Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS X PUJADA NOCTURNA PEL MONDUVER

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
JUAN JOSE DE LOS ANGELES SEGUÍ
1
Absoluta masc
C. Muntanyer Xeraco
1:30:19
5:43/K
2
PEDRO MARTINEZ GONZALEZ
2
Absoluta masc
C. Colau Runner' s
1:31:38
5:48/K
3
LLORENÇ MONSERRAT BORDES
3
Absoluta masc
C. A. Bèrnia
1:35:22
6:02/K
4
ANDRES MARTI PUIG
4
Absoluta masc
C. Tururac Sports
1:38:19
6:13/K
5
LUIS MARTINEZ MUELA
5
Absoluta masc
Independent
1:40:41
6:22/K
6
DAVID GARCIA MASCARELL
6
Absoluta masc
G. E. La Carena La Font
1:41:44
6:26/K
7
VICTOR OLLER RIBES
7
Absoluta masc
C. E. M. Bandido Trail
1:41:45
6:26/K
8
JUAN CALDERON QUILLE
8
Absoluta masc
C. Colau Runner' s
1:42:15
6:28/K
9
ANDRES DAVIU CASTELLO
9
Absoluta masc
C. Córrer Xeraco
1:44:07
6:35/K
10
VICENT PEIRO JAIJO
10
Absoluta masc
C. Córrer Xeraco
1:46:32
6:44/K
11
FCO. JAVIER FERNANDEZ SERRAT
11
Absoluta masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:49:23
6:55/K
12
JOSEP BOIX TERCERO
12
Absoluta masc
Independent
1:53:53
7:12/K
13
FRANCISCO MORENO AGUADO
13
Absoluta masc
C. A. Dianium
1:54:18
7:14/K
14
SALVA MARTINEZ LUIS
14
Absoluta masc
Independent
1:55:07
7:17/K
15
JUAN VITORIA LUIS
15
Absoluta masc
C. Córrer Xeraco
1:55:30
7:19/K
16
MIGUEL BISQUERT PARDO
16
Absoluta masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:55:59
7:20/K
17
DAVID JOAQUIN DONATE ROBLES
17
Absoluta masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:57:44
7:27/K
18
PABLO PERALTA SAN ROSENDO
18
Absoluta masc
C. Tenis Gandia
1:58:07
7:28/K
19
MANUEL TORRES GOMEZ
19
Absoluta masc
C. Córrer Xeraco
2:01:11
7:40/K
20
DAVID MARCO DELGADO
20
Absoluta masc
Independent
2:01:43
7:42/K
21
CARLES ARMENGOL ASCÓ
21
Absoluta masc
Independent
2:01:57
7:43/K
22
KIKE CASADES FERRER
22
Absoluta masc
C. Colau Runner' s
2:02:46
7:46/K
23
RUBEN GUILLEN
23
Absoluta masc
C. A. Els Oliveros
2:02:53
7:47/K
24
DIEGO GARCIA CASTELLO
24
Absoluta masc
Independent
2:03:29
7:49/K
25
PAU SAPIÑA CLAR
25
Absoluta masc
C. A. Espereketecos
2:04:40
7:53/K
26
HUMBERTO CHICAIZA
26
Absoluta masc
C. Colau Runner' s
2:06:38
8:01/K
27
DAVID MUÑOZ VAZQUEZ
27
Absoluta masc
C. Córrer Xeraco
2:06:43
8:01/K
28
JUAN MANUEL MOYA CARRIO
28
Absoluta masc
Independent
2:07:38
8:04/K
29
ANTONIO G. ESPASA RONDA
29
Absoluta masc
Independent
2:10:19
8:14/K
30
SERGIO POMAR LAHOZ
30
Absoluta masc
Independent
2:13:04
8:25/K
31
EUGENIA ALVAREZ SOLER
1
Absoluta fem
Independent
2:13:20
8:26/K
32
ISAAC ALEXANDRE GUIJARRO
31
Absoluta masc
Independent
2:14:33
8:31/K
33
ÀNGELA PIZARRO UREÑA
2
Absoluta fem
C. Córrer Xeraco
2:15:03
8:33/K
34
JULIO ESTEVAN ROCHER
32
Absoluta masc
G. E. Llops Villalonga
2:15:07
8:33/K
35
LUIS ANGEL DEL PRADO TERCERO
33
Absoluta masc
C. A. Avapace Corre
2:15:12
8:33/K
36
JUAN CARLOS MATEU ESTARLICH
34
Absoluta masc
Independent
2:15:57
8:36/K
37
JOSÉ MIGUEL GARCÍA NAVARRO
