Som Esport
Travessada al port de Moraira
XXII TRAVESSADA AL PORT DE MORAIRA
Fecha:
30 de Julio de 2017
Salida 1.800 m: Playa El Portet - 09:30 h
Meta: Playa de l'Ampolla
Organiza: Ajuntament de Teulada

LISTADO DE INSCRITOS

105 participantes inscritos
Nombre
Categoria
Club
ABELLA MARÍ, ANGEL RAMÓNMaster 40 masc- Independent
ALBIACH DOMINGO, ELENASenior FemC. Natación Riba-Roja
ALBORS AZNAR, LUISMaster 40 mascIndependent
AMOR BLANCA, AUGUSTOMenuts masc- Independent
AMOR BLANCA, GREGORIOMenuts masc- Independent
ANACABE ANDRONAGA, JONMaster 30 masc- Independent
ARAGONES, ELENAMaster 50 fem- Independent
ARTAL LA CASTA, MANUELMaster 50 mascIndependent
AUBERT, JULIENMaster 30 mascC. D. UPV Natació
AYUSO CLIMENT, JOSE IGNACIOMaster 50 mascIndependent
BAIXAULI PÉREZ , VICENTEMaster 40 mascC. D. UPV Natació
BARBAGLIA, SILVANO Master 50 mascC. Natació Benissa
BARRAGÁN MARTÍNEZ, NURIAMaster 40 fem- Independent
BARRERA PUIGDOLLERS, CRISTINAMaster 40 fem- Independent
BARROT BUIGUES, ELOIMenuts mascIndependent
BARROT BUIGUES, HECTOR Menuts mascIndependent
BERMUDEZ MONTALBAN, JUANJOMenuts mascIndependent
BERMUDEZ MONTALBAN, SHEILA MARIAInfantil femIndependent
BOIX CASELLES, ALVAROMaster 40 mascC. Aquatic Club Gandia
BUIGUES, SOFIAMenuts femC. Natació Benissa
BUIGUES SIGNES, JAUMEMenuts mascC. Natació Benissa
CAIMI ROLDÁN, GISELAMaster 40 femC. D. Aguaviva Benidorm
CASTELL MARCO, JAVIMaster 40 masc- Independent
CASTILLO BUSTOS, DIDIERMenuts masc- Independent
CASTILLO SANCHEZ, SERGIOMaster 40 masc- Independent
COLETO ROJAS, JUANA MARIAMaster 50 femC. D. Aguaviva Benidorm
COLLINSON, ALEXANDRAMaster 40 femIndependent
COLLINSON, ANAIAMenuts femIndependent
CORREDERA PRAT, PABLOMenuts masc- Independent
CORREDERA SAIZ, JULIANInfantil masc- Independent
CORTES LLORCA, DIEGOMaster Plus mascC. Natació Benidorm
COSTA DOMÉNECH, CARLOSMenuts masc- Independent
DE DIEGO FERRUS, JUANJOMaster 30 masc- Independent
DE MARÍA - TOMÉ , ALVARO Master 30 masc- Independent
ESPARZA CASTILLO, BEATRIZMaster 40 femC. Team 3FDC
GARCIA HENARES , JUAN FERNANDOMaster 30 masc- Independent
GARCIA THIERFELD, ISABELMaster 50 femC. Team 3FDC
GIL PEREZ, VICENTEMaster 40 masc- Independent
GIL SANCHEZ, HECTORInfantil masc- Independent
GINER FUENTES, NURIAMaster 30 femC. D. UPV Natació
GIRÓN PEÑA, DAVIDNadons masc- Independent
GOMEZ GONZALEZ, MARI CARMENMaster 40 femC. Natación Riba-Roja
GÓMEZ LÓPEZ, ELENA Master 30 femIndependent
GUENGANT, ANDREMaster Plus mascIndependent
GUENGANT, DAVIDMaster 30 mascIndependent
HERMOSILLA CAMACHO, ARTURO Master 40 mascG.R.E.N. El Pantà La Vila
HERNÁNDEZ MARTÍNEZ, CARLESMaster 40 masc- Independent
HERNANDEZ RUIZ, CESARMaster 40 mascC. A. Apol·ana - Totum Sport
IVARS GARCIA, VICENTMaster 30 mascIndependent
IVARS SAMPER , MARTINA Menuts femC. Natació Benissa
