Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL XX TRAVESSADA AL PORT DE MORAIRA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Min/ 1000 m
Circuit
1
HERNANDEZ RUIZ, CESAR
1
Master 30 masc
Independent
0:25:17
01:24 0:14:03
-
2
ZORNOZA, ADRIÁN
1
Sub-23 Masc
C. Natación Ferca
0:25:28
01:25 0:14:09
3
GARRIDO ESCRIVA, JAVIER
2
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:26:28
01:28 0:14:42
4
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
1
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:26:32
01:28 0:14:44
5
LORA MARTINEZ, YERAY
2
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:26:36
01:29 0:14:47
6
SANTACREU VOIGT, IRINA
1
Junior Fem
C. Natació Calp
0:26:55
01:30 0:14:57
7
MARTÍNEZ I SANTOS, AMANDA
1
Sub-23 Fem
C. Natación Ferca
0:26:56
01:30 0:14:58
8
CABANILLES ABALOS, JAVI
1
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:27:32
01:32 0:15:18
9
MARTIN CARTWRIGHT, JUAN
2
Master 30 masc
C. Natació Benidorm
0:27:40
01:32 0:15:22
10
MARTI GOMEZ, ANDREU
3
Sub-23 Masc
C. Natación Riba-Roja
0:27:44
01:32 0:15:24
-
11
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. Natació Calp
0:27:47
01:33 0:15:26
12
MORO RUIZ, JUAN MIGUEL
2
Master 40 masc
C. Natació Benidorm
0:27:48
01:33 0:15:27
13
SALORT SÁNCHEZ, CARLOS
4
Sub-23 Masc
C. Natación Ferca
0:27:49
01:33 0:15:27
14
PÉREZ MUT, IGNACIO
5
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:27:51
01:33 0:15:28
15
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
6
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:27:51
01:33 0:15:28
16
PAREDES PATIÑO , JUAN
3
Master 30 masc
C. A. Les Senilleres
0:27:53
01:33 0:15:29
17
CORTES LLORCA, DIEGO
2
Master 50 masc
C. Natació Benidorm
0:27:54
01:33 0:15:30
-
18
BLANCO GARRIGOS, ALEJANDRO
3
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:27:55
01:33 0:15:31
19
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
4
Master 30 masc
C. Natació Oliva
0:27:55
01:33 0:15:31
20
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
3
Master 40 masc
C. Esports Colau
0:28:01
01:33 0:15:34
21
MEJIAS ESTRUCH, MANUEL
5
Master 30 masc
Independent
0:28:02
01:33 0:15:34
22
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
4
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:28:07
01:34 0:15:37
-
23
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
6
Master 30 masc
Independent
0:28:13
01:34 0:15:41
24
ESCALES GARCIA, PERE
7
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:28:48
01:36 0:16:00
25
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
5
Master 40 masc
C. Tutriatlon
0:29:13
01:37 0:16:14
26
OCHANDO OLCINA, PABLO
1
Junior Masc
C. Natación Riba-Roja
0:29:13
01:37 0:16:14
-
27
SALAVERT SOLANO, ALEX
2
Junior Masc
C. Natación Riba-Roja
0:29:26
01:38 0:16:21
-
28
BERNABEU GARROTE, JAVIER
8
Master 30 masc
Independent
0:29:50
01:39 0:16:34
-
29
ANGULO PALOMARES, AGUSTIN
6
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:29:55
01:40 0:16:37
30
OCHANDO OLCINA, MIGUEL
7
Sub-23 Masc
C. Natación Riba-Roja
0:29:59
01:40 0:16:39
-
31
SANCHIS VAZQUEZ, JOSE VICENTE
7
Master 40 masc
Cyclones C.T. Albal
0:30:02
01:40 0:16:41
