Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL TRAVESIA LA MAR DE DÉNIA 2016

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. Natación Ferca
0:26:59
0:01:21
150
2
ZORNOZA ARNAO, ADRIÁN
1
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:27:01
0:01:21
147
3
PERIS MARÍ, DARIO
2
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:27:20
0:01:22
145
4
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
1
Master 30 masc
Independent
0:27:27
0:01:22
144
5
TAMARIT GIRAU, RAMON
2
Master 30 masc
C. Natació Sueca
0:27:34
0:01:22
143
6
BAKER, PHILLIP
1
Master Plus masc
Independent
0:27:48
0:01:23
142
7
BLANCO GARRIGOS, ALEJANDRO
3
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:27:49
0:01:23
141
8
GARRIDO ESCRIVÁ, JAVIER
4
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:27:50
0:01:23
140
9
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
5
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:27:55
0:01:23
139
10
SIMONINI, ALBERTO
3
Master 30 masc
Independent
0:28:24
0:01:25
0
11
GUIRADO GALDON, JORDI
1
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:28:27
0:01:25
138
12
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
2
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:28:37
0:01:25
137
13
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
3
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:28:40
0:01:26
136
14
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
4
Master 40 masc
C. Colau Runner' s
0:28:49
0:01:26
135
15
RODRÍGUEZ SABATER, ÀLEX
6
Senior Masc
C. Triatló Carcaixent
0:28:55
0:01:26
134
16
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
4
Master 30 masc
C. Natació Oliva
0:29:03
0:01:27
133
17
CURI FAREZ, RODRIGO
5
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:29:11
0:01:27
132
18
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
1
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:29:15
0:01:27
131
19
MEJIAS ESTRUCH, MANUEL
5
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:29:38
0:01:28
130
20
GRIMALT MARSAL, RAMON
6
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:29:43
0:01:29
129
21
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
6
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:30:05
0:01:30
128
22
MOLINA BÁEZ, SARA
1
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:30:37
0:01:31
127
23
MARTÍNEZ SANCHEZ, MARCOS
7
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:31:15
0:01:33
126
24
GARGALLO SENSECOGNOM, DANIEL
7
Master 30 masc
Independent
0:31:19
0:01:33
0
25
BISQUERT RODRIGUEZ , AITOR
8
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:31:21
0:01:34
125
26
LACOMBA CÁMARA, JORGE
8
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:32:07
0:01:36
124
27
COTS I PERALTA, ANTONI
2
Master 50 masc
C. Triatló Oliva
0:32:08
0:01:36
123
28
SANCHEZ MARTINEZ, ANDRES
9
Master 30 masc
Independent
0:32:12
0:01:36
122
29
SANCHEZ MARTINEZ, IVAN
10
Master 30 masc
Independent
0:32:12
0:01:36
121
30
BLASCO BAÑULS, RAFA
9
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:32:27
0:01:37
120
31
COTS IBIZA, JAUME
11
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:32:33
0:01:37
119
32
MELO CAMARENA , MONICA
1
Master 30 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:32:35
0:01:37
118
33
PEDRERO SENSECOGNOM, LUIS
12
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:32:37
0:01:37
117
34
IGLESIAS POLONIO, RAFAEL JORGE
10
Master 40 masc
Independent
0:32:48
0:01:38
0
35
ALTABERT MALONDA, ESTEFAN
11
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:33:02
0:01:39
116
36
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
12
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:33:23
0:01:40
115
37
CLIMENT DOMENECH, TAMARA
2
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:33:25
0:01:40
114
38
MITCHELL, RICHARD
2
Master Plus masc
Independent
0:33:30
0:01:40
113
39
BARRAGÁN MARTÍNEZ , NURIA
2
Master 40 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:33:44
0:01:41
112
40
JÖRDENS, ANNA
3
Master 30 fem
Independent
0:33:49
0:01:41
0
41
MESTRE LLORCA, VICENT
7
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:33:50
0:01:41
111
42
CARDETE ROIG, MONICA
3
Master 40 fem
C. Córrer El Garbí
0:34:01
0:01:42
110
43
MENA SALORT, MARIA
1
Senior Fem
C. Natació Ondara
0:34:13
0:01:42
109
44
FERRANDO MESTRE, LUIS
2
Sub-23 Masc
C. Team O. P.
0:34:13
0:01:42
0
45
BOGE, CARL-GEORG
3
Master 50 masc
Independent
0:34:18
0:01:42
108
46
STEENBLIK, RICHARD
4
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:34:25
0:01:43
107
47
VILLAESCUSA SOLER, XIMO
13
Master 40 masc
Independent
0:34:30
0:01:43
106
48
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
14
Master 40 masc
