Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL TRAVESIA LA MAR DE DÉNIA 2017

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:13:36
01:14
150
2
GUARDIOLA PÉREZ, ANTONI
1
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:14:05
01:17
147
3
TAMARIT GIRAU, RAMON
1
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:14:27
01:19
145
4
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
1
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:14:37
01:20
144
5
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
2
Master 30 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:14:42
01:20
143
6
GRIMALT MARSAL, RAMÓN
1
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:14:46
01:21
142
7
GARGALLO ROTH, DANIEL
3
Master 30 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:14:47
01:21
141
8
GUIRADO GALDON, JORDI
2
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:14:47
01:21
140
9
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
2
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:14:48
01:21
139
10
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
3
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:14:53
01:21
138
11
MARTI MARTI, RAUL
4
Master 30 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:14:55
01:21
137
12
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
4
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:14:57
01:22
136
13
RODRÍGUEZ RAMOS, PABLO
1
Junior Masc
C. Deportivo Denia
0:15:24
01:24
0
14
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
5
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:15:31
01:25
135
15
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
2
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:15:35
01:25
134
16
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
5
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:15:37
01:25
133
17
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
6
Master 30 masc
Independent
0:15:38
01:25
0
18
COTS IBIZA, JAUME
7
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:15:41
01:26
132
19
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
6
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:15:42
01:26
131
20
ESTELA BELLA, BERNAT
3
Sub-23 Masc
Independent
0:15:45
01:26
0
21
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
4
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:15:47
01:26
130
22
JORQUES FRANCÉS, JAIME
8
Master 30 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:15:48
01:26
129
23
ESCALES GARCIA, PERE
9
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:15:52
01:27
128
24
VIÑALS, ROMAN
3
Senior Masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:15:56
01:27
127
25
FERRER PÉREZ, ALICIA
1
Master 30 fem
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:16:02
01:27
126
26
STEENBLIK, RICHARD
2
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:16:09
01:28
125
27
CERVERA ESPINOSA, SERGIO
5
Sub-23 Masc
C. Deportivo Denia
0:16:12
01:28
0
28
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
3
Master 50 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:16:20
01:29
124
29
LACOMBA CÁMARA, JORGE
7
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:16:26
01:30
123
30
MOLTO ORTS, FRANCISCO
10
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:16:28
01:30
122
31
BOSCA GALIANA, VICTOR
11
Master 30 masc
Independent
0:16:33
01:30
121
32
PEDRERO BONILLO, LLUIS
8
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:16:33
01:30
120
33
BORDES FERRANDO, DAVID
12
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:16:35
01:30
119
34
BISQUERT MARTÍN , MARIA
2
Master 30 fem
Independent
0:16:37
01:31
118
35
DOMINGUEZ MORENO, DAVID
13
Master 30 masc
Independent
0:16:42
01:31
117
36
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTO
14
Master 30 masc
C. Ntgas Sports Team
0:16:42
01:31
116
37
TERRADES MARTINEZ, LUIS
9
Master 40 masc
C. Boquerones Team
0:16:45
01:31
115
38
CABRERA LÓPEZ, CARLOS
4
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:16:46
01:31
114
39
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
15
Master 30 masc
Independent
0:16:50
01:32
113
40
VILLAESCUSA SOLER , XIMO
10
Master 40 masc
Independent
0:17:07
01:33
0
41
CARDETE ROIG, MONICA
1
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:17:19
01:34
112
42
SENDRA PEREZ, JOAN
2
Junior Masc
Independent
0:17:20
01:35
0
43
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
16
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:17:21
01:35
111
44
PULIDO GILABERT, CRISTINA
1
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:17:24
01:35
110
45
PONS PONS, JOAQUIN
11
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:17:32
01:36
109
46
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
17