-
32
ALTABERT MALONDA, ESTEFAN
8
Master 40 masc
Independent
0:30:07
01:40 0:16:44
33
GARCÍA PÉREZ, JOSÉ MIGUEL
9
Master 40 masc
Independent
0:30:09
01:41 0:16:45
-
34
GREGORI ESTEVE, RAMON
10
Master 40 masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:09
01:41 0:16:45
35
ZARAGOZA FUSTER, MIGUEL
11
Master 40 masc
Independent
0:30:11
01:41 0:16:46
36
NOGUERA CASELLES, JORDI
9
Master 30 masc
C. A. La Xara
0:30:15
01:41 0:16:48
37
DOMENECH MARTI, TONI
12
Master 40 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:30:29
01:42 0:16:56
38
MOLINA BÁEZ, SARA
1
Master 30 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:30:32
01:42 0:16:58
39
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
8
Sub-23 Masc
C. Natació Calp
0:30:33
01:42 0:16:58
40
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
10
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:30:37
01:42 0:17:01
41
GIL ESTEVE , HELENA
2
Master 30 fem
C. Natación Ferca
0:30:42
01:42 0:17:03
42
GONZÁLEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
11
Master 30 masc
Independent
0:30:46
01:43 0:17:06
43
BARON OLASO, JORDI
13
Master 40 masc
C. Córrer El Garbí
0:30:49
01:43 0:17:07
44
RONDA ESTESO, EMILIO
4
Senior Masc
C. Natación Riba-Roja
0:30:50
01:43 0:17:08
-
45
REQUENA MARI, SILVIA
2
Junior Fem
Independent
0:30:50
01:43 0:17:08
-
46
CUARTERO TUR, PABLO
12
Master 30 masc
C. Tutriatlon
0:30:52
01:43 0:17:09
47
TRAPERO TORMO, DAVID
13
Master 30 masc
C. T. Huracan
0:30:54
01:43 0:17:10
-
48
GARCÍA CANO, GLORIA
1
Master 40 fem
C. Natació Benidorm
0:30:55
01:43 0:17:11
49
SUÑER GINER, LUIS
14
Master 30 masc
C. Tutriatlon
0:30:56
01:43 0:17:11
50
CAMBRA SANCHO, SANTI
15
Master 30 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:31:02
01:43 0:17:14
51
BLASCO BAÑULS, RAFA
14
Master 40 masc
Independent
0:31:04
01:44 0:17:16
52
RICO MORANT, DANIEL
9
Sub-23 Masc
Independent
0:31:07
01:44 0:17:17
53
MARTÍNEZ SANCHEZ, MARCOS
16
Master 30 masc
C. D. Finisher
0:31:11
01:44 0:17:19
54
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
17
Master 30 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:31:12
01:44 0:17:20
55
TORIBIO GARCIA, DANIEL
18
Master 30 masc
Cyclones C.T. Albal
0:31:34
01:45 0:17:32
-
56
BENITO MUÑOZ, ISABEL
3
Master 30 fem
C. D. UPV Triatló
0:31:53
01:46 0:17:43
-
57
LEWIS, VICTORIA
2
Sub-23 Fem
Independent
0:32:14
01:47 0:17:54
-
58
NAVARRO ALCARAZ, MARINA
1
Master 50 fem
C. Natación Rompeolas Elda
0:32:16
01:48 0:17:56
-
59
FALQUET PUIG, OSCAR
19
Master 30 masc
Independent
0:32:20
01:48 0:17:58
60
LEWIS, REBECCA
3
Sub-23 Fem
Independent
0:32:23
01:48 0:17:59
-
61
BARRAGÁN MARTÍNEZ, NURIA
2
Master 40 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:32:52
01:50 0:18:16
62
MORANT LLIDO, JOAN
10
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:33:11
01:51 0:18:26
63
PLACERES DABAN, JAVIER
20
Master 30 masc
Independent
0:33:31
01:52 0:18:37
-
64
PEIRO JAIJO, VICENT
15
Master 40 masc
Independent
0:33:43
01:52 0:18:44
-
65
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
16
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:33:45
01:52 0:18:45
66
