent
1:43:50
07:58