Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 7ª VOLTA A PEU ORBA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
JORGE LLÀCER ESPLUGUES
1
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
0:24:34
03:31
2
MIQUEL PIERA SENDRA
2
Senior masc
C. A. Dianium
0:24:50
03:33
3
IGNACI CARDONA TORRES
1
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:02
03:35
4
VICENT ABRIL MARTÍNEZ
1
Veterans A masc
C. A. Els Llops Manuel
0:25:16
03:37
5
GABRIEL DOMENE FLUIXA
3
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:25:28
03:38
6
CARLOS SÁNCHEZ SAU
2
Veterans A masc
C. Bernardos Trotters
0:26:36
03:48
7
ANTONIO FORNÉS PEDRO
2
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:26:36
03:48
8
GENÍS GAUCHI BELLIDO
1
Junior masc
C. Orba Multiesport
0:26:52
03:50
9
ANTONI GUARDIOLA PEREZ
2
Junior masc
C. TriPuçol
0:27:00
03:51
10
IVAN PAYA RIBES
3
Veterans B masc
C. Orba Multiesport
0:27:13
03:53
11
JURGEN SZREK
3
Veterans A masc
Independent
0:27:38
03:57
12
GERMÁN DURILLO VALLÉS
4
Senior masc
C. A. Corremundos
0:27:41
03:57
13
JOAQUÍN IVARS GAUCHI
5
Senior masc
C. Dénia Corre
0:27:50
03:58
14
JUAN JOSÉ VALLÉS SENDÍN
4
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:54
03:59
15
VICENTE MARTÍNEZ DELGADO
6
Senior masc
C. Orba Multiesport
0:27:55
03:59
16
ERIC CORONADO CLIMENT
3
Junior masc
Independent
0:28:10
04:01
17
CARLOS SISCAR BAY
4
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:28:15
04:02
18
TONI TORMOS CAÑADAS
5
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:28:27
04:04
19
MARTÍ BUIGUES MESTRE
6
Veterans A masc
C. A. Bèrnia
0:28:40
04:05
20
FIDEL HERNANDEZ HERNANDEZ
1
Veterans C masc
C. A. Gandia
0:28:43
04:06
21
MARK FORD
5
Veterans B masc
Independent
0:29:03
04:09
22
PASCUAL DEL CASTILLO MARTÍNE
6
Veterans B masc
Independent
0:29:24
04:12
23
LUIS JAVIER MOHEDANO DOMINGUEZ
7
Veterans A masc
C. Ondara Tri-Esport
0:29:33
04:13
24
AMAND ORTIZ GISBERT
7
Veterans B masc
C. A. Cap i Cua
0:29:43
04:14
25
JAVIER MAHIQUES ROIG
4
Junior masc
Independent
0:29:51
04:15
26
LUCAS DOMENECH BALLESTER
7
Senior masc
C. Orba Multiesport
0:30:07
04:18
27
JOSE MANUEL MARCO MARTI
8
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:30:18
04:19
28
JORDI RAMIS TERUEL
8
Senior masc
Independent
0:30:35
04:21
29
CARMEN SALA FERRER
1
Veterans B fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:30:40
04:23
30
CIRIACO RODRÍGUEZ COLLADO
9
Veterans B masc
C. A. Pas a Pas El Verger
0:30:49
04:24
31
FRANCISCO JOSE DASI GINER
10
Veterans B masc
C. Orba Multiesport
0:31:01
04:26
32
JAMES BOURNE
8
Veterans A masc
C. A. Bèrnia
0:31:22
04:28
33
SERGI SOLER GINESTAR
9
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:32:05
04:35
34
PILAR PEREZ TOMAS
1
Senior fem
C. A. Cametes
0:32:05
04:35
35
IVAN FORSAT SERER
9
Senior masc
C. A. Bèrnia
0:32:19
04:36
36
MARC PONS SIFRES
10
Senior masc
Independent
0:34:02
04:51
37
SALVIO FERRER CHESA
10
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:34:08