BOSCA GALIANA, VICTOR
21
Master 30 masc
Independent
0:33:46
01:53 0:18:46
-
67
PERIS CONTRERAS, ADRIAN
5
Senior Masc
C. Tri-Llebeig
0:33:47
01:53 0:18:46
-
68
CISCAR CASAÑ, ISAAC
17
Master 40 masc
Independent
0:33:48
01:53 0:18:47
-
69
GARCÍA MORENO , MIGUEL ÁNGEL
22
Master 30 masc
Independent
0:33:51
01:53 0:18:48
70
MONTERO MARTÍNEZ , ANDRES
23
Master 30 masc
Independent
0:33:53
01:53 0:18:49
-
71
GARCIA-GALAN GONZALEZ, JOSE LUIS
18
Master 40 masc
Independent
0:33:53
01:53 0:18:49
-
72
DE SALAZAR MARTÍNEZ, FERRAN
24
Master 30 masc
C. T. Huracan
0:33:53
01:53 0:18:49
-
73
SENDRA GÓMEZ, PABLO
25
Master 30 masc
Independent
0:33:54
01:53 0:18:50
-
74
PAYA RIBES, IVAN
19
Master 40 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:33:56
01:53 0:18:51
75
HERRERO CALLEJA, JAVIER
26
Master 30 masc
C. D. UPV Triatló
0:33:56
01:53 0:18:51
-
76
SANCHO AVIA, ENRIQUE
27
Master 30 masc
Cyclones C.T. Albal
0:33:57
01:53 0:18:52
-
77
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVAN
28
Master 30 masc
Independent
0:33:58
01:53 0:18:52
-
78
IÑESTA FERNÁNDEZ, ANTONIO
20
Master 40 masc
Independent
0:33:59
01:53 0:18:53
-
79
BOTELLA PEIDRÓ, JACOB
29
Master 30 masc
C. Natación Rompeolas Elda
0:34:00
01:53 0:18:53
-
80
POVEDA GUILL, SALVADOR
3
Master 50 masc
C. Natación Rompeolas Elda
0:34:01
01:53 0:18:54
-
81
MIÑANA ALVAREZ, ARANTXA
4
Master 30 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:34:03
01:54 0:18:55
-
82
MATEO IBIZA, OSCAR
30
Master 30 masc
C. Triatló Oliva
0:34:03
01:54 0:18:55
83
CLIMENT PÉREZ, MIQUEL
31
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:34:04
01:54 0:18:56
84
LOPEZ MARTINEZ, FÉLIX RAMÓN
21
Master 40 masc
Independent
0:34:05
01:54 0:18:56
85
BARRENECHEA ANTE, SERGIO
22
Master 40 masc
Independent
0:34:08
01:54 0:18:58
86
PONS PONS, JOAQUIN
23
Master 40 masc
Independent
0:34:09
01:54 0:18:58
-
87
CONTRERAS FERNÁNDEZ, DAVID
24
Master 40 masc
C. Triatlón Davicol
0:34:13
01:54 0:19:01
88
LÓPEZ SILVESTRE, VICENTE
25
Master 40 masc
C. Natación Rompeolas Elda
0:34:17
01:54 0:19:03
89
LOPEZ IBAÑEZ, FRAN
32
Master 30 masc
Cyclones C.T. Albal
0:34:18
01:54 0:19:03
-
90
MITCHELL, RICHARD
4
Master 50 masc
Independent
0:34:19
01:54 0:19:04
91
RIBES ARANDA, JOANFE
33
Master 30 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:34:21
01:54 0:19:05
92
TARAZAGA CASTILLA, ALVARO
34
Master 30 masc
Independent
0:34:21
01:54 0:19:05
-
93
SANCHEZ MARTINEZ, ANDRES
35
Master 30 masc
Independent
0:34:25
01:55 0:19:07
94
SANCHEZ MARTINEZ, IVAN
36
Master 30 masc
Independent
0:34:25
01:55 0:19:07
95
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
37
Master 30 masc
C. N. Javea Turistica
0:34:26
01:55 0:19:08
96
CARDONA CRUANYES, JAVIER
6
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:29
01:55 0:19:09
-
97
FENOLLAR SASTRE, PACO
26
Master 40 masc
Independent
0:34:31
01:55 0:19:11
-
98
SALINAS GINESTAR, PASCUAL
27
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:34:34
01:55 0:19:12
99
CLIMENT DOMENECH, TAMARA
5
Master 30 fem
C. Ondara Tri-Esport
0:34:48
01:56 0:19:20
100
ALBIACH DOMINGO , ELENA
1
Senior Fem
C. Natación Riba-Roja
0:34:49
01:56 0:19:21
-