Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL IV CURSA SOLIDÀRIA ONDARA
Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Els/les caminants amb un ritme inferior a 07:30 min/Km, han sigut reassignats a la modalitat córrer.

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
201
JOSE JAIME ORTIZ SELLES
43
Veterans A masc
C. Beer Runners Xabia
0:24:16
05:44
202
PEPE CARDONA CARDONA
19
Veterans C masc
C. Beer Runners Xabia
0:24:16
05:44
203
PEPE SASTRE ROIG
44
Veterans A masc
Independent
0:24:17
05:47
204
JACOBO USAGRE TORRES
45
Veterans A masc
Independent
0:24:17
05:43
205
FERNANDO FULLANA
0
No inscrit
Independent
0:24:18
05:43
206
LOUISE SOLARI
18
Veterans A fem
C. A. El Faro
0:24:28
05:46
207
MARIA ANGELES MANZANERO GUALDA
14
Veterans B fem
C. A. Nexo Team
0:24:30
05:46
208
SARA COLECHÁ SMILES
15
Veterans B fem
C. A. Nexo Team
0:24:30
05:46
209
JOLANDE KOLE
3
Veterans C fem
C. A. Cametes
0:24:36
05:48
210
ANTONIO GÓMEZ HERRAEZ
20
Veterans C masc
C. A. Nexo Team
0:24:36
05:47
211
ALFONSO SOLER LLORCA
4
Veterans D masc
Independent
0:24:40
05:47
212
DARIO GRIMALT MONFORT
46
Veterans A masc
Independent
0:24:42
05:47
213
NOEMI VAÑÓ TORREGROSA
19
Veterans A fem
Independent
0:24:42
05:47
214
FRANZISKA FICHTL
16
Veterans B fem
Independent
0:24:43
05:50
215
MONICA MENGUAL VIDAL
20
Veterans A fem
Independent
0:24:43
05:48
216
GEMMA BARBER VIDAL
21
Veterans A fem
Independent
0:24:43
05:48
217
VICTOR VALLÉS CHOLBI
47
Veterans A masc
Independent
0:24:43
05:48
218
MAITE ESCRIVA GASQUET
22
Veterans A fem
Independent
0:24:48
05:51
219
PASCUAL CERESOLA RIERA
48
Veterans A masc
Independent
0:24:49
05:51
220
PEPI GÓMEZ GARCÍA
23
Veterans A fem
C. Dénia Corre
0:24:54
05:52
221
TONI LÓPEZ PALAZÓN
42
Veterans B masc
Independent
0:24:56
05:52
222
PERE GINER ORTOLÀ
49
Veterans A masc
Independent
0:24:56
05:52
223
MARI BOLUFER JORDAN
24
Veterans A fem
Independent
0:25:04
05:55
224
VERO FRIGOLS GRIMALT
25
Veterans A fem
C. A. Gata
0:25:04
05:55
225
MIGUEL MORENO CATALA
43
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:25:32
06:01
226
ROSA GAYA ROSELLO
26
Veterans A fem
Independent
0:25:33
06:02
227
ROSA MORELL BAENA
0
No inscrit
Independent
0:25:40
06:07
228
ALBA DURÁN MORELL
30
Senior fem
Independent
0:25:47
06:05
229
RAQUEL ESCORS CARO
27
Veterans A fem
Independent
0:25:47
06:03
230
LAURA MESTRE BAIDAL
28
Veterans A fem
Independent
0:25:55
06:08
231
OSCAR CORTES ESCRIVA
44
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:26:06
06:09
232
CRISTINA SANZ CAMPBELL
29
Veterans A fem
Independent
0:26:36
06:18
233
MERCE MAYOR CAMARENA
30
Veterans A fem
Independent
0:26:36
06:18
234
MAITE ARNAU PASCUAL
31
Veterans A fem
Independent
0:26:38
06:18
235
SANDRA BOQUETE GARRELAS
32
Veterans A fem
Independent
0:26:40
06:19
236
ENCARNA RIPOLL BOIGUES
18
Veterans B fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:26:48
06:20
237
PEPE MOLL GARRIGÓS
5
Veterans D masc
C. A. Publidom
0:26:48
06:20
238
PILAR PEÑA ZAMORA
33
Veterans A fem
Independent
0:26:48
06:17
239
TERE COSTA SOLER
19
Veterans B fem
C. A. Ondara
0:26:49
06:19
240
TERE MIRALLES MAS
4
Veterans C fem
C. A. Ondara
0:26:49
06:19
241
ERNEST IVARS SALVA
50
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:26:54
06:18
242
VANESSA CASTILLO TORRES
34
Veterans A fem
Independent
0:27:01
06:22
243
PABLO MARTÍNEZ CASTILLO
0
No inscrit
C. A. Gata
0:27:01
06:22
244
SERGI MARTÍ TORRES
51
Veterans A masc
C. Datilera Team
0:27:05
06:22
245
SOLE MARÍ BLASCO
35
Veterans A fem
C. A. Cametes
0:27:05
06:23
246
BERNARDO ORTOLA FORNES
52
Veterans A masc
Independent
0:27:06
06:24
247
RUBEN ALMIÑANA NOGUERA
45
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:27:07
06:24
248
JUAN ALMIÑANA NOGUERA
6
Veterans D masc
Independent
0:27:08
06:24
249
SORAYA ARGUDO
36
Veterans A fem
C. A. Gata
0:27:34
06:31
250
ALAIN BURNY
7
Veterans D masc
Independent
0:27:47
06:33
251
MARI SALORT SERRAT
20
Veterans B fem
Independent
0:27:57
06:37
252
CAROLINA MINUESA TORRES
37
Veterans A fem
Independent
0:28:09
06:38
253
PAULA RODRÍGUEZ QUIRÓS
31
Senior fem
Independent
0:28:29
06:46
254
JOSÉ RAMÓN SENDRA PRÉREZ
53
Veterans A masc
Independent
0:29:19
06:54
255
JOAN OLTRA BAÑULS
54
Veterans A masc
Independent
0:29:19
06:54
256
DOMINGO FUENTES GARCIA
21
Veterans C masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:31:48
07:32
257
BEATRIZ FERRER BELENGUER
38
Veterans A fem
Independent
0:33:27
07:53
258
MAITE ALCAIDE GARCIA
39
Veterans A fem
Independent
0:33:27
07:53
259
LUCAS MARÍ CARRIÓN
0
No inscrit
Independent
0:35:07
08:13
260
ANA ABAD GOSÁLBEZ
5
Veterans C fem
Independent
0:35:52
08:32
261
ADRIANA HORCAJADA DIAZ
32
Senior fem
C. Decathlon
0:40:32
09:39