JIMENEZ DOMENECH, RUBENMaster 40 masc- Independent
LANGLEY, MARKMaster 30 mascIndependent
LAPORTA SENDRA, PEDROJunior Masc- Independent
LÓPEZ ESTELLÉS, ALBERTOMaster 30 mascC. D. UPV Natació
LOPEZ MORENO, RAFAMaster 30 masc- Independent
MACHO AREVALO, ELISAMenuts fem- Independent
MALASPINA , FRANCESCO Sub-23 Masc- Independent
MAQUEDA SOLVES, RAÚL Master 30 mascC. D. UPV Natació
MARTI GOMEZ, IRISSub-23 FemC. Natación Riba-Roja
MARTI LLIMERA, ELISEOMaster 50 mascC. Natación Riba-Roja
MATA DE LA TORRE, MAGDALENAMaster 40 femC. D. UPV Natació
MATEO ESPARZA, LUISMenuts masc- Independent
MCCORMICK, SIOFRAMenuts fem- Independent
MIKITINSKIS MONTAÑA, MAXIMILIANOMaster 40 mascC. D. Aguaviva Benidorm
MILLET PEREZ, AMPAROMaster 40 femC. Aquatic Club Gandia
MILLINGTON , LILITHMenuts mascIndependent
MILLINGTON, ROBERTMaster 30 masc- Independent
MIÑANA SIGNES, VICENTEMaster 30 mascC. T. Huracan
MIRALLES MERINO, FRANCESCMaster 30 mascC. Dénia Triatló
MONDEJAR FERRIZ, ALBASenior FemC. E. Eldense
MONTANER CHULVI, SALVADORMaster 30 masc- Independent
MONZO PEREZ, JOSE Master 40 masc- Independent
MUÑOZ VITORIA, ANDERMaster 30 masc- Independent
OLALLA MUÑOZ, JOSE RAMONMaster 40 masc- Independent
PANELLA MARTINEZ, HUMBERTO Master 30 masc- Independent
PASTOR GINER, KIKOMaster 40 mascC. Córrer El Garbí
PASTOR PEREZ, LUISMaster 40 mascC. E. Eldense
PEIRÓ CAÑAMAS, VICENTMaster 50 mascIndependent
PEIRÓ GIL, ROBERTOMaster 40 masc- Independent
PLAZA, JORDISenior Masc- Independent
PLAZA, LUCÍA Senior Fem- Independent
PLAZA OLIVA , LORENAMaster 30 femIndependent
RAMÍREZ FANDIÑO, OSCAR DAVIDMaster 30 masc- Independent
RICO PÉREZ , KILIAN Nadons mascIndependent
RICO PÉREZ , ZAREK Menuts mascIndependent
ROMERO FERNANDEZ, JOSE LUISMaster Plus masc- Independent
RONDA ESTESO, EMILIOSenior MascC. Natación Riba-Roja
ROS BENLLOCH, ENRIQUE Master 30 mascC. D. UPV Natació
RUBINI PUIG, BOROMaster Plus mascC. Team 3FDC
SAENZ DE JUANO RIBES, JORGEMaster 40 masc- Independent
SALINAS GINESTAR, PASCUALMaster 50 mascC. Natació Benissa
SANCHEZ ALONSO, FRANCISCOMaster 40 mascIndependent
SANCHEZ MARTINEZ, RAQUELMaster 30 fem- Independent
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, DANIEL Master 30 masc- Independent
SCALLAN, GAVINMaster 50 masc- Independent
SENDRA CUQUERELLA, MARIA JESUSMaster 50 fem- Independent
SIMO SANCHIS, CARMINAMaster 40 femC. Aquatic Club Gandia
SOLER SANCHEZ, JANAMaster 40 fem- Independent
TEN TORRES, MARIA AMPARO Master Plus fem- Independent
TUDELA CEBREIRO, JOSE VICENTEMaster 50 masc- Independent
UREÑA POLACHE, JOAQUÍNMaster 50 masc- Independent
VILAPLANA CARBONELL, MANOLOMaster 30 masc- Independent
ZARAGOZA BARBERA, BRUNO Menuts mascIndependent
ZARAGOZA BARBERA, SIMONMenuts mascIndependent
ZORNOZA ARNAO, ADRIANSenior Masc- Independent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves