Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL IV CURSA SOLIDÀRIA ONDARA
Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Els/les caminants amb un ritme inferior a 07:30 min/Km, han sigut reassignats a la modalitat córrer.

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
101
ALONSO PUIGCERVER DEVESA
20
Senior masc
C. Dénia Corre
0:20:36
04:52
102
JOSE MARIA OLIVER ESCRIVA
11
Veterans C masc
C. A. Cap i Cua
0:20:42
04:55
103
SARAI BERTOMEU MORA
9
Senior fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:20:43
04:54
104
PEDRO LÓPEZ SÁNCHEZ
12
Veterans C masc
Independent
0:20:47
04:55
105
CHRISTIAN BERNAL DE LA TORRE
21
Senior masc
Independent
0:20:47
04:57
106
NEUS SIVERA ORTOLÀ
10
Senior fem
Independent
0:20:49
04:56
107
LOUISA AMBLER
1
Veterans C fem
C. A. Corremundos
0:20:49
04:54
108
EVA FANEGO VILAR
11
Senior fem
Independent
0:20:50
04:57
109
JAVIER SERER RODRIGUEZ
22
Senior masc
Independent
0:20:51
04:58
110
AINHOA SANCHEZ MARTINEZ
12
Senior fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:20:56
04:58
111
AMPARO MUT OLIVER
2
Veterans B fem
C. A. Cap i Cua
0:20:57
04:59
112
MANEL GASENT GARCÍA
23
Senior masc
Independent
0:20:59
04:59
113
JOSE GILABERT MIRA
28
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:21:00
04:59
114
XEXU PUIG MAS
29
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:21:06
04:58
115
YAYE ARBONA MUÑOZ
30
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:21:06
04:58
116
MIGUEL ASENSI PICAZO
13
Veterans C masc
C. A. Nexo Team
0:21:06
04:58
117
YUNQIAO THOMPSON
3
Veterans B fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:21:27
05:01
118
JOSE FONT SERRAT
31
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:21:28
05:03
119
ROSARIO SALVA
6
Veterans A fem
C. Multiesport Benitatxell
0:21:30
05:03
120
JOSE ANTONIO RAMOS MORENO
32
Veterans B masc
C. Ondara Tri-Esport
0:21:31
05:03
121
VANESA GONZÁLEZ CASELLES
7
Veterans A fem
Independent
0:21:32
05:03
122
CAROL COSME UTIMA
8
Veterans A fem
Independent
0:21:33
05:05
123
MANDY MACLAREN
4
Veterans B fem
Independent
0:21:37
05:06
124
LUIS MARCELO ARRUA
30
Veterans A masc
Independent
0:21:41
05:05
125
SUSANA MERINO NICOLÁS
5
Veterans B fem
Independent
0:21:43
05:08
126
GONZALO EZEQUIE ARRUA
24
Senior masc
Independent
0:21:44
05:06
127
MARTA CARRIÓ GUILLEM
13
Senior fem
Independent
0:21:46
05:09
128
LORENA HERNÀNDEZ FRASÉS
9
Veterans A fem
C. A. Ondara
0:21:49
05:10
129
CAROL HERNÀNDEZ I FRASÉS
10
Veterans A fem
C. A. Ondara
0:21:49
05:10
130
RUBÉN MORENO CASTRO
25
Senior masc
Independent
0:21:50
05:10
131
JOSE GABRIEL VILLAR GOMEZ
26
Senior masc
Independent
0:21:50
05:10
132
MARC FORNÉS ROIG
31
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:21:50
05:09
133
DAVID FEMENIA MUD
0
No inscrit
Independent
0:21:54
05:08
134
SANDRO STAUB
32
Veterans A masc
C. Beer Runners Xabia
0:21:55
05:10
135
ANDREU RIERA VALERO
0
No inscrit
Independent
0:21:56
05:09
136
JOSEP CRUANYES
33
Veterans A masc
Independent
0:21:57
05:12
137
JOSÉ ANTONIO BAÑULS PEDRO
2
Veterans D masc
C. Dénia Corre
0:21:57
05:10
138
JOSE LUIS LOPEZ LOPEZ
33
Veterans B masc
BTT Montgó Jesús Pobre
0:21:57
05:11
139
JUAN JOSÉ LOPEZ CATALÁ
3
Veterans D masc
C. A. TemasyTEST
0:21:57
05:09
140
VASYL VASYLIEV
14
Veterans C masc
Independent
0:22:02
05:14
141
SERGI LÓPEZ BALLESTER
34
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:22:03
05:10
142
EMILIO RONDA IBIZA
35
Veterans A masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:22:13
05:13
143
AIDA COLOM PONS
14
Senior fem
Independent
0:22:23
05:17
144
FRANCISCO RODENAS
15
Veterans C masc
Independent
0:22:23
05:15
145
MARIA JOSE CATALA MONCHO
6
Veterans B fem
C. A. Ondara
0:22:29
05:20
146
MARGA MONCHO PERIS
7
Veterans B fem
C. A. Ondara
0:22:29
05:20
147
JUAN GINESTAR BAILEN
16
Veterans C masc
C. A. Ondara
0:22:29
05:20