35
Absoluta masc
C. Montaña Cheste
2:16:27
8:38/K
38
SALVADOR GARCIA GARCIA
36
Absoluta masc
G. E. Llops Villalonga
2:17:22
8:42/K
39
TONI CUENCA CASTELLÓ
37
Absoluta masc
C. Córrer Xeraco
2:17:42
8:43/K
40
SINDO ABELLAN MORENO
38
Absoluta masc
C. A. Dianium
2:18:25
8:45/K
41
ANDRÉS HERNÁNDEZ LÓPEZ
39
Absoluta masc
Independent
2:20:08
8:52/K
42
ERNESTO MARTIN LAGUARDA
40
Absoluta masc
C. Montañismo Mislata
2:20:10
8:52/K
43
PABLO SERNA SANCHIS
41
Absoluta masc
Independent
2:20:13
8:52/K
44
ALBERTO PEREZ GARCIA
42
Absoluta masc
G. R. Real de Gandia
2:20:13
8:52/K
45
CECILIO LOPEZ MORA
43
Absoluta masc
C. Komando Trail
2:20:17
8:53/K
46
ANDREU BERTOMEU PICÓ
44
Absoluta masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:20:36
8:54/K
47
ALBERTO GALLEGO NAVARRO
45
Absoluta masc
S. M. G. Muntanya Valldigna
2:23:00
9:03/K
48
ISRAEL MUÑOZ COLOM
46
Absoluta masc
S. M. G. Muntanya Valldigna
2:23:00
9:03/K
49
GUSTAVO GÓMEZ GÓMEZ
47
Absoluta masc
Independent
2:23:54
9:06/K
50
PACO MENGUAL PASTOR
48
Absoluta masc
Independent
2:24:34
9:09/K
51
JESUS RUFAT ESTRUCH
49
Absoluta masc
Independent
2:25:32
9:13/K
52
CESAR ROIG ESPI
50
Absoluta masc
Independent
2:26:12
9:15/K
53
LLORENÇ VERNICH PALACI
51
Absoluta masc
Independent
2:26:19
9:15/K
54
NANDO TAMARIT PENALVA
52
Absoluta masc
C. Colau Runner' s
2:26:38
9:16/K
55
SALVADOR MORATO MARI
53
Absoluta masc
Independent
2:28:51
9:25/K
56
ISAÏES FAYOS MOLLÀ
54
Absoluta masc
C. A. Dianium
2:30:05
9:29/K
57
SALVA PELLICER TERCERO
55
Absoluta masc
Independent
2:30:11
9:30/K
58
MANUEL LLACER PERIS
56
Absoluta masc
Independent
2:30:15
9:30/K
59
JOSE ANTONIO TARAZONA IBIZA
57
Absoluta masc
C. Muntanyer Xeraco
2:30:59
9:33/K
60
JOSE LUIS PEDRO MARTINEZ
58
Absoluta masc
Independent
2:34:14
9:45/K
61
OSCAR PEDRO MARTINEZ
59
Absoluta masc
Independent
2:34:15
9:45/K
62
SAMUEL GIL COTAINA
60
Absoluta masc
Independent
2:35:29
9:50/K
63
EMARIONIEL ROZIER
61
Absoluta masc
C. A. de Puente a Puente
2:36:22
9:53/K
64
OSCAR MOYA CARRIO
62
Absoluta masc
Independent
2:36:30
9:54/K
65
EDUARD MUÑOZ BORRAS
63
Absoluta masc
Independent
2:36:43
9:55/K
66
MONICA BANYULS CASTELLO
3
Absoluta fem
C. Córrer Xeraco
2:37:15
9:57/K
67
DANI ALVARADO BALAGUER
64
Absoluta masc
C. Córrer Xeraco
2:43:48
10:22/K
68
RAFAEL CALABUIG PARIS
65
Absoluta masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
2:44:29
10:25/K
69
ELÍA MOLTO GARCÍA
4
Absoluta fem
C. Alpí Gandia
2:48:50
10:41/K
70
SUSANA ALMIÑANA PELLICER
5
Absoluta fem
C. Alpí Gandia
2:48:51
10:41/K
71
ISABEL RAMÓN MOLLÀ
6
Absoluta fem
C. A. Camins de Cabres
2:50:49
10:48/K
72
KIKE RAMON MOLLA
66
Absoluta masc
C. A. Camins de Cabres
2:50:49
10:48/K
73
KEVIN MARTÍ CLEMENTE
67
Absoluta masc
Independent
2:54:55
11:03/K
74
JUAN CARLOS RUFAT ESTRUCH
68
Absoluta masc
Independent
2:57:36
11:14/K
75
LORENA QUISPE IRIGOYEN
7
Absoluta fem
Independent
2:57:36
11:14/K