Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 9a SAN SILVESTRE DE PEGO

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

* Inclou els inscrits fora de termini

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
JORDI RIPOLL RAMÍREZ
1
Absoluta masculí
C. Triatló Oliva
0:18:31
03:11
2
FRAN LÓPEZ BOLUFER
2
Absoluta masculí
C. Dénia Triatló
0:18:42
03:13
3
ANDREJUS DOLGOVAS
3
Absoluta masculí
Independent
0:18:49
03:15
4
MAXIMO FOLQUES LORENTE
4
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:19:38
03:23
5
FERRAN CARRERAS GARCIA
5
Absoluta masculí
Independent
0:19:47
03:24
6
MAURI CABALLERO VALLENAS
6
Absoluta masculí
Independent
0:20:26
03:31
7
JAUME COTS IBIZA
7
Absoluta masculí
C. Triatló Corriol
0:20:32
03:32
8
VICENT MANEL GONZÁLEZ PEÑALVER
8
Absoluta masculí
C. Gym 21 Denia
0:20:58
03:37
9
JUANVI FORNÉS TACHÓ
9
Absoluta masculí
C. Multiesport Benitatxell
0:20:58
03:37
10
JAUME SENDRA FOLQUES
10
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:21:04
03:38
11
JOSE MANUEL DÍAZ FERNÁNDEZ
11
Absoluta masculí
C. A. Dianium
0:21:08
03:38
12
PEDRO MARTINEZ GONZÁLEZ
12
Absoluta masculí
Independent
0:21:08
03:38
13
CRISTIAN FERREYRA
13
Absoluta masculí
C. A. Dianium
0:21:08
03:38
14
JUAN VIDILLA PÉREZ
14
Absoluta masculí
Independent
0:21:12
03:39
15
JESUS GOMEZ CARMONA
15
Absoluta masculí
G. A. Publidom
0:21:23
03:41
16
LLUIS PEDRERO BONILLO
16
Absoluta masculí
C. Triatló Corriol
0:21:33
03:43
17
JORDI VILAFRANCA PUJOL
17
Absoluta masculí
Independent
0:21:35
03:43
18
VICENT APARISI I CARRIÓ
18
Absoluta masculí
C. A. Ondara
0:21:37
03:43
19
JOSE GIMENEZ MORELL
19
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:21:38
03:43
20
VICENTE GUEROLA SAVALL
20
Absoluta masculí
C. Triatló Corriol
0:22:04
03:48
21
MARC PASTOR ALEMANY
21
Absoluta masculí
Independent
0:22:06
03:47
22
CARLES VICENS NADAL
22
Absoluta masculí
Independent
0:22:06
03:47
23
MAXINE MCKINNON
1
Absoluta femení
G. A. Publidom
0:22:09
03:49
24
MARC BAÑULS ORTOLA
23
Absoluta masculí
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:22:23
03:51
25
MARTA ORTEGO LUNA
2
Absoluta femení
C. A. Dianium
0:22:38
03:54
26
FRANCISCO MAESTRE TORRES
24
Absoluta masculí
C. Agility Nalacan
0:22:38
03:54
27
NEIL BOWMER
25
Absoluta masculí
C. Swaledale Runners
0:22:57
03:57
28
DAVID ABAD ESCRIVÁ
26
Absoluta masculí
G. A. Publidom
0:23:13
04:00
29
JUANHER PEREZ MONCHO
27
Absoluta masculí
C. A. Bèrnia
0:23:19
04:01
30
CARLES SENDRA PONS
28
Absoluta masculí
Independent
0:23:38
04:04
31
CARMEN SALA FERRER
3
Absoluta femení
C. E. Dorsal 19 Pego
0:23:38
04:04
32
ALFREDO GARCIA ESCRIBANO
29
Absoluta masculí
C. A. Benacantil
0:23:42
04:05
33
LUCAS GRENON FLORES
30
Absoluta masculí
G. A. Publidom
0:23:49
04:06
34
JORGE MIGUEL GALINDO OROZCO
31
Absoluta masculí
G. A. Publidom
0:23:50
04:06
35
TINO MAERZ
32
Absoluta masculí
Independent
0:23:55
04:07
36
PEDRO CABRERA SEVILLA
33
Absoluta masculí
Independent
0:24:01
04:08
37
VIDA DOLGOVIENE