148
PEDRO PICON REVERTE
34
Veterans B masc
Independent
0:22:29
05:21
149
VÍCTOR PUIGCERVER GONZALEZ-
36
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:22:30
05:16
150
ANTONIA GUARDIOLA ESCRIVA
11
Veterans A fem
C. A. Ondara
0:22:30
05:16
151
DANIEL DIAZ PALOMO
29
Senior masc
Independent
0:22:31
05:22
152
ARANCHA GAVILÁ ANA
15
Senior fem
Independent
0:22:31
05:19
153
SERGI MONTSERRAT CARMONA
30
Senior masc
Independent
0:22:32
05:19
154
ALVARO MERLE
37
Veterans A masc
C. Decathlon
0:22:32
05:22
155
LEOPOLD GRIMALT MESTRE
0
No inscrit
Independent
0:22:33
05:20
156
JOSEP GRIMALT VIVES
0
No inscrit
Independent
0:22:33
05:20
157
ZOHRA LOPEZ MILIAN
12
Veterans A fem
C. Decathlon
0:22:34
05:22
158
LARA GINESTAR GINER
16
Senior fem
C. Ondara Tri-Esport
0:22:35
05:21
159
MARIA JOSE SIERRA ESCUDERO
2
Veterans C fem
C. A. Nexo Team
0:22:35
05:21
160
MARINA LÓPEZ HERAS
13
Veterans A fem
Independent
0:22:37
05:21
161
IRENE ALMIRA ORTIZ
17
Senior fem
Independent
0:22:37
05:23
162
ANA CASTELLO ORTIZ
18
Senior fem
C. Decathlon
0:22:38
05:23
163
ALBERTO CARDONA PEDRO
32
Senior masc
C. A. Gata
0:22:45
05:22
164
MAGALI MOREIRA BARZOLA
14
Veterans A fem
C. A. Cametes
0:22:48
05:23
165
MARIA JOSE GAYA ROSELLO
8
Veterans B fem
C. A. Cametes
0:22:48
05:23
166
INMA SASTRE ROIG
9
Veterans B fem
C. A. Cametes
0:22:48
05:23
167
MOISÉS MONZÓ ROMERO
38
Veterans A masc
Independent
0:22:53
05:22
168
SORAYA VAN RIJEN
19
Senior fem
Independent
0:22:54
05:25
169
MARISA BALLESTER FAR
15
Veterans A fem
Independent
0:22:57
05:26
170
ANALIA PASCUAL NOGUERA
10
Veterans B fem
C. A. Cametes
0:23:10
05:28
171
PAULA MAS MASANET
20
Senior fem
Independent
0:23:15
05:28
172
EVA GRAÑÓ MARTÍNEZ
21
Senior fem
Independent
0:23:15
05:29
173
MIREIA FORNÉS MASANET
22
Senior fem
C. A. Cametes
0:23:15
05:29
174
RUBÉN TERUEL MARTÍNEZ
33
Senior masc
Independent
0:23:19
05:28
175
MIGUEL ROMANS NOGUERA
35
Veterans B masc
Independent
0:23:19
05:29
176
PACO PEÑALVER ALMENDRO
39
Veterans A masc
Independent
0:23:19
05:29
177
JOSÉ MIGUEL CARPI SESÉ
18
Veterans C masc
C. Dénia Corre
0:23:20
05:32
178
MARÍA JOSE RIERA PEÑARRUBIA
11
Veterans B fem
Independent
0:23:23
05:32
179
PEDRO TENORIO CARRASCO
36
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:23:23
05:30
180
ALBERTO MUÑOZ BALLESTER
37
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:23:23
05:30
181
EMILIO VALLS MARTÍ
38
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:23:23
05:31
182
JAVIER MARTÍNEZ HERNÁNDEZ
39
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:23:23
05:31
183
ANGELES LLIDÓ ESPASA
12
Veterans B fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:23:26
05:32
184
JOSE LUIS GIL LÓPEZ
34
Senior masc
Independent
0:23:28
05:31
185
ENRIQUE GARRIDO BORDES
40
Veterans B masc
Independent
0:23:28
05:31
186
ANGELS GRIMALT VIVES
0
No inscrit
Independent
0:23:30
05:33
187
ANGELS PEREZ MARTIN
0
No inscrit
Independent
0:23:32
05:34
188
MIREIA SALVÁ IBIZA
25
Senior fem
Independent
0:23:32
05:33
189
EVA AVELLANA DOMENECH
26
Senior fem
Independent
0:23:32
05:34
190
VICENT SERVER ROSELLÓ
40
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:23:35
05:34
191
PATXI LOZANO MULLOR
35
Senior masc
Independent
0:23:39
05:34
192
JORGE VELAZQUEZ GAYA
41
Veterans A masc
Independent
0:23:46
05:35
193
ESTEFANÍA MARTÍ SÁNCHEZ
16
Veterans A fem
Independent
0:23:48
05:38
194
MARTA ROBLES CAMACHO
27
Senior fem
Independent
0:23:52
05:39
195
SALVA GUERRI QUINTANILLA
36
Senior masc
Independent
0:24:00
05:39
196
NAILA PÉREZ SASTRE
28
Senior fem
C. A. Cametes
0:24:03
05:40
197
EVA SASTRE SANCHO
13
Veterans B fem
C. A. Cametes
0:24:03
05:41
198
MARTA MORATA ROSELLÓ
29
Senior fem
Independent
0:24:04
05:41
199
FRANCISCO JUAN NOGUERA RAMÍREZ
42
Veterans A masc
Independent
0:24:04
05:41
200
TERESA FERNÁNDEZ
17
Veterans A fem
C. A. Publidom
0:24:15
05:44