04:51
38
VANESSA ROSELLO PIERA
1
Veterans A fem
C. A. Bèrnia
0:34:09
04:52
39
MARCOS CANET MARTINEZ
11
Senior masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:16
04:53
40
MARCOS VICENS MAS
12
Senior masc
C. Orba Multiesport
0:34:16
04:53
41
DAVID GARCIA GOLDSCHERR
13
Senior masc
Independent
0:34:21
04:54
42
LINDA BLANCO CISCAR
2
Veterans B fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:26
04:55
43
FRAN CUELLO LLOBELL
5
Junior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:27
04:54
44
NOELIA RUBIO QUINTANILLA
1
Junior fem
Independent
0:34:55
04:59
45
CLARA JUAN VILLANUEVA
2
Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:56
04:58
46
ALBERTO VIDAL CALATAYUD
11
Veterans A masc
Independent
0:35:07
05:00
47
ANA GONZÁLEZ DURÁN
2
Junior fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:10
05:01
48
JOSE GONZÁLEZ MESTRE
11
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:13
05:01
49
LAURENCE RASTELL
3
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:35:25
05:03
50
GLORIA PONS LLORET
3
Senior fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:29
05:03
51
RAUL SENDRA MAS
14
Senior masc
Independent
0:35:32
05:04
52
SILVIA POQUET OLIVER
2
Veterans A fem
C. A. Cap i Cua
0:35:37
05:05
53
ARMANDO GINER MOMPARLER
12
Veterans B masc
C. Orba Multiesport
0:35:45
05:06
54
JOSE PEDRO MAS MAS
13
Veterans B masc
C. A. Cap i Cua
0:35:51
05:07
55
BELÉN LEAL MORA
4
Senior fem
C. Dénia Triatló
0:36:15
05:10
56
JEREMY BARNES
2
Veterans C masc
C. A. Dianium
0:36:24
05:11
57
AMPARO MUT OLIVER
4
Veterans B fem
C. A. Cap i Cua
0:36:32
05:13
58
JAVIER MARTINEZ PASTOR
6
Junior masc
C. A. Pas a Pas El Verger
0:36:41
05:13
59
ARACELI BUIGUES SOLER
3
Veterans A fem
C. A. Bèrnia
0:36:57
05:16
60
SALVA MAS I ESTELA
3
Veterans C masc
C. A. Bèrnia
0:36:57
05:15
61
DAVID RAMIS VERDU
12
Veterans A masc
Independent
0:36:57
05:16
62
JAUME CHIRALT IBAÑEZ
14
Veterans B masc
Independent
0:37:04
05:16
63
LOURDES LOPEZ MARTIN
4
Veterans A fem
Independent
0:37:04
05:16
64
SUSANA ORTOLÁ PONS
5
Veterans A fem
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:37:04
05:17
65
ANDRES DE DENT CARDONA
15
Veterans B masc
Independent
0:37:07
05:17
66
ESTEFANIA MOLL CERVERA
6
Veterans A fem
C. Orba Multiesport
0:37:12
05:18
67
JACKIE ARNOLD
1
Veterans C fem
Independent
0:37:27
05:20
68
JOAN FELIP PEREZ MENGUAL
16
Veterans B masc
C. A. Cametes
0:37:27
05:20
69
JOSE MIGUEL CARPI SESE
4
Veterans C masc
C. A. Cametes
0:38:22
05:27
70
JOHN O'BRIEN
5
Veterans C masc
Independent
0:38:24
05:28
71
VICENT SALA GONZALEZ
6
Veterans C masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:29
05:28
72
ALBERTO PONS SORIANO
17
Veterans B masc
Independent
0:38:29
05:28
73
FRANCISCO CERESOLA PIERA
18
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:29
05:29
74
DAVID FERRAGUD MAS
13
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:39:06
05:34
75
ALBERTO MUÑOZ BALLESTER
19
Veterans B masc
Independent
0:39:19
05:36