Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL IV CURSA SOLIDÀRIA ONDARA
Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Els/les caminants amb un ritme inferior a 07:30 min/Km, han sigut reassignats a la modalitat córrer.

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
JORGE LLÀCER
1
Veterans A masc
C. Ondara Tri-Esport
0:13:43
03:16
2
SERGIO TORRES SÁNCHEZ
1
Veterans B masc
C. Ondara Tri-Esport
0:13:59
03:20
3
MANUEL TIRADO JIMÉNEZ
2
Veterans B masc
Independent
0:14:17
03:24
4
DAVID GARCÍA GUILLÉN
1
Senior masc
Independent
0:14:21
03:25
5
MIGUEL ANGEL BADILLO CEBALLOS
2
Veterans A masc
C. Runbike Alcoy
0:14:37
03:28
6
PHILIPPE BIDAULT
3
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:14:46
03:31
7
LAUREN PÉREZ SANTAMARÍA
4
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:14:54
03:33
8
VICTOR MANUEL PEREZ SÁNCHEZ
3
Veterans B masc
C. A. La Nucia
0:14:54
03:33
9
ROC MARTÍ SOLDEVILA
0
No inscrit
Independent
0:14:58
03:34
10
LUIS JAVIER MOHEDANO DOMINGUEZ
5
Veterans A masc
C. Ondara Tri-Esport
0:14:59
03:34
11
TONI DOMENECH MARTI
4
Veterans B masc
C. Ondara Tri-Esport
0:15:01
03:34
12
ANDRÉS PÉREZ IZQUIERDO
5
Veterans B masc
C. D. l´ Espenta
0:15:07
03:36
13
MIGUEL ANGEL R. PEREZ
6
Veterans A masc
C. Triatlón Atleti
0:15:09
03:36
14
MARIO SILLA GOMEZ
6
Veterans B masc
C. Picassent Corre
0:15:14
03:37
15
ANDRES SAVALL
7
Veterans A masc
C. A. iRun Calp
0:15:16
03:38
16
MAURI CABALLERO VALLENAS
8
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:15:29
03:41
17
DAVID MORATA VIDAL
7
Veterans B masc
C. A. Cametes
0:15:34
03:42
18
BLAS ARTESERO GUTIERREZ
3
Senior masc
C. A. Ondara
0:15:50
03:46
19
FIDEL HERNANDEZ HERNANDEZ
1
Veterans C masc
C. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
0:15:53
03:47
20
JOSÉ MIGUEL NAVARRO RAFET
8
Veterans B masc
C. Dénia Corre
0:15:53
03:47
21
JOANFE RIBES ARANDA
9
Veterans B masc
C. A. Cametes
0:16:01
03:48
22
VICENTE LLOPIS CHELI
2
Veterans C masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:16:02
03:49
23
OMAR ARMANDO GÓMEZ FERRO
3
Veterans C masc
C. Multiesport Benitatxell
0:16:08
03:50
24
VÍCTOR CARRIÓ BOLUFER
9
Veterans A masc
C. Ondara Tri-Esport
0:16:10
03:51
25
ALBERTO MILLET PELLICER
10
Veterans B masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:16:16
03:52
26
SANTI CAMBRA SANCHO
10
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:16:18
03:53
27
MIKEL JAEN GINESTAR
11
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:16:24
03:54
28
GEMMA ANN SELBY
1
Veterans A fem
C. A. El Faro
0:16:33
03:56
29
JOSE SALMERÓN ALEMANY
0
No inscrit
Independent
0:16:37
03:57
30
TONI CAUSI SERVER
12
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:16:43
03:57
31
JOSE ADRI
11
Veterans B masc
Independent
0:16:57
04:02
32
SAMUEL BUSTOS PÉREZ
13
Veterans A masc
Independent
0:17:07
04:04
33
FRANCISCO JOSÉ CATALA PEREZ
12
Veterans B masc
Independent
0:17:07
04:04
34
EMILI PEREZ SOLER
4
Veterans C masc
A. D. C. Bombers Alicante
0:17:13
04:06
35
MARTÍ SIFRE PONT
13
Veterans B masc
C. Dénia Corre
0:17:14
04:04
36
VICTOR MOYA MUÑOZ
5
Senior masc
Independent
0:17:19
04:07
37
RUBEN GARCIA DALMAU
14
Veterans A masc
C. Ondara Tri-Esport
0:17:19
04:07
38
MARC SERRA ROMERO
6
Senior masc
Independent
0:17:20
04:06
39
FERNANDO SERVER ESPIN
14
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:17:29
04:08
40
CLARA GUTIERREZ DE LA VEGA
2
Veterans A fem
C. A. Publidom
0:17:33
04:10
41
TONI ORTEGA GARRIDO
7
Senior masc
C. A. Safor - Teika
0:17:34
04:10
42
FRANCISCO IVARS GINER
1
Veterans D masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:17:34
04:11
43
SANDRA PASTOR SANTAPAU
3
Veterans A fem
C. C. Camallaes
0:17:36
04:10
44
JUAN GALLEGO
8
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:17:42
04:12
45
VICTOR VALLES FORNET
15
Veterans A masc
Independent
0:17:51
04:14
46
BRUCE WALBRAN
5
Veterans C masc
Independent
0:17:54
04:15
47
HUMBERTO CHICAIZA
16
Veterans A masc
C. Esports Colau Runner´ s
0:17:59
04:14
48
SALVA MARTÍNEZ NOGUERA
15
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:18:02