4
Absoluta femení
Independent
0:24:04
04:09
38
VICENT SALELLES MATEU
34
Absoluta masculí
C. Triatló Corriol
0:24:12
04:09
39
CRISTINA PULIDO GILABERT
5
Absoluta femení
C. Triatló Corriol
0:24:12
04:10
40
JUANGUI JORDÁN ALDASORO
35
Absoluta masculí
Independent
0:24:47
04:13
41
ÀNGEL ADÁRVEZ MARTÍNEZ
36
Absoluta masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:55
04:17
42
CLARA GUTIERREZ DE LA VEGA
6
Absoluta femení
Independent
0:24:58
04:17
43
CORMAC CAMBRILS LYNCH
37
Absoluta masculí
Independent
0:25:02
04:18
44
RICARDO MIRALLES SENSECOG
38
Absoluta masculí
Independent
0:25:05
04:16
45
DAVID ZUÑEL BALLESTER
39
Absoluta masculí
Independent
0:25:09
04:18
46
FRANCISCO FAR RIPOLL
40
Absoluta masculí
G. A. Publidom
0:25:13
04:20
47
XIMENA VELEZ TABORGA
7
Absoluta femení
G. A. Publidom
0:25:14
04:21
48
SUSI EHLE
8
Absoluta femení
C. A. Dianium
0:25:28
04:23
49
BORJA RUIZ ALONSO
41
Absoluta masculí
Independent
0:25:37
04:25
50
PAU PUCHOL BOLTA
42
Absoluta masculí
Independent
0:25:40
04:24
51
JOAN COSTA MIRALLES
43
Absoluta masculí
Independent
0:25:44
04:26
52
CARLOS MENGUAL MOLL
44
Absoluta masculí
Independent
0:25:45
04:25
53
KEVIN PIERA SISCAR
45
Absoluta masculí
A. G. M. Zaragoza
0:25:50
04:26
54
MARIJKE THIERENS
9
Absoluta femení
Independent
0:25:51
04:27
55
BATISTE PIERA FERRER
46
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:25:52
04:27
56
JAVIER MUÑOZ HINOJO
47
Absoluta masculí
C. A. Cárnicas Serrano
0:26:00
04:28
57
FERNANDO SENDRA ESTELA
48
Absoluta masculí
Independent
0:26:04
04:28
58
JONATHAN BISHOP
49
Absoluta masculí
C. A. Corremundos
0:26:06
04:27
59
GUSTAVO ORTIZ
50
Absoluta masculí
C. de Rem Denia
0:26:10
04:29
60
JAUME MEZQUIDA I CANDEL
51
Absoluta masculí
C. de Rem Denia
0:26:11
04:29
61
GUILLERMO GASCÓN SIMÓN
52
Absoluta masculí
C. A. Els Oliveros
0:26:12
04:31
62
LOUISA AMBLER
10
Absoluta femení
C. A. Corremundos
0:26:12
04:31
63
GUILLEM SASTRE BOLTA
53
Absoluta masculí
C. C. Desnivell
0:26:15
04:30
64
CRISTIAN SENDRA GONZÁLEZ
54
Absoluta masculí
Independent
0:26:15
04:30
65
TONY WOODALL
55
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:26:16
04:30
66
FERRAN MOYA BAÑULS
56
Absoluta masculí
Independent
0:26:18
04:31
67
VICENT SISCAR AGRASOT
57
Absoluta masculí
Independent
0:26:27
04:30
68
SERGIO ALENTADO COTS
58
Absoluta masculí
Independent
0:26:27
04:31
69
JOSE MARIA TUDELA CASAS
59
Absoluta masculí
G. A. Publidom
0:26:47
04:36
70
CARLOS MARTINEZ GUITART
60
Absoluta masculí
Independent
0:26:47
04:36
71
ERIC PIERA SISCAR
61
Absoluta masculí
Independent
0:26:50
04:37
72
MANUEL MIRA SENDRA
62
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:26:59
04:38
73
JOAN CASELLES ESPINOS
63
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:26:59
04:38
74
AUGUSTO FERRANDIS BAÑULS
64
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:26:59
04:38
75
ENRIC LLANBIES SENDRA
65
Absoluta masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
0:27:11
04:40