C. Travessers
0:34:31
0:01:43
105
49
LLACER ANDRES, FERNANDO
8
Senior Masc
G. E. La Carena Triatló
0:34:33
0:01:43
104
50
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
13
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:34:36
0:01:43
103
51
PONS PONS, XIMO
15
Master 40 masc
C. A. Els Dominguers
0:34:45
0:01:44
102
52
DRAAISMA, JOOP
3
Master Plus masc
Independent
0:34:57
0:01:44
101
53
BARRENECHEA ANTE, SERGIO
16
Master 40 masc
Independent
0:35:10
0:01:45
100
54
FAUS SALORT, TONI
14
Master 30 masc
Independent
0:35:11
0:01:45
99
55
SAVALL IBIZA, VICTOR
15
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:35:13
0:01:45
98
56
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAEL
17
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:35:16
0:01:45
97
57
BISQUERT MARTÍN, MARÍA
4
Master 30 fem
Independent
0:35:19
0:01:45
0
58
SIMONINI, CRISTIAN
18
Master 40 masc
Independent
0:35:38
0:01:46
0
59
GARCÍA CÓRCOLES, ELISA
4
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:36:22
0:01:49
96
60
ALBELDA SANCHO, SUSANA
5
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:36:23
0:01:49
95
61
CERDÁN DE LAS HERAS, ÁNGELA
5
Master 30 fem
Independent
0:36:31
0:01:49
94
62
FENOLLAR SASTRE, FRANCISCO
19
Master 40 masc
Independent
0:36:52
0:01:50
93
63
PEIRÓ CANYAMAS, VICENT
5
Master 50 masc
Independent
0:36:59
0:01:50
92
64
AGUD PUIG, SALVA
16
Master 30 masc
Independent
0:37:03
0:01:51
0
65
VILAPLANA CARBONELL, MANOLO
17
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:37:05
0:01:51
91
66
BENEYTO IBAÑEZ, VICENTE
20
Master 40 masc
Independent
0:37:08
0:01:51
90
67
IVARS GUERRERO, JORDI
18
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:37:09
0:01:51
89
68
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
21
Master 40 masc
C. A. La Xara
0:37:12
0:01:51
88
69
GARCÍA DE LA REINA VELASCO, JOSÉ
22
Master 40 masc
C. C. Segaria
0:37:12
0:01:51
0
70
CREMADES VENTURA, ANTONIO
19
Master 30 masc
G. E. La Carena Triatló
0:37:15
0:01:51
87
71
SISCAR CERVERA, PEPA
6
Master 40 fem
Independent
0:37:17
0:01:51
86
72
CASTRO KUZMICZ, JULIO GUSTAVO
23
Master 40 masc
Independent
0:37:19
0:01:51
0
73
MIÑANA ALVAREZ, ARANTXA
6
Master 30 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:37:20
0:01:51
85
74
MARTINEZ PUIGCERVER, PABLO
20
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:37:21
0:01:51
0
75
SIRVENT COSTA, FCO JAVIER
24
Master 40 masc
Independent
0:37:22
0:01:52
0
76
HARTOGS, WYNANDUS
25
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:37:26
0:01:52
84
77
SALINAS GINESTAR, PASCUAL
26
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:37:41
0:01:52
83
78
ORDOÑEZ FERNANDEZ, MAR
7
Master 40 fem
Independent
0:38:02
0:01:54
0
79
CREMADES BARROS, XIMO
21
Master 30 masc
C. Triatló Oliva
0:38:04
0:01:54
0
80
GARCÍA BAÑULS, BLANCA
8
Master 40 fem
Independent
0:38:08
0:01:54
82
81
SAEZ IRURRE, LUIS
27
Master 40 masc
Independent
0:38:11
0:01:54
0
82
SERRA RUIZ, SARA
2
Senior Fem
C. Travessers
0:38:24
0:01:55
81
83
VALDERAS MUÑOZ, AMPARO
1
Master Plus fem
C. Natación Ferca
0:38:26
0:01:55
80
84
NAVARRO AGUD, TANIA
1
Sub-23 Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:51
0:01:56
0
85
ALEXANDER HALL, NADINE
9
Master 40 fem
Independent
0:38:54
0:01:56
79
86
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
28
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:16
0:01:57
78
87
MARTINEZ MORATÓ, ROSA
7
Master 30 fem
C. D. l' Espenta
0:39:18
0:01:57
77
88
PULIDO GILABERT, CRISTINA
3
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:39:18
0:01:57
76
89
TUDELA SENSECOGNOM, JOSE VICENTE
29
Master 40 masc
C. Natación Riba-Roja
0:39:20
0:01:57
0
90
VICENTE LOPEZ, MARIA ISABEL
10
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:39:28
0:01:58
75
91
REY VARELA, SANDRA
11
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:39:29
0:01:58
74
92
MAS MESTRE, MIQUEL
30
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:39:34
0:01:58
73
93
GIL ZARAGOZA, ROMINA
8
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:39:38
0:01:58
72
94
FABRICH MENA, ANA
9
Master 30 fem
C. Natació Oliva
0:39:41
0:01:58
71
95
RONCARI, FRANCESCA
12
Master 40 fem
Independent
0:39:43
0:01:59
0
96
GREGORI ESCRIVA, RUBEN
22
Master 30 masc
G. E. La Carena Triatló
0:39:46
0:01:59
70
97
FONTANET CASELLES, ANA
13
Master 40 fem
C. Natació Denia
0:39:59
0:01:59
0
98
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
31
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:40:02
0:02:00
69
99
CLIMENT PÉREZ, MIQUEL
23
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:40:19
0:02:00
68
100
CATALA CARDONA, FRANCISCO
32
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:40:22
0:02:00
67