Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXI TRAVESSADA AL PORT DE MORAIRA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Només puntuen els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
LÓPEZ ESTELLÉS, ALBERTO
1
Master 30 masc
C. D. UPV Natació
0:26:46
01:29 0
2
MARTINEZ SENSECOGNOM, XAVI
1
Junior Masc
Independent
0:27:27
01:31 150
3
HERNÁNDEZ RUIZ, CÉSAR
1
Master 40 masc
Independent
0:27:29
01:32 0
4
TRILLO BARCA, ALBERTO
2
Master 30 masc
Independent
0:27:46
01:33 0
5
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
3
Master 30 masc
Independent
0:27:56
01:33 147
6
GARRIDO ESCRIVÁ, JAVIER
1
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:28:08
01:34 145
7
ALFARO GARCIA, ANDRES
2
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:28:22
01:35 0
8
ZORNOZA ARNAO, ADRIÁN
2
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:28:32
01:35 144
9
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. Natación Ferca
0:28:41
01:36 143
10
BLANCO GARRIGOS, ALEJANDRO
3
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:28:41
01:36 142
11
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
4
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:28:41
01:36 141
12
PERIS MARÍ, DARIO
5
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:28:42
01:36 140
13
CABANILLES ABALOS, JAVI
3
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:29:22
01:38 0
14
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
4
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:29:31
01:38 139
15
TAMARIT GIRAU, RAMON
4
Master 30 masc
C. Natació Sueca
0:29:34
01:39 138
16
ORTOLA CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. Natación Ferca
0:29:34
01:39 137
17
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
5
Master 40 masc
C. Colau Runner' s
0:29:35
01:39 136
18
RODRÍGUEZ SABATER, ÀLEX
6
Senior Masc
C. Triatló Carcaixent
0:29:36
01:39 135
19
LOPEZ ESTELLES, ENRIQUE
5
Master 30 masc
C. Nadopatas Patacona
0:29:41
01:39 0
20
GINER FUENTES, NURIA
1
Master 30 fem
C. Nadopatas Patacona
0:29:42
01:39 0
21
MEJIAS ESTRUCH, MANUEL
6
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:29:42
01:39 134
22
ROS BENLLOCH, ENRIQUE
7
Master 30 masc
C. Nadopatas Patacona
0:29:46
01:39 0
23
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
8
Master 30 masc
C. Natació Oliva
0:29:46
01:39 133
24
MOLINA BÁEZ, SARA
1
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:29:46
01:39 132
25
GUIRADO GALDON, JORDI
6
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:29:47
01:39 131
26
BAKER, PHILLIP
1
Master Plus masc
Independent
0:29:52
01:40 130
27
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
7
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:30:13
01:41 129
28
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
1
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:30:16
01:41 128
29
CASTELLO ALMAZAN, SANTI
8
Master 40 masc
Independent
0:30:24
01:41 0
30
JORQUES FRANCÉS, JAIME
9
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:30:35
01:42 127
31
ALTABERT MALONDA, ESTEFAN
9
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:30:45
01:42 126
32
FALQUET PUIG, OSCAR
10
Master 40 masc
Independent
0:31:10
01:44 125
33
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
11
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:31:10
01:44 124
34
HERRERO IBAÑEZ, JOSE SANTIAGO
10
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:31:12
01:44 123
35
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
12
Master 40 masc
C. Tutriatlon
0:31:33
01:45 0
36
CURI FAREZ, RODRIGO
13
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:31:35
01:45 122
37
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
11
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:31:52
01:46 121
38
BISQUERT RODRIGUEZ , AITOR
12
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:32:31
01:48 120
39
BOIX CASELLES, ALVARO
14
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:32:36
01:49 0
40
ESCALES GARCIA, PERE
13
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:33:26
01:51 119
41
MARTI GOMEZ, IRIS
1
Junior Fem
Independent
0:33:26
01:51 0
42
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
15
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:33:28
01:52 118
43
BAREA VÁZQUEZ, SERGIO
14
Master 30 masc
C. A. Benidorm
0:33:29
01:52 0
44
MARTÍNEZ SANCHEZ, MARCOS
16
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:34:00
01:53 117
45
MELO CAMARENA , MONICA
2
Master 30 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:12
01:54 116
46
BORDES FERRANDO, DAVID
15
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:34:20
01:54 115
47
RONDA ESTESO, EMILIO
7
Senior Masc
Independent
0:34:26
01:55 0
48
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
16
Master 30 masc
Independent
0:34:30
01:55 114
49
STEENBLIK, RICHARD
2
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:34:33
01:55 113
50
LACOMBA CÁMARA, JORGE
17
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:34:34
01:55 112
51
BAIXAULI PÉREZ , VICENTE
17
Master 30 masc
Independent
0:34:35
01:55 0
52
MITCHELL, RICHARD
2
Master Plus masc
Independent
0:34:36
01:55 111
53
NAVARRO ALCARAZ, MARINA
1
Master 50 fem
C. Natación Rompeolas Elda
0:34:38
01:55 0
54
BARRAGÁN MARTÍNEZ , NURIA
2
Master 40 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:34:40
01:56 110
55
MATEO IBIZA, OSCAR
18
Master 30 masc
C. Triatló Oliva
0:34:41
01:56 109
56
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
18
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:42
01:56 0
57
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
3
Master 50 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:44
01:56 0
58
PEDRERO SENSECOGNOM, LUIS
19
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:34:47
01:56 108
59
CLIMENT DOMENECH, TAMARA
3
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:35:00
01:57 107
60
MENA SALORT, MARIA
1
Senior Fem
C. Natació Ondara
0:35:00
01:57 106
61
BLASCO BAÑULS, RAFA
19
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:35:02
01:57 105
62
ARELLANO PUENTE, LARA
4
Master 30 fem
C. Triatló Carcaixent
0:35:03
01:57 104
63
SCALLAN, GAVIN
20
Master 40 masc
Independent
0:35:04
01:57 0
64
COTS I PERALTA, ANTONI
4
Master 50 masc
C. Triatló Oliva
0:35:12
01:57 103
65
SANCHEZ MARTINEZ, ANDRES
20
Master 30 masc
Independent
0:35:14
01:57 102
66
SANCHEZ MARTINEZ, IVAN
21
Master 30 masc
Independent
0:35:14
01:57 101
67
COSTA FERNANDEZ, IVAN
22
Master 30 masc
Independent
0:35:19
01:58 0
68
MIÑANA ALVAREZ, ARANTXA
5
Master 30 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:35:21
01:58 100
69
GIMENEZ MORAGUES, JUAN
21
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:35:28
01:58 0
70
JUSTINIANO TORREZ, CESAR
8
Senior Masc
Independent
0:35:31
01:58 99
71
GARCIA OLIVEROS, IVAN
22
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:36:03
02:00 0
72
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
23
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:36:10
02:01 0
73
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
23
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:36:10
02:01 98
74
BARRENECHEA ANTE, SERGIO
24
Master 40 masc
Independent
0:36:11
02:01 97
75
CONSTANTINO JUAN, ENRIQUE
5
Master 50 masc
Independent
0:36:11
02:01 96
76
BAIXAULI BOSCH, SALVA
9
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:36:11
02:01 95
77
CARDETE ROIG, MONICA
3
Master 40 fem
C. Córrer El Garbí
0:36:14
02:01 94
78
SAVALL IBIZA, VICTOR
24
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:36:26
02:01 93
79
GONZÁLEZ MATO, PABLO
25
Master 30 masc
C. D. Finisher
0:36:31
02:02 0
80
BOTELLA PARREÑO, JOSE LUIS
26
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:36:35
02:02 92
81
MESTRE LLORCA, VICENT
10
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:36:40
02:02 91
82
RAMÍREZ SANDOVAL, ELYOENAI
4
Master 40 fem
C. D. UPV Triatló
0:36:40
02:02 0
83
VILLAESCUSA SOLER, XIMO
25
Master 40 masc
Independent
0:36:45
02:02 90
84
PASCUAL ALBI , ALBERTO
27
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:36:47
02:03 89
85
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
26
Master 40 masc
C. Travessers
0:36:49
02:03 88
86
CAIMI ROLDAN , GISELA
6
Master 30 fem
Independent
0:36:54
02:03 0
87
PEIRÓ CANYAMAS, VICENT
6
Master 50 masc
Independent
0:37:01
02:03 87
88
IVARS GUERRERO, JORDI
28
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:37:02
02:03 86
89
OLALLA MUÑOZ, JOSE RAMON
27
Master 40 masc
Independent
0:37:03
02:03 0
90
FAUS SALORT, TONI
29
Master 30 masc
Independent
0:37:06
02:04 85
91
BOGE, CARL-GEORG
7
Master 50 masc
Independent
0:37:11
02:04 84
92
SAENZ DE JUANO RIBES, JORGE
28
Master 40 masc
Independent
0:37:11
02:04 0
93
PONS PONS, XIMO
29
Master 40 masc
C. A. Els Dominguers
0:37:12
02:04 83
94
ALBIACH DOMINGO, ELENA
2
Senior Fem
Independent
0:37:12
02:04 0
95
FENOLLAR SASTRE, FRANCISCO
30
Master 40 masc
Independent
0:37:27
02:05 82
96
SANFELIU ZEICHEN, ALEX
30
Master 30 masc
Independent
0:37:28
02:05 0
97
CONTRERAS FERNÁNDEZ, DAVID
31
Master 40 masc
C. Triatlón Davicol
0:37:29
02:05 81
98
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAEL
32
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:37:31
02:05 80
99
LÓPEZ MARTÍNEZ, FÉLIX RAMÓN
33
Master 40 masc
Independent
0:37:33
02:05 0
100
MERINO BERTÓ, JOSÉ CARLOS
34
Master 40 masc
Independent
0:37:43
02:06 79