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:17:33
01:36
108
47
MONTES GARCIA , MARI TERE
2
Senior Fem
C. Tutriatlon
0:17:35
01:36
107
48
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAEL
12
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:17:36
01:36
106
49
DOMINGO MENGUAL, JAVIER VICENTE
6
Sub-23 Masc
Independent
0:17:37
01:36
105
50
DE GREGORIO ALAPONT, TONI
4
Master 50 masc
S. D. Correcaminos
0:17:39
01:36
104
51
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
13
Master 40 masc
C. Travessers
0:17:39
01:36
103
52
MARTIN BOIX, ANDRES
5
Master 50 masc
Independent
0:17:39
01:36
0
53
SASTRE BOLTA, GUILLEM
3
Junior Masc
G. R. E. Natació Pego
0:17:42
01:37
102
54
ALBELDA SANCHO, SUSANA
2
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:17:42
01:37
101
55
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
14
Master 40 masc
C. Tri-Llebeig
0:17:44
01:37
100
56
SENDRA PEREZ, CARLOS
7
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:17:45
01:37
99
57
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
15
Master 40 masc
Independent
0:17:50
01:37
98
58
BOGE, CARL-GEORG
6
Master 50 masc
Independent
0:17:56
01:38
97
59
SÁEZ MOLERO, JESÚS
16
Master 40 masc
Independent
0:18:04
01:39
0
60
DE MARIA - TOME PEREZ, IÑIGO
18
Master 30 masc
Independent
0:18:06
01:39
0
61
BELDA MARCOS, JOSE
19
Master 30 masc
G. R. Real de Gandia
0:18:10
01:39
96
62
RÓDENAS MARCO, ISABEL
3
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:18:12
01:39
95
63
IVARS SIGNES, SARA
4
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:18:21
01:40
94
64
BAIXAULI BOSCH, SALVA
5
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:18:21
01:40
93
65
BARRENETXEA ANTE, JULIAN SERGIO
17
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:18:26
01:41
92
66
MARTI IVARS, CRISTINA
3
Senior Fem
C. Natació Benissa
0:18:26
01:41
91
67
CREMADES BARROS, XIMO
20
Master 30 masc
C. Triatló Oliva
0:18:28
01:41
90
68
SEGOVIA TENT, VICTOR
18
Master 40 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:18:34
01:41
0
69
SIGNES SIGNES, PAU
6
Senior Masc
Independent
0:18:40
01:42
0
70
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
19
Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:18:42
01:42
89
71
OLCINA SEMPERE, BELEN
1
Sub-23 Fem
C. T. Huracan
0:18:48
01:43
0
72
HARTOGS, WYNANDUS
20
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:18:51
01:43
88
73
BALLESTER LÓPEZ, ANTONIO
21
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:18:55
01:43
87
74
SISCAR CERVERA, PEPA
3
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:18:57
01:43
86
75
MAS MESTRE, MIQUEL
21
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:18:58
01:43
85
76
APARISI RODRÍGUEZ, CARLOS
22
Master 30 masc
C. Masktri Max Wellness Spa
0:19:08
01:44
84
77
SIGNES FORNÉS, PEP
23
Master 30 masc
C. A. Gata
0:19:10
01:45
0
78
CREMADES VENTURA, ANTONIO
22
Master 40 masc
Independent
0:19:13
01:45
83
79
GREGORI ORELLANA, GENARO
7
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:19:13
01:45
82
80
GARCIA BAÑULS, BLANCA
4
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:19:20
01:45
81
81
DÍAZ MACÍA, LAURA
2
Sub-23 Fem
Independent
0:19:25
01:46
80
82
FENOLLAR SASTRE, PACO
23
Master 40 masc
Independent
0:19:32
01:47
79
83
BAYDAL PASTOR, ANA
5
Master 40 fem
C. Natació Benissa
0:19:32
01:47
78
84
REY VARELA, SANDRA
6
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:19:34
01:47
77
85
IVARS SIGNES, MARIA
4
Senior Fem
C. Natació Benissa
0:19:38
01:47
0
86
ARBONA OROVAY, NURIA
7
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:19:40
01:47
76
87
FORNER FIGUEIRAS, JORGE
7
Senior Masc
Independent
0:19:41
01:47
75
88
DIJKSTRA, HYLKE
24
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:19:46
01:48
74
89
RIBERA SORIA, ANNA
1
Junior Fem
G. R. E. Natació Pego
0:20:04
01:49
73
90
MONZO VIDAL, LLUIS
25
Master 30 masc
C. Triatló Molló
0:20:09
01:50
72
91
NAVARRO DIMATTIA, CARLOS ENRIQUE
8
Master 50 masc
C. Natació Ondara
0:20:12
01:50
71
92
MONTEALEGRE MENOR, PEDRO MANUEL
24
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:20:41
01:53
70
93
ESPASA MULET, JAVIER
26
Master 30 masc
C. A. Gata
0:20:46
01:53
0
94
SANCHIS SAVALL, SALVADOR
25
Master 40 masc
Independent
0:20:53
01:54
69
95
CALATAYUD CALATAYUD, ANTONIO JOSE
9
Master 50 masc
Independent
0:20:59
01:54
68
96
CATALA CARDONA, KIKO
26
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:21:02
01:55
67
97
MARTINEZ FERRER, ENRIQUE
27
Master 30 masc
C. Córrer El Garbí
0:21:14
01:56
0
98
PERELLO FURIO, GUILLEM
27
Master 40 masc
Independent
0:21:23
01:57
0
99
PEREZ GUILLEM , FRANCISCO
28
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:21:26
01:57
66
100
JAIME IZQUIERDO, GABRIELA
8
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:21:26
01:57
65