04:16
49
RAFA SANCHEZ VALVERDE
6
Veterans C masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:18:04
04:17
50
JOSÉ AUGUSTO NAVARRO PINTO
16
Veterans B masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:18:07
04:18
51
FRANCESC VICENT ROSSELLÓ I ARBONA
17
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:18:18
04:20
52
PABLO NICOLAS CATALA
9
Senior masc
C. A. Ondara
0:18:30
04:23
53
ANTONI CAUSI PEREZ
17
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:18:33
04:24
54
JOAN VICENT FONT ROSELLÓ
18
Veterans B masc
G. Muntanya Calp
0:18:36
04:25
55
GABRIEL FERRANDO PASTOR
19
Veterans B masc
C. A. Cametes
0:18:37
04:24
56
RAUL OLIVER MENGUAL
10
Senior masc
C. A. Cap i Cua
0:18:39
04:25
57
FRANCISCO BALLESTER NOGUERA
20
Veterans B masc
C. A. Cametes
0:18:40
04:25
58
MARIA SANCHEZ MARTINEZ
1
Senior fem
C. A. Nexo Team
0:18:43
04:26
59
SIMON ERN BLANCO
11
Senior masc
C. A. Ondara
0:18:44
04:28
60
JOSE ESPASA MULET
21
Veterans B masc
C. A. Gata
0:18:45
04:26
61
MIREIA ROMANS ESCRIVA
2
Senior fem
Independent
0:18:50
04:27
62
FRANCISCO JOSÉ MULET CERVERA
22
Veterans B masc
C. A. Cap i Cua
0:18:50
04:28
63
JAVI SANCHEZ MOLINA
12
Senior masc
Independent
0:18:51
04:28
64
RAFAEL VIVES CALABRIA
18
Veterans A masc
Independent
0:18:51
04:28
65
PASCUAL SERER GRIMALT
19
Veterans A masc
Independent
0:18:54
04:29
66
DANIEL GRIMALT MOLL
20
Veterans A masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:19:10
04:34
67
VICENTE LLOPIS BOLUFER
13
Senior masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:19:10
04:33
68
JUAN RICARDO FELIPE GARCIA
7
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:19:16
04:35
69
SERGI MALLOL I GARCIA
23
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:19:21
04:36
70
MARCOS FERRA JORDA
21
Veterans A masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:19:26
04:35
71
ANA LUCÍA DÁVALOS OBANDO
4
Veterans A fem
C. Ondara Tri-Esport
0:19:27
04:37
72
IGNACIO SOLER ALEMANY
14
Senior masc
Independent
0:19:27
04:38
73
JOSE RAMÓN BOLUFER JORDAN
22
Veterans A masc
C. Ondara Tri-Esport
0:19:27
04:37
74
YOLANDA GOMEZ GORDILLO
5
Veterans A fem
C. Dénia Corre
0:19:30
04:37
75
JUAN PUIG LARROSA
24
Veterans B masc
C. Ondara Tri-Esport
0:19:36
04:39
76
MIGUEL MEZQUIDA
15
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:19:40
04:41
77
JUAN CARLOS CALDERON
23
Veterans A masc
C. Esports Colau Runner´ s
0:19:41
04:38
78
VICENT SENDRA GINER
24
Veterans A masc
Independent
0:19:41
04:40
79
SHEYLA SEGURA CRUZ
3
Senior fem
Independent
0:19:41
04:40
80
PABLO DELGADO RODRÍGUEZ
16
Senior masc
Independent
0:19:41
04:40
81
ISAAC POUS IVARS
17
Senior masc
Independent
0:19:46
04:40
82
VICENT PLA PONS
8
Veterans C masc
Independent
0:19:47
04:42
83
MIGUEL FERRER BALLESTER
25
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:19:53
04:42
84
CIRIACO RODRIGUEZ COLLADO
25
Veterans B masc
C. A. Pas a Pas El Verger
0:19:53
04:42
85
SALVADOR FRASÉS PERIS
26
Veterans B masc
Independent
0:19:53
04:43
86
ELIÁN CARRASCO
18
Senior masc
C. Decathlon
0:19:54
04:44
87
VANESSA ESCRIVÀ
4
Senior fem
C. Arrapa Figatells Team
0:19:54
04:43
88
JONATHAN BISHOP
9
Veterans C masc
C. A. Corremundos
0:19:55
04:41
89
NINA IVANKIV
5
Senior fem
Independent
0:19:57
04:43
90
RICHARD POLLE SALIAS
10
Veterans C masc
Independent
0:19:58
04:41
91
FERNANDO SERRAT SANTAMARÍA
27
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:20:00
04:44
92
PILAR PEREZ TOMAS
6
Senior fem
C. A. Cametes
0:20:03
04:45
93
RAFA CASTELLANO CUBILES
26
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:20:03
04:45
94
IVAN SAMBLÀS GAYÀ
19
Senior masc
C. Arrapa Figatells Team
0:20:08
04:45
95
CARLA PEREZ IVORRA
7
Senior fem
C. A. La Nucia
0:20:10
04:48
96
VICENTE PUCHOL DEVESA
27
Veterans A masc
Independent
0:20:16
04:44
97
JOSEP GINER
28
Veterans A masc
C. A. Gata
0:20:16
04:47
98
FRANCISCO REIG
29
Veterans A masc
C. A. Gata
0:20:18
04:47
99
MARIA LLOBELL RIBERO
8
Senior fem
Independent
0:20:28
04:51
100
SILVIA POQUET OLIVER
1
Veterans B fem
C. A. Cap i Cua
0:20:31
04:52